Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bibus, nem semmit a laptetűs félreértésed. Olyan jót nevettem.

Kockáspléd, annyira jó hogy ilyen vidám lettél. Én nagyon reméltem hogy sikerül. Én fel nézek emiatt rád. :lol:

Tinkyb, a babakocsikat még nem néztem meg, mert nem értem rá, de meg fogom nézni. Szeretem nézgelődni a baba cuccokat. A pihi-szék nagyon aranyos. És nem is volt drága.
A fréziának egyenesen imádom az illatát, és még szép is. köszönjük hogy megosztottad velünk.

Tocsa, te megfejtetted a problémád kulcsát? Ez nagyon jó. De most ilyenkor mit lehet tenni? Nem próbáljátok ilyenkor? Ezt ha megosztanád a dokival is, talán tudna tanácsot adni.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Na igen, ez vagyok én, meg a lapostetű:-) Vasikáé remélem tudod, hogy most Te vagy laptetős :-) Ahogy eddig olvastam a fórumot, ez jót jelent :wink:

Pont ilyen csodababakocsit láttunk múlt vasárnap!!!! Jó kis csodajárgány 8) Nekem a kedvencem: http://www.neonato.it/#/en/products/cat ... 1/prod=572 Barátnőim között elég sok a kismama és a kocsijaik közül nekem ez eddig a legszimpatikusabb. Bár ahogyan ismerem magam, ez még simán változni fog, mire ránk kerül a sor.

Hűha az a babaszék nagyon cuki! Azt hiszem én is szétnézek a licitálós oldalakon, már több helyről hallottam, hogy érdemes.

Kicsit még bele kell rázkódnom a fórum életébe, mert a nevekkel még bajban vagyok és mivel most új oldalt kezdtünk, nem tudok visszamenni megnézni, hogy ki mit írt. :oops: Úgyhogy bocsánat, ha még össze-vissza írok.

Több oldalon is olvastam, hogy műtét vagy átjárhatósági vizsgálat után hamar terhes lett az illető, lelkem mélyén most ebben bízom. Aztán ha mégsem, Vereczkey dr. tudása majd besegít :P Már nem esek olyan hamar kétségbe, ha beköszönt Vérnéni, az eddigi hónapok alatt rájöttem, hogy felesleges, mert úgysem tudok mást tenni. Mióta ismerem a férjemet, azóta nálunk úgyis jellemző, hogy mindenért meg kellett küzdenünk, s mikor nem vártuk, akkor vált hírtelen valóra az álmunk. De mindig összejött, amit akartunk. Ez most is így lesz, tudom ám 8)

Szép estét és mesés álmokat a lassan szundikálóknak!
Bibus
bibus
 
 


Vasikáé, laptetős vagy! Ez tudod, mit jelent!? :lol:

Bibus, nagyon klassz ez a kocsi is, amit Te választanál!
Lassan ezért a sok babakocsi reklámért kérhetnénk külön juttatást!
Szorítok Nektek, hogy a baba projektben is valóra váljon az álmotok!

Többi Lányok, ma merre jártok?

További szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 

 
 

Azt nézem, hogy többen is válthatunk vonalzó "gyártót", mert a nőivonal megszűnt. Ennek megfelelően a vonalzók nem jelennek meg. :roll:
tocsa
 
 


szép jó estét!

bocs, hogy mostatanság nem jelentkeztem, de a hetem elég gázos volt...
folyamatosan fájdogált a hasam, amit nem tudtam mire vélni, felhívtam az intézetetet v. doki javasoltam, hogy szedjem a magne b6 vitamint, napi háromszor kettőt, amúgy normális lehet a fájás, ha erősebb görcs vagy vérzés jön, akkor jelentkezzek, egyébként meg menjek a megbeszélt pénteki uh-ra.

végre eljött a nagy nap, a tegnapi, uh...megmondom őszintén baromira paráztam, mert tényleg olyan fura fájdalamim voltak....kiderült, hogy minden okés, 3,4 cm a babuskám és nagyon-nagyon cuki volt, mozgatta a kis kezeit, integetett nekünk...

viszont este felé észrevettem, hogy jön valami barnás cucc, amitől nagyon megrémültem, mert eddig ilyen nem történt, gondoltam megvárom a reggelt és lesz ami lesz... majd fehívom a dokit...
reggel felkeltem, de sajnos nem múlt el továbbra sem...beszéltem v. dokival, aki azt mondta, hogy próbáljak meg pihizni, az utro is okozhatja stb...és hozzátette, ha úgy gondolom menjek be megnéz...akkor még nem gondoltam úgy, de pár órával később, amikor is fokozodott a barnázgatás, muszáj volt bemennünk. baromi parás voltam már akkor, totál kikészültem pár óra alatt....a babával minden okés, semmi elváltozás.... felsorolt három lehetséges indokot, hogy miért is lehet...szóval most ott tartunk, hogy szednem kell a dupheston-t...(bocsi, ha helytelenül írtam le, de lusta vagyok lemenni a dobozért...) és szúrnom kell az ovitrelle-t másnaponta, három alkalommal... és hát megnyugodnom végre...

és nem mehetek dolgozni sem, egy hétig...nem érint túl jól most, de legalább fórumilag a top-on leszek majd...

noki, sajnálom, ami a férjuraddal történt, bízom benne, hogy hamarosan megoldódik a helyzet! :oops:

csajok, örülök, hogy jól vagytok!

hugi, mennek a drukkok továbbra is ám! :D

tocsa, szoli-futkározás stb...de jól hangzik!
én el sem hiszem azt az öt évet ám. :wink:

bibus, üdv. nálunk! :shock:

kockaspled, baromi vagesz a kocsi, nekem is bejön. :)

tök jó, hogy felteszik a képeket a kedvencekről, így legalább én is képben leszek már végre kocsiügyileg... :?

andy, meglátod napról napra jobban leszel! :wink: :wink:

vasikáé, nagyon komoly a neved...főleg a story...azt hiszem agyalhattunk volna rajta, egy darabig, mire benyögi valaki ezt a megoldást.. :shock:

astrobaba, üdv. neked is! :lol: :lol:

hú, csajok én nem tudom már, hogy kit felejtettem ki esetlegesen a felsorolásból, de attól elnézést kérek...most ez elmúlt két nap történéseit olvastam és sajna nem emlékszem mindenre tisztán...

puszi, fáncsi
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Talán Tocsa kérdezte,hogy mi az az Ivig?Én most regény helyett inkább ajánlanék mindenkinek,de leginkább a többször vetélt nők figyelmébe egy riportot.
Menjetek fel a HírTv honlapjára (www.hirtv.hu) és ott a Gyógyhír c. műsor 2007. dec.16-ai adását nézzétek meg!!!
(Életmód és azon belül lesz a gyógyhír)

Remélem így már érthető lesz és tudtam segíteni!

Ami oldalt Mariann belinkelt,azok a vizsgálatok is ehhez a kezeléshez vezetnek! :wink:

Csak összeáll,mire akarlak én párótokat rávezetni! 8)

Mindenkinek szép estét!

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok!

Tocsa, a vonalzót már mondták a csajok, hogy meg szűnik, de gondoltam megvárom. Hát bekövetkezett, ezért én is keresek valami aranyosat. Amik voltak, azokat nagyon szerettem, mert a lányaim természetét tükrözték. Remélem találok olyasmit.

Fáncsi, meg értem hogy parázol. Gondolom mindenki így érezne a helyedbe, de most tényleg csak a nyugalom segíthet rajtatok. Egyébként a kisebbik lányomat végig úgy hordtam ki, hogy nyitott volt a méhszájam és végig barnáztam. Nem lett semmi baja, szép nagy és egészségesen született. Nyugodj meg. Az idegesség soha, semmiben nem tett még jót.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!
De nagy a pangás!
Tudja valaki, hogy véglegesen szünt-e meg a nőivonal?
Kénytelen voltam új vonalzót csinálni, de olyat nem találok ahová én írhatom be az eseményt ameddig számoljon. :cry:

Kép
baba1973
 
 


Hát nekem nem megy ez a vonalzókészítés.
Vajon miért egymás mellé rakja a rendszer?

Kép
baba1973
 
 


Sikerült!!!

Kép
baba1973
 
 


Szia, Baba!

Én is így jártam, de vág az eszem mint a beretva. Az első kód után üss egy vagy két entert, tehát legyen köztük egy kis szünet.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Látom neked is vág az eszed.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Hahó lányok! :D
Nagyon be vagyok sza..a, nem csináltam tesztet, nehéz volt megálni, de nem mertem. Úgy gondoltam,hogy még legalább így marad 1 napom, bár ez a bizonytalanság borzalmas! :cry:
Már egy 2 lábon járó TNT vagyok.Valahogy napok óta tutira úgy érzem, hogy ebből sem lett semmi. Az ég világon semmit nem érzek, sem cici sem semmi. Viszont a hasam már nem fájdogál.
Lányok, ha ez nem sikerül, akkor mikor lehet megint nekimenni? Itt is kell 3 hónap?
Mindenkinek puszi: Hugi.
Kérlek benneteket, hogy nagyon szorítsatok holnap!!

Baba! Fórumboszi, te főleg!!

Köszi:Pusszancs!

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!
Ne izgulj!!!
Olvastad a Titkot?
Tudod!- a pozitív gondolat a jó gondolat- ne vonzd be a bajt!
Hinned kell a babócákban!
Én hiszem, hogy ez most sikerült, deneked a bizonytalanság sokat árt!
Az is negatív energia.
Én biztosan teszteltem volna és már lassan egy hete örülnék a helyedben:)))
Nagyon szorítok és küldöm a pozitív energiát, nyisssss ablakot!!! :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
baba1973
 
 


Hugi,

Sokszor gondolok rád holnap. Szorítok nagyon! Írj, amint tudsz.
Amúgy, már én is teszteltem volna, akárcsak Baba :wink:

Nekem azonnal lehetett volna következőt, amikor nem sikerült. Nem kellett volna 3 hónapot várni.

Nagyon izgulok már én is! Tudod, csak pozitívan! :D

Nyugalmas, szép estét és éjszakát Mindenkinek!
tocsa
 
 


Hugi, én is nagyon szorítok Értetek!
Sikerülni fog :!:
Várom holnap a híreket!

Kép

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Hugi,
legyél erős a neheze megvan. Letelt a két hét és reméljük holnap jó híreket kapsz.
Én már megnyugodtam és csütörtökre már van időpontom, újabb inzulinrezisztencia vizsgálatra, endokrinológushoz. Kezelni fogják a PCO-mat és csak úgy megyünk vissza a Cirisbe újabb beültetésre. Nem tudom mennyi idő a kezelés, azt sem tudom miből áll, így izgalommal várom a csütörtököt.
Érdekes módon a vérvétel másnapján megjött a mensim, pontosan , ahogy régebben szokott. Már ez is egy meglepetés:) Csak azt szeretném, hogy bár lennék egy két évvel fiatalabb. Azt hiszem nyugodtabban viselném a próbálkozásokat. Mindig ott ketyeg az óra, hogy már elmúltam 35.

Írj, ha bármi van, nagyon nagyon szorítok érted.
kockaspled
 
 


Köszi lányok!!! :lol: :wink:

Nagyon jó, hogy így szoríttok nekem,nekünk!
Majd holnap megírom. Jobban izgulok, mintha valami vizsgára készülnék!

Kockáspléd!
Nagyon örülök neki,hogy nem adod fel, és megpróbáljátok megint! Ez már mindjárt máshogy hangzik, mint amit a vv.után írtál, de az érthető volt az elkeseredésed miatt!

Jó éjt mindenkinek!! Hugi.
Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Kockáspléd!
IGEN! Ez az, nagyon örülök, hogy adsz magadnak még lehetőséget!
Hiszem, hogy Te is hamarosan babás leszel!

Kép
baba1973
 
 


Hugi, nagyon szorítok és holnap alig várom hogy jelentkezz. Ámbár én délután dolgozok és majd csak kedden reggel tudom gyors futtában megnézni, de az lesz az első. +++++++++++++++ Küldtem én is egy kis pozitív enerdzsit.

Kockáspléd, el képzelni nem tudod mennyire örülök a hírnek. Sokkal nagyobb sikert kívánok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


hugi, nagyon-nagyon szorítok!!!!!
fáncsi
 
 


Kockáspléd, szuper, hogy mentek tovább és, hogy újra szurkolhatunk majd a beültetésed után!
Sok sikert kívánok!

Kép
tinkyb
 
 


Hugikám!
Mikor telefonálsz?
Annyira izgulok!
+++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Kép
baba1973
 
 


Hahó Baba! :wink:
Fél 10-kor vette le a Juli a véremet és azt mondta, hogy fél 4 fele telcsizzek. Tiszta ideg vagyok! :evil:

Puszi:Hugi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Azt elhiszem!!!
Azóta is megálltad, hogy nem teszteltél?
Elismerésem!!!- én tőled sokkal gyengébb vagyok :oops:
Annyira szorítok, hogy el sem hiszed!!! :D

Kép
baba1973
 
 


Hahó lányok!

Megvan! Itt van a pocaklakó! Juhéjjjjj!!!! :D :D :D :D :D
3százvalahány a hcgm! Nemtudom mert már nem tudtam odafigyelni!
Ezt nem hiszem el!! Megcsinálta, összehozta a V.doki! Lányok! 10év!!

Mindenkinek köszönöm szépen!!!

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szia Hugikám!

Én csak ennyit tudok most írni:Nagy gratula:D:D

Kép







Ezt a képet sok lánynak szeretném még küldeni a közeljövőben!!

Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Hugi, ez fantasztikus :!:

Kép

Kép
tinkyb
 
 


JUHÉJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!
Na ugye!
Én tudtam, éreztem és nem hiszed el, de minden nap kértem, hogy sikerüljön. :D

Kép
baba1973
 
 


Hugi, borzasztóan örülök! Hatalmas gratula! :D :D :D :D :D
tocsa
 
 


De örülök, szinte remegek és sírhatnékom van! :D :D :D Kép Kép

Kép
baba1973
 
 


Hugi
Gratulálok Nektek nagyon!
A legjobbakat kívánom :D azaz róka mentes várandósságot :D
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Kérek mindenkit ,hogy a táblázatba ha valamit javítanom kell akkor írjatok nekem!
Sok puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Lányok! :D
Mindannyiotoknak nagyon-nagyon köszönöm,hogy velem együtt örültök, még fel sem tudom fogni! Olyan hihetetlen!
Egy pár napra még szükségem van, hogy elhiggyem. Csütörtökön kell mennem megint vv-re.

Mégegyszer: nagyon köszönöm nektek lányok!!!! :P

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szia Hugi!!!!!

Hogy valaki ilyen gyorsan megírja a Jézuskának, mit kér Karácsonyra és a Jézuska teljesítse is... :lol: Csudanagy ölelést és gratulációt küldök Neked!!!!!!!!!!!!

Kép

Bibus

[/img]
bibus
 
 


Noki,

én is bekerülhetek a táblázatba? 28 éves vagyok, polipműtét után, most próba itthon, aztán lehet a köv. inszem lesz - de még meglátjuk.

Köszönöm,
Bibus
bibus
 
 


Hahó, csak próbálkozok a táblázattal.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Nem sikerült. Na megint!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Miért nem megy?

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugikám!!!!! Hatalmas gratula a mai erdményhez és a tesztelés kihagyása miatti türelmedhez!! Látod, türelem, babát terem :wink:
Sok boldogságot és hidd el nyugodtan mindez a valóság!!!!:D :D

Nokikám!!! Megkérhetnélek arra, hogy addig vegyél ki a táblázatból, amíg nem lépünk be a Ciris kapuján??? Sajnos több okból ez egyre messzebbnek tűnik és nem jó látni ott magamat, főleg az tavaszi dátumokkal :cry: Ha mégis valamikor tudok menni, én leszek az első, aki szólok,hogy visszakerüljek! De addig ne kelljen mindig ezzel szembesülnöm, hogy még nem, kérlek!!! Köszi!!

Sajnos ritkán nézek be, és 1-2 privire futotta msotanában csak, de mindenkinek itt is sok szeretettel drukkolok és a legjobbakat kívánom!!! Vasikáé!!! Neked is :wink: Jólányka
jolanyka
 
 


Mit szeretnél kismami?:)))))

Kép
baba1973
 
 


Baba!
Felmentem a nagyonbabá-ra, és az istennek sem sikerül feltenni ezt a nyamvadt táblázatot.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


A vonalzóra gondolsz?

Kép
baba1973
 
 


Csak ezeket a hülyekódokat írja le!
Most pont úgy szenvedek mint Te valamelyik nap! :evil:

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


PHPBB kód - bizonyos fórumok csak ezt a formátumot ismerik:
Ez a szöveg alatt lévő összes írást másold be.

Kép
baba1973
 
 


Ide:
Aláírás:
A hozzászólások végére kerülő szöveg. Legfeljebb 255 karakter lehet.

Kép
baba1973
 
 


Na lássuk!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Nem megy!
Van egy hosszú krix-krax, azt átmásolom, de mégis csak ez a rövid valami lesz. Pedig el is mentem.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Kép

Kép
baba1973
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?