Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zafír, a mézestea kiváló, meg jó sok citrom! Ha nincs láz, akkor semmi baj, persze ha van, sincs nagy gond, de láz nélkül tényleg nem kell mást tenni. Gyors jobbulást!

Bari, és 18 hetesen éreztem először (már nagyon vártam, mert Dóri sokkal előbb) és akkor is csak finoman, igazából 20-21 hetesen tudtam biztosan, hogy tényleg azt éreztem. Kis buborékok, ez teljesen jó leírás :lol: Alig várom már, hogy megtudjuk a nemüket! Nevekkel hogy álltok?

Bodzássüti, irigykedem a fürdőzés miatt, tiszta szégyen, hogy balatoni létemre az utóbbi 3 évben nem strandoltam :oops: Jövőre viszont kötelező lesz a gyerekekkel, az tuti. Én sem értem be régen pusztán a látvánnyal.

Dóri, nagyon jó lenne, ha összejönne a látogatás! Berendezkedünk pár nap alatt, aztán jelentkezem!

Nekünk is jó volt a hétvége, a tűzijátékot meg végre először láttam az erkélyről (eddig mindig a Balcsin voltunk vagy dolgoztam). Aztán nagyon rossz voltam és ittam közben pár koktélt, ami bár finom volt, nagyon megbántam, mert be sem csicsentettem de tegnap így az alkohol miatt full tápszer volt a babáknak, én meg fejtem és kiöntögettem egész nap. Amikor kitaláltam ezt a trükköt valahogy nem tűnt ilyen melósnak a fejős másnap. :oops: Szerencsére a gyerekek teljesen mindenevők, tej, tápszer, vascsepp, vigantol, alma, barack, minden finom :lol: Miksi még a boraxosglicerint is szerette ( a védőnő szájpenészt vélt nála, ami szerencsére nem volt igaz, de én azonnal megkezdtem a kezelést - a doki csak másnap nézte meg. Sosem felejtem milyen nagyokat mosolygott, miközben a nyelvecskéjét sikáltam a szerrel, és csak cuppogott :lol:
Ma ment a férjem először dolgozni Pozsonyba :shock: Eddig jól elvagyunk, most épp a délutáni szieszta zajlik, megy a horkolás :lol: Holnap költözés! Ma még nonstop mosás vasalás a gyerekek utáni második programpontom, este pakolunk. Mázlim van ezzel a jó idővel, meg hogy nyár végére rájöttem, hogy kifér bőven a ruhaszárító a kisebb erkélyünkre, így a napon serc-perc alatt megszárad minden és az illata is szuper :D Terv szerint a két óriási bőröndünkbe beférünk (abba mi is beleférünk :)), kivéve a babák egyes cuccai (járóka, sterilizáló, cumisüvegmelegítő, forgójáték). Ha ez a trev bejön, nem lesz olyan rumlis a költözés.

P
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Dóri, szép nagyok a babák :lol: de képet mikor kapunk??? Jó készülődést a sulira! Húúú Te tényleg jó hamar érezted a gyerekeket...tegnap volt egy fura érzés,de azóta sem...szóval még mindig várok...:lol:

Bodzássüti, jaj de cukin írtad :lol: Lehet tudni a cuki orr gazdájának nevét :lol: :lol: :lol: Mindenképpen megírom,ha érzem Őket ;)

Etus ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zafír, jobbulást és nyugiii. Nem lesz semmi baj. A nátha tuti nem okoz gondot. Lázad nincs és NEM IS LESZ!!! Gyógyulgass!

Agár, láttam a képeket..hihetetlen,h mekkorát nőttek a bébikék :lol: Hülye kérdés, de egyszerre érzi Őket az ember? Húúú holnapra egy kalappal a költözéshez és a meleghez!

Mi tegnap elmentünk megnézni a kinézett babakocsit (Dóri és Agár féle) ,h mekkora és mégis milyen élőben. Megvettük az első cumikájukat de több dolgot még vettünk,mert várni szeretnénk a vásárlással, vagyis legalább a genetikain legyünk túl, utána majd szép lassan elkezdjük.

A meleget továbbra sem bírom, olyan szapora lesz kint a pulzusom,h csak na...ma hívott a védőnő az AFP miatt (magas lett mint vártuk...) . Említettem neki a rosszulléteket és mondta,h menjek belgyógyászhoz...holnap megyek majd a házidokihoz és beszélek majd vele (belgyógyász is).

Pusszantok mindenkit!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám a nózi gazdáját Sütinek hívják. A másikat pedig Bodzának, így már viszonylag könnyen összerakható, honnan a felhasználónevem.
Nálam most nincsenek valami jó hírek: ma megkaptam a 3. napos vérvétel eredményemet, azzal a kommenttel, hogy Szakács doktor endokrinológiai konzultációt javasol. Úgy tűnik, hogy megint magas az FSH-m (17) (mondjuk úgy rémlik, hogy a múltkor 20-on valamennyi volt) és az anti Tpo-m nagyon magas. Azonnal felhívtam a saját orvosomat értelmezni, Ő azt mondta, hogy nem piszkálná a pajzsmirigyet, inkább a hasnyálmirigynél kutakodna, szerinte jó eséllyel IR. Jó, mi? Megint mehetek az endokrinológus doktornőhöz, aki a múltkor elküldött a dietetikushoz.... és.... és ez a legrosszabb, hogy akkor ugrik az októberi lombik. Egyszerűen elegem van....

Sajnálom, hogy most nincsenek jobb híreim! Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Bodzássüti, arra gondolj, h Zafíréknak spontán csodababájuk lett, azaz, a számok, néha csak számok! Szerintem nem is olyan elkeserítőek, de persze nem vagyok igazi szakértő. De mindenképp úgy gondolom, h sikerülni fog, lehet másoknál sokkal rosszabb értékekkel jön össze a baba, csak nem is nézik ezeket az értékeket, így nem is tudják! Persze a lombiknál minden értéket tökéletesnek akarnak, és ez érthető,pedig lehet, hogy ez nem is szükséges, hisz mindannyian mások vagyunk, más fordulaton élünk. Fel a fejjel!
P
oroszagár
 
 


Köszi, Agár! Édes vagy.... Igazából teljesen egészségesnek és fittnek érzem magam, de tényleg. Azon aggódom, hogy megint egy újabb frontot kell nyitni és megint valamilyen halasztást szenvedünk...
Neked nem éppen csomagolnod kellene? :oops:

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Annyira nem hajoltam be a kádba, szóval ne úgy képzeljétek el,h teljesen. Arra már nem lennék képes és soha nem is voltam :roll: (kb. 75 fokos szögben voltam) :wink:
Ma reggel megvolt a háziorvos, aki elküldött kardiológiára. Holnap délután megyek majd. Azt mondta,h jobb ha megnézik... :roll:

Bodzássüti, nagyon sajnálom :( Csatlakozom Agár hozzászólásához! Emlékszel milyen lett az IR-em? Én bevállaltam,h nem megyek el orvoshoz (holott ilyen eredményre már gyógyszer járhatna...) hanem elkezdtem a diétát amit Dévisz is mondott. Szóval rossz eredménnyel is lehet sikeres az ember, de tény,h valahogy kezelni kell és inkább most derüljön ki. ;)
Jók a kutyinevek! Süti és Bodza nevű kutyaismerősöm is van már :)

Agár, remélem jól haladtok!!! Majd jelentkezz,h szerencsésen megérkeztetek!!

Zafír, remélem jobban vagy!!! Homeós bogyót nem próbáltál?

Dóri, nektek is és mindenkinek kitartást ehhez a remek időhöz....:evil:

Babácska, mi van veled??? Miért nem jössz? Voltél Vass dokinál?

Natalie, megvolt a férjed műtéte??? Gyere Te is!

Évi, veletek mi van? IR javul?

Pussz

bari6
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a bíztatást! Most azért le vagyok lombozódva, sajnos:(
Holnap mindenesetre a saját orvosommal megcsináljuk a terheléses cukrot, biztos, ami biztos. A Cirisben elvileg holnap lesz endokrinológus, de totál teltház és Angelika nem tudta, mikor lesz újabb rendelés. Most Mártának írtam emailt, várom a válaszát, hogy mit csináljak:(

Basszus.....

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

köszönöm, lányok, már jobban vagyok! :)

Bodzássüti, drukkolok, hogy ne csússzon a kezdés, remélem, hogy kapsz időpontot a Cirisbe!!! Várlak a JÓ hírekkel!!!

Bari, félek a homeós bogyóktól, hogy felerősítik a tüneteket. Maradtam a méznél, teánál, és bár hangom nincs - többek örömére :), semmim sem fáj. Hajrá babamozgás!! Az AFP az ikerterhesség miatt magas, nem?

ETUS +++++++++++++

Agár, Dóri, ÖLELÉS, Agár már Bécsből ír legközelebb? Remélem, hogy simán lezajlott a költözködés!

KépKép
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Az élet mégis szép!:)
1. Márta volt olyan drága, hogy bepasszírozott valahogy holnapra
2. holnap reggel meglesz a terheléses cukor és ráadásul úgy fogjuk csinálni, hogy beküldjük laborba is, de a doktornő megcsinálja a saját vércukorszint mérőjével is, úgyhogy ha du. megyek, már tudok valamilyen eredményt vinni, azután majd küldjük a hivatalosat is.
3. (és ez a legjobb) visszanéztem a fórumot Bari IR dolgait keresve (hála Neked, Bari), hogy már a múltkor is magas volt az FSH, amire az endokrinológus csak megvonta a vállát. Sajnos nem találom, hogy mennyi volt, de gondolom, ilyesmi, vagy több. Úgyhogy bízom benne, hogy most is ez lesz a reakciója. Amúgy a saját orvosom azt mondta, hogy miután ez máskor is volt, úgy látszik, hogy nálam nagyobb az ingadozás, szerinte nem kell különösebben foglalkozni vele.

Holnap jelentkezem, ha végeztem!

Puszi és ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Csak egy pillanatra... Bodzássüti, ez a beszéd :D !!! Nagyon aggódtam ma miattad (fészbuk), örülök, h végül megnyugodtál. Már Bécsben, itt is szép az idő :twisted: Na, most megyek, csak kukkantottam, majd holnap jövök hosszabban!
P
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Borzasztó ez a hőség elviselhetelen...mozdulni alig bírok a picik is folyamatosan izzadnak. Szegény nagyok meg pont most vannak edzőtáborban..azt mondta tegnap este a Zsófi(legkisebb), hogy anya mi a táborban minden nap az életünkért küzdünk:)holnap szerencsére usziba mennek. A picik kicsit taknyosak gondolom a légkondi miatt..már nézegetem nekik a 4 hónapos kortól adható dolgokat..jó lesz ha már ehetnek rendesen.
Bari: nekem a dokim nem is csináltatott AFP-t azt mondta ikreknél tök fölösleges úgyis magas..
Agár: örülök, hogy minden rendben jelentkezz ha tudsz sztem szeptemberben mennénk ha neked is jó..

puszi mindenkinek kitartást, hűs szobát:)

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Dóri! Szegény picik, rettenetes ez a hőség, és ugyebár az ő hőháztartásuk még nagyon sérülékeny:(

Barikám! Nagyon vigyázz magatokra ebben a melegben! Csak semmi mozgás, csak a hűs szoba (amennyiben van még ilyen hely)

Most itt ülök a rendelőben és az utolsó vérvételre várok a terheléses cukorból. Basszus, nem mondtátok, hogy ez ennyire szar..... rémes volt meginni azt a löttyöt, rendesen hányingerem volt tőle. Még most is émelygek.

Ti is kaptatok tegnap mailt a Cirisből, hogy költöznek? Innentől már értem, hogy miért nem tudják, mikor lesz legközelebb endokrinológiai rendelés.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, örülök,h visszaolvastál :lol: Hova költözik a Ciris? A cukorhoz nem vittél citromot?

Agár, örülök,h szerencsésen megvolt a költözés! Majd gyere mesélni,h milyen volt és a gyerekeknek milyen volt az első éjszaka :)

Zafír, csudás,h jobban vagy! Nem lesz itt gond ;) !!!

Etus, hogy vagy???+++++++++++++++++++++++++++++++++

Dóri, ne is mondddd! Én teljesen kész vagyok. Most néztem, nálunk a nappaliban 29,5 fok van :shock: amivel nem lenne baj, csak ami hiányzik az a levegő... Kitartást a picikkel. Talán ha fürdeted őket, akkor az hűsítő nekik, nem? Húúú, lassan kezded a hozzátáplálást? Szoktam erről érdeklődni és azt vettem észre,h olyan nehéz eldöntenia szülőknek,h adjanak-ne adjanak... A védőnők többsége a 6 hónapos kort mondja, de gondolom,ha nincs elegendő tejci, akkor a 4. hónaptól gyümölccsel lehet kezdeni...

Kitartást mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, nem vittem, mert nem tudtam, hogy lehet. Majd legközelebb...
Mert - ez az én formám - elvittem a rendelőből a laborba a csöveket, ahol közölték, hogy nem jó kémcsőbe csináltuk, ebből azt nem lehet nézni. B...a meg! Ott helyben sírva fakadtam, erre valamit majd hajlandóak lesznek megcsinálni belőle, 12-re kell visszamennem érte. Visszahívtam a doktornőt, aki levette a vért (mellesleg a Keresztanyám), aki azt mondta, hogy olyan cső nincs is neki, mint amit mondtak, eddig az kellett, amit mi használtunk.
Mindegy 2-re meg megyek a Cirisbe, meglátjuk, mit mond az endokrinológus. Azután legfeljebb pénteken újra nekifutunk a Cirisben, na persze ott már pénzért. Ez lett volna az egyetlen, amit a nyomorult TB-re csináltattam volna, és ez sem ment.

A Ciris a Péterfy-be költözik, ott valamilyen új magános tömbbe. Szerintem ezért nem tudták, mikor lesz endokrinológiai rendelés, mert oda már gondolom nem a MensMentis fog menni, mert a kórházban van endokrin rendelés.

Majd a doki után jelentkezem!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Egész nyugis így egyedül a nagyok nélkül...most épp főzök már voltunk vásárolni.szóval elég jól elvannak(biztos azért mert már nagyok:)
Délután megyünk a tankönyvekért még nem döntöttem, hogy gyalog vagy kocsival, de asszem amilyen hőség van inkább kocsira szavazok.
Bari: Én úgy gondolom mivel úgy érzem kicsit fogy a tejem ezért szép lassan elkezdem szoktatni a gyümölcsöket nem nagyon vagyok a tápszer híve. Ha mellé kell táplálni inkább gyümit meg főzeléket mint tápot. Most még egész napra elég a tejem legalábbis 3-4 órát elvannak ha megszoptatom őket, de szerintem éjszakára már tápszert fogok adni, mert szerintem estére eléggé kifogyok. Fejni meg már nem igazán tudok. Bari rám számíthatsz baba ruha ügyben rengeteg ruhám van szóval ha megtudod milyen nemüek akkor megdumálhatjuk mikor és hol és szívesen odaadom őket úgysem tudom hova tenni(nekünk már több baba nem lesz:)ja és az elektromos mellszívót is(Avent)Nemtudom milyen babakocsit vesztek, de ha olyan mint a mienk akkor a mózest is szívesen odaadnám(nekünk már most alig férnek bele)Az előbbieket ingyen a mózesért kérnék csak pénzt, mert az alig használt és abból vennénk a kocsiba nagyobb babaüléseket:)szóval ha szükséged van rá csak szólj.



puszi mindenkinek Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Megjártam a dokit! Nos az ég világon semmi baj nincs a meleget és a 2 lurkót leszámítva :lol: Mármint megterhelik a szervezetet és ezért emelkedik meg nagyon a pulzus. Azt mondta a doki,h készüljek,mert lesz ez még rosszabb is... :lol: Sokat kell inni és nem szabad kimenni ilyen időben...

Bodzássüti, jaj szegénykém...na igen ennyit a TB-s szolgáltatásokról... Már biztos tudod,h mi van, várunk nagyon!!!
Jó központi helyen lesz majd a Ciris...

Dóri, bevallom megkönnyeztem amit írtál. Nagyon köszönöm előre is a segítséget. Jól esett nagyon! Babakocsiban az ABC design Zoom-ra esett a választás :lol: Most van egy talonban és minden nap kérem az égieket,h a csaj nehogy eladja... :oops: Leveleztem már vele, de a genetikai vizsgálatig nem merünk semmi nagyobb dolgot venni. Ő elvileg testvér kocsikánt használta és egy mózes lenne hozzá...na majd meglátjuk, de tényleg nagyon köszönöm!!!
Ugyan én még nem neveltem babát, de valahogy hasonlóan képzelem a táplálásukat. Lehet hülyeség,de hiszem,ha minél több ízzel ismerkedik egy baba akkor nem lesz probléma a későbbiekben az evéssel. Sajnos a férjem családjánál a nagyok csak pár dolgot esznek meg, a kicsik meg alig esznek...nálunk az ilyen nem ismert probléma. Emlékszem mikor az unokaöcsém 2 évesen sírt,mert nem kapott pacalt :lol: :lol: :lol: Abban is hiszek,h a terhesség alatti étkezés is biztos befolyásolja a későbbieket, mondjuk erről olvastam is...Amúgy a védőnőtök mit mond? bár neked sok újat már nem nagyon tud mondani :lol:

Pussz mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok, lányok!

ETUS, +++++++++++++++++++++++!!!
Bodzássüti, tegnap már nem jöttél, mi újság??? DRUKK!!!
Akkor Te már az új helyre fogsz járni a Cirisbe, kíváncsi vagyok, mit mondasz, milyen lesz.

Agár, milyen Bécs? :) Megérkeztetek? Kipakoltatok?
Dóri, nagyon édik lehetnek a babucik, remélem, valamikor majd látjuk őket fotón is :)

Bari, mikor lesz a következő uhud? Már olyan kíváncsi vagyok, kisfiúk-kislányok-vegyes páros :):):)

Puszi és pocaksimik


KépKép
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bari nekünk is ugyanaz a babakocsink, tehát sztem biztosan jó lenne a Mózes ha pedig csak egy van hozzá akkor a másikat szivesen fenntartom neked nem tudom milyen színű..a mienk barna az jó mert fiúnak lánynak is oké..mikorra vagy kiírva?Csak a ruhák miatt kérdezem ,mert nekem ugye Májusiak révén a kisebbek vékonykák, de tényleg nagyon szívesen odaadom őket nagyon cukik a legtöbbje turkis, de szép márkás darabok(marks&spencer, next, gap)az enyémeken is talán 1x 2x voltak nehezen is válok meg tőlük, de mit csináljak már nem tudom őket belepaszírozni:)Nálatok pedig jó helyre kerül:)nem tudom autósülés van e a babakocsihoz sztem nekünk addigra már az is kicsi lesz szóval 1-et abból is oda tudok adni ha nincsen abból azért csak 1-et mert a barátnőm is babát vár és az egyiket tőle kaptuk mi is tehát azt valószínű vissza kell adnom neki.Ja és rengeteg ici pici zoknim is van állati édesek(zokni mániás vagyok)ha 100 lábú gyerekeim lennének akkor sem tudnák mindet hordani szóval készítsd a szekrényeket:))

Puszi mindenkinek: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Igen, megjártam tegnap a Cirist, csak utána annyira felpörögtek az események, hogy nem tudtam már írni.
Másik doktornőnél jártam, nekem szimpatikusabb volt, mint az előző :oops:
A helyzet az, hogy a Keresztanyámmal jó helyen kutakodtunk, mert ő is az IR irányában gondolkozna. Elmagyarázta, hogy az IR a sárgatest hormonra hat, és ha az rossz, akkor hiába van jó embrió, sok petesejt, akármi, nem tud megtapadni, és így a két lombik után érdemes ilyen irányban is körülnézni. Csak halkan kérdezem, hogyha ezt ebből az egyszerű terheléses cukorból meg lehet állapítani és könnyű is kezelni, akkor miért nem mindjárt az elején nézik, laza 1,2 millióval beljebb lennék :twisted:
Persze, ha jól emlékszem, Bari, Nálad is, csak a második után nézték...
Fura ez nekem...

Most az van, hogy pénteken a 20. napos vérvételnél megismételjük a terheléses cukrot, inzulinnal együtt. (ezt egyébként a Keresztanyám nem tudott volna kérni, mert csak szakorvos kérhet - ez is jó, nem? ) Mert a cukrom ugyan valószínűleg jó, de az inzulin ettől még lehet magas.

Barikám, elmondanád, hogy Te milyen diétát tartottál? Amit a dietetikus nekem adott, az eléggé kínaiul van... nem akarta megérteni, hogy nem tudok és nem is akarok mindent grammokra megmérni. Miért nem képesek valamilyen normális, kézzelfogható adagokban beszélni? Pl. 1 zsemle, vagy egy marék rizs, vagy ilyesmi....
A menzán, ahol ebédelek, nem tudok mindent összetevőt külön megméretni...
:twisted: :twisted:

DE, ami a legfontosabb, hogy azt mondta, ha van is eltérés, akkor biztosan nem komoly, és ez nem befolyásolja valószínűleg az októberi kezdést. :D

Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam...

Kitartást ehhez a meleghez és erre való tekintettel ölelést nem küldök, csak távpuszit:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, nem jelentkeztél. Ugye, minden oké? Nagyon szorítok, h ne csússzon a kezdés! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zafír, ügyes vagy, h ilyen gyorsan meggyógyultál! Lassan már jöhetnek a képek!

Bari, én is úgy tudom, h normális, ha felmegy a pulzus, de ha olyan rohamod van, mint nekem volt (200 körüli pulzus), mindenképpen számon kell tartani, mert ha gyakran előfordul, akkor még normál esetben is kezelni kell. Vigyázz nagyon magadra! Volt vérnyomásmérőm ,de amikor ez a roham jött ( 1 órával miután felkeltem egy tök nyugis hétvégén, tehát a semmiből) nem kellett semmi műszer, pontosan tudtam, mi van. Éreztem, h a vérnyomás nulla, a pulzusom meg hihetetlen magas. Ijesztő volt, de csak az első 1 perc, aztán a neten már meg is néztük, h van ilyen, és túlélhető :lol: Na, azért inkább sose legyen 200-as pulzusod! Na, nem is írok erről többet, úgyis felesleges infó :D
Szerintem jó döntés a zoom, mi nagyon szeretjük, tegnap pl. itt a lakásban körhintáztattam vele a babákat - mert szegények tegnap elég nyügik voltak a költözés miatt -és hatalmasakat kacagtak. Nagyon jól navigálható, praktikus az autósülésekkel/hordozóval, lehet rajta forgatni a babákat, ahogy süt a nap, vagy ahogy szeretnéd őket. Mi séta közben is sokszor variálunk, egy mozdulat. Persze azért vásárolni csak hipermarketekben vagy plázákban lehet vele, én a belvárosban nem kísérlem meg a "közértezést" (de szerintem ez az esernyőre csukható sportkocsikon kívül semmivel nem lehet "közértezni"), bár beférnék, és szerintem a sorok közt is elkanyarogna, de azért dugót is képeznék rendesen.
Dórinak tényleg rengeteg szép ruhája van (babaruhája is :D), tanúsíthatom :lol:

Etus, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nos, megérkeztünk. A költözés nagyon simán ment, a babák hihetetlen ügyesek voltak, nem is értem, h bírták ilyen jól. Aztán tegnap azért nyűgösködtek (abszolút nem csodálom), szerintem akkor jött ki a fáradtság, nomeg itt is 120 fok van :twisted: Este lementünk sétálni a Praterbe, és képzeljétek eltévedtünk! Azaz nem tévedtünk el, mert jól mentünk, csak nagyon elsaccoltuk a távolságokat, és azt hittük, sosem érünk haza. Szerencsére a gyerekek élvezték, pedig kicsit meg is csúsztunk ezzel a napirenddel. Ma fél 10kor ébresztettem Miksit, aztán 10kor Stefit :shock: 9 körül szoktak kelni (plusz/mínusz 10 perc :shock: ) most meg, mint a bunda :D Azért kifáradtak ők is a nyűgiségbe, meg az izgalmas sétába, nomeg később feküdtek valamivel (9-fél 10körül szoktak, most meg 10kor) A lakás jó, meg nyaralás ez nekem, mert otthon folyton projektelek vmit, vagy takarítok, ha van időm. Na itt teszek rá, h ragyogjon :lol: Tervem szerint olvasgatok majd, ha van időm, meg feszesíteni kéne :oops: vagy emelgetni a tagjaim, h formába lendüljek, illetve, h ne robbanjak le teljesen, mert ott tartok, h ha hosszabb időre elfordítom a fejem, beáll a nyakam, és ez több testrészemmel így van, guggolni pl. már elég kockázatos. Öreg anya vagyok, na :lol: De még úgy érzem némi mozgással lenne remény. Na persze ebben a kánikulában, örülök, ha a minimális mozgásokat elvégzem.

P
oroszagár
 
 


Hihi, Agár, úgy látszik, egyszerre írtunk!

Jaj, azt hittem, Bécsben picit jobb az idő:(

Igen, azt hiszem, nem pont ebben a melegben kell elkezdeni a tornát. Bár méregtelenítésre ideális, nem is kell szauna:)

A párom tegnap délben (37 fok) elment a barátaival a szokásos tenisz partijára. Nem normálisak! De szerencsére senki nem kapott agyvérzést.

Puszi

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, mire megírtam a regényem, te is jöttél! Dejó! Én sem értem, én rá is kérdeztem, mert annyi fórumon olvastam az IR-t, és hogy sokszor ez áll a háttérben, h nem értettem, miért nem nézik meg, főleg h nekem policisztikus szerkezetűnek mondták a petefészkeim (szerencsére nem PCO), és ott lehet is összefüggés. Konkrétan erről a ploicisztikusságról olvasgattam, úgy lyukadtam ki az IR-nél. Azt mondta Vass doki, amíg nincs konkrét gyanú, nem nézik. Most tkp. azt kell mondjam valamennyire egyetértek, és pont azért amit nemrég írtam. Ha nagyon keresünk vmit, biztos találunk eltérést, és akkor azt kezeljük, pedig lehet, h az adott embernél az az eltérés normális. Persze ha nem sikerül, akkor az adja, h tovább kell/érdemes nézelődni, de elsőre most én is azt mondom, h a lahatő legkisebb beavatkozással kell próbálkozni. Te szép karcsú vagy, nem merül fel semmilyen cukor/inzulin gyanú. A PCO-val sokszor együtt jár az IR, és úgy tudom az esetek többségében a súlyprobléma is.
Na, egy szó mint száz, minden rendben lesz, ha kicsi az eltérés, azt gyorsan helyrerakják, ha meg méregetni kell a mennyiségeket, akkor majd jössz hozzám (szept 23-tól) ebédelni, kimérek mindent, szigorú vagyok, azzal nem lesz baj :lol:
Puszi!
oroszagár
 
 


Szia!

De édes vagy, hogy karcsú vagyok:)) Nem vagyok igazán karcsú, de tényleg nem vagyok kövér, viszont ami "gyanússá" teheti a dolgokat, az az esetemben az, hogy az összes háj a hasamon van. A másik pedig az FSH/LH arány, ami nálam mindig rossz volt. Na persze én is csak most vagyok ilyen okos, hogy ennek konkrétan utánaolvastam.
Most már mindegy, remélem, holnap már okosabbak leszünk. Kicsit bízom is benne, hogy találnak valami kicsi eltérést, mert akkor talán megtaláltuk az okot és meg is tudjuk oldani.

Köszi az ebéd felajánlást, de majd azért megpróbálok magam is szigorú lenni:)

Puszi!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, engem mindig a házidoki csesztetett a fogyás miatt. Na nem voltam kövér, de hasam az mindig volt. Ha híztam, akkor csak oda...
Mellékeltem az eredményemet.
Kép
Erre Dévai azt mondta,h bár kicsit magas, elég lesz a diéta. Ő mindig a mediterrán diétát javasolja: hús, zöldség és minimális szénhidrát (ha jól emlékszem 160 gramm/nap). Velem egy időben voltak egy páran akik elmentek IR-t nézetni és orvosnál kötöttek ki a Cirisben. Volt aki Tűűnél volt és volt aki valamilyen Ritánál. Egyik sem adta a grammos számolgatós diétát, csak elmondta nekik,h mit lehet és mitől tartózkodjanak és kaptak gyógyszert (rosszabb volt az eredményük)
Igazából reggelire ettem egy szelet vékony barna kenyeret, benne egy kicsi vaj vagy vajkrém, valamilyen tiszta húsú sonka és sajt. Tízóraira alma, pár szem korpás keksszel vagy joghurt. Ebédnél fél adagokat ettem és kerültem a rizst, tésztát. Uzsira többnyire amit tízóraira is ettem. Vacsorára meg megint ettem egy szendvicset...szóval én nem vittem túlzásba. Amit igyekeztem teljesen kiiktatni az a cukor volt...a kávét édesítővel ittam.
Akkor kaptam egy csomó anyagot ezzel kapcsolatban, majd átküldöm és kihámozod belőle ami neked jó lesz ;)
Tuti nem lesz gond ;)

Dóri, tényleg nagyon köszi előre is mindent. Olyan jó és megható,h a segítségetek!

Agár, örülök,h jól sikerült a költözés! Gondolom,ha a bébik minden nap ennyit alukálnak nem lesz bajod ;)

Zafír, jövő pénteken megyünk a genetikai UHUra. Ma megint velül álmodtam. UHUn voltunk és kiderült,h egy fiú egy lány akik a pocimban :lol: Tényleg nagyon várom már....
Ti 30-án mentek???

Etus, merre vagy???

Kitartást mindenkinek a meleghez!

Pusza

bari6
 
 


Szia Bari!


Nagyon köszi az eredményeket!
Igen, a Cirisben én is Rencz Ritánál voltam:)

Köszi az eredményedet! Az az érdekes benne, hogy minden értéked a határértéken belül van, és mégis...

Nekem a számolgatós-grammosat a dietetikus mondta a múltkor, de persze ők ebben élnek, én meg azért mást is csinálok egész nap.

Ez a diéta, amit írtál, nagyon nagy segítség volt, köszi!
Már látom, hogy nálam mik a gondok: az ebédből ki kell iktatnom a rizst, mert eddig azt hittem, hogy az jó, így marad a saláta (mondjuk ez nem gond). A másik a vacsi, mert akkor én ennél biztos, hogy többet eszem, nem csak egy szendvicset:( Az az igazság, hogy este, amikor hazaérek, az az ellazulás, hogy leülök és nyugiban eszem. Imádom az ízeket...

Anyagokat én is kaptam, rengeteg táblázatot. Ha van esetleg valamilyen minta étrended, azt nagyon megköszönném.

Puszi és köszönet!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, lányok!

Bari, drukk a pénteki uhura! Mi csak szeptember eljén kell menjünk 5-6. Remélem, de nagyon, hogy minden rendben lesz!!!
Addig pihi és még mindig teázok, mert még nem vagyok teljesen fitt.

Bodzássüti, szuper, hogy nem csúszik a kezdés!!!

Agár, jó lehet Bécsben, jó nyaralgatást :)!

Dóri, Ti babáitok hogy bírják a meleget?

ETUS, +++++++++++++++++++++++

Babácska, Natalie, Leninváros, Évi, többiek?

KépKép
zzafir75
 
 


Bodzássüti, igen Ő az a Rita :lol: Kutyulik bírják ezt az időt???

Zafír, jobbulást továbbra is! Remélem Te is egész nap otthon vagy ebben az időben!

Etuskám???

Dóri, Agár, bébikék jól vannak a melegben?

Többiek?

Pussz mindenkinek és kiiiitartááááást!

bari6
 
 


Sziasztok!

Megjártam ma Cirist, megcsinálták a terheléses cukrot + inzulint, jövő hét közepén lesz eredmény.

Azóta megpróbálom a 160 gr-os diétát csinálni, de nem nagyon megy. A mai ebéddel totál jól laktam és a legoptimistább számítás szerint sem volt több a ch tartalom 30 gr-nál az 50 helyett. Bari, Te honnan tudtad összegyűjteni a kellő szénhidrátot? Úgy, hogy nem eszem rizst, tésztát és krumplit elég nehéz, mert egy hegynyit kellene megennem zöldségből és húsból:(


Barikám, Te nem ma mész uhu-ra? Vagy eltévedtem?

Etus ++++++++ Várunk a jó hírekkel!

Én meg csinálok új vonalzót a következő konzultációhoz. Elvileg akkor fogjuk eldönteni, hogy pontosan mikor mit csinálunk.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia!

Ettem szénhidrátot, de csak keveset ;) Fél adag ebédnél csak a köret felét ettem meg ;) vagy ettem gyümlcsjoghurtot, kekszet...nagyon pontosan nem számoltam, de így is 3-4 kg lement stimu előtt :) Dévisz 5 kg mondott...szóval egész jól sikerült és az eredményről ne is beszéljünk! Szóval hajráááá ;)

Sajnos nem ma mentünk UHUra ;( de elkezdődött a visszaszámlálás! Már csak egy hét :lol:

bari6
 
 


Miért maradt el az uhu? Csak nem a meleg miatt.... mondjuk ilyenkor jobb sehová sem kimozdulni.

A mai ebédem volt: 240 gr marhapöri + csőben sült brokkoli (kb. fele-fel arányban) és egy kisebb adag görög saláta sajt nélkül + egy evőkanál kukorica + egy evőkanál ezersziget öntet.

Uzsira néhány kocka görögdinnye és egy cserpes gyümölcsjoghurt

Mi a véleményed ezekről?


Akkor egy kis rizs vagy krumpli nem bűn?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Sajnos nem sikerült. :(
Szerintem most az lesz a legjobb ha követjük Zafírék példáját és hagyjuk az egészet annak reményében, hogy talán majd spontán összejön. Majd megyünk még egy megbeszélésre a Cirisbe.
Hát így jártunk! Gyenge kezdés után erős visszaesés. Szerencsére nem viselt meg lelkileg. Az fáj jobban, hogy a párom szomorú. Megbeszéltük, hogy ez azért nem azt jelenti, hogy nem lehet gyerekünk. Talán nincs még itt az ideje. Múlt évben sokkal rosszabb volt a babát elveszíteni. Ha választani kell akkor inkább így legyen, hogy el sem indul semmi.

Nem volt időm visszaolvasni benneteket, de láttam sokat írtatok.
Majd elovasok mindent, hogy képben legyek!

Nagyon vigyázzatok magatokra, babákra! Szép hétvégét mindenkinek! Használjátok még ki a napsütést, már úgysem sokáig lesz ilyen szép idő!

Puszillak benneteket sokszor!!!

Ja, és köszönöm a drukkokat!!!
etuspocok
 
 


Szia Etus!


Nagyon-nagyon sajnálom! Annyira drukkoltunk Neked!
Persze tudom, hogy a drukk nem elég, ha az lenne, akkor itt már mindenkinél komplett focicsapatnyi gyerkőc ugrálna.

Sokszor ölellek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, sztem ez OK így, ma meg remélem ettél fincsi hekket :P

Etus, nagyon sajnálom és legjobb példa Zafír :lol: szóval tessék utánozni ;)

Csajok, holnaptól itt a hűvösebb idő :lol:

bari6
 
 


Sziasztok!

Agár mi újság, sikerült berendezkedni?Minden oké?
Etus: Sajnálom a rossz híreket:((de fel a fejjel sikerülni fog!!
Nálunk semmi különös tegnap Velencén voltunk vendégségben nagyon jól éreztük magunkat elég későn értünk haza. A nagyok haza sem akartak jönni azt akarták aludjunk ott végülis jó lett volna, de akkor ez a mai nap is teljesen odalett volna szóval inkább hazatértünk. Anyukám miatt izgulok, mert ő New Yorkban van és mostanában ért oda a hurrikán:(( Azt mondta tegnap ír Skype-on de nem írt szóval most alig várom, hogy vmi emberi idő legyen ott és felhívhassam...remélem nem esett baja:((


puszi mindenkinekDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Dóri, huhhh remélem tudtál Anyukáddal beszélni! A babák jobban viselték gondolom a mai hüsit :lol:

Dóri, Agár, azt szeretném kérdezni,h a keresztszülőséget Ti hogy oldottátok meg? Külön keresztszülők lettek vagy egy mindkét bébinek?

Ma lementünk a Duna-partra és csináltunk képet :)

Kép

Szép estét, és szerencsére hűvösebb hetünk lesz :lol:

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám de szép pocid van. :lol: Nagyon csini vagy, így fej nélkül is! :lol:

Süti, hogy haladsz a "diétával"? Én egyébként 2 hónapja szinte teljesen felhagytam mindenféle szénhidráttal (kenyerekre, péksüteményekre, tésztákra, csokikra gondolok), nem eszem krumplit, rizst, kukoricát és hüvelyeseket. Sokkal jobban érzem magam és pár kiló is lement. Annyira drukkolok neked a kezdéshez!

Zafír hogy vagy?

Agár belaktátok már az új "otthont"? Jól érzitek magatokat?

Dóri nálatok meg kezdődik a suli a nagyoknak a héten. Olyan hamar elment ez a nyár! :(

Nálunk az van, hogy tegnap teljesen odavoltam, csak bőgtem állandóan. Úgy sajnálom, hogy nem sikerült! :cry: Nem tudom, hogy hogyan tovább. :? Várjunk a csodára, mint Zafírék vagy újabb beültetés?
Ha van vmi jó ötletetek akkor nyitott vagyok rá. Bár ki tud ebben okos lenni.

Szép estét nektek!
etuspocok
 
 


Sziasztok!


Hát lányok, nem tudom, hogy mikor megyünk tovább lombikkal. A párom bátyja ma sajnos meghalt. Beteg volt, nem ért bennünket váratlanul, már egy ideje sejthető volt, de végig bíztunk a csodában, de hiába.
A párom teljesen kikészült, mert egy éven belül kellett elvesztenie az édesanyját és a bátyját is. Mivel az édesapja évtizedekkel ezelőtt meghalt, már nincsen vér szerinti rokona az unokaöccsein kívül. Úgy érzi, hogy egyedül maradt... persze, vagyok neki én, de az ugye más érzés a szónak minden értelmében.

Lehet, hogy most emiatt halasztunk... ha így van, akkor úgy gondolom, hogy csak majd januárban futunk neki, mert november-december már munka szempontjából nagyon zűrös és nem akarom idegeskedve csinálni.

Most kicsit megállt a tér és idő körülöttünk....:(

Ölelés mindenkinek! Etusnak különösen nagy léleksimit küldök! (és persze köszi a tippet az elhagyandó dolgokkal kapcsolatban)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti: nagyon sajnálom ami történt..
Bari: mi a keresztszülőséget úgy oldottuk meg, hogy a férjem nővére lett az egyik baba keresztanyja és az unokatesóm férje a keresztapja, a másik babának az unokatesóm lett a keresztanyja és a férjem nővérének a férje a keresztapa. Magyarul tényleg kereszt keresztszülők lettek. Mi azért csináltuk így mert a férjem nővéréék nem voltak olyan jól anyagilag az én unokatesómék meg igen és nem akartuk, hogy az egyik gyerek esetleg többet kapjon mint a másik így mindkettőnek jutott "gazdagabb" meg "kevésbé gazdag" keresztszülő. Biztos értitek, hogy miért. Bár már teljesen lényegtelen azóta sajnos mindketten elváltak férjem nővéréék is meg az én unokatesómék is. Nem is igazán tartjuk a kapcsolatot...na ennyit a keresztszülőkről:) Most nem tudjuk még ki legyen az áldozat(aki elválik:))Ja és szép a pocid nagyon gondolom már jó nehéz...


Puszi nektek..és ölelés

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodzássüti, borzasztóan sajnálom :( Sok erőt Nektek!!!

Etus, nehéz ilyenkor tanácsot adni. Tudom,h mikor nem sikerül, már másnap mentem volna kezdeni, de nem mindenki ilyen. Valakinek szüksége van feltöltődésre ill. sztem egy kis pihi nem árt 2 stimu között. Van tapasztalat egymás utáni stimuban (leállított után kb. egy hónap maradt ki)... :shock: Szóval,ha a lelkecskéd bírja akkor hallgass rá ;) ha nem akkor várj még ;)

Dóra, huhh még jó,h nagy a család :lol: Annyit agyaltunk már rajta...nekem egy tesóm van (neki van családja) a férjemnek egy 19 éve lány és egy 18 éves fiú tesója van...szívünk szerint várnánk még a keresztelővel. A mi családunkkal nem is lenne baj, de a férjem családja igen vallásos...tuti én jönnék kii belőle megont rosszul...a nagymama szemében pogány lélek vagyok, mert nem lettem megkeresztelve... :roll: Szóval ezért is kérdeztem, de ahogy látom,nem túl egyszerű...

Zafír, merre vagy??? Jobban vagy???

Agár, ti csavarogtatok hétvégén Bécsben?

Többiek???

Pussz és szép napot!

Bari

bari6
 
 


Zafír!

Remélem, minden rendben van Veled!
Régóta nem jelentkeztél:(

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hahó, lányok!

Bocsánat a szünetért, de vidéken voltunk, tegnap este értünk haza.

Bodzássüti, nagyon sajnálom, őszinte részvétem!

Etus, :(, sajnálom, hogy nem sikerült. Nekünk sem jött össze a májusi próbálkozás a tavalyi tragédia után. Nagyon nehéz ebben okosnak lenni. Talán egy kis pihenő Nektek is jót tesz!

Bari, nagyon szép a pocid, már én is nagyon szeretnék ilyet. Igen, teljesen meggyógyultam, és várom a jövő heti uhu-t. Izgulok néha, hogy ugyan minden rendben lesz-e? De igyekszek csak arra koncentrálni, hogy IGEN, RENDBEN LESZ! :) Már gömbölyödök én is :) Alig vártam ezeket a napokat :):)!

Agár, milyen Bécsben?

Dóri, hogy vagytok?

Többiek?


KépKép
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

De jó, hogy jelentkeztél!
BIZTOS, hogy minden rendben lesz! Csodababát a természet alkotta és az sose hibázik!

Drukk az uhu-ra!

Én erősen gondolkozom, hogy folytassuk-e októberben... A barátok, akik a páromat 4 éves kora óta ismerik, azt mondják, hogy mindenképpen folytassuk, mert nekik azt mondta, hogy tiszteletben tartja az én szándékomat és ez most neki is adhat valamilyen perspektivát. Azt tanácsolták, hogy egyenlőre ne is hozzam fel a témát, csak haladjunk úgy, ahogy terveztük, végülis a következő hetekben még rá úgysem lesz szükség.
Más kérdés, hogy ha talán ma-holnap meglesz az IR eredményem, az mit mond, és mit kell csinálni.

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Etus, nagyon sajnálom. Nem tudom, kinek mi a jó ilyenkor, azt tudom csak, h én is, mint Bari, folytatnám, amint lehet. Természetes módon is van, h csak sokadszorra sikerül, és hát ezt a lombik sem tudja kiküszöbölni, így nem szabad elkeseredni (tudom, h könnyű mondani). Az pedig csodálatos, h lehet csodababa is (nálunk ez pl. teljességgel kizárt, így ha nem sikerült volna, akkor is csak a lombikban bízhatnánk)! Egy a lényeg, lesz babátok, ezt nektek is tudni kell!

Bodzássüti, őszinte részvétem a párodnak. Nagyon nehéz lehet, és szerintem a férfiak nehezebben is élik meg a fájdalmat (legalábbis én ezt tapasztaltam). Én nem halasztanék, mert az élet sajnos megy tovább, és sosincs "megfelelő alkalom". Az évek pedig múlnak, méghozzá egyre gyorsabban. Egy új élet pedig azért annyi de annyi örömet hoz :D ! Az persze fontos, h ne mindent erre tegyetek fel, de szerintem a lényeg, h minden próbálkozás közelebb visz, ráadásul nagy eséllyel sikerülhet is! Én első babásként minden nap rácsodálkozom, h milyen nagyszerű, h itt van ez a két kis ember, minden mozdulatukat imádom, annyira boldogok vagyunk velük! Ne értsetek félre, de ezt nem is képzeltem! Még amikor üvöltenek is annyira aranyosak :lol: Biztos vagyok benne, h a babátokkal a kezében a párod is áldani fogja, h tiszteletben tartotta a vágyaid!

Zafír, ha már alakul a pocak, akkor jöhetnek lassan a pocakos képek! Egy hét, és már hivatalosan is megnyugodhatsz, h minden rendben!

Bari, nagyon várom a pénteket, megtudjuk a nemeket, hű, de izgi!

Mi a hétvégén a Balcsin voltunk, a másodunokatesóm esküvőjén. Nagyon jó volt, babák csak "beugrottak", aztán anyósomék vigyáztak rájuk. Vasárnap este hazamentünk Pestre, mert a férjemnek be kellett ugrania a pesti irodába, így hétfőn együtt jöttünk Pestről Bécsbe. Jó mozgalmas hétvége volt, de a gyerekek nagyon bírják a strapát, meg nagyon örültek, hogy voltunk egy kicsit otthon. Annyira édesek, bárhova megyünk, első dolguk, h jól körülnéznek. Meg kell őket zabálni, ahogy forog a kis fejük! Tegnap pedig végre találkoztam a gyerekkori barátnőmmel, nagyon jó volt, sokszor jön majd, mert ugyan oszták és Bécsben él, de vasárnap jött haza Izlandról, és 2 hét múlva megy Írországba, így ki kell használnunk az időt. Nagyon jó volt a tali, ugyan apu temetésén találkoztunk, de azt leszámítva pár éve nem láttam már. Pedig szinte együtt nőttünk fel. Amúgy nagyon jól érezzük magunkat Bécsben. De képzeljétek, míg Pesten lépten nyomon megállítottak gratulálni, meg ikreket nézni, illetve folyton mosolyognak az emberek ránk, itt semmi! Még a babakocsis anyukák is savanyúak, hiába mosolygok a babájukra! Pedig tudok "osztrákul" , éltem itt, és gyerekkoromban tanulta meg a nyelvet is, így a mai napig minden német "lebécsiz". Már néha direkt így beszélek a gyerekekhez, de ezek szerint nem az a baj, h külföldi vagyok, egyszerűen, ők ilyen hidegek. Fura, mert gyerekként abszolút nem éreztem ezt. Na, mindegy, így is jól elvagyunk és nem is ismerkedni jöttünk.
Dóri, ha van kedvetek gyertek bármikor, küldök címet, térképet mailen, ha jöttök. Jövő héten egy nap jönnek anyósomék, meg anyukám, aztán szept. 11-én a férjem sógoráék, egyébként minden jó.
P
oroszagár
 
 


Szia Agár!


Igazad van, tudom, hogy nincs jó időpont és tudom, hogy nem kellene halogatni és nem is szeretnék. Viszont eldöntöttem, hogy nem erőltetem, ha ő úgy érzi, hogy most nincs kedve, akkor nem erőszakoskodom.

Fura, hogy a bécsiek ilyen míszek... nem gondoltam volna.

ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, csak ti tudtok jó döntést hozni, amit én mondani tudok, az csak okoskodás, mert tanácsot adni könnyű. Úgy lesz a jó, ahogy döntetek :) Azért én az októberi babásodásnak szurkolok!
Igen, fura a míszség, persze nem zavaró, csak valahogy nem is gondoltam volna. Mindegy, azért is jó utazni, h rájöjj, otthon is milyen jó :lol:
P
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is :roll:

Zafír, örülök,h jól vagy! Én már tolom a napokat, ami neked is jól jön,mert közelebb kerültök Ti is az UHUhoz! :lol: Majd várjuk a pocis képet ;)

Bodzássüti, nem egyszerű az élet...de biztos mindennek oka van! Jól fogtok dönteni, mint eddig mindig! Drukk holnapra és vigyél citromot ;)

Agár, jó mozgalmas hétvégétek volt :lol: Egy a lényeg,h ott vannak veled a bébik az osztrákok meg maradjanak maguknak...soha nem voltak szimpik. Ez némettekkel történt, de voltunk a barátnőnknél pár éve Frankfurtban és úgy néztek ránk mint az UFOkra,mert mi jól éreztük magunkat...hozzá kell tenni,h a barátnőnk is mindig rénk szólt,h ne "hangoskodjunk" mert ez ott nem szokás :roll:

Dóri, hogy vagytok? Sulira készülés ezerrel?

Etuskám, léleksimi!!!

Nálunk volt egy pihis pár nap, tegnap délelőtt megint sikerült kidőlnöm...úgy tűnik a 20-25 fok is sok vagy a séta volt sok. Most nem voltam egyedül, így segítettek. Viszont van jó hírem is :lol: Úgy néz ki,h jelt adtak magukról a bébikék :lol: olyan csikis érzés a köldököm vonalában a pocim 2 oldalán. Ma egy kicsit lejjebb is éreztem ill. hajnalban erre ébredtem :lol: Mivel ilyen érzés még nem volt, így szinte biztos,h Ők azok :)
Holnap reggel megyek fogászatra :? lesz egy tömés és kérek árajánlatot, mert van egy brutál problémás fogam... :evil:

Szép napot mindekinek!
Bari

bari6
 
 


Szia Bari!


Köszi a bíztatást!
Szuper érzés lehet, hogy érzed a babákat:)

Félreértés volt: nem holnap megyek a vizsgálatra, most már az eredményt fogom megkapni.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


:oops: :oops: :oops: bocsi :oops: :oops: :oops: akkor az még szuperebb :lol: :lol: :lol: várunk majd vele!!!

bari6
 
 


Barikám!
Remélem, jól ment a fogorvos, nem kínoztak meg nagyon...

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szerencsére nem volt semmi gond, egy fogamat betömte és még mondta is,h szépek a fogaim :shock: ilyet még soha egy fogorvos nem mondott....van még egy pötty lyukas fogam, azt majd még meg kell csináltatni éééés a legrosszabb...(van egy csapos műfogam (bal kettes) elől aminek a gyökere el van repedve és gócos is és a korona is csúnya már rajta...na ez a fogam a problémás...sajnos már nem lehet vele mit tenni, így eljött az idő,h megváljak tőle. Hétfőn ki fogják húzni :s és kaptam 2 árajánlatot. Az egyik jobb mint a másik :shock: 246 vagy 146ezer a pótlás....utóbbiban az a rossz,h 4 koronám lenne, híddal így úgy néz ki az kilőve és marad az implantátum...szerencsére jó fej volt a dokinő és mondta,h ráérünk beültetni majd jövőre, így az összeg eloszlik...szóval szép napom lesz hétfőn :s

Mikor lesz eredményed? Este majd még benézek ;)

bari6
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?