Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és azt elfelejtettem, hogy volt ma a Ciris a TV2-n az Aktívban. A költözés volt a téma!

És elkezdtük ma este a szúrást!!!

Babácska
babácska82
 
 


JUJJJJJ!!!

Laptető!!!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Voltam ma uh-n nemtom azt mondta a nő minden rendben nem talált semmit...azt mondta a bordámat érzem a mellemen keresztül :shock: nem nyugodtam meg teljesen...jövőhéten még elmegyek egy másik helyre ha ott ua mondják akkor megnyugszom talán..nagyon fáradt vagyok. sztem megyek aludni jó éjt puszi mindekinek

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 

 
 

Dóri, szerintem nyugodj meg és pihenj, amennyit csak tudsz!
Ha úgy nyugszol meg, ha látott más is, akkor mindenképpen járj utána új helyen! Ha már ketten mondják, hogy minden rendben, az sokkal megnyugtatóbb!
Addig is próbálj meg nem ezen agyalni, mert az csak kikészít téged!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Hú, én is hulla vagyok, csak gyors bekukk.
Dóri, ma végig rád gondoltam, amikor csak tudtam néztem a fórumot, és örülök, h minden rendben. Azért nézesd meg mással is, ha megnyugtat, de tuti minden oké.

Babácska hajrá szurik!

Zafír +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Nálunk ma nagyszülői látogatás volt, le is fáradtunk rendesen, mind a gyerekek, mint én. Ami kitűnő volt, az az, h eddig nem sikerült se a barátnőmet, se a férjemet rábeszélnem, h felüljön velem a világ legnagyobb (legmagasabb) körhintájára, erre az apósom szívesen ment velem egy menetet! Szuper volt, mindjárt még egy képet gyorsan megpróbálok feltenni róla.

Bodzássüti, vigyázz magadra és siess haza :)

Bari, mindig elfelejtem írni, h imádom én is a Hurrá ikreket. Olyan jóízüeket nevettem rajta várandósan (nagy kedvencem, a ki hogyan menedzseli a babakocsizást rész) :D

P!
oroszagár
 
 


Az ablakunkból fotóztam még amikor kijöttünk, mert egyből felkeltette az érdeklődésemet!

A "toronyóra" igazából maga a ringlis, itt épp le vannak eresztve az ülések:

Kép Ringelspiel

Itt pedig már majdnem teljesen fent vannak (remélem, látszik):

Kép

P!
oroszagár
 
 


Képzeljétek, pont ma 1 éve, h Stefi és Miksi embrió beköltözött a hasamba :lol: !
P
oroszagár
 
 


sziasztok!

Kisfiam nem bír magával...már fél 6 kor hangosan beszélgetett az ágyában szóval inkább lejöttünk had aludjanak a többiek..

Én is pont arra gondoltam, hogy most volt egy éve a beültink...hihetetlen, hogy most már itt magyaráz mellettem:)

Agár jövő hvégén még vagytok ott?


puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Hahó, lányok!

Tegnap mi is elmentünk a Cirisbe dokinkhoz.
(A hely tényleg nem valami megnyerő egyenlőre, és bonyek odajutni...)

4mm-es a magzatunk, de továbbra sincs szívhang, dokink szerint szabálytalan is az alakja. Úgyhogy azt mondta, várjunk hétfőig, de szerinte ez most nem sikerült. :(:(

Jó hír, hogy magától is ment, rossz, hogy nem sikerült, kérdés, megtörténik-e újra belátható időn belül, javasolta, menjünk lombikra.
De én már annyira de annyira nem szerettem volna több lombikot :(:(:(:(
Ez van!

Dóri, örülök, hogy minden rendben Veled, de szerintem is jobb, ha elmész még egy másik helyre is, több szem többet lát.

Babácska, drukk!!!
zzafir75
 
 


Drága Zafír, erre nincsenek szavak... :cry:

Dóri, örülök,h nem találtak semmit, de valóban nem rossz ötlet elmenni máshova is. Amúgy Te még mindig érzed?
Képzeld, megvan még a babakocsi :lol: ha minden jól megy és egy várt pénz megkapunk, akkor jövő hétvégén megyünk megnézni :)

Agár, fészen is néztem a képeket, nem rossz a kilátás...meddig vagytok még kint? Na igen, jó kis rész volt az a könyvben. Aki legjobban tetszett az az csaj volt, aki emeletenként hordta le a hordozókat :lol: Most még nevetek...de el nem tudom képzelni,h a kb. 8 lépcsőfokot hogy fogjuk megtenni lefele és felfele...na de majd meglátjuk. Vicces volt mikor megnéztük a Brendonban a kocsit és felemelte a férjem, kb. ilyen fejet vágott: :shock:

Babácska, naaagy drukk!!!

Bodzássütiiii, holtevagy???

Etus?

Pussz mindenkinek, ma lesz végre ideiglenes fogaaaaaaam :lol:

bari6
 
 


Drága Zafír!
Én még nem adom fel, nagyon bízom a kis bébitekben! A legtöbb ember a 12. hétig nem is megy el orvoshoz, ki tudja addig milyen alakokat mutathat egy-két baba. Drukkolok nagyon!

Dóri, jövő vasárnap költözünk haza. Úgy elröppent ez a 4 hét, h csak na! Azért a szombat még jó lehet! Én is teljesen lemerítettem magam, ma még két nagy kék táskát sikerült hazahoznunk a délutáni sétával :oops: ! Mindegy magamra úgysem kell költenem, a terv az, h szépen belefogyok a régi ruhatáramba :D

Bari, nekem az a kedvencem, amikor anyuka babakocsival lemegy, addig a bébik beöltöztetve nyitott ablaknál a kiságyban várakoznak, és uez fordítva hazafele :lol: Persze most már nem röhögök rajta annyit, mert lassan én is valami hasonló protokollt követek majd otthon :lol: Egyébként könnyű a kocsi üresen, na gyerekekkel mmár más tészta. És nagyon jól navigálható is, nagyon kis helyen is jól lehet vele lavírozni, például ma is voltam vele Bipában, elfogyott a popsitörlő, amiből hihetetlen mennyiséget tudok elhasználni, mert totál béna vagyok. Mentségemre szóljon, h otthon nem használom, mert minden peluscserénél megy a popsi a csap alá, így nem régóta gyakorlom a kendőzést (itt Bécsben nem tudom őket csap alá tartani, mert a pelenkázó a gyerekszobában van, otthon meg taktikusan a fürdőben). A másik örök klasszikus a gyerekek kora. Tőlünk rendőrök kérdezték meg a Szabadság téren, h mennyi van a gyerekek közt 1-2 hónap? :lol:

Nálunk folytatódik a rokondömping. ma megjöttek az unokatesók, nem nálunk laknak, de a hétvégét majd javarészt közösen töltjük.

Szép hétvégét mindenkinek, Zafír sokat gondolok rátok, legyetek erősek (könnyű mondani), és szerintem még ne adjátok fel! Nagyon szorítok!
P
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Megjöttem... Párizsban voltunk pár napot. Még mielőtt nagyon irigyélnétek, egy vásárban voltunk és térdig lejártuk a lábunkat, de tényleg. Ráadásul ma is 3/4 5-kor kellett kelni és ez totál kikészített... nem vagyok koránkelő...

Zafír! Nagyon sajnálom, hogy rossz híreket kaptatok, de szerintem se add még fel! .... és ami tényleg fontos, hogy teljesen egyedül, azaz ketten összehoztátok, lombik nélkül... Hétfőn a Cirisbe mentek?

Babácska! Hajrá a szurikkal! Már csak 7 nap? mi lesz akkor? már leszívás?

Agár! Jézusom ez a körhinta.... én nem csodálom, hogy nem akart senki felülni Veled.... én sem mentem volna!


Nálunk a következő lépés a hétfői vizit lesz Szakács doktornál, remélem a polip hűlt helyét fogjuk látni. Eddig még nem is beszéltem a párommal az októberi kezdésről, amig nem tudom, hogy egyáltalán lehet-e. Feleslegesnek gondoltam a jelen helyzetban zaklatni, van elég baja. Azért úgy gondolom, hogy 99%, hogy miattunk/miatta kezdhetünk...

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, mennek a mai drukkok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zafír ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P
oroszagár
 
 


Szia Agár!

Megérkeztetek?
Köszi a drukkokat. Jól drukkoltatok, mert nagy-nagy hivatalos dícséretet kaptam Szakács doktortól: polipnak nyoma sincs, viszont vannak gyönyörű tüszőim.

A kérdés viszont az, hogy mit csináljunk: ebben a ciklusban már nem lehet fogigátlózni, mert 6. napon vagyok és ráadásul ezek a tüszők nagyon szépek. (azt mondta, ha nem lennének ennyire jók, akkor lehetne - egyik szemem sír, a másik nevet)

Így két választás van: vagy októberben indítunk egy rövid protokollal - kevesebb, de szebb petesejtet eredményez, vagy decemberben egy hosszúval, amiből a beültetés január 14-15-e körül lesz.
(azért nem előbb, mert a karácsonyi hajtásban nem mertem bevállalni egy beültetést-otthon maradást. Persze tudom, hogy ha sikerül októberben, akkor is lehet, hogy otthon marasztanak, de akkor már van értelme és megoldjuk, míg csak úgy, a bizonytalanra otthon dekkolni, miközben megy a hajtás, azt nem venné be az idegrendszerem)

Szóval ez a kérdés, Szakács doktor átdobta a labdát nekünk, döntsük el mi. Azt mondta, hogy orvosilag ill. tudományosan bármelyiket lehet választani, neki az érzései inkább a hosszú felé húznak. Az valamilyen új gyógyszer, nem a puregon, az nagyobb hormon lökést ad.

Végül abban maradtunk, hogy októberben a 3. napon eljövök megint, nézünk tüszőket és hormonokat és ha akkor olyannak látjuk, akkor esetleg kezdhetünk, vagy halaszthatunk dec-januárra.

Dilemma...

Zafír! Voltál az UH-n? mennek a drukkok csodababának!

Etus, hajrá a szurikkal!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, szuper, h eltűnt a polip! Éljen-éljen! :lol:
Elég jó kis dilemma ez a dilemma. Nem tudok mit mondani, szerintem én megvárnám az októbert, h akkor mit láttok, úgy talán könnyebb dönteni. Addig is hajrá spontánkodás, a szép tüszőknek meg kell adni az esélyt!
Ma nyügibb napunk van, elég intenzív hétvégénk volt, ma szépen visszaállunk a megszokott kerékvágásba.

Zafír +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babácska +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Etus?
oroszagár
 
 


Köszi Agár!:)))

Jaj, most láttam, hogy elrontottam:
természetesen hajrá Babácska!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Zafír, nagyon nagyon sajnálom a pénteki híreket! Azért még mindig bízom, hogy hátha...! Egyszerűen elképesztő, hogy ennyi beültetés és próbálkozás után most se sikerüljön!!! Annyira megérdemelnétek már a boldogságot orvosok, injekciók stb. nélkül!
Voltál ma is orvosnál? Van újabb híred?

Süti, nagyon örülök, hogy eltűnt a polipod! Ez igazán jó hír! A dilemmával kapcsolatban az jutott az eszembe, hogy mi van akkor, ha októberben belevágtok a rövid protokollba, és ha NE ADJ ISTEN nem sikerülne, akkor decemberben még mindig ott a lehetőség a hosszú protokollra. Mert szerintem a kettő között van időd a regenerálódásra (amire inkább ne legyen szükség a sikeres rövid protokoll miatt). A vonalzómban a "2. lépésig" azt jelenti, hogy hány nap van még hátra, míg következik a másik injekció. Terveim szerint a 3. lépés már a kontroll UH és vérvétel lesz.

Bari, priviben kérdezted, de most válaszolok! A szurikat a párom adja be, én azt hiszem, nem lennék rá képes! Ráadásul én nagyon nehezen bírom a fájdalmat és nem tudom, te hogy voltál ezzel, de nekem azért fájnak ezek a szúrások és én képtelen lennék fájdalmat okozni magamnak (és ez már csak az önzőség...)!

Dóri, mikor mész a másik orvoshoz?

Agár, használd ki még ezt a kis időt, amit Bécsben tölthetsz! Járj körbe mindent a bébikkel, nehogy valami kimaradjon!!!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat! Nagyon aranyosak vagytok!
Puszillak Titeket!

Babácska
babácska82
 
 


Babácska!
De jó, hogy jelentkeztél.... Hajrá! Ez most Suprefact? Utána Puregonod lesz? Annak nagyon jó vékony a tűje, nem is érzed....

Adnék egy tippet a fájdalom csökkentésére:
Én úgy adtam be magamnak a szurit, hogy összecsíptem a bőrt elég erősen, úgy, hogy fájjon. Még egy kicsit meg is nyomorgattam az ujjaim között. Ez elzsibbasztja annyira, hogy már nem is érzed a szúrást.

Gondoltam én is erre a megoldásra, hogy ha mégsem, akkor januárban újra lehet próbálkozni, de nem vagyok benne biztos, hogy akarnék mégegyszer... kicsit már kivagyok....

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hahó, lányok!

Bodzássüti, micsoda dilemma... hajrá spontánkodás!!! ++++ Kíváncsi leszek az októberre. Igen, múltkor Ciriséknél voltunk. Kíváncsiak voltunk doki bánk véleményére, és persze arra is, hogy ez a spontán eredmény jelent-e valami változást a későbbiekre, de csak még jobban összezavarodtunk.

Babácska, hajrá szurik+++++!!! Mikor lesz a punkció?

Agár, máris letelt az egy hónap és irány haza? Nem semmi, hogy telki az idő.

Köszi mindenkinek a drukkokat és bíztatást!

Sajnos még mindig semmi jó hír, de még mindig NINCS VÉGE sem - ez a mi formánk. Ciriséknél 3,5-4mm szabálytalan magzat-árnyékot írtak a papírra csütörtökön. Erre mai eredményünk 5 mm szabályos magzat :shock: . Petezsák és szikhólyag is nagyon szabályos, ha missed ab. lenne, szabálytalan lenne és összeesett, nem értik, hogy miért nől a magzat, ha már nem él. Még haladék péntekig, mert sajnos szívhang még mindig nincs, se vérkeringés :( :cry:
Én ezt már nem értem. Dokim szerint se lesz belőle semmi, max. egy újabb csoda, inkább az én pszichés megnyugvásom miatt várunk, hogy mindent megtettem. De akkor sem értem, mi és miért növekedik, egyszer miért szabálytalan és árnyék, egyszer meg miért szabályos és nem árnyék.... persze értem én, normálisnak nem normális :cry: Ez a mi formánk. :(

Brűűűűűűűűűűűűűűűhhhhüüühhűűűű
zzafir75
 
 


Zafír, annyira nagyon drukkolok értetek! Remélem kicsi manó össze szedi magát és megmutatja pénteken milyen kis ügyes!!!

Bodzássüti, huhh nem semmi ami infót kaptál ma... :roll: Szuper,h hűlt helye a polipnak és az még szuperebb,h csodás tüszőcskéid vannak! Gondolom most ezt jól átbeszélitek a pároddal...majd mesélj mire jutottatok!

Babácska, az első leállított és az utána levő stimunál úgy adták be nekem is. A 3. stimunál úgy voltam,h elegem lett az ügyeletre szaladgálásból és egy ismerősömet (nővér) elhívtam segíteni. Tulajdonképpen lelkileg segített, mert én adtam be magamnak, de ő a lelkével tolta be ;) és hát mit ne mondjak, ki is akadtam,h eddig miért nem magamnak adtam be...mikor menni kellett UHUra akkor a Dévisznél kaptam meg és hát akkor fájt. Szóval nekem sokkal rosszabb volt, mikor más szúrt meg... :roll:

Agár, gyanítom vicces esetek lesznek majd :lol: azért mennyi "hülye" rohangál az utcán :shock: tuti hiányzott a rendőr a biosz óráról...1-2 hónap :shock: :shock: :shock:

Dóri, mikor mész UHUra?

Etus?

Pussz mindenkinek és sok-sok drukk!!!

bari6
 
 


Sziasztok!

Zafír! Szerintem ezek az eltérések az UH-tól is függnek. Hajrá péntekre és péntekig! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen....

Barikám! A párom bátyjának a temetése holnap lesz, úgyhogy majd talán szerdán fogunk erről beszélni, bár vele nem hiszem, hogy bármit "jól át lehetne beszélni" - nem az a tipus:)
Most éppen arra hajlok, hogy ha október elején is ilyen szuper lesz minden, akkor vágjunk bele egy rövid protokollba.

Ölelés mindenkinek és hajrá Csodababa!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Mármint úgy gondoltam, Zafír, hogy az UH gép típusától is függ...

Bocs, picit szét vagyok esve...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok!!

Végre eljutottam odáig hogy én is be tudok kapcsolódni a beszélgetésbe :)
Sajnos egy ideig nem volt gépem és ezért nem tudtam írni.
most próbálok vissza olvasni hogy kivel mi történt az elmúlt 1-2 hónapban!!

Mi végre túl vagyunk a férjem műtétjén sőt jövőhéten megyünk kontról vizsgálatra hogy megmondja Erdei d.r nő mire vagyunk alkalmasak !!
igazából abban reménykedem hogy azt mondja nincs szükség lombikra csak inszemre :)
Bármit is mond novemberben szeretnénk kezdeni!!

Szép napot nektek!!
nathalie
Budapest VII. kerület
 
 


Szia Nathalie!

De jó, hogy jöttél!
Drukk, hogy minden OK legyen!

és hajrá november!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti, drukkolok Nektek az októberi kezdéshez! Bízni kell nagyon!!!
Mi most a Suprefact-ot szúrjuk, és vasárnap kezdjük a Menopurt. Én nem Puregont kaptam és azt sem tudom, hogy mi a különbség a kettő között! Tegnap vettem be az utolsó fogigátlót, így a napokban meg kell, hogy jöjjön. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a következő lépés!
Köszi a tippet a szúrással kapcsolatban, ki fogjuk próbálni!

Zafír, nagyon örülök a pénteki haladékotoknak, mert így még mindig van remény!!! És ez nagyon fontos! Nagyon nagyon szurkolok!
Azt, hogy mikor lesz a punkció, még nem tudom. 22-én megyünk az első UH-ra, és nem tudom, hogy ilyenkor mi szokott történni. Gondolom, hogy megnézik, hogy milyen hatással voltak az addigi szurik és hogy miből mennyi kell még, nem? Ha jól gondolom, akkor onnantól már csak napok kérdése lehet a leszívás!

Bari, nagyon kemény csaj vagy! Én biztosan nem tudnám magamat szúrni. Szerencsére a párom nem "finnyás" és gond nélkül beadja nekem a szurikat!

Nathalie, drukk a novemberi kezdéshez! Örülök, hogy jól van a férjed! Biztos csupa jót fog mondani Erdei doktornő!

Ölelés

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

Nekem kétszer volt hosszú protokollom, olyan, mint most Neked. Miután megjött a menzeszed a fogigátló után, kb. 3 naponként fogsz majd menni UH-ra, ahol azt figyelik, hogyan fejlődnek a tüszőcskék. Ennek megfelelően változtatják majd az adagodat, vagy hagyják meg az eredeti mennyiséget. A punkció általában a ciklus 14-15. napján szokott lenni, de ez attól függ, hogyan reagál a szervezeted. Ha jól emlékszem, a tüszőknek kb. 15-20 mm-esre kell nőniük, ahhoz, hogy megérjenek. Amikor elég nagyok, lesz majd egy harmadik, tüszőrepesztő szuri is, amit előre meghatározott időpontban kell beadni, a punkció időpontjától függően este 10 körül és utána 36 órával lesz a peteérés.

Igen, a menopur a másik gyógyszer.
Hajrá-hajrá!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zafir Drága!


Nagyon drukkolok nektek, hogy tényleg igazi csoda legyen!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bodzássüti, ha jól gondolom túl vagytok egy ismételten nehéz napon ;( Drukkolok,h sikerüljön beszélnetek! ;)

Babácska, remélem nem lesz szükség arra,h Te magad is megszúrd magad!!!

Nathalie, de jó,h jöttél! Várunk majd a részletekkel!!!

Agnyes, üdv itt és látom Ti is hamarosan kezdtek! Drukk Nektek is!!!

Többiek merre vagytok?

Pussz,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Nathalie, szuper hírek, nagyon várlak a jó eredményekkel. Ha most ez nekünk nem sikerül, akkor mi is ezen a vonalon megyünk tovább, és megnézetjük, Apának használna-e egy ilyen műtét.

Babácska, drukkolok én is Nektek nagyon, igen a szuriknál mindig nézik időközönként hány tűsző érik, mekkorák, vért is vesznek - személyfüggő kinek meddig tart: ált. 10-16 nap a stimu, nekem Ciriséknél 10-12 szokott lenni, aztán punkció. Drukkolok nagyon!!!

Agnyes!!!! Nagyon-nagyon köszönöm! Én is néztelek a másik fórumon, hogy mizújs, de nem láttalak. Nagyon nehéz elfogadni, hogy a csoda csak félig sikerült, egy biztos, amíg nem 100% a rossz eredmény, nem engedem elvenni. Dokim azt mondta, még várhatunk, még pár hétig nyugodtan, nálam ez nem okoz semmilyen eü károsodást. No-ban a nők csak a 12-dik héten mennek uhura, szóval várunk. NÁLATOK? Miújs? BMC-ben vagy??? Nagyon örülök, hogy írtál!!! Köv. uhunál is okosabbak leszünk, persze azért eléggé ki vagyunk borulva, hogy miért nem lehet már egy békés, boldogságos, nagykönyv szerinti babavárásunk.... ez van :(

Bari, Ti hogy vagytok?

Anyukák? nem írtatok?

Etus??

Bodzássüti, ++++

Puszmák mindenkinek, ha vkit kihagytam volna, oda is!!!
zzafir75
 
 


Jah, láttátok Cirist a TV2-n?
Olyan jó riport volt, és doki bánk, plusz Melinda olyan kis helyes!!! :lol:
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Natalie, örülök, h jelentkeztél, hajrá!

Babácska, nemsokára felgyorsulnak az események! Szorítunk nagyon!

Bodzássüti, hogy vagytok?

Zafír, változatlanul nagyon drukkolok! Milyen műsorban volt a Ciris? Szívesen megnézném, de nem találom a honlapjukon. A múltkor is nagyon örültem, mikor Babácska szólt, h a költözésről volt műsor, mert így utólag megnézhettem, hogyan költöztették át többek közt a mi három csemeténket is :)

Bari, nem is írtál magatokról. Hogy bírod a kismamatornát? Azért csak óvatosan ám, bár gondolom, nem kell ezt mondani, tudod te ezt.

A mai séta egy játékboltba lesz, amiknek a kirakatában nemrég kiszúrtunk egy kellően "gusztustalan" Batmant :oops: Tudjátok olyat, amiért a kisfiúk ölni tudnának :D Nem bírom otthagyni, szerintem Miksike nemsokára nagyon büszke lesz rá. Meg ez egy álom beteljesítése is, mert amikor úgy tudtuk, h 2 fiunk lesz, elkeztem a megbarátkozást a fröccsöntött műanyag izomemberekkel, mert a tapasztalataim alapján ők elkerülhetetlen velejárói a fiúgyerekeknek :D Szóval volt bennünk egy kép a férjemmel, h a fiunk majd egy ilyet szorongat nagy büszkén. Mindig körülnéztünk a játékboltokban és jókat szórakoztunk ezeken az alakokon. Most majd meglesz a lehetőség, persze nem lesz gond, ha nem él vele, de mi legalább jót nevetünk majd a figurán :D Jaj, alig várom, h "rendesen" lehessen velük játszani, imádok játszani, építeni, legózni, babázni és azt hiszem, "izomemberezni" is :lol:

P!
oroszagár
 
 


Agár, hazajöttetek már?

A filmecske:
Egyre kevesebb gyereket vállalunk, és sokan így is már csak a negyvenhez közel, amikor már csökken a teherbeesés esélye. A Tv2 Magellán című műsora utánajárt, mi állhat a tendencia hátterében. Megszólal klinikánk több kiváló szakembere Dr. Vass Zoltán a Ciris orvos igazgatója, Dr. Erdei Edit andrológus főorvos és Nagy Melinda embriológus. Nézzétek meg, ha lemaradtatok róla szombaton. http://tv2.hu/magellan/video/egyre-tobb ... nhez-kozel
Ebben is volt vmi a költözésről, az a rész is tetszett :)
Ilyenkor megnyugszok, hogy nem vok még azért olyan öreg ehhez... :shock: 8) :?

Dóri, mi újság Veled? Voltál már másik dokinál? DRUKKKKKKKKKK
zzafir75
 
 


Köszi Zafír! Megnézem! Vasárnap költözünk, azért már várom, h újra otthon legyünk, bár itt is jól éreztük magunkat :)
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Drága Zafír! Ne add fel! Hajrá Csodababa!

Agnyes! Üdv nálunk! Ti is a Cirisben kezdtek? Mert akkor lehet, hogy együtt fogunk haladni:)


Itt vagyok... igen, túl vagyunk a tegnapi napon, nehéz volt, de megint bebizonyosodott, hogy a temetés után azért jobb....

Remélem, hogy ma este meg tudjuk beszélni a kezdést. Múlt héten volt a szülinapom (ne is kérdezzétek, hányadik - szerintem én vagyok itt a legöregebb) és ma este fogunk ünnepelni, mert eddig nem volt időnk.... a szülinapomon meg csak nem fog balhézni velem:)))

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Tegnap is írtam egy csomót, de vmiért nem került be:(aztán már nem volt erőm újra kezdeni. Szóval tegnap azt mondta a doki, hogy vmi mirigy van beduzzadva ami szte egyáltalán nem baj és a szoptatás végén elmúlik. Hívjam azonnal, ha nőne(de nem fog) ha meg minden oké akkor is menjek vissza szoptatás után...hát nemtudom fura, hogy a másik meg semmit nem látott nem túl megnyugtató.

Agár: sajnos egyre inkább elúszni látszik a látogatásunk odaát tegnap elvittük a kisautót szervízbe és kiderült 83.000 szóval asszem ez volt az utazásra szánt pénzünk..na sebaj majd itthon.

Kicsit levagyok törve összejöttek a dolgok. Kicsik taknyosak egész éjjel nem aludtam. Emma úgy szörcsög mint vmi rossz lefolyó ráadásul alig kap levegőt ha lefektetem. Vettem ma neki Tengeri sós spriccnit, mert hiába akartam szívni nem jött ki semmi.
Most lesz a házassági évfordulónk akartam vmi jó kis meglepi welnessezést a gyerekekkel, de úgy tűnik az sem fog összejönni. Olyan sokba kerül a szállás ennyi embernek és ami még szar..hogy a kicsiknek is kell fizetni:(na majd legközelebb szóval elég depis időszakom van...

puszi mindenkinek Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia Dóri!

Sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok. A tengeri orrsray nagyon jó, nálunk nagyon bevált, és esküszöm szeretik a bébik. Én gyakran használom, mert a nagy aggódásokban mindig egy kicsit taknyosnak érzem őket :oops: Ha befújod és vársz egy kicsit, biztos ki tudsz szívni mindent. Nyugodtan lehet gyakran szívni (ezt már a kórházban is mondták, meg a dokinénink is), és a szívás után is érdemes még egyszer befújni, h ne száradjon ki a nyálkahártya. Gyorsan túl lesztek rajta, ha szépen szívogatod (na, szívni utálatos egy dolog). jelentkezem, ha hazaértünk, és nyélbeütünk egy jó kis találkát! Jobbulást, és jó évfordulózást, otthon is jól lehet azért ünnepelni!

Bodzássüti, boldog szülinapot! Nem tudom, milyen "öreg" vagy, de én nem gondoltam volna, h nálam "öregebb" :lol: Szorítok, h jól sikerüljön az ünneplés!

Agnyes, hajrá nektek is!

Eléggé beborult itt, elég szeles lett az idő (délelőtt még hét ágra sütött a nap), így szerintem csak később megyünk Batmanért.

P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Jaj, Dóri! Ez olyan szar, amikor így összejönnek a dolgok....
Szegény babácskák.... ez az orrszívás elég rettenetes, amikor látom, hogy az unokaöcsémnek is csinálják, mindig attól félek, hogy az agyát is kiszívják szegény kölöknek:(((

Bár, hogy őszinte legyek, ma nekem sem ártana, mert a repülőn megfáztam és be van dugulva az orrrom. Esetleg beugrom hozzátok egy orrszívásra:)

Agár! Édes vagy, hogy nem vagyok öreg, de ahogy néztem, te még a húgomnál is fiatalabb vagy:(((

Halkan és zárójelben írom csak ide a születési évemet, az nem olyan direkt, mintha az évek számát írnám. (73)

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Dóri, örülök,h a doki jó hírt mondott. Tudom nehéz elhinni ennyi bizonytalan nap után, de próbáld meg az agyadba betenni,h minden rendben van s a szoptatás után már nem lesz ott az a csomó!!!
Az autós nagyon sajnálom, nálunk múlt hónapban vitt el egy vagon pénzt... :evil:
Emmának jobbulást! A szomszédunk kisfia is náthás :( ma hallottam köhögni,hah de szörnyű volt :(

Bodzássüti, nem vagy Te öreg. Én hiszek abban,h mindenki annyi amennyinek érzi magát!!! ;) Boldog Születésnapot!!!

Agár, Batmanen elsírtam magam. Nekem világ életemben a Barbie baba volt amire azt mondta,ha kislányom lesz akkor mindig kettőt veszünk majd,h én is tudjak játszani a kislányommal. Kislány híján maradnak a fiús játékok, de azok között is akadnak jók ;)

Zafír, köszi a linket,holnap én is megnézem majd (most focit kell nézni :evil: )

Nathalie, nem írtál :(

Babácska???

Nálunk annyi van,h ma depisen keltem és lett belőlem egy igazi paramami aminek a Dévaisok szoktak hívni :oops:
Soha életemben nem volt herpeszem és mit ad isten, tegnap estére kiült az ajkamra :shock: Na ezen jól beparáztam,h mi lesz ha bajuk lesz a babáknak...Paragit nem tudtam hívni,mert szabin van...de a végén megnyugtattak,h nem lesz semmi baj! Beszéltem a védőnővel, házidokival is és kencét is vettem rá ;) A másik kiborító dolog az az volt,h Benedek mozgását már egy jó ideje (1-1,5 napja) nem éreztem. Zalánt érzem rendesen. Szerencsére Benedek megérezhette és ma kismama tornán jelt adott a relaxálás alatt, így estére már csak a fáradtság maradt :lol:

Holnap remélem frissebb nap lesz! Jövök majd!

Pusza mindenkinek!

bari6
 
 


Zafir!

Csak ritkán írok a másik fórumban, eddig nem is volt nagyon miről. Ide azért néha benéztem miattad! Egyébként ha lehetett hanyagoltam a baba témát.
Igen a BMC-re váltottunk, kész lett az összes eredményünk, ha a doki is úgy akarja, a következő ciklusban akár kezdhetünk is.

Annyira drukkolok , szívből kívánom nektek a csodát!

Lányok!
Köszönöm a drukkokat! :wink:


Bodzássüti! Én is néztem, hogy valószínűleg együtt kezdünk!
Hányadik próbálkozásotok lesz?

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Zafir olyan jó hogy fel töltötted a linket ugyanis én nem láttam és most megnéztem :)
Hát már nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lesz az ujj ciris!
Jövőhéten megyünk konzultációra Vass dokihoz megbeszéljük hogy mikor kezdhetjük a lombikot remélem novemberre még be tud minket szorítani :roll:

Agnyes, Bodzássüti drukkolok nektek nagyon!!

Bari olyan jó hogy neked már sikerült !! drukkolok hogy egészségesen és szépen növekedjenek a picik!

Lányok volt esetleg valaki közületek a ki nem a cirisben csináltatta meg lombik előtti vizsgálatokat?? mert mondta nekünk az Erdei d.r.nő hogy van rá lehetőség és akkor nem kerül olyan sok pénzbe!!

SZÉP NAPOT NEKTEK!!
nathalie
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

Dóri, jobbulást Nektek és boldogságos házassági évfordulót! Ha depis lennél, nézz rá a gyönyörűségeitekre és meríts erőt!!! Ölellek!

Bodzássüti, most volt a szülcsinapod? Isten éltessen nagyon sokáig!

Agnyes, én is zugolvastam ám a régiek miatt, Téged is kerestelek. Szuper hírek, hogy hamarosan kezdés, és kíváncsi lennék, milyen a BMC. Én már nagyon sok jót hallottam róla. DRUKKOLOK Nektek!!!

Bari, ugye mindig van miért aggódni? Tetszik a paramami név, én már pár hete paramami vagyok rendesen! Mikor kapunk újabb fotókat a lurkókról? Készül már a babaszoba? No... később is lesz akkor focinézés rendesen :):):)

Babácska, drukk!!!

Agár, jó költözést a hétvégére, minket is elért a rossz idő.

Nathalie, én úgy tudom, hogy Cirisék minden vizsgálatot elfogadnak, ami "friss", mindegy, hogy hol csináltatod. Nekem épp ez volt bennük annó a legszimpatikusabb, hogy nem erőltetik, hogy magánban vagy náluk csináltasd meg őket. DRUKK!!!

Puszmák és pocaksimik, és kérném még holnapig a szívhang-drukkokat!
zzafir75
 
 


Jah, Natalie, nagyon várlak ám a jó hírekkel, milyen eredmények lettek a műtét után..++++
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír, mennek a drukkok töretlenül! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bari, nálunk is foci volt az esti program, és a férjem otthon szintén neten nézi :lol:, de itt az ORF1 pont jó meccset adott:) Én amúgy már megszerettem a focit :lol:

Mi tegnap végül nem mertünk a rossz idő miatt elindulni Batmanért (szinte minden 6-kor zár), és most kicsit aggódok, mert este négyesben arra sétáltunk és már csak Pókember volt a kirakatban. Amint hazaértünk lecsekkoltam a neten, és sajnos beigazolódott, h nem csak szerintem menőbb Batman. Na, mindegy, ha lesz, lesz, ha nem, hát így jártunk :?

Bodzássüti, remélem, minden úgy alakult, ahogy szeretted volna! Amúgy az a négy év nem vmi nagy különbség ám :lol:!

P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Hú, de sokat írtatok, mióta nem voltam!

Süti, sikerült tegnap beszélnetek a pároddal? Utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok!
Köszönöm a hosszú protokoll leírását! Már várom, hogy megjöjjön, még egy hét szuri és ezek szerint utána már gyorsan zajlanak a dolgok!
A korral kapcsolatban csak annyit, hogy én ugyan fiatalabb vagyok tőled, de a párom pont egy évvel több, mint te! Aggodalomra semmi ok!

Dóri, nagyon örülök, hogy jó híreket kaptál az orvosnál, viszont sajnálom, hogy nem tudtok elmenni egy kicsit kikapcsolódni! Főleg, hogy betegek a gyerekek! Szegénykék, biztosan szenvednek! De azért hatalmas gratula a házassági évfordulótok alkalmából!

Bari, szerintem sincs okod aggódni a herpesz miatt! Nem gondolom, hogy árthatna a babáknak! Szuper lehet érezni a picik mozgását! Már én is nagyon várom...! Mikor mentek legközelebb vizsgálatra?

Nathalie, mi egy másik kórházban kezdtünk volna, ahol TB alapon megcsináltak minden vizsgálatot és a Ciris elfogadta az eredményeket. Azóta pedig, ha kell valami és azt meg lehet csináltatni, azt nekem mindig az anyósom intézi abban a kórházban, ahol ő dolgozik. Tehát a Cirisben csak azt csináltatjuk, amit máshol nem lehet!

Zafír, holnapra ++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Puszilok mindenkit!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Nathalie:
Igen, én is úgy tudom, hogy mindent elfogadnak, ha máshol csináltatod. Mondjuk a laborokat lehet, hogy mégis érdemes náluk, mert - ez csak más témájú laborokból tapasztalat - minden labor kicsit másképp működik, nem biztos, hogy pontosan ugyanazokat a dolgokat csinálják, ugyanazok a referencia értékek, stb. Mondjuk az átjárhatósági, HIV, hepatitisz teszt simán jó lesz máshonnan, mert az csak igen, vagy nem.

Barikám: egyetértek Veled, szerintem is mindenki annyi, amennyinek érzi magát, de azért nem voltak boldogok a Cirisben sem a koromtól... Melinda a múltkor a telefonban mondta is, hogy a sejtek minősége olyan amilyen, mert hát ugyebár a korunk....

Agnyes: még nem tudom, hogy kezdünk-e, lehet, hogy igen. Harmadik próbálkozásunk lesz. Nektek?

Tegnap beszélgettünk a párommal, azt mondta, hogy rám bízza, mikor akarok kezdeni, de ő inkább hajlana a decemberi kezdés, januári beültetés hosszú protokollal a most következő stresszes időszak miatt: költözés okt. 1-től, karácsonyi időszak, stb.

Még gondolkozom rajta.... mert egyfelől igaza van, januárban nyugisabb lenne, másfelől viszont annyira-de-annyira szeretném minél előbb... Nem akarom erőltetni a dolgot, mert eddig minden, amit erőltettem, rosszul sűlt el. Szóval dilemma még mindig van.

Zafír! köszi a szülinapot:) Mennek a drukkok ezerrel +++++

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska,
úgy látszik, hogy éppen egyszerre írtunk:) Köszi a szülnapot:)


Háááát... ami a kort illeti... az én párom meg 18 évvel idősebb nálam:( De persze a fiúknál a kor nem számít annyira!


Hajrá szurik!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


SZIASZTOK!!

Köszönöm szépen az infót. Ez nagyon jó hír hogy nem muszáj a cirisben megcsináltatni a vizsgálatokat majd megkérdezem a háziorvosomat tud -e segíteni ez ügyben :roll:

Zafir jövőhéten megyünk a férjemmel vizsgálatra mert 22.én telik le a három hónap gyógyulási idő! Már én is nagyon kíváncsi vagyok az eredményre. Nagyon reménykedek ugyanis a d.r nő azt mondta hogy a műtét után lényeges megnő a spermaszám . Mindenképp jövök majd a beszámolóval.
nathalie
Budapest VII. kerület
 
 


Szia Nathalie!

De jó! Gyorsan eltelt a három hónap, nem? Szorítunk, hogy minden rendben legyen:)

Háziorvos ügyben nem akarlak lelombozni, de egy csomó mindent csak szakorvos kérhet: pl. hormontükör. Nekem a Keresztanyám a háziorvosom is egyben, úgyhogy Ő tényleg mindent megtesz, amit csak lehet, de így sem tudott túl sok dolgot megcsinálni, de tippeket tud adni.

Ha van nőgyógyászod TB-s, ő többet tud segíteni.
Ill. nekem azt mondták, hogy pl. a HIV-hepatitiszt a László kórházban csinálják meg ingyen. Érdemes lecsekkolni, mert mi nem éltünk vele.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Meg hánytuk-vetettük a dolgot, és végül abban maradtunk, hogy inkább a december-januári kezdést választjuk, hosszú protokollal.

Sajnálom, hogy nem előbb, de végülis így is jó lesz....

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Régóta nem írtam és jártam itt, mert eléggé elfoglalt voltam a szülés előtt sok minden elintéznivaló volt( eladtuk a lakásunkat, kocsi vásárlás...szóval volt minden) Szeretném megosztani veletek, hogy 2011. augusztus. 31.-én 9.05. perckor megszületett Marcell kisfiunk 4350 g-mal és 60 cm-rel. Faros baba volt, nem volt kedve befordulni a drágának :) így császármetszés volt, a Szent Imre kórházban szültem Dr. Túri Péter főorvosúrnál, mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy nagyon nagy élmény volt, nagyon figyelmesek voltak, hogy a császár miatt is egy élmény legyen és az is volt. Biztosan fantasztikus természetesen is világrahozni egy babát, de így is volt egy olyan élmény. Nekem is és a páromnak is. Nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott baba, az éjszakát átalussza, van tejcsi is, csak sajnos egy kis hasfájással küzdünk...de ez állítólag minden anyatejes babánál normális főleg a fiúknál. Dióhéjban ennyi.

Csatolok egy képet a nagyfiúról:)

Mindenkinek minden jót :D Kép
leninvaros
Tiszaújváros
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?