Új privát üzeneted érkezett!

Fáncsi! :D
Valamit félreolvastál! LEHET elektromos fogkefét használni!!!! :wink:

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hú csajok!!!! :P :oops: :D :wink:

LAPTETŐS vagyok!!!
Hátha szerencsét hoz!! :wink: Rám férne!!!

Mindenkinek puszi!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


akkor jól van laptetőském, már egyre hülyébb is vagyok mondtam már? :roll: fogalmam sincs hol olvastam, de ezek szerint jól benéztem... :wink: na mindegy is! :P azért köszi a helyreigazítást. :shock: :shock:
fáncsi
 
 

 
 

Jó estét lányok! :D

Andy! :D
Holnapra sok-sok drukk, hátha jó lesz a vv. Siessetek haza, és gyorsan írd meg, hogy mi lett!!!

Tocsa! :D
Köszi,köszi a babáról a képeket! Nagyon szép baba! :wink: Na, egy ilyet rendelek én is V. dokitól!!! :P

Mindenkinek szép estét!
Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Megint jó későn sikerült befutnom. Itt járt a Hugim, jót dumcsiztunk. Mondjuk nem kellett messzire mennie. Olyan büszke vagyok rá! Nagyon ügyesen látja el a kisbabát és külön örülök annak is, hogy ma itt merte hagyni anyuval a babucit, míg fél órára leugrott a Rossmann-ba. Az én kishúgom igazi határozott nőci lett. :D

Baba, nagyon sokszor gondoltam rád ma és borzasztóan várom már, hogy jelentkezz. Őszintén remélem, hogy minden rendben ment és te is jól viselted a műtétet!

Zsiby, én csak azt kérdeztem, hogy mekkora mértékű az áremelés és erre mondta a Márti, hogy 10%. Gondoltam, akkor általánosan mindenre igaz ez.

Andy, ügyes vagy, hogy nem adtad fel és ilyen pozitívan állsz a holnapi vérvétel elé. :D Nagyon drukkolok. Kérlek, jelentkezz, amint tudsz.

Eni, abban nagyon egyetértünk, hogy minden apró örömet meg kell látni az életben. Nem szabad elmenni a jó dolgok mellett csak úgy. Annyi minden van, ami mosolyra vagy jó kedvre ad okot! Szerintem, a barátnőd is nagyon boldog lesz, amikor már a kezében tartja a babáját!
Neked nagyon drukkolok a vörösök megérkezéséhez. :D

Te Fáncsi, olyat már hallottam, hogy a kismamáknak fogmosás közben lesz hányingerük és valakinél hipp-hopp, jön is Vuk, de olyat, hogy, szempilla spirálozás közben…. :wink: :D cuki csajszi vagy nagyon, ez is csak veled fordulhat elő. :wink:
A hülyülés várandósság alatt természetes. :wink: :D Tesóm mondta, hogy ő szó szerint butult meg elfelejtett mindent. Miket okoznak ezek a hormonok? Hihetetlen. Én meg azt vettem észre, hogy stimuk alatt sokkal jobban vág az eszem. :D Főleg a lombikos stimunál volt ez így. Van ám egy ötletem, hogy mitől. :wink: Akkor kaptam intenzíven a tesztoszteron csökkentőt (Suprefact), tehát a férfi hormonok le lettek nyomva. Naaaaa, mi következik ebből Csajok? :D :D :D

Hugi, nekem is nagyon bejön a vonalzód. Ilyen ügyesen hozzátok össze a babócátokat is (vagy babócáitokat?). :D

Noki, ugye minden rendben? Te nem szoktál csak úgy igazolatlanul távol lenni egy napig is a fórumról. Ilyenkor mindig aggódom érted, mert legutóbb, amikor így eltűntél, kórházban kötöttél ki. Akkor jött ki a polipod újra. :cry: Szóval, gondolok rád és nagyon várom, hogy jelentkezz.

Kockáspéld, nagyon szurkolok Nektek holnapra. Amint tudsz, kérlek írj. Remélem, minden baba felébred és a lehető legjobban alakulnak a dolgok Veletek. Már nagyon-nagyon megérdemelnéd! Igazán, olyan sok mindenen túl vagy már.... Szorítok nagyon! :D

Jó éjt Drágáim.
tocsa
 
 


Sziasztok,
beültetésünk hétfőn lesz, az eredményeim nagyon jók Vereczkey doktor szerint, három babócát kapunk vissza. Azért döntött így mert 32 naposak a ciklusaim és így szerinte optimálisabb idő a hétfő. Nyálkahártya 9,8 mm volt három napja.
Tegnap majdnem elájultam este, amikor a húgom átküldte a tesztjét, hogy nézzem már meg , ez mit jelent... Két vonal volt rajta. :) Ez volt az első próbálkozásuk és betrafált. Nagyon örültem neki, mert féltem, hogy ő is úgy jár mint mi, 34 évesen rádöbben, hogy gyereket szeretne és évekig küzd érte, mert nem jön össze , erre betrafáltak az első hónapban. Jól fel is bosszantottam, mondtam neki, hogy számításaim szerint "kommunista"' lesz a prücsök, mert november 7-én jön e szép kerek világra, másrészt meg Skorpió csillagjegyű. Azt mondta azt már nem ő kiugrálja magából inkább:) Mellesleg nekem fogalmam sincs miért rossz a Skorpió... nem értek ezekhez a dolgokhoz.

Másrészt mondtam neki, hogy a legelső ajándékom nekik egy nyakba akasztható GPS lesz, hogy megtalálják a kölköt amikor elvesztik valahol.
Következő gondolatom meg az volt, hogy anyám milyen gyerekesen gondolkodnak és ezeknek lesz gyerekük:))))))
No de hajrá, most mi jövünk.
Hétfőn jelentkezem.
kockaspled
 
 


Jó reggelt lánykák! :D

Andy!! :P
Veled vagyunk! :D

Kockáspléd! :P
Neked is nagyon szurkolunk! :wink: Az eszkimók biztosan magukhoz térnek, és imádni fogják ennyi hideg után a pocid melegét, és ott is maradnak még 9 hónapig! :P

Zsu! :cry:
Nagyon eltüntél! Tudom írtad, hogy mostanában nem fogsz bejelentkezni, de mi azért várunk vissza téged! :wink:
Az idő majd egy picit biztosan enyhíteni fogja a bánatodat! :wink:


Tocsa! :P
Klassz, hogy tettszik a vonalzóm! Hát megszenvedtem vele mire rájöttem, hogy mit hogyan kell csinálni! Az lenne már a jó, h
a nem a peteérésemet kéne feltüntetni, hanem a terhességemet mint Nokinál és Zsibynél! :wink:

Fáncsi! :D
Te kis hülyülősöm! Bocsi, de te írtad így! Írtó édes vagy, hogy így írsz magadról! Tehetnél már fel képet magadról az iwiwre!


Mindenkinek szép napot!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


JO reggelt lanyok
Hugi vagany a vonalzod en is kivanom,h. a kov. vonalzod mar a terhessegis legyen.
Andy aztan irjal!
Kockaspled hetfore sok sikert es sok turelmet. Nem konnyu az biztos elnezni es tulelni,h. korulotted babasodnakaz emberkek es te meg csak varsz a nagy alkalomra. A mi barataink ism. kozul az iden vagy 6 baba fog szuletni. De en hiszem,h . nekunk is lesz csak turelem.
Puszi mindenkinek
enierdelyi
 
 


Egy idézet az üzenőfalról, nekem tetszett, gondoltam átmásolom Nektek is! :wink:

Az utakat sokáig nem érti meg az ember. Csak lépdel az utakon és másra gondol. Néha széles az egyik út, aszfaltos, néha rögös, barázdás, meredek. Az
utakat sokáig csak alkalomnak tekintjük, lehetőségnek, melynek segítségével elmehetünk a hivatalba vagy kedvesünkhöz vagy a rikkantó tavaszi erdőbe.
Egy napon megtudjuk, hogy az utaknak értelmük van: elvezetnek valahová. Nemcsak mi haladunk az utakon, az utak is haladnak velünk. Az utaknak céljuk
van. Minden út összefut végül egyetlen közös célban. S akkor megállunk és csodálkozunk, tátott szájjal bámészkodunk, csodáljuk azt a rejtelmes rendet
a sok út szövevényében, csodáljuk a sugárutak, országutak és ösvények sokaságát, melyeken áthaladva végül eljutottunk ugyanahhoz a célhoz. Igen, az
utaknak értelmük van. De ezt csak az utolsó pillanatban értjük meg, közvetlenül a cél előtt.”
(Márai Sándor: Ég és Föld - Az utak)



Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok
Vagyok vagyok,csak tegnap csavarogtunk egyet a párommal......bababútort néztünk.
Na meg ez a fránya időváltozás :(
Nagyon sokat görcsöl a hasam emiatt,de kapkodom be a magnezii citricint ,hogy enyhítsek rajta.....
Andy
Nagyon mennek a drukkok!!!
Várunk az eredményekkel,de nagyon!!!
Baba
Várunk téged is a beszámolóval.
Remélem ,hogy te sem viselted rosszabbul a műtétet mint mi, és minden a legnagyobb rendben zajlott?!
Tocsa
Én csak erősíteni tudom azoknak a táborát akikkel terhesség alatt lehetetlen dolgok történnek.
Pl: allergiás lettem az összes festékre(arc, haj, szempillaspirál stb...)
A másik,hogy annyira feledékeny vagyok,hogy az csak na :(:(:(
És még sorolhatnám......
Kockáspléd
Na végre eljött a Te időd :D
Nagyon fogok Neked drukkolni hétfőn :D
Tesódnak meg gratulálok,hogy pikk-pakk összejött a Bébi ;)
Hugi
Hidd el,hogy nemsokára Neked is lesz egy kismamis vonalzód :D
Amúgy ez a jelenlegi nagyon kis cuki :D

Ha valakinek nem írtam akkor ezer bocsánat,de ma is rohanós napom lesz....
Holnap megyünk anyósékhoz Zoltán napot tartani és meg kell venni ma az összes virágot a családnak és a barátoknak......tehát ma sem leszek itthon....

Sok puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Andyka! :(
Már fél négy van és te még mindig nem jelentkeztél! :cry:
Már tülkön ülök izgalmamban!! :cry:

S.O.S jelentkezzél!!!

Puszi:Hugi

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok lányok!

Megértéseteket kérem,de nagyon elfáradtam!!!
Hát szóval,hol is kezdjem...veletek :D :D

Hugi!

Minél előbb kezd el szedni,beülti után sem abbahagyni=ez parancs!:D

Kockáspléd!

Nagyon drukkolok 1000-rel hétfőre!!
Neked is sikerül meglátod,Noki teheti a neved mellé a szívecskét!

Tocsa!

Tudod,én sem szoktam feladni!!
Ha rám jön a depi,akkor más miatt,hülye apróságok miatt!

Enikő!

Szerintem a hét elején megfog érkezni a piroska...és végre szurizhatsz!


Baba!

Még mindig ezen a 96%-on agyalok...nehéz elhinni:D
Remélem jól viselted a műtétet!
De hülye vagyok,biztos hogy jól viselted és Te is kismami leszel hamarosan!!

Na lányok megvolt a vv!
Nagyon nehéz elhinni főleg fáradtan,de holnap is van nap,hogy SIKERÜLT:D :D :D :D
A HCG szintem 36 volt,de azt üzente V.doki:ez egy normális érték,mert elképzelhető,h nem akkor repedt meg a tüszőm,amikorra vártuk...
Noki!

Kérem a szívecském és írd be a táblicskuba,hogy 12-én megint vv!
Köszönöm!


Pussz mindenkinek és köszönöm a sok-sok drukkot!!!!!

Andy

Ja csinálok új vonalzót!

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok Andy hadd gratulaljak elsonek, es fejezzem ki oromomet. A 3-as szam az egy jo szam. Orvendek nagyon, hala Istennek.
Szep hetveget mindenkinek.
Eniko
enierdelyi
 
 


Andykám!!! :D
El sem tudod képzelni,hogy mennyire örülök neki, hogy sikerült!
Istenbizony megkönnyeztem!
A tegnapi teszt akkor nem ért semmit! :wink:

Sok puszi: Hugi.

Kép


Andyka neked küldöm!!!4

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


andykém!!!!!!!!!!! szívből gratgratgratgrat! nektek!!!!!!!!!
nagyon izgultam érted! de szuper! :lol: :lol: :lol: feldobtad az estémet! :wink: veled örülök én is! :lol:

lányok! tuti biztos, hogy most elkezdődött valami és hamarosan mindenki babás lesz! :shock: :shock:
fáncsi
 
 


baba, remélem minden okés volt ma!? 8)

kockáspléd, ha a doki aszonta, hogy hétfő az ideális időpont, akkor az úgy is van tutira! :wink: és jól meghozza majd a babát nektek is! :) milyen mázlista a tesókád! :D akkor most ő is olyan boldog, mint a mi andynk. :wink:

jól van lányok, akkor megnyugodam, hogy tök természetes, ha kihagy az agyam mostanság... :roll: :roll: :roll: talán lesz ez még rosszabb is.. :? :?

további szép estét nektek!
fáncsi
 
 


Andy, biztos voltam, hogy megvan. Megint van egy szívecskénk lányok. Lassan összejön itt egy óvoda.:)

Alig várom a hétfőt, szenvedek a hányingertől, mint a kutya... Úgy látszik nem bírom a hormonpótlást:( Hányni persze nem tudok, csak kavarog a gyomrom. Párom szerint nem gond, ha terhes leszek úgyis hányni fogok, legalább nem lesz furcsa.:))))) Ezek a pasik...

És persze el ne felejtsem, végre hétvége megint :) :) :) :)
kockaspled
 
 


Andy!

Nagyon nagy gratula Nektek! Vigyázz nagyon magatokra! :D :D :D

Móni
móni101
 
 


ANDY

Nagyon Nagyon Gratulálok Neked!!!

Vigyázz magatokra!!!
Sok puszi!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!
Andi! Hatalmas gratula!!!! Nagyon vigyázz magatokra!
Rólam: Itthon vagyok, a műtét jól sikerült.
Csütörtökön 11 körül votl a műtét, nagyon izgultam, de lányok!!!- egy szuper profi csapat tündérkéi vettek körül!!!! :lol: :D
Kedvesek voltak, segítőkészek, annyira velem voltak lélekben is nem csak egy darab hús voltam a számukra. Mindenki, de mindenki segíteni próbált, még a műtősfiú is egy tünemény volt, pedig igen nagy volt a terhe velem a pakolgatásom alkalmával. :oops: :oops: :oops:
A miómám nagyobb volt szinte mint a méhem, megnéztük a műtétemet V doki számítógépén és megdöbbentem borzasztóan. Hihetetlenül bravúrosan, precízen dolgoztak bennem, hatalmas szaktudás van mögöttük. Képzeljétek, hogy amikor elérték a méhem egy nagy hólyag volt az egész, felvágták nagyon hosszan és ami benne volt!!!!!- félelmetes!!! Tulajdonképpen az egész méhemet oly mértékben töltötte ki a hatalmas mioma, hogy mikor kihámozták belőlem és már az összevart méhem mellé tették lefotózni, a mioma sokkal nagyobb volt mint a méhem.
Az ébredés nem volt kellemes, borzasztóan fájt a hasam, de 5 percenként jöttek hozzám, figyeltek, próbálták a fájdalmam csillapítani. A vérnyomásomat is igen sűrűn nézték, mert annyira izgultam, hogy állítólag a műtőben 190 volt. A katéteres dreamos éjszakám nem volt kellemes élmény, nagyon nyüglődtem, de az éjszakés nővérke Ibolya egy földreszállt angyal volt szintén. EMBER!!!!-egy tisztaszívű érző lélek, neki is nagyon hálás vagyok, nagyon nagy segítség volt nekem. Reggel Ő vette ki a katétert, már az is hatalmas megkönnyebbülés volt, aztán felkelhettem, sétálhattam, igen gyenge voltam, de próbáltam nagyon erős lenni, kicsit próbáltam feszegetni a határaimat, percről- percre egyre többet fent lenni, mindenképpen haza akartam jönni a gyerekeimhez. Rengeteg dolguk volt pénteken is a nővérkéknek, de azt a kedvességet amivel elhalmoztak leírni nem tudom. Délután öt óra felé V doki hazaengedett, mit mondjak a 2 órás útam nem volt egy leányálom, minden döccenőt, úthibát megéreztem, de boldog voltam és vagyok, hogy túl vagyok rajta. Csütörtökön kell mennem varratszedésre. Egy kérdésem volna hozzátok akiket itt műtöttek:
A hasizmotok, illetve az hogy fekvésből fel tudjatok űlni, az mikorra várható, mert nem a varrataim miatt szenvedek, hanem a tehetetlenségem miatt, hogy alig tudok kimozdulni egy-egy helyzetből. Szóval nyújthatom mint a rétest, de a lényeg az, hogy itt a C-ben tényleg a tudomány, szakértelem és emberség egy helyen van. Szuper csapat, nagy tudással!!!
Nagyon örülök, hogy támogattatok, meggyőztetek és itt műtöttek!!
Nagyon köszönöm lányok. :lol: :D :D
baba1973
 
 


Szép hétvégét lányok! :D

Baba! :wink:
Nagyon örülök,hogy túl vagy rajta, sokat gondoltunk mindannyian rád! :P
Azt, hogy te mikor fogsz tudni rendesen felülni, azt szerintem nem fogjuk tudni megmondani. Mindenkinél más. Nekem kisebb műtétem volt, és én már másnap elég jól voltam. Persze nehezen mozogtam, de azért ment. Hátha valaki akinek mióma műtétje volt, az jobban tud ebben segíteni!
Az Ibolya egy fantasztikus nő, nálam is ő volt az éjszakás nővér, és tényleg mindent megtett azért, hogy valamivel jobb legyen a komfortérzetem. :wink:
Mennyi ideig tartott a műtét?


Andy! :D
Végre felfogtam, hogy Te is kismami vagy! Nagyon örülök neked! Képzeld pont a barátnőmmel voltam vonalban, amikor olvastam az üzenetedet, és beolvastam neki is. Tényleg örült neki ő is. Mostmár valamikor bejelentkezik ő is, csak techikai problémái voltak! Veled feltétlenül fel akarja venni a kapcsolatot! :roll:

Képzeljétek lányok!
Tegnap elvitt apa egy 3D-s moziba! Voltatok már ilyenen? Nekem nagyon tetszett. Tényleg olyan mintha ott lennénk mi is! Egy dinós filmet néztünk meg, és amikor a dinó kinyitotta a száját, olyan volt ha mintha engem akarna bekapni. Ráadásul az a nagy dínó volt! Szóval egy élmény! Még szerencse, hogy kevesen voltunk a moziban, mert kapkodtam a kezemet, kalimpáltam ahogy hesegettem előlem őket!

További szép napot nektek! Puszi:Hugi.



Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szép mosolygós napot mindenkinek!!

Hugikám!

Te sokkal ügyibb vagy nálam!
Én még nem fogtam föl...talán jövőhét csütörtökön a vv. után.
Egy biztos,addig csak emelkedhet a HCG szintem!!
Tudod mi jutott eszembe??
Barátnődnek add meg az emilcímem és én nagyon szívesen segítek Neki! :D :D

Baba!

Nagyon örülök neki,h jobban vagy :D :D
Tudom,napról-napra jobb lesz!


Millió pussz mindenkinek!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok,

Csak egy gyors bekukk, mert a hétvége számomra a munkával fog telni és megpróbálok egy kicsit versenyt futni majd az idővel.

Andykám, drágám, hát nagyon-nagyon örülök! :D :D :D Hatalmas gratula! Leírhatatlan az örömöm! :D

Baba, neked is nagyon örülök, annyit, de annyit gondoltam rád tegnap és ma is. :D

Felkelés: nekem kb. egy hét múlva ment simán a felülés. Addig meg minden nap jobb lett. Először csak segítséggel. Oldalra fordulni is fájt egy kicsit, de mivel az oldalamon alszom kénytelen voltam már a 2.-3. nap megtalálni azt a pózt oldalfekvésben, ami jól esett. Aztán a 3.-4. naptól már oldalra fordulva vagy hasra, valahogy feltápászkodtam. Napról napra jobb lesz, meglásd.

Amúgy Lányok, meggyőződésem, hogy a gyors regenerálódásunk nem véletlen. Az a törődés, ami a Ciris-ben van, fél gyógyulás.

Na, most puszi mindenkinek és ha lesz 1-2 lopott percem, majd bekukkantok megint és vissza is olvasok.
tocsa
 
 


Hugi!
1,5 órás volt.
Nekem azt mondták, hogy sokat legyenek szabadon a varrataim. A köldökömnél úgy gondoltam, hogy nem olyan érzékeny és amúgy is eléggé lepördülőssen van rajta a tapasz leszedtem. De most nem tudom, hogy mi an itt. A köldökömből kiáll egy véres bebarnult géz, gondoltam csúnya, kicserélem, de most úgy látom,hogy mindha bele lenne varrva a köldökömben mert kilóg aluról valami cérna is. Lehetséges, hogy géz lenne belevarrva? Vagy csak ilyen mélyen van beleszáradva? Volt valakinek ilyen?
baba1973
 
 


Ma már annyit sírtam, nem értem, hogy miért vagyok ilyen érzékeny. Apa ma ezzel állított haza: Kép Annyira szép, rengeteg programot tud, ring, tengerzúgás, madárcsicsergés, anyaszív dobogás, altatódalok, versek vannak a programjában. A játék forog, világít és pillangókat vetít a kupolára mindig máshová. Annyira meg vagyok hatódva.
baba1973
 
 


Sziasztok Lányok!

Andy nagyon-nagyon gratulálok Zsebibabához! Majd belepusztultam, két napig nem tudtam belépni, és nem tudtam, hogy mi az eredmény! Nagyon ügyes vagy!!!!!!! Pihenjél sokat, és most egyél meg mindent, amit találsz..... :D Kb. két hét, és a kis Vuk hozzád is be fog költözni. :D :D

Baba nagyon örülök, hogy jól vagy. Nagyon szép az ajándék, amit apától kaptál. Nekem nagyon tetszik. Még nem is láttam ilyen szuper ágyikót. Hamarosan a gólya egy nagy csomagot is bele fog tenni. :D :D Napról-napra jobb lesz majd a mozgásod. Nekem nagyon fájt az elején, még a fürdőkádba se tudtam belépni, mert nem bírtam felemelni olyan magasra a lábamat. Még szerencse, hogy van egy szteppadom, és lépcsőnek használtam. :D Szerintem csak beleszáradt a köldöködbe, ilyen nekem is volt. Fültisztítóval és aloes bőrtisztítóval nagyon jól ki tudtam szedni. De csak óvatosan, nem könnyen jött le. Nekem a köldök varrat fájt a legjobban.

Kockáspléd nagyon drukkolok holnapra. Pihenjél majd utána sokat.

Fáncsi én is mindent elfelejtek. Sőt visszakérdezek olyan dolgokra, amit pár perce már elmondtak nekem. :shock:

Tegnap voltunk apával a kikában. Szükségem van a konyhába egy magas székre. Bárszék jellegű, csak van háttámlája. Főzés közben jól jön, mert nagyon fáj mostanában a hátam és a derekam, ha sokáig állok. Mérges vagyok, mert vihetjük vissza, nem lehet összeszerelni, hiányzik egy alkatrész belőle. Volt egy ilyen sejtésem, mert amikor kihozták a raktárból a kartondoboz darabokban volt..... Plusz megnéztem milyen babaágyak vannak, és pelenkázók. Hát oda ne menjetek, mert silány volt a felhozatal.

Noki jó Zoltán napozást kívánok! :D

Párom mindenkinek boldog nőnapot kíván!!!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Szia Baba!

Nagyon édes a kis bölcső ebben szuper lehet szunyókálni. Meglátod hamar lakó költözik bele.
Egyébként hol vette apa, mert nekem is nagyon tetszik.

Móni
móni101
 
 


Móni!
Ausztriába Toy's áruházban vette. 214 euro volt. Elég drága, de hihetetlenül sokat tud, és tegnap vettem észre, hogy van bennt egy memoria kártya és bármit töltesz rá, verset mesét, altatódalt stb. lejátsza.
baba1973
 
 


Hahóó!
Kihal a topik?
baba1973
 
 


Szép napot lányok! :P

Most értünk haza a C-ből! 12mm-es a nyálkahártyám, és van kb 9-10 tüszőm, ami már most 10 és 12mm között van! A Dóriék csak úgy tátották a szájukat, hogy milyen remek!
Szerdán még megyek UH-ra és vv-re, és akkor mondják meg biztosra a pénteket!

Ja! Az árakat megnéztem, és valóban 10% emelkedtek, engem még nem érint, mert már megkezdettnek számítok! Érdekeset olvastam az árlistán. Azt, hogy pl: aki eddig fizetett 10ezret valamire az most 11ezret fog, de ha az orvos-igazgatóhoz megy ott még ráfizet 2-3 ezer forintot! Pl.Punkció:200ezer volt, most 220, orvos-igazgatónál 250ezer ft. Ti értitek?


Andy! :D
Hogy vagy? Néha jó lenne ha jelentkeznél!!


Mindenkinek puszi:Hugi.


Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szép napot mindenkinek!

Hugi!

Csak azért vesztem el,mert szinte átalukáltam az egész hétvégét!!
Köszke a kérdést,jól vagyok,néha görcsölget az alhasam,de volt már ennél rosszabb is.
Mennek nagyon-nagyon a drukkok!!Veled vagyok!!

Pussz mindenkinek!
Délután jövök,csak ebédelek és lefekszek szundizni!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok
Zsiby
Aranyos vagy!!! Köszönjük szépen...nagyon jó volt :D
Ha babadolgokat akartok venni akkor semmiképpen ne a Brendonba és a Kikába veygétek ,mert valóban eléggé tré a felhozatal bútorokból :cry:
kikol.hu Mi itt veszünk mindent....2cm eredeti román fenyő.....és fantasztikusan nagyon masszív cuccok vannak ott!
Andy
Pihenj sokat! És növeszd a babát a pocakodba :D

Csajok
Ez az időjárás kicsinál :(
Annyira fárdt és lusta és nyomott vagyok ,hogy azt elmondani nem tudom......folyamatosan nézem a pici szívhangját,mert egész nap meg sem mozdul......szerintem őt is kiütötte ez az idő :D

Sok puszi mindenkinek!
Írjatok!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Lányok!
Ezt olvastátok?
Orvosi csoda
Két méhből két gyerek
Szilágyi Diána
2009. 03. 09.
Egy 21 éves, michigani asszony ikreknek adott életet. Önmagában ez a hír még nem lenne érdekes, ám mégis csodába illő az eset, a mamának ugyanis két méhe van, és a két baba a különálló méhüregekben fejlődött.

Az anyához, Sarah Reinfelderhez hasonló esetekben a sikeresen lezajló terhesség és szülés esélye csupán egy az ötmillióhoz, ahogy azt az orvosa, Dr. Connie Hedmark is elmondta. A két kicsi egyébként hét héttel a kiírt időpont előtt, császármetszéssel jött világra. Kaylin Joy, az idősebbik 1786 grammot nyomott, míg Valerie Marie 2240 grammal született.

Meg voltunk róla győződve, hogy az anya két méhe nem elég fejlett a babák kihordására – mondta Hedmark.

Reinfelder egyébként akkor tudta meg, hogy két méhe van, mikor 2007. márciusában első terhessége, amelynek során szintén egy-egy gyermek fejlődött mindkét méhében, spontán vetéléssel végződött.
baba1973
 
 


Szia Hugi!

Az orvosigazgató Vereczkey dokit jelenti szerinted?

Móni
móni101
 
 


Szia Baba!

Megtudnád mondani, hogy mekkora a fekvő felülete? Megmérnéd? Ja és még azt mond meg, hogy oldalról lelehet e szedni a borító anyagot, hogy a kis mókus kilásson?
Köszi

Móni
móni101
 
 


Móni!

A hossza 92cm, a szélessége58cm. Az oldalát le lehet venni és az alsó szivacsbetétet is ki lehet venni, mert mosható az egész, de ha leveszed nem fogja semmi a babát oldalról. Ha a kerekét veszem ki akkor én tudom ringatni, ha rajt hagyom, lehet tologatni, de amúgy elektromosan is több sebességi fokozatban lehet ringatni és vibrálni is tud. Annyira aranyos!
baba1973
 
 


Ja akartam kérdezni, hogy hogyan bírod, hogy nem tesztelsz?
Érzel valamit?
baba1973
 
 


Móni! :D
Igen, szerintem a V. doki az, de én már nem mertem megkérdezni! Szerintem ezt azért csinálták, mert mindenki a V dokihoz jár, és a többieknek nincs betegük, nem?

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Én biztosan tudom, hogy V. doki drágább lett a többinél, mert szegényt bombázza mindenki, de én úgy gondolom, ha valaki elégedett vele, nem fog átmenni a másikhoz. Egy fodrászhoz is azért mész, mert tetszik a munkája és nem azért mert a szomszéd utcába lévőnél olcsóbb. Ezek már olyan árak, hogy aki ennyi pénzt kényszerül rászánni a babásodásra, az max kicsit még húz a gatyón, de hozzá megy. Szerintem..... :wink:
baba1973
 
 


Csináltam vonalzót :wink: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok lányok!

Mai meglepim MINDENKINEK,mert néha-néha eltűnők!!
Olyan aluszékony vagyok...de legalább most még megpróbálom kialudni magam :D :D

Baba!

Naon szupcsi a vonalzód :D :D

Kép








Kép










Kép










Nagyon sok pussz mindenkinek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Baba! :D
Szupi a vonalzód! Én megszenvedtem vele! De én nagyon szőke vagyok! :wink:

Andy! :D
Te kis szuszókás! Dolgoznak benned a hormonok!! Helyes! Csak dolgozzanak! :P :lol:

Puszi! Hugi

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Drága Hugi!

Olvastad a felajánlásom barátnődnek??
Olyan izgi,hogy mindjárt itt van péntek :D :D

Baba!

Jól láttam,hogy csütörtökön mész varatszedésre??
Csak azért,mert én meg akkor megyek vv-re...talán összefuthatnánk...


Kép







Kép







További kellemes és szép estét!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Andi!
De jó volna!- Te hány órára mész?
Nekem dél körül kell mennem.
A köldökömnél, jobb oldalamnál és középen nagyon szép a varratom, de a bal oldalam be van gyulladva és nagyon érzékeny. Azt mondták, hogy ott nagy a vágásom a többihez képest, mert elég vastag az a műszer amivel kivették darabokban a 7cm-es miomám. Nem tudom, hogy, ha be van gyulladva, akkor is kiveszik ott is a varratot?

Kép
baba1973
 
 


Baba!

Sajna akkor nem fogunk tudni talizni,mert én kb.3/4 9-9-re fogok odaérni :( :(
Utána sietünk,hogy elérjük a legjobb vonatot...szeretnék minél előbb hazaérni pihizni,szundizni.
Pedig tényleg jó volna!!!
De fogom a mancsód,amikor kiszedik a varatod!!


Andy

Kép
bandy27
 
 


Baba!
Nem tesztelek, nem akarok úgy járni mint Andy. Bízok az utolsó pillanatig.
Kicsit szurkál a hasam, érzékenyek a cicijeim, de nem feszül, és elég fáradékony vagyok. A tünetek elég biztatóak egészen addig míg az ember el nem olvassa a Duphaston mellékhatásait, tuti terhességi tüneteket tud produkálni. Majd szerdán kiderül minden.

Móni
móni101
 
 


Kép









Kép








Kép









Kép








Szép álmokat mindenkinek!!

Pussz!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Illetve szeretnék úgy járni mint Andy! :D Csak azt az 1 napot nem irigylem tőle ami a negatív teszt és a vv között volt.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok,

kérem a babaragacsokat, 3 pirinyó szedrecske itt üldögél a pocimban. A nyálkahártyám 12,9 mm-re hízott, a transzfer tényleg nem fájt és még párocskám is megnézhette a pöttyöcskéket. Köszönöm mindenkinek a sok biztatást, mert nekünk tényleg nagyon hosszú volt idáig az út. De a lényeg, hogy három erős és szépen osztódó embrió ma be lett ültetve és most már nincs más dolguk, csak velünk maradni. Remélem így is lesz és kapok én is szívecskét a Nokitáblába:)

Most meg megyek aludni, mert nappal nem tudtam hiába parancsoltak rám.
Kedvesem hétkor vacsorázott, most ül az asztalnál és megint eszik azt mondja ő ma beültetésen volt és egyébként is kívánós.

Jók legyetek:)
kockaspled
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?