Új privát üzeneted érkezett!

Helyes, ez a beszéd!

Ha depisnek érzed magad, gyere és majd mi rádparancsolunk, hogy irgum-burgum:)))

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Attól jó ez a topik, hogy itt minden "fázisú" anyuka található.... :D

Amikor ott vannak a pozitív példák könnyebb kapaszkodót találni. Tegnap egy kicsit kevésbé volt mellfeszülésem, erre már jött is pánik, hogy biztos leállt a fejlődés.., persze mára már minden a régi..Ebben a hintában ülni nem könnyű feladat. Nekem még ilyen pozitív tesztem sosem volt, ezért elég nehezen tudom "realizálni", ami történik velem. Tavaly volt a 4. lombikunk, akkor valami halvány pozitív jel után, alacsony hcg-vel indultunk, ami nem nőtt rendesen, így missed ab lett a vége.
Mivel nekem eddig minden lombiknál mindíg új és új dolgokkal kellett szembenéznem, remélem ez most már az anyaság lesz... :D

Kicsit álmosabb vagyok, mint normál esetben, a mellem feszül és nődögél, de más tünetem nincs+ éjszakai 1-2 pisilés.

Kívánok mindenkinek szép napot!

Zsóka
zsóka1113
 
 


Sziasztok!

Bari: a szavaiddal élve a depi monnyon le!!ne mondd már a legjobb a világon ami most veled történik(nem a lábdagadás, levegő nem kapás, gyomorégés,állandó álmosság-ra gondolok:))egyébként minden tök szuper nem ???mindjárt itt az október és még mindig süt a napocska szép idő van babócák nőnek, szépen rugdos(sák)fejbe egymást hát ennél szebb már csak az lesz mikor idekint rugdalóznak!!szóval minden oké. Köszönjük az elismerő szavakat valóban nagyon szeretjük a babáinkat kicsiket, nagyokat egyaránt el sem tudnánk képzelni nélkülük bár néha igazán kikészítik az embert, de azért az öröm több...már nemsokára ti is megtudjátok mindannyian nem csak Bariék!!

Agár: akkor jövőhéten sétálunk biztosan nagy feltűnés lesz egy ikerpár is nagy csoda hát még kettő és ugyanolyan babakocsiban..ráadásul egyidősek(majdnem)vicces lesz. remélem sikerük gyűjtenem pár szép meleg holmit..

Drukkok mennek és puszi mindenkinek!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 

 
 

Édesek vagytok, köszönöm ♥ és a teher valóban édes teher :lol:

Agár, biztos nagy látványosság lesztek :lol: majd várjuk a beszámolót!!!

Zsóka, az érzésről annyit,h én az ég világon semmit nem éreztem :shock: és volt aki érzett...szóval az ég világon semmit nem jelent ;) Jövő héten mikor mész UHUra?

bari6
 
 


Sziasztok!

Babácska, nagyon szorítok, h holnap jó hírekkel jelentkezz. Tudom, milyen rossz a protokollmegszakítás, de annyian drukkolunk, h nem kerülhet rá sor! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bari, hajrá jókedv! Nekem is sok magzatvizem volt, de semmi gond nem volt vele, nem ettől lett a koraszülés sem, bár nyilván a nagy súly nem segített a méhszájamon. Persze ki kell vizsgálni, de nem lesz semmi gond! Nálunk is volt fejberugósdi, ráadásul kölcsönösen, most ezt az orrcsavarósdi váltotta fel :lol: Jaj, úgy várom, hogy megéld, milyen az amikor megpuszilgatod a magzatmázas cicusokat. Soha nem felejtem el, hihetetlen érzés, h az én gyerekeim :)

Dóri, nagyon várom a jövő hetet, lesz ámuldozás, az tuti! :D

Natalie, szuper hírek, nagyon ügyesek vagytok!

Zsóka, én sem érezetem semmi különöset, nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!

Bodzássüti, alig várom már, h a csodaszép új boltba járhassak! :)

Agnyes, gondolok rád hétfőn!

Nekem mostanában kevesebb szabadidőt hagynak a majmocskák, nagyon beindultak, folyton forognak, elkezdődött a világ és egymás felfedezése. Mindig résen kell lenni, mert, mint írtam, hamar csavarintanak egyet a másik orrán, vagy ráfordulnak egymásra, mindig van vmi új tudományuk :lol: Stefi macerásabb, mert rettenetesen idegesíti, h nem tud még mászni, és nagyon fel tud háborodni, hiába mondom neki, hogy azzal még a szakirodalom szerint ráér. Azért valamennyit halad, de leginkább körben forog, és rettenetesen cuki, ahogy kitolja a kis popsiját. Közben patakokban folyik a nyála (pedig az ínye alapján még várni kell azért a fogakra, bár nyilván az okozza), mindent harap (mint egy kis vadmacska), ma pedig rendesen kiszívta az alkarját :D Miksi igazi férfiember, a dolgok foglalkoztatják (csörgők, kisautók, plüssállatok), borzasztó okos tekintettel forgatja őket, mindent tud róluk :lol:Természetesen azért ő is mindent berak a szájába a biztonság kedvéért, de valamivel kevesebb nyálat csorgat :lol: A legjobb pedig, h rengeteget kacagnak hangosan, és nagyon szeretnek magyarázni. Miksi inkább itthon magyaráz, Stefi meg bárkinek bárhol, igazi mókamester, sikongat is és lesi a reakciókat, aztán mosolyog nagyokat, ha látja, h tetszik a nézőknek, amit csinál:) Nagyon cukik, reggel is arra ébredünk, h értekeznek az ágyukban. A mai téma az eöööö appu hö hőőőő, hű eiii nei gin gin angin volt :lol:

P
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Megerősíthetem, hogy a majmocskák nagyon édesek voltak! Még a páromat is elbűvölték, pedig azt kell hogy mondjam, nem szokott tűzbe jönni kisbabáktól. (szerinte férfiember kb. 3 éves kortól tud valamit kezdeni a gyerkőcökkel, akkor is inkább a fiúkkal:)

Remélem, Dórival hozzánk is benéztek:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska!

Nagy drukk mára! Már látom, ahogy Vass doktornak leesik az álla a meglepetéstől! Hajrá-hajrá!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Helló

Igen pont akartam mondani, hogy ha lehet útba kéne ejteni Sütit is:)Agár annyit áradozott micsoda csodák vannak ottan nálatok megnézném..

Agár: látom te sem unatkozol(pedig azt hittem:)nálunk zajlik az élet apa hazatért, de azóta meg beteg szegény. Valami rosszat ehetett, mert folyamatosan a wc vendége és elég rosszul érzi magát..szóval továbbra is én vagyok az ügyeletes..sebaj majd jövőhéten pihizek egyet veled:))

puszi szaladok uzsit készíteni

jaj le ne maradjon Babácska nagy nagy nagy nagy nagy hatalmas tüszőcskéket mára DDDDRRRRRUUUUKKKKKKK!!!!!!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok Lányok!


Mai hírek: vérből nézett hormonszint szépen emelkedik, endometrium 8 mm, jobb oldal: 1 db 8 mm-es tüszőcske, bal oldal: 3 db 13,5 mm-es tüszőcske!!! Bal oldali petefészek kezd jó helyre terelődni a tüszők mérete miatt! Boldog vagyok, de nem szeretném elkiabálni a dolgokat. Azt mondta Vass doki, hogy már látja az alagút végét, csak éppen ehhez nekem kétszer annyi időnek kell eltelnie, mint másnak. Szúrunk tovább a hétvégén, hétfőn megyünk újra és Vass doki már szerdára tervezi a pukciót. Bárcsak így lenne...(Beszéltünk már az altatóorvossal is, nagyon szimpatikus hölgy!!!)
Szó szerint felkészültem már a legrosszabbra, gondoltam már arra is, hogy lehet, hogy használhatatlanok a petefészkeim és, hogy donorra lesz szükségünk stb. Ehhez képest most egy kicsit nyugodtabb vagyok, de nagyon nem élem még bele magam a dologba. Ez az összesen 4 db tüszőcske nem valami sok, de természetesen több, mint a semmi!

Süti, hát igazad lett! Vass doktornak bizony leesett az álla. Nem nagy csoda, de az igazat megvallva Ő sem számított már semmire!

Bari, remélem már jobb hangulatban vagy! Jelentkezz, hogy mi volt az orvosnál!!! Nagyon izgulok miattad!

Dóri, a nagy lánykáid is ikrek??? Fantasztikus érzés lehet, hogy ennyi gyerekkel vagytok körülvéve! És gondolom a nagyok már 'segítenek' is neked a kicsik ellátásában...!

Agár, édesek lehetnek a picik.

Dóri, Agár, Süti, Ti nem vagytok Facebook-on?

Nathalie, ezek nagyon jó hírek! Örülök, hogy ilyen jól sikerült a kezelés! Megértem, hogy nem szívesen várjátok ki a januárt!

Üdv.

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!


Bár mindig így lenne igazam mindenben! Nagyon örülök Neked!


Igen, vagyok fb-on. Küldök privit


Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Nathalie, nem semmi eredmények, GRATULA! Azt hiszem, hogy ezen a vonalon mi is elindulunk. Számokban lehet esetleg tudni, vagy kérdezni, hogy milyen eredményváltozás állt be?
(Nem tudom, hogy melyik mennyiség jó már az inszemhez.)

Zsóka, szerintem abszolút biztatóak a tünetek, drukkolok! Mikor lesz uhu?

Babácska, fantasztikus hírek, szuper, drukkolok tovább, és mennek a tüszőnövesztő drukkok!

Engem most pár napja nagyon izgat a BMC, 24-én volt vmi lombik találkozó, annak kapcsán voltak benne a hírekben. Olvastam, hogy náluk VÉÉÉÉGGGRRREEEE van IMSI!!! Teljesen felvillanyozott. Megy a dilemázás... Persze a Ciris légkörét nem szívesen cserélném le, no de ez a technológiai kütyü.... nagyon kéne nekünk... jaaaajjjj

http://egeszsegere.com/hirek_lombikbebi ... alkozo.htm

Kellemes hétvégét!
zzafir75
 
 


Süti, Te egy igazi 'boszorkány' vagy (persze csakis jó értelemben)! Csak maradjon is így minden hétfőre is! Várom a prividet!

Drága Zafír, ne haragudj, de téged véletlenül kifelejtettelek! Te vagy Facebookon?
Köszönöm a drukkot!

Babácska
babácska82
 
 


Dóri, az IWIW-en megtaláltalak, de az FB-n nem! Ha gondolod keress rám, a nevemet priviben megírtam és az IWIW alapján szerintem megtalálsz!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

Tegnap is, és mai is elküldtem az üzenetet, nem tudom, megérkezik-e végül. Ha nem, lécci küldj rám egyet és megpróbálok arra válaszolni.

Bodzássüti

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


JUPPPPPPPPPPPPIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ BABÁCSKAAAA!!!!
Nagyon örülök,h jó hírekkel jöttél! Hajrá tüszőcskék, mutassátok meg a Maminak és a Papinak,h milyen ügyesek vagytok! Úgy tűnik jó a velük való kommunikáció :lol: Megy tovább a tüszőnövesztő drukk!!!

Zafír, míg élt "rendesen" a BMC-s topik állandó olvasójuk voltam és meg voltak elégedve az ottani dolgokkal és elég sok baba is lett ;) Lehet,h nektek is meghozná a sikert az új hely varázsa ;)

Bodzássüti, egész hétvégén meló lesz mi? Biztos szép lesz az üzletetek!!!

Etus?

Dóra, jobbulást a férjednek, neked meg kitartást!

Agár, felgyorsultak az események nálatok is látom, ahogy növekednek a bébik :lol: Jót nevettem az orrcsavargatáson ;)
Várjuk majd az új képeket!!!

Nathalie, ugye az otthoni spontánkodás mehet???

Képzeljétek a férjem volt Erdei doktornőnél és szerencsére semmi komoly baja nincs. Jaj úgy megkönnyebbültünk :) Az tuti,h van valami gyulladás, kell is laborba mennie vizeletet tenyészteni, de semmi vész nincs :) és megint csak természetes "gyógyszert kapott"
Nálam annyi,h voltam tegnap dieabetológusnál, aki megdícsért,h szépen írok és mérek mindent, de nem tud ellátni,mert Battán nincs kismamás diabéteszes gondozás :evil: így Pestre kell járnom, szerinte hetente :shock: Hétfőn már mennem is kell, akkor majd már megmondják a tutit, de a dokinő szerint meg fogom úszni az inzulint,ha mégsem, akkor se féljek tőle...na kössz....

Most megyek,mert főznöm kéne, egy óra és itthon lesz a zuram, de fikarsznyi erőm sincs... :roll:

Szép hétvégét mindenkinek!

Pusza
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

A doktornővel szerdát beszéltünk meg UH-ra ( a beültetés 3 hete csütörtökön volt), de én arra gondoltam, hogy 1-2 nappal még megtoldom, hogy biztosabb legyen az eredmény.

Mit gondoltok ez a két nap számít valamit?

Azonkívül, hogy 10 órát alszom és megnőttek a melleim, illetve, hogy minden problémából elefántot csinálok és világ végét látok minden apró gondból, más érzésem nincs.

Szép hétvégét mindenkinek.
Zsóka
zsóka1113
 
 


Sziasztok!


Barikám! Ez gááááz, hogy Pestre kell járnod.... biztos nincs más megoldás? Az viszont szuper, hogy a férjednek nincs komolyabb baja. Azért jobbulást szegénynek!

Nathalie! Akkor most novemberben próbálkoztok? Totál megértelek, hogy nem akarsz januárig várni. Én sem szeretnék, de ez van:(

Mi szerencsére nem dolgoztunk egész hétvégén, mert sok barátunk eljött és segített, így végül szombaton 3-ra végeztünk. Mondjuk hullák vagyunk.

Most az borzolja az idegrendszeremet, hogy tegnap ill. inkább ma kiderült, hogy a húgom babát vár. Tudjátok nagyjából egyszerre kezdtük a projectet, nekik már van egy hároméves és most összejött a második gyerkőc is. Félre ne értsetek: természetesen örülök, hogy nekik összejött, de összefacsarodott a szívem. Ráadásul nem is kezdünk csak januárban.... brrrr.....

Most én vagyok depis, de majd összeszedem magam.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zsóka, ha ott van a babóka, akkor látni fogjátok már UHUn tutira :lol: Dévisznél a 21 napon kell tesztelni és menni hozzá mikor UHU is van! Szóval ha +2 napot vársz, csak nagyobb lesz a babóka!!! Várunk majd az eredménnyel!

Bodzássüti, nagyon sajnálom! Biztos nem lehet könnyű, de erős vagy és hidd el Nektek is lesz kisbabátok!

Holnap majd csak délután vagy este jövök, de nagyon nagyon drukkolok Babácska!

Puszi mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari, nagyon örülök, hogy minden rendben van a férjeddel! Hála az égnek! Azt viszont sajnálom, hogy Pestre kell majd bejárnod! Tudom, mennyire megterhelő a bejárás! Én Pesten dolgozom és most is ugye minden nap kell menni és bizony nagyon fárasztó!

Zsóka, nagyon drukkolok az UH-hoz! Biztosan mindent rendben találnak majd! Szerintem már biztosan látni fogják a babá(ka)t! De addig is ne idegeskedj!!!

Süti, maximálisan megértem az érzéseidet! Én tavaly ugyanebben a cipőben jártam, amikor kiderült, hogy úton van a keresztlányunk! Nekik az első próbálkozásra összejött, mi akkor már fél éve jártunk a vizsgálatokra és híre sem volt, hogy egyáltalán mikor kezdhetünk! Vannak szerencsés emberek és vagyunk mi... De sajnos ezt fel kell dolgoznod, bár nem könnyű! És arra próbálj koncentrálni, hogy most Ti következtek és a január meghozza a várva várt sikert!

Rólunk: 9 mm-es nyálkahártya, bal oldal: 1 db 20 mm-es, 2 db 16,5 mm-es és 1 db 13 mm-es, jobb oldal: 1 db 11,5 mm-es tüszőcske. Holnap újra megyünk és ha minden ok, akkor csütörtökön leszívás! Tudom, hogy nem valami sok tüszőcském van, de azért talán jutunk velük valamire! A 20 mm-es nem biztos, hogy használható, mert a szerkezete nem tökéletes!

Etus, Nathalie, Zafír, Agár, Dóri???

Puszi!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!


Örülök, hogy minden rendben van! Hajrá további növekedéshez!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Alig van időm, de már hiányoztok és gondoltam írok nektek egy kicsit!

Babácska gratulálok a tüszőkhöz!! Én nem mondanám, hogy kevés hiszen csak 1-re van szükségetek!!! A cél egy szép egészséges baba!!!! Na jó ha kettő lesz biztos nem fogtok szomorkodni!!! Drukkolok nektek nagyon!!! :lol: :lol:

Barikám olyan csinos kismama vagy!!! Szép a pocakod nagyon!! Örülök, hogy a férjed jól van!! :lol: (FB-on néztelek meg.)

Zsóka drukkolok az UHU-hoz!!! Tuti minden rendben lesz!!

Dóri éjjel rólatok álmodtam. Már nem emlékszem pontosan mit csak az maradt meg, hogy vendégségben vagyunk nálatok és nincs időd 2 pillanatra sem leülni hozzánk. Gyerekek rohangáltak mindenhol, de mindenki jókedvű volt!!! :lol:

Zafír most hogyan lesz tovább nálatok??? Átmentek máshová? Lelked hogy van?

Süti örülök, hogy szerencsésen túl vagytok a költözésen!!!

Agár mi újság veletek? "Majmocskák" adnak sok munkát?

Natalie veletek mi a helyzet?

Nálunk az van, hogy talán következő ciklusban próbálkozunk újra. Szóval most megy a spontánkodás! Hátha szerencsénk lesz!!!

Puszillak benneteket!!!
etuspocok
 
 


Szia Etus!


Jól értem, hogy talán a következő ciklusban lombikoztok egyet?
Hosszú vagy rövid? Mikor kezdenétek?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti,

hosszú lesz. Már megvan a recept. Akár kezdhettünk volna most is, de nem volt lelkierőm az injekciókhoz. Ez lesz a 3. lombik. Bari írta, hogy nekik is 3.-szorra sikerült és ez adott egy kis lendületet. Október végén kezdenénk ha jól számoltam és a ciklusom sem tolódik.

Puszi
etuspocok
 
 


Sziasztok,

Babácska, drukkolok!!!!!!

Etus, írtam privit. Nálunk még semmi sem fix, hol így vagyun, hol úgy, nem egyszerű, de az idő majd segít!

Puszmákok!
zzafir75
 
 


Mi van ha nem enged kilépni a gép?
Eddig mindig kiléptetett most meg pont az ellenkezője van.
etuspocok
 
 


Köszi a drukkokat lányok!

Etus, örülök, hogy jól vagy és annak még jobban, hogy kezdtek október végén! Ha már más nem tud erőt adni az embernek, legalább az adjon egy kicsit, hogy látod az előtted állók (konkrétan Bari) példáját! Nagyon drukkolok Nektek!!!
Igazad van, hogy csak egyre van szükség, de az az egy megérje a visszaültetést! Már egyre jobban izgulok, de azért próbálok úgy állni a dologhoz, hogy ha netán valami gond lenne, akkor se csalódjak túl nagyot!
Nem tudom, hogy miért nem enged ki a gép! Lehet, hogy valami karbantartás van a Babaneten és azért nem működik a kilépés funkció!

Puszi!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Etus!


Mi is a harmadikra készülünk, remélem, tényleg három a magyar igazság:)

A hosszúban milyen gyógyszert kapsz? Nekem eddig puregon volt, de most azt mondta Szakács doktor, hogy mást csinálunk, mert ha kétszer nem sikerült ugyanazzal, akkor nem erőlködünk tovább ezzel.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, én Suprefactot és Menopurt kaptam/kapok a hosszúban. Nem tudom, hogy mi a különbség ezek és a Puregon között, de azt tudom, hogy mondta Vass doki, hogy ez a maximum, amit adhatnak!

Babácska
babácska82
 
 


Hogy őszinte legyek, én sem tudom.... és azt sem, hogy a következő mi lesz. Mondta ugyan Szakács doktor, de elfelejtettem. Nekünk még sajnos elég messze van.

Igazából azért kérdeztem, mert van egy bontatlan doboz puregonom (ez a menopur helyett lenne) és odaadtam volna, mert a patikában azt mondják, hogy nem tudják visszavenni.

Puszi és ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Suprefact-ot kaptam meg Puregont. Gondolom most is ez lesz majd. Nem hiszem, hogy lesz változtatás, mert "mindig" sok petesejt volt. Két beültetésből egy sikerült egy nem.
Az állás: döntetlen!!! :)

Süti nem akarjátok hamarabb kezdeni???

Puszi nektek!!!

Most meg belépni nem tudtam!!! :twisted: Hogy ez egy mekkora szar!!! :twisted: Bocs a kitörésért!!! Eszem megáll ezen a számítástechnikán!!!! ez viszi majd az embereket sírba!!!
etuspocok
 
 


Szia Etus!


Hááát, én szívesen kezdeném előbb, de még vívunk magunkal egy kicsit:)

Ha megint Puregon lesz, szívesen odaadom, ami otthon van nekem. Végig hűtőben volt, 2012 márciusig felhasználható, ha jól emlékszem.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Babácska, ez nagyon jó hííííír :lol: hajrá tüszőcskééééééééééééééék!!!! Várunk holnap is!

Etus, köszi és sajnálom,h nem indultatok, de majd jövő hónapban. A lényeg,h Te hogy érzed!

Örülök csajok,h erőt adtam/adok Nektek!

Bodzássüti, lesz a berendezett boltról kép a fészen? A kutyik már voltak bent?

Zafír, puszillak!!!

Nathalie, a férjed gyógyszert kap vagy csak vitamint?

Dóri, már akartam kérdezni,de a kismamaagy...a csomóddal mi van? Eltűnt teljesen?

Agár, merre vagytok megint?

Pusza mindenkinek!

bari6
 
 


Szia Bari!


Majd rakok fel képet:) A kutyák még nem voltak bent. Itt most elég nagy a tér és nehéz lenne felügyelni őket, úgyhogy lehet, hogy ide már nem jönnek:(

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Most nincs időm olvasni, csak a híreket írom le:
Minden rendben van, csütörtökön délelőtt leszívás! 5 tüszőcskéből 3-at lát jónak Vass doktor! Már csak bízni és reménykedni kell!

Puszi mindenkinek!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

Gratulálok! Hajrá tüszőcskék!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Jelentem, dögrováson vagyok...
egész nap émelygek, hányingerem van... mivel holnap kellene (nem)megjönnie elkezdtem reménykedni (bár tudom, hogy ennyire korán még nem kéne érezni, de ki tudja)

Ma viszont felhívott az anyukám, aki mondta, hogy ő is hány + wc-re jár (nem valószínű, hogy terhes lenne az ő korában) és a sógorom is (ez aztán tényleg valószínűtlen lenne) - így a következtetés: benyaltunk valami vírust.

Ki vagyok, mint egy liba...

Babácska azért ez nem akadályoz meg abban, hogy nagyon szurkoljak Neked holnapra!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácskaaaa, DRUKKKKKÖZÖN!!!!!
Majd priviben várom a FB infót :)


Bodzássüti, imádom a stílusod, most is olyan jót mosolyogtam.
Természetesen DRUKKKKK, hogy ... !!!!


Bari, hogy vagytok mostanság? Bébik sokat mozgolódnak?

Leninváros, rég voltál, Nálatok mi újság?

ÉVI?????

Agnyes, a dokim azt mondta az Ovantra, hogy marhaság. Szedjek folsavat, hogy vagy?

Anyukák? Újabb bébi fotók?

Natalie, mikor mentek inszemre? Annyira jó hír, hogy a műtét ennyit segített!

Puszmák mindenkinek és pocaksimik, drukk!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Babácska, szuper, nagyon örülök,h ennyi tüszőcske lett. Tudok ám én olyat, akinek 3-at mondtak és lett belőle 6 ;) Szóval hajrá tovább tüszőcskék!

Bodzássüti, jobbulást az egész családnak! Szegény kutyik :( biztos örültek mikor veled lehettek az üzletben :lol:

Zafír, köszi a kérdést jól vagyok. Tudom megígértem,h pozitív leszek, de vannak a napokban megingásaim :( Bekerültem a magyar egészségügy útvesztőjébe a cukor miatt, na de talán holnap sikerül egy nyamvadt időpontot kérnem, mert már arra is 2 napja várok. Amúgy lassan már -2,5 kg-nál járok amire azt mondták,h nem baj, normális,h diéta mellett fogyok....A bébik mocorognak már ezerrel, de még mindig finoman. Néha-néha van egy nagyobb mozgás, de pár napja már nem igazán tudom,h ki hol van, mert eddig ahonnan sok mozgás jött (Zalán) megszűnt és olyan mintha ráköltött volna Benedekre és Benedek oldalára...remélem így van és nem más az oka,h nem érzem...
Ti most gondolkodtok,h megműtsék a férjedet?

Anyukák, merre vagytok? Ma volt a randitok?

Pusza

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, ne legyél depis, bár megértem, hogy a mai eü-ben nagyon nehéz motiváltnak és optimistának maradni, de azért ugye, mindent a cél érdekében!!!

Mikor mehtek megint uhu-ra? Kis babamozi :)?

A műtéten azért jött szóba, mert még függőben maradt Erdei drnőnél egy uhu. Pont ebben a visszér vonatkozásban.
Persze a nyári események után lehet, hogy fel vagyunk már picit javulva, most januárig úgyis pihi, de el lehetne indulni ezen a vonalon.

Szép napot mindenkinek, holnaptól mondják a rossz időt! :(
zzafir75
 
 


Babácska, hajrááááááááááááááááááá!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Ma voltam ultrahangom és nagyon szépen látszott a petezsák és a szikhólyag, ... a doktornő mindent rendben talált. Szívhang sajnos még nem volt ( 09.08-án volt a beültetés -3. napos embriók)

Két hét múlva újra megyek, akkor már többet tudok.

Köszönöm mindenkinek, hogy biztattatok, amikor annyira el voltam keseredve.
zsóka1113
 
 


Sziasztok!

Süti, remélem jobban vagy már! Nem olyan régen mi is átestünk egy hasonló víruson, de szerencsére nekünk csak egy napig tartott. Egy éjszaka a párommal felváltva a WC-n, egyszer alul jött, egyszer felül és már túl is voltunk rajta! Remélem, ti is csak ezt kaptátok el és már jól vagytok!

Bari, megértelek, hogy így kivagy! A mai egészségügyben csupán akkor tudsz egyről a kettőre jutni, ha van egy egészségügyben dolgozó ismerősöd, aki tud segíteni. Ha nincs, akkor tűrnöd és várakoznod kell még a legapróbb dolgokra is! Sajnállak, hogy pont most kell ezen átesned!

Zafír, küldöm priviben az adataimat a FB kapcsán!

Nagyon izgulok a holnap miatt, de hátha Barinak igaza lesz és az az 5 mégsem öt... Ha már itthon leszünk, jelentkezem! És nagyon hálás vagyok a drukkokért!

Puszilok mindenkit!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!


Köszönöm szépen, már túl vagyok rajta, bár enni nem nagyon tudok, de ez nem baj, úgyis le kellene adnom 3-4 kilót:)

Nagyon drukkolunk holnapra és várunk a jó hírekkel!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, rám is rámférne egy kis fogyó. Még két hétig nem sportolhatok, no de aztán!!!

Zsóka, szuper hírek, drukkolok nagyon! Most hány hetes kismami vagy? Szerintem még korai lett volna a szívhang, pont két hét múlva esedékes, ahogy én számolom, úgyhogy NYUGI!!!

Babácska nagy drukk továbbra is, és nem a mennyiség, a minőség a lényeg!!!

Jó éjt mindenkinek!
zzafir75
 
 


Csajok, csak azért jöttem most,h Babácskának küldjek holnapra egy hatalmas drukkot!++++++++++++várunk majd nagyon!!!!

Holnap jövök és mesélek mi volt....kellemetlen-kellemes csalódás volt ;)

Pusza mindenkinek és holnap visszaolvasok és jövök!

bari6
 
 


Babácska! +++++++++++++++++++++++++++
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, mi volt/van a babanettel, de nem engedett belépni, nem is volt olyan opció, hogy új válasz küldése! :evil: :evil: :evil:

Babácska, nagyon ügyesen megnőttek a tüszőcskék. Hajrá punkció! Egy tüsző is elég a sikerhez, és a túl sok tüsző nem is jó, szerintem bízz bennük, nagyon drukkolok! Lehet, már túl is vagy a leszíváson, és már a randi zajlik! hajrá-hajrá kis embriók! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsóka, nagyon örülök, minden rendben lesz, még korai lett volna a szívhang, de legközelebb már biztos láthatod! :)

Bodzássüti, örülök, h jobban vagy, fel a fejjel, a téli hajtásban gyorsan telik majd az idő, így észre sem veszed, és már itt a január.

Bari, tényleg szomorú, h be kell járnod Pestre, de hát sajnos mind ismerjük a kiváló magyar egészségügyet. Drukkolok, h ne kelljen az inzulin, de ügyes vagy nagyon, biztos rendben lesz minden.

Etus, örülök, h újra belevágtok!

Zafír, én a Jánosban töltött hetek alatt találkoztam pár bmc-s kismamával, mind elégedettek voltak, de azt mondták, h a nagyobb odafigyelés érdekében nem árt egy kis parapénzt adni a dokiknak.

Nálunk minden rendben, Stefi már kúszogat (nem olyan gyorsan, mint szeretne, és ezt is hatalmas erőfeszítésekkel, így sokszor mérgelődik, de fáradhatatlan :D), teljes felügyeletet igényel, Miksike szegénykém sokszor magában játszik, akkor kap több anyát, ha a férjem hazaér (és ő figyel Stefire), de nagyon kis édes, mert teljesen jól elvan így is :). Kedden voltam gerinctornán, mert a majmocskák lassan kiérdemlik a majom nevet, és emelgetni őket már elég megterhelő, főleg a mostani lestrapált állapotomban. Nagyon jó volt a torna, jövő kedden is megyek. Ma kondicionáló torna van, ha lesz erőm, arra is elmegyek. Óriási szerencsém van, mert a házunkban van egy tornaterem, oda járok, így csak le kell lifteznem a földszintre. Nekem sem lenne rossz, ha lemenne pár kiló. Meglátjuk, még sosem fogyókúráztam, így ahhoz nem fűzök nagy reményeket (nem hiszem, hogy menne), nagyon bízom, benne, hogy a mozgás elég lesz.

Dóri, nem tudtalak visszahívni, csak szólj, ha jöttök, várom nagyon!

P!
oroszagár
 
 


Kedves Zafír!

Szeptember 08-án (csütörtökön) volt a beültetés, ehhez képest a 4. héten vagyok egy nap híján, ha a mensi első napjától nézzük, akkor egy nap híján 6 hetes.

Ma épp para nap van, nem érzem annyira erősen a mellfeszülést... szóval még nagyon messze van a két hét múlva UH..., hogy megnyugodjak, vagy nagyobb bizonyosságot szerezzek.

Mindenkinek szép napot.

Zsóka
zsóka1113
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk. Sajnos nincsenek túl jó hírek! Egyetlenke maradt csak a végére!
A bal oldali 4-ből mindben endometriozis volt sejtecske helyett és végül a jobb oldali egy darab (amiről Vass doktor már a hét elején lemondott) minősült jónak. És ki is hangsúlyozta a doktor úr, hogy jó minőségű! Tehát most Egyetlenke megmaradásáért drukkolunk! Holnap reggel hívnak, hogy mi történt vele! Kicsit szomorú vagyok, de tudom, hogy egy babához egy sejtecske tökéletesen elég!

Bari, gyere és mesélj, Veled mi volt???

Agár, megkerestelek a Facebookon! Szerintem tudni fogod, hogy én vagyok, a lányokat már megtalálod az ismerőseim között, így biztosan rám fogsz ismerni! Édesek lehetnek már a picik! Képeket teszel majd fel?

Köszönöm Nektek Lányok a rengeteg pozitívumot, nekem nagyon sokat segít!

Ölelés

Babácska
babácska82
 
 


Agár, fantasztikusak a képek a picikről! Ide már nem is kell, hogy feltegyél (részemről)!

Babácska
babácska82
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?