Új privát üzeneted érkezett!

Drága Lánykák!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm Nektek az együttérző szavakat!!!Annyira,de annyira jól esik!!
Köszönöm azt is,hogy vagytok Nekem!!

Drága Kockáspléd!

Én is nagyon szomorú voltam,amikor visszaolvastam mi volt veled!!!De tudom,érzem,hogy Te is erős,belevaló csajszi vagy!!!
Örülök Neki,hogy ma már egy kicsit jobb kedvvel keltél fel,ez már nagyon jó jel!
Szívemből szóltál,éppen ezen agyaltunk,a biológiai szelektáláson.V.doki mondta is,lehet,h beteg volt és akkor tudom jobb ez így neki.
Köszönöm,h azok után,amin átmentél ennyire tartod bennem a lelket!!!


Pussz mindenkinek!! :D :D

Andy
bandy27
 
 


Drága Andy!

Nagyon sajnálom ami veletek történt, de olyan jó, hogy erős vagy és ennek meg is lesz majd a baba eredménye.

Móni
móni101
 
 


Andy!
Nagyon sajnálom, de örülök, hogy tudod, hogy van tovább.
Én az elmúlt évben 6 babát veszítettem el, tudom, hogy kegyetlen megélni. Úgy gondolom, hogy biztosan igaza van V. dokinak és fiatal kitartó és erős csajszi vagy, amolyan mi fajtánk, így rád is vár egy gyönyörű terhesség és egy egészséges kisbaba.
Annyira szeretnélek megölelni! :oops: :cry: :roll: :D :lol:

Kép
baba1973
 
 

 
 

Andy,

Nagyon sajnálom, borzasztó érzés lehet. Jó olvasni, hogy erős vagy és nem adod fel. :D

Sok-sok erőt kívánok ahhoz, hogy ez így is maradjon!
tocsa
 
 


Szép jó reggelt!

Elég türhetően alukáltam,nem álmodtam semmi olyat...pedig azt hittem :D :D
Most reggel olvastam apucikám üzijét,olyan jó érzés és ez is hatalmas erőt ad,hogy ő van nekem!!!
Bocs,h megjegyzem!Most látom,h megint laptetős lettem :D :D Egyszer már szerencsét hozott,remélem nem pártol el tőlem!!!

Tocsa!

Nagyon sok boldogságot kívánok Nekzek házzasági évfordulotokhoz!!!Legközelebb már a vaslakodalomról szeretnék hallani és a babátokról!!


Elmegyek délelőtt kiszellőztetni a buksim,aztán vmikor jövök hozzátok!! :D :D


Sok pussz és ölelés mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! :wink:

Andykám! :oops:
NAGYON jó olvasni amit írtál, mert ez azt jelenti, hogy egy kicsit jobban vagy! Nagyon, de nagyon sokat agyaltam rajtad! Örülök neki, hogy így viseled ezt a szörnyűséget, és annak is ,hogy a lányok / akik többen ugyanezt átélték / így bíztatnak.Ha valakinek akkor neked sosem szabad feladnod, bár tudom nem is áll szándékodban. Nagyon sok szerencsét és sikert kívánok neked a következő beavatkozáshoz, és meglátod ehhez a laptető is hozzásegít!!!

Puszi mindenki másnak is! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Andyka! :D
Főleg most Neked küldöm!

Létezik, egy világ ahol mindent lehet,
ha engeded, az éji tündér odavezet.
engedd, hogy kézen fogjon,s repítsen oda,
hol várni fog rád valami új csoda!
A képzelet szárnyán gyere tarts velem,
hagyd ,hogy a tündérvarázs
lágyan megérintsen.
Tárd ki hát a szíved ,vedd fel mosolyod,
akkor az egész világot másnak láthatod.
Úgy majd megérzed azt a szeretetet,
ami e világban körülvesz tégedet.
Itt győz a jó és és igazak a szavak,
s a szétfoszlott álmok újra
szárnyalhatnak!


Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


andy, nagyon-nagyon sajánlom történteket! :cry: :cry: :cry:
örülök neki, hogy ilyen pozitív vagy! csak így tovább! :wink:
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Andy, örülök, hogy mára már jobban vagy és, hogy laptetős lettél!

Hugi, megy a drukkom Nektek!

Ezt tegnap kaptam a húgomtól, gondoltam megosztom Veletek, bár lehet, hogy már ismeritek.
Tiszta szív
Egy kis léleküdítő.

Megérkezett a receptem, ma kezdem szedni az antibiotikumot.

Még jövök...

Kép
tinkyb
 
 


Hahóóó Hugi!!
Hőd?- mit érzel?- teszt?
Én már nagyon izgulok!!! :D :lol:

Kép
baba1973
 
 


Hugi jelentkezik! :wink:

Baba!
A hőm 37 és 37,3 között ingadozik. Érdekes, mert reggel az alacsonyabb, de délelött már felmegy 37,2-37,3-ra is és ezt egész nap tartja! Érezni nem érzek az égvilágon semmit! Ha most megkérdeznéd, azt mondanám, hogy tuti nem vagyok terhes. Sem cici, sem poci. Egy kicsit néha görcsöl a hasam, olyan mensi szerűen. Tesztet nem csinálok! Esetleg vasárnap, talán. Van valami Qpido teszt, ami állítólag a nagyon friss beágyazódást is kimutatja. De nem merem megcsinálni!

Puszi:HUgi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hahó lányok! :wink:
Mi ez a pangás? :(

Tocsa!
Hiányolom a hosszú leveleidet. Te neked van a legjobb beszélőkéd. Légyszives írjál valamit! Marci babáról, magatokról, futásról, szoliról...stb.

Baba!
Te is eltűntél!

Noki!
Hogy van Babylove Réka? Nagyon szép pocid van már! Irigyellek!

Tinkyb, Fáncsi, Vasikáé, Kockáspléd,Andy, Móni, Enikő hol vagytok?

Tegnap is csak én beszélgettem magammal! Igaz, én most ráérek!
Remélem még sokáig! :wink:

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Tegnap kicsit eltüntem, mert iszonyatos hasogató fejfájás gyötört.
Hogy vagytok? Hugi a hőd szuper! :lol:

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi hogy igy ismeretlenül irok nektek.Szoktalak titeket olvasni....
Én nem vagyok cirises (Kósa dr betege vagyok inmmár7 éve) inszemináciokon,és 4 vetélésen vagyok tul :(
Azoknak a lányoknak szeretnék ajánlani egy orvost akik töbször vetéltek el .Szerintem érdemes Fülöp dr felkeresnetek
http://habitu.extra.hu/
Itt találtok infokat és forumot is
Mindenkinek kitartást is mielöbbi babásodást!! Pocakosoknak pedig egészséges babákat kivánok!!

Kép
marianna80
 
 


Hahó lányok! :wink:
Most küldte ezt a barátnőm, nektek is ajánlom a figyelmetekbe!


http://terhesseg.blogspot.com/2008/09/a ... dszer.html


Marianna! :P
Köszönjük szépen a segítségedet, továbbra is olvassál benneteket, és ha valami jó tanácsod van, szívesen fogadjuk!

Puszi :Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Marianna!
Elírtam! Nem benneteket, hanem bennünket!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


A "lombikosok" 10 parancsolata:

1. A kezelés alatt nem olvasgatunk internetet, „szakirodalmat", semmit, ami a lombikkal, meddőséggel kapcsolatos! Csak felesleges agyalásra ad okot.

2. A stimuláció alatt pontosan követjük az orvos utasításait, ha nem értünk valamit, rákérdezünk, és feltétel nélkül megbízol abban, amit az orvos mond, akármivel beszélték tele a fejed a fórumokon, a váróban, mert lehet, hogy Neked ez az első lombikod, de neki már a több ezredik, tudja, hogy mit csinál!

3. A stimu idején nem figyeljük a testünk minden rezdülését, hogy feszít-e a hasam vagy nem, van-e hányingerem vagy nincs, szédülök-e vagy nem, fáj-e a fejem vagy nem. Akár érzel valamit akár nem, abból nem lehet semmilyen következtetést levonni a tüszők éréséről. Erre való a vérvétel és az ultrahang.

4. Nem aggódunk az érő tüszők mennyisége, a nyh-a vastagsága miatt, és legfőképp nem foglalkozunk azzal, hogy a másiknak milyenek az eredményei. Ez nem verseny!

5. A punkciókor nem foglalkozunk azzal, hogy a többieknek hány sejtje lett. Egy gyerekhez elég egyetlen női és egyetlen hímivarsejt is. Ez nem verseny!

6. A beültetéskor nem foglalkozunk azzal, hogy a többiek hány sejtesen kapták vissza az embrió(ka)t, és milyen vastag volt a méhnyálkahártyájuk! Ez nem verseny!

7. A beültetés után nem keresünk tüneteket! Ha keresel, találsz is, és akkor az a baj, ha meg még sem találsz, akkor az a baj. A premenstruációs tünetek egyébként tökéletesen megegyeznek a koraterhességi tünetekkel, a megtapadást amúgy sem lehet érezni.

8. Az Utrogestan vagy más progeszetron tartalmú készítmény használatát akkor se hagyd abba a beültetés után, ha esetleg vérzés jelentkezik. A vérzés önmagában nem jelenti azt, hogy nem sikerült, viszont progeszteronhiány miatt megszakadhat az elindult terhesség.

9. A vérvételkor nem beszélgetsz a többiekkel arról, hogy ki mit érez, és milyen tünetei vannak, a hetes pontban már részletezett okok miatt.

10. Akárhányadik lombiknak futsz neki, nem latolgatod a statisztikai esélyeket a sikerre, ez nem matematika, hanem biológia!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi, köszi, én majd betartom :!:

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek,ma estére beköszönt a mensim!
De olyan szarul vagyok,semmi erőm,hányingerem van (eddig nem volt) és rohadtul görcsölök :( :( :(
Megszeretném kérdezni,hátha,valaki tudja:ez meddig tart ilyen esetben,mire számoljak??A fájdalmat nagyon tűröm,csak már elegem van belőle.
Ma megleptem magam egy szemspirállal és letudtam olyan dolgokat,amit eddig nem tudtam :D :D Úgy élveztem a jó időt,sokat mosolyogtam,mint mindig!!!! :D :D


Pussz mindenkinek és sokat gondolok Rátok!!!

Andy
bandy27
 
 


Andyka! :D
Örülök,hogy jelentkeztél! :D
Sajnos ez most lényegesen erősebb mensi lesz, mint a normál, mert 2 hónapja növesztetted a nyálkahártyát, ami szépen megvastagodott és most annak kell leválnia, ami nagyobb fájdalommal járhat. És azért ne felejtsd el, hogy mégis volt egy vetélésed/ van /, amit a szervezetednek is tudomásul kell vennie. Maga a mensi szerintem időben nem lesz hosszabb mint máskor, csak fájdalmasabb. :cry:
A szemspirállal meg jól pimpillázd ki magad, hogy jól érezzed magad a bőrödben! :lol: Látod, milyen apróságok is örömet tudnak hozni az életünkben!!!
Sok puszi és kitartás!!!

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Andykám
Ez most megfog kínozni ez a menszi,de valóban nem lesz hosszabb mint az átlagos menszid.
Nekem nagyon darabos volt a menszim amikor 1hónaposan elment az Én kis angyalkám :cry:
Sőt 2cm-es valamik jöttek ki belőlem és miután ezek kijöttek meg is könnyebbültem és már a fájdalom is alábbhagyott!
Remélem is,hogy megmaradsz mosolygósnak mint amilyen voltál és vagy is :D
Hugi
Köszönöm Rékus megvan,de Én nem valami rózsásan,mert ez az időváltozás és a terhesség együtt nagyon kegyetlen hatásokkal jár!
Este aludni alig tudok...nappal meg eleve nem megy az alvás....olyan vagyok már mint egy zombi :D
A lényeg az ,hogy a korábbiakhoz viszonyítottan viszont kiválóan vagyok!
Érezzük már BabyLove mozgását ami annyira fantasztikus tud lenni,hogy az csak :D
Viszont most úgy érzem ,hogy még egy terhességet nem biztos ,hogy be fogok vállalni ,mert ez is igen stresszesen telik :(
Félelmekkel teli napok,hogy vajon jól van a Bébi? Rendesen fejlődik? Miért fáj ennyire nagyon a pocakom? Most éppen miért nem mozog?
Sajnos egyik ismerősöm 29dik héten most elveszítette a kisfiát :( ,mert levált a méhlepény és beindult a szülés......nem kapott elég oxigént a pici és olyan károsodásokat kapott,hogy nem maradt meg :(
Na ezek miatt most nem vagyok jól és aggódok is.
Húúú. Remélem nem baj,hogy így kifakadtam???
Pozitívnak kéne lennem és most rendesen lehúzok itt mindenkit :oops: :shock:
Na,de a lényeg az ,hogy minden nap mondom a Picimnek ,hogy milyen jó lesz majd augusztusba amikor majd megszületik és ,hogy addig tartson ki ,mert nekem is és neki sokkal jobb lesz akkor!
Remélem figyel és hall és szót is fog fogadni?! :D
Puszi mindenkinek :D

Kép
noki&potyi
 
 


Szép estét a Hölgyeknek! 8)

Én eddig csak külső szemlélőként olvastam a fórumot. Ahogy látom, nagyon kis összetartó csapat alakult itt ki, ha szabad, akkor én is belépnék közzétek, mint Cirises babaváró. :lol:

Bibus
bibus
 
 


Sziasztok Lányok,

Mocsok egy időszak ez az életemben. Mindig is ilyen volt. Nyavalyás költségvetés készítés…és hol van még a vége? Na de most itt vagyok és mindent visszaolvasok és úgy gondolom, semmit nem állok meg szó nélkül. :wink:

Hugi, nemsokára vv. Már csak négyet kell aludni. :D Az állandó hőemelkedés jó jel. A pocid miatt ne aggódj. Én is azt hallottam, hogy a szervezet nem felejt és valaki szinte a várandóssága alatt végig megérzi, amikor ott lenne az ideje. Van olyan is, akinek végig megjön, pl. az anyukám anno.
Ha nem mersz vagy akarsz tesztelni, akkor ne csináld. Mindenkinek más a jó, én pl. teszt párti vagyok.
Édes vagy, és jól esik, hogy hiányolod az írásaimat. :D Marci tündér, bár most már 2 napja nem láttam és elvonási tüneteim lesznek lassan.
A kocogás csuda jó dolog. Már az sem érdekel, ha esik az eső és fúj az orkán erejű szél. Megyek és megküzdök a természet erőivel és asszem, sokszor a saját magam határait is átlépem. Mindig jobb és könnyebb. Baromi jó érzés utána, hogy ezt is megcsináltam. Olyankor büszke vagyok magamra. Múlt héten ötször voltam. Ezen a héten is ötöt tervezek. A térdem nem szereti annyira ezt a futkározást,mint én, de most már használok gumis térdszorítót. Borzasztó egy liba vagyok. Hol melltartót felejtek el felvenni, hol a térdszorítót….egyik sem jobb érzés. :roll:
A szolizás is rendszeres. Heti kettő. Nagyon szép barna vagyok már és nem kell minden reggel alapozót kenni, hogy emberek közé mehessek. :roll: Nekem ez a mindennapos sminkelés egy átok, de hát anélkül meg nem megyek el itthonról, hacsak nem vagyok ilyen szép barna. :D

Vasikáé, először is, annyit agyaltam már azon, hogy miért vagy te Vasikáé. Az iwiw-en láttam, hogy az állatok rovatban azt írtad, hogy nincs állatod csak egy Vasid. Segíts, kérlek, mi az a Vasi? :oops: Másodszor, elfelejtettem, mit is akartam még…. :oops:

Tynkib, szeded már az augmentint? Remélem, hamar kipucolódnak azok a bacik.
Az angol turikban csodaszép holmikat lehet kapni, és nem csak gyerek, de felnőtt ruhákat is. Olyanokat, amik még soha senkin nem voltak és itthon a márkaboltban százszor annyiba kerülnek. De hát a gyerek cuccok…néha csak úgy összevásárolnám őket, mert aranyosak és szépek.

Noki, ne keseredj el. Sokat fogsz aggódni végig. Tudod, a tesómnak is elég vacak várandóssága volt és úgy volt a terhességgel néha, hogy ő ezt még egyszer nem csinálja végig. Most, hogy Marci megszületett, szerintem már holnap teherbe esne újra. :D
Az álmatlan éjszakák valóban nagyon fárasztóak lehetnek. A kialvatlanság sem jó érzés, főleg, ha folyamatos. Réka biztosan hallja, amit beszél hozzá és csak erre gondolj, hogy köztetek tökéletes összhang van, ő pedig augusztusban már nem a pocakodban, hanem a karjaidban lesz és visszakívánod még, hogy újra benned legyen, mert olyan gyorsan múlik az idő, hogy hamarosan tinikirálylány lesz. :wink:
Nagyon szép holmikat vettetek a börzén és te is szépen gömbölyödsz. Mekkora a kisasszony?

Fáncsika, mi van veled? Hogy van a pocid? Remélem már nem fáj. Olyan ritkán jelentkezel és akkor is olyan komoly vagy. Ugye nincs baj?

Baba, megnéztem a műsort. Fülöp doktor operált benne miómát. Asszem ő együtt dolgozott V. dokival a Nyírőben. A következő részben az endóról lesz szó. Talán vasárnap.

Pálgi, mi ez az IVIG? Beütöttem a keresőbe, de nagyon töménynek tűnő szakszövegek lettek a keresés eredményei és én ehhez most fáradt vagyok. Tulajdonképpen én már a született feleségek megértéséhez is fáradt vagyok. :roll:

Kockáspléd, a munkaterápia és luxusélvezet libikókát inkább a második felé billentsd, ha tudod. :wink: Azért néha kopogtass be hozzánk.

Andy, a mensid valószínű azért ilyen kegyetlen, mert a baba elment. Sztem nem fog tovább tartani, csak fájdalmasabb lesz. 1-2 nap és megkönnyebbülsz. Aztán lehet újra erőt gyűjteni - bár úgy tűnik, ezzel nincs gond nálad, erős csajszi vagy - és nekifutni a követezőnek és egyben utolsónak, amiből lesz egy szép babád. :D
Köszönjük a gratulációt. Kedves tőled. :D

Na de ez az ünneplés…Lányok…Gondoltuk, elmegyünk romantikus vacsorára. Egy nagyon jónak mondott és titulált éttermet választottunk, ahol, igaz, már vagy 5 éve nem jártam. Addig viszont igen gyakran és valóban szuper hely volt. Volt borjú bécsi az étlapon. Na, nekem meg más nem is kell, ha az van. Igaz, ecetes burgonya sali nem volt hozzá, de gondoltam, pürével is remek lesz. Elrontani is igen nehéz. A párom omlettes hátszínt választott valami körettel, már nem tudom. Kihozták a tálakat, gyönyörű, hatalmas bécsi szelet, ahogy annak lennie kell, igaz elég vékonka, de legalább meg tudom enni.
Hááát, gyanús volt, hogy a mindössze max 2 mm vastagságú húst elvágni alig bírom. :shock: A cipőtalp ahhoz képest egy omlós husika. Az Utasellátóban a rántott húsos szendvicsben jobb a rántott hús. (Van még egyáltalán Utasellátó?) :shock:
Én életemben először visszavitettem és nem fizettük ki. Közben a férjem pillanatok alatt eltüntette a saját vacsoráját a tányérjáról, mert az meg nem volt épp egy emberes adag. Legalábbis nem egy gyúrós pasinak való. 8) Kérdezte a pincér, hozzanak-e nekem másikat, mondtam, hogy én még egy ilyet nem kérek. Fizettünk és éhesen távoztunk.
Hazafelé a drágám, közölte, hogy ő sem lakott jól és még egy bigmek eper turmix-szal lecsúszna neki. Visszafordultunk hát és a mekiben megejtettük az ünnepi vacsorát. :D Jókat nevettünk a bécsi szeleten meg az egész elcseszett házassági évfordulós estén. Valahogy nekünk az összes évfordulónk így sikerül.
Ma azonban spontán módon beültünk egy másik étterembe, és olyan csudafinomakat ettünk, hogy ez mindenért kárpótolt. Futhatok is most 3 napig nonstop. :wink:

Szia Bibus, üdvözlet itt a csapatban. Ha jól értem, te már kismami vagy. Megosztod velünk a történeted?

Nos Lányok, asszem az üzenetem hosszúsága, sok időre olvasnivalót ad.

Jó éjt Nektek, álom manó szálljon rátok, különösen Nokira és Rékára! :wink:
tocsa
 
 


Sziasztok!
Bibus üdv. a csapatban.
Én is kíváncsi lennék a történetedre. :wink:
Andy!
Most a menszi addig kínoz amig a vastag nyálkahártya le nem szakad a petezsákkal. Nekem a petezsákjaim 12-15mm körül szoktak lenni és a menszi 2. -3. napján szoktak távozni.
Azután a menszi hamar elmúlik és fájdalom sincsen.
Most nagyon könnyen fogsz bebabásodni, mert a szervezeted még emlékezni fog a hcg-re.
Ami az előző dokim szerint támogatja a terhességet, ő azért ad minden inszem után 2 naponta pregnyl injekciót ami tiszta hcg.
Noki remélem jól aludtál! :wink:
Lányok! Mindenkinek szép napot kívánok!
Másodszor is elolvastam a Titkot, így most nagyon pozitív vagyok.
Ma reggel még a kukásautónak is integettem :wink: :wink: :wink:
Na jó!- ez vicc volt.
Hugi!
Én már tesztelnék, szerintem a bizonytalanság nem tesz jót.
Hidd el a hcg-d szárnyal már.
Kép
Ma megpróbálok a gépemről minden adatot lementeni, mert annyira lassú, félek, hogy döglődik.
Ja és kb. olyan a férjem szerint mint a női táska, mert mindenhol minden van rajta, és persze nem rendszerezve. :lol: Kép Kép De majd ezután:))) :lol: :D

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok, drágaságaim!

Bibus, én is leírom hogy kíváncsiak vagyunk és részleteket kérünk. Én is azt értelmeztem hogy kismami vagy már. Nagyon örülök hogy bővül a csapat. Néha akkora pangás van hogy csak na.

Tócsa, nagyon aranyos az írásod ismét. Nagy élvezettel olvastam. Végre volt olvasnivaló. Válaszolok a kérdésedre, Vasi a párom, és minden időmet kitölti. Nem érnék rá kutyákat vagy macskákat, vagy mit tudom én milyen állatot tartani. Ő az én kutyusom. Ezért vagyok Vasikáé, mert tényleg az övé vagyok.
Nagyon élvezem hogy mennyire élvezed az életet. Most már én is ugyan így élvezem, de voltak idők amikor tiszta depis voltam.

Pusza mindenkinek és pörgessétek már fel kicsit ezt a helyet. Mindenki írja le mi történik vele.

Zsuzsa. :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok
Sajna képzeljétek a Párommal egy cégnél dolgozunk és úgy néz ki,hogy meg fog szűnni.....ma nagy leépítések voltak és a Párom is közöttük volt :( Pedig Ő termelési vezetőként tevékenykedett :(
Jelenleg intézem neki a 45napos táppénzt ami ilyenkor még jár.
Kap végkielégítést ,de azzal nem sokra megyünk......csak 3hónapra most le vagyunk fedve......remélem addig sikerül neki melót találnia?!
Kicsit elkeseredtem,mert annyira szerettünk volna babát és eddig soha nem volt anyagi gondunk!!!
Most meg ezzel kell szembenéznünk, pont akkor amikor jön a Bébink!!
A hitel meg minden ami van.....azt fizetni kell....
Vicces tud lenni az élet!
Próbálok nem idegeskedni ,mert tudom,hogy a lánykánknak ez nagyon nem tenne jót.....és próbálok pozitív lenni!
Csak még idő kell!

Ne haragudjatok ,hogy ennyire lehúzok most is mindenkit,de most sajna ez van :cry:

Kép
noki&potyi
 
 


Szia, Noki!

Borzasztóan sajnálom! :cry:
Ma biztosan valami front van, és elég xar front. A BMC-s topikon is most írták ketten hogy nem sikerült a programjuk, most meg ez is, hogy a párod..... Igazságtalan az élet.
Az a helyzet hogy nekünk is sok gondunk van, de ugyan úgy mint te, nem akarok erre gondolni. Ha bele merülnék, meg is bolondulnék és valszeg a baba projektet is abba hagynánk.
Nem részletezem, csak annyit mondok hogy előre kell nézni és bízni hogy minden rendbe fog jönni.
Én kitartást kívánok nektek, biztosan lesz majd másik. Valamit csak találtok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Noki, nagyon sajnálom. Mi is egy helyen dolgozunk a férjemmel, nálunk 20% fizu csökkentés lesz :cry: Még mindig jobb, mint az elbocsátás.

Ne aggódj és tényleg próbálj pozitív maradni, az sokat segíthet. Fogd úgy fel, hogy most legalább több időt fog veled tölteni és amiben otthon elmaradtatok, talán azzal is jobban haladtok majd. Valószínűleg a 3 hónap alatt sikerül a párodnak új munkahelyet találni és a táppénz is elég valamennyi ideig. Inkább gondold át alaposan, hogy, mi az, amit mindenképpen fizetni kell és mi az, ahol kicsit összébb húzhatjátok a nadrágszíjat, ha kell. Járjatok utána, hogy a banknál milyen lehetőségek vannak, ha minden kötél szakad (futamidő növelés, tőke fizetés eltolása, stb.). Nem riogatni akarlak, félre ne érts, csak sztem, nem árt felkészültnek lenni.

Sok ismerősöm van hasonló helyzetben és egyre többen lesznek. Nap mint nap hallok 1-2 újabb elbocsátásról, fizetés csökkentésről. Mi lesz még itt? :roll:

Vasikáé, hát ez eszembe nem jutott volna, mármint, hogy a párod a Vasi. :D Amúgy, nekem is volt egy nagyon borzasztó periódus az életemben, úgy kb 4-5 évig tartott. Aztán jött a férjem meg a boldogság. Amúgy, nálunk is én vagyok az idősebb. Korábban nem tudtam volna elképzelni, hogy 5 évvel legyek idősebb. Ma már azt nem tudnám elképzelni, hogy én legyek a fiatalabb. :D
tocsa
 
 


Front van Lányok, az biztos. Amióta autogén tréningezek, nem szokott fájni fejem és ma már így ébredtem. És persze nem múlik egész nap. Néha iszonyúan hasogat. :roll:
tocsa
 
 


Hahó lánykák! :P
Ma mindenkinek fejfájós napja van! :evil: Nekem is fáj egész nap!

Noki!
Én is sajnálom ami történt veletek, sajnos ez most a válság miatt mindennapos dolog a családoknál. Nektek ez most pont rosszkor jött, ez tény, de ha a férjed jó szakember és ügyes, akkor biztos fog találni m.helyet. Kitartás, és te ne idegeskedj, bár tudom, könnyű mondani.

Tocsa!
Végre visszajöttél és írod nekünk a regényeket, amit élvezettel olvasunk mindannyian. Te is "öregebb" a férjednél 5 évvel? Nem látszik! Egyébként nálunk is pont 5 év a különbség a párom javára.
Ez van!

Vasikáé!
Én sem gondoltam,hogy azért vagy vasikáé, mert a párod Vasi. Miért nem Vasikáné vagy? Csak vicc volt!
Egyébként néha beleolvasok a BMC-s fórumba is, és ott egy kicsit aktívabb vagy! Persze oda jártál, és ott már jobban ismered a lányokat, olvastam, hogy talizni is szoktatok. Helyes! Hátha majd mi is ezen a fórumon összetudunk hozni egy talit. Ha máshogy nem, akkor majd a babákkal! :wink: :D

Mindenkinek puszi, szép hétvégét! Hugi.

Ja! Én már tiszta depi vagyok!!! :evil:

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Lányok!!!!!
A depinek vége!!!! Mindenki hallotta?
Ma olyan depis frontos ídő van, hogy nekünk kell sztrájkolni és nem foglalkozni vele.
Ezt most kaptam, kicsit morbid, de tetszik:
Kép

Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.
Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisból Floridába.
A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre.
Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az o dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre:
Szerető feleségemnek
Időpont: 2005 okt.13, péntek
Tárgy: megérkeztem!
Drága szerelmem!
Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.

Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.

Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.

Ui.: Tényleg nagyon meleg van idelent!!!

Kép
baba1973
 
 


Hú, csajok, olyan jót nevettem hogy zengett a ház.
Baba, ezt nagyon jól kitaláltad depi ellen, ámbár én nem is vagyok depis. Én várom az időpontot türelemmel és közben pozitív és vidám vagyok, mert hamarosan itt lesz a pocimban.

Hugi, sajnálom hogy depis vagy. Remélem te is elolvastad Baba írását. Akkor már te is ki nevetted magad.
Igen, sokat írok még a BMC-s fórumra, mert sok csajjal személyesen is taliztunk ott. Volt akivel többször is. Így már komoly barátság alakult ki köztünk és kíváncsi vagyok hogyan alakul a sorsuk. Sokukat szeretem és ők is érdeklődnek felőlem. Képzeld, írtam nekik hogy engem törölhetnek a listáról, de nem voltak hajlandóak, meghagytak tiszteletbeli tagnak. Aranyosak.
Most már ez az otthonom, és rendszeresen olvaslak titeket még ha nem is szólok hozzá. Sokszor nem nagyon tudok mit és nem is nagyon írogattok. Gondolom hogy itt is be indulnak a dolgok mihelyst lesz egy-két siker. Ott is sokszor pangott a fórum.
Szóval, naponta többször is benézek ide is, és ha van mit, szólok.
Már egyre jobban kezdem megismerni a társaságot. Például azt már tudom hogy te szépen elvagy magadban is néha... :lol: baba pedig a fórum boszija és felvidítója. Ezek nagyon fontos dolgok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé! :D
Aranyos vagy! Jót nevettem rajtad, ahogy írtad, hogy jól elvagyok magamban is. :wink: Hát igen, olyan örömmel lépek be a fórumba mindig, hogy biztos sok szép dolgokat írtok meg vannak friss pletyik, de sajnos sokszor tök pangás van. De ha már beléptem, akkor már én írok nektek!

Baba!
Ezt az üzit én is megkaptam az üzenőfalon, jót nevettem rajta!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem rosszul fogalmaztam a babavárással kapcsolatban, mert én egyenlőre csak várakozó, reménykedő állapotban vagyok, sajnos még nem jött össze a csemete. :cry:
Röviden leírom az eddigi történetünket: másfél éve döntöttük el a férjemmel, hogy babát szeretnénk. Sok hónapnyi próbálkozás, teszt és mindenféle csodaszer vásárlása után elmentem a nőgyógyászomhoz tavaly augusztusban, hogy már eltelt pár hónap, javasoljon valamit. Ő csak annyit mondott, hogy majd október körül menjek vissza. Meguntuk, hogy nem történik semmi, a barátnőm javaslatára novemberben elmentünk a SOTE II. Klinikára, ahol a hormonvérvételeken kívül csak egy UH-t csinált M. doki + férjemnél is megtörtént a mintaadás, aztán ki is kértem a leletemet, mert nem volt szimpatikus az orvos. Minden rendben volt a hormonjaim körül, csak a prolaktinom volt kicsit magas. Visszamentem a nőgyógyászomhoz, ő 3 egymásutáni hónapban nézett peteérést, mert nem volt. A gyógyszerig nem jutottunk, mert inkább a Cirisben folytattuk a vizsgálódást. Itt az endokrin doktornő ismét nézett prolaktint, ami teljesen jó volt, csak mint kiderült megint nem volt p.é.-m. Vereczkey dr. javasolta az átjárhatósági vizsgálatot, amin márciusban át is estem, sajnos kiderült, hogy van egy 2cm körüli polipom, amit az eddigi orvosaim nem vettek érszre /Pedig mint kiderült a régi UH-kon is látható volt :-(/ A szerencse viszont, hogy átjárható mindkét oldal és akkor volt domináns tüszőm is, juhéé :lol: Két hete megvolt a polipműtét, 30.-án megyek vissza kontrollra, remélem V. doktor mindent rendben talál és jöhet a menet itthon... :wink: Egyenlőre itt tartunk. Most nagyon fel vagyok dobva és még nagyobb bizalommal állok a dolgok elébe, hála a Cirisnek. Kicsit megijedtem, amikor V. doktor munkahelyváltásáról beszéltetek, remélem ebből nem lesz semmi, amúgysem engednénk el :wink:

Noki,
sajnálom, hogy férjednek új munkahely után kell néznie, sajnos ez a munkahelyemen sem ismeretlen. Pont a héten találkoztunk az egyik külföldi munkatársunkkal és rá is kérdezett, hogy mi lányok nem gondolkozunk a babavállaláson, mert talán ez lenne a legjobb ebben a helyzetben. Nem akartam mondani, hogy én speciel azon vagyok, de nem emiatt :lol: Mondjuk lehet jól is járnék, mert nálunk is rezeg a léc, épp most csoportosítottak át minket, mert jó pár embert elküldtek. :cry:

Szép estét mindenkinek!
Bibus
bibus
 
 


Azt még elmesélem, hogy amikor elkezdtem olvasni a fórumot, nem értettem, mi az a laptetős. Te jó ég mondom, valakinek hazavitt valami tetüt a gyerkőce az oviból és bogaras lett :lol: Kellett pár hét, mire nagy boldogan rájöttem, hogy mit takar a laptető :lol: :lol: :lol:
bibus
 
 


Szép Estét mindenkinek!

Előszöris nagy szeretettel köszöntelek köztünk Bibus!! :D :D :D

Na újra itt vagyok hatalmas görcsök közepette :(
Köszönöm,h leírtátok mi vár rám most,legalább tudom és így nem olyan rémísztő.Még nem találkoztam a darabos cuccal,amit emlegettek,de a hátam és combikám is nagyon fáj.Az lebeg a szemem előtt,nem sok van talán hátra:D

Noki!

Nagyon sajnálom,ami pároddal történt!!:(
Tudom,nagy szakértelem,ezért fog kapni állást!!
Anyu is meséli,h ő tőle is azért mennek el az ügyfelek,mert feladják a céget...nem tudnak megélni és csak vesztességet termel a cég.
Fel a fejjel,minden meg fog oldódni:D

Baba!

Nagyon jót röhögtem a viccen:D
Kép











Sok pussz mindenkinek!!:D :D

Andy
bandy27
 
 


Hugikám!

Ezt Neked küldöm,depi ellen:

Kép











Ezt meg mindenkinek:
mozgassátok rajta az egeret!

Kép











További szép,nyugadalmas estét mindenkinek!

Pussz!
Andy
bandy27
 
 


Andy,

nem próbáltál meg valami fájdalomcsillapítót bevenni - remélem szabad most ilyet használni és nem írtam butaságot.

Nekem amikor nagyon fájdalmasan érkezik Vérnéni, akkor majd le szakad a derekam. Ilyenkor jön a férjem és megnyomkodja a derekamat, aztán máris jobban érzem magam. :lol:

B.
bibus
 
 


Andy,

nem tudom honnan vetted a fogszabályzós kecskét, valami hihetetlenül néz ki :lol: :lol: :lol: A tehénről már nem is beszélek... 8)
bibus
 
 


Bibus!

Elvből utálom a győgyszereket,de most 4-5 Meristin van bennem tegnap óta.nem írtál butaságot...sajna újra szedhetem:(
Köszke a kép dicséretet!! :D :D :D Szoktam ilyeneket felrakni.

Hugi!

Elfelejtettem!!
Igen kedden hagytam abba a cuccokat.

Pussz :D :D :D

Andy
bandy27
 
 


Hahó csajok,
itt vagyok.
Érdekes módon a hétfő mintha nem is lett volna, bár ha a kezem megmutatnám valakinek azt hinnék összevertek, tenyérnyi helyen lila vagyok a vérvétel helyén. Még borogatni is kellett, annyira be volt dagadva.....
A lelkem megnyugodott, magamnak is meglepő sebességgel. Tegnap előadást tartottam több mint 100 vállalkozónak , mindenki letört volt, fásult és kedvetlen az úgynevezett válság miatt.... Azon gondolkodtam mekkora meglepetés lenne, ha beszólnék nekik, mi a ti gondotok, én egy hete még azt hittem évek után végre ikrekkel leszek várandós, aztán most itt vagyok, hogy lelket verjek belétek és segítsek megoldani a pénzügyi gondjaitokat..... Ők meg sírnak, hogy ki lesz a miniszterelnök. Teljesen mindegy, dolgozni kell , akárki lesz és csak az marad meg aki küzd. Persze nem mondtam a magán gondomat, de nagyon örültem neki, hogy a végén voltak mosolyok az arcokon és vastaps is nekem:)
Tocsa, tényleg igaz a melótúltengés, de ilyenkor az én szakmámban is őrület van és muszáj sokat dolgozni. De ne aggódj lazulok is, holnap kertészkedni fogok, ha az égiek kegyesek lesznek hozzám.
Andy,
pár nap és elmúlik ne félj, igyál sok folyadékot és ha bírod próbálj meg mozogni, segít kiürülni a méhnek.
Mindenkinek kitartás, akinek kell küldök pillanatragasztót a babáknak, jó sokat, mert azt le sem lehet vakarni:)))))
kockaspled
 
 


Sziasztok Lányok!

Noki, átérzem a Veletek történteket, az én férjemet két éve embertelen módon rúgták ki egyik napról a másikra, ő nehezen állt talpra. Te most csak Rékára gondolj, apukája pedig mindent meg fog tenni a családjáért.

Andy, remélem, gyorsan túl leszel a kínokon! Nagyon viccesek a képek, amiket felraktál.

Baba, a könnyem is kicsordult a vicceden, nagyon jó volt. Köszi, hogy hozod nekünk a pozitív energiát!

Hugi, már csak pár nap. No para!!! Sikerrel fogsz járni! Küldök egy tonnányi babaragacsot!

Tocsa, köszi kérdésed, szedem az augmentint és iszom a normaflore-t. Megint nagyon jókat írtál. Ügyes vagy, hogy szolizol és kocogsz a sok munka mellett, a mondataidból úgy érzem, fel vagy töltődve.

Vasikáé, ha végeztek a vizsgálatokkal, most már nálatok is felgyorsulnak az események, és küldhetjük Neked is a drukkokat.

Bibus, örülök, hogy csatlakozol a csapathoz. Még én is friss vagyok a topikon. Remélem, hamar kismama leszel Te is!

Kockáspléd, szuper, hogy írtál és, hogy már jobban vagy!

Ma nekem is nagyon fáj a fejem. Ahogy olvasom ti is ezzel küzdötök, ez tényleg ilyen nap.

Képzeljétek, a párommal tegnapelőtt egész éjszaka babakocsikat nézegettünk a neten. Nagyon élveztem a tervezgetést! Nekem most ez tetszik a legjobban:

http://www.brendon.hu/shop/viewer.aspx? ... 2&pageno=4

Az ára miatt sajnos ilyet nem tudunk majd venni, abban maradtunk, hogy csak használtra licitálunk aukciós oldalon. A férjem véleménye az, hogy inkább külön-külön vegyük meg a szükséges funkciójú darabokat az idő függvényében.

Sógornőm kb. két múlva szül. Tegnap ilyen pihenőszéket vettünk a Vaterán 7 ezerért, ezt visszük majd ajándékba Marci fiúnak a nagy alkalomra, ő már a második baba lesz. A tesójának kompot vettünk, fantasztikusan rodeózott vele, életveszélyes volt elé állni.

Kép

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Hahóóóóóóóóóóó
Na, ha már majdnem mindenki betette a kedvenc babakocsiját, küldöm az enyémet :
http://www.stokke-stroller.com/hu-hu/
Az egyetlen cég aki gondolt arra, hogy a baba ne az autókipufogók szinjén legyen, hanem feljebb és ne alulról kelljen szemlélnie eme csodálatos világot, hanem valósnak lássa a világot.
Mellesleg tényleg jobban vagyok és el is újságolom nagy elhatározásomat, hogy egy teljes hétig böjtölni fogok. Legnagyobb megdöbbenésemre a párom is jelezte, hogy velem tart:) Mondtam neki olyan lesz, egy hét után mint egy menekült valami haláltáborból. Ő ugyanis 2 m magas és 82 kiló, egy deka felesleg nincs rajta:) Rajtam persze vannak párnácskák, amik lekophatnak:)

Munkanélküliségre csak két szóban :
1. azonnal fel a fejjel
2. azonnal nekiállni és keresni az új helyet
3.pályázni, pályázni , pályázni
4. elfogadni egy szinttel a végzettség alatt lévő munkát is, mert a kicsit rosszabb is jobb, mint a semmi


Nokikám, anno a kisfiamat a cégalapításom első hetén szültem. A szó szoros értelmében a semmibe. Állami jól fizető állást hagytam ott és lettem vállalkozó. Voltak percek amikor nagyon nagyon féltem, aztán ránéztem a kis csomagomra az asztalon ahogy békésen aludt a hordozóban és minden félelmem elszállt. Egy gyerek mindig megtanítja higgadtabban és nyugodtabban élni az életet.
mellesleg sok vállalkozó nőhöz hasonlóan én nem voltam GYES-en, babával a kezemben dolgoztam, két szoptatás között tárgyaltam, ami akkor rettenetesen nehéznek tűnt, de ma már életem legszebb emlékei közé tartozik az az időszak.

Múlt heti vígaszaitokra pedig el kell mondjam, csodák márpedig vannak. Vereczkey doktor egykori betege egy ügyfelem kontrollere volt, a lányt endometriózissal többször műtötték, volt vetélése, lombikjai, inszemje mindez sikertelenül. Lemondtak a babáról, azt mondták ketten élnek majd boldogan. Elmentek fél évre külföldre, megnyugodni, feltöltődni, amikor hazaértek két hónappal később elmaradt a mensije, amivel nem is foglalkozott, de mikor már a második is elmaradt elkezdett megrémülni, hogy megint visszatért az endó, vagy daganat, vagy ki tudja mi. Elrohantak orvoshoz, aki közölte velük, hogy gratulál nekik 9 hetes terhes és ráírta az ultrahang papírra : egy élő magzat.

Hát lánykáim ezt kívánom itt mindenkinek, egy ilyen egy élő magzatos papírt.
kockaspled
 
 


Jó reggelt,

Gyorsan írok Nektek, aztán munka.

Hugi, hát bizony egy ötössel vagyok idősebb az én Drágámnál. Köszi, hogy azt mondod, nem látszik. A fiatal pasi fiatalít. :wink:
Hogy vagy ma? :D
Lányok fejfájások elmúltak? Én még egy kicsit nyomott vagyok.
Amikor ébredtünk még gyönyörűen sütött a nap, most meg teljesen be van borulva. :cry:

Baba, te boszi. Emlékszel talán elküldted Nekem a Holdállással összefüggő ovulációs napjaim listáját.
Nos Lányok, most március 26-án elvileg volt egy ilyen napom. 1,5 év után előbányásztam a fiók mélyéről a nyalogatós, mikroszkópos ovulációs tesztemet és minden nap szorgalmasan helyeztem el rajta a nyálmintámat. Ez egy olyan teszt, hogy ha nincs ovuláció, akkor a mikroszkóp alatt olyan szedres formákat lehet látni, ha van, akkor páfrányosakat (de biztosan ismeritek ti is). Nos, nekem minden nap szedrecskés minta alakult, tegnap – azaz 27-én reggel – pedig páfrányos… A fura az, hogy még szinte mensizek…és mivel nálam ez egészen rendszeresen 30 naponta jön, így elvileg a holdas pé-em mindig a mensim időszakára esik. :roll:

Bibus, az esetek többségében mindenki egy jó kis műtéttel kezdi a Ciris-ben a pályafutását, aztán jönni szokott a baba.
Nekem is nagyon fájdalmas volt a mensim az endo műtét előtt, meg a közösülés is. Ma ez már csak a múlt. Nem mondom, hogy nem érzem meg kicsit a vörös hadsereg megérkeztét, de nagyon minimális. Össze sem hasonlítható a műtét előtti fájdalmakkal.
Hát a laptetős sztoridon akkorát nevettem, hogy zengett a ház. :D

Andy, remélem, ma már jobban vagy. A sok folyadék tényleg segít. Nekem még az Algo jön be, de tudom, hogy utálod a gyógyszereket. Talán még egy kis mozgás - ha van erőd sétálni pl - segít leválasztani a nyálkahártyát.

Kockáspléd, örülök, hogy sikerült megszabadulnod a téged nyomó tehertől, megkönnyebbültél és jól érzed magad a bőrödben. :D
Azért megnéztem volna a hallgatóságod arcát, amikor az előadás közepén kitérsz erre a kis magánszösszenetre. :D
A böjtöt én is terveztem jövő héttől, ha már úgyis nagy hét lesz. 0 kalóriás böjtöt terveztek, vagy csak húst nem ennétek?

Vasikáé, jó olvasni, hogy most már ezt a fórumot tekinted otthonodnak. Nagyon remélem, hogy sikert hoz Nektek. :D

Tinkyb, igen, valóban fel vagyok töltődve és ma már a sok munka mellett is igyekszem megtalálni az időt, amit magamra fordíthatok. Ilyen a futás, a szolizás, a fórumozás, a férjemmel eltöltött reggelik, vacsorák és hát ebédek is, hisz egy helyen dolgozunk. :wink: Marcival is nagyon szeretek beszélgetni, meg néha titokban kényeztetni egy kicsit. Olyan kis pufinyufi lett itt az 1 hónap alatt. Nagyon édes kis zabálnivaló csomag. :D A pihenőszék nagyon tetszik. Marcinak is most vesznek majd a tesócskámék egyet. Ez biztosan tetszene nekik is, mert Ő is szereti Micimackót. :D

Ezeken a babakocsikon meg csak ámulok és bámulok. Nekem már a Tesóméké is olyan volt, mint egy ufo, pedig az még egy viszonylag egyszerű, hagyományos kocsi. Jó, hogy külditek ezeket a linkeket, mert én annyira nem nézelődök, hogy fogalmam sincs a lehetőségekről.

Szép hétvégét Mindenkinek!
tocsa
 
 


Hát, mégiscsak megtalált a fejfájás megint! :roll:
tocsa
 
 


Szép napot mindenkinek!

Fejfájás ellen,hogy jobban legyetek Lányok sok szeretettel:

Kép









Sok pussz!

Andy
bandy27
 
 


Hugi!
Én tudom, hogy működik, mert uhuval többször kontroláltuk.
Mindenkinek szép napot!
Nálunk ragyog a nap, megyek kertészkedni,és talán egy kis tavaszi színt is össze tudok szedni, mert úgy érzem, hogy van ereje a napnak. :D

Kép
baba1973
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!
Azt hiszem egy kicsit most ,hogy elbeszélgettünk a hogyantovábbról a Párommal így jobban vagyok és Ő is :D
Majd még jövök és írok!
Sok puszi mindenkinek és kellemes hétvégét!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Tocsa, ha tudod a Jónás napjaidat erre az évre, csinálj hozzá piroska naptárat hónapról hónapra. Illeszd össze a kettőt.
Minden hónapban egy vagy két napot elcsúszik a J. nap a ciklusodhoz képest. Nekem most a mensim első napjára esik, de már októberben és novemberben a 13., 14.napon lesz a J. napom, az enyém rendszeresen és 28 napos. Próbáld ki.

Kockáspléd, tetszik a babakocsi, amit választanál.

Hoztunk haza a piacról virágot. Isteni illata van. Küldök Nektek egy kis tavaszt:

Kép

Napsugaras hétvégét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?