Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mint látjátok megnyitottam e kis topicot, kissé furcsa elnevezéssel, de merem remélni nem csak én vagyok ilyen kis pletykafészek ezen a világon... :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon érdekel ki mivel foglalkozik, mikor eszik, alszik, ki lép félre, és ki nem..... 8) 8) 8) egyszóval minden....

Várok mindenkit szeretettel!!!!!

Rókakoma
 


Megvagy. Kép Kép Kép
 


szóval bébi, én félrelépek bárkivel......Kép
 

 
 

szia kedves domina!

szép a neved...valami kis huncutságot sejtető állnév....hmmm nem rossz...
de ezt nem értem:
Megvagy.
:? :? :? :shock: :shock: :shock:
talán keresel valakit????? nem tom lehet ismerjük egymást, ebben a virtuális világban már minden megeshet....

jaj de jó......te félrelépnél......van férjed??? gyerek???? akkor szerető nincs gondolom....azért kicsit bővebben mesélhetnél megadról...
 


szval ide minden jöhet......akármilyen szóbeszéd......
ja és még ezek mellett önimádó vagyok nagyon, nem tom hogy hogyan jött ez nálam, de sztem azért, mert a második gyermekemnél is nagyon elhíztam...........majdnem 25 kiló....azért az nem kevés.....
és most kezdek csinosodni, és nagyon szeretem magam.......nem hiszitek de nem mertem levetkőzni a férjem előtt.....komolyan....iszonyatos érzés...
állandóan csak takargatni magad, mert meglátják a csúf tested!
én nem is értem a túlsúlyos nőket.....hogy miért nem tesznek semmit sem azért, hogy ne nézzék őket le! mert én lenézem!!!! igen!!! ezt bátran válalom, hisz egy kis akaraterő kérdése az egész!!!!
csak mindegyik imád zabálni.....
azért ha valaki éppen kicsit dagattabb, attól még szívesen jöhet, beveszem a csapatba, és megpróbálok segíteni!!!!! :D :D :D :D :D :D
 


miért nem jön senki pletyizni?????
 



Marcsiiiiiiiiiiiii! Mit csinálsz te itt?????????????????????? :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Elég szánalmas kis oldal. Te gyűlölöd a dagadtakat, amikor Te is az vagy????? Két gyerek mellet ennyi hülyeségre van időd????? Ne haragudj, de elég szánalmas!!!!!

Vannak olyan dagi nők, akik egy szelet kenyér miatt is elhízhatnak :(
Bár én 64 kg vagyok, úgyhogy vékony, de kikérem a dagi Nők nevében is.

Benéztem, mert hallottam erről az oldalról, de akkor is....................azért más IQ szintje nem itt van, ezért nem írnak.
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron