Új privát üzeneted érkezett!

Mi jól vagyunk, Ádám rengeteget dumál most már, a szavak 2-3 betűjét mondja...a barátnőmék megtanították neki, hogy "csá", azt mondja és emeli a kezét, hogy "tá" :lol: zabálni való :P
kint vannak az alsó rágófogai is, olyan szépek, Én úgy gyönyörködöm bennük :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Majd mindjárt kiderül, hogy értem e :lol:

Szoval nem mensistél március óta, most előttél egy teszt, hogy el tudd kezdeni szedni a duphastont, 2 hétig, hogy meghozza az első mensidet?!?!Majd meghozza megjönn és megint a 14 naptól elkezdek szedni 2 hétig, hogy meg hozza a második mensid ez, és akkor onnantól kezdve beáll és magyarán szabad az út!?!?!?!Vagy már mostantól szabad az út!?!?!Es ha nem lesz csoda akkor márciustól esetleg closit!?!?!

Öö szerintem értem :wink: :lol:


csip!
igen. valahogy így!
a dokim azt reméli, hogy 2 duphastonos ciklus után a 3.ban már majd magától megjön, és lesz ciklusom... ha ez így lesz, és saján, spontán ciklusok mellett 3 hónapig (nyárig) nincs baba, akkor megyek, és NYÁRON :? kapok clostit... ha pedig nem lez ciklusom, értelemszerűen megyek vissza jajgatni, hogy csináljon már valamit velem, amitől megjavulok :roll:

zsu!
nálunk Áron megrekedt a baba és a kaka szavaknál. meg mondja, hogy bebe, ami a bilit jelenti. a va az a kutya... vagy macska... de legutóbb a varjú is meg a szél által széthordott újság is az volt :)

a rágókra mi csak várunk, de nem jönnek. bár, most úgy tűnik, viszonylagos nyugi van fogzás tekintetében.

a rágókkal is annyira megszenved, mint az első fogakkal?
mert többen mondták, hogy az már annyira nem fáj... ja... én meg már nem merek bízni az ilyenben :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Na akkor reméljük, hogy a 3 díj már magától jöjjön meg :wink:
Milyen volt a hétvégétek!!!???

Suzy: Hogy vagytok!?!?!kerek képet Ádiról :lol:

Kirus: nálatok mizu!?!?!Jol vagytok!?!?!


Én jól vagyok vagyis a Férjjel :lol: Nem telek be vele amióta házasok vagyunk :oops: :lol: Hétvégen fenomenális volt szereltük és felújítottuk a fészkünket új bútorral és lassan festünk kicsit :wink: Szoval minden happy :lol:


Na akkor reméljük, hogy a 3 díj már magától jöjjön meg :wink:
Milyen volt a hétvégétek!!!???

Suzy: Hogy vagytok!?!?!kerek képet Ádiról :lol:

Kirus: nálatok mizu!?!?!Jol vagytok!?!?!


Én jól vagyok vagyis a Férjjel :lol: Nem telek be vele amióta házasok vagyunk :oops: :lol: Hétvégen fenomenális volt szereltük és felújítottuk a fészkünket új bútorral és lassan festünk kicsit :wink: Szoval minden happy :lol:


Sziasztok!

Juli, drukk!!!! A második menni fog simán, vagyis összejön előbb!!! :wink:

Csip, jól vagyunk köszi! Milyen szinű bútort vettetek? Az szupi ha Happy minden!! Maradjon is így :D

Ja hétvégén szombaton az emberem elment Nimivel a szüleihez..én direkt nem mentem, mert rohadt pipa vagyok rájuk... Kírát meg nem engedtem mivel tanulnia kell vagy is gyakorolni...
Szó mi szó azért jó volt kicsit Nimi nélkül, legalább egy jó fél napot rend volt a házban :lol:
De hiányzott is rengeteget eszembe volt hogy mit csinálhat, jó érzi-e a magát figyelnek-e rá stb.... mert állandoan a nyomában kell lenni...



boline
Vaskút
 
 


Sziasztok...
Hol vagytok????

Kirus: dió fekete bútort vettünk :wink: Hogy vagytok?Mi lesz a hétvégi program?!!

Juli: na mizu???mi a helyzet duphastont szedése megy???

Suzy: Ádi drága jól van???És te???

Mi meg vagyunk minden rendben és minden jó, főleg, hogy január vége van erősen ami azt jelenti, hogy lassan megtudjuk mi a gyógy mód nekünk :lol:
Jó hétvégét mindenkinek!!!!


Sziasztok!

Csip!
Tetszik nekem is az a szín! :)
Hétvégén itthon voltunk, Kírának szombaton szinte egész nap hőemelkedése volt és feje fájt :(, adtam neki Panadolt de túl sokat nem használt, tegnapra már elmúlt.. Nem tudom mi lehetett valami lappang nála vagy passz....
De nagyon nem hiányzik hogy beteg legyen, mert akkor utána Nimi is elkapja suliból is kimarad stb... :S

Ti mit csináltatok?



boline
Vaskút
 
 


Szia!

Kirus: reméljük akkor nem lesz beteg! Igen a panaszok nem valami erős gyogyszer :shock:
Mi hétvégén szombaton főztünk vasárnap meg Tomi dolgozott Én meg ki takarítottam és elmentem egy kicsit edzeni :wink:

Többiek???
Suzy, Juli!?!?!


ahoi!
gyermek alszik...
én tegnap vettem be az utolsó duphastont... most várom, hogy mikor lesz vérzés...
norcolut után 3 nap. remélem, ez is hasonló lesz... semmi kedvem nincs itt még másfél hetet elvacakolni vele.

Kírusnak jobbulást!
remélem nem lesz beteg!

csip!
ilyenkor fel is avattok minden újdonságot a lakásban? ;)
mi anno úgy csináltuk... új ágy, új kanapé... úgy festés... :P

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli hát az új bútor az egy cipő szekrény lenne ami 150 magas egy pöpet magas az :lol: A másik meg vitrin ami ugye üveges az meg necces :lol:
Na jó a kanapé, francia ágy, mosógép az alap :lol: :lol: :lol:


:lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


hahó!
tegnap este megjött :!: :D

már el is felejtettem, hogy létezik olyan, hogy mensis görcs :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hahoooooo

Juli hurrá :wink: Na hány napra jött meg!?!?!?
Most akkor 2 hét pihi!?!?!
Aztán megint duphastont!?!?!?!

Nekünk is meg van a megoldó kulcs :wink: :lol:


csip!
és ezt csak így???
mesélj!

29én vettem be az utolsó bogyót este, 31én este már meg is jött :D
mondjuk, hogy legyen üröm az örömben, legalább ömlik :? mintha be akarná pótolni a kimaradt 2 évet :?
20tól szedem megint. de "pihi" nincs... hiszen akár ez a hónap is jó lehet. hőmérőznék is, ha tudnék... de a vicsok mellett alszom, így nehéz.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli ment privi :wink:


Sziasztok!!

Na csajok jól behavaztunk :)!!

Juli!
Szupi hogy megjött, reméljük már nem sokáig fog megjövögetni!! :lol:

Csip!
Nekem is mesélj!!!!!! Kivi vagyok arra a kulcsra!! :) :wink:



boline
Vaskút
 
 


Halljátok én azt hittem a fiúk enyhébben hisztisek mint a lányok, hááát Nimi túl tesz Kírán simán, Kíra nem volt ilyen... :(

Olyan hisztit letud vágni épp az imént is, a pumpám meg felmegy az egekbe, kész vok tőle ilyenkor... :cry:
Jól meg is karmolta a nyakamat...



boline
Vaskút
 
 


Áron is totál raplis. és harap :? hogy ezzel mit lehetne kezdeni??? én nem vagyok, gonosz :oops: de már ott tartok, hogy bizony rácsapok a szájára, ha megharap :( sír 2 percig, aztán újra támad :shock: :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ádám is harap, de nem is kicsit :shock: a takarón keresztül, de úgy fáj :? meg mindent megrág, még a fenyő ajtót is, de annyira, hogy hiányzik belőle egy darab is :? :wink: Ádám már többször is kikapott érte, de meg sem hatja, sír...majd elfelejti és kezdi újra...ilyen ez :D
hiszti, akarat, van benne is bőven :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


haaaaaaaaahóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!

de örülök, hogy újra itt vagytok!!!!! őszíntén bevallom, valahol december elején feladtam, hogy ide járjak, mert mindenki eltűnt, és valóban a végén már csak 3-an maradtunk...

most csak arra volt időm, hogy elolvassam, amit termeltetek az elmúlt másfél hónapban, de ígérem jövök nemsokára, és beszámolok, hogy mi van velünk... :wink: :D

puszilok mindenkit!!!!!

Kép
 


tünde!
:D

zsu!
ne haragudj, de valahol megnyugtató, hogy nem csak nekem jutott kiskutya a kisbaba helyett (bakker! ez méz a cipőket meg a küszöböt is megrágja! tegnap kikezdte az etetőszék műanyag huzatát... ma baba-mama tornán az egyik szivacslabdából harapott ki darabot :?)


ma egyébként 3ból 2x szólt, hogy van kaka :) egyik alkalommal el is kaptuk még az elején, úgyhogy ment a bilibe :D
cuki :) most meg beleszerelmesedtem a mosható pelusokba, szóval majd varrok, ha nem lesz a töki itthon (fél a gép hangjától).
de legalább a ma délutáni alvás alatt kiszabtam őket...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
Boldogságos, vidámságos névnapot kívánunk (itt is) Neked :D legyen szép napotok :!:
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Julcsi
na mi lenne, ha a két kis manót összeengednénk :D lehet egymást is megharapnák :lol: mert, hogy engem folyamatosan megharap, de hiába "ütöm" meg a kis száját...egyszerűen kényszere van harapdálni :wink:

Tündi
szijjjjja, gyere mesélj :!: :D

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


sziasztok!
nah…
az úgy kezdődött, hogy végleg feladtuk az álláskeresést a páromnak, mert egyszerűen reménytelennek tűnt… úgyhogy meghirdettem a lakást, és karácsony előtt felcuccoltunk apához. azóta is itt dekkolunk, anyósék legnagyobb örömére!!! :)

aztán anyósom január közepén eltörte a bokáját, 10 napig fekvőgipszben volt, apósom 82 évesen segíteni nem tudott, szóval itt voltam egy ördögfiókával és két magatehetetlen nagyszülővel… reggeltől estig rohantam, bolt, takarítás, főzés, mosás, na és a gyerek után… esténként úgy estem az ágyba, mint egy élőhalott… szerencsére most már járógipsze van a mamának egy ideje, így legalább a gyerekre tud vigyázni, amíg elmegyek, meg most már a házimunkában is segít… amúgy a világ legjobb anyósa… :)

aztán a lakást meg is vették, mi is lefoglalóztunk egy házikót helyette itt a környéken, és most a bankra várunk, hogy engedélyezze a fedezetcserét…

közben apukám nagyon lebetegedett, megtámadta a tüdejét vmi vírus, de a dokik sem tudják, hogy mi az, kedden belenéznek a tüdejébe, csak az a baj, hogy altatni csak felületesen tudják, mert eleve szívbillentyű cserére szorul, így a mélyaltatás szóba sem jöhet… ezt csak azért mondom, mert volt egy pont, amikor még a dokik is annyira kétségbe voltak esve, hogy tüdőátültetéssel „fenyegetőztek”, de a rengeteg gyógyszerrel sikerült kihozni a mélypontról, aztán majd meglátjuk…

Zoé: most múlt másfél éves, 9,5 hósan elindult, azóta meg se áll… segítség és kapaszkodás nélkül hónapok óta ugrál, mindenre felmászik, egész nap be nem áll a szája, egy igazi kisördög… 5 fiú veszett el benne… :) rengeteg szót mond már, mindent megért, szerencsére csak ritkán hisztizik és az se tart sokáig, bár elég akaratos, de azért nagyjából lehet kezelni… :)

majd hozok képeket, csak a telón vannak, és nem tudom még, hogy hogy lehet áttenni a gépre… de majd apa megoldja, csak el kéne jutni odáig, hogy szóljak neki… :)

Suzy édes lehet a harapós Ádi, sajnos nekem nem nagyon van időm a közösségi oldalakat böngészni, de azért szívesen megnéznék róla egy-két képet… ha ide nem akarod feltenni, akkor akár priviben… puszilunk Titeket!

Julcsi szuper, hogy ilyen sokáig tudtál szoptatni, ez nagyon jó dolog! nekem csak 4 hónapig sikerült, mert persze ezen a témán is szét stresszeltem magam, de én már csak ilyen vagyok… micsoooooda?!?! kistesó??? pedig szülés után hogy tiltakoztál… :) de nagyon örülök, hogy ez megváltozott!!!

Csip örülök, hogy jól alakul a házasélet, és tavasszal, ha találkozok a gólyával, feltétlenül megmondom neki, hogy ne feledkezzen el Rólatok… az okokat és a megoldást én is elolvasnám ám, szóval várom a privit!!!

Kírus de jó, hogy visszajöttél közénk! kérünk majd képet a gyönyörű gyermekeidről!!!

puszi!
[/b]

Kép
 


Sziasztok!

Hát itt meg beindult az élet és nem is tudok róla? :lol:

No ha elalszik Nóri jövök és írok egy litániát nektek!

De addig is...

Zsu drága Isten éltessen sokáig!

Kép
Kép
 


Zsuzsannák! boldogat!!!

zsu!
utólag is köszi :)

Ádinak hány foga van?
úgy tűnik, mi a fogzás felén túl vagyunk... de ha mégegyszerennyi, én tuti megzeberedek :o :lol:
már lassan úgy tartom számon, hogy jött-e újabb foga, hogy hosszabb-e a nyom, amit hagy a kezemen maga után :lol:

tünde!
huhh.. rátok járt a rúd :?

igen, kistesó... én igazán tiltakoztam ellene, de a dokim valahogy olyan természetesen beszélt róla, hogy majd a következő így, meg úgy, hogy kicsit elhittem, hogy menni fog ez még egyszer... hát, kíváncsi leszek.
ha nyárig nincs, akkor újra stimulálunk :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Susy
köszönöm drága, Neked kívánok nagyon boldogat :lol:

Julcsi
köszi, drága vagy Te is :D
Ádámnak 13 foga van :!:

majd jövök még...

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Sziasztok!!!!

Suzy: sok sok sok boldogat!!!!!!

Süzytunder: hát anyukám, szakacsnőm megjottél!?De örülök neked :lol:

Tünde: szia nektek is, ohhhh szegénykém, akkor most zajlik az élet!!!
Privi megy, de lesz egy blogom, a napokban elkezdem, és akkor ott tudsz olvasni!!!!Puszillak!!!

Juli Mizujs hol tartasz!?!?!

Kirus ott Mizujs el van tunve!!!


No csak ide értem...

Sziasztok lányok!

Hát hol kezdjem? :)

Kristóf 4 éves lett, ma voltunk védőnőnél 22 kg és 111 cm. Tűzoltó mániásak vagyunk. Még mindig nem alszik egyedül, igazi rosszcsont kisfiú.

Nóri tegnap volt 21 hónapos. :shock: Mindjárt 2 éves, hihetetlen. 10 hónapos kora óta megy, nagyon sok mindent mond, már 3 szavas mondatokat is használ. Sokszor vicces, világi dumája van. Ma mikor meghallotta, hogy Bogyó és Babóca van a tv- ben azt mondta, hogy " jaj lekésem" :lol: Kristófot Tittókkának hívja. Nagyon jó kislány, sokszor mint ha nem is lenne.
Azért tud rosszat is, minap lenyelt egy 5 ft- ost, ami megakadt így össze hánytuk a konyhát, meg mindent mire kiszedtem a torkáról. Szóval zajlik az élet. :)

Apukámnak novemberbe tüdőrákot diagnosztizáltak, túl van 4 kemon, egyenlőre nem kell több, szépen zsugorodik, de nem is volt nagy, nagyon kezdetleges volt, amikor megtalálták, nem is volt semmilyen panasza, így most reménykedünk.

Én fogyózom. 25 kg- tól akarok megszabadulni, Jan 1- én kezdtem 8 kilón vagyok túl, jól érzem magam.

Kevés időm van, hétvégeken börzére járok a gyerekek kinőtt ruháit árulom, no meg amúgy is, bár nem csak börzén, így sokszor éjfélig felvagyok.

Apával jól megvagyunk, sokat beszélünk még egy gyerkőcről, de majd meglátjuk. Nekem nagyon hiányzik egy pici baba, a szoptatás, a pocakosság meg minden :)

Kitti
Öregem anyós szülinapjára olyan karamell tortát sütöttem, pillanatok alatt elfogyott :)

Tünde
Neked aztán jól küldtem a recepteket, pontosabban a receptes oldalra.

Ancsáról tudtok valamit?
És Juliról?

Kép
Kép
 


hali!
jövök, jövök... írok... nagyon megviselik a mókust a frontok :? nem alszunk. még annyit sem, mint eddig. ma hajnalban 3 órán keresztül csak bámult rám a sötétben és nem tudtam kijönni tőle.
ráadásul a fogai is nagyon kínozzák. várjuk a 12.-et de nem akar jönni. nagyon lassan jön mind, és nagyon megkínlódtunk eddig az összessel :(
de végre van ANYA!!! úgy imádom, ahogy mondja! most már néha magától is, nem csak ha kérem, hogy mondja (olyan jó hallani, hogy igenis kicsikarom belőle :))

tesóbaba nem jön. most nem... mindegy is. 2 nap van még a duphastonból, és ha minden jól megy, ugyanakkor indul az új ciklus, mint 2 éve a vicskommal :) az lenne a nagy, ha ugyanúgy zebrásodnék megint :D
na, jó... álmodozom :D

susytündér!
drukk apudnak!!!

