Új privát üzeneted érkezett!

Kockáspléd!
Ébredés utáni első gondolatom voltál :lol:
Nagyon szorítok!!!

Kép
baba1973
 
 


Húha!
Meddig áll el ez a laptető? :lol: :lol: :lol:

Kép
baba1973
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kockáspléd! :D
Sokat gondoltam rád még este is, és most reggel az volt az első, hogy bekapcsoltam a gépet és írok. Tudd, veled vagyunk, én még azért bízom a sikerben!!! :wink:

Andy! :D
Természetesen rád is is gondolok, de neked már azért sokkal nagyobb élményben lesz részed, mert láthatod a picurkádat!!! :roll:

Mindenkinek szép napot!!!Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 

 
 

Kockáspléd, Andy, csatlakozom az előttem szólókhoz és várunk titeket a jó hírekkel!

Szép napot Lányok!
tocsa
 
 


Ja! Baba! :D
Laptetős vagy!! :lol: A laptető az nem "évül" el!!
Én is voltam laptetős, remélem nálam se felejt!
Ja! Megnéznéd, hogy hétfőn amikor vv. van hogy áll a holdam? Vagy az már nem számít csak a beülti és az utána következő napok?
Puszi,köszi! Hugi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Jó reggelt Mindeninek!

Baba, a laptető az laptető! Ha majd eljön az ideje, akkor megteszi áldott hatását!

Kockáspléd, én is szorítok értetek!

Hugi, Tocsa hogy vagytok?

Még jövök...

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok és türelmetlenül fogom várni a beszámolókat. Szorítok ezerrel.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Hugi!
Most 26.-án vagy hétfőn mész?

Kép
baba1973
 
 


Baba!
30-án van a vv. Aznap telik a 2 hét. A Noki véletlenül elírta a táblázatot.
Köszi! Puszi!!!!! :roll:

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Most telefonált Mártika a Ciris-ből. Találtak nálam bacikat, augmentin dou-t kel szednem hét napig. Postán küldik a receptet. Végre történik valami! Örülök, mert a páromnál minden rendben van!

Most csak ennyi...

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb, nagyon sajnálom a bacikat. Most egy hetet megint csúsztok. Viszont azon nagyon meglepődtem amit korábban is írtatok. Az eredményt nem vérvétel után mondják meg hanem telefonon? És a receptet el küldik postán? Ez nagyon szupi. Nem kell csak egy receptért felmenni.
Egyre jobban tetszik nekünk ez a hely.

Hú-hú, holnap megyek vérvételre. Bi-bi-bi. Kezdődik, apa kezdődik.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.03.23 14:06-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok
Először is nagyon nagy drukk Andy, Kockáspléd, Hugi és Vasikáénak a vizsgálathoz ill a vérvételekhez!!!
Remélem mindenki csak és kizárólag jó hírekkel fog szolgálni!
Tinkyb
Én is sajnálom ,hogy vannak bacik :(
Szedjél vagy igyál majd normaflore-t!

Csajok Én annyira fáradt vagyok ,hogy az csak na...
A kisasszony már most nem hagy éjszaka aludni......nappal meg itt van a házimunka :P
Ettől függetlenül fogok ma délután alukálni egy kicsit....legalábbis remélem,hogy tudok is!
Napi szintem 4 órákat alszom egy este :(
Nekem ez nagyon kevés :cry:

A tegnapi bababörze olyan volt mint egy piac!
Sok használt ruhás volt és kevés cég volt aki árulta a termékeit!
Viszont vettem egy két nagyon jó dolgot igen olcsón :D
5részes ágyneműgarnitúrát plusz szopipárna 2db huzattal volt 15eFt.
Vettünk még egy nagyon szép pólyát is :D
Na meg kis bodykat is :D
Nézzétek meg a www-mbe :D
Rólam is készült egy friss kép,hogy mekkora vagyok :D

Sok puszi mindenkinek!
Majd még jövök és írok....legalábbis megpróbálom visszaolvasni a sok hsz-t :D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki, megnéztem a rugikat, a polyát, a huzatokat és tégedet. :lol:
Annyira jó volt nézegetni. Olyan édes vagy. Most meg akkora pocid van hogy csak na. Nagyon szép formás.
Az éjszakai alvás mostanában nekem is kevés. Alszom 6 órát és kész. Igaz, azt a 6-ot egy huzamban és nagyon mélyen, de akkor is kevés. Gondolom az izgalom. Én teljesen nyugodt vagyok, de gondolom mégis dolgoznak az idegeim.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok lánykák!!!! :oops: :D

Vajon mi lehet Kockáspléddel? Én úgy izgulok!! :wink:
Képzeljétek, nekem állandóan hőemelkedésem van, reggel,délben ,este. 37-37,1. Szerintetek?

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!
Ez azért van mert babás vagy!!!
Olvass vissza!
Nincs más esélyed, annyira együtt volt minden, hogy nem lehetsz nem babás!!!
Én mint tudod jó boszorka vagyok :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
baba1973
 
 


Hugi és biztosan nem akarsz tesztelni??? :oops: :shock: :oops: :shock: Hogy lehet ezt kibírni?
Az én párom minden peteérésem utáni 8.naptól követeli, hogy teszteljek.
És, ha csak furcsán nézek rá, már látni is akarja.

Kép
baba1973
 
 


Kockáspléd remélem, hogy a boldogságtól nem ér ide.
Már annyira megérdemelné Ö is.
Remélem, hogy jó híreket hoz. :wink: :lol:

Kép
baba1973
 
 


sziasztok!

örülök, hogy mindenki jól van.

noki, nagyon helyes kis pocakod van. :lol:

kockáspléd, első körben sajnálom, de azért én még reménykedem!
remélem hamarosan jelentkezni fogsz a jó hírrel. :wink: :wink:

tocsa, szörnyű lehetett a múlt hét, tök horror! örülök, hogy most már minden a legnagyobb rendben! :D

velem majdnem minden rendben, sajnos szombat óta elég rendesen fáj a hasam, ma felhívtam v. dokit azt mondta, hogy szedjem a magne b6-ot... amúgy pénteken megyek uh-ra, ha addig nem fog jobban fájni, akkor nem jelentkezem előbb.
remélem elmúlik hamarosan...biztosan csak növekedésnek indult ezerrel...meg hát ma volt először hányingerem is úgy hosszabb ideig...pedig már a 9. hetet is betöltöttem...talán nem lesz már rendszeres, mert eddig tényleg nagyon jól bírtam...

vasikáé, holnaptól felgyorsulnak majd az események. :wink:

baba, sajnos nem láttam a műsort, amit ajánlottál, remélem a netem megtalálom, mert nagyon érdekelne engem is. :shock:

andy, mi van veled? hogy vagytok mostanság??? :D

hugi, mennek a drukkok ezerrel továbbra is! :D :D

tinkyb, én is így kezdtem a pályafutásomat a cirisben... baci, majd augmentin.... :shock: és postán jött a recept, de nekem nem is szóltak előre, jól meglepődtem. :?

bocs akihez nem szóltam volna, természetesen nekik is minden jót kívánok!

puszi, fáncsi
fáncsi
 
 


hugi, most olvasom csak!
a hőemelkedés az tényleg jó jel!!!!!!!!!!!tutifix! :oops:
én anno pont a hőmet nem mert megmérni....mindig csak fogdostam a homlokomat és reménykedtem, hogy hőemelkedésem van, de megmérni soha nem mertem volna....ellenben tesztet csinálni vv. előtt volt erőm... :wink: :wink:
fáncsi
 
 


Fáncsi!
Itt megtalálod: http://www.hirtv.hu/belfold/?article_hid=263403
kattincs a videóra és amikor a lista megjelenik akkor ne a gyurcsányt válaszd :wink:

Kép
baba1973
 
 


Lányok,
köszönöm a sok drukkot, de sajnos ez nem jött össze. Az elmúlt két napban sokat gondolkodtunk és úgy döntöttük befejezzük a babaprogramot. Ha az égiek döntenek egy spontán babáról nagyon fogunk örülni, de elég volt.
Ez a két év nem szólt másról, mint orvosról, kórházról, vérvételekről, műtétekről - szeretnénk boldogok lenni és nem megkeseredetten harcolni valamiért ami lehet soha nem lesz a mienk. Elfáradtunk.
Olvaslak benneteket továbbra is, de már mint egykori lombikos. A Cirisre mindig jó szívvel fogunk gondolni, sehol nem kaptunk ennyi törődést mint itt, de nem kell több lombik. Nekem nem megy ez a minden rendben, van, de mégse sikerül című történet. Mindent megtettünk, hogy sikerüljön. Pontról pontra átgondoltam hibáztunk-e valahol, de nem. Mint a szentírást úgy tartottunk be mindent. Nincs tárgyalás, nincs meló, nincs idegeskedés, nincs szeretkezés.....
Hugi , látod, mi nem vagyunk olyan erősek mint Te, minket összetört ez az egy kudarc is.
Az életünk más része sikeres , talán sokkal sikeresebb , mint egy átlag emberé, de ez nem megy. Próbáljuk magunkat a másik oldalon kárpótolni, legalább addig, amíg megnyugszunk. És az is biztos, hogy a pénz nem boldogít, mert hiába van sokkal több, mint ami kell, ha az nem lehet a mienk amire vágyunk.
Mindenkiért nagyon szorítok.....
kockaspled
 
 


Kockáspléd!
Megértelek, és tudom, hogy miről beszélsz!
Ne gondolj most a kudarcra, rázd meg magad és menj tovább.
Ha pár hónap múlva úgy gondolod, hogy újult erővel nekivágtok újra, kérlek írd meg és mi nagyon fogunk drukkolni.
De lehet, hogy idáig el sem kell jutni. A babaneten rengeteg összetört ember búcsúját olvastam már, mindenki megállt, abbahagyta a több éves küzdelmet, de egy olyanról nem tudok akiknek utána ne jött volna össze spontán!!!
Én úgy gondolom, hogy a szeretet a legfontosabb, ez nálatok megvan. Abból viszont elöbb vagy utóbb baba lesz.
Olvasd a Titkot!- és sosem mond, hogy soha.
Neked is jár még egy baba ezt soha ne felejtsd el.
Szívből remélem, hogy minnél elöbb megtalál Téged.

Kép
baba1973
 
 


Kockáspléd! :D
NE MONDJÁL ILYENEKET!!!
Tudom, most nagyon össze vagy törve, ez így van rendjén! Eltelik pár nap és hidd el, hogy máshogy fogtok gondolkodni! Nem szabad feladni!!!!!
Szomorú ami történt, de azt azért tudnod kell, hogy a fagyi babáknak azért kisebb esélyük van mint a frisseknek! Nem nagyon szokták ezt mondani, de hidd el, hogy így van! Nekem is volt 2szer!
Ha anyagilag megengedhetitek magatoknak akkor most vagy aközeljövőben igenis meg kell próbálni újra! Persze azért Te jobb helyzetben vagy, mert van már egy egészséges gyermeked!
Én nagyon szorítok neked, hogy legyen eőtök ÚJRA megpróbálni!!
Megsúgom, de halkan, ha nekem ez sem sikerül, akkor én is nekimegyek mégegyszer! Megfogjuk egymás kezét, és megyünk, csináljuk! OK?

Baba! :D
Te kis fórum boszi! Remélem igazad lesz! Tesztelni nem szeretnék, de nem tudom hogy fogom kibírni. Azuram nagyon kíváncsi, ő már csinálná! Egyébként emlékszem anno Tocsánál is volt hőemelkedés mégsem sikerült neki a babásodás!
Meglátjuk!

Puszi nektek!!

Kockáspléd! Ne add fel!! V. doki egy csoda doki, biztos fog neked babát csinálni!!!

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Kockáspléd!
Szinte majdnem sírva fakadtam amikor olvastam,hogy nem sikerült!
Annyira nagyon sajnálom....bár tudom,hogy ezzel tele a padlás!
Mi két évig küzdöttük mire sok sok sikertelen próbálkozás és egy sikeres lombik ami pár hét után mégsem maradt meg :( nem adtuk fel....nagyon nehéz volt,de nem adtuk fel!
Kérlek gondoljátok át még egyszer!
Huginak maximálisan igaza van abba,hogy a fagyik sokkal erősebbek mint a friss babák!
És ha egyszer már kibírták a fagyasztást akkor kibírják a beültetést is és benned a 9hónapot!
Egy esélyt még szerintem megér a dolog,de nem haragudj,hogy így belekotyogok,mert tudom ,hogy ez a Ti döntésetek!
A legjobbakat kívánom nektek és ha mégsem lesz folytatás akkor kívánom,hogy spontán sikerrel járjatok!!!!!
Nagyon nagy ölelést és sok erőt küldök neked!

Kép
noki&potyi
 
 


Kockaspled!

Nagyon sajnállak Titeket! Csak egy kis szösszenet a részemről:
35 évesen még nem hittem, hogy lesz egy új kapcsolatom ahol szeretnénk közös babát. Most voltam 40 és várom a babánkat. Hidd el még nem késtél el csak regenerálódnod kell. Pihenj sokat!

Móni
móni101
 
 


kockáspléd, sajnálom! megértelek benneteket! sajnálom azt is, hogy pont most fogyott el az erőd, amikor a legjobb kezekben vagy. talán az idő megszépíti a történteket és valamikor a közeljövőben újra érezni fogod az erőt és belevágtok megint.
de sokaknak eredményt hozott már a teljes lemondás is, talán nektek is fog. még fiatal vagy, bármi történhet, hidd el egyszer még te is a kezedben fogod tartani a babádat! minden jót kívánok!

baba, köszönöm a linket! :wink:

hugi, fel a fejjel!!!! :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Kockáspléd,

Borzasztóan sajnálom. Itt ülök a munkahelyemen és a sírhatnék kerülget. A munka ezer, de nem tudom megtenni, hogy ne írjak neked pár sort.

Nagyon megértelek és a szívemből szóltál. Mi még érzünk elég erőt magunkban ahhoz, hogy megpróbáljuk még egyszer, ahogy írtam is nektek a lombikunk után, de tudom, ha nem sikerül, akkor mi is elengedjük a baba gondolatot. Egyszerűen nem megy így tovább…

A végeláthatatlan küzdelem, az elnyelt és kisírt könnyek, az örökös látszat optimizmus, azt mutatni és már el is hinni, hogy jól vagyunk és nap, mint nap legyűrni a gyengeséget! Ez nagyon fárasztó. Azt hiszem, most Ti is hasonlóképpen gondolkodhattok – ha nem így van, ne haragudj, rosszul értelmeztem a szavaidat – és teljesen megértelek.

Biztos vagyok abban, hogy oka van annak, hogy Nektek ez most nem sikerült, de abban is, hogy lesz még babátok. Nagyon várom, amikor visszatérsz hozzánk és spontán babáról számolsz majd be!

Az sem kizárt, hogy egy kis pihenés után újult erővel újra megpróbáljátok a lombikot. Az idő távolságától a rossz élmények és emlékek megfakulnak majd bennetek is, újult erővel töltődtök fel és másképp látjátok a világot!

Szeressétek és tiszteljétek egymást. Élvezzétek az életet!

Sok-sok vidám percet, órát, napot, hetet és hónapot kívánok Nektek! :D
tocsa
 
 


Hugi, nem feladni! Igaz, hogy volt hőemelkedésem, de mindig csak napközben. Reggel ugyanis elfelejtettem mérni. Nekem volt mindjártmegjön érzésem is és neked az nincs. :wink:

A babák már ott pihiznek a pocidban és fészkelődnek éppen. :D
tocsa
 
 


Kockaspled!

Az előttem szólók már szinte minden gondolatomat elmondták. Tudom hogy nagyon rossz lehet, de soha ne dönts indulatosan és elkeseredetten. Várd meg amíg megnyugodtok és utána beszéljétek át még egyszer. Akárhogyan is döntesz, mindenképp a te döntésed, én azért nagyon szorítok hogy kapj újra erőre és legalább még egy utolsót próbáljatok meg.
Végig sírtam az írásodat. Én még gondolni sem akarok arra hogy nem sikerül, mert nekem elsőre fog sikerülni.
A lényeg hogy a kis lelkedet gyógyítsd meg minél hamarabb.

Puszillak,
Zsuzsa.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Noki, szedni fogom a normaflore-t. Köszi. Nagyon csinos kismami vagy, és klassz dolgokat vettél a börzén, az a pólya! A párom lánya Réka, és aug. 8-án született. Hiszel az asztrológiában? Kapsz egy jó kis erős akaratú oroszlán csajszit. Én az állatjegyek alap tulajdonságait nagyon elfogadom, a napi horoszkópokat nem szeretem.

Láttátok már, hogy a jobb minőségű angol turikban, milyen gyönyörű baby cuccok vannak? Főleg kislány rucikat szoktam találni. Álom szépek, alig bírom ki, hogy ne vegyem meg őket, de a babonám miatt visszafogom magam.

Vasikáé, nem csúszunk egy hetet, mert most várom a műtétet, addig legalább beszedem a bogyókat.
A baci a kenet vizsgálat eredménye lett, ami a kb. két hétre lett meg a levétel után, ugyanekkora lett meg a „katona-minta” tenyészete is.

Fáncsi, remélem, én pedig úgy folytatom a pályafutásom a Ciris-ben, ahogy Te!!!

Baba, ”műtétes-társam”, remélem, ezerrel készülsz a babásodásra!

Hugi, vigyázz a babócákra!

Tocsa, már megint az sok dolgozás?

Kockáspléd, sajnálom! A csapat már minden biztató szót leírt Neked. Nekem még nincs gyerekem, soha nem voltam még terhes, egyetlen egyszer sem csináltam tesztet. Én 14 éve reménykedem, és küzdök azért, hogy a párom is akarja, hogy legyen gyerekünk – úgy, hogy közben ne tegyem tönkre a kapcsolatunkat, mert szeretem. Mindemellett még nevelem a párom lányát, aki nem az én gyerekem, de minden tőlem telhetőt megteszek érte úgy, hogy az anyja kezdetek óta ellenem neveli. Büszke vagyok rá, hogy anyák napjára sms-ben köszöntött fel. 40 éves koromig a karrier-építésem mögé bújtam, 20 éves munkaviszonyomat azért, hagytam abba a csúcson, mert azt éreztem, hogyha változtatok az életemen, talán még nekem is lehet egyszer gyerekem. Mindenki őröltnek tartott, a biztos magas fizetésemet elhajítottam, és most élünk a nagy bizonytalanságban. De gyereket akarok, és semmi más nem érdekel. Még nem éltem át azt a kudarcot, amit ti most – és még sokan mások, itt a topikon –, de úgy gondolom, nem állok meg az első kudarc után, legalább kétszer meg szeretném próbálni. Azt szokták mondani, hogy amikor már nem akarjuk annyira, könnyen összejöhet spontán. Hidd el, lesz még kistesó nálatok is és meglátod, 3-4 év múlva egészen máshogy fogod látni a terveidet! Most találd meg a boldogságodat azokban, akik melletted állnak, és az életed más területén!

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Kockáspléd!
Nagyon sajnálom,hogy ez most nem sikerült!Teljesen megértem,hogy el vagy keseredve.Ez természetes!De ha az ember igazán akar valamit,akkor azért foggal körömmel harcol.Nálunk is az volt a helyzet,hogy minden okés,az első lombik vetéléssel végződött,de mentünk és csináltuk!Újra és újra felálltunk és mindíg azt mondtuk,hogy igenis sikerülni fog!Én is sokszor szembesültem a kudarccal,(a 4. után volt a legnehezebb),de a kitartásnak és a 6. lombiknak ikrek lett a vége.
Valami oka van,hogy 5x elvetéltél!Erre nem mondhatjuk,hogy ez normális és minden rendben!Nem néztél utána az IVIG-nek?A kisfiatok közös gyerkőc?Ha esetleg nem,akkor gyanús,hogy ellenanyagot termelsz a Férjeddel szemben,azért végződnek a terhességek vetéléssel,vagy azért nem tudsz teherbe esni.
Oké,nem okoskodni akarok,csak segíteni!
Ha esetleg ellenszenvből nem veszed az én tanácsomat,akkor sajnálom,....nekem ugyan mindegy.Ha más,aki hasonló problémával küzd és esetleg olvas és ez alapján kap IVIG-et és így születik babája,akkor nekem már megérte ez a pár perc pötyögés itt a gép előtt.


Mindenkinek szép estét

Ági
pálgi
 
 


Andy, hazaértetek? Mesélj, mi volt az uhun? Láttátok a kicsikét? :D
tocsa
 
 


Sziasztok Lánykák!

Na megvolt tegnap az UH :D :D
Látszott a petezsák,ami 6x6 mm,erre azt mondta V.doki,h kicsinek találja ( Hausmann doki is ott volt,ő azt mondta,ebből még bármi lehet ) és megint kért HCG vv-t.Utána a szobájába megbeszéltük (akkor is ott volt H.doki ),h mivel anno a HCG szintem is kicsi volt a vv-re azért kiváncsi,most kb.1000 körül kéne lennie.De jövőhét hétfőn 30-án megint UH-ra kell megint mennem.Tegnap még egyfolytában a sírás kerülgetett,mert rám ragasztotta V.doki az arckifejezésével.hogy nem tetszik neki igazán az eredmény.Én mondtam neki,tudom,h emelkedhet megint,sőt emelkedni fog a HCG szintem!!!Mondta is most nagyon pozitívnak kell lennem,még jobban mint eddig.Fogadott nővérkém azt írta tegnap és ez lebeg a szemem előtt:egy kicsit későn érő típus!!Ja,amlékeztek??A mostani inszem a 13.napon volt és V.doki szerint azért volt a 2.heti vv-m HCG-m kevés,mert nem biztos,h akkor volt a tüszőrepedés,amikor vártuk...na ezen agyalok egyfolytában!!Na de akkor mikor??Jó,kicsi vagyok alapból:D
A vv.eredményt majd ma 3 után írom meg nektek!!V.doki azt mondta nagyon jó,h minden terhes tűnetet produkálok,addig nincs gond,úgyis az vagyok.



Nolikám!

Beírnád a táblicskuba,h 30-án UH??Köszönöm!!


Majd még jövök,mert nagyon hiányoztatok!!!

Bocsi,ha sokat írtam,de nem ment rövidebben!!


Pussz mindenkinek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Szép jó reggelt lányok! :D

Még biztos sokan alukáltok, mi az Andykával már nyomkodjuk a billentyűket! Látjátok, ennyire hiányoztok! :wink: Veletek fekszem és kelek!

Andy! :oops:
Nem szabad elkeseredni, annyit gondolkodtam rajtatok! Meglesz, ott van, nem lesz semmi baj! TUTIIIII!
Küldöm én is a távenergiát mit a Gyurcsok! :lol:

Kockáspléd! :oops:
Hátha egy kicsit Te is kialudtad a bánatodat, és máshogy gondolkodsz! Tudod! Nem feladni, tovább menni! Szeretném ha jelentkeznél, és leírnád, hogy éppen mit gondolsz! Mi itt sokan vagyunk, és látod ha máshogy nem is, de írásban hátha tudunk segíteni nektek!!

Mindenkinek szép napot!
Aki jókivánságokat küldött nekem, annak nagyon köszönöm!!! :wink: :lol:

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Ja!
Ma reggel is volt hőemelkedésem! :oops: :lol: :D :P :roll: :wink:

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Kockáspléd!
Ezt most elsősorban NEKED küldöm, de mindenkire vonatkozik!!


MINDEN NAP MEGSZÜNIK VALAMI, AMIÉRT AZ EMBER SZOMORKODIK, DE MINDIG SZÜLETIK VALAMI, AMIÉRT ÉRDEMES ÉLNI, KÜZDENI.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Úgy látszik ma reggel k.....a unatkozom!
Egy kis jókedvet küldök nektek! Remélem sikerül átmásolnom!

http://juzzi.hu/hsm/portal/iodisp?nev=e ... y_vadnyuga t

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 



Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


jó reggelt mindenkinek!

andykém nagyon-nagyon szorítok neked, biztosan minden a legnagyobb rendben lesz! :lol:
várom a jelentkezésedet!

hugi, de jó, hogy megint hőemelkedésed volt! csak így tovább!!!!! neked is nagyon szorítok!!! :lol:

fáncsi
fáncsi
 
 


Halihó, megint itt! :wink:

Az az igazság, hogy ma reggel csak 36,9 volt a hőm, és egy kicsit érzem a pocimat is. Csüt-ön kéne elvileg piroskáznom. Szerintetek ez mit jelent? Én hallottam olyat, hogy van aki az első időben mindig megérzi, hogy mikor kellene mensiznie. Nekem is amikor volt a méhenkívülim, én is éreztem elég sokáig! :(

Puszi mindenkinek! Ja, az elöbb azért küldtem el 2x a http-t, mert nem az jön be amit én szerettem volna. A Volt egyszer egy vadnyugat című filmből vannak benne epizódok. Tudjátok az a jó ki s szájharmónikás rész a Bronsonnal! Jaj! Isteni, imádom azt a filmet! :wink:

Puszi! HUgi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sehol senki? :cry:
Én el levezgetek magammal! :wink:
Lányok, kivel mi van?

Vasikáé, Andy?

Képzeljétek a hőm megint egész nap 37,1-37,3! :lol: :P :D :oops: :wink:

Puszi:Hugi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi, a végén még belázasodsz! :lol:

Ezerrel drukkolok Értetek is!

Csak így tovább!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Andy, ne aggódj, minden rendben lesz. Ha a doki azt mondta hogy most kell lenned a leginkább pozitív, hát légy az. Most ne mondd azt hogy konnyű mondani.

Hugi, tényleg szépen el beszélgettél magaddal, de nem baj. :lol: A hőd az nagyon jót jelent? Csak nehogy lázas légy.

Ma megvolt a vérvételem, jövő héten szerdán, 1-én megyünk nőgyogyi és sperma vizsgálatra. Holnap felhívhatom őket, megkérdeztem, hogy az FSH-ról érdeklődjem. Ennyi.
Ja, volt benn egy terhes kismami, szép volt a pocija nagyon. Le vettem a mintát.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Vasikáé!

Köszönöm kedves szavaid!!Én nagyon pozitív voltam,hidd el és leszek is a továbbiakban!!

Lányok!

Sajna nagyon rossz hírt közölt velem ma V.doki :( :( :(
Megállt a fejlődésben,meghalt az én angyalkám!!
A HCG szintem 193-ról visszesett 39-re,pedig mint kiderült ott volt tegnap a babám.
Ne aggódjatok (aki tudja ) úgyis fölállok és újult erővel várom a folytatást!!Ami várhatóan 2 hónap,mert úgy egyeztünk meg V.dokival,h regenerálódjon a szervezetem,aztán inszem 4x-re.

Megpróbálok ma még jönni,de bocsesz,ha csak holnap írok megint!!

Pussz mindenkinek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Andykám!

:cry: :cry: :cry:

Annak örülök hogy megrázod magad és folytatjátok. Nagyon sok erőt kívánok nektek és szerencsét.
Pusza.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Andy, sajnálom!!!

Sok erőt kívánok a továbbiakhoz!

Kép
tinkyb
 
 


Andy
Vérzik a szívem :cry: Nagyon sajnálom!!!
Nagyon sok erőt kívánok Neked!
Sok Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Drága Andy,
ne keseredj el és ezt most komolyan mondom. A vetélést és a terhesség elhalását, ha nincs hormongond, a természet intézi. Valami nem klappol és a biológia szelektál. Sajnos ötször volt módom átélni és tudom , hogy sokkal kegyetlenebb érzés, mint az, hogy nem sikerült a lombikom. Én vetéltem el 6,8,11 hetesen, kegyetlen érzés volt, főleg, hogy minden esetben láttunk már szívhangot, aprócska emberkét...Aztán vége. Az idős orvosom anno azt mondta, ha mindene jó az életre megmarad a magzat. A fiam esetében biztos igaza lett, mert eszméletlen egy kölyök. Mindene rendben van:) Van egy lap, ahol elbúcsúzhatunk meg nem született pöttyöcskéinktől, www. gyertyagyujtas.hu. Talán segít Neked is. Nekem már ég ott egy pár gyertyám:(
Többiek, valaki írta itt az összeférhetetlenséget, azt már kivizsgáltattuk. A lényeg kimaradt a történetemből, ez a kapcsolatom a második. A kisfiam és négy vetélésem az előző életemből van. Az ötödik vetélés pedig sajnos ebből. Soha nem gondoltam, hogy újra át kell élnem a vetélés borzalmait, de sajnos vele is át kellett. Páromnak nincs babája és nagyon , de nagyon szeretne. Én pedig szeretném megadni amire vágyik. Tegnap megváltoztatta a messengeren a bejelentkező üzenetét :"Ahol nincs Te, ott nincsen én se...." Olyan jól esett, hogy el sem tudom mondani.
Tinkyb, én is egy nagy és talán csúcson lévő karriert akartam egy időre feladni ezekért a kis pöttyökért, de egy időre arra lettem kárhoztatva, hogy továbbra is dolgozzak.... sajnos nem maradtak velünk. Most pedig munkaterápia van és minden egyéb luxus magammal és magunkkal törődés.

Megkövezhettek érte, de ma reggel felszabadultan ébredtünk fel, mert szombattól, amikor rájöttünk, hogy nem sikerült, olyan kő ült rajtunk, azt hittem összenyom....Ma végre mosolyogva vittem páromnak az ágyba a kávét.

Jók legyetek , mindenkit szemmel tartok:)
kockaspled
 
 


Kockáspléd, boldogan olvasom, hogy ma reggel már mosolyogtál!

Meglesz az a tesó, hamarosan eljön az Ő ideje is! :P

Kép
tinkyb
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?