Új privát üzeneted érkezett!

Tapika: Köszi szépen!Hát igen...

Avocado:
legtöbbször éjszaka varrogatok, mert még mindig nem nagyon megy az alvás...
Szépek a munkáid!

KépKép
KépKép
 


Avocado!
Kösz a tanácsot. Folytatom az itthoni képet.


Most újabb dilemmám van. Szeretnék MP könyvjelzőt/ket varrni. (Egy virágos van az aug. Keresztszemes Magazinban.) 2900Ft-ért láttam boltban a készletet. Nem tudom, megvegyem-e így, vagy vadásszak a mintára a neten. De mire megveszem hozzá a fonalakat, ugyanott vagyok pénzügyileg.... Persze abból több is kijönne.....
Hát nem tudom...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske

Meg ne vedd!!! Nekem megvan az újság és nagyon szívesen elküldöm Neked. A színeket meg akár felcserélheted hasonló színű, nem pont ugyanolyan árnyalatúval, de ha megveszed, később tök jól fogod tudni használni! Ráadásul 11 féle szín kell hozzá (most számoltam meg :D ), úgyhogy az max 2400-2500 Ft még DMC-ből is!
Szólj, ha küldjem! :wink:

Puszi :D

Orsi

 
 

 
 

Orsi!
Az újságbeli nekem is megvan. Én másmilyet szeretnék. Pl. a Velencéset.

Apropó!
Lehet még valahol Anchor fonalat venni? Ahol régebben vettem (3éve :)) az megszűnt.

Szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boeske 2009.08.14 08:38-kor.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske

Bocsi :oops: :D Különben nekem meg a görög tetszik a legjobban. :? De szerintem egy kis idő múlva a neten meg fogod majd találni.

Fonal ügyben tudok segíteni, én DMC-t veszek egy csajnál, akinek régen üzelete volt, de megszüntette, viszont én azóta is nála veszem a fonalat. Szerintem van Anchor fonala is.
Hívj fel és megadom a számát! (Még megvan a tel.számom neked, ugye? Ha nincs, elküldöm priviben. :wink: )

Orsi

 
 


Sziasztok!

Ovis jelet keresve jutottam el ide hozzátok, s bár nem találtam olyat, amilyenre szükségem van, de kárpótlásul elgyönyörködtem a munkáitokban. Nagyon szépek, gratulálok! :-)
Hátha tud valamelyikőtök segíteni: tölcséres fagyi a fiam jele, és mivel én is szeretek keresztszemezni, és a lányom ovis zsákját is én varrtam, + az ágyneműkbe a jeleket, most is ezt szeretném, de fagyimintát nem találok sehol.
Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm!
Juaniita
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 12:03-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakoznék, ha megengeditek! Gyönyörűek a munkáitok!

Én még csak most kezdek ismerkedni a keresztszemezéssel. Párom mamája már régóta "ikszelget", gyönyörű munkái vannak és rengeteg mintája :D

Juaniita
itt van fagyi minta: http://gyermek3.multiply.com/photos/alb ... 2#photo=50

Lilluska
itt pedig Házi áldás minta: http://picurka13.blogspot.com/2009/09/hazi-aldas.html

Andi
 
 



Andi
 
 


Fantasztikus a munkatok!
En igazabol folton-foltokat keszitek de ezeket a gyonyorusegeseket latva kedvet kaptam, igy en is ki szeretnem probalni a keresztszemest. Nem tudom jar-e meg erre valaki, hogy segitseget kerjek minta ugyben. Kuldene nekem valaki mintat vagy segitene, hogy hol kezdjem a keresest, mert amit talaltam azok az os regi mintak. Elore is koszonom a segitseget.
 
 


Szia Esely!

Milyen mintákat keresel? Mit szeretnél készíteni? Hátha tudok segíteni.


Hahó többiek!

Jár még erre valaki? Jó lenne, ha újra jönnétek a szép munkákkal, ötletekkel.

Üdv.

Judit
 
 


Sziasztok!

Én benézek néha, de nem tudok mutatni új dolgokat. Egy MP könyvjelzőt varrogatok, de nagyon lassan.
Viszont lesz egy nagy képem is, már nincs sok hátra.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Kedves Tapika!


Igazabol engem minden minta erdekelne kiveve a regi mintakat, mert az van boven de valami mast szeretnek csinalni. :P
Most kaptam egy nagyon szep keresztszemes konyvet de 1972 kiadas es ez is a regi hagyomanyos mintakat tartalmazza. :(
Elore is koszonom a segitsegedet.
 
 


Szia Esely!

Nézz körül itt:

http://www.michaelpowellart.co.uk/

Ezek modern minták, és mostanában nagyon népszerűek. Megvan néhány nekem is, tudok neked küldeni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Koszi szepen Boeske. Remelem letudom tolteni a mintakat. :D
En viszont ezt talaltam. Minden minta letoltheto. :P

http://cross-stitchers-club.com/?gclid= ... principale

Remelem en is tudtam segiteni. Jo bongeszest mert igen nagy a valasztek! :shock:
 
 


Szia Esely!


Itt is vannak különböző keresztszemes minták, és letölthetőek.

http://beusa.gportal.hu/

Sok szép minden van azon az oldalon is, amit mutattál.


Szia Boeske!

Kíváncsi vagyok a művedre, ha elkészülsz vele, megnézhetjük? Most nekem is függőben van két munkám, de a nyáron remélem már lesz időm foglalkozni vele. Amit ajánlottam oldalt, azon is vannak Powell-es képek, mintával együtt.

Jó hétvégét mindenkinek.

Judit
 
 


Sziasztok!

Régebben jártam erre, de akkor senki sem volt. Örömmel látom, hogy újra felélénkült a topik :)

Kisvakond mintát keresek, tudtok segíteni?

Andi
 
 


Szia Andi!


Egyik ismerősömnek ovis ballagáshoz készítettem egy kisvakondot, tarisznyára. Holnap elkérem tőle a mintát, és átküldöm, ha az jó neked.

Judit
 
 


Judit
előre is köszönöm! Priviben megy az email-címem. :)

Andi
 
 


Szia Andi!


Elküldtem, remélem jó lesz és tudod használni a mintát.


Judit

Judit
 
 


Judit
itt is köszönöm szépen! Rajz alapján biztos tudom használni! :)

Andi
 
 


Szia Andi!


Jó lett a kisvakondos minta? Tudtad használni?

További szép napot, és jó munkálkodást mindenkinek.

Judit
 
 


Szia Judit!

Még nem volt időm megcsinálni, most kertezünk éjjel-nappal, és elég fárasztó, de megéri :wink:
Talán majd ősszel sor kerül rá.

Ha van kész munkátok, szívesen látnék képet róla :wink:

Szép napot!

Andi
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki nyaral, vagy pihen, illetve kézimunkázik.

Remélem mindenki jól van. Én most kisebb munkákat készítettem az utóbbi időben, ezek lennének azok.

További szép alkotásokat kívánok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Judit
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron