Új privát üzeneted érkezett!

Jeanner,
mástól is hallottam már, hogy nem jól mutatta neki a PÉ-t. Nekem úgy tűnik bejön, ebben a hónapban legalábbis beletrafált...

Kép
rena81
Szekszárd
 
 


Rena, ez nem valami nagyon boldog történet :( hát remélem, hogy minden rendben lesz!!!!

Kati, óraállítás: én jól viselem, és amúgy is mindig álmos vagyok, szóval így nézve mindegy... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Rena, néha nekem is eltalálta ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk!Mert megyünk a szüleimhez igaz csak délelőtt leszünk ott!

Üdv az ujjaknak!

Majd ha Réka alszik délután mert addigra haza jövünk akkor írok! :lol:
Addig jók legyetek!

Sziasztok!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Kati, Rena, Jeanner köszi a bíztatást!

Kati: A lelkem már jobban van. Még nem tökéletes, de rendben lesz minden! Már sokszor feláltam a padlóról!
Ricsi még bölcsibe jár. Csak 3 évesen mehet oviba és azt szilveszterkor tölti. A héten őszi szünet van, így apával van a tanyán. Vetés időszak van, úgyhogy most legalább kitraktorozza magát. :D

Egyébként nagyon tutik a babkocsik amiket választottatok. Nekünk három van. Egy Inglesina mózeskosaras (ezt megörököltük) és egy hatalmas kerekű sport üléses (nehéz terepre) és egy kicsi esernyőre csukható (ha a városba megyünk). Mi már tuti nem veszünk többet. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


No vagyok!

Csipem mindenkit puszil, hiányoztok neki, de még nincs ereje jönni...

Itt pocika fájás van...mert nem fekszem...bejöttem az egyetemre, hát a gyermek ennek nem kifejezetten örül...mindig megfájdul ha mozgok:S szörnyű...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Kati, hát Nóri sajnos nem pszichésen lázas, köhög ezerrel, meg hőemelkedés. Ja és közben kiakasztja Anyuékat. Minden reggel kiveri őket 7kor az ágyból. :)
Szóval remélem ki tudják kúrálni. Ráadásul a héten még dolgozom.

Gabi, azért kellett feküdnöm, mert a 6. hó végén kiderült hogy harmadfokban érett a lepény, ami azt jelenti hogy elkezdett meszesedni, és bármikor megszülethet a baba. A doki szigorú ágynyugalmat rendelt, meg egy vagon vitamint, hogy erősítsük a babát. Ezzel valahogy le lehet lassítani. Ja meg toxémia veszélye is fennállt. Így aztán két óránként vérnyomásmérés és szigorú fekvés. :) De kihúztuk minden ok volt, és Nóri csak 3 nappal jött előbb. :)
De azért nem kívánom senkinek azt amit átéltünk, minden héten azon imádkoztunk hogy még egy hetet bírjunk ki. :)

A nevek nekem is tetszenek amiket írtatok. :)
Nálunk tuti nem lesz Béla. :) :) :) (Végh vezetéknévvel)

Üdv az újaknak. Látjátok én is még sorban állok a babáért, és mi még nem is próbálkozunk. :)

Ja Jenner, abbahagytam a hőmérőzést, mert ennek igy nincs sok értelme, minden reggel más az érték.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


én is itt vagyok, nem jött össze a reggeli hancúr, olyan vesegörcsöm van, hogy ihaj, meg a férjemnek is kellett menni a mukába.... most nagyon mérges vagyok, mert ma van a 11. napom, és általában 9-12. nap között van peteérésem. HA délutánra jobban leszek, akkor remélem összehozzuk. Csak fél 14-17-ig érek rá, mert utána este 8-ig angolon vagyok :evil:
de hihetetlen, nem tudom mit csináljak, mert a hülye orvosok (tisztelet a kivételnek :lol: ) csak felírják ilyenkor az antibiotikumot, pedig nekem korábban is komoly vesegondjaim voltam, sokáig félrekezeltek, rezisztens lettem egy csomó gyógyszerre....kb 10 év után DNS vizsgálattal derült ki, hogy tök más bajom van, de attól félek, nem kezelték ki rendesen. :roll: és így akkor ha terhes leszek, nem szedhetek gyógyszert, jajj, nem tudom mit csináljak. Pedig most kéne összehozni a babát, hogy nyáron szüljek még
chamomilla
Pécs
 
 


ninke, nektek is jobbulást! az én kicsim is úgy köhögött reggel, hogy összehányta magát :cry:

belani, tényleg elfelejtettem, nagyon klassz a kocsi!
chamomilla
Pécs
 
 


hőmérőzést én sem preferálom, amennyit és amilyen rendszertelenül alszom mostanában....meg a betegségek...

megkeresem Marci terhesgörbéjét, az mondjuk szakkönyvbe-illő!

még a beágyazódás is gyönyörűen látszik
chamomilla
Pécs
 
 


nem találom egyenlőre a görbét, de majd megkeresem mindenképp!
chamomilla
Pécs
 
 


Gyors bekukk! Gyorsan végigolvastam. Megyek kicsit hajazni majd du-án jövök! Ma érkeznek az lh tesztek:-) Bogarka:el vagy veszve!? Rena üdv közöttünk!Majd mesélek,én is harmadikat szeretnék és nekem is csodababa a kettő!:-)
henó
 
 


Megpróbálok reagálni, de szerintem esélytelen. Jó sokat termeltetek a hétvégén.

Berni! Csipet én is puszilom. Szívesen várjuk, ha a fájdalmát kiakarja adni.
Ez a gyerek már most se bírja a suli? Mi lesz később?

Az újakat üdvözlöm.

Rena!
Én is lenni PCO-s. Utálom, sok nyűgöm van miatta, és mi is 2 éve gyúrunk a kistesóra.

Kati!
Mentek ma babakocsit venni? Nagyon szépeket néztél ki.

Lina!
Várunk alvásidőben.

Jeanner!
Szép neveket találtatok.

Beteg gyerkőcöknek jobbulást.

Babakocsi:
A sportkocsink jó, de a nagy kocsi katasztrófa. Pierre Cardin, nehéz és mindig eltört. Egyszer a férjem a kezébe hozta haza a kerekét. Na ez tuti le lesz cserélve!!!

Babanevek:
Én már nem tervezek előre. A vezeték nevünk D. betűvel kezdődik. Így azt gondoltam D betűs lesz a keresztnév is. De Gergő ezt áthúzta. Valami belső sugallatból jött a neve. Gergőm nem is nagyon Danis.

Henó! Gyere!!!
franci
 
 


Jeanner, koszi a neveket!!:) Orulok, hogy irtal, vartam nagyon!! Es szepek. Az Abigel nekem az egyik befuto nevem de uram ki nem allja. Regen lattam az Abigel cimu magyar filmet es meg akkor 10 eves lehettem dontottem el, ha lanyom lesz, Abigel lesz.:) Uram, lefujta. Igazabol minden neved tetszik:):). Zalan, Zeteny, Zente, foleg Zente ez is nagyon tetszik:). A Villo kulonosen szep es van is egy Villo nevu muugronk, olimpikonunk!:) Rossz nev nem lehet!:):):)
Igazad van, egyelore az elso csimbire kell figyelni+nehogy megsertodjon, feltekeny legyen, erted!! :lol: :lol: :wink:

Babasodoknak, drukk, ne legyetek szomoruak!!! A babak a vidam anyukakat szeretik!:):):):):):):):) :wink: :wink: :wink: En mar 23 honapja probalkozok, egesz jol megszoktam a nega teszteket de tudom, hogy jon a gyerek csak meg nincs neki itt az ido, kivar, jon ha jonnie kell es kesz! :wink:

Chamomilla, izmok, meg mit is irtal? Okor szem? Marha szem? iiiijjjjjjaaaaajjjj!!! brrrr! Tedd fel a gorbet!!:) Keresssssdddddddd!!! Keressssssddddddd!!!!:)

Ninike, drukk Neked!!

Jeanner, nem semmi, hogy nega LH tesztkor jott a baba!! Ez is mutatja, akkor jon amikor akar, nem tudjuk befolyasolni. Resen lehetunk, mint Te is tetted de igazabol..ennyi. Mondjuk az jo volt, hogy hot is mertel es latszott, nem volt tuszorepedesed igy meg ott volt a remeny es jott is a gyerkoc!:)
Vendég
 


Bejni, jo sulizast. Koszi, hogy atadtad Csipnek jo kivansagaim. Pocinak jobbulast!!
Vendég
 


bogarka, szia 8)
marhaszem még a bioszon volt -nem írtam most, de már én is keverem, ki mit írt, sokan vagyunk és alig ismerek vkit :)))))-, orvosin csak ember van.minden mennyiségben...4 félév anatómia, nem is tudom, hogy fogok most a szigorlaton átmenni. Habár eddig elég jó jegyeket kaptam a félévi vizsgákon.... az élettan sokkal durvább :shock: Amúgy szeretek boncolni, először nehezen bírtam, de már megszoktam. Ez más ám mint a TV-ben, mondjuk az igazságügyi kórbonctantól tartok, nem sok jót hallani róla.....
A Villő nagyon tetszik. Meg a Zétény....különösen a Dombi Zétény, húúúúú :wink: :oops:
chamomilla
Pécs
 
 


PCOS: nagyon jó barátnőm most lett spontán terhes, amikor épp külön mentek, hogy válnak 10 év után....hihetetlen!
chamomilla
Pécs
 
 


régen fórumoztam itt a babaneten, megpróbálom itt megkeresni a görbémet
chamomilla
Pécs
 
 


Franci..Jaja...nem szereti ez a gyerkőc a sulit:D Amúgy ez vicces volt:D:D:D

Igazán nincs mit, persze, hogy átadom..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


megvaaaaaaaaaaan!

de szép 8)

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


na az én görbém meg úgy néz ki mint a tiédnek az eleje, csak egész hónapban. :)
De már megszoktam Nórinál is ugyanilyen volt, de csak lett belőle baba. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


ninike, én sem mérek most hőt, nem vezetek görbét, mindig nagyon erősen fáj a peteérés, tudom, mikor van. meg ugye ott a Jónás, akkor is majd próbálkozunk azért.
chamomilla
Pécs
 
 


jaj lányok..rámtört a rossz kedv...és nincs kedvem vezetni menni sem:( ma nagyon nincs:( hisztis vagyok....és álmos...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni, ismerős állapot. Nekem sincs kedvem az élettanhoz ma, 2 óra agylopás....aztán az angol......de lassan indulnom kell (pláne hogy úgy fáj a vesém :evil: )
chamomilla
Pécs
 
 


Jo reggelt!
Udv az ujaknak, Selyem, vagyunk rendesen, akik meg csak probalkozunk ne felj!!!
Chamomilla en is ugy szeretnek nyaron szulni! A mi neveink eleg nemzetkoziek, hogy itt is ki tudjak oket ejteni, ugyhogy a Benjamin es a Flora a befutok. Bogi nagyon tetszik a Zeteny is, de probald ki kiejteni angolul....
Nini nagyon tetszett a Vegh Bela.... :D
Lanyus, ha barnazol a menszi elott, az altalaban egy kis progihianyra utal, semmi gond, igyal palastfu teat, vagy en peldaul baratcserje kapszulat eszegetek. Napi egyet, nem sokat.
Ez beallitja a ciklust es segit megtartani a babot is.
Nyilvan hormonalisan is rendbe kell jonni a fogigatlo utan, 2 honap meg semmi, ne csuggedj el!! Ilyenkor en mindig arra gondolok, egy ujabb honap, ujabb lehetoseg.
Ti szedtek terhes vitaminokat? Mert en azt is elkezdtem.
Egcsi, azt nem lehetne, hogy a Bela masodik nev legyen? Nalunk is anyos utan lesz a masodik nev.
malna5
 
 


na, most még a hányinger is rámtört...ez a gyermek nagyon nem szereti az oskolát...lehányhatom a kerjog tanárt?:D:D

én szedek terhes vitamint...már augusztus óta..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Chamomilla,
én is rengeteget hőmérőztem a fiamra készülve, ha megtalálom majd én is beteszem az ő terhesgörbéjét. :)

Franci,
hát sajnálom sorstárs, komolyan. :( Én is rengeteget szívok a PCO-m miatt, de úgy tűnik legalább peteérésem van (mert sok PCO-snak az sincs :? )

Bogárka,
minden tiszteletem az optimizmusodé!!! :) De amúgy maximálisan igazad van, anno nekünk is 2 év után jött a baba, már neked sincs sok vissza! :wink:

Ninike,
jobbulást a gyerkőcnek!!!

Kép
rena81
Szekszárd
 
 


málna én nem szedek vitamint, mert amúgy is olyan étvágyam van, általában ezek meg tele vannak B vitaminnal. Eszem sok gyümit, zöldséget, hatalmas kertünk van. De aki nem teheti meg, szedjen vmit, minimum folsavat.

Fogynom kéne 2-3 kg-ot, úgy félek, hogy megint gurulni fogok. Jó, extra hiú vagyok........meg extra hülye, mert megint a hajszínemmel kínlódok, van itt vki aki ilyen, mint én? Végre hosszú, szép a színe is, de megint jött a kattanat, hogy kiszőkítem...... :cry: :cry: :cry: :twisted:
chamomilla
Pécs
 
 


rena, látom neked is 1970-et ír ki :D

na most tényleg rohanok, mert a végén még nem érek be, gyakorlatról meg nem lehet hiányozni. :x
chamomilla
Pécs
 
 


Bejni: PRÓBÁLJ PIHENNI!!!!!! Nem jó a sok stressz!
(Fogadd el a tanácsot a pánikrohamostól.)
Nagyon sürgős a jogsi megszerzése? Miért nem halasztasz vele egy-két hetet? Addig a babó is egy kicsit nagyobb lenne.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


lányok, profilban át kellene állítani az évszámot és kész is:D

Nekem is fogynom kellene..de nem tudom, hogy kismamaként van-e erre mód..nagyon sokat mutatott ma reggel a mérleg..még az életkedvem is elment...:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Chamomilla,
én is előtúrtam.
Nekem ilyen volt az a hónap, amikor terhes lettem a fiammal:
Kép

Kép
rena81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!
Huuu volt egy pár hsz, de ez nagyon jó. :D
Az újakat üdvözlöm.
Lanyus: Örülök, hogy jelentkeztél. Egyáltalán ne keseredj el, ez még csak a 2. hónap!!!!!!! Nekem is volt barnázásom majdnem minden menszi előtt és után.. És látod semmi baj, persze akkor én is azt hittem, de azt mondták, hogy akkor ciklus közben is lenne.
Ninike: Hát nem lehetett könnyű. Én csak 8 napot voltam kórházba fekve, de azt nem kívánom senkinek..
Kati: Mentek vásárolni?
Szép napot mindenkinek!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


[quote="rekus84"]B írta:rekus84ejni: PRÓBÁLJ PIHENNI!!!!!! Nem jó a sok stressz!
(Fogadd el a tanácsot a pánikrohamostól.)
Nagyon sürgős a jogsi megszerzése? Miért nem halasztasz vele egy-két hetet? Addig a babó is egy kicsit nagyobb lenne.

Bejni, ne haragudj hogy ezt mondom, de nekem nagyon is pihenned kéne most, nem pedig egyetemre bejárkálni és jogsit csinálni!
Rékussal egyetértek, halaszd el az egészet, nem ér annyit a dolog.
Főleg hogy hajlamos vagy a hasi fájdalomra, sajnos, pihenjpihenjpihenj!!!

Rena, én is PCO-s vagyok/voltam, a franc se tudja... legutóbbi speckós hüvelyi uh-s vizsgálatkor azt mondta a doki, hogy úgy látszik, eltűntek a ciszták... nekem peteérésem sem volt anno, mi végülis febr. óta próbálkozunk, és most sikerült szeptemberben. Barátcserje kapszulát (Mastodynon) kaptam, azt szedem, és úgy látszik, az rendbe hozott :D

Terhesvitamin: gravida és elevitet váltakozva szedem, aztán folsav, C vitamin, kalcium, fokhagymakapszula (betegségek ellen), magnézium.
belani
 
 


Rékus, azért sürgős, mert utána már vizsgaidőszak, meg diploma meg minden..nem akarom, hogy akkor is jogsival kelljen szarozni:(
de már a tököm tele van mindennel..a múlt hét elvileg szünet volt, ehhez képest egész héten 6kor keltem és futkoztam mindenhova..semmit nem tudtam pihenni, kész vagyok...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok
en szedek vitamint, nemcsak a folsav miatt....(sott apuval is szedetek... :D ) biztos ami biztos ugye......
Chamomilla, a kislanyommal 55 voltam amikor terhes lettem es 83 amikor szultem. 28 kilo az rengeteg.. de mire keteves lett, ujra 55 voltam. Most 63 vagyok, rajtam is van 3 kilo folosleg, de nem most kezdek el fogyozni. Mellesleg amikor nagyon vekonyka voltam, nem tudom miert, de mindig nehezebben estem teherbe. Alighogy ramjott 1-2 kilocska, azonnal sikerult.
malna5
 
 


Bejni! :(

Rena!
Sajnos én a rosszabb fajtából való vagyok. Nincs spontán pém. Most is a clostit nyomtam.

Szia Málna!
Megvolt a pihi?
Én szedek vitamint, Femibiont ettem eddig. Most Gravidát vettem, kicsit olcsóbb. De szerintem az Elevit nagyon jó, csak abba nincs jód, és a met mellé nekem sok benne a vas. Összevesznek a drágák. :?
A olvastam a Kismamába hogy a barnázást, nem a progi hiány hanem a méhszájseb okozza. Majd elolvasom rendesen. Én most is barnáztam, pedig a progim 95,3 volt.
franci
 
 


[quote="franci"]A írta:franci olvastam a Kismamába hogy a barnázást, nem a progi hiány hanem a méhszájseb okozza. Majd elolvasom rendesen. Én most is barnáztam, pedig a progim 95,3 volt.


ezt én is alátámasztom. :(

régebben írtam, lehet, valaki emlékszik rá, hogy én a terhesség elején sokat barnáztam, nagyon pici vérzéssel... és ugye Rutascorbint kaptam rá.

nos, múlt héten voltam nődokinál, ahol levették a kenetet a rákszűréshez és akkor mondta a doki hogy elég nagy méhszájsebem van :( (és sajnos újra. Dávidot vártam, amikor a 16. terhességi héten ezt a sebet lekezeltek, úgymond lefagyasztották)....

gyanítom, hogy a méhszájsebem miatt volt a barnázás a legelején.

:cry: :cry:
belani
 
 


Belani!
A Mastodynon receptköteles?
franci
 
 


[quote="franci"]B írta:francielani!
A Mastodynon receptköteles?

igen, sajnos :(
nekem a nőgyógyász írta fel.
belani
 
 


Belani, de legalább nem a babának van baja ;)

Bejni, hát ejnye meg bejnye!!!!!! Pihenned kellene!!!! A vezetés megvár, a vizsgáid nem évülnek el!

Bogarka, Kami nekem a nagy szerelmem az Olivér, de párom hallani sem akart róla, pedig az Oroszlány Olivér olyan szépen hangzana.... de nem, hajthatatlan...

Nekem ilyen a görbém:

Kép

http://kepfeltoltes.hu/101102/g_rbi_www ... es.hu_.jpg

A beágyazódás nekem a vonalzót nyelt 36,5-nél résznél kezdődött, és amikor leesett, ott akart/kellett volna neki megjönnie, de nem jött meg :D

Amúgy nézzetek hülyének (sokan megtették már), de Jónás napon fogant a baba, eredeti pé után majdnem egy héttel :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Az kár! :(
Köszi az infót!
franci
 
 


Malna, párommal én is szedettem cinket ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Franci, PCOS-re a PreMens is nagyon jó, azt mondják... próbáltad már? Az is barátcserje és vény nélküli!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Mért lennél hülye? Azért mert nem lehet kézzel fogni? Nem véletlenül jött rá erre Jónás bácsi, lehet neki igaza.
És a feri is odahúzta a pét ha jól látom.
franci
 
 


[quote="franci"]A írta:franciz kár! :(
Köszi az infót!


előbb elfelejtettem írni. szóval a nődokim csak 1 havi adagot írt fel nekem anno, és csak 2 hónap után mentem vissza hozzá, így a köv. havi adagot én a háziorvossal írattattam fel.
próbáld meg, hátha :D
belani
 
 


Jaja, ő találta el egyedül, de a baba kora is ennek felel meg...

Már csak arra leszek kíváncsi, h tényleg lány lesz-e, mert az az igazság, h hamarabb éreztem meg, h kislány, minthogy utána néztem volna, és amikor a Jónás nappal érveltem, mindenki lehurrogott, h hülye vagyok, mert nekik nem jött be...

Pedig nem mindegy, h melyik napon fogan, nem a hónap számít!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Tavaly szedtem, egy hónapot bírtam, mert 40 napos lett a ciklusom. De jobb is, mert a pajzsmirigy gondra nem jöttek volna rá.
Ha a closti nem segít lehet szedem pár hónapig, annyit megér.
franci
 
 


Franci, nekem is csúnyán bekavart a barátcserje, nekem le is állította a ciklusom... :( de sokan dicsérték!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Laptető :) bezsebelem egy szívhangra :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?