Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1


Sikerül ide raknom a srácokat :lol:

Köszönet mindenkinek!!!

Kép

Kép
odry
 
 


mágnes, csak épp ettől tartanék, én nem bírom a vért sem, attól elájulok :wink: de nagyon szuper vagy hogy mész és szerintem ez olyan 'csoda dolog!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok! :P

Trinky,

En magyarul beszelek Davidehoz szinte mindig. Apa olaszul, amikor mindenki együtt van akkor is többnyire magyarul szolok hozza de persze sokszor olaszul is mert elkerülhetetlen.
Nezzük a disney channelt is angolul... :lol: :lol:
Davide többnyire olaszul beszel, kb. egy honapja mondogat szavakat ismetli amit hall. Persze nagyon sok mindent magyarul is mond. Eleg nehez mert szegenynek mindenböl kettö van. Ra'ada'sul az allatok hangutanzasa is különbözö...en mondom neki magyarul kukuriku az apja meg kikiriki a gyerek meg csak les, hogy mi van.. :lol: :lol: :lol: amugy nagyon ügyes, fogekony a dragam.
amikor mondja, hogy igen anya...meg tudnam zabalni. De sajnos többnyire mamma-nak szolit külön kernem kell, hogy mondja anya. :D
Tegnap egesz türhetövolt csak rövid hiszti volt es sikerült elterelnünk a figyelmet masra.
Anyost most alig lattam a napokban mert rossz idö volt (minden rosszban van valami jo :lol: ) Elvagyunk de nagyon varom mar, hogy mozduljunk innen.

Szoptatas utani termekenyseg:Davide majdnem egy eves volt amikor elöször megjött januar 20-an. aztan marcius 17.-en szopizott utoljara es aprilis 30.-an jött meg utoljara. Nem tudom igy erthetö-e. Szoval összesen 4-szer jött meg, a szopi elhagyasa utan pedig ketszer. De akkor mar rendesen ereztem a peteereseket, teljesen beallt a ciklusom. Jajj nagyon szoritok neked! Annyi lanyrol hallottam mar akinek lombik utan sikerült spontan! Es itt vagyok en is. :wink:

Lottika hogy van? Ugy szertnem latni Ot is kepen de nekem nincs meg az a cim ahova a kepeket teszitek. Elküldöd majd?

Zel,

Draga eleven kis Lukacs! Nem semmi a kissrac te sem unatkozol... :lol: :lol: Davidom is nagyon eleven egyfolytaban keszenletben kell allni mellette..Gyönyörü a fiad, igazi kis szöszike O is! :D

Agi,

Hat jot mosolyogtam Bence tevekenysegein is... :lol: :lol: Az en Davidom a multkor szalad felem nagy lelkesen a kertben ket markaban szaradt kutyasz@r mamma mamma ... :twisted:
Jol ertettem? Anna az oviban lett szobatiszta? Jaj nagyon aggodom mert szeptembertöl felvettek Davidot az oviba de kikötes a szobatisztasag...ma reggel a bilibe pisilt de ez csak veletlen. Mondogatom neki, hogy szoljon stb...de mi meg pelusozunk rendesen.

Boriska,

Szarul vagy? mi a baj? Lujzikad csodaszep, es azok a gyönyörü fogak! Igazi kis hercegnö! :P

Gyöngyi,

Edesek a gyerekek, kedvencem amelyiken ketten vannak! Nagyon-nagyon szepek! :P

Bocsi lanyok most ennyi voltam szep napot mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


majd jövök...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bbilona 2010.12.02 13:06-kor.
bbilona
 
 


Jajj istenem de gyönyörű!!
:D
nagyon várunk az élményekkel, puszi Nektek!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona! EGy gyönyörű szép kislányotok van!
Gratulálok mégegyszer! Várunk majd!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ilona!

Istenem de szép!!!
ilyenkor úgy vállalnék még egy jó pár babócát :wink:
Nagyon jó egészséget és sok tejcit!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Gyöngyike:
most jut eszembe!!
Isten éltessen nagyon sokáig!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona, csodaszép Kinga baba, már alig várom a beszámolót is :lol:

Jucmuc, Sofia nagyon édes, a haja továbbra is remek, és a kedvenc kép, ahogy alszik :lol: Davide pedig nagyfiú már, és még mindig nagyon szép :lol:

Kép
domo
 
 


bbilona!

Gyönyörűséges a hercegnőd,gratulálunk!!!!
Sok tejcsit!


jucmuc!
Nagyon szépek a csemeték!!!!
:wink:
m. reni
 
 


Ilona,

Nagyon szep a kicsi Kinga, remelem jol vagytok puszi! :P

Domo,

Köszi szepen! :P Lilike hogy van? Nem tennel rola kepet olyan regen lattam. :P :wink:

Reni,

Köszike neked is a dicsit! :P Nia kiscsillag jol van? A multkor olvastam, hogy sokat betegeskedett az oviban. Olyan bosszanto, hogy egymast fertözik a gyerekek egyfolytaban...Szeptemberben Davide is kezdi az ovit felkötöm a gatyam.. 8)

kepzeljetek el a szitut...ferjem egyedül a nappaliban a gyerekek orditanak en meg itt netezek zuhanyzas helyett. Megyek is mert lelkifurim van.puszi mindenkinek! :lol: 8)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Ne legyen lelkifurdalásod ,mert kell a lazítás is :lol:
Nia baba,most esett át egy gennyes fülgyulladáson.
3Xszúrták a fülét fel
:roll:
De aminek nagyon őrülök,hogy csak bugyiba akar lenni,és egyáltalán nem hajlandó a pelusba pisilni.
Szerintetek?
Azt hittem nehezebb lessz?
Bódog vagyok,most vettem neki Hello kitty bugyikat. :lol:

Sofia hercegnő?Átalussza az éjszakát?
m. reni
 
 


Sziasztok!
Reni! Nagyon ügyes Nia,hogy már nem kell neki pelus.
Sajnálom a füllgyulladást :cry:
Jucmuc! Gyönyörű a két gyermeked! Amelyiken Davide simizi Sofiat az nagyon édi kép. Az utolsón pedig az a séró :D
Ági! Köszike a köszöntést, de most Gyöngy névnap volt nekem októberben van. De ari vagy.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ilonááám! Édesgyönyörűűűűű!!
Nagyon várjuk az élménybeszámolót is. Meg mindent. Hogy telnek a napok? Jól vagy???

Juc! Olyan szépek a gyerekek. De látom, nekik i s egy az apjuk! Szintén két kis tojás. Bár Davide szőke, a húgát le nem tudná tagadni!

Renikém! Jaaj, millió pusszantás Niámnak.
Vagány egy csaj, aki Hello Kittis bugyeszban jár, és nem hajlandó pelusozni. Nagyon ügyesek vagytok a leszokással.

Pénteken csavarogtunk. A szomszéd faluban babás nap volt, és a sógornőm rám csörgött, hogy Lukáccsal menni akarunk. Volt pár gyerek, így a sajátom rögtön le is lécelt mellőlem, amikor találkoztam vele, állandóan csokis nápolyi volt a kezében...
Találkoztam Anitával, aki nem olyan régen még talán Ana néven írt is ide párszor. Most mennek a második lombikra. Az első sajnos nem sikerült..

Az eső teljesen elöntötte a falut. A kertünk nagy része víz alatt van.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilona!
Édes kicsi tündérkéd gyönyörű!
Most gondoltam bele, hogy az enéymek is csak most születtek, aztán valaki titokban biztos lecserélte őket, mert már Ilka is 5 hónapos, nem is beszélve Csabiról aki lassan 2 ééves.

Jucmuc!
Tényleg nagyon egyformán szépek a gyerkőcök. Szofinak még mindig sok szép

tücsökbogár
 
 


Bocs, de szórakozik velem ez a gép - mintha annyira ráérnék.......
:twisted:

Szóval Szofinak még mindig sok szép haja van. Ilkának már nagyon fogy a babahaja.

Képzeljétek!
A nagylányom egész nap dumál, be nem fogja a száját. Ha puszilgatom akkor meg sikongatva kacag - meg tudnám zabálni. Emellett minden irányba profin forog és annyit tornászik a járókában, hogy állandóan elmászik a kiszemelt játékok mellől. :wink:
Andrisomnak megvan a 8. fogacskája és persze ő is egész nap dumál, mondja hogy mama, papa, apa, szerintem anát is közben, illetve ezek minden kombinációját, pápát mond és integet is hozzá, hangosan tapsolva süt pogácsát, csip-csip csókázik és hosszában naponta vagy 100szor keresztülmegy a járókán egyedül - persze ha nem kerül a lába elé játék. És mindezt kb egy hét alatt fejlődte.
Csabi is huncut, ő is egyre több mindent mond. Meg nem áll egy pillanatra sem, az evés meg a pelenkázás szörnyű része a napnak, mert akkor egy pillanatra meg kell állnia. Pénteken amíg Ilkát fürdettem furcsán csönd volt, nem mászkált be hozzánk, ez egy kicsit gyanús volt, de örültem, hogy lefoglalta magát. Hát mire végeztünk, addigre egy teljes doboz popsikenőcsöt kent magára a hajától a bokájáig mindenhol volt. Úgy gondolta ezért érdemes leülni egy kicsit. Persze a kanapéra is jutott bőven.
Tegnap lenyírtuk mindkét fiú haját, két kis kopaszunk lett. Majd ha lesz időm teszek képet.

Bocs hogy ilyen szómenésem volt. :oops:

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Tücsi! Nagyon ügyes gyerkőceid vannak! Már Ilka is 5 hónapos?! Úristen most született!
Mi betegek vagyunk. Peti szerdán egész nap lázas volt még éjjel is 38,2 volt neki. Folyt a nózija és estére köhögni is kezdett. Az orrszívótól szegény úgy menekül már, de kellett neki használni. Kis orrfolyás még mindig van és köhög is.
Anna ugyan még köhincsélget, de ovodába járt. Erre hétvégén megint elkezdett az orra folyni és tegnap kora délután én melegnek éreztem, de apa mondta, hogy szerinte nem. Este fél 7-kor Anna a nappaliban fogta magát és elaludt. Amit nem igazán szokott. megnéztem melegnek éreztem. Lázát megmértem és 38,7 volt neki. Csináltunk neki hűtőfürdőt és kapott éjszakára kupot. Éjszaka hálistennek semmi gond nem volt. Reggel 37,5 volt ekkor Nurofent adtam neki. Hiszti megvolt mert menni akart ovodába.
Fogalmam sincs mi lehet a baja, mert nem mondja hogy bármije is fájna.
Nekem is csütörtök óta a torkom fáj és folyik az orrom.
Még talán nem is irtam, de Petinek a mult héten felül 2 nap különbséggel kibujt 1-1 rágófoga.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


ilona, nagyon szép kislány Kinga, annyira cuki a kis fülecskéje-nyakacskája...meg mindene :lol: :lol: :lol:
úgy várom, hogy elmeséld, hogyan született a kislánykád!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
A rossz idő ellenére senki sincs itt? :cry:
Tegnap Annának nem volt láza egyáltalán. Csak 37,2-ig ment fel neki.
Erre ma reggelre 39 fokos lázzal ébredt.
Nem tudom mi lehet a baja, mert nem fáj semmilye azt mondja. Ma délután leviszem a dokihoz.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ági!
Nagyon sok boldog Születésnapot Kivánok!!!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


GYöngyi, szegénykék megint betegek :( Lili meggyógyult, így csütörtökön remélem oltást is kaphat. Végre kint van a 4 rágófog, most már jobban is alszik :lol:
Majd írj, hogy mit mondott a doki!

Mágnes, nagyon boldog születésnapot kívánok!

Jucmuc, igyekszem képet rakni, csak a másik gépen vannak, oda meg nehezebben jutok...

Kép
domo
 
 


Ilona, de gyönyörű Kinga baba. Kis csókos szája van, és ahogy alszik :D édesbogár. Jaj de régen volt már ilyen pici Lotti.

Juci, a kisasszony fenomenális a hajszerkezetével :D Davide meg..... elfogadnám vejkónak. :D (Mondjuk kiegyeznék a többi kisfickónkkal is :D )
Jó, hogy kétnyelvűek a gyerekek, hatalmas előny.

Gyöngyi, nem a három napos veszedelem tört rá Annára is? Sajnálom, hogy lassan bérletet vehettek a dokihoz. :?

Reni, Nia nagyon ügyes a bilizéssel. Igazi nagylány már. Teljesen meggyógyult?

Ági, boldog szülinapot!!
Mi újság van felétek? Minden oké veled? Minden dokihoz el tudtál menni?

Tücsi, nem tudom mi van abban a nyomorult popsikenőcsben, de Lotti is szereti vastagon a nyelvére kenni. Jól eltelt az idő, hogy már Ilka is 5 hónapos.

KépKép
trinky
 
 


Próbálok képet tenni én is.

KépKép
trinky
 
 


Köszönöm a köszöntéseket :)

Trin:
megvagyunk, a dokikat lejártam végre, bár most éppen neurológust keresek,eddig nem sok sikerrel.

Bencének jönnek az örlői, így 5 napig ment a hasa, és folyik az orra, de ez legyen a legrosszabb tünetünk :)

Jajj alig várom már, hogy Ilona jöjjön egy kicsit mesélni :)

Tücsi:
te jó ég, tényleg nagyon gyorsan telik az idő! A mi gyógyszertári popsikrémünk hal szagú.. lehet, hogy azt hiszik, hogy halat esznek ? :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, én is szeretnék nagyon boldog szülinapot kívánni neked :lol: :lol: istenke éltessen sokáig!!!
miért keresel neurológust?

renim, Niusod nem semmi, mi még nem kezdtük el a szobatisztasági-mizériát..de már tartok tőle..
te hogy vagy? munkahely?

juci, Sofia mennyire hasonlít Davidéra..olyan szépek a szemei is :lol:

ilonkám, majd gyere, úgy várunk :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
Apu agyi aneurizmában halt meg, és ez állítólag öröklődhet. szeretném, ha megnéznének, hogy mire számítsak. Az aneurizmásoknak időzített bomba van az agyukban.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, már értem akkor, ne haragudj, ha figyelmetlen voltam.
és akkor mostantól gondolok rád, hogy minél hamarabb kiderüljön, hogy nem örökölted!

Kép
Kép
piciboris
 
 


mágnes, akkor ezt MRI-vel meg tudják nézni?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
semmi gond nincs :)
Hát mri, vagy ct, nem tudom pontosan melyikkel ,de kimutatható.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Reni,

Gennyes fülgyuszi... :twisted: szegenykem! Kis koromban nekem is felszurtak a fülem nagyon rossz volt... :(
Nagyon ügyes Nius, hogy mar szobatiszta, mi me'g csak most kezdegetjük. Szeptemberre szobatisztanak kellene lennie az ovi miat...

Sofika alszik egesz ejjel mar kb. ket hete, nagyon ügyi.

bocxsi lanyok rohanok mert felkelt Sofi. Ma reggel voltunk oltason..

Kép
Kép
jucmuc
 
 


jaj reni, most olvastam, szegény Nius!!!!! húú gondolom volt nagy sírás.. :cry: :cry: hogy van most a kistündér?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Reni:
basszus felszúrták a fülét??? Jajj szegényke!! Nagony sírt? Nekem a fülfájás, szúrás örök parám... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszönöm az érdeklődést!

mágnes! Boris!
Igen 3 x szúrták fel szegénynek anya majdnem elájult.
Most 2 napig volt bölcsiben tüszős mandula gyulladása,és aftája van.
2 napja ordít.egyfolytában szegényke.Látni,hogy lenyúlnak a torkán,és ilyen gyógyszeres bizbasszal kitörlik,hát nem lennék orvos.
csajok nagyon kivagyok ,nincs segítségem a férjem az apukájánál van,nem sok van neki hátra.
kicsit össze kapom magam és jövök :shock:
Vettem neki immunerősítőt 7000ft ért remélem segít.mert ez nem állapot. :roll:
m. reni
 
 


Sziasztok!
Reni! Sajnálom kicsi Niát.
Nem emlékszem már, hogy miért kellett bölcsibe vinni Niát. Dolgozol már állandón? Ha nem akkor ne vidd darabig bölcsibe hátha picit megerősödik. Ha megoldható.
Most én is kicsit ideges vagyok. Ugye Anna itthon van és hálistennek kedd óta nincs láza. Orra folyik és köhög. Viszont azt vettem észre a napokban, hogy mintha nem hallana rendesen. Ott állok fél méterre tőle és ugyan nem rám néz, de nem hallja hogy mit mondok. Legalábbis nem reagál rá. Kérdezgettük, hogy nem fáj-e a füle. Azt mondta, hogy nem. Ma viszont már mondogatta párszor, hogy mindkét füle fáj.
Ha egyenként belesugok a fülébe valamit azt hallja. De volt már olyan is, hogy pl. kérdeztem tőle "Hogy nem vagy éhes? a válasza "De fáj a hasam."
Estére megyünk fülészetre. Remélem semmi komoly baja nem lesz.
Amugy kedden este voltunk a gyerekdokinál vele. Megvizsgálta és azt mondta, hogy nem talált semmit. Gyógyszert sem adott, hogy ne tömjük vele. Eléggé köhög is, de arra sem adott semmit. Mi Stodalt adjuk neki. Petit is megvizsgálta rá sem mondott semmit. Neki is adjam tovább a Stodalt azt mondta.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


reni, szurkolok apósodért! nehét lehet most nektek, neked és a párodnak is. Niuska nagyon le lehet gyöngülve, szerintem jó ötlet az immunerősítő és gyöngyikének jó az ötlete, mi lenne ha egy ideig nem vinnéd? írtad, hogy nehéz neked, de valaki nem tudna kicsit besegíteni?

ilonkám, úgy várunk, gyere, mesélj!!!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


GYÖNYGYI!
Szurkolok,hogy ne legyen semmi baj a fülészeten.
Mi is megyünk délután.
Akár az én gyerek dokimról
írnál. :shock: Én állást keresek.És interjúkra járok.

boris!
Nem is jár szinte bölcsibe max 1,5 hetet volt eddig.
Muszáj gyűrni,mert ha dolgozok ,akkor nincs mese.
Segítség?!Én magam
:lol: Senki.Messze vannak,és magukkal vannak elfoglalva.
Most volt itt egy lány dadust keresek.
Most csinálja a 2.diplomáját.nagyon rendes csaj.


Mágnes!
Írj,hogy mi volt a dokinál?
m. reni
 
 


Reni, szegény Nia, nagyon rossz lehetett neked is :( csak jön már a jobb idő, hátha megerősödik. Nem találtál még semmi állást? nehéz nagyon találni?

Gyöngyi, remélem nincs gond Anna fülével! Ebben a hidegben mindenki beteg... Mi is begyújtottunk, mert megfagytunk a lakásban. Lili végre megkapta a 15 hónapos oltást.

Boris ti jól vagytok? Lujzi nem betegeskedik?

és a képek:
1274357260.9694.zip

Kép
domo
 
 


nem tudom mit csinált a képekkel, majd megpróbálom másképp is...

Kép
domo
 
 


renim, akkor talán ez a lány/dadus beválik és kicsit könnyebb lesz neked :wink:
hát reni, ..állást találni mostanában...nem egyszerű, engem eddig sehova sem hívtak be...ez kb. 1 éve megy így..néha már azt érzem nem is érdekel, eladjuk a házat és bele kell vágni valamibe........
szorítok, hogy Nius rendben legyen
és ne legyen semmi a dokinál :!:

gyöngyike, remélem nem lesz gond este!

domo, rakjál képeket légyszssssszi :lol:
Lujzi pont akkor volt beteg amikor csütörtökön elutaztunk unokahúgom esküvőjére, németo.-ba..., egyfolytában folyt az orra, éjjel megébredt...most még hurutosan köhög..ti jól vagytok?

többiek? trin?? zelem?

Kép
Kép
piciboris
 
 


domo!

gyönyörű a lányod,igazi nő,látom nálatok is hello kitty sapi van.
Az állás nagyon nehéz.
Mindenki hátrál ,ha meghallja hogy gyerekem van,mintha fél karom lenne.
Köszönöm .Lilike is jobban lesz biztosan a nap is kisüt.

boris!
Több interjún voltam már,de inkább ne is beszéljünk róla.nektek biztos bejön a vállalkozás.
nagyon tehetségesek vagytok :lol:
A dadus nem a hétköznapokban fog segíteni,hanem ha dolgozok akkor
,Niáért megy stb.addig nincs rá pénz :oops:

gyönygike!
A legjobban bejöt köhögésre.Már mindet kipróbáltam,de tényleg.
PROSPAN.
borostyán levél kivonatot tartalmaz.
m. reni
 
 


renim, drága renim, olyan aranyos vagy, sajnos a tehetség egy tényező, és úgy érzem, ez manapság nem is érték, nem kellünk sehova.. :cry: mi még az elbeszélgetésig sem jutunk el..a saját vállalkozás meg nagyon nagy rizikó és igazából gyakran gondoljuk azt, hogy teljesen mást fogunk csinálni...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsban mert jön a Barátok közt.
Annának arcüreggyulladása és füllgyulladása is van.
Kaptunk antibiotikumot. Szívni kell az orrát többször és orrsprayt használni neki. Kedden vissza kell menni.
Petit is megnézettük mert ő is csúnyán köhög és folyik az orra. De neki nincs semmi baj. neki is szívni kell az orrát többször.
Majd még jövök, de lehet, hogy csak holnap.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Mágnes! Kicsit késve, de én is gratulálok, Isten éltessen.
Lukács is fosott egy napig, egy napig melegebbnek éreztem, mint szokott lenni, erre van három szemfoghegyünk!!! Jön a negyedik is, sőt az őrlők helye is baromi duzzadt. Pici fehér pettyekkel a tetején. Remélem, nem valami szájfertőzés...
Voltál dokinál?
Egy kismama volt ilyesmi helyzetben, utánam szült. Kérte a császárt, mert a sima szülésnél az erőlködéstől elpattanhatna ez az ér.

Gyöngyi! A gyulladások miatt nem hallott rendesen Anna???
Én mindig féltem, nehogy Lukács hallása károsodjon, mert neki mindig a fülével volt gond. Kaptunk egy immunerősítőt, ami három havi adag lett volna, de elfelejtettük... :oops: :shock: Egy adag viszont már tett annyit, hogy a múltkori betegség nem a fülének ment neki..

Renim! Millió pusszantás Niámnak!!! Édes kis bogaram. Gyógyuljatok meg gyorsan.
Sajnálom a papát is.

Kicsibém! Ennyire gáz a helyzet??? Van már ötletetek, ha más irányba indultok el?

Mi egyelőre jól vagyunk... Leszámítva az ujjam.. Megint kezdődik...
Megőrülök tőle. Már egész jó volt, erre ma kész. Doki, legközelebb jövő kedden lesz. A háziorvosom nem akar hozzányúlni, mert nem tudja, mi lehet. De a bőrgyógyász sem?!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zelem, ennyire rossz helyzetben vagyunk, sajnos. páromnak alkalomszerűen van munkája, akkor elviszi a pénzt a sok csekk+hitel, alig marad valami..bocsi, hogy panaszkodom, de nagyon megvisel ez minket akik mindig el tudtuk tartani magunkat, most meg... :cry:

gyöngyike, sajnálom Annádat, reménykedjünk, hogy jó lesz az antibiotikum!!!!

mikor jön a nyár????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ilonkám????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Gyöngyike:
óó szegény Anna! Jobbulást neki, az antibiotikum hamar rendbe teszi majd.

Zel:
Nem voltam még orvosnál, mert őszintén szólva azt sem tudom, hogy merre kellene elindulnom.. Háziorvoshoz? Vagy magán neurológushoz? Vagy neurológiai klinikára. Teljesen tanácstalan vagyok.... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


újra próbálok képet tenni:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


kicsit sok képet raktam, a linkről lehet nem tudja mindenki megnyitni.

Reni, köszi, tényleg elég csajos :lol: imád öltözködni, mindent megpróbál felvenni, és mondjuk neki, hogy csini, akkor édesen mosolyog :lol:
nagyon nehéz lehet állást találni, a kisgyerekesek nem kellenek. Milyen területen keresgélsz?

Boris, és milyen volt az esküvő? nem is írtál róla...

Mágnes, háziorvos gondolom ad beutalót neurológiára, és ott kifoghatsz egy jó szakembert. Ha meg nem, akkor próbálkozhatsz magánrendeléssel.

Gyöngyi, szegény Anna :( és ezt az orvosa miért nem vette észre???

Kép
domo
 
 


Édes kicsi bogárkáknak jobbulást kívánok!

Sajna Ilkánk sincs túl jól. Már napok óta nem tudott nappal aludni, max negyed órákat, és rengeteget sírt. Kiderült, hogy a két alsó fogacska bántja. Gyorsan vettem neki borostyánláncot, meg maszírozgatom neki, de hát ez bizony fájdalmas. Tegnap mindemellé toltak neki két oltást, úgyhogy estére belázasodott. Kúp, meg nurofen párosítással most éppen alszik, de elalvás előtt legalább 40 percet sírt vígasztalhatalanul. A sok sírás miatt rengeteget van cicin, szerintem túlkajálja magát és még a pocija is fáj, de mással nem tudom megnyugtatni. A fiúk meg persze azért nyűgösebbek, mert most Ilkával kicsit többet kell foglalkoznom.

Boris, Reni sajnálom a melóhelyzetet. Hát nekem még van egy kis időm hátra, de nagy sz....ban leszünk ha nem vesznek vissza a melóhelyemre.
Na most már tuti hogy nem megy Csabi bölcsibe.....
Nem mintha akartam volna, de két gyerekkel könyebb lett volna itthon. Annak viszont semmi értelme, hogy pár napot menjen, aztán három beteg gyerekem legyen.

tücsökbogár
 
 


domo, de édes!!!!!!! olyan cukorfalat :lol:

mágnes, először háziorvos, és ő ad beutalót a neurológiára, ott mindenképp mondd el, hogy apukáddal mi volt és kérd az MRI-t vagy a CT-t, mert szeretik egy ki elbeszélgetélssel 'megúszni a dokik a rendelési időt...édesanyámmal ezt teszik :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?