Új privát üzeneted érkezett!

andy, akartam már kérdezni, hogy csinálsz majd tesztet a vv előtt vagy erős maradsz? :)

tocsa, hol lehet megnézni a képeket a babuciról?

kockáspléd, én is használom az utrot, de sajnos az estéket kivéve, nem tudom megoldani, hogy két órát feküdjek miután betettem, tehát berakom és már indulok is... :lol: bár lehet, hogy az inszemeseknek nem is annyira fontos a fekvés vagy fogalmam sincs. bár az biztosan jót tesz, ha tudsz vele pihizni feltevés után. nekem nem mondták anno, hogy feküdnöm kellene, de nem is kérdeztem... noki biztosan sokkal jobban otthon van ebben a témában. :wink:
fáncsi
 
 


Köszi Baba! :D
Nekem elvileg 03.13-án lesz a punkció, és gondolom16-án a transfer. Az akkor nem a legjobb dátum ugye? Ha én jól értelmezem amit írtál!?

Köszi:Puszi:Hugi.
hugi206
 
 


Drága Baba!

Nagyon szépen köszönöm kedvességed,igazán kól esik!!
Annyit még megtudnál kuksizni,hogy február 20-a milyen volt számomra??
Annyira reménykedek,hogy a 3.inszem végre összejön!!

Nagyon szép mosolígos napot kívánok Neled!!

Andy

Kép
bandy27
 
 

 
 

Fáncsi! :D

Ne nevess ki, de az amit írok azt a dokim mondta még a Kaáliban, hogy ha nem tudod megoldani a golyobbisok feltevését, akkor szájon keresztül vedd be. Én is K...a bambán nézhettem rá,de mondta hogy nem viccel. Valahogy nekem nem volt gusztusom hozzá! Maradtam az eredeti verziónál! :wink:

Hugi.
hugi206
 
 


Fáncsik!

Nem igazán szeretnék tesztet csinálni,mert az előző kettő is mindig negatív volt,amit igazolt is a vv.
De lehet,h mégis megkellene,mert ha negatív lesz,könnyebben túl teszem magam a rossz híren...

Hugi!

Megkérdezhetem narátnődnek az 1.inszemje??
Én is drukkolok Neki 1000-rel=mondd meg feltétlenül!! :D :D
De jó lenne,ha olyan jól működne a megérzésed!!
Én meg azt érzem,hogy hamarosan talizni fogunk személyesen...na mit szólsz??


Pussz!
Andy

Kép
bandy27
 
 


Hugi!
17.-étől jónásod van. Szerintem ideális a beültire a 16. Utána 4 napig elvileg fogamzóképes vagy, tehát gondolom a nyálkahártyád is nagyon befogadó :lol: :lol: :lol:
Biztosan fog sikerülni!!!!! :D :D :D
baba1973
 
 


Andyka! :D
A barátnőmnek az első inszemje volt, de már írtam, hogy neki már van egy 13 éves fia az előző házasságából. A párjával már 3 évepróbálkoznak, de nem jön össze, és nem találják a bajt! :cry:
Az nagyon jó lenne ha tényleg találkoznánk már veled is és atöbbiekkel is! Majd ha babásodunk, akkor majd csinálunk egy élő babanetet! OK?

Mindenkinek pussz!!!!!!
hugi206
 
 


Baba! :D
A jó isten beszéljen belőled!!!!
Nagyon-nagyon köszönöm Neked!!!!

Puszi:Hugi
hugi206
 
 


hugi, ezek nagyon jó hírek! :lol: szorítok, hogy jónásnak igaza legyen! :wink:
szájon átról már olvastam... :? hát nem tom...na majd 13-án rákérdezek v. dokinál a hogyan továbbról. :shock:

andy, én anno azért csináltam tesztet, mert nagyon kíváncsi voltam, hogy mi a helyzet... megcsináltam, halvány lett és nem nagyon hittem el... 8) jó, mondjuk tudjuk milyen vagyok... :wink: még most sem hiszem el... :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Andi!
Csak 20% az eltérés, az szerintem jó!!! :D
96%-os holdnál születtél és 20.-án 16% volt a hold.
Biztosan sikerült!!!
Ne izgulj!
Tesztelj! Biztosan zebrás lesz a teszted!!! :lol: :lol: :lol:
baba1973
 
 


Fáncsi
Én Tocsa tesójától kaptam képeket és úgy láttam a kis jövevényt!
Nagyon aranyos a tesója,mert nagyon sokat segített nekem a terhességem elején és úgy ismerkedtünk meg!

A szájon át bevevős utró ugyan az mint a hüvelyi utro,mármint a ahatóanyaga....amúgy a hüvelyit nem ajánlott szájon át használni!
Azért szokták a hüvelyit felírni ,mert egyből odajut ahova kell és amúgy is elég gyógyszert kell szájon át bevenni majd....
Nekem pl 9szem gyógyszert kellett 3x bevennem egy nap!
Tehát Én valahol örültem ,hogy nem kell még az utrót is szájon át bevenni....főleg amikor róka volt naponta többször is :(tudtam ,hogy az bent marad ha a többi ki is jön!
Amúgy a duphaston az ua mint az utró....legalábbis ua a hatása.
Rutascorbin meg tele van A meg C vitaminnal és vérzéscsillapító......nekem azt terhesség végéig kell szednem,de nem bánom!

Puszi mindenkinek!
Remélem Jónás mindenkinek bejön!

Kép
noki&potyi
 
 


Csajok
Kaptam kölcsön egy nagyon jó könyvet!
A címe : Lelki köldökzsinór.
Egy kis előzetes a könyv tartalmáról.
Nekem eddig nagyon tetszik és igazán sokat segít!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
http://www.kismamablog.hu/terhesseg/lelki-koldokzsinor
Ja és egy tippet is kaptam ahonnan lehet még tanulni aki tapasztalatlan mint Én is :D Természetesen ezeknek majd később vesszük hasznát,de mos még van idő olvasásra :D
http://www.iboly.hu/
És ott klikk a gyakori válaszokra!

Kép
noki&potyi
 
 


Ha már nem írtok akkor olvassatok :o))))
http://index.hu/tudomany/brittudosok/20 ... sz_titkat/

Kép
noki&potyi
 
 


noki, most néztem csak meg a babakocsitokat, szuper jónak tűnik, nagyon teccccccik! :wink: :wink:
fáncsi
 
 


Fáncsi
És szuper jó is :D
Nekem azt tetszik benne (sajna olyan kisfilmet nem találtam),hogy a kis kerekeket kiveszem belőle és csak a két nagy marad......így lehet mondjuk homokos tengerparton tolni vagy épp a biciklihez rögzíteni....sőt lépcsőn annyira könnyű így felhozni ,hogy az csak na :D
Annyi extra van rajta...és ha belegondolok ,hogy az eredeti ára mennyi :shock:
Néztem Bergont meg ilyeneket,de annyira nem strapabírók ,hogy az csak na.......akkor inkább az ember kicsit többet kiad érte ,de tudom ,hogy a tesónak is bőven jó lesz....sőt ennyiért szerintem 2-3 év múlva is eltudom adni :D
Na ez a nem mind1 :D:D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Jó estét lányok! :D

Andy! :D
Rossz hírem van, sajnos a barátnémnek megjöttek a pirosok, úgyhogy nem sikerült neki. :cry:
A jövő hónapban ha lehet, újra megpróbálja! :wink:
Te biztosan jobban fogsz járni nála, nagyon szurkolok neked!
Mindent bele skacok ott bent a pociban!!! :D
Puszi mindenkinek!
Hugi.
hugi206
 
 


Jó estét!

Baba, köszi a szemléltetést a holdnaptárra. Megnéztem, és amikor én születtem a Hold 0%-os volt (1975.02.10; 16:45). Akkor ez most mit jelent? Az elkövetkezendő hónapokban melyik napokon leszek a legtermékenyebb?
Sokszor gondolok rád csütörtökön, ha addig már nem futnánk itt össze. Ne félj, tényleg nincs mitől. Gondolom, mindent megkérdeztél a dokitól is, ami érdekelt, így már nagy meglepetések nem érhetnek.

Hugi, örülök, hogy jól viseled a hormonbombát. Fraxiparint miért kell? Azt nekem a műtét után kellet egy hétig. Nagyon nem szerettem, mert fájt és csípett. :x

Nagyon sajnálom, hogy a barátnődéknek nem sikerült az inszem. Biztos, hogy nem sikerült? Olyan korai még ez a piroska, ha pénteken lenne a teszt, nem? Valakinek megjön ám végig a várandósság alatt.
Már 3 éve próbálkoznak és nincs meg az ok? Lehet, hogy csak a saját esetem miatt mondom, de nem lehet, hogy nála is endó van? Amúgy, ha szeretne a jövő hónapban újra inszemezni, szerintem, nem lesz akadálya. Nekem is így volt kettő egymás után anno. Hűű, de régen volt és akkor még mennyire nem tudtam elképzelni, hogy az nem sikerül, a lombikot meg pláne nem. Most meg már túl vagyunk egy csomó mindenen. :roll:

Noki, nagyon high tech babakocsitok van. Meg sem tudnám tanulni ezt a sok funkciót, bár van rá idő. :D Azért elképzellek, ahogy a babakocsit egy bringa után kötve hasítasz Üllő utcáin a kiscuccal. :D

Köszönöm a dicséretet, valóban nagyon szép kis keresztfiunk sikeredett és nagyon kis cuki. Picike nagyon és szinte az összes ruhácskája nagy rá, de majd belenő és gondolom olyan nagy fiú lesz, mint az apja…uszkve 2 méter csupán. :D Reggel küldött egy friss fotót róla a Tesóm és egész nap csak arra vártam, hogy hazaérjünk és megbabusgassam. Én vetkőztettem le fürcsi előtt, meg meg is töröltem a popsiját, hát még gyakorolni kell ezt. :roll:

Böbe, mikor lesz a műtét? Vagy írtad, csak elfelejtettem volna. Akárhogy is, nagyon szorítok.

Fáncsi, szerintem visszanézheted a Jónásodat, mert te már úgyis menthetetlenül kismama vagy! Csak még te nem hiszed el. :wink: :D Sok a munka mostanában? Hogy bírod?

Andy, már csak 3 nap a vv-ig. Én biztos nem bírnám ki tesztelés nélkül. Csütörtökön, de legkésőbb pénteken reggel biztosan csurgatnék egyet. :D Szorítok továbbra is nagyon. Addig is lazulás, főzőcskézés, tévézés.

Jó pihenést mindenkinek az est hátralevő részére.

Ui: férjecském már megint csak úgy idesandít néha és nézi, hogy mennyit írok. Dumas-nak hív és mindig viccelődik velem, hogy mennyit írok. :D
tocsa
 
 


Sziasztok!

Tocsa

Gratula a keresztfiadhoz! Nekem is van kettő, imádom őket...
A műtétem március 19-én lesz! Már nem sok van hátra... Beindult az izgalom. Vérvételem már megvolt.

Baba
Nagyon jó ez a Jónás módszer. Köszi hogy feltetted. Már több ismerősömnek is elküldtem.

Sajnos nem sok időm van írni, de szoktalak olvasgatni titeket!
Szép napot mindenkinek!!! :D
bobcsike
 
 


Bobcsike
Nagyon örülök,hogy jelentkeztél :D
És annak külön örülök,hogy már megvan a következő műtét dátuma :D
Olyan jó,hogy már lassan Te is csatlakozol a kismamik táborába :D
Csajok....idén tuti mindenkinél lesz 1 vagy 2 szívecske!!!!
Alig várom már !!!!!!

Tocsa
Valóban jó a kocsi,de nekem pont ez a bicaj után csatolom és úgy megyek vele dolog nem jön be.....szerintem ez annyira nem biztonságos?!
Bár jól néz ki úgy az tény :D

Engem most hívott a férjem és azt mondta ,hogy tudja,hogy még az ágyba fekszem és az e-mailekre válaszolok és plusz még babanetezek :D:D
Basszus...rá kellett jönnöm ,hogy tényleg minden reggel ezt csinálom :D

puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Kép

Kép
noki&potyi
 
 


szisztok!

tocsa, a munkával minden okés most... :) igazad lehet, a jónás nappal kapcsolatban, akár meg is nézhetném már...

képzeljétek olyan idegbeteg lettem, hogy az nem igaz. remélem ez normális és gyorsan elmúlik majd, de már magamat is idegesítem... :roll: tényleg tök hülye vagyok mostanság :oops: :oops:

hugi, sajnálom a barátnődet. üzenem neki, hogy regisztráljon mielőbb, talán így könyebb lesz feldolgoznia az eseményeket.

bobcsike, én is örülök neked! :D

andy, na mizu? lesz teszt péntekig? :wink:

további szép napot! :P
fáncsi
 
 


Szép napot lányok! :D :P :wink:

Tocsa! :D
Sajnos valószinű, hogy nem sikerült a barátnőmnek, mert ugyan pénteken kellene vv, de a mensijének pont most kellett megjönnie. Mondtam, hogy telcsizzen be a C-be, és kérdezze meg, hogy mi legyen pénteken, de szerintem így akkor nem kell mennie! :cry:
A fraxiparine-t azért kell kapjam, hogy ne legyen trombózisom, legalábbis a Márti azt mondta. A Kaálisok a beülti után szokták adni,mert ugye az vérhigító, és ezáltal puhítja egy kicsit a méhnyálkahártyát, és könnyebben megtapadhat a babu. :lol:

Fáncsi! :D
Már regisztráltunk a barátnőmnek, valamelyik nap bejelentkezik ő is biztosan! :wink:

Andy! :D

Már csak 2 nap!!! Nagyon szorítok!

Baba! :D
Biztosan már izgulsz, de hidd el nincsen miért! Feltétlenül üzenjél majd, ha már túl vagy rajta, és otthon lábadozol! Addig is szorítunk Neked mindannyian! :wink:

Noki! :D
Tök dögös a babakocsi, csak irigykedve néztem! Nagyon jó kis járgánya lesz a kisfiadnak! Mostmár biztos, hogy fiú lesz?

Mindenki másnak is sok puszi:Hugi

Kép
hugi206
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap volt az ultrahang, és marha jó volt. :D Igaz két órát kellett várnom, mert ISO ellenőrök voltak egész nap bent a C-ben, és már mindenkinek az agyára mentek. V doki megcsúszott miattuk, és mire beértünk, akkor ment be műteni. Hát nem irigylem a lányt sem, aki egész nap a műtétre várt, már biztos túl akart lenni rajta.
Viszont március 1-gyel árat emeltek. Majd nézzetek utána, azt nem tudom, hogy fent az oldalon a régi vagy már az új árak vannak. 19 ezret fizettünk az ultrahangért.
A kis Tökéleteske nagyon jól van. Már 27 mm-s. Doki felébresztette az ultrahangkor és csápolt kind a két kezével és lábával. Nagyon édes volt. Bent táncolt anya hasában. Ezen a téren rám hasonlít. Akkora pocakja van, úgy néz ki, mint egy jóllakott napközis. Ebben meg apukájára hasonlít. :-) A szíve nagyon hangosan vert.
Megpróbálom a képeket is feltenni. Az egyik képen csak egy talp látszódik. Tartozik hozzá gyerek is. :-)

Puszi mindenkinek! Kép Kép

Kép
Kép
zsiby
 
 


csajok, ti hallottatok már a hipp natal nevű terhesvitaminról? én azt szedem napi két szem folsavval kiegészítve. v. dokit kérdeztem anno róla, de ő nem ismerte. az egyik babás barátnőm hívta fel rá a figyelmemet, aztán olvasgattam róla a neten csupa jó dolgokat és hát gondoltam nekem ez teljesen jó lesz.
viszont, mostanság azon agyalok, hogy elég e, vagy kéne szednem valami spéci vitamint... v.doki a femi...bigyót ajánlatotta, bocsi, de nem tom a pontos nevét és lusta vagyok rákeresni, de gondolom tudjátok mire gondolok. :roll:
fáncsi
 
 


zsiby, de kis édes babuskád van! :D :D :D
örülök, hogy minden rendben van veletek! :)

19 ezer egy uh? húúú, az elég borsos ár... :( régen azt hiszem 15 volt, de lehet, hogy tévedek, talán ezt olvastam még anno az árlistában.
mondjuk ez a látvány minden pénzt megér! :wink: :wink:
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Noki!
A könyv (Lelki köldökzsinór) nagyon jó!Raffai Jenő tart külön tanfolyamot is,viszont szerintem az nem ad annyit amennyibe kerül.Mire megszületik a baba,addig kb. 200e-be kerül.Én kipróbáltam....nem hittem,hogy ezzel szorosabb lesz a kapcsolatom a gyerekeimmel. :roll: Persze egy problémás terhességnél segíthet....tudok is olyat,aki ezzel a módszerrel úszta meg,hogy a babája a 27. héten megszülessen.Meg volt olyan ismim,akinek a babája jelezte,hogy baj van...Szóval nagyon jó dolog ez,csak nem mindenkinél működik sajnos. :cry:
Én is sokat beszélgettem a babákkal pocakosan és sokszor jeleztek vissza,küldték a jeleket.... :D Ez fantasztikus érzés volt.
Jó olvasgatást és jó beszélgetést a babáddal! :D

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok
Zsiby
Nagyon gratulálok a picidhez :D
Olyan kis Édes!!! Nekem V doki annyira elszarta az első ilyen UH-s képemet,mert sietett....pedig mondtam neki,hogy anyósomék kari ajija lesz......:(
Csak egy babszem látszik rajta jól elmosódva és a szívét sem hallgattuk meg csak max 1mp-re :(
Viszont az áremelésen kiakadtam....basszus mire megyünk a tesókért addigra egy fagyis beülti annyi lesz mint most egy lombik stimuval együtt :roll: :shock:
Eldöntötted már,hogy kinél fogsz szülni? Kihez fogsz járni és hova?
Hugi
Remélem ,hogy fiam lesz ,mert múltkor beleéltem magam a kiscsajba és nemsokkal utána kiderült,hogy fiú....most megint csalódott lenék ha tévesen informáltak volna múltkor :(
Bár mind1,hogy milyen nemű,de Én minden nap úgy beszélek hozzá,hogy az Én Édes Kis Fiam :D
És kaptam egy rakat fiú ruhát is......
11-én szerdán kiderül,mert akkor megyek Istenhegyire genetikai UH-ra.
Fáncsi
Én is a Femibiont ajánlanám inkább Neked,mert a Hippnatal nem tartalmaz annyi mindent mint a femibion!
Drágának drága,de viszont semmit nem kell mellette szedned,mert minden benne van ami Neked és a picinek kell!!!
Szuper egy vitamin....nekem elhiheted...Én már mindent kipróbáltam és ez a tuti :D
A vv eredményeim is szuperek emiatt :D
http://herbalnet.hu/termekek/27/3310
http://www.enpatikam.hu/femibion-800-fo ... folin-30x/

Kép
noki&potyi
 
 


Pálgi
Már éppen érdeklődni akartam ,hogy mi újság veletek?!
Köszi a tanácsot....tehát akkor ha személyesen megyek el egy ilyenre akkor az 2eFt????
Húúúú...na az most valahogy nem férne bele,de Én nagyon félek a koraszüléstől.
Sokat göcsöl a pocakom és az idő-változásokat nagyon rosszul viselem :(
Emiatt jó lenne egy közelebbi kapcsolat a lurkóval.
A baj az egészbe ,hogy már érzem ahogy mozog,de beszélni még nem nagyon sokat tudok hozzá.
Amikor görcsölök akkor sokat beszélek hozzá,hogy legyen jó fiú és maradjon bent és ne akarjon kijönni ,mert akkor anya meg apa nagyon szomorú lenne!
Na meg ilyeneket dumálok neki :oops: :roll:
Én annyira nehezen tudom felfogni ,hogy ő itt van a pocakba.....
Sokat vártunk rá és sokat szenvedtünk érte és mintha nem merném igazán felfogni vagy beleélni magam....húúú ezt nem tudom elmondani ,hogy mi is zajlik bennem :oops:
A könyv az eléggé nehéz könyv....tehát nem az amit az ember le sem tud tenni, de azért érdekes dolgok vannak benne.
Amúgy Te jártál ilyenre vagy csak úgy kialakítottad a kapcsolatot a babákkal?

Puszi és köszi a segítséget :D

Kép
noki&potyi
 
 


noki, köszönöm a linkeket! :)

most hívott a barátnőm, ma voltak 12. heti uh-on és megállapították, hogy a baba kb. a 9. héten elhalt, pénteken műtik szegénykémet.
teljesen szétcsúsztam a hírtől, nagyon sajnálom szegényt, ezt szörnyű lehet megélni. tudom, hogy benne van a pakliban, de akkor is borzasztó lehet.
nem baj ugye, hogy megosztottam veletek?
fáncsi
 
 


Jaj Fáncsi, nagyon sajnálom a barátnődet. Ez rettenetes, nem is tudom hogy lehet ezt megélni.
Annak idején úgyanígy járt a barátnőm is. Én kisértem el az I. számú klinikára genetikai vizsgálatra, és ott tudta meg. Ráadásul olyan érzéketlenül közölték vele, hogy leszívesebben felrugtam volna ott mindenkit.

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sajnos az első lombikobbal én is pont így jártam.... :cry:

Noki!
Köszi jól vagyunk. :D Gyerekek nőnek és fantasztikus látni,ahogy napról napra a világot és egymást is felfedezik.Játszanak és kacagnak egymásra. :D Hihetetlenül jó érzés. :D Szinte minden este az utolsó, esti (az már csendben,félhomályban,meghitten történik) elsírom magam a boldogságtól. 8) Ráadásul 2x. :D

Tanfolyam:Az első alkalommal Raffai odaad 1 listát,Te kiválasztod,hogy az éves keresetetek alapján melyik kategóriába esel és annyit fizetsz hetente.Én annyit "vallottam" be,hogy 10e-t fizettem.Az utolsó 9 alkalmat egyben kell kifizetni.Kb. a 20. héttől érdemes járni.Persze addig is lehet és kell is beszélgetni a babával.Teljesen jól csinálod én is így beszélgettem velük.Raffainál én párszor voltam.Azért hagytam abba,mert mondta,hogy aug-ban szabin lesz,de ad 1 cd-t amit itthon hallgassak és csináljam a programot. :shock: De hát épp azért jár oda a kismama,hogy segítsenek neki lemenni alfába stb...Ezt amúgy sem mindenki tudja megcsinálni még segítséggel sem,nemhogy egyedül. :? Na,aztán így abbahagytam.
Én minden nap vagy reggel vagy este kizártam a külvilágot és csak a babákra koncentráltam. :D Volt,hogy szót fogadtak.Sokszor szerettek a pocakomban 1 helyre kuporodni.Na,ez nagyon rossz volt,akkor úgy éreztem,hogy a hasamon keresztül akarnak kijönni. :shock: :lol: Ilyenkor határozottan rájuk szóltam,hogy mindenki menjen vissza a helyére,mert ez anyának nagyon kellemetlen. :D Na,ekkor hallgattak rám,viszon kiváncsiak voltak és hamarabb születtek.
Koraszülés:Persze mindenki tart ettől.Én is féltem,de ikerterhességnél azért nálam sanszosabb volt.Te mindent megteszel azért,hogy ne történjen ez meg,úgyhogy nyugi!Van,aki végig görcsölget és időre szül!

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok lányok! :D
Zsiby! :D

Gratulálok a babucihoz, nagyon jó lett a felvétel! Egy kicsit elkeserítettél az árakat illetően, mert nekem egyáltalán nem mindegy hogy most a beültetésért mennyit fogok fizetni! Félre raktunk annyi pénzt, amennyiről szó volt, és lehet hogy sokkal több lesz?! Az marha jó. Nekem senki nem szólt erről! :evil:


Mindenkinek üdv! Hugi
hugi206
 
 


és tudod mi a durva zsiby? az, hogy szegénykém észre sem vette,(de gondolom ez ilyen :( ) pedig már két és fél hete nem él...pár nappal ezelőtt észlelte, hogy tud hason aludni, mert nem fáj annyira a melle, de nem gondolt semmi rosszra, mert egy csomó helyen olvasta, hogy a fájás intenzitása különbözhet... :cry: :cry:
és péntekig még ott lesz vele... :(
három hónap múlva lehet újra próbálkozni... :?
fáncsi
 
 


Szép délutánt lányok!

Hugi!

Nagyon sajnálom barátnődet :( :(
Mondd meg azért neki:puszilom és ölelem!!!
Nekem mindkétszer a vv után jött meg...pár nap késéssel.
Írhatok Neked vmit az emiledre??

Zsiby!

Már most nagyon cukika a kistökéleteske!!
Olyan látni róla az UH-t!! :D :D


Lányok!

Megdumáltatok!
Holnap reggel megcsinálom a tesztet!
Pénteken ezért nem vagyok hajland korábban kellni...
Nem tom,hogy az idő miatt vagy nem,de én olyan kib...szott álmos vagyok.


Pussz mindenkinek!! :D :D :D

Andy

Kép
bandy27
 
 


Szép jó estét lányok! :wink:


Andy! :wink:
Nagyon várom az emiledet! :wink:
Már nagyon hiányoztál! Ma még nem jelentkeztél, már azt hittem, hogy valami baj van! :cry: De hálistennek minden ok, és erről holnap biztos meg is győződünk! Ugye?!
Én nagyon-nagyon drukkolok neked!

Ja! Felhívtam a C-t, az árakkal kapcsolatban, és azt mondta Erika, hogy a folyamatban lévő beavatkozásokra még nem vonatkozik! :D
Hát mit ne mondjak, megkönnyebbültem! :wink:

További szép napot mindenkinek! Hugi.
hugi206
 
 


Sziasztok!
Zsiby!
Nagyon szép babád van!
Lányok! -én már annyira izgulok a műtétem miatt.
Normális ez?- Mindenki mondja, hogy nyugi nem lesz baj, de én most jobban félek tőle mint múlt hét kedden amikor elmaradt.
baba1973
 
 


Baba! :D
Tudom, hogy sablonszöveg, de tényleg ne izgulj, meglátod minden rendben lesz! :wink:
Biztos azért is van a drukkod, ami a múlt héten történt veled. Akkor is készültél, és sajnos elmaradt, a tudat alattid meg dolgozik keményen, de 2szer ez nem fog megtörténni! És különben is az asztrológus megmondta, hogy lehet igy még jobban is jársz! :D
Nekem sem fért be még egy zabszem sem a se....be a műtét elötti estén!
Hamar túl leszel rajta! Szorítunk neked!! :P :roll:

Puszi :Hugi
hugi206
 
 


Baba nagyon drukkolok holnapra!!!!!!! Sokat fogok Rád gondolni, és sity-suty túl leszel rajta. Alszol egy nagyot.

Hugi örülök, hogy nem lesz gáz árban a lombikod. Azért tényleg gáz, hogy gyűjtöget az ember aztán ott szembesül, hogy bocsi még egy százas kell. Lehetne egy hülye kérdésem? :oops: Szerinted kisbabásan lehet elekromos fogkefével fogat mosni? Azt jobban szeretem, de eddig nem mertem használni.

Andy nagyon drukkolok holnap reggelre ha tesztelsz. Aztán gyorsan írd meg légyszi, hogy mi volt az eredmény!!!!!!!

Noki a Szent Imre kórházban van kismamáknak különböző foglalkozás. Van stresszoldó, felkészítő tanfolyam. http://imreszul.neologik.hu/ oldalon a szülésre felkészítést nézd meg. Én érdekesnek találtam, biztos menni fogok majd rájuk. Ha tetszik, mehetünk együtt.

Fáncsi kismami hogy érzed magad mostanában?????

Tocsa nagyon szívesen megnézném a keresztfiadat. Tudsz nekem is képet küldeni, vagy az iwiwen van fent róla kép?

Voltam ma bent a János kórházban. Az egyik lombikos barátnőmet fektették be, mert begörcsölt a hasa. Ikreket vár, a 29. hétnél tart. Mondták neki, hogy még egy hónapot jó lenne ha kibírna. Mellette lévő ágyon volt egy lány, akinek képzeljétek el 25 hetesen elfolyt a magzatvize. Tegnap császározták. 33 cm-es a baba, és még nem nézhette meg, csak képen látta. A baba jól van.
Szegény nagyon húzta magát a császár miatt. Kicsit besz....tam miatta, mert én meg csak császárral szülhetek.

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok,

Böbe, köszi, hogy írtál magadról. Én is örülök, hogy hamarosan műtét, aztán meg már majd jön is a baba. :D

Noki, őszintén szólva, én sem csatolnám a bicaj után a babakocsit. Csak elképzeltem, ahogy húzod magad után és lobog a hajad. Olyan vicces. :D
Az áremelés miatt meg ne keseredj el, a második már simán jönni fog. :wink:
Amúgy, megkérdeztem én is az áremelést a Ciris-ben, háát sajnos valóban 10%.

Fáncsi, mitől vagy idegbeteg? Terhességi mellékhatás? :wink:
Hipp natal: a nevét hallottam már, de nem tudok róla semmit. Femibionról a Hugim azt mondta, hogy aki azt szedte minden nap az ő fórumukon, annak 4 kg feletti babája lett. Szerintem, ha egészségesen táplálkozol, akkor sok táplálék kiegészítő nem kell. Barátnőmnek, hetente 2-3 Elevitet javasolt anno a dokija (aki az én dokim is egyébként). Amióta a Ciris-be járunk, nála nem voltam. Múlt héten összefutottunk a kórházban, amikor látogatóban voltunk a Hugimnál és megismert, pedig amíg nem akartunk babát csak évente egyszer mentem hozzá szűrésre meg általános vizsgálatra. Aztán egy kicsit többször találkoztunk sajnos, de már nagyon régen nem láttuk egymást. Kikérdezett, mi van velünk és úgy váltunk el, hogy miharabb találkozzunk. :D
A tesóm mesélte, hogy nagyon jól választottam, mert amíg ő bent feküdt, az én dokimnál szült egy lány, aki csak úgy beesett a kistarcsai kórházba, mert a pesti kórházából hazaküldték, mondván 8 perces fájásokkal minek ment be???!!!! Hazafelé beugrottak a férjével a kistarcsaiba és meg is szült. Szóval a lényeg, hogy soha életében a dokim nem találkozott ezzel a lánnyal, egy fillért nem kapott tőle és nagyon kedves és figyelmes volt vele, szülés után is megnézte, stb.

A barátnődet borzasztóan sajnálom. :cry: Ez nagyon szörnyű lehet. Neki természetes volt vagy inszem vagy lombik? Tudom, sovány vigasz, de az egyik ismerősünk is hasonlóan járt és rá pár hónappal már jött is a következő baba, aki már ott virgonckodik náluk.

Hugi, fura, amit a Fraxiparinról írsz, mert én sohasem kaptam ilyet, csak a műtét után. Lombik után sem. Bár akkor kaptam 2 infúziót, lehet azokban volt valami fraxiparin szerű cuccos.

Zsiby, gratulálok a kis Tökéleteskéhez! :D Cuki kis babóka. Mi a következő lépés? Mikor lesz vizsgálat? Genetikai uh?

Andy, már csak 2 nap! Jól vagy? Nagyon várom már a holnapot, hogy megtudjuk, hogy sikerült! Hajrá lurkó(k)! :D

Baba, sokszor fogok rád gondolni. Én is féltem anno a műtétem előtt. Szerintem ez természetes. Azért, próbálj megnyugodni, mert az biztosan jót tesz. Gondolok rád és mennek a drukkok! Meglásd, 1 hét múlva már el is felejted az egészet! :D

Szép estét Lányok!
tocsa
 
 


Szép napot lányok! :D

Andy! :D
Na, mi újság? Egy csík vagy kettő? :wink:
Sokat-sokat gondolok rád!!!
Tegnap voltam a patikában, meg akartam venni azt a méhpempő kapszulát, de nem biztos, hogy az volt. Leírnád pontosan a nevét. Köszönöm szépen!!
JELENTKEZZÉL!!!!

Zsiby! :D
Nyugodtan használhatod az elektromos fogkefét! :wink:

Tocsa! :D

Én is szeretnék látni képet a babuciról! :wink:


Mindenkinek szép jó napot!!! :D :roll: :wink:

Ja! Baba!
Veled vagyunk lélekben! :wink:
hugi206
 
 


Jó reggelt Lányok!

Baba ezerrel drukkolok ma Neked!

Andi siess!!!!! Nagyon izgulok már!!!!!

Hugi köszi szépen az infót. :-) Én is szedek méhpempőt. Én a Forever Living-ét szedem. Szerintem jó!

Tocsa az ultrahang árát több mint 10%-kal emelték. Ez a 10 %-k a lombikra vonatkozik?

Noki az egyik lombikos barátnőm a Szent Imre kórházat ajánlotta nekem, és azon belül a Dr. Faludi Pált. Voltam már egyszer nála a magánrendelőjében. Elég vicces volt, nem egy Ciris szint. Olyan régi ultrahang készüléke van, hogy szerintem Frédi és Béni idejében is ezt használták. A doki nagyon alapos volt, szóval szimpatikus.

Tegnap voltam először terhesgondozáson. Olyan nehezen találtam meg, pedig nem tartom magamat érthetetlennek. :D

Millió puszi Mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok Lányok,szép jó regelt!

Azt hiszem egy életre megutáltam a teszteket!!
Nekem mindig csak negatívat mutat,a kis genya!
De tudjátok mi az érdekes???
Még mindig minden tünet fennáll és semmi jele,hogy megakarne jönni...az a jellegzetes fejfájás sincs,ami előtte szokott lenni.
Szóval azért bizakodva várom a vv-t :D :D
Anno Erika és Juli is mondta,van olyan,hogy a teszt negatív,a vv pedig pozítiv=na ebbe remánykedek!


Hugi!

Beskennelem Neked,hogy néz ki.
Úgy jó lesz??
Szóval nézd az emilkéd!


Majd jövök,csak letudok egy pár elmaradt dolgot!


Pussz minde3nkinek és drukkoljatok még holnapra is!
Köszönöm,hogy vagytok nekem!!!:D :D




Kép








Andy

Kép
bandy27
 
 


Andy biztos nem volt olyan érzékeny a teszt. Megy a drukk addig is a holnapi vv-hez.

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok lanyok
Andi mar nagyon varjuk,h. mi az ujsag.
Baba ne aggodj.
Hugi, ok ertettem,h. dragitottak de mit is ertneka folyamatban levo alatt, pl. ha minket a mult honapban regisztraltak es a konkret beav. ebben a honapban lesz akkor mi sem esunk bele? csak azok akik ettol a honaptol kerulnek hozzajuk azok fizetnek a zuj arban? Elegge megrazo szamomra is ez a dragitas, mert gondolhatjatok,h. mi is mar felretettuk a penzunket es nem mindegy. De sajnos ez van.
Akiknek mar sikerult megertem, h. nem elik bele magukat. Egy kedves baratnomnek 6 ev kimeletlen probalkozas, ilyen-olyan kezelesek utan vegul lombikkal sikerult . Amikor tal. vele az uh. utan,h. mar latta a babat stb., szegeny meg mindig gorcsben volt es semmi orom. Ugy elbeszelgettunk a dolgokrol es elmeselte,h. mar annyi ev sikertelenseg es felelem utan egyszeruen nem tud orulni. De remelem, h. amikor a kicsit fogja tartania kezeben akkor mar csak fog orulni. Ez annyira megrazo volt szamomra, mert amikor valaki megtudja ,h. babaja lesz az akkora boldogsak kellene legyen.
Azt hiszem fel kell ismernunk minden apro kicsi oromot ahhoz,h. majd akkor tudjunk orulni tiszta szivbol.

Nalam roviden a jovo hetre varhato a piroska es aztana szurizas.
Puszilok mindenkit es szep napot kivanok.
Eni
enierdelyi
 
 


Andy ne keseredjel el, mar volt olyan,h. neg volt a teszt es ra ket napra mar pozitiv, ezek nem annyira megbizhatoak.
Puszillak
enierdelyi
 
 


Andy ne keseredjel el, mar volt olyan,h. neg volt a teszt es ra ket napra mar pozitiv, ezek nem annyira megbizhatoak.
Puszillak
Ui. most neztem az arlistat meg semmit sem valtoztattak rajta.
enierdelyi
 
 


ANDY TE DRÁGA! :D
Nagyon sajnálom, de azt mondom én is, hogy talán a holnapi vv mást mutat! Én mondjuk nem vagyok híve annak, hogy elöbb teszteljünk, de Fáncsinál is bejött!
Az emilemet mindjárt megnézem: Köszönöm!
Ha esetleg nem lesz pozitív a vv, akkor hogyan tovább? Hány inszem lesz még? Nem lehetne már a lombik?

Enikő! :D
Sajnos nem tudom, hogy nálad mi lesz az árakkal kapcsolatban. Nálam már 2 hete mennek a szurik, és jövő héten punkció, tehát jócskán benne vagyok. Én azt mondom neked, hogy hívjad fel őket!

Mindenkinek puszi:Hugi
hugi206
 
 


Jányok!

Megmondaná valaki, hogy hogyan kell a vonalzót beilleszteni a mondókám végére? Akármit másolok át, nem marad ott! :evil:

Köszike!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


andykém! jól megnézted azt a tesztet? mert én is elég nehezen vettem ám észre azt csíkot... :wink:
nagyon tecccccccccik, hogy ilyen pozitív vagy!!! ezerrel szorítok továbbra is, hogy minden okés legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tocsa, tényleg nagyon rendes a dokid.
a barátnőmnek természetes úton jött össze. :) bízom benne, hogy hamarosan újra sikerélményük lesz! 8)
én arra gyanakszom, hogy a másállapot eredménye az idegbaj...

zsiby, köszönöm jól vagyok...reggelente van egy kis hányingerem, de mindig a szempilla spirálozás közben...már totál leszoktam a szemfestésről amúgy, mert kijött az allergiám...így csak a spirál jöhet szóba.. :( na sebaj, az is valami!
ja, és esténként sokat pisilek, meg fájdogál a mellem.
és tegnap óta görcsölget a hasam..szedek magma b6 vitamint, talán segít majd... ha nagyon rossz lesz, felhívom a cirist....de most még viselhető, dolgozom természetesen... :)


baba nyugi! :D jóóóóóóóóóó, mondjuk én is mindig sík ideg vagyok... :oops: :oops: ez természetes, az lenne a gáz, ha nem izgulnál. :wink:

húúúúúúúúú csajok, mi? nem lehet elektromos fogkefét használni? jaj, ne már! én ezt még eddig sehol nem hallottam... én természetesen azzal nyomulok. :oops: :oops:

enikő, de jó, hogy hamarosan itt piroska ideje. :D

hugi, azért az jó, hogy a folyamatban lévő dolgok árát nem emelik, ez korrekt szerintem. :)

hú csajok, most várnak rám, ez a levelet annyira gyorsan írtam meg, hogy csak na, remélem nincs benne sok baromság...bocsesz, később jövök!
vigyázzatok magatokra! :)
fáncsi
 
 


hugi, szuperszónikus a vonalzód! :) nekem bejön! :wink: :wink: :wink:
fáncsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?