Új privát üzeneted érkezett!

Na akkor igeretemhez hiven vegre felteszek par kepet magunkrol: Kép
Agi
 


Amint latszik fogorvosnak keszul a gyerekunk. :-)))
Kép
Agi
 


Itt az apukajaval lathato ismet:
Kép
Agi
 

 
 

Itt meg velem:
Kép
Agi
 


Megegy velem:
Kép
Agi
 


Es a zongoranal:
Kép
Agi
 


Furdes:
Kép
Agi
 


Igy tud inni:
Kép
Agi
 


Imad a papucsommal jatszani:
Kép
Agi
 


Na megegy, mert sosem lesz vege. :-)) Ennyi eleg is lesz belolunk gondolom.
Kép
Agi
 


Ági!

Nagyon szép családod van!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Agi!

Milyen nagyra nott Bence! Es termeszetesen pontosan olyan mint Te. Aranyosak vagytok. Nagyon ugyesen iszik, ha en a poharat Robertre hagyom es nem fogom, akkor mind magara onti, vagy eldobja. Ugy latszik a papucs dolog divat az itteni gyerekek kozott, Robert is szereti az enyemet, sot a jatszoteren egy kislany papucsat is megprobalta a labamra huzni.

Anrola
Anrola
anrola (anrola)
 


Koszi lanyok! :-)))
Agi
 


Szi Agi!

Ide talàltam hozzàd!Neked is édes a kisfiad!Gyönyörü nagy szemei vannak! AZt nem tudom kire hasonlit de a lényeg, hogy egy cuki falat és egészséges! Igy van? én legalàbbis igy vagyok ezzel!
Judit
juju (juju)
 


Koszi Judit! Egyetertek! Lattam, a Kulfoldon elo.. topicban, hogy Franciaorszagban vagytok. En Canadaban.
Milyen gyakran jartok haza?

Agi
Agi
 


Szia Ági!
Egyszerűen gyönyörűek Vagytok!!!
Kanga
kanga-zsebibaba
 


Koszonom! :-)))
Agi
 


Szia Agi!

Akkor Te még messzebb kerültél mint én!Te hogy keveredtél oda?
amugy a férjemnek mutattam a képeiteket és nagyon tetszett neki!Szimpik és aranyosak vagytok együtt!
Mi àltalàban 2-3 havonta megyünk 10-14 napra!Bàr most, hogy terhes voltam januàr ota nem voltunk otthon.A szülés utàn pedig anyuék jöttek.Most, hogy Marc màr 5 honapos igy neki merünk vàgni az utnak! Kocsival megyünk mert rengeteg holmi kell a gyereknek!Bàr ezt biztosan Ti is tudjàtok!
Es Ti milyen gyakran mentek haza?
Ha gondolod ird meg emailben nicolasvrs@hotmail.com
vagy itt is irhatsz ahogy gondolod. Jelentkezz!
Mégegyszer Gratulàlok!

Judit
juju (juju)
 


Szia Agi !
Na vegre feltettel kepeket!Kép
Es elarulnad mitol olyan jo kis barna a kisfiad ott a hideg eszakon?(es az en lanyom meg mint a tejfel itt a meleg delen Kép )
Nagyon edes tenyleg!Az ivos kep nagyon tetszik azzal a nagy 1db szemmel !!!
Gondoltad volna tavaly ilyenkor hogy 1 ev mulva ilyen gyonyoru nagy fiad lesz? Nem ugye?!
Ez a termeszet csodaja Kép
A kepeken latszik,hogy Bencus legalabb annyira "nincs"elkenyeztetve a sok jatekal mint SophiekaKép (Lassan mar be sem ferunk a lakasba)
Szia ,
Csilla +Sophie
Leiner Csilla (lcsilla)
 


Szia Csilla!

Mostanaban ritkan jarsz errefele. Hogyhogy?
A Bence a sok setatol ilyen szinu. A jatekoktol mar is is alig ferunk el. Nem tudom mi lesz pl. karacsony utan. Pedig en magam nem is veszek neki sokat, a legtobbet ugy kapta innen-onnan.
Rolatok lesznek ujabb kepek?
Szia!

Agi
Agi
 


Ági!
Gyönyörû baba a kisfiad! És milyen kis érdeklõdõ! Biztosan fogorvos lesz.
Sok boldogságot hozzá!
Feksi
Feksi
 


Koszi szepen Feksi! Fel kene tennem par ujabb kepet is, mert mar sokkal nagyobb. par nap mulva 15 honapos lesz.

Agi
Agi
 


Haliho,megtaláltalak... 2 éve volt utoljára irva, gondoltam felfrissitem az oldalt.KépKép
Barbi

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: