Új privát üzeneted érkezett!

A felső a nagyonbaba.hu-s

Kép
baba1973
 
 


Hugi
PHPBB -ből másold ki az [img] -től [img]-ig a kódot és illeszd be az Profilodba az aláírás részhez és akkor lesz tuti a vonalzód :D
Jólányka
Nagyon drukkolok Neked,hogy ne kelljen inszemeznetek és ,hogy jöjjön az a baba természetes úton :D
Ha sikerült akkor viszont visszateszlek a táblázatba egy jó nagy szívecskével :D
Puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Kép

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Sziasztok!

Baba laptetős vagy! Hurrá!

Remélem, Hugi mai sikere után így potyognak majd a babócák a topikon:

Kép

Hugi, annyira feldobott az eredményed, mintha legalább is velem közölték volna. Szabályosan vigyorogva repkedtem a lakásban tőle. Mi van azzal a vonalzóval?

További szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Tinky,

úgy látom Te "betáraztál" Mindenkinek:-) Bölcs szóljon belőled :lol:

Bibus
bibus
 
 


Na vajon?

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


És nem megy!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szia Hugi,

tudtam hogy megvan és nagyon nagyon örülök neki. Vannak még csodák----.

Lányok a 10.lombik le a kalappal. Mindannyiunknak ennyi kitartást és hatalmas pelenkahegyeket kívánok.
Csütörtökön én is megyek és meglátjuk, mit mondanak az okosok, hol van a készülékemben a hiba. Még inkább remélem azt mondják meg, hogyan tovább.
Jók legyetek és növesszétek a pocaklakókat:)
kockaspled
 
 


hahó!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Na jó! Feladom! Ez nekem nem megy! Pedig a nőivonalas ment! K....a béna vagyok!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Tinkyb!
Így sem megy! Átmásoltam!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Majdnem jó!

Így kezdődjön: [url=http://www.nagyonbaba....

A vége, ez legyen: Pocaklak4.jpg[/img][/url]

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Hát, addig nem tudtam lefeküdni, amíg a másik fórumon és itt meg nem tudtam amit akartam.

Hugi: GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!
Én olyan jót bőgtem örömömben, mintha tényleg nekem mondták volna a jó hírt. Elképesztő. Csak így tovább mindenkinek. Én is jövök hamarosan.

Andy, én is kérem majd a képet nem sokára, úgyhogy ne tedd messzire.

Noki, most vettem csak észre, hogy nálam 2. lombikot írtál. Ez így ebben a formában nem igaz, mert nem értünk el a lombikig. Ez csak az első, és egyben az utolsó is lesz.

Jolányka, nagyon aranyos vagy hogy nem felejtettél el üdvözölni. Hamarosan írom neked a priviben a jó hírt. Puszillak.

Bocsánat hogy ilyen kevés vagyok, de nézzétek meg hány óra van. Csak a fórum olvasást nem tudtam volna ki hagyni. Így nyugodtabban fogok aludni. Főleg hogy ilyen jó hírt tudtam olvasni.

Hugi, nagyon édi vagy ahogyan kínlódsz.

Baba, majd szólok mikor gondolj ránk is, nagyon nagy szükségünk lesz minden szellemi erőre. Te kis fórum boszi.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt lányok! :D
Látjátok, nem tudok aludni! :wink: De megvan a vonalzóm! Fogalmam sincsen, hogy eddig miért nem sikerült, pedig ezt végig játszottuk a barátnőmmel, aki még ért is hozzá.
Semmit nem aludtam ám! Egyfolytában járt a fejem. Remélem minden rendben lesz, de miért ne lenne!
Mindenkinek szép napot!! :D

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!
Biztosan minden rendben lesz, ne izgulj!
Én tudom!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
baba1973
 
 


Lányok!
Képzeljétek, hogy nekem évek óta bizonyítottam a ciklus 20. napja körül szokott lenni a peteérésem, még stimulációval is csak a 18. napra sikerült előre hozni, és most a műtétem után olyan gyanus voltam magamnak a 11. napon tegnap és ellőttem egy LH tesztet és full pozitív!!!!
V.doki egy csodadoki, ezt 10 éve nem tudta egy doki sem elérni, ezek szerint ezt is a hatalmas miomám befolyásolta. :lol: :lol: :lol:

Kép
baba1973
 
 


Sehol senki?? :cry: :cry: :cry:

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Madárcsicsergős jó reggelt mindenkinek!

Hugi, nagyon ügyes vagy. Tudtam én hogy sikerülni fog az a fránya vonalzó. Én is korán ébredtem, pedig az este fél egy volt amikor lefeküdtem. De, nem hagytam magam. Vissza feküdtem és nagy nehezen sikerült vissza aludnom.

Baba, kicsit korán kérdezted. Most már én itt vagyok.

Mindenki jól van? Én nagyon vidám vagyok. Annyira fel dobta a hangulatomat Hugi jó híre.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


De jó!
A te lányaid tudják, hogy babát szeretnél?

Kép
baba1973
 
 


Baba, én is itt vagyok!

Engem csak ez visz előre, hogy V. doki műtétje után és is kismama lehetek. Egyébként a műtét gondolatától be vagyok tojva, de most csak a cél érdekel. Remélem a nyár végére már nekem is lesz pocaklakóm.

Hugi, örülök, hogy összejött a vonalzód! Hidd el, minden rendben Veletek! Tegyél-vegyél úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna, hogy kismami vagy.

Vasikáé, örülök, hogy ilyen jól vagy! Hamarosan meglesz a kivizsgálásotok, és Nálatok is beindul a babaprojekt!

Még jövök...

Kép
tinkyb
 
 


HUGIKÁM, azt a mindenit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! most olvasom csak, GRATGRATGRAT!!!!!!!!!!!! szívből örülök!!!! :lol: :lol: :lol:

aztán nem izgulni, mondom én, aki tiszta para folyamatosan. :roll:
fáncsi
 
 


Ne izgulj!
Nem lesz semmi negatív élményed!!!
Nekem, ha ne adj Isten újra műtétre lenne szükségem gondolkodás nélkül mennék.

Kép
baba1973
 
 


Baba, köszi a biztatást :!: :)

Kép
tinkyb
 
 


Tegnap már számolgattam, Hugi dátumai alapján az enyémeket:

Műtét: 2009. április 23.
Fogigátló: 2009. június 23. (házassági évfordulónk)
Beültetés: 2009. augusztus 8. (férjem lányának a szülinapja)
Vérvétel: 2009. augusztus 23. (823 a szerencse számunk)
vagy
Vérvétel: 2009. augusztus 27. (a szülinapom)

Annyira boldog lennék, ha az idén Kép lenne a szülinapi ajándékom!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Már régóta olvaslak Benneteket, most már én is Círis-es vagyok. Remélem befogadtok ebbe a jó kis csapatba!
detko79
 
 


Szia Detko!

Üdv. a csapatban! Én is olvasgatással kezdtem a topikos életem. Érdekel a történeted, kíváncsian várom.

Sok sikert a Ciris-es látogatásokhoz! Legyél Te is hamar kismami! :lol:

Kép
tinkyb
 
 


Baba!
A lányaim nem csak hogy tudják, de ezerrel mellettem vannak. Már alig várják a kistesót. Bármit meg tesznek, csak legyen kistesó.

Most már megyek dolgozni, de legyetek nyugodtan aktívak a fórumon és csak pozitívan :lol: mert este addig nem fekszem le, amíg meg nem tudom mi volt veletek ma.
Mindent írjatok le.
Pusza és legyen szép napotok.
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok lányok! :wink:


Tinkyb! :D
Te jól kiszámoltad a dátumokat! Hát számolgassál csak nyugodtan,mert nemsokára Te is túl leszel a műtéten, és utána jöhet a baba projekt! Ami sikeres lesz!!!!! :P
Nézzétek meg az én esetemet, 10 évig bohóckodtak velem a Kaálisok: 9 beülti, 0 gyerek, 2 méhenkívüli.! :evil: És tessék! Eljöttem a C-be, a mi drága V.dokinkhoz, megműtött és itt van a pocakomban az álmunk!!! :P :D
Igaz, még most sem hiszem el! Annyira hihetettlen! De igaz!

Kockáspléd! :D
Látod az én esetem az élő bizonyíték, hogy nem feladni :!: :!: :!:

Detko! :D
Üdvözöllek én is ebben a szuper bandában, és hidd el, hogy a lehető legjobban döntöttél amikor a C-t választottad! Ki az orvosod? Mióta jársz ide? És mi a problémád? Több kérdésem nincs. :wink:
Sokat fórumozzál te is majd velünk!!

Andyka! :D
Olyan nagyon eltűntél! :cry: Annyira hiányzol! Légyszives írjál nekünk!!! :wink:

Mindenkinek puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,itt vagyok :D :D

Detko!

Sok szeretettel üdvözöllek én is köztünk,a legjobb helyen vagy!!!
Írnál egy pár sort,hogy mi a gond,hány éves vagy,ki az orvosod??Így könnyebben tudunk segíteni és mi is leszoktuk firkantani.

Hugikám!

Naon suép a vonalzód :D :D
Megkaptad,amit küldtem Neked??
Vigyázz magadra és szállj fenn a magasban örömödben!!
Küldök egy kis pocaksimit...simi,simi :D

Egy kis meglepi Mindenkinek ebben a szép tavaszi időben:

Kép







Kép









Kép








Mindenkinek sok-sok pussz!

Andy
bandy27
 
 


Hugi!

Pár napig nem voltam a gépnél! Most olvasom, hogy mi történt, hát ez óriási jó hír. Nagyon örülök NEKTEK! Vigyázz nagyon magatokra! V doki egy Félisten.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok Lányok!

Megpróbálom összefoglalni az eddigi műtéteket.
Szóval először is 30 éves vagyok, Vereczkey dr. az orvosom, volt már 1 lombik a Kaáliban. Március eleje óta járok a cirisbe.

2004-ben vakbélgyanúval kerültem be a kórházba itt Pesten, majd műtét közben rájöttek, hogy nincs is vakbelem, 2 db 8cm-es endóm van a jobb és bal petefészekben. A cisztákról tudtam, 3 havonta jártam ellenőrzésre, de az akkori doki szerint nem kell vele csinálni semmit, majd felszívódik. Nem így lett. nagy hasi műtét volt.

2005-ben laparral meg kellett ismételni - debrecenben- mert nem vették ki a cisztát csak leszívták, így újra megnőttek.
Ezt követte 1 év spontán ciklus, biztattak sikerülni fog.

2008-ban újabb ciszták jöttek, amiről 4 különböző orvos megállapította, hogy endom., azonnal műtét. Újra nagy hasi, mire felébredtem nem volt egy darab petevezetékem is, persze a ciszták nem endók voltak.

Így jött tavaly dec-ben az 1 lombik, 6-7 hét környékén elvetéltem.

Márciusban irány a ciris, itt dr. úr megállapította, hogy méhsövényem van -amit eddig senki nem mondott- és nem érti, hogy ezt a kaáliban senki nem vette észre, szóval újabb műtét, lapr. most ápr 7-én, nyáron lehet a következő lombik.
detko79
 
 


Sziasztok lánykák! :D

Móni!
Köszi a jókivánságot, megigérem, vigyázni fogok a babára!!!Ti jól vagytok? Ritkán vagy itt nálunk! :cry:

Detko!
Nem dobunk egy bombát a Kaálira? Kisértetiesen hasonlít az eseted az enyémhez, csak én 10 évig jártam oda! Én hülye! :x Pedig hányan mondták,hogy váltsak!
A lényeg, hogy most már tuti jó helyen vagy! Engem is dec-ben műtött V.doki sövénnyel, és látod az első beülti sikerült. Ami a Kaáliban 9szer nem!!!
Kitartás!! Jó lesz, meglátod! :lol:

Jó éjt mindenkinek, hátha ma már sikerül aludnom egy kicsit. Egyébként ma jött ki a többnapos feszültség, mert délelött igencsak nem tudtam leszálni a klotyoról!

Puszi nektek: Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Detko, köszi, hogy megosztottad velünk a történetedet.
Mennyi mindenen átestél már ilyen fiatalon! Tíz emberre is elég volna az, amit felsoroltál.
Itt már hozzáértő kezekben vagy Te is!

Hugi sajnálom, hogy kisajátított ma a klotyótok. :D Remélem, ma már tudsz egy jót aludni.

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok, ahogy ígértem, itt vagyok. Igaz, már holnap van. Vagy ma már ma van? Hú, most már össze zavarodtam.

Annyira vidám vagyok. Már alig várom a holnapot. Végre meg vizsgál a doki. HI-HI-HI :lol:

Hugi, csudi szép a vonalzód. A legszebb amit eddig láttam. Amit Tinkybnek írtál, azt én szépen le fogom másolni és hatalmas betűkkel fogom kinyomtatni, hogy minden nap nézhessem.

Detko, én is hadd üdvözöljelek. Nem semmi a sztoryd. Kicsit rövidebb mint a hugié, de elég kimerítő. Sőt, nagyon kimerítő. Ezek az állami klinikák csak azoknak tudnak csinálni gyereket, akiknek semmi bajuk nincs, csak a türelmetlenség miatt nem esnek teherbe? Nekem nem is az a bajom hogy nekem nem csinálták meg, hanem hogy a problémákat nem veszik észre, és nem is érdekli őket. Mi ez?
De, csak pozitívan, mert látjátok sokan ide találtunk és egyre több a kismami.

Andy, nagyon köszönjük a képeket. Tényleg aranyosak és vidámság keltőek.

Mindenkinek nagyon jó éjszakát, szép álmokat (babásokat) és az álmok teljesülését kívánom. Holnap beszámolok mit mondott a doki.
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Senki nem ébredt még fel?
Én megint csak 5 órát aludtam. Szerintem túlságosan izgatott vagyok már. De, ugyanakkor az is fura, hogy napközben nem olyan vészes. Nem vagyok annyira álmos. Mióta nem kávézok, egyre furábban viselkedem. Lehet hogy annyira jól alszom hogy ki pihenem magam?
El érkezett a nagy nap. Április 1. Júhééééjjjjj!!!!
Már tekerném az órát.
Majd jelentkezem.
Addig is kívánok mindenkinek egy napsütéses, gyönyörű tavaszi napot. Legyetek vidámak.
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Csajok, most vettem észre, hogy a babanet nem állította át az órát.
Az este is éjfél volt amikor írtam, most meg már fél tíz van, és csak fél kilencet mutat. :roll:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé!

Gondolok Rád, és bízom benne, hogy mindent rendben talál majd Nálatok V. doki.
:D Drukkolok :!:

Sok sikert!

Kép
tinkyb
 
 


Halihó! :D

Vasikáé!
Hányra mész a mi drága doktorunkhoz? Nagyon szorítok, biztos minden ok lesz!

Én a változatosság kedvéért most a holnaptól félek. Izgulok a hcg miatt. Remélem növekszik szépen!

Küldök egy ari kis viccet nektek, ma kaptam! :wink:



>> Juliska igen izgatott a nászéjszaka előtt, mire az anyja

>> kioktatja:

>> - Neked nem kell semmit sem csinálni, majd a Jancsi mindet

>> megold,

>> csak azt kérdezd meg a végén hogy mi legyen a neve a gyereknek!

>> El is érkezett a nászéjszaka, megtörtént az aktus. Juliska

>> megkérdi:

>> - És mi legyen a neve a gyereknek?

>> Jancsi lehúzza férfiasságáról a gumióvszert, csomót köt rá

>> és így szól:

>> - Ha ebből kijön, akkor David Copperfield!



Puszi nektek! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Voltam ma uh-on a drága dokinknál. 1 hét múlva kell kontrollra mennem, ugyan minden rendben van de a szívműködést még nem tudta megnézni. Pulzál már de még kicsi, szerinte kicsit később ágyazódhatott be. Remélem minden rendben lesz, kicsit aggódom annak ellenére, hogy mindenki nyugtatott, hogy nincs semmi gond.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!!!!

Móni, én sem tudok mást mondani. Csak azt hogy nyugi, szerintem sincs semmi gond, ha már lehetett látni hogy pulzál. Most mindenképp nyugodtnak kell lenned. Hadd aggódjunk mi helyetted. Te csak tájékoztass minket hogy minden rendben és nyugodjunk le kicsikét.

Tinkyb, Hugi, köszönöm nektek hogy szorítottatok értem. Volt értelme, mert minden OK. Képzeljétek, majd elájultam amikor a doki mondta hogy a hormonok nagyon rendben vannak. Kétszer vissza kérdeztem és mind a kétszer ugyan azt a választ kaptam. Harmadjára már konkrétan az FSH-ra kérdeztem rá, és csodálkozva mondta hogy az is rendben van. LH 2 és FSH 5. Ez olyan hihetetlen. Remélem nem szivat április elseje alkalmával.
Negyedikén már kezdem a stimut, kis is váltottuk a sok gyogyit. Istenem!!!! Annyira szép az élet!!!!

Látjátok, kívántam nektek napsütéses, gyönyörű tavaszi napot. És bejött. Ennyire gyönyörű idő még nem volt idén.
Puszilok mindenkit,
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé!

Látod eljön a Ti időtök is, nagyon szurkolok! Köszi a biztatást, remélem minden rendben van oda bent. Mindig van valami amiért aggódhat az ember, és ennek ám soha nem lesz már vége még az unokáknál sem.

Móni
móni101
 
 


Móni, biztos minden rendben van Veletek csak, ahogy írtad, ő még egy nagyon pici baba. Jövő hétig akkorát fog nőni!

Vasikáé (vagy a Zsuzsát szereted jobban?), szuper jó hírekkel jöttél! :D Hajrá leendő kismami! Nemsokára küldjük Neked is a ragacsokat!

Kép
tinkyb
 
 


KÖSZIKE!!!

Mindegy nekem minek szólítasz. Zsuzsa vagyok, de már a Vasikáéra is hallgatok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzsa!

De örülök,h ilyen jó híreket kaptál :D :D
Már nem sokat kell aludnod és elkezdődik Neked is a babaproject,ez annyira jó!!Nagyon gyorsan telik az idő :D
Én is drukkoltam,nem csuklottál??

Móni!

Ne aggódj!!
Minden rendben lesz és szépen megfog nőni a jövőhétig,hallani fogjátok a szívecskéjét is :D :D

Hugi!

Kirugtál a hámból,h nem jelentkezel??
Nem válaszoltál...várom,h írj!!

Szép napsűtéses tavaszt mindenkinek!!!
Nevessetek sokat,gondoljatok szépekre!!

Kép









Kép








Kép







Ez hozzon minden leendő kismaminak szerencsét!!!

Kép





Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Volt ma valaki 8 és fél 9 között a cirisbe? Én voltam ma vérvételen (3. napi hormon, genetika), sokat vártam Mártikára, így volt időm megjegyezni az arcokat.

Hugi! Írhatnál majd nekem a sövény műtétről? mennyi idő volt a műtét, regenerálódás, véreztél-e utána.

Vasikáé! Klassz, hogy jó híreket kaptál!!

Móni! Minden rendben lesz, a kolléganőmnek is pici volt az elején, de azóta már sokat nőtt.

Majd még jövök.
detko79
 
 


Andy, köszönöm szépen neked is. Tudtam hogy szorítotok nekem, éreztem. :lol:
Nem csuklottam, de éreztem.
Már izomlázom van az arcomon annyira vigyorgok. Fülig ér a szám. Még jó hogy van fülem. Bele sem merek gondolni meddig érne a szám. :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


8 és fél 10 között, rosszul írtam az előbb :D
detko79
 
 


Ezzel kívánok mindenkinek nagyon szép éjszakát:

Kép








Sok pussz holnapig!
Megpróbálok sűrűbben jönni...

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Ennyire szép nap még nem volt az idén, remélem a hét további napjain is ilyen melegben és napsütésben lesz részünk! Van egy szuper digitális hőmérőnk és képzeljétek, még mindig 20fokot mutat kintre.

Ahogy látom tényleg tavaszodik, csak úgy röpködnek a jobbnál jobb hírek :-)

Vasikáé,
gratulálok a szép hormonokhoz, babára fel, most már nem állíthat meg Titeket semmi és senki :wink:

Hugi,
hogy vagy, remélem a klotyó már a múlté!

Móni,
nyugiii, az idegeskedést hagyd ránk, Te pedig nyugodj meg, mert a Csöppséggel minden rendben van! Majd jövő héten megmutatja, hogy Anyáért dobog a pici szíve 8)

Szép estét Mindenkinek!

Bibus
bibus
 
 


Andy, köszönjük ezeket az aranyos képeket. Nekem nagyon bejönnek.
Jó éjszakát neked is és szép álmokat.

Detko, mi 12,45 körül értünk oda. Akkor te már rég nem voltál ott. Egyébként taliztam egy nőcivel, aki kicsit megbotránkozott azon hogy nekem már van két gyerekem és most bevállalok még egyet. Azt már nem is mertem mondani hogy reménykedem a kettőben. Azt mondta hogy nagyon bátor vagyok.
Na, ja, az vagyok. Ő 41 éves és van egy 12 éves fia, most szeretnének kis tesót, de nem jön össze. Hát nem tudom miért volt megbotránkozva. Én nagyon örülök hogy így döntöttünk és ez a lényeg.

Most már hagylak titeket, pusza.
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?