fogyózni nekem is kéne. már megint 80 körül járok :( pedig szülés után voltam 72 is... mint 18évesen :D ennél kevesebb meg talán sosem... huhh... ez szánalmas :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Halihó :!:

Csip
köszönöm, kedves vagy :wink:

Susy
Én szerettem volna szólni, hogy gyere, mert beindultunk, de elmaradt :oops: :? bocsika :!:
a legjobbakat apudnak :!: (nem tudtam még érdeklődni, hogy melyik lenne jobb a műtét vagy a kemo)
már milyen nagyok a gyerekek :wink: :roll:
kitartást a fogyáshoz, nekem is kellene nem is keveset leadnom :!: :?
hajrá harmadik babóca :lol:

Julcsi
annyira aranyos Áron a videón (bilis) :D
képzeld Ádám egyszerűen nem akarja mondani, hogy anya, csak azt mondogatja állandóan, hogy apa, mama, tata, papa, nagyi :lol: ha kérem, hogy mondja anya, rögtön rávágja apa, de ahogy ezt mondja, mint aki el akar olvadni az apjától :lol: apa el is van ájulva :lol:
az álmod váljon valóra, ezt kívánom :!: :lol:
sajnálom a fogzási kínlódást :? Ádám is küzd most rendesen napközben, de hál istennek alszik éjszaka, ahogy szokott :!: :wink: nem szoktál neki adni Nurofent a nagyon szenvedős éjszakákon :?: én igen, mert a dokinéni azt mondta lehet 2,5 ml-t nyugodtan :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


zsu!
általában ha 2-3 napig nagyon kínlódunk, utána pár napig szoktam adni benuront... na de az sem lehet, hogy feszt gyógyszerrel alszik a gyerek. na meg attól még ugyanúgy felkel, max nem 8x, hanem csak 4x.

apa nálunk is régóta megy, bár elég furcsán mondja... inkább akkor mondogatja, amikor kattognak a kerekek :D keres valamit, eszébe jut valami... jár kel, és skandálja, hogy apa-h-apa-h-apa. inkább suttogva. rendesen hangosan apa azóta van, hogy anya is (de megesik, hogy apát mond anya helyett... mert apa az isten, én meg a rabszolga :D)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
értem, nem lehet és nem is kell állandóan gyógyszert adni neki, de néha azért kell sztem :!: :?
sajnálom, hogy nem alszik jól :!:
puszik

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


halihó!
hogy vagytok???

mi úgy tűnik, beleestünk valami kórságba... bár Áron még tartja magát :) amúgy taknyol az egész család :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hahooooooo én vagyok 8) :lol:
Jol vagyok várakozás állapotban :roll: :o
Szerencsére nem vagyok beteg meg férj sem!!!


Joli: akkor gyógyulás!!!Kis teso nem jön!?!


csip!
a babaproject kérdéses... :?
ha összejön, akkor jó, de különösebben nem hajtunk már rá.
sajnos sokat veszekszünk apával... eléggé fasírtban vagyunk. nagyon megviseli a kapcsolatunkat ez a 3műszakozás.
OK, tudom, hogy mások egy életet húznak le így, de én nem tudok hozzászokni, hogy összevissza van itthon, velünk, a gyereknek nincs így rend az életében (hiába szokta meg, hogy fürdés előtt apázás van, ha délutános műszakokban nincs apa... és ilyenkor nyűgösebb is, mert borul a szokásos napirend) és hát párom is mindig fáradt, ingerült...
szóval ha jön, jön... de lehet, hogy jobb, ha nem jön :(

többiek?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Juli!
Sajnálom!!! :(



boline
Vaskút
 
 


Hahooooo :!:

Hol vagytok!? :cry:

Kirus mizu hogy vagytok!?Gyerekek!?!?

Suzy: Ádika, hogy van!?!?

Süzytunder: ugy hiányzól néha gyere te is :wink:

Juli: nagyon sajnálom :cry:

Mi meg vagyunk, bár nálunk is borult a munka beosztás, többet dolgozom :cry: Ezt ki kell birnom most szeptemberig :cry:
Közben persze folynak és próbálom ugy csinálni a dolgaimat, hogy sikerüljön :wink:


sziasztok!

hogy vagytok csajok? mi hétfőn vesszük birtokba a házikónkat!!! :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gtunde75 2012.05.04 16:38-kor.

Kép
 


de jó, hogy épp itt csövezek...

Tünde!
szijjjjja!

fb-on jelöltelek ismerősnek. zsu csinált ott egy csoportot... hozzáadnálak, ha visszajelölnél :)

házról fotót kérünk!!!

ti hogy vagytok?
mi megvagyunk, ma végre átaludta Áron az éjszakát!!! (11kor csak a cumiért sírt, aztán szunyált egészen 5:30ig!!! és utána még velem egy jó félórát!!!) szóval kipihent vagyok.
és ciklus 3. napján... szóval láthatóan számon tartom, hogy hol tartok :P

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


szia!

gratulálok az átaludt éjszakához! jaj bocsi, nem nagyon szoktam fb-ozni, kéthavonta egyszer ha benézek, de inkább még azt sem...

hááát, megvagyunk, köszi, most épp egy leeső körömmel szenvedek, asszem szombaton történt, hogy szaladt kutyasétáltatás közben, elesett, és letépte a körmét... akkor ez még nem látszott, kicsit vérzett, volt egy 15 másodperces sirás, aztán szaladt tovább... de mára már teljesen feljött a körme és a körömágya is be van gyulladva... :( sztem holnap elviszem dokihoz, bár nem tudom, hogy tud-e vele csinálni bármit is...
múlt héten meg volt egy missed ab-om, a szerdát kórházban töltöttem...

ház :arrow:
Kép

Kép
 


óóó, tünde!
sajnálom :( :cry: :( :cry: én nem is tudom, hogy bírnám ki...

Zoé fájlalja is a körmét? be van annyira gyulladva?
mert ha beviszed, esélyes, hogy leszedik :? bár, mostanra már lehet, túl is vagytok rajta (igaz, ha leszedik, utána már nem fáj, csak kicsit furcsa és érzékeny, amíg nincs ott semmi, ahol kéne, hogy legyen.)

házikó így piciben cépséges!
most, hogy itt a jó idő, kezdem érezni, hogy mennyire kellene egy udvar... nem is nekem, a Mókusnak... de hát örülünk, ha a lakást fizetni tudjuk... ami ma ment az otp-ben :?: :!: :?: :!: :arrow: komolyan, majdnem sírva fakadtam... egyik sem tudja, milyen papírok kellenek a hitelkönnyítéshez. bank mutogat a biztosítóra, biztosító a bankra... aztán meg fél nap ingázás után kiderül, hogy 5 éve a lakásbiztosításon elírták a bank nevét, és ezért sz@r az összes papír, vagy egy hét, mire k.métről megjön javítva... ááááááááááááááááá

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


szia!

nem vették le a körmét! amennyire tudtam levágtam, hogy ne akadjon bele semmibe (most fél körme van), csak úgy mehetünk játszóra, ha alaposan bekötözöm neki... na ez elég vicces müvelet, egy ekkora ujjacskát gézzel kötözni... betadinnal kell kenegetni, aztán talán szépen lenő neki... talán megússzuk a körömlevételt... egyáltalán nem fájlalja, úgyhogy viszonylag jól megúsztuk eddig... most már csak izgulni kell, hogy szépen helyre jöjjön...

bank :arrow: :evil: :evil:

Kép
 


tünde!
ha a körömágyon konkrét sérülés nincs, akkor jó eséllyel visszanő szépen a köröm.
a kötözgetős-műveletet el bírom képzelni, ha csak abból indulok ki, hogy Áron már egy sima pelusozás közben is, mint az angolna, csúszik ki a kezeim közül, aztán elszökik egy kukacban és hangosan röhög rajtam...
sebkötöző-hálót nem tudsz szerezni? azzal talán könnyebb lenne, bár lehet, hogy 1 ujjacskája vékony ahhoz, hogy ráhúzd...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tündi
szívből sajnálom :cry: nem tudunk Rólatok, hiányzol, gyere légyszi kicsit face-ra :!:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


sziasztok!

visszajelöltem fb-n Julit... és most mi a teendő? tök hülye vagyok hozzá... :lol:

Kép
 


meghívtalak a csoportba :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!!
Ismét vagyok face-n :):):) én is csatlakoznék a csoporthoz :):):) koszi :):):)

Juli küldöm priviben hogy vagyok fent :wink:


csip!
jelöltelek, ha igazolod, utána tudlak csoportba felvenni.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: