Új privát üzeneted érkezett!

Egy baromi hosszú litániát írtam nektek, de ez a francos gép kiléptetett. Kezdhetem elölről. :cry: :cry:
etuspocok
 
 


Szóval kezdem újra míg a fejemben van mit írtam.

Barikám ez a fogorvos dolog nem olcsó, de szerintem megéri szépen megcsináltatni a fogadat. Én könnyen beszélek, mert csak egy tömött fogam van. Az igazsághoz tartozik, hogy műtötték nekem is 3 fogamat, mert lazák voltak, de szerencsére jól sikerült a műtét és olyan stabilan állnak, hogy csak na!! :lol: Érdekes lehet ahogy mocorognak a bébik!!! :lol:

Zafír légyszi ne tünjél el sok időre, mert a frászt hozod az emberre. Jelenleg belőled élek, hogy bezzeg neked is sikerült! :lol:
Vigyázz nagyon magatokra!!!

Süti nagyon sajnálom ami történt! :cry: Valamiért rátok jár mostanában a rúd. Szerintem is haladjatok az elkezdett úton aztán majd meglátjátok mit mond az orvos. kezdhettek-e vagy sem. Nagyon remélem, hogy igen!! Jelenleg mi ketten vagyunk csak itt bébik nélkül! :cry: Bele kell húzni! :lol:
Múltkor nem írtál róla, hogy miket árultok, meg milyen ez a szappanpehely. Privátban is írhatsz ha akarsz. :wink:

Agár mire megszokjátok Bécset addigra véget is ér a "nyaralás". Nagyon stramm kis babáid vannak, hogy így bírják az utazást. Szóval mogorva egy népség ez az osztrák. Apukám Ausztráliában él. Hát az ausztrálokról ezt nem lehet elmondani. Ha világvége van azok akkor is tudnak mosolyogni és meglátni a legrosszabban is a jót. Azért a magyrokra is ráférne egy kis változás, itt is lehetne több mosolygós ember, de mint látjuk ez csak viszonyítás kérdése, hogy melyik nemzet milyen.

Dóri elindult a suli a nagyoknak? Bébik hogy vannak?

Nálunk annyi változás történt, hogy van egy új cicánk. Hozzánk szegődött kb. másfél hónapja. Valaki kidobta, mert még nyakörv is volt rajta. Mindig etettük, mert annyira sajnáltuk szegényt. Menet közben az egyik szemét is elveszítette, gondolom harcolt a kinti cicákkal. Aztán múlt héten ivartalaníttattuk, mert nem szeretnénk kiscicákat és már eléggé kezdett gömbölyödni. Mint kiderült volt benne 5 kiscica. 3 éve is befogadtunk egy cicát és leellett 5 picit. 4 hétig 3 óránként cuniztattuk őket kecsketejjel, mert a cicamamának nem volt elég teje. Mára az 5-ből csak egy cica él, egy kislány. Kettő elpusztult még 4 hónaposan, kettő meg tavaly októberben. Olyanok vagyunk, mint egy macskamenhely. :lol:

Jöv. héten megyünk a Cirisbe megbeszélni, hogy mi legyen.
Most van mit olvasni, mert elég hosszú voltam. :lol:

Puszi nektek sok!!
etuspocok
 
 


Holnap reggel már útra kelünk,mert megyünk a melóhelyemre is. Elekeshez fél2-re kell menni,ha végeztünk jövök majd!

Etus, várjuk a képeket a cicákról!!!:lol:

Bodzássüti, mi volt ma?????

Zafír?

Anyukák?

Mindenkinek pusza!
Bari

bari6
 
 

 
 

Sziasztok!


Jaj, Barikám! Ez a fogorvos tényleg nem olcsó móka.... együttérzésem...

Etus! Köszönöm a támogatást, nem tudom mi az oka ennek a rossz szériának, de már tényleg elég lehetne belőle. Néha azt képzelem, hogy miattam van ez egész... hogy valahogy én hoztám Rá a bajt. Tudom, hogy hülyén hangzik.

Igen, Etus, már csak mi maradtunk, úgyhogy bele kell húznunk....:)

A cica biztos cuki:) Nekem is van a kutyák mellett cicám is, imádom őket:)

Ami az eredményeimet illeti, még nem kaptam meg, de holnap majd telefonálok, mert lehet, hogy a költözéses rumliban nem is olvassák mindig az emileket.

Nagyon kiváncsi vagyok az eredményre.

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hahó, lányok!

Etus, a laptető is hozzon sok szerencsét!!! Nagyon aranyos vagy, és drukkolok nagyon, hogy a pihi meghozza a gyümölcsét. +++ Vannak Csodák!!!

Bodzássüti, dettó drukkolok. Remélem, hogy meglesznek az eredmények és csupa jó hírrel jössz! Miért gondolod, hogy Te hoztad a párodra a bajt?

Bari, szuper érzés lehet a kis pocaklakókat érezni, már nagyon kíváncsi vagyok, fiúk-lányok? Vegyes páros?

Mi jövő héten megyünk uhura, és remélem, hogy minden oké lesz. Úgy érzem, hogy minden rendben van, de már szeretném látni is a mi csodánkat!! :)

Agár, Dóri, mi újság? Babákról kapunk majd képeket??

Puszi és pocaksimik!

KépKép
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, én is nagyon szorítok a jó eredményekért! Remélem, mindjárt jössz a sok jó hírrel :)

Bari, keresztszülő ügyben nem tudok segíteni, mert őszre terveztük, de nemigen beszélünk róla. Az az igazság, h nagy kerti bulit szerettünk volna utána, apukám nagyon készült is rá, h majd ő grillezget, és most nincs kedvem hozzá. A férjem nemrég keresztelkedett (az esküvőnk előtt), és az nagyon jó volt, szép idő, kis kerti sütögetés. Most kicsit nagyobbat terveztünk, de szerintem inkább csak a keresztelő lesz, ha addig kitaláljuk, kik legyenek a keresztszülők.

Etus, hajrá csodababa!

Tegnap egész nap a városban sétálgattunk (férjemnek szabadnapja volt, mert a szlovákok az alkotmányukat ünnepelték), a babák kaptak sok szép dolgot, mi meg egy nyugodt ebédet tőlük a Naschmarkton (szépen alukáltak) :lol:

Zafír, képeket illetően lusta vagyok :oops:, de ha fent vagy a fb-on és nem bánod, h ismerősök leszünk, akkor elküldöm a nevem (kicsit hülye mondat lett, belátom). Ott általában vannak friss képek, mert a kollégáim követelik.

P
oroszagár
 
 


Jaj, majd' elfelejtettem :) tegnap már 3-an megdicsérték a babákat (az egyik azt mondta, hogy ne haragudjunk, tudja, h GICCSES (?!?), de muszáj megcsodálnia őket :D) Nem értem, miért lenne giccses, na mindegy. A férjem persze egyszerűbben magyaráz, a sok pedobotrány miatt szerinte az osztrákok nem mernek gyerekekre nézni, mosolyogni pláne, és az az igazság, h most már ő (férjem) is gyanúsnak találja, ha egy osztrák rájuk mosolyog :lol: Amúgy a Naschmarkton jött 4 kedves idősebb honfitársunk, akik nemcsak hogy megdícsérték a babákat magyarul, de még némettudásukat összeszedve oda is fordultak hozzánk, h milyen cukik a bébik :D Mondtuk, h mi is magyarok vagyunk, és nagyon örülünk:D Hiába, kedves nép ám ez a magyar :lol:
Na,P
oroszagár
 
 


Sziasztok!
2 kukisunk van :lol: :lol: :lol: este majd meg jovok!
Pusza

bari6
 
 


Bari! Gratulálok! :lol: Szabad tudni a névlehetőségeket, vagy akár már a konkrét neveket?
Én nem tudtam aludni, amikor megtudtuk a nemüket (bár az nem is stimmelt), de onnantól már valahogy még "kézzelfoghatóbb" lett az egész várandósság. Szóval lesz egy szép álmatlan éjszakád :lol: !
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Bari: Gratulálok!!(Nagyon szupi fiú cuccaim vannak)Kockás kising, zsebes gatyó nagyon vagány dolgok alig várom, hogy odaadhassam:)))Biztosan nagyon aranyosak lesznek..
Nálunk elkezdődött a suli= egyedül maradtunk itthon a babákkal. NAgyon jól viselkednek főztem, teregettem olyan jól elvannak. Jó babák tényleg.

Puszi mindenkinek: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!!!

Szóóóóval az UHU alapján 2 egészségesnek tűnő kukisunk van :) Benedek (A baba) 249 gramm, 18 hetes 5 napos méretekkel rendelkezik, Zalán (B baba) 280 gramm, 19 hetes 1 napos méretekkel rendelkezik.

Csajok, muszáj leírnom az érzésemet, mert magam is megdöbbentem magamon :roll: Egész életemben kislányra vágytam, el nem tudtam képzelni (pedig imádom az unoka öcsimet-csakcsak sajátként szeretem) kisfiút....aztán mikor megvolt a beültetés és megjelentek a szép pozitív tesztek, szép lassan valami megváltozott bennem.... Úgy éreztem,h vegyes páros lakik a pocimban (még a karika gyűrű is ezt mutatta :oops: ) de mintha a lelkem jelzett volna, mert ha belegondoltam a 2 fiúcskába sírva fakadtam örömömben. Mikor ma Elekes doktor a másodiknál is mondta,h fiú,h elkezdtem sírni (alig tudott vizsgálni a remegésem miatt) és tudjátok mit éreztem???-azt hiszem 2 lánynak a vegyes párosnak sem örültem volna jobban. :lol: Boldogságunk határtalan, egyfolytában sírok örömömben :P a férjem már nevet rajtam...képzelem a gyerekek mit gondolhatnak a sírós anyukájukról :oops:
Tiszta szívemből kívánom mindenkinek,h ennyire nagyon boldog legyen és csajok még valami, NEKTEK IS KÖSZÖNÖM (csakúgy mint Dévais topikosoknak) A TI TÁMOGATÁSOTOKAT is! Ti is kellettetek a sikerhez!!! Szeretlek benneteket!

Most megyek,mert hulla vagyok, holnap vissza olvasok és jövök majd!!!

Puszi mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Jaj, Bari, én is sírok, ahogy olvasom a soraid! Tényleg fantasztikus érzés, hamarosan mindegyikőnk megtapasztalja! :lol: Örömködjetek, olyan jó dolog ez! :lol: Szépek a nevek is, nem lesz okuk a kis pasiknak panaszra! Nagyon szépen együtt növögetnek! A következő izgalom, h mennyire hasonlítanak majd egymásra! Nagyon várom már a képeket, de azért kibírom még legalább 20 hétig!
P
oroszagár
 
 


Sziasztok, lányok!

Barikám, FB-on értesültem a nagy hírről!!!! GRATULAAA és én is megkönnyeztem a soraidat! (Agár, priviben lsz küljded a nevet és már kereslek is :) - pocis képet csak akkor teszek majd ki, ha tuti, a tuti :))

Nagyon szépen együtt növekednek a babócák és szuper hír, hogy minden okés!!! Mikor indul a bevásárlás a babóknak? Babaszobára vannak már ötletek?

Bodzássüti, eredmények? Még semmi?

Etus, léleksimi!!!

Dóri, még beszámolót a picikről! :):)

Puszmák és pocaksimik!

KépKép
zzafir75
 
 


Sziasztok!


BARIKÁM! Gratulálok a fiúkhoz:)) Nagyon szép neveket választottatok!
Szuper, hogy minden rendben van!

Zafír! Tudom, hogy butaság, de azért jut néha eszembe, mert én második "kör" vagyok a páromnál, miattam vált el, és az anyósom egyszer meg is átkozott emiatt.

Agár! Úgy látszik, lassan felengednek a mísz osztrákok:)
Megértem, hogy most nem akartok nagy keresztelő mulatságot, szerintem ez tökéletesen érthető ebben a helyzetben, sajnos:(

Ami az eredményeimet illeti, még mindig nincs semmi, beszéltem MÁrtával, de azt mondta, hogy még nincs összerakva a számítógépe, úgyhogy nem tud semmit..... grrrrr.....
:evil:
Remélem, hogy hétfőn már okosabb leszek, és csak jó hírek lesznek. Persze ezen kívül még kérdés az a bizonyos polip is....

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Jaj Bari ahogy olvastam az írásodat...annyira megható. Igazából teljesen mindegy az embernek fiú e vagy lány ugyanúgy várja és imádja akár puncis akár kukis. Ugye nekem már 3 lányom és persze szerettünk volna 1 kisfiút DE ha mindketten lányok lettek volna akkor is ők a világon a legfontosabbak. Olyan sokszor jut eszembe, amikor még csak beszélgettünk a férjemmel, hogy lehet mégis szeretnénk még 1 babát.Én eléggé kételkedtem magamban nem is magamban, hanem vhogy a lombik gondolata riasztott, de valószínűleg azért mert nem tudtam róla eleget olyan misztikusnak tűnt az egész..aztán amikor eldöntöttük és megtaláltalak titeket és olvastam mennyien végigcsináltátok rengeteget segített, hogy megbarátkozzam a gondolattal egyszóval Emma és Bálint nevében is köszönöm nektek, hogy vagytok és megosztjátok velem(is)az érzéseiteket, örömeiteket, bánatotokat...
Bocsánat ha kicsit elfogultan írok, de annyira meghatott Bari írása, hogy nekem is le kellett írnom amit érzek..

Puszi mindenkinek: kitartás...türelem..szeretet

Dóri

ui: megpróbálom a férjem telójáról felrakni a képeket a gépre és akkor felteszem...


pussz

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodzássüti, köszi ;) Tudod az évek alatt az ember már megtudta,h minden okkal történik, DE ha nem adjuk fel akkor jó is tud lenni a végkimenetel! Az,h miattad vált el, korántsem biztos...ha minden OK lett volna a feleségével akkor nem jutott volna el odáig,h megismerjen...blablabla, szóval ne hibáztasd magad!!!
Remélem a hét elején kapsz majd eredményt. Nem is gondoltam volna,h ilyen hamar elköltözik a Ciris....biztos ez is szép lesz!


Agár, most olvastam,h kezded sikeresen bevenni Bécset :lol: csak így tovább :lol: Bécsben lehet pocit sem simogatnak az emberek??? Itt az is megy :roll: ha meg megtudják,h ketten vannak.... :shock: Nem tudom olvastátok e Dórival a Hurrá ikrek könyvet...na abban vannak mókás részek...mikor egy bácsika azt mondja az ikrekre,h jééé olyan egyformák mint a nyúlszar :lol: na mikor ezt olvastam azt hittem lefordulok az ágyról a nevetéstől :lol:
Ami a hasonlóságot illeti, valóban érdekes dolog. Úgy gondolom,h mivel teljesen külön vannak, így valszeg kétpetéjűek, de épp a fent említett könyvben olvastam,h egy petéjű ikrek is lehetnek külön burokban...szóval azt mondják,ha két azonos nemű van a pociban csak a születésükkor derül ki,h milyenek is...de azt gondolom újszülöttnek elég egyformák lesznek...már-már viccelődünk,h mit aggatunk rájuk,h majd tuduk,h melyik-melyik :D

Dóri, nagyon-nagyon köszönöm a felajánlásaidat, mindig meghatódom rajta :oops: Tudod, Te is egy példakép vagy,h ennyi gyereket elnavigáltok a férjeddel. Példa értékű ;)

Zafír, Neked is kösziii! Mér neked sincs sok a következő UHUig ;) Tuti minden OK lesz! Amúgy hogy vagy? Érzel valamit?
A babakocsis csajszinak ma fogok írni, szorítsatok!!! Először azzal kezdek majd,h a felajánlott segítségeket összegzem és utána indul a vásárlás. A babaszoba árajánlatot várjuk. Ami biztos (tegnap este találtuk ki) h a fal fehér lesz (fehér-fal mániánk van) és színes autók lesznek körbe mint egy bordűr :lol: így a bútor színe is már kezd körvonalazódni a fejünkben :) Van egy betegségem :oops: mindennek kell mindenhez mennie :shock: ezt úgy szeretném és ezért agyalok ennyit,h azért annyira ne legyen költséges, de mégis igazi babaszoba legyen :)

Etus, melyik nap mentek a Cirisbe?

Szép napot mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Barikám! Édes vagy....
Persze tudom, az ő házasságuk nem miattam romlott meg, mert az már sokkal korábban bekövetkezett... de mégis, miattam rúgta fel és az anyja ezt nagyon-nagyon zokon vette: iszonyúan önző, egocentrikus asszony volt és azt sajnálta legjobban, hogy az ő beszélgető partnere és csicskása a menye elköltözik. Már az elején rosszul indított ezzel az átkozódással és a kurvázással. (nem hiszitek el, hogy valaki felhív telefonon és lekurváz, de szó szerint - teljesen sokkolt) Szóval rosszul indított, de egyébként sem vagyok az a tipus mint az első feleség, kenyérrre lehet kenni, de nem lehet ugráltatni és főleg akkor nem, ha az egyik pillanatban édes bogaram vagyok, a másikban pedig büdös kurva.

Igen, egy hét alatt kellett lebonyolítaniuk a költözést... Amikor egy hete pénteken ott voltam, az volt az utolsó napjuk, mindenki dobozolt. Vicces volt Szakács doktort látni vázát csomagolni:) De tényleg, alig tudtam elfojtani a mosolyt:)

Klasszul hangzik a babaszoba... majd raksz fel képeket?

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hahó, lányok!

Bodzássüti, sajnos a rokonainkat nem válogathatjuk meg, nem lehetett könnyű eset. Szerencsére kitartottál, és nem tudott közétek állni. Eredményedről még semmi hír? Lassan kezdés?

Agár, megtaláltalak :) Várom a bécsi fotókat :)

Dóri, egyetértek Barival, le a kalappal a családszervezés előtt, el tudom képzelni, ez milyen nagy feladat lehet!

Bari, köszi jól vagyok, már várom a holnapot! Nem sok tünetem van, ha úgy érzem, hogy nagyon émelygek, vagy feszült vagyok, esetleg fáj a poci, bekapok egy magneB-t és jobban vagyok. Progeszteront kértem, így a szokásos tünetek attól vannak. Nagyon jól érzem magam és IMÁDOM ezt az állapotot!!!Kicsit izgulok azért a holnap miatt :shock:
Bari, Dóri, Agár, Ti követtetek vmi speciális étrendet? Vagy épp ami és amikor jól esett? És mi a helyzet a magzatvédő vitaminokkal? Eddig mindenki csak a folsavat mondta, hogy szedjem, de én úgy gondoltam, hogy az első 3 hónapban szedek még Femibiont is, ártani nem árt :)

Etus, hogy vagy?

Puszmák és pocaksimik!

KépKép
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Köszönöm!:)
Még nincsen semmi hír, de már nagyon várom.... elég peches vagyok ezzel az egész IR dologgal. Márta azt ígérte, hogy ma odaadja Szakács doktornak az eredményemet, ő is meg tudja ítélni, mi az ábra. Nagyon remélem, hogy tudunk kezdeni, de ezen a témán kívül még az a bizonyos polip-szerűség is van, mint esetleges akadály.... Remélem, hogy nincs ott... Most azon parázom, hogy emiatt se kelljen csúszni, meg amiatt se, hogy a hét vége felé elutazom, jövő hét hétfőn tudok visszamenni, ami viszont a ciklus 6. napja lesz, a 3. helyett.

Ami a Femibiont illeti én is azt hallottam, hogy az a legjobb, mert valahogy a felszívódása jobb mint a többinek, meg nem szintetikus. Én csak azért nem azt szedem, mert nagyon híztam tőle. A természetgyógyász még ajánlotta az Omega 3-6-ot is, hogy okos legyen a gyerek!:) Amennyit én szedek, abból már akadémikus is lehetne 1 évesen:)

Nagyon-nagyon szorítunk Neked! Veled vagyunk és csodababával!
Csatlakozom Etushoz, Te vagy a példaképünk, Benned bízunk! Vigyázz magatokra.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Én mindegyik terhességemnél Elevitet szedtem..elsőre azt ajánlotta a doki aztán vhogy annál maradtam. Nekem mindig kellett vasat szednem, de az egyénfüggő. MagneB6 arra meg azt mondta a mostani doki, hogy tök mind1 szedem e vagy se??!C vitamin+ Kalcium.Ennyi.
Nálunk minden oké a picik tündériek mintha tudnák, hogy elkezdődött a suli és a reggelek elég macerásak, ha ébren vannak akkor is el gőgicsélnek magukban amíg összerakom a nagyokat a suliba és ha elmentek csak akkor követelőznek, hogy azért ők is itt vannak ám:)Szóval zajlik az élet..

puszi mindenkinek

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!
Bodzássüti, nagyon szurkolok, h indulhassatok! Szerintem nem gond a 6. nap, nekem short protokoll volt a nyerő, és bár én otthon voltam, így is csak az 5. vagy 6. napon kezdtünk (most pontosat nem tudok - még az is lehet, h csak a 7.-en, otthon van a "naplóm"). Szerintem is nagy erő kellett, h végigcsináld, és én úgy gondolom, sosem a harmadikon múlik, h valami tönkremegy. Ráadásul, ha tönkremehet, akkor jobb, ha az minél előbb kiderül, mert minél korábban, annál könnyebb, persze nyilván sosem könnyű.
Zafír, én az első 3 hónapban szedtem Femibiont, azért nem Elevitet, mert attól leállt az emésztésem (fél évvel előtte elkezdtem az Elevitet, de abba kellett hagyni egy hét után, mert sajna nem bírtam). Előtte meg utána csak folsavat szedtem, meg kalciumot hébe-hóba. Vasat a 24. héttől, addig volt vasam bőven. Az én dokim nem nagy vitaminpárti, így nem ajánlott semmit, a Femibiont is azért hagytam abba, mert azt mondta, nem kell, majd szól, ha a vérkép alapján mégis kéne vmi. Az evéssel annyi volt, h én nagyon szeretem a mindenféle penészes sajtokat, meg a serrano és egyéb nyers sonkákat, lazacot, kaviárt. Na, ezeket nem ehettem. Más spec. nem volt, bár nagyon irigylésre méltó a helyzetem, mert a férjem imád főzni, így mindig frisset eszünk, sok zöldséget, sok husit, halat. Mondjuk nem bánunk csínján a kalóriákkal, de mégsem híztam sokat, pedig nem sokat mozogtam.
Hoppá, éhség van, megyek etetni, majd jövök még :)
P
oroszagár
 
 


Hahó,

ma már mentem dokihoz, nem bírtam holnapig.
Sajnos nem jó hírek.
Petezsák 28mm, szikhólyag van, embrike nagyon pici és még nincs szívhang. Visszasoroltak 7 hetesnek.
Kaptunk egy hetet, és némi bíztatást, hátha.... :cry: :cry:

KépKép
zzafir75
 
 


Zafír, ne feledd, ez nem lombik, itt mindig kérdés a pontos fogantatás. Nomeg minden kisember máskor "indul be". Mindennek rendben kell lennie! Mikor mész legközelebb? 1 hét? Nagyon drukkolok, de minden rendben lesz!
P
oroszagár
 
 


Sziasztok Lányok!

Megpróbáltam visszaolvasni, de nagyon sokat írtatok, mióta nem voltam, de azért próbálok visszamenőleg is kommentálni!

Agár, olvastam egy korábbi hozzászólásodból, hogy a férjed nagy "statisztikus", gondoltam megkérdezem, hogy a Círissel kapcsolatban nem tud valami statisztikát az esélyekről?
Nagyon irigyellek, hogy most Bécsben éltek! Imádom azt a várost, olyan sok gyönyörű hely van, amit mindenkinek látnia kellene! Idén is szeretnék még eljutni, de nem tudom, hogy lesz-e rá lehetőség! Használjátok ki minden percét a kinti létnek!

Süti, nagyon sajnálom a történteket, de egyetértek a lányokkal, hogy bele kellene vágnotok októberben! Sajnos egy élet elmúlt (sok tapasztalatom van ezen a téren, így maximálisan megértelek), de most jöhet egy új és a párodnak erre van szüksége, nem pedig a bánatra! Az ismerőseiddel is egyetértek, hogy minden haladjon a maga útján és csak abban az esetben álljatok le, ha a párod mindenképpen azt szeretné!
Korábban írtad, hogy fehérjét kell enni. A fehérje mivel van összefüggésben? Lombik kapcsán érdemes sok fehérjét fogyasztani?
Augusztus 24-én mi is voltunk a Cirisben. Te mikor voltál? Találkozhattunk ott esetleg?

Zafír, nagyon örülök a csodababátoknak és nagyon nagyon szurkolok,hogy minden rendben legyen veletek! Igazán megérdemlitek már a boldogságot ennyi megpróbáltatás után! Csak bízz és bízz az elkövetkezendő egy hétben és próbálj meg nagyon pozitívan gondolkodni, hidd el, az sokat segíthet!

Etus, nem is tudom, mit mondjak! Mondhatnám, hogy sajnálom, de az már olyan sablonos. Talán annyit mondanék, hogy sok erőt kívánok nektek, bízva a mielőbbi folytatásban!

Bari, gyönyörű kismama vagy, és csodásak az UH képek a fiúkról! Fantasztikus érzés lehet. A rosszullétek meg csak azért vannak, hogy elbizonytalanítsanak, de Te kemény csaj vagy és nem tud kifogni rajtad a saját szervezeted!

És most magamról: Lehet, hogy a korábbi laptető a végén még szerencsét hoz. Szóval 24-én voltunk a Círisben. Megkaptam a fogigátló receptet. Másnap sikeresen megjött, így elkezdhettem szedni a gyógyszert. Ma voltunk bent ismét (igaz a múlt hét péntek lett volna az esedékes, de akkorra már nem tudtak fogadni a költözés miatt), és minden rendben, csütörtökön jöhet az első szuri! Nagyon izgatott vagyok és nagyon pozitív! Valahogy sikerült az agyamat rávenni, hogy rózsaszín ködben lebegjen, és úgy érzem, ez jó hatással van rám. Hogy a továbbiak hogy alakulnak, azt majd a sors eldönti, de nagyon bízom, nagyon reménykedek és szeretném már végre én is megtörni azt az "átkot", ami az eddigi életünket övezte. És valahogy úgy érzem, hogy menni is fog!

Bocsánat, hogy kissé hosszadalmas voltam, remélem, azért lesz kedvetek beleolvasni az irományomba!

Mindenkit puszilok!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Zafír!

Ne csüggedj! Minden rendben lesz! Mi van, ha nem akkor volt a peteérés, amikor kellet volna, hanem kicsit később volt egy extra és csodababa akkor sikerült!

Babácska! Szuper, hogy már itt tartotok! Hajrá a szurikhoz!
Hogy őszinte legyek, én már nem is tudom, hogy 24-én voltam-e ott. Ha igen, akkor Rencz doktornőnél voltam és talán 2-3 között.

Ma kaptam eredményt, Szakács doktor azt mondta, hogy minden OK, de Márta megígérte, hogy szerdán megmutatja még Rencz doktornőnek is.
Az értékeim:
cukor
0 perces: 4,6
120 perces: 2,9

inzulin:
0 perces: 4,0
120 perces: 5,2

Fogalmam sincs, hogy ez mit jelent, de ha azt mondták jó, akkor jó és kész. Úgy döntöttem, hogy nem kezdek kutakodni a neten eredmények után.

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bocsi, Babácska!

A kérdésed a fehérjével kapcsolatban:
Először is a fehéjre segít abban, nehogy túlstimud legyen (legalábbis Barinál ez volt, úgy emlékszem). Másrészt pedig a vércukor szint karbantartásához is fontos. De hogy őszinte legyek, már nem emlékszem pontosan, de nagyon lelkesen eszem, pedig nem szeretem.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, lányok!

Köszi a vígasztaló szavakat! Próbálom szugerálni a csodababánkat, hogy növekedjen és jövő héten mutassa meg magát, szorítsatok, szükség van most a babanövesztő drukkokra!!! :roll:

Bodzássüti, szuper hír, hogy jók az eredményeid, neten találtál már rá vmit?

Babácska, szuper, hogy jöttél és már milyen jó hírekkel, drukk és +++!

Puszmák és pocaksimik! :wink:

KépKép
zzafir75
 
 


Zzafír: Biztosan minden rendben lesz..nem tudhatjuk pontosan mikor "készült" csodababa hiszen Csodababa!!Szóval a következő uhun már biztosan dobogni fog pici szive, és megrígat mindenkit:)Nagyon mennek a csodababa nőj nagyra drukkok!!

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Drága Zafír!

Mennek a drukkok ezerrel! Minden rendben lesz!

Nem, nem kutakodtam a neten. Elfogadtam, hogy ez jó eredmény. Beolvastam a Keresztanyámnak - tudjátok, Ő a háziorvosom - és Ő is azt mondta, hogy ezek jó eredmények, úgyhogy nem rugózom tovább ezen.

Ölelés és millió drukk!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zafír, babanövesztő drukkok mennek! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bodzássüti, ez a beszéd :D ! Hajrá! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babácska, erről nem tud statisztikát :oops:, de a statisztika valójában nem is mond semmit. Lehetsz te az egy az 1000-ből akinek sikerül, vagy egy a 999-ből ,akiknek nem. Persze ennél az arányok fényévekkel jobbak :D Hallottam olyat is, h van intézet, ahol bizonyos nehezebb eseteket nem vállalnak el, így a statisztika amúgy is csaló. Mindenki egyedi eset. De elég a közhelyeimből, a lényeg, h nektek sikerülni fog! Azt tudom, h amikor Dórival voltunk, nagyon nagy bababoom volt a Cirisben. Szerintem itt az ideje egy újabbnak! Hajrá!
Én is szeretem Bécset, de akkor eldurrantok még egy közhelyet: mindenhol jó, de... Szóval azért hazamenni is jó lesz nagyon. Amit vinnék az a Naschmarkt meg néhány étterem, girosos, kínai. Ezek itt sokkal jobbak, mint nálunk. Ja, és hétvégén szellemvasutaztam meg minden, remek volt!
P
oroszagár
 
 


Babácska, jaj lemaradt, h : +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Zafír, csak azt tudom mondani,h tuti minden OK lesz! A barátnőméknél ha jól emlékszem a 8-9 héten lett csak szívhang és lassan egy éves lesz Boti ;) Szóval megy Tőlem is a csodababanőjnagyra drukk!!!+++++++++++++++++++++++++

Babácska, szuper hírekkel jelentkeztél!!! Drukk a kezdéshez++++++++++++++++++++++++++

Bodzássüti, nagyon szép eredmények!!! Azért a diétát tartod majd?

Agár, annyira cukik a képek :lol:

Dóri, már egy csomó helyen olvastam,h képesek türelmesek lenni az ikrek és tényleg...hihetetlen...remélem a 2 kukisom is ilyen lesz :lol:

Terhes vitamin: Én reggel folsav, este folsav + egy Femibion 800 a 13.hétig. Utána reggel folsav este Gravida. Sajnos az elevit anno engem is megfogot... :s
Tegnap túléltem a fogászatot...szép egy látvány vagyok,ha kinyitom a számat... :lol: de csak pár napig kell ilyennek lennem. Ma levették a mintát és talán a héten meg is lesz a pót fog...
Ma délután megyek Paragihoz, majd este jövök,h mi volt ;)

Pusza mindenkinek! És mennek a drukkok!!! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, igyekszem tartani a diétát, mert így már mentségem sincs arra, hogy husi vagyok. Egyszerűen sokat zabálok :oops: Hátha le tudok adni egy kicsit a hasamból, combomból... :oops:

Azért kíváncsi vagyok, hogy Rencz doktornő mit mond majd szerdán...

Zafír! továbbra is mennek a drukkok! Hajrá!

Babácska! drukk és ölelés! Bocsi, ha elvesztettem a fonalat, de Nálatok mi a gond (ha szabad ilyet kérdezni) és hányadik nekifutásotok lesz?

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, az én problémám nagyon összetett!
Volt egy hasi műtétem, amikor el kellett távolítani mind a két petevezetőt. Majd volt egy újabb műtétem, ahol szerencsére sikerült megtartani mind a két petefészket, de az egyiket csonkolni kellett. Gondoltam, nem baj, van még 1,5, ami működhet. Ezek után jött az újabb műtét, ami nagyon komoly volt és ott eltávolították az 1 petefészkemet, így maradt 0,5. Tudom, így hülyén hangzik, de így volt.
Majd elmentünk Vass doktorhoz, aki közölte, hogy amit eltávolítottak, annak egy része mégiscsak ott maradt. Így most a 0,5-ből lett kb. 1 egész.
De ezt is lehet még fokozni, mert amit most megtalált Vass doktor, az nem biztos, hogy működik. A másik az biztos, hogy működik, de nagyon rossz helyen van a méh alatt, így nem biztos, hogy hozzá lehet férni, ha mégiscsak az működne!
Szóval igen bonyolult a helyzet, de ezekre a negatívumokra most igyekszem nem gondolni.

Amikor a petevezetékeket kivették, azonnal jelentkeztünk egy másik kórházba lombik programra. Mire oda jutottunk volna, hogy elkezdhetnénk a kezelést, kiderült, hogy szükség lesz egy másik műtétre. Ez után azonnal mentünk a Cirisbe, elkezdtem a fogigátlót szedni és jött a nagy bummm, megint kórház, műtét, halasztás.
Szóval kérdésedre válaszolva ez lesz az első alkalom, hogy eljuthatunk a beültetésig! Az injekciókat ma kiváltottam és már nagyon várom az első szúrást!!!

Babácska
babácska82
 
 


Süti, Te holnap kezded a fogigátlót?

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!


Hűha, ez nem semmi történet.... de majd most minden rendben lesz, meglátod:)))

Igazából nem holnap kezdem, csak holnap (nem) kellene megjönnie és ha minden igaz, akkor ebben a ciklusban kezdünk.
Még két bizonytalansági faktor van:

- 2 hónappal ezelőtt Szakács doktor látott az UH-n valamilyen polip szerűséget, ezt majd most fogja ellenőrizni, hogy van-e.

- még nem tudom, hogy long vagy short protokoll lesz-e- Eddig kétszer long volt, akkor el kellene majd kezdeni a fogigátlót, mondjuk hétfőn, mert én akkor megyek Szakács doktorhoz. Ha rövid protokoll lesz, akkor nem tudom pontosan hogyan megy, de nincs fogigátló, hanem majd élből stimu - asszem...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


ja, és csak annyi, hogy a vonalzót nem frissítettem, mert lusti voltam:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Babácska, ez így egyben nem semmi történet...na nem mintha külön jobban hangzana...de a petefészkeid számán meg vagyok döbbenve...akkor mit vettek ki??? Na persze ez így a legjobb,mert lesz sok-sok szépséges tüszőcskéd :lol:

Bodzássüti, majd írd meg,h mit mondott Rita doktornő.

Megjártam Paragit, volt egy kisebb csúszás nála, mert szült Pesten...annyian voltunk,h csak na... Na de a lényeg, 3000res a méhszájam, teljesen zárt, így minden mehet tovább úgy mint eddig. Azt mondta,h aranyosak a babák, mert meg is kukucsolta Őket :) Legközelebb majd 4 hét múlva kell mennem, addigra meg lesz a cukor terhelés és a teljes labor. Nézet TSH-t,mert elég rendesen hullik a hajam :shock: Azt mondta,h ha így haladunk továbbra is, akkor nem lesz semmi gond. A kilóra is kitért, arra is azt mondta,h teljesen jól állok. Jövő héten védőnőzünk majd egyet, utána lehet elmegyünk 4D-re, aztán vérvétel és megint mehetünk kukucskálni :)

Dóri, Agár, Ti voltatok 4D-n, ha igen, hányadik héten? Azt mondták,h érdemes korábban menni ikrekkel...

Zafír+++++++++++++++++++++++++

Etuska merre vagy?

Szép estét, a mai időjárás már elég jó volt nem?

Bari

bari6
 
 


Barikám!

Szuper hírek! Gratulálok!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lányok, köszönöm a drukkokat és nagyon jól esik, hogy így biztattok!
Kíváncsi lennék még arra is, hogy ki mit szedett, vagy "használt" a sikeresség érdekében (függetlenül attól, hogy sikerült-e vagy sem)? Én is szeretnék minden tőlem telhetőt megtenni, hogy eredményes legyen a kezelés!
Extra kérdés: Leírnátok, hogy kinek mennyi kezelése volt? Tudom, visszaolvashatnék, de az igen sokáig tartana!
Extrább kérdés: Ti ismerősei vagytok egymásnak a facebook-on? Ha gondoljátok, szívesen megkeresnélek titeket!

Süti, ez azt jelenti, hogy nem a vérzésed első napján kezded a fogigátlót, hanem majd csak akkor, ha beszéltél Szakács doktorral?
Ha netán az a polipszerűség még mindig ott van (biztos, hogy már nincs ott!!!), akkor még el lehet kezdeni?
Gratulálok az eredményeidhez! Látod, már ez is jelent valamit...!
Nagyon drukkolok neked a hétfői konzílium kapcsán!

Bari, hatalmas gratula a mai vizsgálatodhoz! Szuper, hogy minden ilyen tökéletes! De hát ennek így kell lennie!!!
A petefészkekkel kapcsolatban az a helyzet, hogy (lehet, hogy most egy kicsit hülyén fogalmazok) ugye van kettő. Namármost nekem a bal oldalit csonkolták. Így maradt a másfél. Utána kivették a jobb oldalit, így maradt a fél. Majd kiderült (mikorra a műtéti terület teljesen letisztult), hogy mégsem vették ki azt az egyet, mert maradt abból is egy csonk, csak valószínűleg a műtétkor úgy tűnt, hogy teljes egészében eltávolították (a tályog ezen a petefészken robbant fel, és igen nagy volt a felfordulás a hasamban, talán ezért láthatták úgy, hogy kivették az egészet). Így maradt az a bizonyos kb. egy, vagyis egy fél, meg még egy fél. Ne haragudj, hogy ilyen dedósan fogalmaztam, de talán így a legérthetőbb!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

Igen, nem kezdem még az első napon, csak a konzultáció után.
Ha netán a polip ott van, akkor nem tudom, mi a teendő. Gondolom el kell távolítani, de a barátnőm szerint, aki járt már hasonló cipőben, ez nem okoz késedelmet. De egyébként fogalmam sincs.

Nekem a harmadik lombikom lesz.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Zafír, csak pozitívan! Babanövesztő drukkjaim mennek! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bari, örülök a tökéletes eredményeknek :D Nagyon ügyesek vagytok, pillanatok alatt elmegy az idő, és nemsokára már ölelheted a Baribabákat! Mi nem bírtuk ki Dórival, már a 13. héten voltunk 4d-n. Aztán a genetikai volt még részben 4d, a 18. héten. Én még a 24. héten kukkoltam egy 4d-t. Valóban érdemes korábban menni, mert aztán már kitakarják egymást, illetve nem tudnak "csoportképet" csinálni. Nekem a 13. heti a kedvencem, mert ott még mindketten ráfértek a képre és nagyon vicces, ahogy nyomkodják, gyömöszölik egymást :lol: Persze ez nagyban függ a szerencsétől is, h a felvétel pillanatában épp mit csinálnak. A 18. heti képeken pedig már tök hasonlítottak a születéskori önmagukra!

Bodzássüti, nagyon várom, h kezdjetek, már edzek a sok drukkra :lol: Nekem short volt, és az normál ciklusban indult a mensi 5-6-7 (nem tudom) napján Puregonnal. Tényleg nagyon rövid volt, mire észbekaptam, már be is költöztek a kis manók :lol: (kb. másfél-két hét)

Babácska, nekem sincs petevezetőm egy szál se, és az egyik petefészkemben van vmi azonosítatlan "gömb"(nem nő, nem megy össze, és bár nem sok vizet zavar, azért a leszívást megnehezítette,mert kerülgetni kellett, de Vass doki csodaügyes ám! Nekem a második sikerült, illetve tkp. az első, mert az első nekifutással nekem a long protokollal lett vagy 40 tüszőm, így túlstimu miatt leálltunk, nem is volt punkció. Szerencsére, valami csodának köszönhetően, a következő ciklusra mind felszívódtak, így gyorsan jöhetett a második nekifutás. Mikor kezded a szurikat?

Etus? Hogy vagy?

Dóri, mi újság? Ez a hétvége sajnos teltház nálunk, de a következő jó lehet, küldjem a címet? Puszi, ha hazaértünk, mindenképp számolunk egy látogatással, ha ti jöttök, ha mi megyünk, majd meglátjuk!

P
oroszagár
 
 


Babácska, most látom, h ma kezdesz! Mit szúrsz? Drukk! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Ti hallottatok már arról (lehet, hogy hülyeség), .hogy ha a gondolatokat pozitív irányba tereli az ember, akkor nagyobb az esély a sikerre? Egyszer olvastam a neten, hogy baba képeket tesznek az emberek maguk köré pl. tükörre, képkeretbe stb... Gondoltam, kezdetnek szerzek valami babás háttérképet a gépre, hátha... Szerintetek gyagyás vagyok???

Süti, ez mindenképpen jó hír, hogy ha ott is van a polip, de az nem gátolhatja a kezdést! Döntöttetek már? Mindenképpen elkezditek ebben a ciklusban?

Agár, nem ma, hanem holnap kezdem a szurit. Suprefact-tal kezdek és 10 nappal később Menopur-ral folytatom. Vagyis, hogy egyszerre a kettőt. Suprefact-ot esténként 1x, a Menopur-t majd naponta 2x, reggel és este. Te is ezeket kaptad a long protokollnál?

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Babácska: én is suprefactal kezdtem, de utána puregon következett, nemtudom mi a különbség. Nekem az első kezelés eredményei szunyókálnak most az ágyikójukban:)
Rengeteg teát ittam főleg Roibost, mert a zöldtea és társai nem jók a koffein miatt, viszont sok sok folyadékra van szükség..más egyebet nem tettem a beülti után meg nagyon sokat aludtam, pihentem egyszerűen nagyon fáradt voltam vmiért valszínüleg a szervezetem tudta mi kell neki(meg a picuriknak)..hát ennyi kb.

Agár mi jól vagyunk Bálint kicsit nyügös ma..nemtom mi baja aztán sorban szülői értekezletezek tegnap a Zsozsónak ma a nagyoknak lesz...

Jövő hét vége jó lehet, bár Gábor még nem kapott fizut és a kocsivevés meg a sulikezdés eléggé lemerítette a kasszát, de megpróbálom összehozni.

Attól is függ mi lesz velem képzeljétek a bal mellemben illetve inkább a mellem és a kulcscsontom között találtam egy csomót..teljesen be vagyok tojva olyan babszemnyi. Kész vagyok. Holnap megyek ultrahangra...aztán kiderül kell e vágni vagy ilyesmi. NAgyon félek!!Mi lesz velünk ha....bele sem merek gondolni Régen féltem ennyire:(


Puszi és mennek a drukkok rám is fér pár holnapra....köszi

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok Csajok!

Alig győzöm megint visszaolvasni, hogy mik történtek.

Zafír nagyon vigyázz magatokra!! Ne idegeskedj minden a legnagyobb rendben lesz!!! :lol: Csak huncutkodik ez a baba!!!

Bari nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek. Jó olvasni amiket írsz!!! :lol: Gratulálok a fiúkhoz!!! :lol: :lol:

Süti ha jól olvasom akkor jöv.hét hétfőn mész Szakács dokihoz? Nagyon szorítok, hogy kezdhessetek!!! :D

Babácska annyira jó, hogy jöttél!!! Remek, hogy már kezded is a szurit!!! Ha már elkezded akkor szinte repül az idő!!! :lol: Én is Suprefacttal kezdtem aztán meg Puregont kaptam.

Agár nektek a legjobb!!! Ti csak élvezitek Bécs szépségeit!!! :lol:

Dóri látom nálatok is beindult a verkli a sulival. Nem is tudom ha nekem lenne ennyi gyerekem akkor hogyan tudnám őket jól koordinálni. Nagyon ügyi vagy!!

Nálunk az van, hogy hétfőn voltunk a Cirisben. Már az új helyen. Hát ez az új hely nem nagyon nyerte meg a tetszésem. :cry: Valahogy ezzel a költözéssel mintha pont azt a családias báját veszítette volna el az intézet amit annyira szerettünk benne. Ez most nagyüzeminek tűnik. Aztán az is lehet, hogy csak szokatlan még az új hely.

Még nem tudjuk, hogy belevágjunk-e a következő lombikba, de inkább arra hajlunk, hogy igen újra megpróbáljuk. Végülis az első simán sikerült és a másodiknál is csak az volt a probléma, hogy a babák nem tapadtak meg. Nyílván ez probléma, de szépek voltak a petesejtek és ismét az 5. napon kerültek beültetésre. Szóval 1:1 az állás! Azt beszéltük Vass dokival, hogy az esélyeink jók; szóval ha úgy döntünk akkor már a következő ciklussal indulhat a fogigátló.
Hát lányok itt tartunk most!

Nagyon szép napot kívánok nektek!!! Puszi sok!!
etuspocok
 
 


Dóri, szerintem ne aggódj, az a legvalószínűbb, h valamelyik tejmirigy eltömődött. Persze orvos mondja meg majd pontosan, de ez könnyen előfordul. Pont nemrég olvastam róla, mert én épp arról kell olvassak, h hogyan apad el a tej, és mit kell tenni, ha már alig szoptatunk.
Mondjuk még nem sürgős nagyon, de már alig van tejem, és hiába próbálom szaporítani, egyszerűen nem megy. Szóval szerintem a hat hónapot még valahogy kihúzzuk barack-alma-tejcsi-tápcsi, aztán a tejcsi szépen búcsúzik, és jönnek a főzelékek.
Persze ez az eltömődés nem az apadással függ össze, de valahol pont erről írtak, h vigyázni kell vele, jobb időben észlelni, mert később fájdalmas lehet.
Puszi, drukk, h semmi komoly ne legyen (de nem is lesz!)!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Agár: köszönöm, te mindig úgy megnyugtatsz amikor terhesek voltunk akkor is bármi kétségem volt csak felhívtalak és utána megnyugodtam:)nagyon remélem nem lesz baj...mondjuk a tejem az nekem is fogyogat rendesen..már csak akkor szokott feszülni a mellem amikor éjszaka egyáltalán nem esznek..egyébként olyan mintha üres lenne:(


majd még írok puszi: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Dóri, tuti nem lesz semmi komoly. :wink: Valószínűleg igaza lesz Agárnak és a tejjel kapcsolatosan lesz valami! Várunk holnap nagyon!!! :wink:

Agár, ma is megnéztem a bébiket! Annyira cukik :lol:

Bodzássüti, hívott Márta? vagy mikor fog hívni? Mi van pirivel, jött?

Babácska, a pozitív gondolat csak jól jöhet ;) ezt a képes dolgot még nem hallottam, de biztos van benne valami ;) Én vagyok fészen, küldöm majd magam ;)

Zafír, merre vagy?Nagyon drukkolok,h minden OK legyen. Mikor mentek majd?

Etus, te milyen progi pótlást kaptál? Cirisben adnak szuris progit vagy csak utrot vagy crinonet?

Én ma elmentem kismama tornára :roll: hááát mit ne mondjak...nem tudtam végigcsinálni :shock: volt benne pihi bőven és azt hiszem hetente egy alkalom tökéletesen elég lesz a séta mellett.

Pusza és szép estét mindenkinek és mennek a drukkok!!!

bari6
 
 


Sziasztok!

Dóri, voltál ma orvosnál? Nagyon aggódom miattad! Ellenben nekem is az volt az első gondolatom, amit Agár írt neked! Remélem, hogy minden rendben volt ma és már megnyugodtál!!!
Köszönöm a tea infót! Szeretem nagyon a teákat, így legalább már tudom, hogy melyiket igyam és melyiket ne!

Etus, mi is hétfőn voltunk a Cirisben! Nekem csak az tűnt fel, hogy még igen nagy a fejetlenség, szerintem szép lassan majd sikerül belakniuk és barátibbá tenniük!
Szuper lenne, ha belevágnátok újra a kezelésbe! Talán a lelketek is könnyebben megnyugodna!

Bari, akkor várom a face-s elérhetőségedet!

A hétvégén nem leszek net közelben, ne izguljatok! Holnap azért még próbálok jönni, de ha nem sikerül, akkor hétfőn találkozunk itt!

Puszik!

Babácska
babácska82
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?