Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Bari már nagyon várom a holnapot a ruhácskákat már bezsákoltam neked(benne van az is amit Bálintra adtak mikor megszületett:))azt gondoltam megtartom, de inkább továbbadom, hogy neked is akkora örömet okozzanak kis tulajdonosai mint nekem...aztán kitudja megkaphatja a következő kisfiú(k) aki(k) már biztosan készülődik(babácska, nathalie, zzafír,süti pocakjába:))elnézést ha vki kimaradt...
Az eredményekkel meg sztem fölösleges sokat foglalkozni nekem a végére az összes értékem csillagos volt(nem ötös) azt mondta a doki csoda hogy élek...és mégis...


puszi szép napot:)

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Babácska, várunk holnap,h mi a helyzet!!! Remélem szépen növögettek hétvégén a tüszőcskék és a petefészked jó helyen lesz!!! Drukk!!! ;)

Dóri, olyan nagyon jó volt látni benneteket és hát tényleg le a kalappal előtted! A gyermekeitek egyszerűen gyönyörűek mind egytől-egyig. A férjed hamarosan tuti seprűvel áll majd a kapuban és kergeti el a fiúkat :D
Nagyon szépen köszönünk mindent!!!
Kép

Pusza mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Hajrá Babácska tüszőcskéi!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Sziasztok!

Bari, neked írtam a Facebookon!

Zafír, nagyon nagyon sajnálom! Remélem lelkileg sikerül feldolgoznotok a veszteséget!

Dóri, aranyos vagy, talán mindannyiunknak sikerül minél előbb a pocakosodás és akkor várjuk a ruhácskákat!

Etus merre vagy? Semmi hír rólatok!!!

Kontroll: 5 mm-es endometrium. Bal oldalon 2 db tüszőcske, egy 10 és egy 11 mm-es. Jobb oldal is beindult, 3 db tüszőcske, 1 db 5 mm-es és 2 db 4 mm-es. Vass doktor túl sok jóval nem kecsegtet, de majd meglátjuk. Szerdán megint kontroll. Barinak már írtam, hogy addig várom a drukkokat a jobb oldalnak!!!

Ölelés

Babácska
babácska82
 
 


Babácska!

Ezek azért már jobb eredmények, nem?
Mennek a drukkok ezerrel, abban nem lesz hiba!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Kedves Mindenki!

Szeretném a tanácsotokat kérni, pontosabban, hátha már találkozott közületek valaki hasonló esettel. A Kaáli-ban embriótransferem volt 09. 08-án. Két hét múlva kellett a teszet megcsinálni. Ez halvány pozitív lett. Másnap csináltam egy másikat, ez már olyan "szabályos volt. Aznap elmentem vérvételre, délután a doktornő közölte, hogy '0' a hcg-m. Kétszer is visszakérdeztem, hogy biztosan '0' az eredmény, azt mondta, igen.
Ezután még csináltam 3 egymás utáni napon tesztet (3 félét), ügyelve arra, hogy szabályos legyen minden. Mindegyik pozitív lett. Ezt egyszerűen nem értem, hogyan lehetséges, hogy a vérben nincs hcg, mégis pozitív a teszt.
Az első hármat lefényképeztem, az utolsó kettő is szép, egyértelmű jelet mutat.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.9705.jpg

Ma elmentem egy privát laborba hcg-t nézetni. Délutánra várom az eredményt. Volt már valakinek hasonló esete????

Zsóka
zsóka1113
 
 


Sziasztok!

Zsóka: én még csak az ellenkezőjével találkoztam negatív teszt és mégis terhes voltam...szóval nemtudom mindenesetre fura :shock:
Bari: nagyon örülök, hogy segíthettem, segíthetek továbbra is gyűjtögetek..aztán reméljük sikerül szépen sorjában mindenkihez eljuttatni a ruhácskákat:))
Babácska: drukkok mennek++++
Zafír: ölelés

pusz:Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia Zsóka!

Szépen erősödtek a csíkjaid, ami jó jel.... ha a korábbi tüszőrepesztőt mutatná ki, akkor gyengülnie kellett volna. Nem lehet, hogy egyszerűen elcserélték a véredet?

Kiváncsi leszek a magán labor eredményére!

Dóri!
Annyira édes vagy, hogy ránk, leendőkre is gondolsz a ruhákkal:))) Én a kislány rucikra hajtanék:) (de persze egy fiúcskának és éppenúgy örülnék)

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Nincs időm írni, mert nagyon sok a munka.
Csak bekukkantottam, hogy minden rendben van-e.

Zafír sajnálom a történteket!!!! :cry:

Drukk mindenkinek!!!
Ölelés a bébiknek!!!!

Majd jövök amint időm engedi!! Azért olvaslak ám benneteket!

Vigyázzatok magatokra nagyon!!
Puszi!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Sajnos a laborból nem küldték át az eredményt, annak ellenére, hogy 4 órakor ezt megigérték. Szóval holnap reggelig izgulhatok tovább..

Köszönöm az észrevételeiteket.

Zsóka
zsóka1113
 
 


Sziasztok!

Babácska itt is hatalmas drukk a tüszőcskéknek. Figyu amit nem írtam, beszéj velük és győzd meg Őket,h milyen jó lesz,ha szépen növekednek. Találkozni fognak egy csuda jóképű katonával :lol:

Zsóka, ohh sajnálom,h nem küldték el az eredményt...még jó,h fizettél érte :evil: Amúgy a tesztek egyértelműek. Drukkolok nagyon!!!

Etus, örülök,h jól vagy és várunk majd!

Dóri, igen nagyon remélem,h hamarosan jönnek a többiek és adhatjuk tovább a rucikat ;)

Bodzássüti, mikor költöztök?

Zafír, ölellek!!!

Nathalie, merre vaaaaaagy???

Agáááááááááááár, már Te is nagyon hiányzol!

Nekem egész jól megy a diéta, csak ne lennék éhes egyfolytában. Egy kiló már le is ment a pár nap alatt, szóval tuti jól csinálom :) már csak a megfelelő kenyeret kell megtalálnom,mert sajnos a rozs kenyér felnyomja a cukromat ;(

Pusza és szép estét mindenkinek!

bari6
 
 


Szia Bari!

A répás pur-pur kenyeret próbáltad már? Nekem nagyon bejön és egészséges, a dietetikus annak idején nekem ajánlotta.

Szombaton lesz a költözés. Illetve már pénteken elkezdjük, de szombaton kell magát az üzletet átpakolni. Akarsz esetleg jönni segíteni? :)))

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszi ;) pont pur-pur kenyeret ajánlottak a Lipóti pékségben lehet kapni, de azt nem mondták,h répás :shock: frankón sárga répás??? Amúgy mindjárt kiderül,h a vacsi mit csinált velem...azt érzem,h korog a gyomrom :shock:
Szívesen segítenék, de már nem tudok :lol:

bari6
 
 



Sziasztok!

Süti: Nagyon édes lányrucijaim vannak ám és nem tudom hova rakni őket szóval jó lesz ha minél előbb odaadhatom :wink:, de fiú is lesz még nemsokára, mert már kezdi Bala kinőni szóval lányok hajrá nagyon drukkolok, hogy minél előbb az összes kis ruhácskának szép kis tulajdonosa legyen..

Én most egyedül vagyok, mert Gábor elutazott szóval..hát nehéz így ahogy a dal is mondja: "egyedül nem megy" pontosabban muszáj mennie, de nagyon nehéz. Fürdetés, tanulás a nagyokkal, suliba indítás...nem panaszkodom, de hulla vagyok:)

puszi mindekinek Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Ma reggel megkaptam az eredményt, 790 lett a hcg-m. Szeptember 08-án volt a beültetés, így akár egy későbbi beágyazódással még jó is lehet..... :lol:

Persze tavaly volt egy hasonló esetem, akkor nem nőtt eléggé a hcg és missed ab lett belőle. A sors nem teheti ezt velem mégegyszer....

Most még azt sem tudom hogy mit csináljak... :roll:
zsóka1113
 
 


Sziasztok!

Köszi a léleksimiket!!!

Babácska, drukk-drukk!!!! Hajrá tüszőcskék!

Nathalie, mi újság? Voltatok már a dr.nőnél?

Zsóka, üdv közöttünk! Gratula a HCG eredményhez, nem is értem, hogy lehetséges, hogy ezt nullának nézzék??? Ugye nem az intézetben, ahová lombikozni jártok? Azért az elég durva lenne.
Gondolom, hogy most jelentkezned kéne náluk, és a 12-ig hétig adnának progeszteront, hogy minél jobban megtámogassák a babócádat!!! Ez tök jó hír mára!!!

Süti, Etus, szerintem mi leszünk a januári brigád!

Puszmák és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Jah, akciózó lányok, OVANT kapszulát ismeri valaki? Vannak vele tapasztalatok?

Pusz
zzafir75
 
 


Kedves ZZafír75!

A kaáli-ban kaptam a 0-s eredményt. Még szerencse, hogy voltam elég makacs és nem hagytam abba a progeszteron injekciókat az elmúlt 3-4 napban. :(

Zsóka
zsóka1113
 
 


Zsóka,

ez durva, gondolod, hogy összekeverték a leletedet?
Kíváncsi lennék az orvosod arcára, mikor közlöd vele a tényleges eredményt.
Tényleg szerencse, hogy kitartottál és nem hagytad abba a szurikat!
Drukkolok továbbra is, szép babavárást!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zsóka: nekem tavaly szept 6-án volt a beültetésem, 17 én volt hcg vizsgálat..most azt hittem megtudom mondani mennyi volt, de most látom a leleteimet, hogy nincs róla papír csak telefonon mondták..sajnos nem emlékszem az értékre, de ugye nekem ikrek lettek Agár lehet, hogy megtudja mondani nekünk nagyjából ugyanakkor volt a beülti és neki is ikrei lettek de ahhoz már tudnál viszonyítani szóval Agár ha van egy perced és emlékszel leírhatnád Zsókának...

puszi mindenkinek szaladok vásárolni aztán főzni..

majd még jelentkezem Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Barikám! Nem tom, itt nem látom a sárgarépás verziót, mindenesetre a kenyér tényleg az.. Lehet, hogy nem lehet mindenütt kapni, én a szomszéd príma péknél veszem. Frankón sárgarépás, tényleg. Reszelt sárgarépa van benne, lehet látni is. Nagyon finom, zaftos, nem morzsálódik.

Dóri! Édes vagy a rucikkal! Húúú, egyedül nehéz lehet ennyi gyerkőccel... a nagyok itt járnak suliba (ugye iskolásak, jól emlékszem? mert többnyire Emmáról és Bálintról beszélünk)? vagy még Pestre kell autóznotok reggelente? Remélem,hamarosan megérkezik a férjed, nem tart soká az erőletett menet.

Zafír! Jól értem, hogy akkor Ti is kezdtek januárban? Szuper lenne együtt csinálni:)

Zsóka! Ez szuper eredmény! Semmiképpen sem nulla, ahogy a Káliban mondták.... Drukkolunk Neked!

Lányok! Kérlek Benneteket, hogy ismeretlenül is drukkoljatok egy sorstársunknak, aki egyedülállóként vállalta a lombikot, donorral és az első lombik több inszem után augusztusban sikerült neki. Most 6-7 hetes, de vérezni kezdett, úgyhogy 0-24-ben feküdnie kell. Annyira szeretném, hogy megmaradjon neki a baba!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem a doktornővel, aki nagyon ledöbbent, hogy fordulhatott ez elő. Mondta, hogy utánanéz a leletemnek, de számára is érthetetlen volt. Egyébként egy teljesen jó értéknek mondta ezt a szintet.

Jövő héten szerdán megyek ultrahangra. Tudom, hogy egy kontroll vérvétel sok mindent elárulna, de most hajlok a struccpolitikára - egyrészt, mert abszolút jól érzem magam (tegnap az utcán hangosan énekelgettem a vérvétel után, pedig nekem az a legnagyobb megpróbáltatás) mástrészt már annyi stresszes napon volt, jó lenne egy kis nyugi..

Ha az élet élni akar, akkor még a 0-s hcg-t is túléli :D

Mindenesetre köszönöm a sok biztatást.


Annak a kedves Sorstársnak is azt üzenem, amit az előbb leírtam: ha az élet élni akar, akkor mindent legyőzz. Tudom, milyen nehéz neki, mert nekem is van egy közeli ismerősöm, aki hasonlóan egyedül vágott neki ennek az egyébként sem könnyü harcnak...

Zsóka
zsóka1113
 
 


Szia Zsóka!

Szerintem is, inkább örülj a jó eredménynek.
A vérvételnél hibázhatnak, de most már 2:1 a jó hír javára.

Hajrá és gratulálok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari, nagyon aranyos vagy! Időnként szoktam velünk beszélgetni, remélem, hogy hallgatnak rám és erősödnek, nőnek szépen! Van amikor csak simogatom a hasamat és gondolatban beszélgetek hozzájuk, remélem ez is hasznos lesz!
Nem lehet könnyű a diétád, én biztos nehezen bírnám! Sajnos nagyon szeretek enni. Sőt, még annál is jobban!!! (És persze azt, amit csak szeretnék!)

Süti, igen, ezek valóban jobb eredmények, csak éppen Vass doktor sincs meggyőződve arról, hogy a jobb oldali 3 picikéből lehet-e valami. És sajnos a bal oldal sem akar előrébb bújni, hogy hozzáférhetővé váljon! Sőt, azt is megkérdezte, hogy akarjuk-e folytatni ilyen bizonytalan lehetőségek mellett.
A sorstársunknak is mennek a drukkok! Reméljük, nem lesz semmi gond!

Zsóka, üdv közöttünk! Nekem még soha nem volt ilyen tesztem (sajnos) de első ránézésre én is pozitívnak gondolnám. A hcg-d meg egyenesen csodálatos, így szerintem nem kérdés a terhességed! Azért kíváncsi leszek, hogy mi lesz az orvosod 'utánanézéséből'!

Dóri, ha Sütinek a leány ruhácskák kellenek, akkor én szívesen bevállalom a fiúsakat! Kitartás erre az időre, amíg nincs otthon a párod! Én nem tudom pontosan, leírnád, hogy mennyi idősek a gyermekeid? (Hagy irigykedjek egy picit!)

Etus, gyere közénk, várunk ám nagyon! Remélem, hogy jól vagy és minden rendben veletek!

Zafír, örülök, hogy jól vagy és hogy már pozitívan állsz a januári kezdéshez!!! A kapszulával kapcsolatban én nem tudok semmit mondani! Tőled hallok róla először!

Nathalie, Agár, merre vagytok???

Nagyon köszönöm a drukkokat, őszintén szólva ránk is fér nagyon!
Holnap reggel megyünk újra és csupa-csupa jó híreket várok!!!

Puszi!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok,

Babácska, mennek a tüszőnövesztő drukkok!!!!!

Süti, drukkolunk a Sorstársunknak is, aki egyedül vállalkozott a lombikra. Le a kalappal előtte! Én nem is tudom, hogy lehet ezt egyedül végigcsinálni.
Nincs kedve hozzánk csatlakozni?

Hajrá mindenkinek, feladni sosem szabad, mert csak a kitartás hozza meg a várva várt eredményt! :D

PS olvastátok FB-on? - Ciris újabb érdekes cikket tett fel, nekem nagyon tetszett és bátorít!!
zzafir75
 
 


Zsóka,
drukk a jövő hétre!!! Remélem, hogy nem izgulsz, nagyon szép az a HCG eredmény! ++++
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafir, én nem tudom, mi az az OVANT kapszula. Elárulnád?

Az ismerős nem közvetlenül ismerősöm, csak áttételesen, úgyhogy én nem is tudom tartani vele a kapcsolatot, saját magam, de azért majd megüzenem neki, hogy szívesen látjuk.

Ölelés! Hajrá Babácska tüszőcskéi! Hadd nézzen csak nagyot Vass doktor!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Múlt héten nafgyon besűrüsödtek a dolgok, így csak szurkolgattam, de jelentkezni nem volt idő. Mára nagyjából végeztem mindennel )nagytakarítás, babák beoltatása, stb.( Olyan durva volt a hét, h pénteken este 6kor tudtam meg, h nem csütörtök van, és nagyon elkeseredtem, mert rengeteg dolgot terveztem péntekre, amely nap a múlt héten így számomra elmaradt :)

Babácska, nagyon drukkolok, küldöm a tüszőérlelőket!

Zafír, nem is tudom, mit írjak, de mégis, nagyon drukkolunk, hajrá januári brigád!

Bari, a magas koleszterin a normál terhesség velejárója. nekem már a 12. héten magas volt, de hiába kampányoltam a leleteimmel mind a nőgyógyászomnál, mind a házidokinál, elhessegettek:) Minden rendben lesz, a terhesek vérképe mindig cifra:)

Süti, nagyon szeretnék könnyíteni a költözéseteken, holnap szerintem benézünk:)

Dóri, van lift a H&M-ben és a Zarában is! Hívlak!

Zsóka, Dórinak 320, nekem 360 volt a hcg (Dóri írta, mikor teszteltünk)

Mindenkinek puszi (még nem olvastam teljesen vissza, de holnaptól jövök rendesen, és addigra bepótolom)

P
oroszagár
 
 


Lányok, köszönöm a drukkokat!
Remélem, hogy holnap Vass doktor kisebb csodákkal fog szembesülni!

Puszi!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Agár: azt hiszem a bevásárlást el kell halasztanom jövő hétre fizu utánra, de örülök, hogy betudunk majd menni. Te utolérted magad én meg most kezdek kipukkadni, hogy nincsen itthon a Gábor. Kezdem ott, hogy Bálint hajnali kettőkor kitalálta, hogy enne kicsit, aztán 6-kor kelés uzsi csinálás...suliba indítás szerencsére elsétáltak nem kellett a kicsiket is elrángatnom. Mosás, teregetés, vásárlás, főzés aztán 1 kor elsétáltunk a kicsikkel nagyok elé a suliba. Közben posta két osztálytárs átjött. Itthon tanulás, közben vasalás este hattól kutyaiskola. Hazaérve fürdetés etetés altatás(picik)aztán fürdenek a nagyok, etetés(nagyok)rom eltakarítás a konyhában mostanra végeztem. Fürdöm egyet gyorsan aztán irány az ágy remélem Bálint ma megkönyörül rajtam és nem ébreszt fel..kicsit fáradt vagyok..
Babácska: a nagyok: van 2 db 10 éves lányom(januárban lesznek 11) és 9 éves Zsófika ő júliusi és most a két picúr.


pusza mindenkinek holnap kezdődik minden elölről:)))

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

A történet zárásaként elmondom, miután felhívtam a Doktornőt utána kb. 1 órával visszahívott, hogy újból megcsinálták a vizsgálatot és 270 lett (....ha jól emlékszem, több mint kétszázat mondott, de nem volt 300 az biztos, ....egy kicsit KO voltam ma, már ami a koncentrálást illeti...)a beültetés utáni 15. napon a hcg, ami teljesen normális érték.

Megerősítette, hogy a 18. napi 790 is jó eredmény. Felfogni sem tudom, hogy most tényleg sikerült, ennyi év után, az utolsó lombikban...persze tudom, hosszú még az út...

Jövő héten megyek UH-ra, de lehet, hogy a szerdai időpontot átteszem péntekre, hogy biztosabb legyen...

Akiknek most szomorú a szíve, és küzdenek kívánom, hogy mielőbb reményt, kapaszkodót kapjanak...

Zsóka
zsóka1113
 
 


Zafir!

Nagy ölelést küldök neked! Örülök, hogy januárban kezdtek!

Képzeld épp ma néztem én is a Herbaházban az Ovant kapszulát.
Nézegettem a neten, de tapasztalatokat nagyon még nem találtam.
60 db 8700 Ft körül volt az ára. Napi 3 szemet kell belőle szedni.
Nekem ez a mondat volt szimpatikus:
"Védik a petesejtek , kromoszómák épségét."
Van férfi változata is.

Babácska!

Drukk holnapra!!!!

Bari!

Kitartás a CH diétához!


Zsóka!

Drukk az UH-hoz. Melyik Kaáliba jársz?

Nekem már 3 ember is ezt ajánlotta. Erről hallottatok valamit?

http://www.moksagyor.moksaelixir.hu/

http://www.youtube.com/watch?v=P0UEJS9T ... e=youtu.be

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Zsóka:nem is tudom mit mondjak az ilyen emberek akik a másik érzéseivel szórakoznak , de tényleg miért nem lehet komolyan venni a munkáját elnézi,mert nem érdekli a másik embernek meg összetöri az álmait, reményeit na majdnem mondtam vmit, de mint tudjuk minden jó ha jó a vége:)

pusziDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Babácska! Nagy-nagy drukk mára!

Zsóka! Gratulálok! Lehet hátradőlni!

Agár! Majdnem felnyerítettem a csütörtök-péntek problémán:)))
Várlak!

Zafír! Hamarosan küldök Nektek egy rendelést, mert kifogytunk:)

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Csak egy gyors kukk, jövök majd később (délután)

Babácska, nagyon-nagyon drukkolok!!!Remélem jó hírekkel jössz majd!

ZSóka, örülök,h jól alakul a HCG-d azért nem semmi történet :shock:

Agár, örülök,h jöttél!

Szép napot mindenkinek!

Pussz,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok,

Agár, várunk az újabb baba-híradóval, Dóri, ha picit kipihented magad, Téged is :) - és BARIT is :):)

Zsóka, nagyon elszomorító, hogy pont egy olyan központban van ilyen tévedés, akik a lombikkal foglalkoznak. És ez a fő profiljuk. Még mindig nem tudok napirendre térni felette.

Babácska, DRUKKKKKÖZÖN!

Agnyesem, nálatok jövő héten lesz a kezdés? Drukkolok!
Megnézem a linkeket is.

Az Ovant / Ferulant kapszulákat a neten láttam én is, és nekem is az a mondat tetszett, hogy a petesejtek minőségét javítja. Hogy vajon így van-e..? Agnyes, már találtam a neten 7500-ért is, persze ez sem sokkal olcsóbb napi 3 szemnél. Hétfőn megkérdezem erről a nődokimat, de vmi vitamint mindeképpen akarok szedni januárig.

Igen, hajlok a januárra, fiatalabb én sem leszek, addig kell próbálkozni, amíg lehet.

Süti, várjuk :)

Szép napot mindekinek!!!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!


Én a petesejtek minőségjavítására szedem az L-Arginint és maca vibe-t, és most úgy tűnik, hogy használt is. (persze csak az UH szerint, az igazságot egy leszívásnál tudnánk meg).

Mondjuk ezek sem olcsóbbak, sajnos:(

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Nincsenek jó híreim, nem jött a csoda!
Jobb oldali petefészek szinte működésképtelen. A bal oldaliban ott van a kettő, de nem nőttek hétfő óta semmit. Még ma és holnap szuri lesz, és pénteken újabb UH, és akkor eldöntjük, hogy mi legyen, de valószínűleg le lesz állítva a kezelés!

Puszi!

Babácska
babácska82
 
 


Babácska,

:( - hajrá mai és holnapi szurik, tüszőnövesztő drukkok mennek!!!!!

Agnyes, jövő héten rajt? DRUKKOLOK! És nagyon kíváncsi vagyok, milyen a véleményed a BMC-ről.

Szép estét mindenkinek! :wink:
zzafir75
 
 


Babácska, jaaaaj, nagyon sajnálom, de bízzunk még bennük péntekig,h összeszedik magukat, csodák mindig vannak ;)

Ígérem holnap írok bővebben ;)

bari6
 
 


Babácska!

Drukk péntekre! Remélem szépen beindulnak a tüszőcskék! :wink:

Zafir!

Hétfőn még csak a doktornő magánrendelésére megyek konzira.
Akkor dől el, hogy mikor kezdhetünk!
Azt már tudom, hogy elég sok időt fogok ott tölteni. Egy vérvételen voltam csak ,de az is nagyon körülményes volt.


Bodzássüti!

Ez az L-Arginin és maca vibe egyben van, vagy külön-külön?

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Babácska, nagyon drukkolok!

Zafír, örülök, hogy így döntöttél. Sajnos fiatalabbak tényleg nem leszünk, de minden próbálkozás közelebb visz a sikerhez, ami már egész biztosan nem várat sokat magára!

Agnyes, kitartás a hétfői konzira!

Dóri, nekem is jobb a jövő hét, akkor már én is vastagabb leszek, mert bár nem tervezek vásárlást, azért félek nem fogok tudni ellenállni :)

Igyekszem majd időt szakítani egy kis beszámolóra. Bőven van miről, a kis majmocskák igencsak megdolgoztatnak mostanában :lol:

Jó éjt mindenkinek, P!
oroszagár
 
 


Szisztok!

Bari: Ne haragudj, de most vettem észre, hogy a mózesnak a teteje vagy nem tudom hogy hívják olyan lábzsák szerű az nálunk maradt mi nem használtuk, mert nyárra nem kellett, de nektek kelleni fog most láttam meg, hogy itt van. Valamikor meg kéne beszélni, hogy odaadjuk:) a férjem az majd mindennap bejár szóval odaadhatja az uradnak...

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok,

Babácska - DRUKKOK!!!!!

Agnyes, drukk a hétfői konzira. BMC-ben is van magánrendelés?


Puszmák és pocaksimik!! +++ tüszőnövesztő drukkok!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Agnyes! Nem a maca-vibe és az L-arginine külön van. Az utóbbit tudomásom szerint csak külföldről lehet megrendelni.

Babácska! Mennek a drukkok! Remélem, hogy nem kell leállítani a stimut és minden rendben lesz! Hajrá tüszők!

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Kibújva depis csigaházamból itt is vagyok :) Egy kicsit összejött a fejemben egy-két dolog, de már kezdek kimászni belőle!

Babácska!!! Nagyon-nagyon drukkolok,h holnap ne kelljen leállnotok!!! Várunk majd nagyon!

Bodzássüti, csudaszép lesz az új üzletetek!!!

Agnyes, drukk hétfőre ;)

Zafír, csodállak az erőd miatt! Örülök,h indultok amint tudtok!

Etuska, nem jöttél még bővebben :(

Dóri, ohh, tényleg! Nem baj, ráér a borító mikor megyünk vagy megy a férjem a gyerekülésért ;)
Hihetetlen mit csinálsz az 5 gyermekeddel. Nem csoda,h olyan vékony vagy...további sok-sok erőt és remélem hamarosan tudsz majd egy kicsit pihenni. Amúgy tudod olyan jó volt látni,h benneteket a gyerekek éltetnek. Egy csomó szülőn lehet látni,h a micsodájuk tele van már akár már egy gyerekkel is, de rajtatok semmi ilyennek nem volt látható jele!!!

Agár, majmocskák :lol: cuki név :) én kiscicáknak szoktam Őket hívni :lol:

Hepehupa, Te már egyáltalán nem jársz erre??? Mi lehet Tofuval? Már elmúlt egy éves is :)

Nálunk annyi van,h csak a cukromat húzta alá kedden a doki. Megyek már vele holnap diabetológushoz! Gondoljatok majd rám ;) Amúgy van valami a hüvelyváladékomban, ami miatt majd antibiotikumot kell kapnom ha szülök, nehogy a babák is megfertőződjenek (streptococcus valami) ja és sajna Zalánnál több a magzatvíz, de most lesz egy csomó vérvizsgálat amiben lesz olyan ami miatt lehet, de valszeg a cukor okozza.
Amúgy vasárnap reggel óta nem ment a cukkerem 7 fölé :lol: de persze fogytam is már...na majd holnap megtudom a frankót :)

Képzeljétek, megkérdeztem a dokit,h milyen testrészük van a köldökömnél,mert ott aztán szokott buli lenni. Na kiderült,h az én szentnek hitt Benedekem ott rugdossa Zalán fejecskéjét :roll: majd még a végén mellé fogok és Benedek lesz a dominánsabb :roll:

Most megyek,mert megjött a zuram!

Puszika mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!

Itt vagyok a beszámolóval!!

Tegnap voltunk a férjemmel Erdei d.r nőnél kontrol vizsgálaton jelen állás szerint inszemináciora vagyunk alkalmasak!! tehát nem kell lombikoznunk!!
:)
DE AZÉRT MÉG VAN MIT JAVULNUNK TEHÁT TOVÁBBI 3 HÓNAP GYÓGYSZERES KEZELÉS!!

Azt tanácsolta hogy ő megvárná a január elejét az inszeminácioval mert az a tuti siker de én már nem szertnék várni úgy hogy
belevágunk novemberben :lol: :lol:

Babácska még nincs elveszve semmi még növögethetnek a tüszőcskék!!!

Agnyes nálatok mi a baj??

SZÉP ESTÉT MINDENKINEK!!!
nathalie
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!


Barikám! Köszönjük szépen, igyekszünk, hogy szép legyen:)
Ne tessék depisnek lenni.... minden rendben lesz és van is. Két édes kis bébi (vagy ördögfióka) van a pocakodban és ez szuper! Látod, hogy itt hányan irigylünk miatta:)))

Nathalie!
Micsoda szuper hírek! Gratulálok! Majd szólj, mikor kell drukkolni!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Nathalie, szuper hírek :lol: na nem semmi mennyit tud javulni a katonaság :lol:

Bodzássüti, igen tudoooom :oops: és igyekszem,h ez lebegjen a szemem előtt ;) csak előfordul,h bedepül az ember :( Na de ennek most végeeeee :lol:

bari6
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?