Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nőgyógyászt keresek és szeretnék többet megtudni a jászberényi kórház szülészeti-nőgyógyászati osztályáról!
Szeretettel várok minden hozzászólást!

Üdv:

Gumama
gumama
Ecséd
 
 


November elején jártam ott és csak ajánlani tudom mind az osztályt, mind az ott dolgozókat. Bátran válaszd bármelyik doktort vagy szülésznőt. Alapvetően mind nagyon rendesek, emberségesek és segítőkészek. A csecsemősnővérek szintén. Nyilván emberből vannak, így nekik is vannak kevésbé jó napjaik, ha esetleg valakinek nem annyira pozitív tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban. A környezet is teljesen kulturált, tiszta!, kényelmes. Több, mint egy hetet voltam ott, de bármikor visszamennék :wink:
tabobo
Jászdózsa
 
 


Szia Tabobo!

Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál!
Neked ki az orvosod?
Én a jelen állás szerint Dr. Dalloshoz fogok menni, nagyon pozitív kritikákat olvastam róla!

A kórházi osztály bemutatkozása is nagyon meggyőző és szimpatikus számomra (kórház weblap) és a homeopátiás gyógymódok is vonzanak.

Babád született vagy más miatt voltál bent a kórházban?

Mi 5 éven belül tervezzük a babát!

Ha úgy lesz időd majd írj! :)

Üdvözlettel:

Gumama
gumama
Ecséd
 
 

 
 

:D
ildi879
Fót
 
 


Tudok egy igen tapasztalt, középkorú pesti dokit ajánlani. Takáts doktornak hívják, családom nőtagjaival már régóta hozzá járunk. Általában péntekenként jön el ügyelni, szerintem nyugodtan megkeresheted.

:D :D :D :D :D
ildi879
Fót
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron