Új privát üzeneted érkezett!

Tim2x!
Köszi az invitálást, de nem biztos, hogy mindenki kitörö örömmel fogadna a kezdö topikban! Kép
Már elég rég történt, de egy írásommal "palotaforradalmat" robbantottam ki, (sajnos!!! -nem ez volt a célom), ennek következtében jött létre a kezdö topik! Azért rendes vagy! Kép
De, ha ide is benézel néha, akkor majd Neked mutogatok! Kép
 
 


Szio Ancsa!
Ezt nem tudtam! Rám számíthatszKép Akkor gyakrabban járok majd erre is! És írj nyugadtan, majd válaszolok! Bár nem ismerem a részleteket lehet egy próbát megérne! Nekem nagyon teccenek a műveid! Nagyon kreatív vagy és nagyon egyediek! Én még csak a képeknél és a fényképtartó kereteknél tartokKép
 
 


Mian!
Nem is volt "palotaforradalom", én ott voltam! Kép Szerintem senki sem haragszik rád -a régiek közül már csak Koda és én vagyunk - gyere bátran, szívesen látunk! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

köszi az invitálást, másodszor is! Be fogok majd nézni! Kép
 
 


Jubi!!!!
Háát engem meg kifelejtettél?????? Én is ott voltam, mint békéltetőKép
De szerintem is már réges régen elfelejtette mindenki azt, és amúgy is kicserélődött a banda (de szerintem Kata meg Jucus meg Hajni is voltak akkor)
Úgyhogy szerintem is gyere át Mian!!!! Az újonnan jövők biztosan örülnek még egy haladónakKép
Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Üvegtányérra szeretnék dekupálni.
Nem tudjátok hol lehet elérhető áron venni?
Üdv:É.
 


Éva,
itt is csak az ikeját tudom javasolni Kép
Jamina
 
 


Szia!

Köszi a dupla segítséget.

Üdv:Éva
 


SZiasztok!

CSak belestem mert kupálkodni már nem szoktam lustaságból 8)
ÉS sok kedves ismerőst látok.

Pusza nektek:
Jucus


Sziasztok!

Bár nem nagy a forgalom, hátha tud valaki segíteni! SOS keresem ezt a szalvit, nem lett elég egy darab, most félkészen áll egy munkám. Köszi a segítséget kelly68@freemail.hu

Kép

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
 
 


Sziasztok! A szalvétatechnikával kapcsolatban nagyon ötletes és szép a Cser kiadó Szalvétatechnika - Karácsonyi minták című füzete (Színes ötletek 86.)!

A tartalomból:
Díszek, ajándékok, mikuláskép D technikával, ajándéktáskák és tasakok, angyalos doboz, angyalos gipszkép, maci hóesésben, aranyszegélyes doboz, gyertyák, karácsonyi tündér, kaspók...

http://konyv-konyvek.hu/szalvetatechnik ... es_otletek
angela1221
Miskolc
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron