Új privát üzeneted érkezett!

Ági
Megkérdezhetem ,hogy hova lesz a nagy út? :D
Érezzétek magatokat nagyon jól és írj majd egy kis beszámolót nekünk,hogy sikerült a kirándulásotok :D
Andy
Tiszta szívemből Gratulálok Neked!
Annyira Boldog vagyok,hogy végre Te is jó hírekkel szolgálsz :D
Éva
Jaj,de aranyos vagy,hogy Te is gratulálsz nekem :D
Igazán köszönöm :D
Engedd meg ,hogy Én is Gratuláljak a kicsi fiadhoz :D
Remélem hamar túllesel majd a szülésen!
Mennek a drukkok!!! :D

Hugi,Fáncsi holnap ügyesek legyetek!!!
Péntek 13 szerencsés lesz!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


A fenébe.....megint Én vagyok laptetőn....pedig annyira koncentrálok,hogy nehogy elvegyem valaki szerencséjét....vagy minek is nevezzem ezt :evil: :evil: :evil:

Hugi
Szerintem ha holnap megkérdezed a C-vel kapcsolatos dolgokat akkor úgysem mondanak semmit,mert szerintem ezek nem olyan dolgok amiket mondhatnak,de azért próba cseresznye!
Szerintem, legalábbis nekem 13:00-ig kellett feküdnöm és nem 1órát!
Vagy az a beültetésnél volt?
Húúúúú...ciki....csajok segítsetek akinek már volt?!
Puszi mindenkinek!
És még 1x bocs a laptetőért.....ígérem többet nem fordul elő...
Viszont van egy ötletem...
Mivel Én már pocakos vagyok ezért Én már nem számítok és az utánam lévő ember a nyerő :D:D:D
Van benne valami???

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!
Én is megjöttem végre.
Ma voltam varratszedésen. Most olyan jól érzem magam, nem szúr, nem húzódik, jelentem meggyógyúltam.
Lányok a növő hold szerencsét jelent ha számmisztikus elemmel együtt van.
13.-án sikeres leszel Hugi!
Megyek a Fraxiparinnal hasbabökni magam:(

Kép
baba1973
 
 

 
 

Noki,honnan tudod,hogy kisfiam lesz??? :o :o :o :o :shock:
p.éva
 
 


előre is köszönöm, hogy holnap gondoltok majd rám. :)

hugi, akkor elképzelhető a találkánk...szerintem farmerban leszek, mert sajna már más nem jön rám...és monjuk egy fekete ingben, ha nem gondolom meg magam addig ingügyileg... nagyon figyelni foglak és egyből szólok, ha meglátnálak, okesz? :D ja, és jön a férjuram is, aki szemüveges és egy csíkos ingben, öltönyben lesz...-szerintem. :shock:

andy, örvendek a hcg szintednek... :P csak így tovább! hajráhajrá :lol:

tocsa, annyira, de annyira cuki a babuska, hogy az nem is igaz! :wink: :wink:

további szép estét!
puszi mindenkinek!
húúú, azért remélem, hogy cirisügyileg minden marad az eredeti felállás szeirnt. :roll:

új kis fórumosainkat, ezennel én is üdvözlöm közöttünk és kívánok minden jót, minél előbb!!! :wink:

noki, édibédi a kiscsajszid, grat!!!! :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Sziasztok,

Sajnos még mindig nem akar kevesebb lenni az a fránya munka és az idővel való versenyfutásban is - úgy tűnik - én maradok alul.

Andy, hatalmas gratula, ügyes csajszi vagy nagyon! :D

Fáncsi, meglásd péntek 13 ismét szerencsét hoz majd neked. Szorítok nagyon.

Hugikám drága, :D holnap egész nap itt leszel a gondolataim között. Remélem pont kellő mennyiségű, csodálatosan szép petikéket szívnak le! Küldök neked egy hatalmas ölelést és sok-sok +++++ energiát! Várunk vissza a hírekkel!

Puszi mindenkinek, jó éjt csajok!
tocsa
 
 


most látom csak, hogy kicsit elcsúsztak a soraim...talán szétszórt vagyok egy kicsit? :roll: ááááááááááááááá
de ez, azért van ám...mert folyamatosan szerecsétlenkedek a vonalzómmal...ugyanis nekem fogalmam sincs arról, hogyan tudnám állandósítani, azaz, hogy beillesztődjön magától minden megírt üzenet után... tudnátok segíteni? :oops: :oops:
fáncsi
 
 


Baba
Örülök,hogy végre túlestél a varratszedésen!
Nem fájt ugye csak kellemetlen volt egy kicsit??
Ilyenkor már igazán fellélegezhet az ember ,mert a valóban könnyebben megy a mozgás és minden más is!
Jó szurizást :wink:
Éva
Titkos információ,hogy honnan tudom ,hogy pici fiad lesz :wink: :wink: :lol:
Na jó.....csak vicc volt :D
Olvastam a márciusi fórumon :D

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Hugi!

Én a Cirisbe beviharoztam egy piros hosszú ujjú pólóban és egy farmernaciban, nem sokat voltam ott mert gyorsan hívtak a Lányok vv-re. Nem biztos, hogy emlékszel rám. Én biztos nem emlékeznék rád mert szinte szét nézni sem volt időm.

Móni
móni101
 
 


Andy!

Nagyon örülök a hcg szintednek. Most már tuti biztos, hogy babád lesz!

Móni
móni101
 
 


Hugi, én a leszívás napján vagy du 4-5-ig voltam bent a Cirisben, mondjuk én kaptam infúziót is a túlstimu miatt és az elég lassan csöpögött le. :cry: Mégegyszer, sokszor gondolok rád!
tocsa
 
 


Sziasztok!

Fáncsikám!

Úgy kell a vonalzót beilleszteni,hogy bemész a profilba,ott megkeresed az aláírást és odabebötyögöd az [url=http: stb. linket.

Nem megy ki még mindig a fejemből,amit tegnap hallottam!!
Képzeljétek V.doki volt mostanában Londonban,Hustonban,Texasban és felajánlottak neki egy orvosigazgatói állást,amin nagyon erősen gondolkozik,hogy elvállalja!!


Mindenkinek sok pussz!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.03.13 17:47-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok csajkák! :D
Még itt vagyunk a C-ben, kb:4 óráig.4-en vagyunk lányok, akiknek csinálták a punkciót!
Nekem rögtön a műtét után azt mondták,hogy 8 van eddig, de még számolják!
Minden simán ment, aki szurkolt értem, annak köszönöm!

Megkérdeztem a Julitól amit Noki írt, azt mondta, hogy ők erről semmit nem tudnak, de nem hiszi hogy ebből valami igaz lenne, mert nagyon sok a beteg sőt egyre több, ezt meg nem hiszi hogy épeszü ember feladná! Az Amerikai dolgra is rákérdeztem, és azon is csak mosolygott. Ő is azt mondta, hogy szerinte csak az irigység beszél az emberekből! Reméljük, hogy így van!

Majd ha többek tudok írni a punkciómról, megírom, most egyenlőre pihizünk! :D

Mindenkinek puszi: Hugi.

Ja! Móni!
Szerintem nem láttalak sajnos!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi
Nagyon örülök,hogy túl is vagy rajta!!!
Én drukkoltam Neked :D:D:D
A hírnek örülök amit Juli mondott.......ÁMEN!
Legyen igaza ,hogy ez a pletyka az irigységből fakadt és nincs semmi valós dolog a háttérben!
Majd jelentkezz,hogy mi újság....addig is pihenj :D

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Hugi!
Ez a Te napod!!! Örülök, hogy jól vagy és hidd el, hogy most biztosan sikerül!!!
Pihenj, a találkozót bízd a biológus hölgyre :wink: aki nagyon érti a dolgát. :wink: :D :lol:

Kép
baba1973
 
 


Hugi!

Pihenj sokat, a sejtikék meg majd randiznak egy romantikusat!
A nagy kaland után pedig igyekezni fognak vissza a pocidba.

Továbbra is megy a drukk!
tinkyb
 
 


Baba
Nagyon tetszik az új avatarod :) és a vonalzód :)

Kép
noki&potyi
 
 


Hahóóóóóó,
lányok aggodalomra semmi ok. Ha Mr. Vereczkey orvul le akarna lépni tüntetést szervezünk a Ciris elé :D :) :lol: :!: :!: :!: :!:
És a meghatottságtól nem fog tudni itthagyni ennyi babára vágyó anyajelöltet:)

Örülök a sok punkciósnak, remélem holnapra az összes megtermékenyül és holnap egy sereg várja Katalint a biológust.


Kockáspléd
Ui.: azt elfelejtettem, nem fáj semmim nem érzek semmit, de tudatosan eldöntöttem nem fogok pánikolni. A természet nem volt képes segíteni, hogy babánk legyen, remélem a tudomány igen. Attól sem esnék kétségbe, ha ikrek lennének:) Sőőőőőőőőőt Apajelölt kifejezetten örülne neki.
kockaspled
 
 


Sziasztok
Noki : most látom, hogy a táblázatban egy kérdőjel van az okok mellett a nevemnél.
Az ok : mióma és PCO. A vérvételem időpontja pedig március 23.
Lányok,
ha jók a számításaim az elmúlt 7 hétben 5 babó pottyant be ide, ez szuper :D
Január közepe felé a mostani szívtulajdonosok még csak álmodoztak a babáikról.... Noki elkezdte még tavaly a bababummot, de ahogy nézem az csak a bemelegítés volt:)

Lassan egy hét eltelik a beültetés óta, de még nem érzek semmit, megtehetnék, hogy kikiabálnak belülről, hogy HAHÓ ITT VAGYUNK....
kockaspled
 
 


Kockáspléd!
Szeretnék már végre 2szívecskét biztosan betenni a táblázatba......tehát beszéld meg a fiúkkal-lányokkal ,jól viselkedjenek odabent :D
Táblázatot javítottam :D

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Noki!

Köszke a táblicskut!!!
Mostmár kiveheted,el lett küldve...egyébként gyanus barátnőm,hogy miért kéri ezeket!!Olyan mintha meglepi készülne...
Ez az a barátnőm,akik 4 évet vártak lánykájukra és most a kistesó projecten vannak rajta 1000-rel.


Kockáspléd!

Milyen jó hogy felvidítottál!! :D :D
Tetszik a pozitív hozzáállásod!! :D :D
Vigyázz magatokra!!

Hugi!

De örülök,hogy jelentkeztél!!
Ne félj,én tudom,hogy szépen elkezdenek osztódni!!
Tudod,hogy mennyit kapsz vissza??
Vigyázz magadra,semmi hülyeség és sok-sok nevetés,pozitív hozzáállás!!!

Fáncsi!

Jelentkezz,hogy mi volt!!
Mi lett volna??Nagyon jó híreket kaptál!


Pussz mindenkinek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Sziasztoooook!!!! :D

Hazaértünk, a végén "csak" 7 sejtem lett! :( Egy kicsit vérzek, de ez belefér! Hétfő vagy szerda a visszaülti napja, majd hétvégén telefonál a biológus! Valószinübb a hétfő, bár képzeljétek hétfőn nincs a V.doki, úgyhogy mindannyiunknak a Kósa doktor fogja a visszaültit csinálni. Ha szerdán lesz, akkor már van!

Viszont egy rossz hír! Du. írtam nektek, hogy beszéltem a Julival a rémhírekről, ő akkor azt mondta,hogy erről nem hallott semmit, de fél óra múlva visszajött, és mondta, hogy érdeklődött és bizony van valóság alapja a pletykáknak! Annak, hogy V.doki kapott Londonból is és Amerikából is állásajánlatott ami nagyon jó lenne, de még senki nem tud semmit. Ők is megijedtek most, hogy mi lesz! :( Ez van!

Mindenkinek köszi a szurkolást, ha holnap megtudok valamit, megírom!
Andy, Nolki, Fáncsy, Baba, Tinkyb mindannyiotoknak puszi és köszi!

Hugi.
Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Ja! Andy!
3-at kapok vissza, legalábbis annyit kértem!

Fáncsi!
Sajnos a szobában voltam még amikor ott voltatok, de pont 2-kor gondoltam rád! Mi újság? Írjál!

Puszi: HUgi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


helló csajszikáim!

hugi, ha tudnád, hogy sasoltunk a férjemmel mindketten, de egy idő után feladtuk...azt hittem haza is engedtek gyorsban... :roll:
örülök, hogy minden okés volt, bár én nem értek hozzá, de úgy gondolom a hét kis petesejtből valaki vagy valakik a végén simán célba fognak érni!! :D :D nagyon-nagyon szorítok értetek!!! szép szerelmetes estét kívánok! :D :D

jaj, annyira szuper volt látni a babuskánkat és hallani a szívhangját, hogy az nem is igaz! totál elérzékenyültünk mindketten. szóval minden okés a babával és hát már baromi cukiska! :D :D
sajnos volt egy myomám, ami még novemberben csak 1,8 cm körül volt, ezért nem is vette ki v. doki...viszont most belehúzott és feltornázta magát 2,5 cm-re :cry: :cry: nagyobb a babunál, de már nem sokig!!! szóval ez egy picit elkeserített, de bízom benne, hogy nem lesz probléma a későbbiekben. :roll: :roll:

két hét múlva kell újra mennem uh-ra. remélem valakivel összefutok végre! :shock:


puszi!
fáncsi
 
 


Hahó, muszáj írnom, mert keringenek a pletykák és én mint üzleti életben élő ember nem csak úgy látom Vereczkey doktort és a Cirist, mint egy átlagos halandó.

Bármi is igaz a hírekből, amik Vereczkey távozásáról szólnak, azért van egy két el nem hanyagolható tény.
1. Vereczkey Attila olyan lehetőséget kapott, amelyet szerintem egyetlen szakember sem hagyna ki. A legszebb, a legjobban felszerelt és a legmodernebb reprodukciós klinika igazgató főorvosi posztját. Mellesleg érző nőként , remélem leendő anyaként és nem utolsó sorban elismert gazdasági szakemberként is úgy vélem : brutálisan jó ,amit ez az ember itt szakmailag és minden téren művelt. Ennek a helynek lelke van - a többi hely ahol jártam ott nem voltam más mint egy TB szám.
2. A Ciris, bár tudom sokan nem így gondolják a gyógyító szándék mellett egy profitorientált gazdasági szervezet , egy kft. Egy cég, amely emberi és anyagi tőkét befektetve jött létre. Rengeteg tőkét befektetve !!!
3. Őszintén megdöbbennék, ha az általam külső szemlélőként évekig figyelt Somody Imre azért hozott volna létre egy ilyen klinikát, hogy másfél évvel később fejreálljon, ugyanis tökéletesen biztos vagyok abban, hogy ennek az intézménynek Somody mellett a másik lelke Vereczkey. Az én elméletem szerint két fél egy egész.
4. A Cirisben mindketten tulajdonosok is,ügyvezetők is - ez nem titok, látható a nyilvános céginformációkban is.

Annyit tiporták ezt a klinikát és a vezetőit, hogy ha én lennék ők .... -biztosan megmutatnám hazánk összes többi klinikájának, a rosszindulatú pocskondiázó orvosoknak , hogy EZ A LEGJOBB REPRODUKCIÓS KLINIKA ÉS BIZTOS NEM MENNÉK SEHOVA, AMÍG NEM BIZONYÍTOTTAM.

Persze, eme gazdasági eszmefuttatás mellett nagyon boldog lennék, ha nem menne el:)
kockaspled
 
 


Andy
Ne haragudj,hogy csak ma csináltam meg a táblázatot :(
Olyan rohadt feledékeny vagyok...... :roll: :evil: :cry:
Hugi
Nagyon nagyon örülök a híreknek!
Remélem jól sikerül a mai randi és szerelem lesz belőle :D
Már várom a holnapi fejleményeket ,hogy mennyi termékenyült meg!!!
Szerintem mind a hét meglesz!!! Tuti :D
Fáncsi
Hová tűnt a vonalzód???
Nagyon gratulálok a picidhez :D
Ugye milyen fantasztikus dolog ez az UH!
Én egyre hálásabb vagyok a tudománynak ezért a sok csodáért amit már tud :D
A mióma miatt ne aggódj,mert amíg V doki nem aggódik addig valóban nincs baj!
Ma volt bent a barátnőm megmutatni V dokinak a babócáját és neki 3db nagy miómája volt és kitudta mégis problémamentesen hordani a fiát :D
Kockáspléd
Nagyon jó a meglátásod és a véleményed a dolgokról és reménykedünk ,hogy minden marad a rég kerékvágásba....megmarad a Ciris V dokival együtt!
Nagyon nem bánnám,mert Én is parázok emiatt ,de rendesen!

Egyfolytába mocorog a Bébikém :D:D
Szereti ő is a babanetet :D:D

Amint említettem a bent volt C-be a barátnőm a férjével és a kicsinyével dicsekedni V dokinak!
Annyira jól esett amikor felhívott és közölte,hogy mindenki érdeklődött felőlem és nagyon gratulálnak a kislányomhoz!
V doki üzeni ,hogy soha többet ne engedjem meg ,hogy ecseteljék a polipomat ,mert beindulhat a szülésem :roll: :roll:
Nem semmi......Én meg azt hittem ,hogy az pont jó ,mert elmúlt a vérzésem....
Ezek szerint nem jó és Én hiszek neki!!!
Mindenki ki volt akadva ,hogy lányom lesz ,mert azt hitte mindenki ,hogy fiam lesz......hogy miért?????Passz!
Na,de a lényeg ,hogy nagyon jól esett,hogy ennyi idő után is emlékeznek rám és érdeklődnek irántam :D:D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki! :D
Mikor volt bent a barátnőd? Kb: fél4 fele ott volt egy pár egy kisfiúval, nagyon pici volt még, kb:1-2 hónapos lehetett. Kérdeztem is tőle, hogy már ide való baba-e? Egy szőke rövid hajú, kicsit molett lány volt. Ő nem a barátnőd volt?

Puszi:Hugi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok,

Hugi, gratulálok a 7 sejtecskéhez. :D Sokat gondoltam ma rád! Ne szomorkodj! Hidd el, sokkal jobb 7 egészséges, szépen osztódó sejt, mint 26, amivel semmit sem lehet kezdeni. :cry: Talán emlékszel, nekünk még fagyink sem lett a leszívott 26-ból és 10 megtermékenyültből, annyira nem osztódtak szépen. Várunk holnap a hírekkel! :wink:

Hát, Lányok, egyrészt nagyon elszomorítana, ha Vereczkey doki más országban gyarapítaná a babásodó párok számát, legfőképp, mert én is úgy terveztem, hogy Ő lesz, a mi gyertyatartónk hamarosan. :wink: Írtam is már korábban, hogy már nem is tudnék máshoz menni, annyira megkedveltem és bízom benne. Szóval borzasztó rosszul érintene lelkileg és pszichésen és emberileg is, ha nem Ő lenne a mi közvetítőnk az eksön során. :cry: Lehet, el kell kezdenem, elfogadni, hogy akár ez is előfordulhat?
Másrészről, neki ez nagyon nagy elismerés és kihívás is. Valószínű, ő is sokat gondolkodik ezeken az ajánlatokon és akárhogy is dönt, egyik választás sem lesz könnyű. Amúgy az ellenlábasoknak most legyen nagy a szája!

Kockáspléd, nem baj az, ha semmit nem érzel. :D Csak nyugisan, stresszmentesen. A cégedben biztosan megvannak a megfelelő embereid, akikben megbízol és ideiglenesen elvezetgetik helyetted. :D Aztán, hamarosan, úgyis lesz egy másik 24 órás elfoglaltságod! :wink: :D Szurkolok a lurkóknak és persze nektek is nagyon!

Fáncsi, gratula a bébihez. Reméljük az a fránya polip nem sok vizet zavar majd!
Aztán csak ügyesen a vonalzóval.

Szép estét és jó hétvégét Mindekinek!

Én megyek vissza börtönömbe. Francba ezzel a gazdasági válsággal, csak a munkám több miatta. :twisted:
tocsa
 
 


Noki, hát szörnyű, hogy ahány doki, annyifélét mondanak a polippal kapcsolatban. Mi meg nem vagyunk szakemberek, honnan is tudhatnánk, hogy mi a jó? :roll:

Olyan jó érzés, hogy a C-ben így emlékeznek mindenkire! A műtét után volt alkalmam többet beszélgetni az ottaniakkal és mindenki azt mondta, hogy az egyik fő oka annak, hogy szeretnek ott dolgozni, az az, hogy valóban alkalmuk nyílik megismerni a pácienseket és személyes kapcsolatot kialakítani velük. Az biztos, hogy nagyon törekednek erre! Jól csinálják nagyon!
tocsa
 
 


Sziasztok!


Fáncsi, biztos fantasztikus volt a babuskátok látványa! A miómától ne tarts, jó kezekben vagytok, minden rendben lesz!

Kockáspléd, nagyon megnyugtató volt, hogy levezetted számunkra az elméletedet, ahogy Te szakmailag látod az üzleti élet hátterét.

A pletyka ügyében én is elindítottam az információszerzést privát úton. Ígérem, ha megtudok valamit, akkor azonnal megírom Nektek!
Én is nagyon megijedtem. Most amikor már látnám az alagút végét, akkor történne ilyen borzasztó változás! Nem is akarok belegondolni…


Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Noky Drága!

Nagyon garatulálok a lánykádhoz, olyan jó érzés olvasni, hogy minden rendben van és ki vagy virulva teljesen. Réka nagyon szép név, jó választása az apjuknak :D Puszillak, vigyázz magatokra

Vasikáé!
Látom idetaláltál, mielőbbi pocakosodást kívánok


MINDENKINEK!!! :wink:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Szép hétvégét mindenkinek :)
Hugi
Igen Ő a barátnőm akivel találkoztál :D
Elsők között volt amikor megnyitott a Ciris és sikerült is neki.
Pedig előtte 4vetélése volt, amiből az egy ikrek voltak és elveszítette őket a 20dik héten :(
És utána ment a C-be és tessék......már van egy pici fia :D
Amúgy azért ilyen pici,mert korábban jött egy hónappal.
Dec 27-én született :D Jan. huszonvalahány helyett.
Tocsa
Valóban ahány doki annyi tanács és mi sajna nem tudhatjuk ,hogy mivel teszünk rosszat és jót :roll:
Egy biztos ,hogy Én vakon megbízom V dokiba és az Ő szava nekem aranyat ér :D
Gondolom ezzel sokan így vagyunk :D
Az meg ,hogy így emlékeznek ránk......kiakadtam rajta....nagyon jól esett, mert valóban ennyi ember aki oda jár....le a kalappal előttük!
Tinkyb
Nagyon jó lenne ha biztos forrásból valamit sikerülne kitudakolnod a dolgok valós részéről.
Várjuk nagyon az infót :D

Rony Drága
Nagyon köszönöm a szépet és jót.
Apucinak mutattam ,hogy azt írtad a Réka név jó választás apjuknak..... és teljesen el volt magától ájulva :D
Minden jót kívánunk Neked és remélem hamarosan Én is mehetek át a másik fórumra gratulálni Neked :D
Sok puszi.

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok! :D

Hívott a Kati a C-ből, 7 sejtből mindegyik megtermékenyült, de csak 3 a nagyonszép a többit nem érdemes fagyasztani. Egy kicsit elszomorodtam ez miatt. Szerettem volna ha lettek volna eszkimók is! Hát ez van! Reménykedjünk ebben a 3 szépben, hátha valamelyik megtapad. Ja és a beülti hétfőn lesz! :wink:

Mindenkinek szép hétvégét! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szia Hugikám!

De jó hírt kaptál!! :D :D
Veled örülök,biztos ügyesek lesznek ezek 3-an,hidd el!!
Ne szomorkodj!!
Most hétvégén pihizz és csakis szigorúan a jóra gondoljál!!


Bagyon sok pussz és ölelés!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Hugi!
Újra megnéztem a holdállást és mivel kedd a jónásod és az elötte három nap, így most biztosan sikerül!!!!
Tudom!!!!!
Szóval ne is tiltakozz, hétfőn bebabásodsz!!!! :D

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok lányok! :D

Andyka és Baba! :D

Nagyon tündériek vagytok, hogy így bíztattok, megpróbálok pozitívan hozzáálni a dolgokhoz, bár nehéz lesz! Eddig mindig sokkal több sejtet tudtak leszívni, és mindig megtermékenyült az összes, és még eszkimóim is voltak! Tudom nem a mennyiség a lényeg hanem a minőség, de egy kicsit azért szomorú voltam. A Márti is azt mondta, hogy nem kell sok sejt, csak egyetlen 1, de az szuper legyen, és igaza van.
Baba, nagyon köszönöm neked, hogy megnézted megint a Jónásomat, és így szurkolsz Te is! Bár igazad lenne!!!!!!

Andy!
Remélem Te jól vagy! Nagyon-nagyon vigyázz magatokra, eszméletlenül szorítok, hogy minden simán menjen nálad, és a babád 9 hónap múlva hatalmas sírás kiséretében megszülessen!!!!

Mindenkinek sok puszi! Hugi.

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Ja, lányok! :wink:
Aki nem rég van itt a fórumon és van iwiw-je, az megadhatná priviben az elérhetőségét, hogy a nevekhez arc is párosuljon nekem!!! Mi régiek, már ezt egyszer végigjátszottuk!

Köszi mindenkinek:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!
Én nagy boszorka vagyok!- amit megérzek az úgy van!!!
Kum-tum!!!
A gyerekeim már tudják, nincs vita. Szóval a feladatod:
Este lefekvés után legalább 10 perc aromaterápiás pocikrémezés, ez azért fontos, mert amig kened laza vagy, aztán pocidon hagyod a két kezed, figyeled, hogy a kezedtől melegszik és közben arra gondolsz, hogy hatalmas feladat vár a pocidra. Elképzeled, hogy milyen jó helyük lesz a babikáknak és mennyire várod őket. Elalszol.
Holnap mosolyogva ébredsz!!!- ez parancs!!!! Kitörölsz minden negatív gondolatot. Lazán, boldogan várod a hétfőt. Szóval nincs más lehetőséged, lazulj és fogadj szót!!!! :D :D :D

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Noki!
Rossz lehet,hogy 2 doki 2 félét mond a polipod ügyében. :? Mondjuk én kikérném egy független 3. doki véleményét is.
Kérdezted a "nagy utat":Semmi extra,csak a cégünkhöz mentünk be,amíg a Férjem átnézte a dolgokat,addig a csaj dolgozók babáztak,aztán elmentünk nekem kocsit venni ,mert a mostaniba nem férek el a gyerekekkel,mindíg a Férjemét viszem el.Utána a barátainkkal ebédeltünk és levezetésnek hazafelé megálltunk sétálni a gödöllői parkba.Nagyon jó kis nap volt. :D

Az tényleg olyan jó,amikor az intézetben megismernek.Amikor én dec-ben betelefonáltam a tesó projekt miatt,nem is kellett mondanom,hogy ki a dokim (a Kaáliban ugye van egy pár) ill. a recepciós csajszi kérdezte is,hogy hogy vannak az ikrek. :D És ott a recepción is többen szoktak ülni.Mondjuk én 2 évig voltam "vendégük". :D

Örülök,hogy egyre több a szívecske a táblázatban! :D Remélem hamarosan mindenkié mellett lesz 1-2!

További szép hétvégét mindenkinek!

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok,
Hugi ! Ne aggódj , nagyon szép lesz és hatalmas öröm, hogy végre bepakolják őket a pocidba. Bevallom én rettenetesen féltem, hogy fájni fog, meg minden egyéb hülye gondolat, de semmi nem volt. Meg sem éreztem, viszont, most itt a kép mellettem a méhemben a kis fehér foltocskával,ami hatalmas nagy dolog és segít minden pillanatban , hogy küldjem nekik a ragacsokat, maradjanak velünk.

Egy kilenc éves kisfiú anyjaként sosem gondoltam, hogy ilyen poklokat kell végigjárnom egy testvérért, de megérte. Reméljük Neked is és Nekem is szívecske lesz a nevünk mellett. Nekem is három lett beültetve, hétfőn lesz egy hete.

Jók legyetek és élvezzétek a szép időt.
kockaspled
 
 


Kockáspléd! :D
Nagyon aranyos vagy Te is! Remélem igazad lesz! Neked már nincsen sok és megtudod az eredményt! Ez a 2 hét a legrosszabb!
Neked mennyit szívtak le, és lehetett belőle eszkimókat csinálni? Nekem ez nagy bánatom, hogy nekem most ennél nem! :cry:
Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!


Hugi, szorítok Nektek hétfőn! Hallgass Babára, a Jónás nap majd segít, hogy a 3 „nagyonszép” petike megtapadhasson. Ne feledd a Ciris-ben jó kezekben vagyunk, és ezt a szívecskés áradatot már nem állíthatja meg semmi. Ez a fantasztikus kitartásod és akaratod most már hétfőn csak jó eredménnyel végződhet!
Ahogy kérted, elküldtem privi-ben az iWiW-es linkemet.


További szép hétvégét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


csak egy gyors bekukkkkkkk :wink:

hugikám, nem keseredj el!!! ezt nem szabad most, fel a fejjel! azért nincs eszkimód, mert nincs rá szükséged!
asztrobaba is megaszonta, hogy minden okés lesz!!! :lol: :lol:
a pozitív gondolatok állítólag tényleg segítenek...az inszemet megelőző két hétben folyamatosan mondogattam magamban, hogy ebben a hónapban terhes leszek...és tessék. nem hittem benne, nem ilyen típus vagyok, de gondoltam megpróbálom... most van egy új szövegem...egyszer majd megosztom veletek is. :oops: :oops:

kockáspléd, nagyon szorítok értetek! :wink:

tocsa, remélem hamarosan lesz időd egy kis lazításra is. :lol:

andy, rókakoma belátogatott már hozzád? remélem elkerül! :shock:

a vonalzót hamarosan csatolni fogom, köszönöm a segítséget! :)

puszi
fáncsi
 
 


Sziasztok, szép estét mindenkinek!

Hugi, ne keseredj el, nem szabad! :D 3 nagyon szép! Ez borzasztó sokat jelent! Ők a tökéletesek. :D Pihenj sokat a hétvégén, hogy nyugodt és felkészült legyél a fogadásukra hétfőn. Szurkolok Nektek nagyon!

Jó éjt és további jó pihenést mindenkinek!
tocsa
 
 


Sziasztok, csajok!

Hugi, nagyon sok gratuláció a három picurhoz. Nem akarok belepofázni, de a hármas szám az szerencse szám. Lásd a régi meséket is, az aranyhal, vagy a jó tündér mindig három kívánságot teljesít. Vagy ott vannak a királyok akiknek mindegyiknek vagy három fia, vagy három lánya van. Csak pozitívan.

iwiw-en engem is megtaláltok, és meg is köszönném ha bejelölnétek mert én is nagyon kíváncsi lennék rátok. Legalább a fényképeiteket lássam, egyenlőre. Birli Zsuzsanna néven megtaláltok, ilyen név csak egy van. Csak egy kérésem lenne, hogy dobjatok egy üzenetet is, mert én egyenlőre csak a fórumos nick neveteket ismerem.

baba, ezt a tanácsot, amit a huginak adtál én is megfogadom. Ez nagyon tetszett. Ezután minden este eljátszom.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé!
Hidd el működik!
Nekem bevált a gyerekeimnél mindig, és most is a 11 inszemből 6 terhesség is lett, csak sajnos a miomám miatt meghaltak :cry:
De most már nincs miomám, egyenes az út remélem a babucimhoz.

Kép
baba1973
 
 


Szép napot lányok! :D
Mindenkinek köszönöm a bíztatást, sokat jelent nagyon! :wink:

Lányok, aki visszajelőlt az iwiw-en annak nagyon köszi!! Vasikáé Téged is bejelöltelek!!!

Mindenkinek szép március 15-ét kívánok, menjetek ki a szabadba és érezzétek jól magatokat! Állítólag szép idő lesz, bár ez még nem igen látszik!!!

Puszi:Hugi. :P

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi!
Ne aggódj, hogy csak 3 baba van hiszen ők szeretnének veled maradni, meglátod sikerülni fog! Nekem 10-ből 8 termékenyült meg 5. napon mind meg voltak 3 visszakerült, a 6. nap reggel még a maradék 5 gyönyörű volt délutánra egyet sem tudtak fagyasztani. Szerdán kiderül az uh-on, hogy hányan vagyunk. Sajnos ezt a fagyasztásos dolog elég kiszámíthatatlan.

Kockaspled!
Nagyon drukkolok neked, ne aggódj ha semmit nem érzel én a vv előtt szinte teljesen tünet mentes voltam aztán 1600 volt a hcg szintem. Én még ennyit életemben nem figyeltem a cicimet mint ez alatt a 2 hét alatt, max egy kicsit érzékenyebb volt.

Lányok engem Kafka Mónika néven találtok meg az iwiw-en.

Móni
móni101
 
 


Móni, köszönöm a vigasztaló szavakat, próbálom magam kordában tartani. Valahol az ember lánya azt gondolja, egy héttel a beültetés után már érez valamit. Feszül a hasam, de az megvolt a stimu alatt is és most a beültetés előtt is. Mást nem érzek. Remélem ott vannak és húzogatják Holle anyó dunyhácskáját magukra.
Hugi, ne aggódj , menj neki úgy, hogy az első sikerülni fog.
Anno nekem 37 petesejtet szívtak le, ebből a 11 legnagyobb lett megtermékenyítve, a többit felajánlottuk olyanoknak, akiknek nem lehet petesejtje. A 11 lett lefagyasztva 3-3-3-2 "csomagokban. A beültetés előtt Katalin felengedte az első csomagot, egy elment örökre, a másik kettő pedig nem kezdett normálisan osztódni. Így elővettek még egy csomagot, ahol viszont a szöveg szerint "kis gladiátorok" lapultak , ők lettek beültetve.
Remélem elég erősek , hogy túléltek mindent és annyi próbálkozás után végre sikerül nekünk is.
Légy nyugodt.
A beültetés előtt megfogadtam, hogy erős leszek és nem sírok, de amikor végre lett úgy gördült ki egy csepp könny a szememből, hogy én is meglepődtem. Pár hónapja 5 vetélés után még az is elérhetetlennek tűnt, hogy lesz beültethető embriónk. Most meg itt ücsörgünk négyen:)
kockaspled
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?