Új privát üzeneted érkezett!

Ki az ünnepelt???
Boldog Szülinapot!
franci
 
 


én nem tudom, bejni kezdte, gondoltam követem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


belani: köszi a véleményt. a fekete kontúrjai rózsaszínek, ezért csajos. én is a piros felé hajlok, picikét.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Kati: Nekem ma meló van. :? Bár semmi kedvem hozzá. 2 napja alig pihenem ki magam éjszaka. Folyton jár az agyam.
Viszont ma már utalom a béreket, úgyhogy holnap lehet menni vásárolni. :D
Én a narancsot választanám. A sötétet semmiképpen nem ajánlanám. Nyáron nagyon hamar beleizzad a gyerek. Egyébként mi is úgy jártunk mint Belaniék. Ricsi is nagyon gyorsan nőtt és 10 hónaposan már nem fért bele a hordozóba. Az első gyereknél késztetést éreztem arra, hogy vegyünk hordozót. De a mai eszemmel inkább olyan ülést vennék ami 0-18 kg-ig jó vagy inkább 0-25-ig.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Na ez jó lett!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati!
Hordozó:
Fekete: nem szeretem, nem gyereknek való.
Narancs: tetszik, kicsit tényleg világos. De mi ezt a hordozót csak akkor koszoltuk össze, mikor a mamámnál ebbe etettem meg Gergőt.
Piros-bordó: az is tetszik.

Henó!
Inkább nem ígérem meg. Gergő 9-kor alszik el. Jó párszor elalszom vele. Ha nem akkor is csak 9 után lennék itt.
Szerintem is tiszta macera. Én se próbáltam ki még soha, pedig nagyon szeretnék egy rózsaszín ruhás kiscsajt. Persze fiút is kb annyira. :wink:

Rékus!
Imádom mikor pénzt utalnak!!! :D
franci
 
 


rekus: akkor hajrá utalás!!! ma biztos sokan szeretnek....
mi nyáron leszünk picik. jövő-menősek, és ez a legegyszerűbb, mivel autóval megyünk mindenhova és nem tuti, h viszem a babakocsit például bevásárolni. remélem nem lesz a születési súlyunk 4kg. de nem hiszem, mert a pici lányom inkább hosszú, mint súlyos-EDDIG!!!
szóval nekünk kell a hordozó, ezt már többször átgondoltam. amikor már ül stabilan, jövő télen, akkor én is veszek ülést a kocsiba, de addig ez egyszerűbb nekem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedig valakinek ma van,mert beszéltük,hogy a húgomnak nov.4 a szülinap,és mondta,hogy neki is. De akkor ki az a rejtélyes ünnepelt?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: akkor tudod mit?! a hugicádnak add át a jókívánságainkat!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)ejni: akkor tudod mit?! a hugicádnak add át a jókívánságainkat!!!

hát igen, akkor:

BEJNI-HUGINAK BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT!

hány éves lett? :)
belani
 
 


kati, én a narancssárga hordozóra voksolok!

na megyek is, emrt még nem álltam neki a tanulásnak, úgyis jövök, de most délig tanulni akarok egyhuzamban, aztán fél óra pihi...ember tervez :oops:
chamomilla
Pécs
 
 


Kati:Fekete hordozót nem vennék a másik kettő meg nagyon csajos. Mi 3 vagy 4 hónapig használtuk a helyedbe olyat vennék ami később kisfiúnak is jó. Ha csak nem egyszemkét tervezel. Egyébként annyira felesleges pénzkidobás majd újat venni fiúnak.
henó
 
 


Franci: na majd rádnézek hátha jössz,én úgyis felvok sokáig.Elkaptam apát az előbb úgyhogy remélem még este nem lesz pozi az lh csak holnap és akkor holnaputánra megerősödik a hadsereg :oops: :lol: Tiszta kapóra jön,hogy lemetéte az újját. Hú de rossz vok mi? :lol: :lol: :lol: Chamomilla:jó tanulást!Bejni:majd csak rájövünk kinek van szülinapja. :) Rékus:utalhatnál nekem is :lol: [/quote]
henó
 
 


Belani:Még mindig nem jött! :shock:
henó
 
 


[quote="henó"][ írta:henócolor=darkblue]Belani[/color]:Még mindig nem jött! :shock:
érdekes, pedig elküldtem. amúgy a citromail elég gagyi :( későn érkeznek meg oda a levelek :? de elküldtem újra, hátha!!! :wink:
belani
 
 


Belani:megvan köszi! Nagyon szép a kis családod! :)Pont ilyennek képzeltelek! Cuki a kis legény!De szép képeket csinálsz róla,milyena géped?
henó
 
 


[quote="henó"]B írta:henóelani:megvan köszi! Nagyon szép a kis családod! :)Pont ilyennek képzeltelek! Cuki a kis legény!De szép képeket csinálsz róla,milyena géped?


jajde drága vagy! köszi szépeeeeeeen! :oops: :oops: :D

Fujifilm finepix s1000fd a kameránk, egyet utálok benne, nagyon éles-fehér-világos a vakuja, így néha pocsék képek készülnek, főleg este :?
belani
 
 


hohóóóó!!!

belani: mi is kérünk képeket!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]h írta:@ka(ti)ohóóóó!!!

belani: mi is kérünk képeket!!!


nagyon szívesen küldök meghívót a blogomhoz (cserébe egy mailcím kell), és ott sok képet lehet nézni. ;)
viszont ide a fórumba nyilvánosan nem nagyon szeretek, rólunk felnőttekről.

de egyet kaptok Dávidról, 2 napja csinálta ezt :lol:

Kép
belani
 
 


belani: küldtem püt.
milyen kis majom!!! :lol: :lol: :lol: :lol: ( persze a szó legjobb értelmében)
imádni való kölök lehet!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


belani: én bevallom, h nem ilyennek képzeltelek titeket, de annyira helyesek vagytok, h el sem tudom mondani. akkora harmónia van a családotokban. GRATULÁLOK nektek!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: én bevallom, h nem ilyennek képzeltelek titeket, de annyira helyesek vagytok, h el sem tudom mondani. akkora harmónia van a családotokban. GRATULÁLOK nektek!!!!

köszi! :D
örülök h ez jön le a képekből :) mert így is van.
bár mostanában kicsit többet vitatkozunk férjjel, persze a munkája miatt, állandóan dolgozik, hazaér este 7re (5 helyett), és hajnalig dolgozik :(
belani
 
 


Belani!
Szívesen beleharapnék Dávid popójába. :lol:
Én is utálom mikor apa sokat tanul vagy dolgozik, de sajna muszáj.
franci
 
 


Boldog születésnapot annak, akinek ma van. :lol: :lol:
Akinek nincs annak is nagyon szép napot!!!
Kati: Nekem a sárga hordozó tetszik a legjobban. De én ilyen sárga fan vagyok. :D
Franci: Igen a picur már mocorog rendesen.
Belani: Nagyon édes a kisfiad. Zabálni való.
Henó: Megy a drukk a nyári babáért. És tuti össze jön!!!!!
Bejni: Ha majd beszélsz Csippel én is puszilom és sok erőt kívánok neki! Rosszullétekkel hogy állsz?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


GABI, ha begorcsol a vadlid ejjel, feszitsd a labfejed vissza es azonnal elmulik! Sajnos en is tapasztaltam....
Kajak> Bejni a toxoplazmozis miatt nem lehet pasztorizalas nelkuli sajtokat es tojast enni. Camembert es Brie sajtot sem, fetat sem, de kockasajtot igen!
Nalunk Angliaban a pastetomokat es a majkremet is tiltjak, es a tengeri halakat a higany miatt.
egy egesz listat adnak a kiskonyvvel egyutt....
En is mostansag szulettem , 6.-an (skorpio)
Udvozlet az ujaknak!!!!
malna5
 
 


Franci -gondolok rad en is....
malna5
 
 


Malna: Sajnos nekem az ellenkezője történik. Akkor görcsöl be, ha visszafeszítem... Csak éjjel öntudatlanul nem tudok erre figyelni már csak azt érzem, hogy óóóóó jajjjjj. Meg sem tudom mozdítani. De szerencsére nem minden éjjel van ez. De most már tényleg szedek mindent. Viszont a folsavat azt el fogom hagyni most már.
Én nem igazán szeretem az ilyen penészes sajtokat, de most egyáltalán semmilyen sajtot nem tudok megenni... Nekem nézték a toxoplazmózist és negatív lett, pedig van egy kutyám aki bent él velünk.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Málna:akkor két nap múlva szülinap :)
Gabi: Hú de jó ezt hallani! Honnan ez a magabiztosság? :) Úgy írtad mintha tudnád! Csak nem egy jóságos boszival van dolgunk? :lol:
henó
 
 


Csak meg ne kerdezzetek hanyadik.... mert elszontyolodom...
malna5
 
 


Henó: Csak hinni kell benne és sikerülni fog!!!
Málna: Ne szontyolodj el, inkább fogd úgy fel, hogy de jó már ennyit élhettem. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok 8) én is kérek szépen képeket. :D nyilvános fórumra én sem szeretek képeket felrakni, meg azért sokan ismernek :wink:

unom a tanulást......de nagyon....képzeljétek a néninknek nem volt bal veséje és nem volt műtéti heg rajta kívül. Amúgy olyan perverz vagyok, úgy megnézném magamat belül, amikor a nagyfiam szültem, akkor is akartam (spinálisnál), de nem engedték hogy leskelődjek :evil:

malna előre is sok boldogat :!: nem az számít hány éves vagy, hanem ahogy érzed magad. vagy inkább amennyinek néznek :wink: én tök jól elvegyülök a 90-es születésű csoporttársak között. Most élem a második gyerekkorom 8)

vádligörcsölésre magnézium, jujj de szar az :o

belani, nagyon édes a gyerkőc
chamomilla
Pécs
 
 


Gabi:D Rosszullétet, ma a szél fújta el:D Lehet köze van ahhoz, hogy váltottam elevitről, a natalra...:D De ma egész jó..pocifájás sincs...gondolom az előbb említett okok miatt, mivel a natal tartalmaz magnéziumot..amúgy fasza, mert most meg nem tudok járni, ugyanis a csípőm bal oldalán a forgó bedurrant, minden lépésnél szenvedek...de hogy ez mitől van...??lehet, hogy így reagál a szervezetem, hogy most már lassítsak...:D
Amúgy izgulok, hogy ma nem vagyok olyan rosszul...remélem ez nem azt jelenti, hogy baj van..jaj lányok, sosem jó:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: Tuti nincs baj, csak ma nincs front. És az is iszonyat sokat számít. Meg most lehet, hogy megállt egy picit a növésben a pocid. Ez időnként fog majd előjönni. Nekem mondjuk mostanában állandósult, hogy húzódik mert most már elég sokat hízik a baba hétről hétre én meg nyúlók. :D A rosszullétet meg ugye a hormonok okozzák, amiknek a szintje nem mindig ugyan olyan magas. Nálam is ilyen hullámok voltak. Volt, hogy majd meg haltam és volt olyan nap amikor enyhébb volt a dolog. De nekem a meleg nagyon rosszat tett.
Chamomilla: Nem vagy semmi. Én annyira nem bírom ezeket a dolgokat. Én inkább nem nézek oda még a vérvételnél sem. Sőt amikor a kanült le kellett engedni, mert már levegős volt és folyt a vérem akkor külön megkértem az ápolót, hogy még a tapaszt is cserélje le, mert ha ránézek még rosszabbul leszek, mint egyébként.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


jaj lányok, nem is meséltem..azt álmodtam, hogy vérzek...reggel alig mertem elmenni a wc-re, olyan stresszes lettem..ja és az orvos nem tudott segíteni:(
ÉS most nagyon félek, hogy minden rendben van-e odabent..

cham: én is holnap írok zh-t, még egy büdös betűt nem tanultam:S ajajajaj...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


gabi, soha nem voltam 100-as :wink:

bejni, nyugi, ne aggódj! és jó tanulást...mondom én.... na megyek vissza :evil:
chamomilla
Pécs
 
 


Málna! Köszi

Gabi!
Terhesen néha azt éreztem mintha rosszul lennék összerakva. Semmi se tankönyvek alapján volt. Aztán kiderült Gergő ilyen. Nem olvasta a Drága a könyveket.

Milla!
Az én gyomrom ezeket nem nagyon bírja….
Gyerekként a macit is boncoltad?

Bejni!
Rossz álmokat elzavarni!!! Tessék jóra gondolni. Ott van az a baba. Nincs semmi baja, szépen növöget. Tessék őt szeretgetni, érzik!!!! Vagyis a babád érzi.
Gergő mai napig szeret úgy aludni, mint ahogy terhesség alatt képzeletemben öleltem.
franci
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjel!

Nem tudok mindent vissza olvasni mert iszunyú fáradság van rajtam!

Kati:Nagyon jó az új kocsi!

Látom most a szülinapokról írtok hát én dec-10-én leszek kerek 30.

Nem tudom mi van velem de bármit eszem iszonyat sok lett a savam!
Ez végett alig tudok éjjel is aludni!Nagyon rossz!

Látok cham írta hogy nem szeret nyílt topikba képet fel rakin?Ha gondoljátok át mehetünk zártba is?
Van az anyatanya is és az tök jó!A kislányom mióta meg van azóta oda is írok!
Ez csak kérdés volt ne hogy megsértődjetek!CSak ott nyiltabb lehetne mindenki!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


jaj, Gabi, majd elfelejtettem, tegnap én jelöltelek ám be iwiwen:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


itt vagyok újra...

gabi: köszi, te nyertél, mert azt rendeltem meg. az megy legjobban a kocsisnkhoz, meg tetszik is. olyan vidám, csajos...
te kened valamivel a pocakodat? még nem repedezel? én még nem, pedig most szemmel láthatóan óriásit nőtt a pocim. annyira cuki, ahogy rugdalják a hasfalunkat!!! én imádom. az enyém szerintem megfordult farosra, mert egyre inkább lent érzem rúgni, fönt pedig kaparászni. még remélem visszafordul.
szerintem már rég abba hagyhatod a folsavat, azt én csak a 11-12.hétig szedtem. addigra záródik az idegcső, ami a rendellenességek kialakulásáért felelős.
vásárlással hogy álltok? bababútor, ruhák, kiegészítők?

bejni: semmi baj nem lesz a babócáddal. én álmomban szültem. kint volt a keze, akkor kiabáltam dokiért. :shock: :shock: :shock: :shock:
biztos azért, mert az foglalkoztat, h még 8-9 hetet kellene kibírnia bent, utána már nem lehet nagy baja. de nem lesz!!!!!!!!! és a te picurod is jól van, szépen gyarapodik!!! majd csak figyelj 11én.
:wink:
forgódat masszíroztasd meg apával.

málna: jó, h jöttél te is!!! akkor ti már most élesben? a koroddal meg ne foglalkozz!!!!
én átestem a toxoplazmózison anyukám pocakjában, így védve vagyok ellene.

chamomille: izgi lehet a 90-esekkel a suliba járni... újra gyerek. de hát gyereknek, gyerek? hogy van ez? :lol: :lol: :lol:


nem derült ki, h kinek van szülinapja????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="lina*30"]L írta:lina*30átok cham írta hogy nem szeret nyílt topikba képet fel rakin?Ha gondoljátok át mehetünk zártba is?
Van az anyatanya is és az tök jó!A kislányom mióta meg van azóta oda is írok!
Ez csak kérdés volt ne hogy megsértődjetek!CSak ott nyiltabb lehetne mindenki!


én is ismerem az anyatanyát :D sokkal jobb zárt csoportban lenni :)
belani
 
 


Sziasztok!!!!!

Jó ötletnek tartom én is a zárt topikot,hisz ez mostmár kicsit nem csak magamból kibeszélös topik hanem azért chetbarik is lettünk...és amit igértünk ha baba jön akkor talizunk,ne elfelejteni!!!!!!

nah megvettem a palástfű teát,réti palástfű pontosabban és az van rajta hogy enyhe hamenés elleni...ez akkor most jó,mert utánanéztem és elvileg ezt irja...

Réti Palástfű virágos hajtás tea (Achemillaea herba)

A nőknél erősíti a méhet, segíti a petesejt beágyazódását, fehér folyás megszüntetésére, menstruációs vérzés csillapítására, gyomor- és bélhurut ellen, hasmenés és vastagbél gyulladás kezelésére, külsőleg narancsbőr ellen és szövetgyulladás kezelésére ajánlott.
A cickafarkfű teával való felváltott fogyasztás esetén elősegíti a teherbeesést.

Elkészítése: 1-2 teáskanálnyi vagy 1 filter füvet le kell forrázni 2,5 dl forrásban lévő vízzel, 5 percig állni hagyni, majd szűrni. Készítés közben fém eszközökkel ne érintkezzen.


jah cickafarkfű teával tényleg jobb hatást érhetünk el????


Amugy velem csajok nincs semmi,elkezdtem irogatni a höm meg az egyéb dolgokat is... pontosabb leszek!!!!
Apa meg teljesen be van sózva,hogy ö már ugy babázna...ekkora terhet!!! :oops: :oops: :oops: :P :P :P

De imádom hogy ilyen!!!!

Bejni ne izgulj nincs baj,minden oké,ott van egészséges és fejlödik a mami pocijában!!!!!

Kati a babakocsi tök jó...el se hinnéd de én azt nézegettem ami t ti elsönek megvettetek!!!!Annyira tetezik nekem is!!!!!Ti is növögessetek ,Bogi baba pedgi növögessen!!
Gabi ez rád meg Lia babaára is vonatkozik!!!!

Bogarka..ezer éve nem halllottam felöled!!!
Citirn?Henó?Málna?Jeanner?
Vendég
 


Regisztráltam az anyatanyán [b]Babatársaság 2011 es néven!!!! regisztráljatok fel,és keresstétek meg ezt a csopprtot,csak meghivásos alapon lehet...ugy csináltam meg hogy ne lépjen be senki csak itt mi ez a kis társaság!!!ha felregeltetek megkereslek bennetek és meghivlak!!persze ha el akartok zárkózni!!!!!![/b]
Vendég
 


Hoztam babakocsis képeket, nem bírtam ki, ma újra összerakTUK Dáviddal :lol: persze azonnal ki is próbálta, volt hiszti, mikor kiszedtem belőle :lol:

Kép

Kép
belani
 
 


Lanyus, sziaaaaa:D
Te is olyan ritka vagy, mint a fehér holló;) amúgy azon gondolkozom, hogy jó nektek apácskával, legalább összebújhattok;) Szóval ééérted, mi már 1 hónapja nem bújtunk, de még le is vagyunk tiltva...persze a babó miatt nem bánom, de azért érted;)

Én a taliban benne vagyok, bár sűrűsödik a program.

Én is úgy tudom, hogy cickafarkkal kell felváltva inni, cickafark pé-ig, palástfű utána..ha jól értelmeztem:D

Jaj lányok, most már tényleg tanulni kellene...baj lesz, nagy baj..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


franci, csak a megdöglött aranyhalakat boncoltam fel :lol: :lol: :lol: de tényleg.... :oops:

OK, én benne vagyok a zártban is, be fogok regezni, csak most húzok vissza tanulni :cry: :cry: :cry: :cry:

lina, én dec 16-án leszek 30 :?
chamomilla
Pécs
 
 


na bejni, tiplizzünk egyszerre és mondjuk 18-ig nem is nézzünk vissza! Mit szólsz? :wink: (én az előbb elaludtam rajta)
chamomilla
Pécs
 
 


belani:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


milla...öö:D:D:D nekem nincs ennyi erőőm:D:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jelentkeztem az anyatanyás zártba is, csak ott más néven vagyok, de beleírtam a jelentkezésbe, hogy rólam van szó! 8)

Kép
rena81
Szekszárd
 
 


belani: nagyon szuper a kocsitok! tényleg hasonló, mint a miénk. és tök cuki benne dávid.

lanyus: jó, h jöttél. szerintem neked nem kell a cickafark, mert van péd. hiszen lh teszteltél, és ott volt jó erős csíkod. szerintem elég a palást, mert barnázol, tehát progi kell, ami a beágyazáshoz kell, amihez szép vastag méhnyálkahártya kell, amin segít a palást. de te tudod.

lányok, irány tanulni!!!!!!! hesssss!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Igen anyu:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?