Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, 6. hónap végén tartok és 1 hónap múlva Érdre költözünk (Sebes u.). Szívesen felvenném a kapcsolatot helybéli kismamákkal és leendő anyukákkal.

Juli
 
 


Szia Juli!

Valahol leledzik egy érdi topic, de nem tudom hol Kép
Én azokkal a lányokkal beszélgetek, akikkel egy kórházban szültünk, de nagyon szívesen levelezek Veled is.
Én tősgyökeres érdi vagyok, már a dédszüleim is idevalósiak voltak. Bár laktam jó pár évig Pesten is egy csomó helyen, mindig visszajöttem ide.
Aztán négy éve megismerkedtem a nagy Õ-vel, szültem két gyereket és mostmár valószínűleg itt is maradok a Felső utában Kép

Te hogy találtál rá kicsinek éppen nem nevezhető városunkra ? Kép
Nagyon jó kis környéket választottatok! Egy ugrásra a főút, de mégsem hangos. Tök jó Kép

Írj, ha van kedved és időd Kép

Üdvözlettel, Ildi.

Kép
Kép
 


sziasztok, én bár még csak majd decemberben fogok szulni de nagyon szivesen beszélgetek veletek én már közel 5 éve lakom érden
 

 
 

Sziasztok

Én 2 éve költöztem Érdre, eddig Törökbálinton laktam. 3 gyermekem van, egy 9, :D egy 6, :D és egy féléves :D . Jó lenne fellendíteni a topicot. Így hát érdi kismamák anyukák írjatok, ki mit csinál? :)

Nagyobbik gyermekeim Törökbálinton járnak iskolába, kis fiam most kezdte az első osztályt és nagyon tetszik neki. :) A lányom 4.osztályos.

Gyeden vagyok itthon és nagyon jól telnek napjaim unatkozni nincs időm. :D Kicsi fiam a fél éves most kezd már mászni, nagyon édes ahogy ide oda dőlőngél. :lol: .

Na megyek mert már jelzi hogy éhes, tízóraira egy banánt eszik :) Ha később lesz időm még jövök :) . Jöjjön ám más is, ne csakegyedűl irogassak itten :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
 
 


Sziasztok!
Vállalom gyerekszobák mesefigurás falfestését, kisebb képektől akár nagy jelenetig is.
Referenciaképet tudok küldeni.
06-20-313-6958
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni az alábbi kérdésben.Egy hét múlva fogom megszülni a kislányomat a szt.Imre kórházban,de sajnos nem tudom hogy ebben a kórházban mik a szokások.Például kell-e a baba részére pelenkát vinnem(van olyan kórház ahol adnak) ,és még hasonló fontos jó tanácsot is elfogadnék.Az első kislányomat a Kútvölgyi kórházban szültem 14 éve,és teljesen más volt a rendszer.

Előre is köszönöm a segítséget.
 
 


Sziasztok Érdi Anyukák!

Mi ugyan nem Érden lakunk, hanem Diósdon, de Érd határán. Van egy kétéves örökmozgó lányom és sajnos azzal a problémával találkoztam, hogy nem nagyon tudtunk a környéken hova menni, kevés a program, illetve gyerekes hely, ami van az pedig drága (pl. Campona) ezért oda jutottam, hogy idén nyáron, úgymond csináld magad mozgalomként nyitottam egy kis játszóházat Diósd központjában. A célom az, hogy a környéken élő kismamamák itt találkozhassanak, a gyerekek együtt játszassanak, különböző porgramokon vehessenek részt (pl. dec. 6-án Mikulás ünnepséget tartunk), illetve ha valakinek nincs segítsége (mint a hogy nálunk is vidéken élnek a nagyszülők) időnként valakire rábízhassák a gyermeküket.

Szeretettel várunk minden kedves anyukát és gyerkőcöt.
KATICABOGÁR BABA-MAMA KÖZPONT 2049 Diósd, Szent István tér 7. (a faluközpontban a gyógyszertár mellett)
Bővebb információk a játszóházról és a programokról a www.katicabogar.adattar.com-on.

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek:
Szandra
 


Sziasztok Móni vagyok nálunk a Márk jövőhéten lesz 2 hónapos :lol: ha van valaki aki hasonló korú irjatok.
Sziasztok :P
 
 


Sziasztok!

Én Tárnoki vagyok de megkérdezlek titeket is nem tudtok-e véletlenül eladó leesésgátlós gyerekágyat kislányom számára.

Ha igen légyszi ide írjatok: bonczanna@freemail.hu

Köszönöm: Anna

Anna

Kép

Kép
 


Kedves Fórumosok! Anyukák és Apukák! Tartsátok nálunk, a Szülők Házában fórum találkozótokat és egyéb családi rendezvényeiteket (szülinapi buli, stb). Kétszáz négyzetméteren, óriási játéktéren, sok-sok játékkal, beszélgetős és kávézós sarokkal, óriás csúszdával várunk titeket! Címünk: XI. kerület Eleven Center, Rétköz utca 7. Előzetes bejelentkezés alapján árainkból 10% csoportos kedvezményt adunk. Állandó programjainkat a http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_programok.html honlapunkon olvashatod. Amennyiben csak Ti szeretnétek aznap játszani, az egész játszóházat is kibérelhetitek, sőt, még szakértői, illetve egyéb programokat is szervezünk nektek.
 


Sziasztok!

Én Érd parkvárosban lakom, július elején fogok szülni (első), érdeklődnék, hogy ti hol szültetek, hova jártatok, jártok orvoshoz - milyenek a tapasztalatotok? Hova mentek a babákkal orvoshoz, játszótérre, hol vannak jó helyek, gyermekfelügyelők, melyik ovi a legjobb? Hol vettetek nagyon jó cuccokat, kiegyészítőket?
És legfőképpen, hogy vagytok, milyen a babaérzés? :lol:

Anikó [/u]
 


Szia Csőrmancs.
szia Móni vagyok Érdligetről te melyik részén laksz?
Milyen a baba,hogy vagytok? a kisfiam két hónapos múlt ,ti mit csináltok ilyen időben,van-e segítséged otthon ............?
Szia Móni
 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Van egy Álomvirág légzésfigyelőm, amire már nincs szükségem, és nagyon elégedett voltam vele. Azért írok ebben a rovatba, mert a közelség miatt személyesen is át tudnám adni.

Új ára 23400,- volt tavaly. Én adnám 14000,- ft-ért.
telefon:30/3100056

Érd
 
 


A Babuka Kft. Gyermekfelügyelete és a Madárfészek Kávéház

Szeretettel meghívja a kisgyermekes anyukákat előadásaira és beszélgető-sorozatára

Önnek is problémát okoz….?
Ön sem tudja kivel beszélje meg…?
Ön is a legjobbat szeretné kihozni gyermekéből?
Most mi, anyukák, magunk között, őszintén beszélhetünk azokról a kérdésekről, melyek kitöltik napjainkat. Ráadásul most tapasztalt szakemberek is segítenek nekünk…


November 29. csütörtök 11 órától
Nyelvtanulás (kis)gyermekkorban
Horváth Hilda német nyelvtanár és Tárczy Judit a Kabóca Oktatási Műhely vezetője

December 6. csütörtök 11 órától
Babamasszázs
Némethné Gregor Judit babamasszázs-oktató, gyógymasszőr, szoptatási tanácsadó IBCLC


December 13. csütörtök 11 órától
Mit tanulhatunk egy intim torna tanfolyamon?
Bogdán Magdi szakokleveles intim torna tréner

Január 3. csütörtök 11 órától
Beszélgessünk a család étkezéséről
Seenger Nóra dietetikus


Helyszín: Madárfészek Kávéház, Biatorbágy, Viadukt lakópark, Szily Kálmán u. 8.
A részvétel ingyenes, a kávézó árai barátiak. Gyerekeknek játszósarok.

Információ: Petes Beáta – Babuka Gyermekfelügyelet telefonja: 06 30 9941 526

Beusa
Kép
 
 


Kedves mindenki!


Érdi anyuka vagyok, és szeretném eladni a kislányom hordozóját ( Pierre Cardin) , amit 4X használtunk.

Ár: 10000,-Ft

tel: 30/3100056
Kép
 
 


Sziasztok!

Április 15.-én kedden 10:00-től hordozókendő tanfolyamot tartunk, Biatorbágyon: Rosenbach u.36. a BABUKA Gyermekfelügyeletnél

Aki nálunk vásárol hordozó kendőt, annak ingyenes a tanfolyam, aki már meglévő kendővel jön, annak 500 Ft.

Végre nem kell Budapestre bemenni, hogy hordozó kendő tanfolyamra mehessetek. Bababarát környezetben, itt a közelben is részt vehettek rajta.

Ha valaki szeretne eljönni, kérlek jelezzetek vissza, mert ha sok érdeklődő lesz, két csoportot is tartunk.
jelentkezni: mszell@interware.hu vagy 06/70-277-72-74 -es számon lehet.
További információt a www.okobaba.mlap.hu oldalon olvashattok.

Sziasztok:
Széll Viki

Viki
 


Sziasztok!

Csiri-Biri Babatorna indul októberben a diósdi Retro Sport klubban. Bővebb információ a kezdéssel kapcsolatosan a honlapunkon, vagy a sport klubban.

Az első részvétel ingyenes.

Erről lenne szó http://www.csiri-biri.hu/

http://www.retrosportclub.extra.hu/

Kedvcsinálónak: http://uk.youtube.com/watch?v=9vZr5_63pjo

Eszter

 
 


Sziasztok,

ezen a fórumon új vagyok. Érd-Parkvárosba költöztünk a párommal a nyáron és 2 hete kisbabánk született, keresek olyan kismamikat, akik itt élnek és szivesen találkoznak, szerveznek közös programokat más kismamákkal, anyukákkal.
Meg lehet keresni itt a fórumon vagy akár MSN-en is.
üdv mindenkinek Smile
Judit
 


Szia!

Én márciusban fogok Érd-Parkvárosba költözni és aug. végén született a kisfiam. Ha jársz még erre, akkor írj.
Üdv
Gabi
 
 


gabusz írta:Szia!

Én márciusban fogok Érd-Parkvárosba költözni és aug. végén született a kisfiam. Ha jársz még erre, akkor írj.
Üdv
Gabi

Szia Gabi
Van egy másik Érdi Topik
AZ Érdre költözünk.
Ott van élet,ha erre jársz,írj oda :wink:

 
 


sziasztok,

14.-en koltozunk Erdre.

Sajnos mi meg csak a tervezesi stadiumban vagyunk, de remenykedunk hogy hamarosan babasodas is lesz:)

udv: sunciboglya


Kedves Érdi Anyukák!
Szives figyelmetekve ajánlanám a nagyfiam éttermét, melyet az Albert Üzletházban, Érd Gellért u.2. sz.alatt találhattok. Fiatalos, kellemes hely, gyerekmenüvel, etetőszékkel. Korábban is étterem volt, de ahhoz semmi köze, uj vezetés, uj szakács és uj mentalitás, uj szórakozási lehetőségekkel. Mindenkit szeretettel várunk! Próbáljátok ki fatüzelésü kemencében sült pizzánkat, melyet Érden ingyen szállitunk házhoz.
www.dockyardetterem.hu.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Sziasztok Leanykak:)

Orommel tudatom mindenkivel hogy most mar hivatalosan is Erd lakoi lettunk parommal. :)

Most mar csak az a kerdes hol talalok jo zoldsegest es bio boltot? Tud valaki nekem ebben segiteni? :)

Puszka!



Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html
Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van.

Kép
 
 


Sziasztok!

Én egy családi napközit szeretnék a figyelmetekbe ajánlani Érd- Parkvárosban. Tapasztalt óvónő foglalkozik a kicsikkel mese, mondókák dalok és csupa játék. Az enyém imádja!
Részletekről szívesen írok priviben!
További jó babázást! Orsi
Vendég
 


Kedves anyukák, apukák!
Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül ide is írok, de talán érdekel valakit!
HIPP tejpépeket kínálok bolti ár alatt, mivel kisfiam már nem hajlandóak megenni. Ára megegyezés kérdése!
A tejpépek 2009. szeptember végén járnak le.

 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel a dolog:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


sziasztok!

nagyon be van halva ez a topic!

Erdi anyukak, kismamak, (nagymamak!) gyertek az "erdre koltoztunk" topic-ba! (a listan egeszen felul talalhato). Porgos, jo tarsasag, minden nap sok sok jopofa uzenettel. :)



:P Ezüstkígyó :oops: Kép [/b]

Ezüstkígyó


....

Ezüstkígyó


Sziasztok!

4,5 éves 2010 nyárán született kislányom féltve őrzött, már kinőtt teljes ruhakollekcióját eladnám. Csak márkás, alig hordott ruhák. Most várom a kistesót, aki ha minden igaz, kisfiú lesz. :)
Akit érdekel, kérem, hogy írjon privátban, és lehet jönni válogatni :)

Vivien
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok Érden van kismama torna, és szülés felkészítés?

Előre is köszi : Anna
 


Sziasztok Kedves érdi Kismamák!

Varró Anett vagyok védőnő, sportoktató, kismamtorna tréner és két gyermek édesanyja:-)

Szívesen tartanék várandós vagy és baba-mama tornát Érden. Kíváncsi lennék mennyire lenne rá igény, nemrég költöztünk ide Budafokon tartottam várandóstornát eddig de szívesen belevágnék itt is. Érdeklődjetek itt vagy e-mailben facebook oldalamosn bátran! E-mail cím: anett.inges@citromail.hu

Mindenkinek szép napot és nagyon jó babavárást/babázást kívánok!!

Varró Anett
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: