Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsu! Nagyon sajnállak, de ne add fel! Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy kilátástalannak lásd a helyzetedet. Bőven van még lehetőséged és időd akár egy rakás babára is.

Mi jól vagyunk tegnap 3 babcocát hoztunk haza. Most pihenek és izgulok a sikerért.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!
Zsu!
A babáid fázós babók, nem akarnak télen születni. Hidd el tavaszra biztosan beköltöznek hozzád. Ma beszéltem egy asztrológussal bár eddig nem bíztam ilyesmibe, de meggyőzött.
Képzeljétek: Mondtam neki, hogy műtét elött állok és a héten lett volna, de elmaradt. Erre ő nézett az adataim alapján valami szolár képet vagy mit és azt mondta, hogy e hét kedd tele van nekem negatív fényszögekkel, csalódással, komplikációs lehetőségekkel, vagy baleseti hajlammal. Nem tudta, hogy a keddi napon lett volna a műtét. Mondtam neki, hogy jövő héten lesz helyette. Azt mondta, hogy csak ne h, k, sz-n legyen mert ott még a rossz fényszögek árnyékolnak, cs, vagy p. a leg ideálisabb, de ő a csütörtököt javasolja. Olyan boldog lettem, mert csütörtökön lesz a műtétem.
Azt mondta még, hogy télen nem fogok babát szülni, de márciustól hatalmas lehetőségem van rá, sőt család által változik gyökerestől az életem pozitív irányban. Szerinte ha az emberek tanulnák a suliban az aztrológiát, nem volna ennyi sikertelen ember, ha aszerint műtenének orvosok, hogy megnéznék a páciens szolár képét, a műtétek és lábadozások is sikeresebbek lennének és szerinte a mostani politikai vezetőink nagy része sem lehetne ott ahol van. Ferink képe alattomosságot, összeférhetetlenséget mutat szinte egész évben. Ja és vezetőnek sem alkalmas, mert a képletéből élesen kitűnik, hogy ideggyenge.
Érdekes nem?
Figyelni kell az asztrológus szerint arra, hogy teliholdkor tilos bármilyen vérrel járó beavatkozást csinálni és akkor a leg sikeresebb egy inszem vagy lombik ha megnézzük, hogy hány százalékos volt a hold amikor születtünk és elötte mikortól van növőhold, mert eközött lévő napokon a leg befogadóbb a szervezetünk.
Bocsi, ha hosszúra sikerült, szép napot mindenkinek!
baba1973
 
 


Baba! :D
Micsoda dolgokat mondott neked az asztrológus, biztos van benne valami igazság! Ha más nem, akkor amit a mi " Ferink"-ről mondott, az teljesen meggyőzött!!! :evil:

Puszi:Hugi
hugi206
 
 

 
 

Zsu
Teljes szívemből sajnállak ,de fel a fejjel!
Én is csak azt tudom mondani,hogy jó példa volt Tocsa és olvasd el azt amit vérvétel után írt...szerintem erőt ad!!
Baba
Hol voltál asztrológusnál?
Nem mondott hülyeségeket...ami ritka...tehát valóban értheti a dolgát :D
Móni
Üzenem a lurkóknak ,hogy mihamarabb találják meg a helyüket és térjenek nyugovóra a jó kis meleg ágyikóba 9hónapra!!!
Nagyon drukkolok Nektek!!!

Képzeljétek!
Ma megvettük a babakocsinkat :shock:
Elmentünk megnézni és meg is vettük!
Egyik kedves ismerősünk ezekkel foglalatoskodik és egy 200eFt-os babakocsit megvettünk fele ennyiért :D
Én még babonából nem akartam ,de sajna nem biztos ,hogy lenne még egyszer ilyen nagy szerencsénk!!!
Tehát a fiam megkapta élete első járgányát egy Bugaboo Gecko kocsi :D
Amit múltkor megrendeltünk azt lemondtuk ,mert az az Euro miatt 20eFt-al kellett volna többet fizetni...tehát nem bánom ,hogy így jártunk!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Konyhánk még mindig nincs teljesen kész,mert a felső része nem lett kicserélve, de azt hiszem mostanában nem is lesz ,mert az uramnak beindult a robot és nem lesz rá ideje!
Addig ilyen marad a konyha,de így is imádom már most :D
Bocsi a rumli miatt ,de az uramra maradt a pakolás ,mert Én eddig nyomtam az ágyat!
De ma takarítunk végre....mert sokkal,de sokkal jobban vagyok!
Csak a hasam görcsöl ,de az szerintem az időjárás változás miatt...remélem!
Ja a babakocsi meg nem Gecko hanem Camelelon!
Kép Kép

Kép
noki&potyi
 
 


jó estét! :lol:

nokikám, nagyon szépre sikeredett a konyhád! :wink: mennyi finomság fog ott készülni ezek után... :)

tocsa, ez a hambis story nagyon teccccet! :shock:

ha már itt tartunk...figyelmetekbe ajánlom, hogy a burger-ben március 3-tól április 30-ig -Rodeo szendvics ropogós hagymakarikákkal, barbecue szósszal, közepes krumplival és 4 dl üditővel, csak 699 Ft... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na, mit szóltok???? :shock: :shock: :shock: ez volt itt a reklám helye... :roll: egyébként tökre ráindultam, már alig várom, hogy megkóstoljam.. :P :P

baba, nem semmi ez az asztroguru, egyébként biztos van benne valami, csak hinni kell... 8)
az egyik barátnőm a figyelmembe ajánlotta anno a jónást naptárt, ami ugyebár ezen az elven működik,, de akkor nem annyira kötött le...tényleg most meg is nézem, hogy jól állt e a hold amikor a babuskám készült... :roll: :roll: vagy jobb lenne inkább nem tudni? :shock: húúú necces... :evil: rákérdözök az embörnél is... :D

móni, vigyázz a babókra! :D :D :D

andykém, mi a helyzet a sport manóiddal? edzenek keményen? :P

na pusziiiiiiiii mindenkinek ám!
fáncsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnálom, hogy csak most jelentkezek, de vírusos lett a gépünk. Nem tudtam netezni. Gyorsan megpróbálok visszaolvasni, hogy kivel miújság. Remélem nem száll el a gép.

Zsu nagyon sajnálom, és fel a fejjel!!!

Noki akkor ezek szerint mégiscsak fiú? :D

Millió puszi mindenkinek!!!! HIÁNYOZTATOK!!!!!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Fáncsi
Az a baja a konyhával,hogy a teteje nincs kicserélve még,de ha az is készen lesz akkor már biztosan szuper lesz :D
Tegnap főztem végre egy nagyon fincsi csirkeragu levest :P
Párom este amikor hazajött 3tányérral evett :D
Azt hittem ,hogy majd nem fog tudni aludni ,hogy ennyire teleette magát,de nem volt gond....mormogott csak mint a medve a kis horkolósom :D
Zsiby
Végre ,hogy jelentkeztél!!!
Hogy vagy?
Mi van veled?
Rosszullét stb....????

Csajok hova tűntetek?

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Szánom-bánom,hogy eltűntem,de tegnap egyfolytában ágyikóban voltam!
Nem tudom miért,de görcsöl az alhasacskám,olyan mintha megakarna jönni.
Reggel köhögtem,de úgy begörcsöltem alul,hogy azt hittem úgy maradok.
Nem parázok,csak jó lenne tudni,mi miért történik.
Barátnőm hívott tegnap este,azzal vigasztaltalt,hogy egyik inszemnél sem éreztem semmit,hátha ez jót jelent:)

Zsiby!

De örülök neki,hogy jelentkeztél!! :D :D
Tökéleteske és Te hogy vagy??
Émelygés és tsa??

Zsu!

Tiszta szívből sajnálom!!
Nagyon veled vagyok!


Megpróbálok még ma jönni!!

Pussz mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


hellóbeló!

micsoda pangás van itt...:lol:

andy, én is minden féle fura dolgot éreztem az inszem után, szerintem ezek csak jó jelek lehetnek, hidd el. :lol: nagyon szorítok neked! :)

noki, az a csirkeragu leves, nagyon finom lehetett. :wink:

annyira utálom, hogy amikor itthon vagyok mindig ilyen fosrakás idő van...ez engem most annyira lehúz...semmi tervünk nincs a hétvégre és valahogy képtelen is lennék bármit is kitalálni...nem tom mi bajom... :shock:
már annyira várom a tavaszt!!! holnap végre március! :D

ja, és anyósékhoz kéne menni ebédelni, ahol halászlé és rakott zöldbab vár ránk...hát mit mondjak? a hátam közepére sem kívánom őket, a zöldbabot egyébként sem tudom megenni, a halászlét meg amúgy sem csípem... hurrá! :evil:

na jól van! elég a panaszkodásból, majd akkor jövök legközelebb, ha már kicsit jobb kedvem lesz... :roll: :roll: :roll:

szép napotk, fáncsesz :lol:
fáncsi
 
 


Fáncsi
Tiszta szívből sajnállak az ebéd miatt!
Nekem jövőhéten kell anyósék és a "kedvenc" egyszem sógornőm társaságát viselni :cry: ,de hát Zoltán napot tartunk....a férjemért meg kell tennem!
Amúgy Én marhahúslevest csináltam meg vadas mártást, meggyszószt, főtt krumplit na meg vettem knédlit :D
Vacsira jön a barátnőm az új pasijával!
Tudni kell,hogy 8év után most vált el......a kedves férje lehúzta anyagilag ,de rendesen (8évig nem is dolgozott) és ráadásul agyba főbe csalta!!!
Most van neki egy nagyon rendes fickója aki jó képű is......lehet klónozni kéne őt :D,mert ritka az ilyen :D
Ja!
Ha van kedved akkor vacsira Ti is jöhettek ám ha szeretitek ezeket a hamikat amiket csináltam ma :D:D:D:D


Na ,de ez a pangás...valóban elkeserítő :cry: :wink:

Andykám Drága!
Hogy vagy?
Dolgoznak a kisfickók odabent remélem!
V doki azt mondta nekem egyfolytában,hogy ha szúr és fáj a pocakom akkor nincs baj :D
Ha nem érzek semmit akkor baj van :(

Kép
noki&potyi
 
 


Fáncsi
Tiszta szívből sajnállak az ebéd miatt!
Nekem jövőhéten kell anyósék és a "kedvenc" egyszem sógornőm társaságát viselni :cry: ,de hát Zoltán napot tartunk....a férjemért meg kell tennem!
Amúgy Én marhahúslevest csináltam meg vadas mártást, meggyszószt, főtt krumplit na meg vettem knédlit :D
Vacsira jön a barátnőm az új pasijával!
Tudni kell,hogy 8év után most vált el......a kedves férje lehúzta anyagilag ,de rendesen (8évig nem is dolgozott) és ráadásul agyba főbe csalta!!!
Most van neki egy nagyon rendes fickója aki jó képű is......lehet klónozni kéne őt :D,mert ritka az ilyen :D
Ja!
Ha van kedved akkor vacsira Ti is jöhettek ám ha szeretitek ezeket a hamikat amiket csináltam ma :D:D:D:D


Na ,de ez a pangás...valóban elkeserítő :cry: :wink:

Andykám Drága!
Hogy vagy?
Dolgoznak a kisfickók odabent remélem!
V doki azt mondta nekem egyfolytában,hogy ha szúr és fáj a pocakom akkor nincs baj :D
Ha nem érzek semmit akkor baj van :(

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Nokikám!

Én repülők hozzátok,mert isteni kajcsit csináltál :D :D
Ha nem érek ma oda,rakd félre,köszi :D :D
Megírnád.hogy csinálod a meggyszószocskát??
Cserébe egy naon fincsi sütit küldők,tuti bejön!
Szerintem (és merem remélni)dolgoznak rendesen bent a skacok!!
Kb.5nap kezdődött ez az egész alhasi mizéria,még mindig tart,reggel voltunk kint a tescóban és úgy fölkavart egy pasi parfümje,kidőfi a mellbimbóm a polóm,úgy meredezik.Ezeket még soha nem éreztem,de nem akarom beleélni magam!

Fáncsi!

Köszönöm a drukkot,nagyon rám fér :D :D
Hát én már attól kiakadtam,hogy micsoda párosítás az ebéd.
Bocsesz,de olyan hányingerem lett tőle!!
Otthon pótold vmi fincsivel!! :D :D


Na tessék,írok,erre mit érzek??
Úgy elkezdet szúrkálni...

Sok pussz mindenkinek :D :D

Andy
bandy27
 
 


Nokikám!

Ez kimaradt!!
Az is jó ha az alpocakom fáj??

1000x ölellek és gratula a 17.héthez!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek csináltam kabalából egy vonalzót,hogy mennyi van még hátra a vérvételig!
Ha nem lesz rá szükség úgyis kiveszem,legfeljebb másikat kell csinálnom :D :D

Tocsa,Hugi,Móni,Zsiby, és többiek hol vagytok??
Már halálra aggódom magam mi van veletek!!!
Annyit gondolok Rátok!!


Kép






Andy

Kép
bandy27
 
 


noki, húúú, de fincsiket főztél...szívesen megettem volna :lol: a vendégek elégedettek voltak? 8)

andy, szuper lett a vonalzód, nagyon tecccccik. :wink:
még hat nap... :shock:

nem tom ti hogy vagytok vele, de nálam baromira megállt az idő...már annyira várom a 13-át.. :oops: :oops: de hol van az még? :roll:


csajok merre vagytok???? hahó valaki?

további szép estét! :)
fáncsi
 
 


Sziasztok
A kaja olyan jól sikerült,hogy mindenből ettek ,de annyit ,hogy holnapra ebédre nekünk alig maradt :D:D:D
Olyan jó érzés volt nézni,hogy két pofára ettek és közbe hümmögtek,hogy milyen finom :D:D:D
Most mentek el......
Olyan fáradt vagyok ,hogy az csak na :roll:
Andy
Gyere nyugodtam, várunk nagyon...teszek félre neked egy kis hamit :D
A vonalzód nagyon aranyos :D
Fáncsi
Nekem azóta megállt az idő amióta terhes vagyok!
Párom ma mondta éppen,hogy húúú még csak volt a beültetés és már 17hetesek vagyunk :D
Én meg erre csak annyit tudtam mondani,hogy még csak itt járunk a 17dik hétnél :D
Valahogy nekem nagyon lassúnak tűnik.....

Kellemes és szép estét mindenkinek!
Vagy épp kellemes vasárnap reggelt!

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Képzeljétek, nem tudtam bejelentkezni a fórumra már egy jó ideje. Egyszerűen nem fogadta el a jelszavamat vagy a nevemet. Már kétszer is kértem elfelejtett jelszó miatt újat és vagy 100 próbálkozás után most valahogy működik minden.

A lényeg, hogy itt vagyok. Fáradtan....és ennek most egy darabig nem lesz vége. Lányok, én olyan boldog vagyok, hogy a műtét után teljesen időben meglátogattak a vörösek és nem fájt, vagyis, nem úgy, mint a műtét előtt. Kérdezte a párom, hogy ha a régi 10-es skálán 10-es fájdalom volt, akkor ez most milyen? Mondtam neki, hogy 1-es, max 2-3. Az igaz, hogy ez az 1-es, 2-es 3-4 napig tart, de azért elvagyok vele. Nem kell itthon maradnom, és teletömni magam fájdalomcsillapítóval, hogy túléljem a napot. Nem görnyedek és nem sírok. Fránya endo. :twisted:

Nagyon pang a fórum. Kimerültünk Lányok? vagy fáradunk, alább hagy a lelekesedés? Remélem, a tavasz meghozza az újabb enerdzsit és pörögni fogunk újra. Hamarosan úgyis jó sok babásnak örülhetünk és akkor biztosan újra töltődik a fórumunk is pozitívumokkal. :D :D :D

Móni, mennek a babaragacsok! mikor mentek vv-re?

Baba, nagyon érdekes, amiket írtál. Lehet, hogy nem véletlenül nem érkezett meg az a cukorfonal? Kíváncsiságból megpróbálom én is visszakeresni, hogy miféle volt a hold, amikor születtem, hogy lássam, mikor lenne a legalkalmasabb nekünk. Tudja valaki, hogy ezt, honnan lehet visszakeresni? És megnézem ezt a Jónás naptáras bigyót is.

Noki, szuper jó lett a konyhátok, és külön tetszik, hogy a sütő nem alul van. Nem kell hajolgatni. Főzzél sok-sok finomságot benne. Bár ha lejjebb olvasok, látom, nem tétlenkedsz. :D Néha nézem ezeket a főzős műsorokat a tévében és gyakran nem értem, hogy, aki sohasem főz, annak mi a francnak olyan csúcs hájtek konyha, amiben minden a legmodernebb? És még azt sem tudják, hogy hogyan kell bekapcsolni a sütőt, mert ugyan 5 éve ott van, de még soha nem használta. Vagy használta, csak ruhát tárolt benne :?: :D
A babakocsi is jól hangzik. Nem is rossz így első járgánynak. :wink: :D Néztem én is tesómék babakocsiját. Háát Lányok. :!: Ez már nem úgy van, mint, amikor minket toligáltak anno. Micsoda extrák. Nem is tudnék választani, mert gőzöm nincs, hogy most miket tudhat még egy babakocsi azon kívül, hogy beleteszem a gyerkőcöt, aztán eltoligálom. :D

Tesómékról jut eszembe, pénteken hazaengedték őket. Minden rendben velük és már én is próbáltam büfiztetni Marcit, csak nem büfizett. :roll: Biztos béna voltam. :roll:

Zsiby, de jó, hogy jelentkeztél. Jól vagytok?

Fáncsi, milyen volt az ebéd anyóséknál? Bent maradt? :wink: Mindenesetre furán hangzik a párosítás. Ne izgulj, pének 13 neked egyszer már szerencsét hozott, mostmár ez mindig így lesz. :D és nem kerülöd el a sorsodat, menthetetlenül anyuka leszel :!: :D

Andy, ha olyanokat érzel, amiket idáig nem, akkor szerintem, az pozitív gyanúra ad okot :!: :D Klassz a vonalzód és de jó látni, hogy már csak 5 nap a tesztelésig! Drukkolok nagyon!

Hugi, ugye minden okés? Hallgatásod oka csupán, hogy nem vagy gépközelben. Mennek a szurik? Hogy bírod?

További szép hétvégét Lányok! Majd még próbálok jönni. Most vár a munka! :cry: és moziba is szerettem volna még ma elmenni.

Ja, már 2x voltam szoliban és kezdek valahogy kinézni. :wink:
tocsa
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, csak eddig nem volt lendületem írni. Az igazság az, hogy még mindig bosszant, hogy lemaradtam a műtétemről, mert már túllennék rajt és talán már egyenes út lenne elöttem a babásodásig. Annyira félek, hogy a miomám nagysága miatt mégis kiveszik a méhem, vagy nem tudnak egy lépcsőben megműteni.
Hülye vagyok mi? Jövő héten ilyenkor már túl a műtéten talán nem leszek ilyen letargikus.
Hold állás!
Van egy kis program, abba minden dátum visszanézhető és előre is mutat mindent.
Mindjárt megkeresem.
baba1973
 
 


A progi neve Hold!
Megpróbálom feltenni. 1235907116.1934.zip
baba1973
 
 


Sikerült! :D :D :D
Remélem, hogy megnyílik nektek.
Úgy müködik, hogy miután telepítettétek látjátok a mostani időt és holdállást, ott van, hogy hány százalékos most a hold.
Ha beleléptek az options- ba és a legalsó részt: Set Universal time
kiválasztjátok és beírjátok a születési dátumot és kb időt, akkor látjátok az akkori paramétereket.
Ha mondjuk az inszem jövö hét kedd, akkor azt a dátumot beállítva látjátok, hogy a születési holdállástól mennyiben tér el.
A jónás módszer ezen a kis progin alapszik.
Jónás azt mondja, hogy mindegy, hogy menszizel, van pé-d vagy túl vagy rajt, van rendkívüli peteérésed minden esetben a születéskori holdállásod napján. Akkor is, ha mondjuk a menszi legerőssebb napján vagy.
Ebben én nem hittem, de a tények jónást igazolják, mert voltam menszi után egy nappal is uhun ami egyébként akkor nekem jónás napon volt és 18mm tüszőm volt.
A holdállást is lehet nézni, teliholdkor műtét tilos!!!
baba1973
 
 


A jónás napot itt is meg lehet nézni:

http://lunarconception.com/Calculator.aspx

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem akarom elkiabálni a dolgot, de már három napja elmúlt a rosszullétem. Tegnap már tudtam segíteni anyukámnak a konyhában. Két pofára zabáltam, rég ettem ilyen jót. A végén már attól féltem, hogy azért fog visszajönni, mert már nincs több hely a gyomromban..... :D Jaj, olyan jó volt enni. Lehet, hogy a következő héten itthon is nekiállok főzni.
Képzeljétek el, eddig még egyszer sem hányta. Róka Rudi elkerült engem. A héten volt vérvételem. Minden félét megnéztek, és volt ekg-m is. Kedden megyek a C-be ultrahangra. Olyan jó lesz megint megnézni a kis bébit.

Andi, Móni nagyon drukkolok, és küldöm a ragacsokat!!!!!!
Noki hihetetlen hogy telik az idő. A babakocsitok miket tud? Miket "kell" tudnia?
Baba ne izgulj, minden rendben lesz, egybe letolják majd az egészet, és utána szépen bebabásodsz.
Tocsa örülök, hogy a nehéz napok nem is voltak olyan nehezek.
Fáncsi hogy érzed magad mostanában? Én sem szeretem a halászlét, azért igazán gondolhattak volna Rád is. Vmi mást készíthettek volna neked.....

Ma kint voltunk a városligetben sétálni. Hihetetlenül elfáradtam, mindjárt le is fekszek kicsit szundizni.

Millió puszi!!!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok!

Tocsa!

Hipp,hipp,hurrá,hogy írtál!! :D :D :D
Tegnap este Óta olyan,de olyan érzékeny lett a cicim.
Remélem belőled is a próféta beszél :D :D
Mindig sokat gondolok Rád,de tegnap különösen!
Olyan fincsit sütöttünk,eszembe jutott,hogy Nektek is biztos izlene...


Baba!

Sajna nekem nem nyílik meg :( :(
Segíts,mert nagyon kiváncsi vagyok és izgatott!!
Neked is nagyon örülök,hogy írtál!!


Pussz és ölellek benneteket!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Ha rárakod a programra az egeret akkor látod, hogy aláhúzódik a név?
Ha rá is kattintasz előjön egy megnyit, ment, mégse ablak nem?
Próbáld meg leírni, hogy mit látsz.
baba1973
 
 


Szia Baba!

Az a helyzet,hogy sikerült lementenem...de amikor megnyitom egy pici fekete képernyő jelenik meg,ahol a bal sarokban vilog a curzor és nagyon hamar eltűbik ez az egész.
Dosban jeleníti meg,de nem tudom,hogy kell megnyitni így.
Bocsesz,de úgy néz ki nagyon szőke vagyok :D :D

Pussz!

Andy

Kép
bandy27
 
 



Te nem ezeket látod?
baba1973
 
 


Ez nem dos-os program. Megpróbálok rá linket keresni.
baba1973
 
 


Megtaláltam!!!
http://tavcso.freeweb.hu/hold01.html
esetleg innen töltsd le.
baba1973
 
 


Szia Baba!

Köszönöm a segítséged!!
Holnap megírom mire jutottam,de most megyek vízszintesbe helyezem magam,nagyon fáj a pocakom.

Pussz!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Szép estét Mamik!

Köszönöm az érdeklődéseket. Mi jól vagyunk és remélem igaza többesszám.
11.-én kell vérvételre menni.
Andy nekünk azt hiszem egy napon volt a beavatkozásunk, csak nekem lombik. Az én cicim is tegnap óta érzékenyebb de még nem feszül csak olyan furcsa kellemetlen érzésem van érintésre. Remélem nem beszélem be magamnak, a hasamat én is érzem de fájdalomnak túlzás lenne, pici bele nyilallás inkább.
Lányok nektek kb hányadik napon jöttek a tünetek?

Móni
móni101
 
 


Hahó mindenkinek...

Ma voltam ultrahangon Mr. Kósa kezei közt. Aranyos és kedves volt mint mindig. Pénteken kapjuk vissza a babócáinkat. Remélem minden rendben velük és felébrednek mind a hárman. Érdekes, ha otthon ülök és agyalok, akkor többségében aggodalom van a fejemben....
Ha elmegyek a Cirisbe fel vagyok dobva, mikor jövök haza és el sem tudom képzelni, hogy nem lesz minden rendben. Ma ott volt Juli, Dóri, Márti, Erika - mindenki csupa mosoly. A cégemben hétfőn reggel max az értekezletet tudok tartani , de érdekes módon az embereim zombik:) Én hétvégén mindig feltöltődök és hétfőn széthordanék egy hegyet...
Jók legyetek, remélem néhány hét és mindannyian össze vissza fogunk hányni:)))))))
Ja azt el kell mondanom, én anno akkor voltam nyugodt , amikor hánytam a terhességem alatt. Valahogy úgy éreztem, hogy az a rendje. Mellesleg egész végig nem múlott el a hányinger, hiába kezelték mindennel. Viszont az utolsó napig dolgoztam a terhességem alatt. Pénteken tárgyaltam, vasárnap meg szültem. Ezt kívánom mindenkinek itt. Olyan szomorú olvasni, mikor írjátok, hogy olyan rosszul vagytok fel sem bírtok kelni, nagyon rossz lehet.
Remélem 3 hét múlva nekem is rajzolhatsz szívecskéket Noki. Nagyon boldogok lennénk egy babával is , de kettőre pályázunk:)))
kockaspled
 
 


Sziasztok!
Olyan érdekesek ezek a fagyibabás dolgok. Ha belegondoltok serdülő korunkban, ha a moziba hibernálásos filmet láttunk olyan
távolinak elképzelhetetlennek tünt. Nem is az, hogy fagyasztás, inkább, hogy ilyen hőfokon életképes marad az ember és ébreszthető. Most meg apró sejtecskékkel csodákat tudnak produkálni. A szomszédomban van egy ikerpár, ők is fagyibabák. Kétszeresen!!! :D Apukának hererákot diagnoztizáltak 7-8 éve, mielött kemóra ment azr mondták neki, hogy fagyasztasson le spermát, mert nem lesz életképes neki jódarabig. Megtette. Úgy döntöttek pár éve a feleségével, hogy túl vannak a nehezén, jöhet a baba. Természetesen nem jött össze, elmentek a katonákért. Azt mondták nekik, hogy a legbiztonságosabb, ha stimu után sok petesejtet termékenyítenek meg, mert inszemmel ne "pazarolják" az anyagot. 14 blasztójuk lett. Kettőt visszakapott Edit, de sajna az a lombik nem sikerült. Két hónap múlva a második lombiknál mind a két fagybaba megtapadt. Tündériek!- imádom őket. Most úgy döntöttek, hogy jöhetne még egy tesó. Áprilisban mennek a fagyibabákért.
Olyan jó, hogy ilyenre is van már lehetőség. :D
baba1973
 
 


Jó estét lányok! :D
Ma voltam vérvételen, minden ok, kezdhetem már a puregont is. Jövő hét hétfő Uh, és gondolom akkor már meg tudják pontosan mondani, hogy melyik nap lesz a punkció! :wink:
Andy! :D
Hogy vagy? Fáj, rúg, lüktet? Dolgoznak a skacok? A barátnőmnek 2 napja úgy fáj a cicije hogy csak na! Azt mondja 2szer akkorák mint amekkora szokott lenni!
Nálad vannak ilyen tünetek?

Most nincs időm többet írni, de igérem jövök!
Mindenkinek sok puszI!

Két csecsemő beszélget az újszülött osztályon:
- Te lány vagy, vagy fiú?
- Fiú.
- Honnan tudod?
- Ha kimegy a nővérke, megmutatom.
Kimegy a nővérke, mire a kisfiú félrerántja a takaróját:
- Nézd meg, kék a zoknim...!!!

Hugi.
hugi206
 
 


Sziasztok!

Végre van t5événk 1 hét után!!!! :D :D :D
Erre kiderült tegnap,hogy beszart a dvd-m,ma délután azt is megvettem... Ez anyagilag ez nem hiányzott :( :( :(

Hugi!

Nekem nem 2 napja,hanem sokkal hamarabb kezdett fájni a cicim és úgy áll pöckösen a bimbóm,hogy majd kilukasztja a polóm.Ráadásul nagyon érzékeny,fáj.A skacok rendesen dolgoznak,nem jó egyik oldalon sem aludni.Az alhasam görcsölget,úgy mint akinek megakar jönni és döfköd rendesen :D :D

Kockáspléd!

Hogy rohan az idő!!
Péntekre mennek 1000-rel a drukkok!!
Szerintem érezni fogod a cirisben is,mert akkor megyek vérvételre...


Pussz mindenkinek!!
Elveszett báránykák jelentkezzetek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Hahó,
valami tapasztalt öreg róka mondja már meg, mire számíthatok beültetéskor. Meddig tart, mire kell vigyázni, mit kell utána, mit nem kell utána....
Kockaspled
kockaspled
 
 


Sziasztok, jó estét mindenkinek!

Baba, köszi a progit. Megnéztem, de nem nagyon értek én az ilyesmihez. Az pl. mit jelent, hogy „akkor a leg sikeresebb egy inszem vagy lombik ha megnézzük, hogy hány százalékos volt a hold amikor születtünk és elötte mikortól van növőhold, mert eközött lévő napokon a leg befogadóbb a szervezetünk.” Mit is kell itt nézni és hogyan? Nem tudnád egy példával szemléltetni a szőkék kedvéért? :wink: :D
Ja, és mi az az a Universal time? Tulképpen a rendes születési dátumomat kell beírni közép-európai idő szerint?
A rendkívüli peteérést abszolút elhiszem, így a jónás nap is érdekes lehet.
Fagyik: igazad van, nagyon jó, hogy itt tart a tudomány, viszont valahol én azt is hiszem, hogy azért van ennyiféle nyavalya a földön, mert az ember brutálisan beavatkozott a természet dolgaiba. A természet meg megbosszul, az ember meg újra felveszi a harcot a természettel és ez így megy majd a világ végéig. Mindenesetre, ha már ilyen kapzsik vagyunk és így elcsesztük a természet harmóniáját, hát nem árt, ha a tudomány segítségünkre lehet abban, ami természetesen nem működik. Jó dolog, hogy lehet már sejteket fagyasztani és történjen bármi visszafordíthatatlan egy párral vagy egyikükkel, még mindig van esély.

Zsiby, örömmel hallom, hogy Vuk elment. :D Most egyetek finomakat lányok, mert a tesóm így a szoptatás alkalmából olyan ízetlen ételeket eszik, hogy én ezektől le is szoknék a kajálásról. :shock: Merthogy ugye nem ehet fűszereset. Én erre nem is gondoltam. Tuti fogyókúra annak, aki szereti a fűszereket és az ízeket. :wink:
Holnap uh? Okvetlenül meséld el, mi volt, ha hazaérsz.

Andy, nagyon-nagyon szurkolok és remélem, hogy ezt a sok furcsaság, amit eddig még nem éreztél, csakis a baba/babák okozhatják. Csak pozitívan! :D A tesóm a szülés előtt azt szugerálta magába, hogy könnyű, egyszerű szülése lesz. És az lett. Pedig jele nem volt annak, hogy Marci meg akarna indulni kifelé. Van abban valami, hogy a fejben dől el sok minden.
Elromlott kocsi, tévé, dvd? Jó kis széria. Reméljük itt vége!

Móni, küldöm a babaragacsokat! Hajrá kisemberek! :D

Kockáspléd, de jó, de jó, de jó! :D Szuper hírekkel érkeztél. Nagyon örülök, hogy végre visszakapod a kicsikéket! Nagyon szurkolok Neked. :D
Szerintem, mindenki másképp éli meg a beültetés utáni időt. A transzfer a műtőben zajlik majd, ahol a leszívás is volt. Kapsz a fejedre műtős sityakot, hálóing praktikus viselet (mármint pizsi helyett), mert azt nem kell levenni. Megmutatják a kicsikéket a beültetés előtt, nekem a férjemtől is megkérdezték, hogy megnézi-e őket. Ott virítottak egy nagy monitoron a műtőben a falon. Aztán jön az eksön, ami kb. 5-10 perc. Hasadon egy ultrahangot tart majd egy doki és V. doki közben beültet. Semmi fájdalom, inkább kellemetlen. Utána téged ültetnek be egy kerekes kocsiba és kitolnak a szobádba. Enni, inni lehet, így érdemes vinni magaddal. Tévézés, olvasás, pihenés, délután meg haza. Én vittem laptop-ot, így még neteztem is meg dolgoztam egy kicsit, bár nem mindegyik szobában egyforma jó a wifi jelerősség.
Aztán otthon elvileg azt tehetsz, ami jól esik: Séta, mozi, színház, kis főzőcske, ami nem megerőltető és boldoggá tesz. (V. doki mindig ezt mondja). Én az első 3 napban tettem-vettem lájtosan, aztán jöttek az ilyen-olyan fájdogálások, szurkálások és a maradék időben inkább pihentem. Baromi lassan vánszorgott az idő. Hát, én nagyjából így éltem meg a beültetés utáni időt.

Hugi, de jó, már Puregonozol? Akkor most már nagyon közeli az időpont. :D Hogy bírod a szurizást? A közérzeted rendben? Drukkolok a barátosnédnak is. Majd légyszi írd meg, hogyan alakultak a dolgai.

Nálam minden ok, fáradok. A babanet néha szarakszik velem és nem fogadja el a jelszót vagy a nevet, de nem csüggedek, próbálkozom! A zuram szerint, azért van ez, mert a rendszer néha automatikusan kitilt, mert sokat írok. :roll:

Na abba is hagyom mára. Szép éjszakát!
tocsa
 
 


Tocsa!
Ha én 1973.01.01 -én 12.15-kor születtem, akkor a hold 8%-os volt. 1236027839.4701.ppt
Ha a mai dátumot nézzük, a hold 34%- os. 1236027968.4283.ppt
Meg kell nézni, hogy mikor lesz újra 8%-os mert akkor van a jónás nap itt pl: 2009.03.23.-án. Itt vagyunk elvileg a leg fogamzóképesebbek. 1236028412.332.ppt
baba1973
 
 


Ha nem sikerül megnézned, szívesen megnézem neked.
Képzeljétek nekem a műtétem napja 03.05 a jónás napom lesz.
Én 62%- os holdnál születtem és 10 órakor 62%-os lesz a hold. :D
baba1973
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :D

Tocsa! :D
Igen, bizony már közeledem én isa nagy naphoz! Ma 3 szurit kaptam azuramtól a pocimba! Fenomenális volt! :evil: Suprefact, Puregon a tegnapi maradék 50 egység, és a másik fecsiből 200 egységet igy lett 250 egység. Úgy csináljuk ahogy Te írtad! :wink: Ja! És este fraxiparine! Már olyan a hasam mint a szita! Különben teljesen jól vagyok, semmi bajom nincs, jól viselem a hormonokat!

Andy! :D
Nekem van egy olyan érzésem veletek kapcsolatban, hogy babások lesztek! Te is és a barátosném is ! Egyébként ő is akar regisztrálni ide a fórumra, mert mondtam neki, hogy okos dolgokat lehet megtudni, és tök édi a társaság!

Zsiby! :D
Mindenképpen írjál, hogy mit láttatok UH-n! Biztos minden jó lesz, és a bébi már sokat fejlődött! Júj, de irigyellek titeket!!! :wink:

Baba! :D
Neked is nagyon szurkolok a műtét miatt, már csak két nap!
Megnéznéd nekem is az adataim alapján a programot. Sajnos én is nagyon szőke vagyok!
Adatok: 1970.05.30. /szombat volt/ du.3/4 2.
Köszönöm szépen!

Most mennem kell, mert fogat tömünk, de késöbb még jövök a többiekhez is vissza!

Puszi:Hugi.
hugi206
 
 


Zsiby
Örömmel olvastam ,hogy rosszullétnek annyi :D
Maradjon is így!
A babakocsink nagyon kis okos kocsi.
Belinkelek egy kisfilmet róla!
http://www.youtube.com/watch?v=0FzfV9IJ8qk
Móni
Nekem 2-3 napon belül jelentkeztek a szurkálós érzések és ezek mai napig nem múltak el :D
Készítem a szívecskét a táblázatba :D
Kockáspléd
Az a szívecske már nagyon kijárna neked :D
Nagyon felpörögtek az események aminek nagyon örülök!
Én is csak azt tudom leírni amit Tocsa, de viszont csak annyi különbséggel ,hogy Én amíg nem mentem tesztelni addig keményen feküdtem és csak a mosdóba mentem ki!
Valaki aki nem fekszik is megmarad a baba,de úgy voltam vele,hogy az elsőnél is feküdtem és talán emiatt maradt velünk a kis angyalka 4hétig?!
Ami nagyon fontos az az ,hogy Utrogestán után kötelező 2órát feküdni!!!!
Ha ezt megkérdezed a dokitól akkor ő is megerősíti ezt!!!
Nagyon drukkolok Neked!
És izzítom a szívecskéket :wink:
Andy
Örülök,hogy van végre TV-tek :D
Akkor most minden rendben van ugye?
Kocsival mi a helyzet?
És ,hogy vagy ma?
Tocsa
Ne hallgass az zuradra........Én imádom olvasni amiket írsz és jó lenne ha továbbra is ilyen kis tartalmas hsz-ok jönnének tőled :D
Annyira szép a keresztfiad,hogy azt nem is lehet szavakba foglalni!!!Gyönyörű baba!!!!
Baba
Remélem ,hogy igaza lesz ennek a naptárnak !!!
Én gyűjtögetem a szívecskéket és már annyira tennék mindenkinek a neve mellé vagy kettőt hármat :D:D
Én is kipróbáltam amúgy a naptárt :D
Nagyon drukkolok a műtétedhez!
Ne izgulj!!! Pikk-pakk túl leszel rajta!
Hugi
Annyira izgulok értetek!
Olyan távolinak tűnik már az amikor szúrtam magam.....pedig most volt nemrég....és két évig egyfolytában......remélem nekem is ez az utolsó és jöhetnek a szívecskék, meg a rosszullétes időszak :D
Jó is az :D

Nagyon sok puszi mindenkinek!
A táblázathoz kérek adatokat csajok ,mert kissé le vagyok maradva!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!
Köszi Hugi!
Megnéztem, megpróbálom ide másolni:
1236067864.2984.ppt
A hold 22%-os volt azaz 24 napos és 22 órás, jónás módszer szerint 03.01-én volt a jónás napod és a következő március 31.-én hajnali 1 órakor lesz.
baba1973
 
 


Ja az elötte 4 nap is jónás nap.
baba1973
 
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.03.03 10:14-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Visszajöttem, és egy csomó dolgot írtam, főleg Kockásplédnek, de eltűnt. Nem ment el az üzi.
Na megpróbálkozom megint! :wink:

Kockáspléd! :D
A visszaültetés az nem fáj egyáltalán, egy kicsit kellemetlen, mert mégiscsak egy cső van a méhedben, de nem fáj! A Kaáliban a beülti után 1.5-2 órát feküdni kellett, utána mehettem haza. Én nem dolgoztam, de van aki a két hét alatt dolgozik. Azt mondják jó az ingerszegény környezet, hát az egy fog. rendelőben nem mindig adott. Napi 3szor 2 hüvelygolyót kell feltenni, és utána min 2 órát feküdni, mert különben kifolyik!
A dokim anno azt mondta, hogy amelyik baba meg akar maradni az megmarad, amelyik nem, avval fekhetünk akármennyit akkor sem fog megmaradni. Csak ha már az ember görcsöl egy kisbabáért, akkor úgy gondolja, hogy ne ezen múljon!
Nemtudom, hogy ezekre voltál-e kiváncsi, de ha még van kérdésed akkor nyugodtan tedd fel, mert biztos sokan tudunk neked segíteni!

Puszi: Hugi
hugi206
 
 


Sziasztok Lányok!

Most csak pár sort írok,mert megyek ebédkét csinálni :D :D
Köszönöm mindenkinek a drukkot és remélem igazatok lesz!!
Most is szurkál és dőfköd,amikor írok.
Képzeljétek a hétvégén ebéd után 2 órát szunyáltam,nem tudom mi van velem.be egész nap csak aludnék...


Noki!

Majd írok Neled a mai nap folyamán :D :D
Lécci javítsd ki a táblicskuba a vv időpontját!
Március 6-án(most pénteken) megyek.
Köszke!!

Baba!

Még nem tudtam megnézni sajna a progit :( :(
Szeretnélek megkérni,hoy Nekem is ha lesz időd akkor nézd meg:
1977.11.27. délután 1/2 2 vasárnap(utolsó voltam)
Előre is köszönöm!!


Kép






Kép





Kép







Mindenkinek sok-sok pussz és ölelés!!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Hugi!!!
Ezer bocs!
Valamit elbabráltam nálad és a következő jónásod az 21.-e és elötte 4 nap.
Küldöm:
1236071506.2017.ppt

Nem értem, hogy mi van velem ma, már a reggeli teám is a földön landolt. :oops:
baba1973
 
 


Andi!

Neked 96%-os hold volt, hú az már majdnem telihold:)))
1236072057.8085.ppt

1236072070.7167.ppt
baba1973
 
 


helló csajok!

sajna csak egy rövidke időm van, nagyon örülök, hogy mindenki jól van és jól alakulnak a dolgai.
nagyon-nagyon szorítok mindenkinek!!!!!!!!!!!!

húúúú, annyira felcsigáztatok ezzel a jónásos dologgal...beszéltem a párommal és azt mondta ne nézzem vissza a dátumot...pedig annyira benne lennék...

na puszi, később jövök! :P
fáncsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?