Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok,nem feltétlenül kell éreznetek bármit is!A szurkálások lehetnek a stimu miatt,vagy ha fagyis beülti volt,akkor azért,mert "megpiszkáltak" benneteket a katéter felhelyezésével.Nekem volt olyan lombikom,aminél éreztem szurkálásokat,mégsem sikerült,az utolsó ami sikeres volt,annál semmit nem éreztem,pedig 3 tapadt!Majd csak a 7. hét körül kezdtem émelyegni.

Kitartás!Ebben a 2 hétben csináljatok olyanokat,amire máskor nem lenne időtök!Egyszerűen érezzétem magatokat jól!Ha netán nem sikerül (ami persze nem lehet),akkor ne úgy gondoljatok vissza arra a 2 hétre,hogy végig paráztátok és magatokat figyeltétek,hanem úgy,hogy volt egy tök jó 2 hetetek! :wink:

Mindenkinek szép estét!

Ági
pálgi
 
 


Hoppá,laptetőn vagyok.Bocsi én nem számítok,nem vagyok Ciris-es!
Mondjuk júniusban utolérhetne a laptetős babás babona. :wink:

Ági
pálgi
 
 


Lányok köszönöm az iwiw-es jelöléseket!
Ahogy nézegettem a képeket meg kell állapítanom, hogy állati jó csajok jöttek itt össze itt a fórumon! Szépek vagytok egytől egyig!

Móni
móni101
 
 

 
 

Hugi!
Veled vagyunk!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
baba1973
 
 


Hugi
Nagyon nagyon sokat gondoltam rád a hétvégén,de sajna nem volt időm jönni és írni,hogy részemről is mennek a drukkok!
Hidd el ,hogy a fiúk lányok olyan jól fogják magukat érezni magukat ,hogy eszük ágába sem lesz kijönni onnan 9hónapig :)

Mindenkinek sok puszi és szép hetet kívánok!

Kép
noki&potyi
 
 


Hahóóóóóóóó!
Sehol senki :cry:

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Hugikám!

Nagyon-nagyon sokat gondolok Rád,tud én veled vagyok és 1000-rel mennek a drukkok!!!!
Biztos minden rendben lesz,ne aggódj!!

Lányok!

Hogy vagytok??
Remélem mindenkivel a lehető legnagyobb rendben!!!

Képzeljétek ( most lekopogom 3x ) ,de engem elkerül a hányinger,a rókakóma,drága Vukocska :D :D :D
Ma voltam bent a vesedokimnál,nagyon boldog,úgy örül,megmerem kockáztatni,hogy még nálam is jobban :D :D
Azt mondta gratulál,hogy nem vagyok rosszul,mert már elkellett volna kezdődni és ha így haladok,végleg elkerül...


Pussz mindenkinek,jók legyetek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Andi!
Ez szuper!!!
Nekem az első fiamnál csak a 6. hét végén kezdődött a hányinger.
De róka nem volt vele, remélem, hogy tényleg téged is elkerül :lol: :D :lol:

Kép
baba1973
 
 


Andi!

Én is nagyon örülök, hogy jól vagytok!
Maradjon is így a babavárásod végéig!!!
Hihetetlen, hogy rohan az idő, már 5 hetesek vagytok!
Vukocska látogassa inkább az erdőket.

Üdv., később még jövök...

Kép
tinkyb
 
 


Szia Andy!

Mi kb. egy idős babások vagyunk, nekem a kalkulátor nov. 14.-re számolta szülést.
Nálam sem jelentkezett még a kis róka. Remélem megússzuk! Kicsit szédülök, de semmi rosszullét.
Puszi neked vigyázz magatokra!

Móni
móni101
 
 


Szia Móni!

Nekem is november 14-ét számolta a kalkulátor :D :D
Én is remélem,hogy megússzuk!!!
Én nem szédülök,semmi rosszulléthez hasonlót nem vettem észre...maradjon is így!!

Pussz és ti is vigyázzatok magatokra!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Helló lányok! :D
Itthon vagyunk mind a 4-en. Én és a 3 gyerek! Fél 9-re mentünk és csak fél 12-kor mentem be a műtőbe. Már egy kicsit pipa voltam! :evil: Na mindegy! A lényeg, hogy túl vagyunk és jön a 2 hét, amit én úúúgy nem szeretek! Mához 2 hétre vv! 8)
Mindenkinek aki szorított nekem és gondolt rám, azoknak sok puszi és köszönet! Mostmár csak azért kell szurkolni, hogy megmaradjon!!!!

Hatalmas puszi mindannyiotoknak! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!

Mennek a babaragacsok!!!
Ez most nem olyan két hét lesz, mint a korábbiak!
Egészen biztos, hogy sikerülni fog!
Nem úszod meg, két szívecske ott fog landolni a táblázatban a neved mellett!

Puszi.

Kép
tinkyb
 
 


Szia Hugi
na látod, három gyönyörű szedrecske csücsül a pocidban :D Sorstársak lettünk:)
Türelemre szükséged lesz, én ma vagyok túl az egy héten, de SEMMIT NEM ÉRZEK, SEMMIT.
Ma már Mártival is beszéltem a Cirisben és ő megnyugtatott, ebben semmi rossz nincs.
Kegyetlen ez a bizonytalanság, de megmondom őszintén ma megpróbáltam az üzletben bevett szokásom szerint érveket és ellenérveket összeszedni a sikerül-nem sikerül mellett. Nos , arra jutottam "tudományos" alapon, hogy semmi ok a nem sikerülre. December óta másképp étkeztem, szedem a vitaminokat, zöldségeket és gyümölcsöket eszem, leszoktam a kávéról... Amióta bent vannak tudatosan pihenek, lógatom a lábam, nem hajolok, nem emelek, nem szeretkezem... A tibeti szerzetesek hozzánk képest.....
Még a kutyáimmal sem mentem ki hétvégén tombolni, mert féltem, hogy feldöntenek...
Szóval nagyon bízom a sikerben és bár párom meg van őrülve, hogy ikrek legyenek én egynek is nagyon örülnék. De ha ikrek lennének az hatalmas elégtétel lenne a sorsnak az elmúlt két évért...
Szóval Hugi kitartás, vége lesz a két hétnek is.
Többiek hol vagytok???????????
Andi és Móni kopogjátok le a nem hányok című fejezetet, mert ha elkiabáljátok Nokihoz hasonlóan megtudjátok mi a téliszalámis patkós kifli vaj nélkül :) :) :) :) :)
kockaspled
 
 


Sziasztok!

Hugi,Kockáspléd!
Én drukkolok Nektek az ikrekhez! :D :D

Ági
pálgi
 
 


Hugi!

Vigyázz magatokra! Pihenj sokat és semmi idegeskedés, egy pár napig ne nézzél most híradót! :D

Kockaspled!

Ne aggódj, hogy semmit nem érzel, már írtam neked, hogy én is ugyan így voltam, nem kell még ilyenkor érezni semmit.

Móni
móni101
 
 


Pálgi, Móni,Kockáspléd,Tinkyb, Andy, Noki! :P
Annyira,de annyira imádlak benneteket! Olyan nagyon jó, hogy így szurkoltok és bíztattok! :D
Tök jó dolog ez a fórum!! És az, hogy fantasztikusak vagytok csajok, mind egytől-egyig! :wink:
Mégegyszer köszi!!!


Puszi:
Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Ja!
Baba és Tocsa, hát természetesen Tirátok is vonatkozik amit írtam, csak már szerencsére sokan vagyunk és néha kifelejtek valakit vagy valakiket,de veletek egész ez a fórum! :D

Puszi:Hugi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Móni! :wink:
Az iwiw-en van egy pár közös ismerősünk! Láttad?

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok, csajszik!

Nagyon, de nagyon köszönöm a jelölést, mindenkit jó alaposan megnéztem, és borzasztóan tetszett amit láttam.
Én csupa-csupa vidám csajokat láttam. Ez nagyon jó. Remélem egyszer lesz szerencsénk személyesen is összefutni.

Hugi, a rengeteg fotóidon már azt hittem egy sem lesz olyan amelyiken nincs napszemüveged. De, mázli, a vége felé egyre több volt. Nagyon szép arcod van, ha nem muszáj ne takard el.
Lököm a babaragacst én is. Nagyon szorítok neked is.
Egyébként én már annyira várom azt a két hetet hogy elképzelni sem tudjátok. Én is utálok feküdni, de most alig várom hogy feküdjek.

Mindenkinek szép estét és jó éjszakát.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Ja, majd el felejtettem. Hugi, ki az a gyönyörű kis csöppség? Annyira, de annyira cuki. Zabálni való.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Már megint itt vagyok!
Vasikáé! :D
Mejött a visszajelölésed, köszönöm szépen! A szemüveg amolyan ápol és eltakar! :wink: Á nem, azért volt rajtam, mert mindegyik kép a napon készült, és mi is csak utólag láttuk, hogy szinte mindegyiken rajtam van. A kis csöppség sajnos csak a barátnőm babája aki most volt 1 éves, úgyhogy marha frissek a képek! :wink: A kedvenc babám mert én voltam bent a papa helyett a szülőszobában a mamájával! Nagyon nagy élmény volt! Bár az eü-ben már voltunk szülésen gyakorlaton, de az más amikor hozzátartózód szül! :P

Meglátod, még nekünk is lesz ilyen babánk!!!!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!
Ne menj közel a falhoz, mert hozzá ragadsz amennyi babaragacsot küldünk most interurbán neked! :lol: :lol: :lol:
Ja és legyél befogadó!!!
Most bebabásodsz!!!! :D :D :D

Kép
baba1973
 
 


Kockáspléd!
Ne izgulj!
Azért nem érzel semmit, mert szuper helyük van és nem tiltakoznak. :lol: :lol: :lol:

Kép
baba1973
 
 


Hahó lányok! :D
Kihal a fórum? :cry:
Hová tűntetek?
Mi jól vagyunk, feljöttem a kiskutyámmal az anyukámhoz, ahol rendesen kényeztetve vagyok! Nem is olyan rossz ez a két hét! :wink:

ÍRJATOK, JELENTKEZZETEK!
Tocsa, nagyon eltűntél! Ne dolgozzál már annyit! Tessék velünk is foglalkozni!
Zsiby!
Rólad már nem is beszélve! Már legalább 1 hete nem jelentkeztél! Jól vagytok?
És atöbbi elveszett bárányka is adhatna magáról hírt!

Morozov mamóka!
Veled mi van? Olvasod néha a mi fórumunkat? Te hol tartasz? Inszemi vagy lombik?

Mindenkinek puszi! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok, csajok.

Mi történt? Sehol senki? Nem sok időm van olvasgatni, de ez azért már túlzás, hogy egy nap alatt csak egyetlen egy hozzászólás... nahát.

Hugi, persze hogy lesz kisbabánk. És most nem statiszta leszel hanem te leszel a főszereplő. Persze hamarosan követlek én is mint főszereplő.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Hahó lányok! :D

Hát mi van itt? Sehol senki? :cry:
Úgylátszik csak ketten vagyunk Vasikáé-val! Jaj-jaj!

Andy és Noki!
Meg van a méhpempő kapszula, de akárhogy olvasom én nem látom sehol sem, hogy ez nekünk miért jó. Én szedem bőszen, de mondjátok meg légyszi, hogy miért is kell? Azt írja, hogy sejt megújító meg a szabadgyökökről ír meg a trigliceridről, csak éppen a babásodásról nem! :wink:

Lányok írjatok már! Nézem a másik fórumot, ott napi 2-3 oldal van. Jó, mondjuk ott jóval többen vannak!

Na puszi mindenkinek! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is itt vagyok! Írok, hogy ne érezzétek egyedül magatokat!
Én inkább továbbra is csak olvasgatom a topikot, újként nem sok mindent tudok mesélni magamról. Várom türelemmel a műtétemet, és nagy hittel készülök a jövőbeli babásodásra. Addig is itt van nekünk férjem egyetemista nagylánya, őt várjuk a barátnőjével a hétvégére, sütök-főzök nekik.

Hugi, pihenj sokat, szurkolok Értetek, hogy minden rendben legyen!

Vasikáé, majd mesélj nekünk a csütörtöki konzultációról! Várom már!

Mindenkinek további szép napot!

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb!
Ne izgulj a műtét miatt! Én ma vagyok a műtétem utáni 12. napon és mondhatom, hogy elfelejtettem már. Amikor a családom felbosszant, mindig olyan örömmel igérem meg, hogy visszamegyek még egy műtétre, mert ott annyi kedvességet és törődést kaptam, hogy örömmel gondolok vissza. Semmi negatív nincs bennem, sőt!!!! Nem fog megviselni, és utána egyenes az utad a babásodáshoz.

Kép
baba1973
 
 


Drága Baba!

Annyira köszi! Na ezért jöttem ide Közétek! Olyan jól esett a bátorításod és, hogy leírtad a tapasztalataidat! Elég abnormális dolog, de nagyon várom már a műtétet. Hiszem, hogy utána nekünk is sikerül a közös bébi!

Puszi.

Kép
tinkyb
 
 


sziasztok,

Szeretnék veletek egy jó hírt megosztani:
December elején megműtött a Vereckey doktor úr endometriózissal. 2,5 évig próbálkoztunk, amikor mindenféle orvosnál jártunk, és állítólag semmi bajunk nem volt. Viszont a műtét után 2 hónappal pozitív lett a tesztem természetes úton. Most tartok kb 5,5 hétnél. Szóval mindenkinek kitartást kívánok, hajrá lányok!

Szilvi
huszilvia
 
 


Szilvi!

Gratulálok Nektek, és köszi a biztatást valamint, hogy leírtad, a Veled történteket. Ez újabb reményt ad nekem a műtét sikeréhez.

Boldog várandóságot!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Baba, köszönöm hogy bejelöltél iwiw-en. Meg néztem a fotókat, most aztán lesz mit mesélned. Hány gyereked is van? És most babát akartok? Én nagyon szorítok és nagyon gratulálok, gyönyörű családodért. De, írnod kell nekem. Előre is köszönöm.

Tinkyb, ne aggódj, mindenki ezt írja. Milyen jól bántak ott vele. És milyen hamar felépült. Szerintem nagyon jó kezekben vagy.

Noki, majd leírom a sztoryt, és írok neked, csak most nagyon zsúfolt a programom. Nagyon köszönöm hogy ilyen aranyos vagy és ennyire tartod bennem a lelket. De, most hová tűntél? Te mindig itt szoktál lenni.

Szilvi, ez tényleg szép volt. Köszönjük és fogadd gratulációmat. El tudom képzelni milyen boldogok vagytok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Szilvi!

Hát ez hihetetlen már hárman vagyunk ezen a fórumon akik pont egy idős kis mamik vagyunk. Andy, Te és én!
Gratulálok neked!

Móni
móni101
 
 


Sziasztok, :D

Mi ez a pangás Lányok? Tessék írni, sokat és érdekeseket. Sajnos, az én munkám mennyisége egyre csak több lesz. Most már ott tartok, hogy ha 2 évre előre tekintek, akkor sem látom a végét. :roll:

Hugi, küldöm én is a ragacsokat. Jó sokat, hogy ha már lúd, akkor legyen kövér, vagyis ha már baba, akkor mindjárt akár kettő is. :D Szeretnéd, ugye jól emlékszem?
Igaz, nem hozzám intézted a kérdést, de úgy tudom, a méhpempő a nyálkahártyára van jó hatással, de nem vagyok ebben biztos.

Baba, a pocaksimizős tanácsod nekem is nagyon tetszik. Valami hasonlót csinálok én is az autogén tréninggel, majd összekombinálom a kettőt. :wink: Annyira jó olvasni, hogy ilyen pozitív emlék maradt a műtét számodra is. Emlékszem, mennyire féltél tőle és ráadásul az első alkalommal luftra mentetek a cukorfonal miatt. Annyira jó emlék nekem is az egész. :D

Móni, várunk a hírekkel, hogy hányan vagytok. Olyan jó olvasni, hogy csak itt a fórumon 3-an is vagytok, akik egyidős kismamik. Mennyien lehetnek, akikről nem is tudunk! :D

Kockáspléd, ne rágd magad azon, hogy nem érzel semmit. Talán emlékszel, anno a beültetés után én annyi mindenfélét éreztem és nem sikerült. :cry: Szerintem, nincs erre szabály, mindenkinél más. Hidd el, ha éreznél valamit, akkor most az aggasztana. Nem tudnád, mi okozza az érzéseket. Valóban mindent megtettél azért, hogy most sikerüljön és ezúttal fog is. Szurkolok nagyon, - nem azért, hogy sikerüljön, mert ez biztos, hanem azért - hogy ketten legyenek. :wink:

Andy, csuda jó az, ha a várandósságod valóban szép és rókakoma mentes. Csak így tovább. Vukot tartsd távol továbbra is ügyesen. :D

Tynkib, a műtét után majd meglátod, kár volt előtte minden izgulás. Persze úgyis fogsz izgulni, aztán utána a fárasztóbb napokon inkább visszakívánkozol majd egy újabb műtétre. :wink: Én is vagyok így ezzel, ahogy Baba is írta…főleg mostanában…

Szilvi, nagyon köszi, hogy megosztottad velünk a jó hírt. Engem különösen érint most, alig 1 hónappal egy endo műtét után. Gratulálok Nektek! És nagyon sok reményt adsz a történeteddel. :D

Vasikáé, gyere majd csütörtökön a hírekkel. Kíváncsiak vagyunk, milyen lesz a konzultáció.

Nálunk semmi különös történés. Tegnap óta kocogok. Már kétszer voltam: logikusan tegnap és ma. :? Hatalmas kitartásról árulkodik, hogy két nap is egymás után nekiiramodtam. :D
Marcizok, és egyre aranyosabb. Most már viszonylag sokszor van ébren és mintha már látna is. A szemüvegemet mindenesetre kitartóan bámulja. Szerintem az anyukáját is megismeri már, ahogy néz rá….az olyan, „szia anyu, adsz egy kis tejcit?” nézés. :D

Megy a Született feleségek a tévében. Bevallom az első évadoknál függő voltam. Az előzőt már nem nagyon néztem, mert későn volt, de ez a mostani valami nagyon fura. Nekem nem jön át… :roll:
Ez a Gabi tényleg felszedett pár kilót vagy kitömték? Mekkorák ezek a Scavo ikrek? És ki ez a tejfölös szájú Suzi-val?

Na mostmár, nem tartalak fel Titeket! A legjobbakat kívánom Mindenkinek, azoknak is, akik most kicsit eltűntek! :D

Jó éjt Csajok! :D
tocsa
 
 


Tocsa!

Olyan jó, hogy írtál! Nem regényírás a munkád? Mert azt megbocsájtjuk Neked, ha azért nem érsz ide hozzánk? Abban nagyon jó vagy! Mindig olyan tartalmas hozzászólásokat remekelsz.
Hajrá a kocogáshoz! Melegíts csak előre Marcival, hogy majd könnyen menjen minden a saját kis babócá(i)ddal!

Jó éjt Neked és Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Méhpempő :arrow: igen,a mnyh. vastagítása érhető el vele!
Voltak olyan lombikaim amiknél szedtem,az utolsónál már nem és mégis akkor volt a legvastagabb a mnyh-ám. :roll: Amúgy nagyon jó a méhpempő,érdemes szedni!!!Ja,meg E vitamint!
Mindíg szedtem én is minden vitamint,gyógynövényt....mégsem sikerültek akkor. :? Az utolsónál már nem szedtem semmit csak Aspirin Protect-et (méh vérbőségét fokozza,így könnyebb a beágyazódás).
Különben már többször hallottam azt is,hogy az sem jó,ha felturbózzuk a szervezetünket vitaminokkal,mert akkor így jobban ellenáll az "idegen anyaggal" szemben ,vagyis az embrióval szemben.(Mivel az embrió félig idegen szervezet számunkra).
Nagyon sokan akkor esnek teherbe,ha kicsit betegek,vagy meg vannak fázva,tehát le van gyengülve a szervezetük.

Érdekes ez,szabály abszolult nincs,hogy mit csináljunk,vagy mit ne a sikeresség érdekében.Valakinek a sok vitamin jön be,valaki nem szed semmit és az a nyerő.....A lényeg:higyjünk abban amit csinálunk! :wink:

Szép napot mindenkinek!

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok
Kockaspled drukkolok,h. sikeruljon, semmi aggodalom.
Hugi neked is mennek a drukkok.
A tobbiekrol sem fel. el, Andy orvvendek,h. minden a legnagyobb rendben, es a tobbi kismaminal is.
sok kitartast a tobbieknek is.
Sajnos nalam beutott a hetvegena grippe , meg most sem vagyok tul jol. A szurizas eleg jol megy, egy kicsit az elejen feltem de aztan minden ment mint a karikacsakas. Penteken 12,30kor megyunk konz., aztan gondolom hetfon, kedden lesza nagy akcio.
Ha valaki ott lesz kozuletek es lattok bennunket akkor szolitsatok nyugodtan le. az iwiwwen rajta vagyok Puskas Eniko.
Puszilok mindnekit es drukkoljatok ertem is a jovo hetre.
Pusiz mindenkinek.

Noki, elkuldted?Koszike

Eniko
enierdelyi
 
 


Sziasztok! :P (Off)

Eladó:
a.) 2 doboz bontatlan (10 - 10 db-os) Clostilbegyt tabl. (2011. 08.)

b.) 1 üveg bontatlan (5,5 ml) Suprefact injekció (2010.12.)
- hűtést nem igényel -

c.) 30 ampulla Progesterone injekció (Pharmaexpresstől) (2013. 01.)
- hűtést nem igényel.

Priviben - áron alul - megegyezünk!!! :P (Pesti vagyok).

tillidian
 
 


Jó reggelt lányok!!! :D
Köszönöm mindenkinek a szorítást, és azt, hogy válaszoltatok a méhpempővel kapcs. kérdésemre! Egyébként Ágival egyetértek teljesen a vitaminokkal kapcsolatban. Én is mindig hülyére szedtem magam mindenféle vitaminnal és mégsem lettem terhes. Bár nem is csoda, amennyi bajom volt!

Enikő!
Megnéztem az iwiw-et, de 2 oldal Puskás Enikő van! Egy kicsit többet kéne tudjunk rólad! Erdélyben hol élsz?

Mindenkinek puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


ja bocs nem is gondoltam volna ,h. ilyen sok P E van :roll: . Becenevem enci, varos marosvasarhely, angolul is beszelek, a kepen egy parkban allok. Remelem megtalasz.
Eniko
enierdelyi
 
 


sziasztok,

Köszönöm a jókívánságokat :)
Andy, Moni nektek is gratula :)

Szilvi
huszilvia
 
 


Szia Enci és Mindenki,
köszönöm a drukkokat. Jól vagyok, bár az utóbbi napokban annyit megyek pisilni, már néha szégyenlem:) Egy pesti út, 270 km = 4 pisi :) Ami kellemetlen az, hogy éjjel is fel kell kelnem és mivel nem tartozom a jó alvók közé, ha felébredek háromkor, akkor hatig malmozok....Úgy érzem ugyanis, hogy ki vagyok pihenve és nem vagyok álmos.Az én relatív agyam szerint a pisilésmániát a Duphaston okozza, vagy az Utro, a párocskám szerint a leendő babák...Most az egyszer engedek, csak neki legyen igaza. De természetesen ebből nem lesz rendszer. :D :D :D
Örülök, hogy vannak még spontán babások is, hajrá huszilvi!!!!!!!
Még jobban örülök, a sok babócának, jövőre a Ciris is tarthat babatalálkozót már:) Egész tömeg lesz ott, ha így folytatjuk az Aréna is kicsi lesz.
Ami némileg szomorú, az az, hogy évekig tartó értelmetlen szenvedés után ide kerülünk több tucatnyian és max fél év alatt potyognak a babák. Mennyi elpazarolt, pénz, energia , nem beszélve a telesírt párnákról....Móni Neked külön babérkoszorú jár:) ---10 lombik, még végiggondolni is sok. De tanulhatunk Tőled mindannyian a kitartásról... Nem tudom lenne-e erőm ennyiszer nekifutni...
kockaspled
 
 


Kedves Hugi,
bocs összekevertem, előtted le a kalappal a rengeteg lombik miatt, véletlenül átkereszteltelek Móninak:). Annyian vagyunk néha már 10 oldalt kell visszaolvasnom, hogy tudjam kivel mi van::))))))))))))))))
De minden hülyeséget félretéve itt mindenkinek jár egy koszorú, a küszködésért... és azért, hogy nem adjuk fel. Csakazértse.
kockaspled
 
 


Halihó!
Kockáspléd! :D
Én szerintem a sok pisi az bizony a babától van! :wink:
Emlékszem, amikor a méhenkívülim volt, és mentünk a dokibához uh-ra, az volt az első kérdése, hogy éjszakai vizelés van? Úgyhogy szerintem tuti a dolog!!!!
Egyébként a 10 lombik az nem a Móni, hanem sajnos én vagyok, valamit elnéztél a táblicskuban.
Sajnos sok minden volt a pocakomban amivel nem foglalkoztak, csak csinálták a lombikokat és csodálkoztak, hogy nem sikerült!
Na már mindegy! Majd most!!!!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy nem jelentkeztem eddig,de azért mindenkire nagyon-nagyon sokat gondoltam és drukkoltam!!!

Röviden annyi,hogy nem érzem jól magam,semmi köze Zsebikémhez,a várandóssághoz.Ma már egy kicsit jobban vagyok és ez a lényeg!!

Hugi!

Olvastad az emilemet??
Küldtem Neked és remélem nem haragudtál meg rám!!


Vigyázzatok magatokra!!
Holnaptól már sűrűbben jövök,ez tuti!!

Sok pussz mindenkinek!!! :D :D

Andy

Kép
bandy27
 
 


Baba!

Küldtem Neked privit!

Pussz és jó legyél!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Andyka! :D
Sajnos itt anyukámnál nemtudom megnyitni a gmailt. Ha elküldenéd priviben vagy az iwiwen, azt megköszönném! Miért is haragudnék meg rád?
Gyógyulgassál és vigyázz nagyon a babádra!

Képzeljétek! Most beszéltem a kiskutyám menyasszonyának a gazdijával, és úgy néz ki, hogy sikerült az 1 hónappal ezelötti "aktus", és lesznek kiskutyák! Kb:2 hét múlva tudja szinte biztosra megmondani. Pont azt beszéltük, hogy milyen jó lenne, ha egyszerre derülne ki, hogy anya is leszek meg nagymama is. :wink:

Enikő! :D
Bejelöltelek!!!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Andyka! :D
Elküldöm Neked priviben a másik emil címemet, azt megnyitja ez a gép is!
Puszi!!!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok Lánykák!

Megjöttünk!!!!!
Egy gyönyörűen fejlődő babám van, ugyan V. doki lát még valamit de az olyan kicsi, hogy valószínűleg megállhatott a fejlődésben.
17 mm-es petezsák 4mm-es szikhólyag. 2 hét múlva kell megint menni.

Móni
móni101
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?