Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Mindenféle szakmai tárgyat villamosmérnököknek, műszaki manager-eknek. :Ö
Hát igen, ez az évvégi zárás, pfúúúj, de utáltam. Mindenkinek akkor jutott eszébe minden, ááá... Utolsó utáni pillanatban még kapkodni, időd nincs levegőt venni...

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Szia!

Igen, elég húzós az évvége, bírni erővel, türelemmel. :) De már nem sok van hátra.

Andi
 
 


Békés, boldog új évet kívánok!

Olvastatok már idegen nyelven Bibliát? Én most kezdtem a magyar mellett németül (de nem párhuzamosan olvasom).

Andi
 
 

 
 

Szia Andi!
Bocsáss meg, de bevallom, hogy az anatómia és az élettan könyvet csak járványtannal meg hasonlókkal tudom felváltani egyelőre... De lesz ez még jobb is. :)

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Szia!

Remélem, jól sikerültek a vizsgáid!

Én próbálok időt szakítani mindennap imádságra és Biblia olvasásra is. Haladok a német nyelvűvel is, egész jól megértem szótár nélkül is.

Találtam egy jó kis fórumot, érdekes témák vannak itt is:
http://www.hajnalcsillag.net/forum/

Andi
 
 


Még egy remek oldal: www.talita.hu

Jó olvasást!

Andi
 
 


Szia Andi!

Olyan drága vagy! :) Köszönöm! Rajta leszek, csak most muszáj tanulnom. De nyáron kicsit több időm lesz. :)

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Szia Piroska!

Nagyon szívesen! Remélem, jól megy a tanulás. Nekem is halad, kicsit nehéz munka mellett, de még összeegyeztethető :)
Nekem se sok időm van a hitélettel foglalkozni, de próbálok naponta egy kis időt szakítani rá, mert szükségem van rá.

Szép hetet!

Andi
 
 


Péld 11,17: Önmagával tesz jót a szeretet embere, a kegyetlen pedig saját magának árt.

Ez az ige most nagyon megfogott, ajánlom mindenkinek! :)

Andi
 
 



Andi
 
 


Szia Piroska!

Hogy vagytok? Suliból mennyi van még hátra?

Nekem a héten kezdődik az iskola, még egy félév és vége. Hitéletre most nem sok időm van, eléggé elhanyagoltam :roll:

Szép hetet!

Andi
 
 


Kép

Andi
 
 


 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron