Új privát üzeneted érkezett!

Szia Leninváros!

Jó, hogy jöttél!
Gratula a babához! Nagyon édes!

Puszi!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Zafír+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Leninváros, gratulálok, gyönyörű baba! És micsoda méretekkel született, le a kalappal! :lol:

Bodzássüti, hozzon szerencsét a december, biztos jól döntöttetek, a január úgyis elég unalmas, nyugis, 'ezerrel' szorítunk majd érted!

Bari, a herpesz miatt ne aggódj, nekem 4 éve "társam", minden megfázásnál kijön az orromban (!). 10 hetes terhesen is jelentkezett, meg párszor még utána, de semmi gondot nem okoz, és nyugodtan lehet kencézni. Csak a genitális herpesz jelenthet problémát, az is akkor, ha hüvelyi szülés esetén épp jelen van.

Babácska ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Leninváros, gratula a kisfiatokhoz! További sok-sok tejcit és jó egészséget!!! Micsoda méretek...ha befordult volna is azért Ő már nagy lett volna a hüvelyi szüléshez, nem?

Délután jövök ígérem!

Pussz mindenkinek!

Bari

bari6
 
 

 
 

Sziasztok!

Most visszaolvasni nincs időm, csak jelzem, hogy nem leszek a hétvégén gép közelben!
Hétfőn jövök és reagálok!

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Babácska
babácska82
 
 


Zafír!
Ugye ma mentek UH-ra? Várunk a szuper eredménnyel!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, örülök,h megbeszéltétek a pároddal! Jól gondolom,h Ti költöztök össze? Én is úgy emlékszem,h ma ment vissza Zafír!

Zafír, nagyon drukkolok én is!!!

Babácska, jót hétvégét nektek is!

Dóri, küldtem privit ;)

Agár, nektek nagyon jó hétvégét és ismételten gördülékeny költözést!!! Mindig elfelejtettem kérdezni, de nektek nagy autótok van? Könnyen befér a babakocsi a csomagtartóba?

Nathalie, megint eltelt egy nap és közelebb vagytok a vizsgálathoz :lol:

Nálunk annyi van,h a férjem is megy Erdei doktornőhöz :( mert mint utólag bevallotta 3 hete fáj a bal heréje...30-án megy majd.
A fránya herpeszem már szárad le :lol: most lett újabb csoda...gazdag lettem (aranyilag) Ma vettem rá kencét, remélem vissza tudom vele küldeni... :shock:
Kép a lurkókról elvileg kedden lesz, akkor megyünk majd 4D-re.
Addig is hoztam 2 képet a zuramról és tortájáról amit tegnap sütöttem neki a születésnapjára :lol:

Kép

Kép

További szép napot mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Barikám!

Nem, nem mi költözünk össze, (bár még az is lehet) hanem az üzlettel költözünk új, nagyobb helyre.

Szegény párod....:((( részvétem....
A torta nagyon klassz és a párod is helyes:) Nagyon ügyes KisBari vagy:)

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zafíííír!

Hol vagy? Aggódunk érted!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bari: küldtem privit

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok,

kiélveztem még az elvileg utsó napos hétvégét, és nem volt kedvem gép elé jönni ebben a szép időben.

LENINVÁROS, gratula a gyönyörűsésges kisbabához, nagyon örülök, hogy jól vagy és jöttél!

BARI, szuper a kép apáról és a torta sem semmi, nem cukrász vagy véletlenül? :):) Remélem, hogy semmi komoly nálatok és Erdei dr.nő majd segít.

Pénteken volt uhu, de a helyzet változatlan, kicsit nőttünk, de nincs szívhang, így még mindig várunk egy, utolsó hetet. Ezt a pici esélyt még meg szeretném adni a csodababánknak, ha mégsem, akkor vasárnap befekszünk. Ez van, lányok, köszi a drukkokat. Péntek óta nálam jár róka-koma, de ez már szerintem csak idegi alapon van.

Bozdássüti, mi is januári kezdést beszélgetünk, bár én még most nem nagyon akarok hallani sem róla, apa viszont már tervezget :)


További kellemetes hétvégét!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Jó, hogy jöttél!
Igazad vanm az idő tényleg gyönyörű:)

Azért az jó, hogy nőttetek, nem? Továbbra is mennek a drukkok ezerrel, mert szerintem van miért!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zafir!

Továbbra is nagyon szorítok nektek!

bodzássüti!

Nekünk ez az ötödik lombikunk lesz, plusz volt egy fagyis beültetésünk. Előtte 5-6 inszemünk.
Holnap kérek konzira időpontot, azért még ebben a hónapban rágyúrunk egy csodára! :wink:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Húha Agnyes!

Ti nagyon tapasztaltak vagytok! Bár gondolom, ezekről a tapasztalatokról szívesen lemondanátok...

Megkérdezhetem, hogy Nálatok mi a gond?

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Zafír, örülök,h növekedett az embrike és nagyon-nagyon remélem pénteken előbújik a szívecskéje is ;) Most hány hetes vagy? A doki is bizakodó? vagy nem mondott semmit?
Ami a cukrászságot illeti, azért még messze vagyok tőle, de szeretek sütni is főzni is. A baj az,h egyre nehezebb állni, de az tuti,h a gyerekeknek majd tuti lesz ki süsse majd a tortákat :lol:
Mikor életem első tortáját megcsináltam és jó lett akkor azt mondtuk,h na most már jöhetnek a gyerekek is,mert ezt is tudok csinálni :lol:

Agnyes, huhh Ti is keresztül mentetek már egy s más dolgokon :( Remélem most sikerrel fogtok járni!!!

Bodzássüti, merre költöztök majd?

Babácska, várunk ám ;)

Dóri, előre is nagyon köszi mindent!!!

Agár, remélem jól ment a költözés ;)

Natalie, drukk!!!

Szép napot mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Zafír, annyira drukkolok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babácska, lassan itt a célegyenes! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Agnyes, eredményes gyúrást :) Most nagyon jól kell drukkolnom mindenkinek, mert már igazán itt az ideje egy baba-boomnak, remélem, sikerrel jártok ezúttal ti is!

Bari, nagyon guszta a torta, nagyon ügyes vagy! Egy 10 éves Xsaránk van, simán befér a váz a csomagtartóba :lol: Persze azért mi is tervezünk egy buszt, mint Dóriéké, de egyelőre ezzel is megoldhatók a hétvégi utazások. Igazi belvárosi autó a miénk, nem kell az embernek agyon aggódnia magát, h meghúzzák, mert már szép patinás darab ő, de ha lesz is másik autó, akkor ő marad az enyém, h mobilabb legyek a babákkal (rám férne a gyakorlat, elég ritkán vezetek az utóbbi 10 évben).

Bodzássüti, hacsak nem lesz valami szörnyű rossz idő a héten, akkor egyik nap lesétálunk hozzád, egyelőre azonban még a soraimat rendezgetem itthon :)

Költözés simán ment, de még a kipakolás egy része hátravan, no meg rengeteg mosás (sokmindent nem mertem kimosni a bécsi géppel, mert kissé durván bánt a ruhákkal, így az új rucikat nem is mertem belerakni :oops:) Úgy látom, a gyerekek is örülnek a szobájuknak, szerintem emlékeznek a lakásra, bár az ő kis életükben a 4 hét azért jelentős idő.

Dóri, nemsokára jelentkezem, holnapra talán már nem csapnak össze a fejem felett a hullámok.

Megyek is folytatom a pakolást, este dokinéni program van, meg sétálni is kéne egy kicsit, beszerezni ezt-azt, mert nagyon fenyegetnek a rossz idővel, ki kell használni a mai jó időt.

Azért drukkolni lesz ám időm, ne aggódjatok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Hahó,

lányok, köszi a drukkokat. De már felfogtam, hogy ezt a babát elveszítettük. Nem bíztatnak semmivel, csak végtelenül empatikus a dokim, és hagyja, hogy én hozzam meg a döntést, hogy mikor lesz vége.
Nincs szívhang, és vérkeringés - ergó élet sem, hiába látjuk még őt az ultrahangon. 7-9 hetesek lehetünk, mert a pontos fogantatást senki sem tudta megmondani, a terhes-matek szerint lenne már 9, vagy a héten 10.

A héten befejezzük mindenképp, vasárnap befekszem, ha addig semmi.

Agár, üdv itthon!
Babácska, ++++++++++++++++ drukkok!
Agnyes, hajrá csoda, mi sem fogjuk feladni és majd spontánkodunk, amit lehet :)
Bari, a fiúknak majd sokat süthetsz, nagyon fogják csípni :)!


Többiek?
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Zafír borzasztóan sajnálom, de vasárnapig valóban történhet csoda. Nagyon drukkolok értetek!!!!

Agár örülök, hogy rendben megérkeztetek. Hipp-hopp elillant 4 hét. :) Olyan gyorsan repül az idő!

Bari nagyon kedves arca van a párodnak!! Drukk neki 30.-ára. Jó kis tortát sütöttél!! Én is nagyon szeretek sütni-főzni és szerencsém van, mert a párom nagyon értékeli. Imádja a sütiket!!
Egyébként jól érzed magad? Pocak nehéz már nagyon? Mikorra vagy kiírva?

Alig győzlek visszaolvasni benneteket! :cry:

Süti olvastam, hogy majd csak év vége felé gondolkoztok kezdésben. Egyébként nagyon boldog szülinapot utólag is!!!!! :lol: Csak bíztatásként mondanám, hogy mi még nálad is idősebbek vagyunk 4 évvel!!!! :lol:

Leninváros szép a kisbabád!! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és sok-sok örömet!!! :lol:

Dóri sajnálom, hogy nem tudtátok Agárékat meglátogatni. Csomóddal mi újság? Ugyanolyan? Vigyázz magadra!! Kocsitok rendben van már? Nekünk olyan szerencsénk van, mert a párom autószerelő és ha bármi történik akkor nem kell vinni szervízbe. A rossz ebben, hogy sosincs ideje a saját kocsikra. :cry:

Agnyes drukkolok nektek nagyon bár nem sokat írtál eddig (bár az velős volt :lol: ). Jókor írtad, hogy milyen sok lombikon vagy túl, mert nálunk is lebeg egy újabb kezdés, de időnként elbizonytalanodom, hogy akarom-e. Októberben kezdenétek?

Natalie a héten mentek a Cirisbe ugye? Majd írjál, hogy mi volt?

Babácska nálatok most mi a helyzet? Akartam már írni, hogy annyira édes az a pici kutya a FB-on meg kell zabálni!

Remélem senkit nem hagytam ki!
További szép napot nektek!!!!
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Jelentem Emma lányom hasra fordul olyan kis ügyes:) fura Bálint még csak nem is próbálkozik, sebaj előbb utóbb csak megpróbálja ő is.
Zzafír: azért még én is szurkolok sose lehet tudni..
Sokszor én is azt gondolom kéne egy autószerelő a családba mert igazából hihetetlen pénzeket kérnek mindenért.
Bari: nagyon várom már a hétvégét remélem úgy döntötök, hogy eljöttök hozzánk addigra lehet Emma már mászni is fog:)

Agár: Üdv újra itthon gondolom van épp elég dolgod, ha tudsz jelentkezz ha szombaton eltudnátok jönni akkor egyeztethetnénk Bariékkal(jönnek a mózikért) és lenne egy mini találkozó:)

A csomóm nem nő azt hiszem remélem nem is fog..egyelőre nem foglakozom vele(igyekszem)persze folyton nézegetem..


puszi mindenkinek: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Zafir!

Én azért még drukkolok nagyon Nektek!! +++++++


Lányok!

Köszönöm, hogy szurkoltok! Remélem már végre sikerrel járunk!
Most már nagyon ránk férne a csoda, és az idő is csak telik. Már 7 éve próbálkozunk.
Nálam PCOS és IR a probléma, a páromnál néha gyulladás miatt kevés a sperma. Azért nem reménytelen a helyzet, mert már egyszer spontán is összejött, de sajnos a 6. héten elment.
Most remélem az intézetváltás meghozza az eredményt.
Eddig a Kaáliba jártunk, és a Vass dokira váltottunk volna, de csak egy konziig jutottam nála és akkor váltott a Cirisre.
Aztán jött is a spontán csoda és nem is mentünk sehova jó sokáig.
Ma beszéltem a doktornővel és 3-án megyünk konzira, akkor eldönti, hogy mikor kezdhetünk. Nekem minden eredményem kész, a párom eredményeit most tudjuk meg. Remélem nála is minden oké, és végre kezdünk.

Etuspocok!
Ugyanúgy érzek, mint te, kezdenék már, de nagyon bizonytalan is vagyok! Aztán ez az érzés elmúlik hamar, mert így vagy úgy lesz babánk, az tuti!
:lol: :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Süti, nagyon sajnálom, hogy nem kezditek októberben, de ha nektek így jobb, akkor ez természetes! Akkor miattad karácsony táján izgulhatunk (karácsonyi ajándék bébi)!!!

Leninváros, gratulálok a gyönyörű kisfiatokhoz! Ő is Ciris baba?

Bari, Isten éltesse a férjecskédet! Ügyi vagy, hogy tudsz tortát sütni! Én max. rendelni tudom a tortát! Nagyon remélem, hogy nincs neki semmi baja!!!
Ezek az arany dolgok... Én is jártas vagyok benne és nagyon utálom! Használt már a krém?

Zafír, annyira sajnálom, hogy nem akarja a bébike az igazságot! Nagyon kemény vagy, hogy így tartod magad a rossz hírek ellenére! A párodnak is minden elismerésem a hozzáállásáért! Azért még egy hangyányi remény talán maradt vasárnapig, nem?

Agár, üdvözlet újra itthon! Szokjátok újra a magyar levegőt?

Etus, a kutyusunk valóban édes, de lehet, hogy egy picit elfogult vagyok vele kapcsolatban! Egyszerűen imádjuk őt! Remélem mielőbb rá tudod szánni magad a kezdésre!

Dóri, gratulálok Emmának, nagyon ügyes kislány! Bálint miatt ne izgulj, a fiúk mindig "lustábbak" a lányoknál!

Rólunk: a legfontosabb hír, hogy keresztszülők leszünk! Barátaink felkértek, hogy kereszteljük meg a két hónapos kislányukat! Nagyon boldogok vagyunk, ez hatalmas megtiszteltetés, hogy minket kértek fel!
Túl vagyok a menstruáción! Vasárnap elkezdtünk a Menopurt és ma lecsökkentettünk a Suprefact mennyiségét! Pénteken megyünk vérvételre és UH-ra! Nagyon izgulok, hogy mit mond a doktor úr! Viszonylag gyorsan megy az idő, de azért szívesen lennék úgy két héttel idősebb!
Nagyon pozitív vagyok! (Lehet, hogy kezdek meghülyülni? Bármi történik, mindenben csak azt látom,hogy pozitív előjel a beültetéssel kapcsolatban! pl. biztos azért leszünk keresztszülők, mert a keresztelőig már mi is várjuk a babánkat és emiatt jobban bíznak bennünk, mint másokban! Szerintetek is gyagya vagyok?)

Üdv mindenkinek

Babácska
babácska82
 
 


eladtam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára caty70 2012.03.06 16:52-kor.
caty70
 
 


Egy gyorsabb kukkra jöttem :) holnap jövök majd bővebben ;)

Zafír, megy a drukk!!!Sokat gondolok rátok!

Babácska, huhh már élesben mentek!!! Küldöm a segítő tüszőnövesztőt!

Nekünk ma megvolt a 4D. Egy csöppet felhúztam magam, mert direkt megkérdeztem előre,h mikor érdemes menni, mondták a 21-22 hetet erre a szonográfus közölte,h korán vagyunk,mert még csak most kezd el lerakódni rájuk a zsír. Amúgy méretileg fej-fej mellett haladnak és a koruknak megfelelők. Benedek 456 gramm, Zalán 470 gramm :) majdnemhogy duplázták a súlyukat 2,5 hét alatt :roll: Annyi van,h mindkettőnél az átlagosnál több a magzatvíz :( de azt mondta a fickó,h szervileg nem lát semmit, elképzelhető,h a cukrommal van gond...az meg a héten kiderül!

Hoztam 2 képet,ha nem haragszotok

Benedek kukikája és lábija
Kép

Zalán csontváz pofija :)
Kép

Pussz

bari6
 
 


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy akinek volt már stimulációja, az ezalatt érzett-e valamit?
Én nem érzek semmit, ez normális? Illetve néha érzek ezt-azt, de lehet, hogy ez még az operáció maradványa.

Bari, édesek a babák! Gyönyörűen fejlődnek! A héten nézik még a cukrodat? Ha igen, az milyen vizsgálat?

Üdv.

Babácska
babácska82
 
 


sziasztok
csak villámbekukk, én is jövök holnap, ha tudok hosszabban.

Babácska, én az elején semmit nem éreztem, csak a punkció előtt "ültem már a tojásaimon" :lol: Te is a növesztés elején vagy még, szerintem semmit nem kell érezni, és amúgy is, minden, amit érezni fogsz, jó jel, ne törődj vele, ki mit érzett, mindenki más és más.

P
oroszagár
 
 


Sziasztok,

Bari, szuperek a képek, többet nem kaptatok?? Én még úgy nézegetném!

Babácska, Agárnak igaza van, mindenki más és más, érezni nem kell semmit sem, de ha igen, az sem baj. Biztosan minden rendben lesz, ne aggódj, drukkolok!!!

Etus, Agnyes, én is ismerem az érzést, nehéz ráhangolódni, főleg, ha az ember már csalódott párszor.

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


SZIASZTOK!!

Bari nagyon édik a babák szépen növögetnek csak így tovább :wink:
Mikor megy a férjed orvoshoz ?
Csak azért kérdezem mert az én férjemnél is így jöttek rá hogy here visz ér tágulata van általában a bal here fájdalma az egyik jele!!

Babácska gratulálok hogy kereszt szülök lesztek! mennek a drukkok++++++

szépnapot nektek!!
nathalie
Budapest VII. kerület
 
 


Ja csajok lenne egy kérésem meg írnátok nekem hogy kinek hanyadik lombik sikerült a cirisben ,és akinek még nem az hanyadikra készül??
Persze csak ha nem nagy kérés :roll:
AZÉRT KÉRDEZEM MERT MI MOST FOGUNK NOVEMBERBEN MENNI AZ ELSŐ LOMBIKRA.ÉS kíváncsi lennék hogy milyen arányban sikerülnek a ciris ben .
Előre is köszönöm !!

ÖLELÉS MINDENKINEK!
nathalie
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bari: Gratula nagyon édik a kissrácok! Akkor jöttök szombaton?Várom már, hogy találkozzunk..
Nathalie: Nekem az első lombik sikerült(Emma, Bálint)
Mindenkinek mennek a drukkok de most futok, mert Emma még déli etetésre vár, közben főzöm az ebédet, mert mindjárt jönnek a nagyok a suliból aztán egyből éhen halnak:)

puszi mindenkinek:DÓri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

A tegnapi kérdésemmel kapcsolatban lenne még annyi, hogy a mensim hétfőn múlt el. Most pedig olyan érzésem van, mintha megint meg akarna jönni. Reggel éreztem a petefészkeimet (mármint az egyik felet és a másik felet), mostanra meg már olyan mensis érzésem van. És pecsételgetek is. Szerintetek ez normális? Elvileg a szuriktól nem jöhetne meg össze vissza, nem?

Agár, Zafír, köszi a tanácsot, de kicsit aggaszt a dolog, mert tegnap még tényleg semmit nem éreztem erre ma itt vannak a fent leírt tünetek!

Nathalie, köszi a drukkot! Nekünk ez még csak az első lombikunk lesz és nagyon bízom benne, hogy nem is lesz szükség többre! Már csak anyagilag sem lenne jó! Én is érdeklődtem már a sikeresség felől, de sajnos nem sikerült kiderítenem semmit! Talán mi is leszünk olyan szerencsések, mint Dóriék!!!

Puszi!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Babácska, Nathalie: biztosan sikerül mi Agárral egyszerre voltunk a punkció előtt ismerkedtünk meg és mindkettőnknek sikerült,elsőre nekik később ültették vissza 5 naposan (Stefit és Miksát:))nekem pedig 3 naposak voltak(Emma, Bálint)most pedig pont egyidősek elméletileg(Agárbabák picit előbb akarták látni a szüleiket:))


Agár, Bari: mizu?

puszi Drukkok, Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Ja azt még elfelejtettem írni, hogy anyagilag tényleg elég durva dolog én a végén összeadogattam hát közelebb van a hét számjegyhez mint az 6-hoz szal én úgy hívom a babákat, hogy a "millió dolláros bébik":)

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki??

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Hahó!!!

Én is azon csodálkozom már három napja, hogy nincs senki! Csak én vagyok ilyen aktív? Vagy csak nekem van ennyi időm...? Gondolom mindenki nagyon elfoglalt!

Babácska
babácska82
 
 


Dóri, én is írom, hogy mi mennyibe kerül. Eddig kb. 140.000-et költöttünk el 2 vizsgálatra konzival és a szurikra. Őszintén szólva nem sajnálom a pénzt, mert mindent megérne egy bébi. Viszont jelenleg csak egy alkalomra van elég pénz, ha nem sikerül, akkor most még nem valószínű, hogy tovább tudunk menni. Mert ha egyszer nincs, akkor nincs!

Babácska
babácska82
 
 


SZIASZTOK!!

Babácska nekem is ez a problémám hogy sajnos jelenleg csak egy lombikra van pénzünk!! Megmondom őszintén én 600 ezer forintot raktam rá el!! :roll:
Ezért is szeretném a lombik előtti vizsgálatokat tb-re megcsináltatni mert akkor remélem elég lesz a pénzünk!!!
Ha viszont az első nem sikerül akkor lehet hogy intézetet váltunk :cry: bár tudom hogy tb-és intézetekben szerintem fele annyi esély van a sikerre de remélem hogy odáig nem jutunk el mert az első sikerül :wink: .
Mert ugye van rá példa Agár ,és Dóri!!

Szép napot kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3
nathalie
Budapest VII. kerület
 
 


Nathalie, én is kb. 600.000-re tippeltem a végét. Talán ennyiből kijön. Ha máshol sikerül megcsináltatnod a vizsgálatokat, azzal nagyon sokat spórolhatsz. Egy-egy vizsgálat a Cirisben nagyon drága, ezért nagyon korrektek, hogy elfogadják a más helyről beszerzett leleteket is!
Mi először TB-s helyen kezdtünk, de 1 év alatt még csak addig sem jutottunk el, hogy a stimulációról egyáltalán szó essen. Mi ezért is választottuk a Cirist! De ha jobban belegondolok, nem biztos, hogy sokkal drágább... Pl. legalább 3-4 órát kell várakozni a TB-s helyen, óránként 500 Ft-ért. Volt olyan nap, hogy reggelre behívtak, de fogadni nem tudtak, így vissza kellett menni délután újra. Hozzáteszem, mi nem pestiek vagyunk, így benzin+autópálya matrica+parkolás... A végén nem is biztos, hogy olcsóbb a TB-s!
Azért az olyan rossz érzés, hogy mások a kukába dobálják a nem kívánatos gyerekeket, nekünk meg majd egy milliót alapból össze kell szednünk, hogy egyáltalán belekezdhessünk!
Megkérdezhetem, hogy nálatok mi a probléma? Lehet, hogy már írtad, de nem emlékszem rá!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!


Megjöttem én is, itt vagyok, csak nem voltam itthon pár napig.
Nem is győzöm visszaolvasni a fejleményeket....

Már nem tudom, ki kérdezte, de nálunk nem karácsonyi bébi lesz, hanem januári, decemberben kezdünk egy hosszú protokollal és január közepén lesz a beülti.

Nathalie,
Szerintem a 600. ezret jól saccolod, nekem gyógyszerekkel együtt egy kör kb. ennyi volt. Igaz, hogy nekem elég durva mennyiségű puregont adtak.

By the way.... ha valaki puregonos, van egy komplett dobozom, márciusig érvényes, szívesen átadom. Nekem legközelebb más gyógyszer lesz.

Zafír! Én még mindig drukkolok!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lányok, holnap UH!!!
Drukkoljatok a szép eredményért!

Babácska
babácska82
 
 


Babácska! Mennek a drukkok, ne aggódj!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska!

Gyere minél előbb az eredményekkel!

Drukk!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!!

BABÁCSKA,Igen nekem is volt szerencsém tb intézethez és tényleg nagyon sok a várakozási idő és másabb az is ahogy az emberrel bánnak!!
Nálunk a férjemmel van a probléma sajnos kevés a spermaszáma ezért kell lombikoznunk!!
És nálatok mi a baj??

Mennek a drukkok++++++++++++++
nathalie
Budapest VII. kerület
 
 


Zafír!

Ugye ma mész újabb UH-ra? Nagyon drukkolok csodababának! Tegyen ismét csodát!

millió ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk és sajnos nincsenek jó hírek!
A jobb oldalon 0 tüszőcske van, a bal oldalon 2. A jobb oldali petefészek jó helyen van, a bal viszont nem biztos, hogy elérhető.
Hétfőn megyünk újra, addig pedig továbbra is mennek a szurik.

Nathatlie, nekem kivették mindkét petevezetékemet. A párommal minden rendben van.

Zafír???

Puszi

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

Húúú, ez tényleg nem túl jó hír... de még az elején vagy a stimunak, megindulhatnak többen is, a jobb helyen is....

úgyhogy hajrá!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


ZZAFÍR?????!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok, lányok!

Köszi a drukkokat. A mi csodánk véget ért. :(
Babónk elhagyott minket, magától indult és kis rásegítéssel - műtét nélkül - távozott. Most pihengetek és próbálok nem gondolkodni, már megint miért...
Kicsit regenerálódnom kell minden értelemben.


Drukk minden akciózónak és pocak-, babasimik!
zzafir75
 
 


Kedves zzafír....nem tudom mit mondjak annyira drukkoltam nektek mit mondanak mikor lehet próbálkozni újra??

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Zafír, nagyon sajnálom ;( Remélem a regenerálódás után teljesülni fog az álmotok!!! Vigyázz nagyon magadra!

Babácska, ez tényleg nem jó hír, de remélem hétfőre össze szedik magukat a tüszőcskék ;) Nagy drukk!!!

Bodzássüti, jól láttam,h Te egész héten utaztál?

Nathalie, mi volt Erdei doktornőnél??? Eredmény???
TB támogatás: tudod mi a Dévai Intézetben csináltuk a lombikokat és a 3. sikerült. Dévisznél, ha minden papír, vizsgálat meg van, akkor 1 hónap alatt lehet már indulni is. Nála azért elég pörgős, viszont van,h 3 órát is kell várni és a vérvétel sem helyben és Dévisz stílusát is el kell tudni viselni...

Dóri, holnap találkozunk ;)

Agár, mi van veletek???

Etus???

Nálunk semmi jó :( Sajnos a vérképem elég rossz lett :(
Magas lett a cukrom, így 180 grammos CH diétát kell tartanom (egyenlőre a védőnő ajánlotta, míg el nem megyek dietetikushoz...) A vérképnek köszönhetően kedden megyek Paragihoz és majd megmondja,h mi legyen.
A vasam sok lett, de közben a fehérvérsejtem alacsony... A rengeteg magnézium mellett alacsony a magnéziumom. Ja és magas a koleszterinem. A jó hír,h a fehérjével minden OK :)
Mi ma itthon vagyunk (ennyi kaja mellett nincs is kedvem semmihez-egyfolytában éhes vagyok...:( ) Holnap megyünk Petre beszerző körútra...jó hosszú nap lesz.

Pusza mindenkinek és szép napot!

bari6
 
 


Drága Zafír!

Annyira sajnálom :(
Veled vagyunk!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Bari!

Nnna, majdnem egyszerre írtunk! Nem láttalak:(

Jaj, ne mondd már, hogy semmi jó.... a vérképeddel vannak gondok, de a babák a pocakban jól vannak, szépen fejlődnek és ez a lényeg! A 180 grammos diéta szerintem nem is olyan rossz.... persze ez is igaz, hogy Te most hárman vagy:)

Nem utaztam egész héten, de majdnem, pénteken már itthon voltam. Kicsit húzós volt, de azért voltak jó pillanatok is:)))

Majd a fészre rakok fel néhány képet.

Hajrá bevásárlás!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?