Új privát üzeneted érkezett!

Az anyaság, az életem iskolájában a kedvenc tantárgyam, ahol a tanáraim: a gyermekeim, a szöveges minősítés: a "szeretlek mami"-tól a "tudd meg, most nagyon haragszom rád"-ig terjed, ja és a tanév 365 napos. :lol:
ildus
Miskolc
 
 


ildus írta:Az anyaság, az életem iskolájában a kedvenc tantárgyam, ahol a tanáraim: a gyermekeim, a szöveges minősítés: a "szeretlek mami"-tól a "tudd meg, most nagyon haragszom rád"-ig terjed, ja és a tanév 365 napos. :lol:


nagyon jóóó!!! :)

nagykismami
Marcsi


Amióta ANYA lettem, teljesültek a gyermekkori álmaim: hátul is van szemem, és 3 kiskorú gondolataiban olvasok. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 

 
 

"Isteni és egyben ördögi hatalommal bírni: világrahozni és gondoskodni, nevelni és büntetni, de mindig szeretni és megbocsátani!"
:P
szmaragd
Budapest XV. kerület
 
 


Anyának lenni:
"Néha úgy érzed sosem voltál még ennyire magányos, mégis mindent megtennél, hogy végre egy kicsit egyedül lehess." ;-)
 
 


Szerintem
A baba : a szerelmet erősebbé,
a nappalt rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyűröttebbé,
a múltat semmissé
és a jövőt tartalmasabbá teszi!
hidegkata
Sásd
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak megjegyezném, hogy az önálló, HUMOROS gondolatokat részesítjük előnyben. Az idézetek és szólások-mondások nem játszanak, sajnos...

További jó játékot:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Mióta Anya vagyok, a hosszú hajamat összefogom, a körmeimet rövidre vágom, retikül helyett, egy Barbie mintás hátizsákot szorongatok, de van nálam még ropis zacskó, szívószálas pohár, egy két "fényes" kavicskincs..., ja, és még a hónom alatt is szorongatok egy Miki egeres rózsaszín ernyőcskét, egy csomag nedves kéztörlőt...:), miközben az én cipőm úgy, de úgy össze van taposva a pici lábaktól.., de nem baj, a mellettem topogó Gyerek makulátlan! :)

nagykismami
Marcsi


Hajrá, hajrá, még mindig lehet játszani a 3 db 5000 Ft-os Müller vásárlási utalványért!

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


A munka szopás a pénzért, az anyaság meg szopás a tejért :roll:
 
 


Anyának lenni pont olyan, mint apának, csak császármetszéssel :wink:
 
 


Anyának lenni a világ legnagyobb boldogsága!
10 év várakozását, szenvedését egy másodperc eltörölte!
Szuszogóm szuszogásánál nincs édesebb hang, csak a csilingelő kacagása.
 
 


Nagyon tetszik ez a témaválasztás, ezért szeretném még egy gondolatomat megosztani veletek.

Számomra az anyaság az örök fiatalság forrása: szellemileg mindig készen állni a legfurcsább gyermeki kérdések megválaszolására, fizikailag tartani a tempót az örökmozgókkal és végül külsőleg fiatalosnak maradni, mert a kisfiam engem szeretne feleségül venni, amikor megnő.

Röviden az örök fiatalság mottója: Légy képben, épen és szépen!
ildus
Miskolc
 
 


Az anyaság számomra sok mindent jelent. A saját anyámat korán elvesztettem..én korán lettem anya, mindössze 18 évesen....Számomra az anyaság egyenlõ volt a felnõtté válással, a nagybetûs életbe való belekapcsolódásba. Azóta tényleg felnõtt lettem, közel a 40-hez..és három leány anyja lettem...lassan akár nagymama is lehetek.....
Számomra azt jelenti, hogy anya vagyok...hogy mindig, minden helyzetben helyt kell állni, mindent megoldani...és boldog gyerekeket nevelni....
edina2010
Celldömölk
 
 


Egy gyerek, két gyerek, ha tombolnak a falnak megyek, de ha édesek, kedvesek, anyai szívemet átjárja a meleg. :D

KépKép
KépKép
 
 


Az anyaság azt jelenti, hogy már nem magamnak veszek egy túró rudit, hanem hármat veszek, és egy-egy harapást kapok, hogy nem -e romlott......különben nem jutna nekem...csak csellel:)))
edina2010
Celldömölk
 
 


Leírni szavakkal nagyon nehéz, mit jelent sok-sok év próbálkozás végre a karomban tartani egy kis embert, aki maga a csoda! S az anyaság: egy nő kiteljesedése, tanulási folyamata, hiszen a gyermek rengeteg olyan plusz dologra világít rá,ami addig nem, vagy alig volt fontos! :)

zsu
enite
Nagyatád
 
 


A legcsodálatosabb aggódás és mérgelődés :D
 
 


Ajándék minden NŐ számára
NYeremény az élet játékában
Álomszerű, hisz az ember megtanul ébren álmodni :)
Nevetés és sírás
Akaraterő és
Kitartás

Leleményesség a végtelenségig
Emberfeletti boldogság
Nekem pedig úgy érzem és ezzel
Nem vagyok egyedül, hogy
Igazából anyának lenni a legjobb dolog a világon! :)
buuni
Budapest
 
 


Anyának lenni...
még nem tudja mondani, hogy szeret... de ha közel hajolok hozzá, a cumiját (ami a minden!) megpróbálja a számba tenni... ha evés közben kinyitom a szám, nyújtja felé a kezében lévő ételt (vagy bármit amit éppen fog :D)... jókedvében megtapsolja, amikor tiszta pelenkát kap, és ugyan az öltözés ellen üvöltve tiltakozik, a végén mégis hangos kacagással díjazza, ha cuppan a nóziján a puszim...
és amikor felemelem, átöleli a nyakam és csak szuszog bele hangosan...
... szeretem...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kialvatlanul, de boldogan cserélni a szaros pelenkát éveken át :lol: 8)

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Megérteni, hogy Anyu miért bőgött végig minden egyes Anyák napi ünnepséget :) :)

KépKép

Kép
 
 


sziasztok?...ki nyert?:)))
edina2010
Celldömölk
 
 


Kedves Mindenki!

Elérkezett az ideje, hogy eredményt hirdessünk, de előtte hadd köszönjem meg a játékosok hozzászólásait, amelyek - bár nem mind feleltek meg a versenykiírásnak - között rengeteg elgondolkodtató, de mégis vicces mondat volt.

És akkor következzen a három szerencsés hozzászólás írója, akik egy-egy 5000 Ft-os Müller vásárlási utalvánnyal lettek gazdagabbak!

edina2010

"Az anyaság azt jelenti, hogy már nem magamnak veszek egy túró rudit, hanem hármat veszek, és egy-egy harapást kapok, hogy nem -e romlott......különben nem jutna nekem...csak csellel:)))"

ayse

"Amikor sosem hallod a hírekből a lényeget, amikor a fehér nadrágodon combmagasságban apró tenyérnyomok vannak, amikor 20 másodperc alvás alatt is képes vagy regenerálódni, amikor a wellness hétvégén is azon jár az eszed, hogy a kisnyulaid most éppen mit csinálhatnak, amikor rendszeresen guggolsz ugyanazokon a szűk helyeken, várva, hogy a bújócskázó gyermeked rád találjon, amikor a játék- és gyermekkönyvpiac újdonságaival alaposabban tisztában vagy, mint a legfrissebb divattrendekkel, amikor rendszeresen homokozol, biciklizel, legózol, amikor hangosan felkiáltasz az autóban, hogy TŰZOLTÓ!, akkor is, ha egyedül ülsz benne, amikor a tanévzárón könnybe lábad a szemed, amikor a felvételi ponthatárokat tanulmányozod a svájci frank árfolyama helyett – akkor Te is a világ legszebb nevét viseled: ANYU!"

viktim

"Számomra az anyaság katonai kiképzés nők részére, sokszor akár éjjeli 2-3x-i ébresztéssel, állandó körletszemlével és intenzív testmozgással, csatákkal és békekötésekkel fűszerezve, amelynek során végtelen áldozatkészséget, toleranciát és türelmet tanulunk és kitüntetésként tengernyi szeretetet, boldog, kiegyensúlyozott gyermek(ek)et, majd felnőtt(ek)et kapunk!"

Gratulálunk!

Kérem a nyerteseket, hogy a szerkeszto@babanet.hu címen legyenek szívesek jelentkezni a továbbiak egyeztetése miatt!

És ha tetszett a játék, akkor mondjátok, mert akkor megpróbálok több ilyet szervezni.:)

Szép napot mindenkinek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!!

GRATULÁLOK a Nyerteseknek!!! :) :D

nagykismami
Marcsi


Gratulálok én is a nyerteseknek :D
 
 


Nagyon szépen köszönjük :D :D :D :D :D :D :D :D :D !

Kép
 
 


Naná, hogy tetszett :wink: :lol: :lol:
És köszönöm! :D :D :D

 
 


Csak most néztem a nyertesek közt , hogy nyertem...elküldtem egy mailt......a címemmel...hátha még megkapom...a gépem halódott..ilyen a technika...
edina2010
Celldömölk
 
 


Én még nem vagyok édesanya, de már nagyon várjuk hogy a pocakban legyen a babó.


Nálam anyának lenni egyet jelent, a mindent. Az élet apró részecskéinek egyesülését, az eddigi életem beteljesedését és a létezésem értelmét.


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Tudom, hogy nem mostani a játék, de úgy éreztem, hogy ezt le kell írnom.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


SZULJ HELYETTEM!!!
Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.
szitakoto1915@gmail.com



SZULJ HELYETTEM!!!

Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.

szitakoto1915@gmail.com


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: