Új privát üzeneted érkezett!

Noki!

Te jóságos ég!!
Te nagyon kifogtad a dolgokat :( :( :( :(
Biztos nem lehet megúszni a műtétet sehogy???
Emlékszel mit mondtam hétvégén a lányok,fiúk ügyében???
Elküldtem még1x,hátha megkapod:) :)


Sokszor puszillak és tudd veled vagyok!!

Andy
bandy27
 
 


Baba! :wink:
Nálam így volt: / bár engem nem miómával műtött, hanem sövénnyel, cisztával, béllel/
- reggel bementünk, megkaptam az ágyamat/ 2 ágyas kórterem,de egyedül voltam, saját w.c, fürdő/
-Vérnyomásmérés, altató orvos megkeresett, elbeszélgetett velem, és aV. doki is bejött
-kb: 10 órakor betoltak a műtőbe meztelenül, de takaróval be voltam bugyolálva
_ megkaptam a branült a kézfejembe amibe az altató ment, majd a késöbbiekben az infúzió
-Katétert én nem kaptam, mert elöbb méh műtétem volt, hüvelyen keresztül, és csak késöbb altatás alatt adták be a katétert
- beöntés nincs egyáltalán
-engem 3 órát műtöttek, az ébredéssel semmi baj nem volt
-Aznap nekem nem adtak enni
-Másnap reggel sajtos croisson, teával
-Ja, még a műtét alatt kapta egy drain csövet, amit a sebbe vezetnek be, és másnap veszik ki
- még a műtét estéjén kivették a katétert
-ebédet kaptam műtét másnapján- du. 4-kor mehettem haza-1hét múlva varratszedés


Röviden ennyi! Saját hálóing. Nagyon nem kell vinni semmit, csak a napi tisztálkodáshoz a kellékeket. Hajsütővas, hajszárító nem!
Internet nem tudom, hogy van-e, viszont van a falon plazma tv!

Puszi:hugi
hugi206
 
 


Andy! :D
LAPTETŐN VAGY!!!! :D :wink: :P
hugi206
 
 

 
 

andy, a laptető biztosan szerencsét fog hozni!!! :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Nagyon köszi Hugi, hogy leírtad.
Felkelni mikor lehetett?
Fájdalmad volt?
Én azért félek, mert a méhem nagy részén mintha lenyúzták volna, olyan lesz a mioma helye.
baba1973
 
 


Baba! :wink:
Felkelni tulajdonképpen a katéter kivétele után lehet, sőt muszály, addig ki sem veszik a katétert, mert ha nem tudsz kimenni a w.c-re akkor bepisilsz! :shock:
Fájdalmam éppen csak akkor volt, amikor mentem.
Vérezni egy kicsit véreztem csak!

Puszi! Ha van még kérdésed, kérdezzél nyugodtan! :wink:

Puszi:Hugi
hugi206
 
 


Baba nekem másnap vették ki a katétert. Nem is bírtam felkelni, erőm sem volt rá. Kaptam oxitocint (nem tudom, hogy így írják-e) attól nem voltam túl jól. Biztos mindenki máshogy reagál a műtétekre.

Hugi nagyon megkívántam a brassóit. Kértem a férjemet, hogy hozzon nekem este. Biztos rosszul leszek tőle......

Noki Drága ez rettenetes. Biztos nem lesz baja a babának, különben nem mennének bele a műtétbe. Nagyon drukkolok, hogy mégse legyen műtét!!!!!!!!! Ha szükséged van vmire, akkor szólj!!!!!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Hali!

Itt vagyok, és jól vagyok. Fájdogál a pocakom,de ez azért van,mert az ikrek most bokszolják ki a jó helyeket egymás között. :wink:

Hugi :D

A viccen itt röhögünk nagyokat a hugommal. Csak apa fel ne keljen.(éjszakás volt)

Noki :D

Remélem,hogy nem kell műtét. :?

Mi volt még? Képzeljétek,előjött a feledékenységem. Tegnap este egyszerűen nem jutott eszembe,hogyaz esti adag utrót használtam-e. :oops: Apát keltettem,hogy szerinte raktam-e. :roll:
Nem is nézett rám hülyén félálomban. :lol:

Puszi mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


zsu, velem ez rendszeresen előfordul...utoljára ma reggel jártam úgy, hogy nem emlékeztem, hogy betettem az utrot vagy sem....
de a folsav szedése is nehézséget okoz... :D már lassan vezetnem kéne, hogy mikor mit eszem meg, vagy teszek be vagy... :oops: :oops:
fáncsi
 
 


Noki!
Az adataim: 36 éves leszek, 11inszem, DR V-hez megyek mioma műtétre 02.24-én.
baba1973
 
 


Sziasztok!

Ma utóljára írok Nektek,megyek szundizni!!
Pár perce megvolt az ucsó szurim:)
Képzeljétek,olyan rosszul voltam ma mint az atom.(ne sajnáljatok!)
A pulzusom mindig magas szokott lenni 108/perc (a normál 72/perc),beveszem rá a gyógyszert és jobban leszek.Erre ma mennyi volt a pulzusom??120/perc...most így reagálok a hormonra,ezt házidokim mondta.
Lányok!Olyan halálfélelmem volt,amikor lefeküdtem du,gyorsan fölkeltem,azóta járkálok vagy ülök.
Ezért várom már annyira a pénteket:)

Hugi!

Küldtem Neked mail-t,nem priviben!


Holnap jelentkezzem mi volt velem!!

Pussz mindenkinek!!


Kép
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok,

Befutottam én is. Voltunk Ciris-ben varrat szedésen. V. doki jó passzban volt. Csak úgy írom. Bár nem is voltunk sokan.

Hugi, ahogy beléptünk a váróba, hallom, hogy Márti a szobájából mondja, hogy „ Bármi kérdése van (itt mondta a nevedet), hívjon inkább, minthogy rosszul csinálja”. Na mondom magamban a vonal végén csak a mi Hugink lehet. :wink: :lol: És tuti te voltál, mert ezután nemsokára az Urad jött ki Mártitól. Gondolkodtam, hogy megszólítom, de elrohant. Kiderült, hogy, hogyan kell szúrni? Én arra tippelnék, hogy a 300-as cuccból 250-et szúrsz. Másnap a maradék 50-et és esetleg még egy szúrással egy másik töltetből 200-at. Vagy 50 mindig kuka?

Szóval varratok kint vannak, azt mondja V. doki és Dóri is, hogy nagggyon szépek a hegek vagy sebek vagy mik vannak a hasamon. 1 hét múlva lehet már tornázni és házastársi kötelességeimnek is eleget tehetek. :wink:

Ciris után még elmentünk a tetőablakhoz sötétítőt rendelni és fodrászhoz. Ezúttal jó sok szőke tincs került a fejemre, most a barna a kevesebb. Fura vagyok, még szokni kell.
Hazajöttünk, sétáltunk egyet Hugimmal a friss hóban (Bogyesz ma elment gyúrni – vazze), teáztunk, dumcsiztunk és most itt vagyok.

Baba, üdvözlet itt nálunk. Pár lappal előrébb leírtam, milyen volt a műtétem, bemásolom és elküldöm neked priviben, mert én arról vagyok híres, hogy sokat írok és részletesen és nem akarom a csajokat untatni. :oops:

Jaaj Noki, remélem nem kell műteni megint. Szorítok Nektek nagyon. A baba veletek marad és nem lesz semmi baja, csak erre gondolj. Konyha hogy áll?

Andy, nem csoda, hogy elfáradtál. Elég hosszú az utazás. Hűű, holnap már tüszőrepesztő? :lol: Hajrá! A pulzusod nem piti! Nem jó az, hogy halálfélelmet érzel. Nem gondolkodtál azon, hogy megtanulj valami relaxációs technikát? Vagy esetleg már megtetted? Persze, nem akarok én beleszólni, csak nekem nagyon bejött az autogén tréning. Amikor elkezdtem tanulni már nagyon padlón voltam a fejfájásaim és az átalvatlan éjszakák miatt. Kb. a 3.-4. alkalom után sikerült átaludnom az éjszakákat. Forgolódás nélkül aludtam el és kipihenten ébredtem.


Zsiby, gondolj arra, hogy lassan már kifelé mész a hányós időszakból. Te szegény, Vuk téged sem kímél. :cry:

Zsu, a bokszmeccsről majd küldjed a további infókat is. :lol:

Fáncsi, te már megint gondolkodsz! :wink: Nem agyalni, nem parázni. Tuti, minden rendben lesz! Szorítok és sokszor gondolok rád. :lol: Gyere majd az eredménnyel hamar! Amúgy a +2 kg nem is olyan sok. Dehát én láttalak is és helyes, csinos, vékony csajszi vagy. Tudod, mint Charlotte. :wink: Nekem az első inszemnél +5-6 kg volt, ami azóta is itt van. Makacsul ragaszkodik hozzám. :roll:

Azt még nem is említettem nektek, hogy a blogomban írtam arról, amikor nem sikerült a lombik, hogy a mi kicsikéink egész biztos, hogy úton vannak már hozzánk, csak valahogy nem jó a navijuk, mert nem a legrövidebb úton érkeznek. Gondolkodtam rajta, hogy küldök nekik egy szofver frissítést. Asszem a műtéttel ezt meg is tettem. :wink:

Na most kifogytam a szóból. :lol:

Nyugodalmas szép estét Csajok!
tocsa
 
 


andykém, azért én sajnállak egy kicsit, ugye nem baj???
ezek a hormonok annyi szemétségre képesek, hogy csak na... :oops: vigyázz magadra, minden rendben lesz...tudod, ez az utolsó inszemed, hamarosan ott ficánkol majd a babuskád a hasadban... :lol:

tocsa, szóval fodrász, meg sötétítő vadászat, meg teázgatás a tesóval, ja és sátálgatás is...?nagyon jól megy egyeseknek... :lol: :lol: :lol: szívből örülök, hogy minden a menetrend szerint halad! :lol: annyira ügyes csajszi vagy! :D
a szoftver frissítés eredményét hamarosan te is érezni fogod! :shock:

szép álmokat kedveskéim! :lol:
fáncsi
 
 


Jó estét lánykák! :lol:
Tocsa! :D
Igen, az a ti Hugitok volt, akivel a Márti beszélt! Sajna nem nagyon tudtam ki igazodni abból az összevisszaságból amit a Mártika arra a táblázatba leírt, ezért mondtam apának, mert ma ő ment vérvételre, hogy vigye már el magával, és neki mondja el a Márti, mert hát ugye ő a fej nálunk. De sajnos neki is sok volt az infó, ezért inkább felhívtak. Azt mondta a Márti, hogy ált. a 300-asban egy kicsit több szokott lenni, ne dobjam ki, hanem tegyem félre, és majd apránként kell beadni. Az tök jó, mert ugye mindig bennemarad kb 50 egység, és abból mire250 lesz, az bizony 5 szúrás! :evil: Júj! :cry:

Andy! :D
Köszi az emailt, tök édike volt! Jó éjszakát Neked!

Mindenkinek sok pusssszi! :wink: :roll: :D

Hugi

Kép
hugi206
 
 


Sziasztok
Tocsa
Csak óvatosan azokkal a szőke tincsekkel :D
Amúgy gratula a varratszedéshez!
Én meg sem éreztem V dokinál.....bezzeg a többit azt megéreztem más dokiknál :evil:
Kérlek jelezd majd ha a tesód megy szülni!
Annyit gondolok rá és olvasgatok őt is a fórumon!!!
Andy
Pihenj sokat és nyugi, nem lesz semmi baj!
Én is olyanokat produkáltam a sok hormontól ,hogy csak pislogtam ,hogy most vajon és mi lesz ?!
Zsiby
Annyira drága vagy,hogy az csak!
Arra lenne szükségem,hogy valaki kivarázsolja belőlem ezt a sok rosszat ami történik velem!
Bár!
Az is elég lenne ha nem lenne ez a fránya polipom!

Képzeljétek!
A Párom ma csinált egy nagy Ödönt(hóembert)a babaszoba elé!
A szája dióból volt és a szeme is!
Le is fényképeztem és most fel is teszem nektek....na a lényeg,hogy a kutyánk imádja a diót és ráugrott a hóemberre amikor természetesen nem figyeltünk és leette róla a kis piszok!
Kinéztem az ablakon és egy arc nélküli Ödön figyelt rám....vagy mi.....olyan félelmetes volt :oops:
Holnap veszünk krumplit és répát,mert természetesen egyik sincs itthon :( és csinálunk egy arcot szegény Ödönnek.....ezt talán nem eszi le a kutya!
Mondjuk ez állandóan enne....és mindent :D
Csajok.
Amúgy ti tudtátok,hogy a terhesség alatt az ember feledékeny lesz?!
Mert ez így van!!


Bocsi ha nem írtam mindenkinek :roll:
Ígérem igyekezni fogok,de a mai nap se volt a legjobb napunk!
A vízszerelő megígérte ,hogy jön és nem jött.....ráadásul a telefont sem vette fel!
Hívtunk most egy másikat aki megígérte ,hogy holnap délelőtt jön,de már csak akkor hiszem ha látom!
Ezek a szakemberek?!?!?!
Basszus, hisz nem ingyen dolgoznak és mégis mit meg nem tesznek....vagyis tehetnek?!?!


Puszi és jó éjt mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.06.17 08:13-kor.
noki&potyi
 
 


Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Köszi Noki!
De jó két babó alá kerülni!
Úgy szeretném folytatni a sort :lol: :wink:
baba1973
 
 


jó reggelt!

noki, ödönke nagyon jól sikeredett! :lol:
a kutyutok meg baromi cuki. 8)
és hát a konyhátok is szépen alakul.. :P remélem ma megy az új szerelő.... :) és hamarosan láthatjuk majd az elkészült művet. :shock:
hogy vagytok ma???? :D

hugi, mi veled leszünk a szurizás ideje alatt is, majd meglátod az idő úg yfog repülni, hogy csak na.... :D

holnap jön valaki a cirisbe? én reggel ott kezdek... :roll: :roll:

andy, hogy vagy ma reggel? minden okés? :wink:

szép napot és puszi mindenkinek!!!!
fáncsi
 
 


csajok, hát mi van veletek? :P
senkinek semmi beszámolnivalója?
hm... :(

fáncsi :shock:
fáncsi
 
 


Sziasztok, Munkahelyen vagyok, lassan indulunk haza és este jövök. Addig írjatok sokat! :wink:
tocsa
 
 


Jó estét lánykák! :wink:
végre ideértem a betegek között. Amint látom a mai nap nem volt valami termékeny itt a fórumon! :(

Andyka drága! :D
Mizujs van veled? Ugye ma még voltál a C-ben? Na mikor csinálják pénteken? Az én barátosnémnak ma kell 9 kor beadnunk a tüszőrepesztő szurit! :D
Nagyon fogok Neked szurkolni!!!!! :D :P :wink:

Tocsa! :D
Már dolgozol is? Akkor már jól vagy! :wink:
Hogy telt az első munkanap? Gondolom rohantál melózni!

Noki! :D
Tök édi a kutyud! :wink:
Stadforshir terrier? Lehet, hogy nem jól írtam le a fajta nevét! A konyhád is jó lesz, és bizti sok finomságot fogsz benne főzni az uradnak meg a kis Máténak vagy Rékának? :wink:
Jol vagy? Folydogál még a vérecske?

Fáncsy! :D
Növekszik a picike a pocidban? Neked még nincs hányingered?

Zsiby! :D
Fini volt a Brassói? Vagy viszontláttad? :(

Zsu! :D
Hogy vagy? Mikor lesz vérvétel? Érzel már valamit? Biztosan nagyon bokszolnak már benned a "kölkök"! :D

Akit kifelejtettem, annak is sok pusszancs!

Nálam holnap kezdődik a szuri időaszak! :D :wink:

Puszi:Hugi
hugi206
 
 


Szép estét mindenkinek!

Hugi!

Nagyon köszönöm kérdésed!! :D :D :D :D
Nekem is 9-kor kell beadnom a szurikát...már alig várom :) :)
Én pénteken 10-re megyek,mert nagyon sok lombik lesz,szerintem szólj barátnődnek is.Mondta V.doki,hogy mehetek 9-re is,de tuti várnom kell.Azért megígérte,hogy hamar hazamehezek pihizni :D :D Barátnőd ma mikor volt??Én 1/2 12-ig,pedig megint 9-re mentem:( :(

Még tovább nőttem!!
A méhnyálkahártyám már 11mm,a legnagyobb tüszőm feljött 17mm-re mindkét oldalon.Így azt mondta Szakács doki(ma ő UH-zott),hogy majd eldől merre indulnak el a srácok.Kiderült összesen is többen vannak,le sem merem írni mennyien!Nem vagyok túl stimus!!!
Képzeljeték,Szakács olyan nehezen találta meg a bal petefészkem.Dóri mondta is neki,hogy hát elég hosszú Bp-Szeged távolság.Erre én:Lepsénynél még megvolt :D :D Dőltünk a röhögéstől!

Szokás szerint jól kidöltem,ma a House-t nem látom :D :D


Ezer pussz mindenkinek!!
Sokat gondoltam Rátok egész nap!!

Andy
bandy27
 
 


Andy! :D
A barátnőm fél 9-kor küldött egy sms-t, hogy most megy be Uh-ra, meg szuri meg vérvétel! Kb. 10kor jött el. Magas, vékony, rövid melíros hajú lány.
Szorítok nagyon!!!!

Puszi:Hugi. Andyka, neked szeretettel! :wink: :D


Kép


Kép
hugi206
 
 


szép jó estét!

ma nagyon magamra maradtam már azt hittem, hogy senki sem fog írni :cry:
hát hugikám nin
fáncsi
 
 


na, szóval akkor folytatnám....bocsi, de elbénáztam az előzőt...

hát hugikám, nincs nekem semmi bajom az ég világon, sajnos...azon kívül, hogy egy kicsit fájdogál a mellem, de az sem vészes..ja és leszámítva azt, hogy már napok óta minden este olyan szinten vagyok felfújódva, (tök mindegy mit eszem) hogy az nem is igaz...nem tom, hogy ezek normális tünetek e, de holnap mindenre fény derül..:?

de jó, hogy holnaptól kezdődnek a szurik, nagyon szorítok érted! 8)

andykém, már csak kettőt kell alukálnod az akcióig, nagyon izgi! :lol:
nekem is volt már párszor, hogy alig találták az egyik petefészkemet....nem tom az okát, de végül meglett és nagy volt az öröm... :shock: :shock:

tocsa, te már dolgoztál is ma? húúúú, nem semmi! remélem jól vagy! :D

noki, mizu veletek, merre jártok? hogy áll a konyha?

zsu, mit érzel mostanság? :D

kockáspléd, mi a helyzet veled? :D

puszi mindenkinek!
fáncsi
 
 


ja, azt nem is írtam az előbb, hogy mivel ma nagy volt a pangás és mint tudjátok, függő lettem, muszáj volt kezdeni magammal valamit, így hát elkezdtem ez elejétől olvasni a mi kis fórumonkat...nagyon élveztem! :D

tocsa, várom már a regénykédet! :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Sziasztok,

Dolgozó nő is befutott és így szőkén sokkal érdekesebb…ez hülyeség, de jó kis idézet a Grease-ből. :) Nem tudom megszokni ezt a sok szőke tincset és sztem nem áll jól nekem. Na mindegy, most egy darabig ez lesz. 8) Be kellett mennem, mert volt egy fontos megbeszélésem és elég jól viseltem a napot, úgyhogy holnap is megyek. A főnököm is bent volt ma és jól rám zúdított egy halom feladatot. :twisted: A következő pénzügyi évre is most kezdődik a költségvetés készítés és azt is el kell kezdenem összeállítani meg koordinálni. Hazajöttünk (egy helyen dolgozunk a zurammal :lol: ), vacsiztunk hamburgert és elmentünk sétálni, mert ma sem gyúrt. :wink:

Hugi, ha a szurizást úgy csinálod, ahogy írtam korábban, akkor megúszod két szúrással az öt helyett, mondjuk a kettő majdnem minden nap (kivéve 1. és 6.), az 5 meg csak egyszer. Erre gondolok:
1. nap: 250, marad 50
2. nap: 50 + 200, marad 100
3. nap: 100+150, marad 150
4. nap: 150+100, marad 200
5. nap: 200+50, marad 250
6. nap: 250 (és itt kezdődik elölről)

Na nem akarok én beleszólni, csak egy tipp, ha nem szeretnél egyszerre öt szurit.
A munkanap jó volt. Itthon azért már elég unalmas, még akkor is ha dolgozom.

Noki, aranyos vagy, hogy ennyit gondolsz a Tesómra. Még semmi. Ma délelőtt volt valami görcsölés, de az elmúlt. Szóval, most 2 naponta jár majd dokeszhoz, mert ugye mára volt kiírva.

Nagyon remélem, hogy Te jól vagy, csak azért nem tudtál írni nekünk, mert annyi kávé és sör fogyott és egész nap csak rohangáltál velük. Báár…sörből nem biztos, hogy jó, ha sok fogy konyha készítéskor. Nagyon klassz a sütőtök. Praktikus, hogy nem kell hajolgatni. Jól látom, hogy fehér lesz a front?

Ödön csúcs! Mi is építünk hóemberkét minden évben, amikor leesik a hó, de most inkább kihagyom ezt a mókát, mert tegnap úgy engedtek el a Ciris-ből, hogy azért vigyázzak még és óvatosan. Pedig úgy csábít ez a nagy fehérség itt a kertben….

Vízszerelő felbukkant? Őszintén szólva, nem csodálkoznék, ha nem. Botrányos, hogy ezek a szakik, mennyire sz@rnak az ember fejére. Érezd magad megtisztelve, ha bekopog hozzád a megbeszélt időpont után 1 hónappal. :twisted: Azt meg nem értik, miért is vagy felháborodva. A legjobban azt a fajtát csípem, amelyik úgy csinál, mintha nem hallaná, amit mondasz neki. A mi asztalosunk kb. 3 hónapig csinálta a konyhabútort anno. Először kész volt az alsó sor ajtók nélkül. Majd 1 hónap múlva a felső és még egy hónap múlva az ajtók. Mit mondjak. :?: Miután 2 hétig úgy éltünk, hogy nem volt mosogató medence meg tűzhely, én már az alsó sornak is örültem ajtó nélkül. Utána persze sohasem vette fel a telefont, nem hívott vissza és a legváratlanabb időpontokban toppant be, és csodálkozott, hogy nem vagyunk otthon. De mi minden szakival így jártunk. :x Normálissal még nem találkoztam. Sztem az ügyfél lekezelése és véleményének figyelmen kívül hagyása külön tantárgy a szakképző sulikban. :lol: Amolyan antisales kurzus vagy antimarketing lehet ez. :wink:

Noki, a táblába beírnád az endómat az okok közé? Köszi!

Andy, már túl vagy a tüszőrepesztőn és valószínűleg alszol is. Jó lesz már, ha eljön a péntek és megtörténik az akció!

Fáncsi, az nem baj, hogy nincs semmi bajod. Sőt…legalább szép, nyugis várandósságod lesz. Majd meglátod holnap, hogy ott lapul a pocakodban a kisbabátok (vagy lapulnak a babáitok). Jelentkezz majd, amint megtudod az eredményt. Izgulok én is veled.
Éééés..most küldöm a regényt!

Jó éjt kedves Hölgyek! Akiket nem szólítottam most meg, természetesen azokra is gondolok! :wink:

Ui: mocskosul viszketnek a lukak a hasamon…és nem azért mert nem tisztálkodnék. :lol:
tocsa
 
 


Sziasztok!

Szeretnék eladni 100 db. progiszurit, bontatlan csomagolásban. 2 hete vettem és nem lett kibontva sem. Akit érdekel, légyszíves írjon privit és megbeszéljük.
Vendég
 


Jó reggelt mindannyiotoknak! :wink: :oops:

Tocsa! :D
Hogy te milyen rendes csaj vagy! :D
Látod, hogy ez a Hugi milyen reménytelen eset! :wink:
Egyébként reggel már hívtam a C-t, úgyhogy nem hazudtoltam meg magam! Ma kell kezdenem a Suprefactot, és azt írta a Márti, hogy inzulinos tűvel 0.5ml. Na most ugye az inzulinos tű, az nem milis, hanem egységes, és szégyen, de itt a rendelőben sem tudtuk biztosra, hogy mennyi a 0.5. Hát felhívtam, és Erika megmondta! Tök ciki, mi? :evil:

Andy! :D
Na, meg volt az esti szuri? Már biztos ki is robbantak a kis petécskék abból a sok tüszőből és akcióra készen állnak, várják a katonákat! :P

Fáncsy! :D
Ne dolgozzál sojkat! Pihi! Hányinger majd lesz, te sem úszod meg! :(

Noki! :D
Na hogy döntöttél a dokival kapcsolatban? Maradsz nála, vagy mész? Ödönke kapott répát? :P

Mindenkinek puszi:Hugi
hugi206
 
 


Jó regget Lányok!

Hugi, nem ciki ám az inzulinos fecskendő kérdés, én sem tudtam anno :oops: és hívtam is a Ciris-t. :wink: Asszem a fele az 50, vagy nem jól emlékszem? :roll:

Szép napot Mindenkinek!
tocsa
 
 


Tocsa! :P
Igen jól emlékszel! Az 50 egység felel meg 0.5 ml-nek! Csak azért írom le, ha esetleg más is így járna! :wink:

Puszi!
hugi206
 
 


Sziasztok
Utálom,hogy nincs időm írni Nektek és végig sem tudom olvasni a hsz amiket írtatok!
Most éppen a védőnénihez rohanunk és utána meg végre fordász barátnőmhöz is eljutok(ez így van,hogy a fodrásznak a haja szar a cipésznek meg a cipője)
Na Én az első vagyok :D

A vízszerelő NEM jött természetesen és ma délutánra ígérte egy másik,hogy jön.......na kíváncsi vagyok,hogy mi lesz?!?!?!
Jól érzem magam és remélem,hogy így is marad ez az állapot ,de még félek elmenni wc-re....hátha véres lesz!
A nagydolgom rendbe jött.....na ,de ezt is lekopogom...
A dokimnál fogok szülni ,de majd bemászkálok UH-ra meg vizsgálatokra az ügyeletre Dr Várbíró Szabolcshoz.....sajna csak így tudjuk megoldani.....szeretnék a II nőin maradni!
Tegnap voltunk babalátogatóba és egy csöpp kisfickót dögönyöztem.....annyira Édes Drága volt,hogy az csak na!
Az Én "fiam" meg tegnap délután megmozdult úgy,hogy éreztem is egy kis bubit lent a szeméremcsontom felett egy kicsivel.....gyorsan előkaptam a szívhanghallgatót és valóban bal oldalról átmászott a jobb oldalra :D
Nagyon fantasztikus érzés volt!
Kis buborékom már mászik anya hasába :D:D:D
Ödönke kapott krumplit és répát is,de sajna az idő javul és Ödön meg megy össze és kezd eltűnni :cry:
A kutyunk nem Stefi hanem Cane Corso.
Ő egy gyerekimádó macska kutyabőrbe bújva!
Komolyan mondom....aki nagytermetű kutyut akar és olyat amelyik majdhogynem KV-t csinál és a gyereket csak azért kell félteni,mert a kutya agyon szeretgeti akkor csak ajánlani tudom ezt a fajtát!!!
Imádom!
Már néha azt várom,hogy mikor szólal meg :D:D:D Olyan okos!

Most rohannom kell,mert 10re védőnéninél jelenés és Én még az ágyikóba pihizek :oops:

Ja! Amúgy az összes sör megmaradt :D Senki nem akart sört inni csak KV-t :D
Mármint az a szakember aki eddig itt volt!!!
A vizesről meg ne is beszéljünk,hogy úgy elküldeném a ........!!!!

Sok puszi Nektek és ezer bocsi,hogy nem írok senkinek csak önző módon magamról beszélek!
Ígérem pótolni fogom a dolgokat!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

olvasva a hozzászólásokat, úgy látom már egész összeszokott társaság verődött össze ezen a fórumon. Múlt héten én is eljutottam az első konzultációra a Cirisbe. Holnap megyek vérvételre. Eddig sok kivizsgáláson nem estem át, itt helyben, ahol lakom, voltam hormonvizsgálaton, és mint a Ciris konzultáción kiderült nem túl biztatók az értékek (FSH 13.8). Persze holnapi vérvétel után, és a komplex kivizsgálás után többet fogok tudni, de jelenleg elég lehangolt vagyok. Örülök, hogy a korábbi hozzászólások alapján jó intézményt választottam, de az biztos, hogy csak most jön a neheze. Ja, már több mint 2 éve szeretnénk gyereket.

üdv mindenkinek!
nusi34
 
 


csajok!

900 valamennyi a hcg értékem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! atya világ! annyira boldog vagyok, hogy elmondani nem tudom.... dóri szerint mára 500 körül kellett volna lenni.... hát el sem hiszem!

na persze, egy kicsit már megint elkezdtem parázni meg minden....most azon izgulok, hogy ugyan jó helyen tapadt e meg...

kedden kell mennem uh-ra. :oops: jeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol:

puszi nektek!!!!!!!!!


nusi, a legjobb helyen vagy!!!!!!!!!!!!! 8) fel a fejjel!!!!! :wink:
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Nusi!

Sok szeretettel üdvözöllek köztünk!
A legjobb helyre kerültél( Ciris )és szakmailag is a legjobb orvosokat találod itt :D :D
Megkérfezhetem,hogy hormonon kívül esetleg van-e más problémád és ki az orvosod?

Zsu és Zsiby!

Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok és jó egészséget,minden jót az életben!! :D :D
Úgye jól vagytok,minden rendben veletek??
Sokat gondolok Rátok!

Hugi!

Nagyon szépen köszönöm a képeket,ez sok erőt ad!!!:D :D
Egyre jobban érzem,hogy reped szét a tüszőm.
Még relatíve jól vagyok,csak ne lenne marha hányingerem :( :(

Tocsa!

Azért ne vid túlzásba a munkát,inkább sétálj sokat!!
Nagyon örülök,hogy ennyire jól vagy!!Tudtam én,hogy így lesz!!
Párodat meg,ha jól esik neki.nyugodtan küld gyúrni (vazze)

Noki!

Mi is mindig így járunk a qrva szerelőkkel,marhára tudnak már idegesíteni!!
Na mi volt a védőnéninél??Csak jót mondhatott!!

Fáncsi!

Mi van veled??Mi volt a vérvételen??

Akit kihagytam,arra is sokat gondolok és küldök neki minden jót!!


Pussz mindenkinek!
Andy
bandy27
 
 


Bizony! Boldog névnapot kedves Zsuzsáinknak!!! :D

Fáncsi! Szuper, fantasztikó! :D Nagyon örülök. Még az is lehet, hogy ketten lapulnak odabent?! :D

Szia Nusi. Üdvözlünk a Ciris-es lányok körében! :D Reméljük mostmár te is célba érsz. A két év próbálkozás alatt volt már inszem vagy lombik, vagy valami stimu?

Andy, holnap randi! Hűű, micsoda kis vicces rímecske lett ebből. :D Szóval, akciózás. Aztán csak ügyesen! Jól vagy amúgy?
Sajnos, a munka sok és nem tudok, mit tenni, mint elvégezni.....

Noki, te fodrász vagy? De jó! Az nem baj, ha sörféléket nem iddogálnak a szakik. Legalább egyenes lesz a szekrénysor! :wink: :D .

Jaaa, jut eszembe, az endót be lehetne írni a táblázatba az oko közé? Köszönöm szépen!

További szép napokat mindenkinek. Majd még jövök.
tocsa
 
 


Kedves Brandy,

köszönöm a bíztató szavakat. Eddig csak a hormonproblémáról tudok (de remélem, hogy a mostani vérvétellel jobb eredmények lesznek), de eddig más vizsgálat nem volt. Remélem a jövő héten azok is le tudnak zajlani, hogy minél előbb tisztán lássak. A múltkori (első) konzultáció alkalmával Vereczkey dokihoz kerültem, feltételezem, hogy folyamatosan ő lesz az orvosom. Azt mondta, ha valóban ilyen magas az FSH-m azonnali lombikot fog javasolni, mivel a magas FSH kimerülő petefészkekre utal. Nem túl biztató, mi?

Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, mert kicsit egyedül érzem magam a problémáimmal.

Üdvözlök mindenkit, és remélem, hogy mindenki pozitív éredményekkel távozik a Cirisből.
nusi34
 
 


tocsa, igen akár ketten is lehetnek....de nem is merek belegondolni :roll: :roll: persze nagyon szeretném! :)
vigyázz ám magadra! a tesókádért én is nagyon szorítok! :D

boldog névapot kívánok az ünnepelteknek!!!! :P

andy, a hányinger nem a legjobb :( de holnap ilyenkor már minden más lesz, majd meglátod. :wink: sokat fogok rád gondolni!!
fáncsi
 
 


Sziasztok!

A mai meglepim MINDENKINEK!! :D :D :D

Kép







Kép









Kép







Tocsa!

Ezt Neked küldöm,mert olyan aranyosan írtad!!Igen,azért is randizok!!Tudom,hogy eleged van az ilyen dolgokból!

Kép







Hugi!

Ez meg Neked+fönöködnek szeretettel!!

Kép









Fáncsi!

Ez gyönyörű eredmény!!
Ne parázz lécci!!
Mindjárt itt az UH!!



Sok pussz mindenkinek!
Andy
bandy27
 
 


Láányook hol vagytok???
Lécci írjatok,mert olvasni szeretnék!!!
Így nem tudok elmenni este szundikázni!! :( :( :(

Nusi!

Ha bármilyen kérdésed van,fordulj hozzánk bizalommal,mi segítünk!!
Ha beleakarsz kerülni a táblicskunkba,amit ami kedves Nokink csinál,írd meg hozzá az adataidat!(feljebb láthatod)


Kép













Kép











Kép





Andy
bandy27
 
 


ZSUZSANNÁK!!! BOLDOG NÉVNAPOT NEKTEK? SOK SZERETETTEL! ZSU ÉS ZSIBY!! :D :P :wink: :roll: :lol:

Sziasztok lányok!! :P
Andyka!!!
Nagyon köszi a képet, a főnökömnek is tettszik,mindig megmutatom neki is! :wink:
Sokat gondolok holnap rád és a barátnémra! Ja, tényleg tudod, hogyha valakinek nem sikerül az inszemi akkor mikor lehet a következőt csinálni? Esetleg már a következő ciklusban?

Noki!
Mi volt ma a védőnéninél? Jól van a Mátéréka?

Fáncsika!!
Nagyon-nagyon örülök a jó hcg-nek! Ügyi vagy, hogy ilyen jól megnövelted az értéket! Azért ha kettő lesz, az egyiket átveszem! Tudod, hogy csak vicceltem! Még ha tizenkettő lenne sem adnád!


Nusi!
Üdv itt minálunk! Itt szerintem tök jó társaság alakult! Biztos te is jókat fogsz velünk fórumozni! Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy? A barátnőmnek mondta a V. doki, hogy 40 éves kornál már norm. az ilyen érték.

Én megkaptam az első szurimat!! Éljen! Haladok!

Mindenkinek sok puszi!
HUgi.

Kép
hugi206
 
 


Szia Hugi!

Sajna,ha nem sikerül az inszem,igen akkor rögtön lehet.
DE én azt tanácsolom,hogy min.1 hónap pihi legyen.
Nekem szept.-ben volt az 1. és én nov.-ben folytattam.
Sokkal,de sokkal jobb eredmények születtek tüsző ügyben is+szerintem nem árt regenerálodni a szervezetnek.
Nem kell megfogadni,ez csak egy jó tanács a részemről:)

De jó,hogy már szurizol :D :D :D :D
Meddig kell szurni magad??

Érezni fogom holnap,hogy velem vagytok,köszönöm!!!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Andy, jól öltözz fel holnap, mert nagyon hideg lesz hajnalban, amikor elindulsz a nagy Budapest felé. :wink: :D , de most komolyan, nézem az időjárás jelentést és -20 fokokról is beszél. Felőlem már inkább jöhetne a tavasz.

Hugi, az inszemeket lehet egymás után csinálni pihenés nélkül. Nekem is így volt kettő. Azt hittem én is, hogy pihizni kell és várni, de nem.

Úgy viszketnek a sebek. :roll:

Megyünk sétálni lassan, aztán még visszanézek!

Jót ne halljak Rólatok addig! :wink: :D
tocsa
 
 


Tocsa!

Köszke,hogy szóltál!!
Éppen agyalok,hogy mit vegyek föl holnap...de ezek után tényleg lővésem sincs.
Komolyan,nagyon jó,hogy viszket a bibid,mert az a gyógyulás jele!!

Holnapra írjatok sokat,én elteszem magam holnapra!
Már ülni se jó és ráadásul elkezdtem hányni.

Kép








Kép







Holnapra mindenkinek szép napot,jó munkát és pihenést!!!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Andy és Tocsa! :D
Mind a kettőtöknek köszi az infót! :wink:

Andyka! :D
Március 2-án kell mennem vérvételre/3-ik napi/, és 9-én UH-ra.Előre láthatóan 13-a körül lesz a punkció! Addig szuri! Sok! :(
Nagyon vigyázzatok az úton, ha pedig hazaértetek egyből fórum!!!
Nagyon-nagyon szorítok,hogy minden jó legyen!!! :P :wink:

Puszi!!!!!

Addig is küldök neked egy pillangót, ami Noki szerint szerencsét hoz!!! :P

Kép
hugi206
 
 


Ez lemaradt az elöbb!

Kép
hugi206
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma egész nap azon gondolkoztam, hogy ezen a pozitiv forumon elfér-e az én tegnapi konzultációm story-ja. Aztán úgy döntöttem, hogy nem bírom ki, hogy ne osszam meg Veletek.
Szóval a tegnapi konzultáció eredménye, hogy a lombik egyelőre elnapolva, mert egy újabb feltáró műtétre van szükség nálam is. Állítólag a HSG leletemből nem derül ki egyértelműen, hogy mi is van a jobb oldalammal. Eddig nem is lett volna semmi probléma, de ami utána elhangzott az sokkoló volt: Szó szerint az hangzott el, hogy ilyen leletre még inszeminálni sem szoktak, nem hogy lombikot kezdeni!!!
Mondhatom totál kiakadtam, ugyanis a jó fej Kósa doki erre a leletre már 2 inszemet csinált!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A párom úgy kiakadt, hogy meg akarta keresni, hogy magyarázatot kérjen tőle, mi alapján bohóckodunk itt szeptember óta. Alig bírtam visszatartani, pedig én sem votam vmi jó passzban. Most ott tartunk, hogy az elzáródott jobb oldali pvezetőt fel kell tárni és ez alapján lehet eldönteni, hogy ki kell-e venni. Mert állítólag egy pfészek közelében elzáródott pvezeték csak rosszat okozhat: pl a benne átramló folyadék kimoshatja egy lombiknál a babákat. Az inszemnek meg gyakorlatilag semmi esélye így! Szóval részemről totál paff az ügy Kósa dokival kapcsolatban. Bocs mindenkitől, aki még bízik benne, de nekem ez volt az I-re a pont. Úgy mentünk tegnap, hogy 2 inszem plusz egy ő általa elnapolt után már jön végre a lombik. Most meg kiderül, hogy már szeptemberben, (akkor még a magánrendelésén találkoztam vele szintén nem kevés pénzért) látni kellett volna, hogy ez a lelet egyáltalán nincs rendben :(

Most úgy érzem mérföldeket léptünk vissza... én dokival kapcsolatban még soha nem éreztem ekkora bizalomvesztést...

puszi mindenkinek.

Fáncsi, mondtam, hogy Neked 13-a szerncsét hoz. Gratula és örülök, h elsőre összejött :D

Andy, holnapra egy kalappal, megy a drukk.
roni34
 
 


Szia Roni, Borzasztóan sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem, valamiről lemaradtam. Most kinél voltál konzultáción és hogyan derült ki így hirtelen, hogy a petevezetőd el van záródva? A szeptemberi leletedet mot elemezték? Neked nem volt HYCOSY átjárhatóságid, amikor a Ciris-be kerültél?
tocsa
 
 


Nusi
Üdvözöllek köztünk!
A legjobb helyen vagy a Cirisbe és itt a fórumon is :D
Fáncsi
Nagyon nagy gratuláció neked!
Mostantól mindenért parázni fogsz....ahogy Tocsa is írta anno :D
Ez normális....és jó érzés ez az aggodalom :D
Tocsa
Én olyan kis univerzáliska vagyok....fodrász is meg adminisztrátor is!
Amúgy azért váltottam és mentem el céghez dolgozni ,hogy rendes fizuval legyek bejelentve és jó legyen a gyedem is....erre most bruttósítják....tehát megszívtam :(

Zsuzsannáknak nagyon sok boldog névnapot!

Mindenkinek sok sok sok pusszanat!
A férjem még mindig csempézi a falat Én meg galád módon kint hagytam és befeküdtem a jó meleg ágyikóba :D

Jó éjt mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


ANDY
Holnapra nagyon mennek a drukkok!
Majd írok neked!!!!
Puszika!
És csak ügyesen.....rajtad a világ szeme!!!

Kép
noki&potyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?