Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Létezik ,hogy nem rendel sajnos.Régen kb fél éve még hétfőn UH-ot csinált csütörtökön meg vizsgálatot végzett de én is most a harmadiknál vettem észre,hogy sajnos nincs az sztk-ba,mert én is mindig hozzá mentem UH-ra.
 
 


Sziasztok!
Igen csak magánja van. A szülés elég drága nála. Rendel Gödön és Vácon is magánt. Én a 4. et szültem csak nála.
A szülésznő viszont fontos itt Vácon. A Kiskuti Noémi szokott vele szülni. Na Ő nagyon bejött. :D
kicsiszolo
Sződ
 
 


Sziasztok !!


Judit 0713 !!! Isten hozott köztünk !!! Jaj de jó lesz neked , két ekkor a gyerek után jön a picike !!! :) :)

Olyan jó lesz megint babázni , majd meglátod !! :)

Tudják már a nagyok ???

Puszi

Kép


Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Igen, tudják már a nagyok, mivel nem nagyon akart összejönni a picur, így lombikbabácska lett, tehát már a készülődéstől tudták hogy lesz kistesó.
Most épp azon variálok, hogy visszamenjek-e magánba inkább a lombikos dokinőmnöz.
Nagyon rendes, csak hát János kórház...nincs túl közel.

Kép
 


Sziasztok !


Judit ! Hát, tényleg kicsit messzinek tűnik a János . :) De nincsenek legyőzhetetlen akadályok !!

Meg van már a döntésed , vissza mész, vagy keresel egy közelebbi Kórházat ??

A nagyok örülnek a babucinak ??

Amúgy jól vagy minden rendben ??


Puszi, Kati

Kép


Kép
 
 


Szia Kati!

Köszi a kérdést, elég jól vagyok, bár feküdni kell egy hematoma miatt amit látott a dokinéni a méhemben.
Nagyok: a lányom láthatóan örül, a fiam elég tartózkodó, de nagyon rendesen segítget mióta ágynak dőltem :)
Döntés: hétfőn kell visszamennem a dokinőhöz, akkor beszéljük meg tutira a dolgokat. Kicsit ódzkodik, mert ismeri Kondér dokit...viszont nekem valahogy K egyre kevésbé szimpi. Valahogy nem tűnik túl gondoskodónak, olyan futószalag-szerű a rendelése (múlt csüt. voltam nála) :roll:

Kép
 


Szia Judit !


Mi is pontosan az a hematoma ??

Gondoltam, hogy a lányod jobban örül , hogy majd babusgathat !!

Hát igen, azért a fiad már csak 20 éves , neki kicsit furi lehet a helyzet , de majd beleszokik ! :)


Meddig kell feküdnöd ??

Egyébként nincs más Kórház ami kicsit közelebb esne a Jánostól, csak a váci jöhet szóba ?
De ha nem is olyan szimpi az ottani K doki , akkor meggondolandó a dokinő, ha anyagilag bírjátok akkor meg pláne !

Mennyi idő míg beértek a Jánosba ?


Puszi, Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

A hematoma egy vérömleny, ami a baba mellett van (remélem már csak volt) a méhemben. Valószínűleg annak az eredménye, hogy két picurka kezdett el megtapadni, de aztán az egyik még 5-6 hetesen elbúcsúzott tőlünk. Az ő helyéből alakulhatott ki.

Hétfőn délután megyek dokinénihez kontrollra, ha minden oké, akkor már nem kell a szigorú fekvés :)

Sajnos más kórházakban nincs tapasztaltom, illetve ahonnan van (MÁV) nem túl jó.
De végülis 1,5 óra alatt oda lehet érni a Jánosba, a babáknak meg nem nagyon szokásuk csak úgy kiugrálni anya hasából :wink:
Legvégső esetben pedig ha úgy érzem nem bírjuk ki odáig, akkor marad Vác, ügyeletes dokival :idea:

Te kinél szülted a lányokat?

Kép
 


Szia !


Én Mercit még anno magándokinál szültem ,Dr. Dévai Istvánnál, neki mostanra már magán klinikája van, igaz már akkor is nagyon drága volt , csak egy recept írás 5.000.- (1994-ben)
Ő akkoriban a Nyírő Gyulában (XIII.ker.) volt , ott is szültem .

Diát meg anyukámékhoz közel lévő Uzsoki Kórházba (XIV. ker.) .
Ide Fótról indultunk , kb. 20 perc alatt ott voltunk M3-on , szerencsénk volt mert este 10 után kellett indulni :) így nem volt dugó!

A Kórházat egyébként nagyon szeretem , most még mindig újítják, de a szülészet már kész! Azt mondják nagyon szép ! A szülőszoba idáig is szuper volt !

A Mávot én sem szeretem ! (nem sok jót hallottam)


Mi volt a dokinál?? Minden rendben ?

Puszi

Kép


Kép
 
 


Szia!

Dokinéninél minden OK volt, felszívódott végre a hematoma, így már nem kell szigorúan feküdni :) És nagyon édesen kalimpált a kismanó, olyan volt mintha táncolna.
Már látni lehetett az ujjait is :shock:
Szóval maradok a dokinőnél, hiába van messze, az a szeretet ahogy a babáról beszél, meg a figyelem irányunkban nekem nagyon sokat jelent!

Pussz
J.

Kép
 


Szia !


Jaj, a kis édes !! :) :)


Na jól van, az a lényeg , hogy meg van kinél lesztek és minden rendben ! :)

Már a 11.hét is eltelik lassan !!! :) :)


Vigyázzatok magatokra !


Puszi

Kép


Kép
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek !!! :) :)



Puszi, Kati

Kép


Kép
 
 


Hahó Váci és környéki anyukák, van még itt valaki? Lehet, hogy jövőre a Törökhegyre költözünk, tudnátok segíteni, hogy milyen az a környék, érdemes oda menni gyerekkel? Még egy babát szeretnénk a párommal majd valamikor, szóval minden érdekel Váccal kapcsolatban, ami egy anyukát érdekelhet! Lécccc, írjatok! :) Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok! Én csak egy kis megerősítést szeretnék kérni tőletek. Négy tesztet csináltam és mindegyiken csak halvány pozitív csíkom lett. Szerintetek is baba ugye? :)
 
 


 
 


Sziasztok anyukák! Ha nem nagy kérés, megkérlek kattintsatok az alábbi linkre és ott semmi mást nemkell tennetek, csak kattintani a tetszik gombra, és máris sokat segítettetek nekünk.  Sajnos telefonról nem működik. Köszi szépen :)

http://erdely.ma/fototar.php?kepid=4761 ... bb_allapot
 


Kedves Mindenki, egy nagyon izgi kutatáshoz keresünk kismamákat, akik szívesen kitöltenek egy kb. 10 perces online kérdőívet. Ha megosztjátok, az is szuper nagy segítség! A résztvevők között 5 db 10 000 Ft értékű DM ajándékutalványt sorsolunk ki! Előre is köszi! A kérdőív a linkre kattintva indul.
http://adatbazis.selfip.com/capitris/in ... &uid=TESZT





wakkancs
Budapest IX. kerület
 
 


Egy felejthetetlen élmény gyermekének 2015-ben is.
Mikulás titkai otthonából, a játékgyárból, és a manóiról
Igazi élmény kicsiknek, nagyoknak, szülőknek, barátoknak.
Magyarországon a legolcsóbban profi műsorral, fotóssal, ajándékkal !!! és a varázslattal ,titkokkal az északi sarkról.
Eljött ismét december 6.-a, amikor a Mikulás ajándékot hoz a gyermekeknek. Ilyenkor minden a gyermekek körül forog, hiszen mindenkinek a gyermeke a legfontosabb. Ha ön valami különlegeset szeretne adni gyermekének, akkor mi tudjuk a megoldást!
20 perces interaktív játékos müsor,ajándékcsomaggal ( MILKA )
További információ :
www.mikulasrendeles.com, info@mikulasrendeles.com, tel: 06-70-940-9499



Sziasztok!
Én Damásdon lakom. Tudja valaki, hogy Vácon végeznek-e refertilizációs műtétet? Nagyon fontos lenne. A vőlegényemmel szeretnénk kisbabát. Viszont az ex férjem két gyermek után kifizette a sterilizációt. Van két felnőtt gyermekem, most szeretném a páromat megajándékozni egy csöppséggel.
Csak az idő sürget nagyon.
Köszönöm a válaszokat.
Anikó
panka65
Ipolydamásd
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok!12 hetes kismama vagyok érdeklődni szeretnék Bényi dokirol valakinek valami tapasztalat??előre is köszi :)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron