Új privát üzeneted érkezett!

Pálgi
Igazad van!
Teljesen bíztam a dokiban és nem tudom most így ,hogy-hogy reagáltam volna egy negatív hozzászólásnak...lehet nem jól!
Azért köszönöm ,hogy így utólag leírtad,mert ez is sokat jelentett most Nekem!!
A lényeg,hogy a dokit felhívom ha épp valami lesz(remélem nem lesz ilyen,de ha mégis)....viszont tudom ,hogy nem fog ráérni és akkor egyből hívom majd Dr Várbíró Szabolcsot,hogy fogadjon ,mert a dokim nem tud fogadni :D
Esetleg Dr Várbíróról tudsz valamit?
Nagyon köszi Pálgi ,hogy leírtad a történetet amúgy!!!
Jó éjszakát Nektek!
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
Persze érthető....amíg az ember megbízik a dokijában és nincs negatív tapasztalata vele szemben,addig nehezen hiszi el a kritikát róla.(Főleg az én előzményeimmel :lol: :wink: ) Na mindegy...
De azt nem értem,ha soha nem ér rá,meg nem veszi fel a telefont,akkor miért vállat kismamákat? :roll: Az én dokim is nagy fejes a klinikán,de mindíg felveszi a mobilját,ha esetleg nem,akkor visszahív és mindíg tudja,hogy kiről van szó,fejben van a kórtörténete az illetőnek.A kórházban mikor egyszer jött be hozzám,akkor jobban tudta,hogy mikor töltöm a 32. hetet,mint én. 8) :lol:
Sajna Várbíróról nem tudok semmit. :?
Nincs róla itt külön véleményes topik?

Ági
pálgi
 
 


Pálgi
Eddig itt még nem találtam róla topikot,de a NLC.-n már igen és ott csak áradoztak róla....viszont tudod amint írtam is az Ács dokiról is ugyan ezt olvastam és tessék :cry: :roll:
Nekem is ilyen dokira lenne szükségem aki foglalkozik velem és elérhető...főleg NEM probléma mentes a várandóságom :(
Teljesen igazad van abban ,hogy nem kéne vállalnia kismamikat......azaz problémásokat tutira nem!
Jó éjt és köszi :D
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Noki!
Az én dokimat nem fényezem már,eleget írtam Róla máshol.Őt még éjfélkor is fel lehet hívni és szakmailag is és emberileg is nagyon jó!Én nagyon kényes vagyok nőgyógyászok terén,de őt imádom és teljesen megfelelt. :D Akit hozzá küldtem (elég sok mindenkit már) mindenki áradozik róla.De azt hiszem,hogy Te tudod kiről van szó és lebeszéltek róla. :cry: De biztos találsz megoldást!Mondjuk azt sem értem,hogy miért nem lehet dokit váltani? :roll: Azt hiszem nem lehet kényszeríteni egy kismamát,hogy kinél szüljön. :roll:
Na megyek,nálunk ilyenkor jön a lurkók esti kajcsija. :D
puszi
Jó éjszakát
Ági
pálgi
 
 


Sziasztok Lányok!

Noki, nagyon megnyugodtam tegnap, mikor elolvastam, mi újság veletek. Gratulálok a kislányhoz. Vhol olvastam (bár biztos sokféle történet kering), hogy ha a kismami sokat hány a terhesség alatt, és rosszul van, akkor kislány lesz. Biztos van, aki erre rá tud cáfolni.... :D Kislány neven gondolkoztatok? Ha megvan már, meg lehet tudni, vagy titok? Mindenképpen a II-en akarsz szülni? El tudnád küldeni nekem is az infót Kósa dokiról?

Pálgi neked ki volt az orvosod?

Zsu küldöm a ragacsokat!!!!++++++++++++++ Sok-sok fehérjét egyél!!!!!

Fáncsi ne aggódj a következő vv miatt. Én is aggódtam.... :D Minden rendben lesz, nagyon jó helyen van bent a kis törpi.

Tocsa csak óvatosan a mozgásokkal. Pihenjél sokat! Örülök, hogy már jobban vagy. Nagyon durva a 1,5 órás műtét, de most már minden ok lesz... :D

Andy tök jó, mindjárt lehet küldeni Neked is a ragacsokat!!!!!! Kezdődik a nagy izgalom.... :D

Én tegnap rettenetesen rosszul voltam. Nagyon ég a nyelő csövem. Tudjátok, hogy mit lehet ez ellen tenni? Hányni még mindig nem hánytam, de folyamatosan hányingerem van. Nem tudom melyik lenne a jobb. Holnap megyek ultrahangra, kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani a doki. Remélem minden rendben lesz, és meghallgathatom a pici szívhangját most először.
Azt hiszem ma sem fogok kikelni az ágyból.....

További szép napot Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Zsiby!

Olyan aranyos vagy,köszke!!!

Segíteni szeretnék Neked,ha elfogadod!
Én alapból savas vagyok(refluxom van).
A schüßler sói közül,ezeket kismamik is szedhetik ez vált be:
NATRIUM PHOSPHORICUM Nr.9 D6 1200ft. és 80db.
A hányingerre:MAGNESIUM PhOSPHORICUM D6=várandósság
CALCIUM PHOSPHORICUM D6=ez fontos szer a a terhességi hányás esetén.

Ezeket a Schüßler-féle könyvből néztem ki és gyógyszerészem is ezeket ajánlótta!!

Vigyázz magadra!
Küldök egy kis pocak simit!

Pussz!
Andy
bandy27
 
 


Andy köszi szépen az infókat! Mindjárt utána nézek.

Puszi

Kép
Kép
zsiby
 
 


Zsiby
Szeretnék a II nőin maradni,de majd még meglátom...azt hiszem most valóban erőteljesen el kell gondolkodnom az orvosváltáson és ha ott senki nem vállal akkor a kórház váltáson is :roll:
A lányunk neve Réka lesz ,mert apa ezt választotta...ha fiú lesz mégis akkor Máté(ezt Én választottam).
Kíváncsi vagyok ,hogy a 18heti genetikán is vajon lányt mondanak majd?!
Kissé csalódnék ha nem ,de örülnék természetesen a fiúnak is....csak most így pár nap alatt annyit dumáltam hozzá kicsi lányom így.....kicsi lánykám úgy :D

Én amúgy mindent kipróbáltam a róka ellen és a gyomorégés ellen
Nem akarlak elkeseríteni,de semmi nem lesz jó rá....csak feleslegesen dobálod majd ki a pénzt!
Aminek ki kell jönnie az ki is fog jönni és a gyomrod égni fog akármit is szedsz!
Hamar elmegy ez az idő és utána már jól leszel,de sajna most meg kell ezekkel a dolgokkal küzdeni!
Lásd....engem!!!
Ja,azért Rennie tabletta legyen otthon,mert az talán segít egy hangyányit a gyomorégésre neked is!
Nekem most 2hete múlt el minden.....róka és a gyomorégés is!
Amúgy a tesómnak fiai vannak és Ő annyira sokat rókázott,hogy az csak na......A barátnőmnek szintén fia van és 9hónapig tartott neki a róka!
Én nem hiszek az ilyen babonáknak!
A keresztlányom anyukájának azt mondta mindenki ,hogy fia lesz ,mert hegyes a hasa és lánya lett....pedig valóban hegyes volt nagyon a pocakja!
Tehát ennyit arról ,hogy miket mondanak és milyen neműek a babák :D:D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Képzeljétek csajok!
Fent vagyok a 2009es augusztusi baba várok oldalán is és azon megy a vita,hogy ki milyen linket tett be és,hogy kinek mire van pénze és mire nincs és ez esetleg valakit zavar,hogy árral együtt vannak a termékek belinkelve!
Na igaz ez részben,mert valóban van aki jobban megteheti van aki nem,hogy drágát vegyen!
Ezt Én maximálisan tisztába is tartom és soha,de soha nem néztem le akinek nem telik drága holmikra!
Tudni kell,hogy turiba vásárolok és ,hogy a lombikhoz no meg a műtéthez is kölcsön kellett!
Nem szégyen.....nem tojjuk a pénzt mi sem :lol: :lol: :lol:

Na a lényeg,hogy az egyik csaj azért kötött belém,mert betettem egy linket amin egy babaágy van aminek az ára 30700Ft és a plusz dió pác 3eFt!
Szerintem nem drága babaágy ,főleg ha azt nézzük,hogy legalább 8éves koráig a gyerek használhatja a,mert átalakítható kisággyá :D

Most komolyan felnőtt emberek vannak a topikon és ilyeneken kötözködnek :D:D:D
Vagy a várandóság teszi ezt??!?!?!?!

Bocsi,hogy kiírtam magamból,de kissé felhúztam magam :D

Kép
noki&potyi
 
 


hahó!

na végre én is megérkeztem....
a tegnapi vacsora fergeteges volt....bár nekem ez nyolc fogás...és hát nem voltak valami szpidik a kaja szervírozásában, mert rengetegen voltak az étteremben, picit unatkoztam néha és csak figyelgettem a férjemet, ahogy iszogatja a jobbnál jobb borokat.... :lol: :lol: :lol:
tök érdekes egyébként, kb. másfél hete úgy falok, bármilyen kajáról is legyen szó, hogy csak na....nem eszem én sokat, csak baromira gyorsan... gondolom ez a beszedett hormonok áldásos hatása... :oops:
ma meg sógoréknál voltunk ebédelni és babázni... aztán délután aludtam egy nagyot, most meg kiszaladtunk a pataki cukiba, letoltam 30 mp alatt egy sütit és jöttünk is vissza....vasalnom kéne, de semmi kedvem hozzá.. :cry: :cry:

noki, megértem, hogy felhúztad magad, de szerintem ne is foglalkozz az ilyenekkel...mellesleg szerintem sem drága az ágy, bár bevallom férfiasan :lol: , fogalmam sincs az árakról.... bár a ciris után, nekem már semmi sem drága...jó ez csak poén volt.. :roll:

ti hogy vagytok? tocsa, andy, zsiby,zsu,hugi,kockaspled és a többiek??? bocsesz, akit kihagytam volna...mindenkire kíváncsi vagyok! :shock:

na, most tényleg felmegyek vasalni, mert szegény férjecskémnek nem lesz mit felvenni holnap reggel... :shock:

az esti film előtt még benézek! :wink:

addig is puszi :P fáncsi
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Gyors bekuksi hozzátok!!

Én jól vagyok relatíve,csak mennem kell korán szundizni,mert nem tudok korán felkelni.
Amúgy tudok,minden nap 5-kor kelek,de ha kötelező,akkor nem.

Várom nagyon,hogy holnap mit mond V.doki,mennyi tüszőm van és mekkorák :D :D
Szerintem tuti,hogy megint a jobb oldalamon lesz a dominán és a több is :D :D

Holnap,ha hazaértünk mindenképp jelentkezzek!!!!
Addig ti meg írjatok sokat és szép,jő dolgokat magatokról!!



Kép









Kép








Szép álmokat mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok,

Na, jól elszállt, amit az előbb írtam.

Nagyon jó kis napunk volt. Főztünk a párommal, pihentünk majd megettük, amit főztünk, megint pihentünk, sétáltunk és ismét ettünk (maradt még abból, amit főztünk :D ).

Írogattam a blog-omba is, mert a műtét óta nem csacsogtam benne. :D

Ahogy szörföltem a weben, belebotlottam egy blog-ba (gyerebaba), ahol hasonló helyzetű lányok, asszonyok írnak vagy olvasnak mindenfélét a meddőségről és annak megoldásról, stb. Na, van ott egy bejegyzés, ami próbálja a Ciris-t és V. dokit nem túl jó fényben feltüntetni. Persze, megint úgy, hogy valószínűleg az illető még csak egyszer sem járt a Ciris-ben és sohasem találkozott még futólag sem V. dokival. Írnom kellett pár szót a védelmükben.

Noki, igencsak parács vita alakult ki nálatok a babavárón. Nem jutottam a végére, mert elfáradtam :wink: , de nem is értem. Ez olyan bolhából elefántot, nem? Te most otthagytad őket? Azért szerintem azt nem kellene.

Fáncsi, mondjad már, milyen esti filmet találtál te és hol? mert én már azon gondolkodom, hogy a tévé előfizetést le fogom mondani. Ennyi szart felvonultatni vasárnap főműsoridőben...ehhez már valóban tehetség kell.

Zsiby, én is elég savas vagyok így alapból és nekem a Salvus víz jó volt. Mondjuk az is csak egy darabig aztán meg a Rennie. Mikor melyik....

Szurizósok, növesszétek azokat a tüszőket szép nagyra! Én is szurizok ám, fránya Fraxiparint....műtét utáni szuri. Minden nap tolni kell még minimum 1 hétig. :cry:

Andy, holnapra külön mennek a drukkok. Várjuk a beszámolót este!

Kismamik, továbbra is vigyázzatok magatokra és picikéitekre.

Most mennem kell, mert férjecském már itt áll fölöttem a szurival, be akarja adni. :cry:

Mindenkinek szép estét Csajok!
tocsa
 
 


jó reggelt lányok!

hú, tocsa bocsi, de tegnap már nem néztem vissza, vagyis a film előtt igen, de akkor még senki sem írt...szóval én a hbo-n lévő filmet néztem, hát nem veszítettél sokat...ízlések és pofonok volt a címe....catherine zeta-jones főszereplésével... :o
nem is tudtam, hogy blogot írsz! de jó! :)

na, kíváncsi vagyok arra a v. dokis bejegyzésre, megkeresem, ha lesz egy kis időm... jól tetted, hogy beírtál! :shock:

andy, én is várlak este a jó hírekkel! :shock:

noki, tényleg otthagytad a fórumot? :?

puszi, fáncsi
fáncsi
 
 


Sziasztok
FANCSI Nagyon de nagyon orvendek, ne aggodjal minden rendben lesz csut. is.
Andy sok erot kivanok es te is gyere majd a jo hirekkel
Noki sajnalom a tortenteket, sajnos a dokik amikor mar elernek egy szintre fuseralnak , ritka aki igazan odaado es minden kovetelmenynek eleget tesz.
En hamarosan bef. a gyogyszert es varom a mensit,h. utana kezdjem en is a szurizast ami a hetvege fele varhato.
Mindenkinek egy nagyon szep hetet kivanok.
Eniko
enierdelyi
 
 


Sziasztok,

Leendő kismamáknak küldöm a következő linket. Tehát mindenkinek :wink: . A babamasszázsról szól. Azért kerestem rá, mert ma reggel láttam a babapercekben.

http://babamasszazs.extra.hu/

Nekem nagyon szimpatikus ez a dolog. Alig várom már, hogy én is masszingálhassam a babáimat. Egyiket apa, másikat meg én jó kis relaxálós zenére. :D

Mi is megnyugszunk meg a babák is.

Fáncsi, nekünk nincs HBO-nk, de ahogy elnézem a kínálatukat, inkább nem is fizetnék elő rá.

A blog-ot a lombik tájékán kezdetm el írni főként a babásodásról, de leírtam benne az előzményeket is onnantól kezdve, hogy babát szerettünk volna. Leginkább a magam szórakoztatására írom. Amolyan napló féle. :)
tocsa
 
 


Tocsa
Igazad van és köszi Neked is és a Páromnak is!
Ő is felhívta a figyelmemet arra,hogy Én nem vagyok ilyen aki foglalkozik az ilyen emberekkel és ,hogy emiatt lepattanni ?????
Azt mondta,hogy sok-sok mosolygós jelet kellett volna küldeni annak a nőnek és nem felháborodnom kellett volna!
Milyen igaz.....és most kinevetem magamat is :D
Na mindegy....
Csináljuk a konyhát...tehát sajna nem nagyon tudok jönni ,de majd azért próbálkozom ha pihire lesz szükségem :wink:

Puszi Nektek!
Ja!
A tábla!
Ha valami változás van akkor írjatok!!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.02.16 10:43-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Tocsa neked gyors gyogyulast, es sok pihenest, habar azt is meg lehet unni.
Noki a tablara ird fel,h. inszemes leszek ha mindne jol megy es hogy marciusban valamikor aztan en jelzem pontosabban,h. mikor valahol az elejen.Koszi
Eniko
enierdelyi
 
 


noki, szuper az új tábla, köszönjük!
húúúú, de sokan is vagyunk! :)

tocsa, az hbo előfizetés tényleg nem ér annyit, amennyibe kerül... :roll: nem is tom, hogy nekünk miért van... :oops:

enikő, köszi :lol:
remélem minden okés lesz! :)
fáncsi
 
 


Halihó!

Noki :D

Köszi a táblát, nekem a vérvétel 25-én lesz. Jaj, az még több, mint egy hét. :roll: Már alig várom. :wink:
Ne foglakozz az ilyen nőkkel(némberekkel :evil: ), ezen vitázni... :shock: Jó konyházást, azért pihenj is. :wink:
Elküldöd Kósa dokiról a jó véleményt is? Köszi

Andy :D

Mára drukk!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


noki, énisénisénis kérem szépen a kósás storyt! :D

mivel, nekem nincs állandó orvosom, el nem tom képzelni, hogy kihez fogok járni, ha velem marad a babóca...

a szent imrében szeretnék szülni, mert az a kerületünkben van...és a mandulámat is ott vették ki anno, na jó ez most elég béna indok, de jobbat nem tudtam felhozni... :oops:
van is egy ismerősöm, aki ott szült és nagyon elégedett volt a kórházzal, de nekem a doki, akit ajánlatott, nem valami szimpi, annál már kósa is jobban bejön.... :roll:
meg valahogy úgy érzem, hogy nehezen válnék meg a ciristől, annyira megszerettem.

valakinek van esetlegesen hallomása a szent imréről, vagy tud ajánlani ott valakit? bár, most lehet, hogy nagyon a dolgok elébe mentem, de legalább eszembe jutott megkérdezni... :shock:
fáncsi
 
 


Tábla javítva!
Kicsit rókáztam :cry:
Tegnap megint vacsoracsatáztunk ,de nem igazán volt jó a kaja.....
Keveset ettem és mégis rosszul vagyok!
Na meg ömlik belőlem a barna trutyi amit a doki mondott is,hogy fog jönni dögivel :shock:
Igaza is volt!
Bocsi,hogy így leírtam,de gondolom annyira nem undorodtok már az ilyen dolgoktól......remélem :roll:

Küldöm a Kósás Sztorit!

Puszi csajok :D

Kép
noki&potyi
 
 


Szép jó napot mindenkinek! :wink: :roll: :P

Noki! :P
Én is csak azt tudom mondani, hogy ne húzd fel magad az ilyen megnyilvánulásokon! Anno, amikor én rátaláltam a C-re, rengeteg negatív dolgot olvastam a klinikáról és a V. dokiról is, de sz....tam bele. azt gondoltam, hogy én saját magam győződök meg róla, nem halgatok senkire! ÉS NEM bántam meg :!: :wink:
Csak avval foglalkozz, hogy téged hozzá segített az egyik legnagyobb álmodhoz! :D
Egyébként szedem amit te ajánlottál a Femibiont, csak véletlenül te a Femibion400-at mondtad, azt pedig csak 13 hét után kell szedni. De semmi gáz, mert kicserélték a 800-ra.

Andy! :D
Köszönöm a múltkori gólyát, még azóta nem írtam! Hasonlót kívánok Neked is! Olvasom a lányokat, hogy mennek neked a drukkok mára, lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet, nem tudom, hogy mit csinálnak Neked ma, de én is küldöm akkor a drukkokat!

Zsiby! :D
Hogy vagy kismami? :wink: olvasom, hogy jönnek a hányingerek! Te szegényke! Csupán csak még kb: 6 hetet kell kibírnod! Aztán utána már biztos jobb lesz!!! Vigyi magadra! :D

Tocsa! :D
Jól vagy :?: Napról- napra már jobb, ugye :?: Még mindig kapod a Fraxiparine-t? Én 5 napig kaptam azt hiszem. De lehet, hogy az antibiotikumot kaptam 5 napig és a Fraxit 10 napig? Nem emlékszem. Gyógyulgassál ügyesen! Egyébként engem is a párocskám döfköd mindig! Tök ügyik! :wink:

Zsu! :D
Meglátod hamar letelik az egy hét, és akkor a te neved mellett is bizti ott lesz a szivecske :!: :P

Mindenki másnak is sok siker, jó szurizást vagy jó készülődést a szurizásra :!:

Puszi: Hugi.



Kép
hugi206
 
 


Csajok

Egyik ismerősömnek erre lenne szüksége!
Esetleg ha valaki tud segíteni akkor azt nagyon megköszönném!

Csatolom a mailt amit írt....ja amúgy lombik előtt áll!

Egyetlen dolog ami nagyon fontos, hogy készült egy hormon vizsgálat (ami szerintem neked is, így légyszi azt írd meg mi lett az eredményed) ugyanis ettől teszi függővé a lombikot!!! Anti-Müllerian hormon???? Nagyon fontos, hogy ezügyben még ma válaszolj nekem!!! Köszi előre is. Ha neked nincs ilyen, megtennéd, megkérdezed valamelyik lánytól, mi a jó eredmény??? Kerestem a neten, de sehol sincs feltüntetve, hogy mikor pozitív és mikor negatív, számokra van szükségem!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok!

Végre itt vagyok!! :) :)

Köszönöm mindenkinek 1000x a drukkot :D :D :D
Nem fogjátok elhinni,de igaz:)
Szóval a jobb oldalamon volt 5 nagy tüsző és több kisebb,a jobb oldalon 2 nagy és több kisebb.Eddig mindkét esetben a jobb oldalon volt a domináns,most átment baloldalra,14 mm.A méhnyálkahártyám 9 mm.Szegény V.doki műtött,így az új doki(Kaufmann)nézett meg.
Amikor kijött a műtőből V.doki beszéltünk,elvolt ájulva ő is mennyi és milyen nagyok lettek a tüszőkéim.Mondta is nevetve,de sokan vannak..megkérdeztem összesen mennyi:kb.14db a kisebbekkel együtt. Még soha nem volt ilyen sok!!
Szerdán megint UH és vérvétel.
Lányok!Valaki tudja miért kell vérvétel???
Az U(H-t értem,mert félnek,nehogy idő előtt kipukkanjon,de a vérvételt nem.
Péntek inszem!!
Már aligg várom,mert még holnap van az ucsó 2 szurim,de már most feszít.Mi lesz péntek reggel??


Majd még jövök!!

Pussz mindenkinek!!
Kismamik vigyázzatok magatokra!!


Andy
bandy27
 
 


andy, hurráááááááááááá, ez nagyon szép eredmény! :D

anno, én is csodálkoztam, hogy miért kellett a vv...de aztán arra a következtetésre jutottam, hogy a hormon szintet ellenőrzik a vérből...más oka nem lehet?...vagy igen? talán valaki okosabb lesz majd nálam és megírja neked. 8)

nekem is pont pénteken volt az akció, biztosan neked is szerencsét fog hozni! nagyon-nagyon szorítok!!!!!!!!!!!

húúú már most feszít??? az nem semmi, akkor lehet, hogy péntekre már baromira fokozodni fog...nekem is így volt, azt hittem megdöglök péntek reggel, amikor menni kellett a c-be...de túléltem. 8)
fáncsi
 
 


Fáncs!

Köszke,nagyon jól esett amit írtál!!:)
Persze én is túléltem már én is 2x!!
Csak furi,mert ilyet még nem éreztem,csak a tüszőrepitől.


Bocsesz,félre írtam!!
Hausman Erik Edvárf doki nézett meg UH-n.


Pusszanat mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok lánykák! :D

Andyka! :D
Hát Te csodálatosan ügyes lány vagy! :wink:
Ilyen sok tüszőcskét produkálni nem semmi! :!: :D Képzeld a barátnőmnek is úgy néz ki, hogy pénteken lesz az inszemi. Ő is ma volt UH-n reggel, és őt is ez az új dokibá uh-ozta. Meg is haragudott egy kicsit a V-re. Azt kérdezte tőlem, hogy az inszemet reméli a V. doki fogja csinálni! Még szerdán megy ő is uh-ra.
Legyél nagyon ügyi és növeszd még egty kicsit a tüszőcskéket és a nyálkahártyádat!

Mindenkinek pusszancs!
Noki! :D
Próbáltam utána nézni ennek a hormonnak, de sajna én sem találtam semmit róla!

Pussz: Hugi
hugi206
 
 


Andy, micsoda hírek! Gratula a tüszőkhöz! :D A vérvétellel hormonszintet ellenőriznek, szerintem, hogy nehogy túl stimuláljanak. Lehet azért, mert még sohasem volt ennyi tüsződ. :wink: Hausman doki is jó fejnek tűnik. Bent volt az én punkciómon is és a punkció napján este, mielőtt hazamentünk, a konzultáción.
Az inszem előtt a tüszők engem is piszkosul fesztítettek. A nagy napon már csak úgy tudtam menni, mint aki totál összecsinálta magát :lol: és akkor jött a kedvenc mondatom V. dokitól: “Menjenek haza, pihenjenek és közösülni lehet ám!” :wink: Ha összejön, akkor pszichésen jót fog tenni, hogy nem tudni, hogy az inszemináció vagy a spontán akciózás hozta-e a szerelem gyümölcsét.

Noki, nekem is lécci küldjed a Kósa sztorit. Köszi a frissített táblicskut! Konyha hogy áll? Küldesz majd fotót?

Nálam olyan hormont, amilyet a barátnőd ír, nem néztek. Sajnos, nem tudok segíteni.

Hugi, hol tartasz a szurizásban? Elkezdted már, ugye? A Fraxiparint még mindig kapom. Azt mondták, múlt hét szerdán, hogy még 10 napig, de legalább a varrat kiszedésig :cry: , ami holnap lesz. Amióta már bírja a hasam és oda adjuk, azóta jobb. A combomba gyűlöltem.

Amúgy jól vagyok, köszönöm a kérdéseket! A sebek viszketnek, én meg már nem nagyon bírok magammal. Főztem, pakolásztam. Most itt esik a hó és lassan már minden fehér. Imádok ilyenkor sétálni, így alig várom Bogyeszkámat, hogy hazaérjen és menjünk. Külön öröm ma számomra, hogy valamiért nem megy gyúrni (vazze!) :wink: :D , így eljön velem sétálni.

Eni, sokat gondolunk rád, hogy mihamarabb elérkezzen a szurizás ideje.

Zsu, jól érzed magad? Mivel ütöd el az időt? Tudom, hogy most nagyon lassan vánszorog ez a fránya.

Eltűntek, merre vagytok?
tocsa
 
 


Azt hiszem, Hausman doki egyre többször fog ezt-azt elvégezni V. doki helyett. Egyre több a páciens és sztem V. doki már nem győzi.
tocsa
 
 


Kedves Tocsa! :D
Én még nem kapom a szurikat, majd csak csütörtöktől. Holnap megy a párom a C-be vérvételre és vele elküldöm a papíromat,hogy mondják már el neki is, hogy mi a sorrend, mert nekem nem egyértelmű. Nálunk meg ő az ész a családban. Pl: a Humegon 300-asból kaptam 8 dobozt, és csak naoi 250 egységet kell beadni, tehát 50 egység bent marad. Mit csinálok a megmaradt 50 egységgel? Vagy majd 50 egységenként kell beszúrni? Akkor viszont 5ször kell szúrni egyszer! Na tudom, nagyon szőke vagyok!
Na ezért mondtam apának, hogy ő kérdezze meg!

Puszi:Hugi
hugi206
 
 


Sziasztok!

Tocsa!

Emlékszel,hogy én is szószerint így voltam a tüszőrepitől??
Azért nem ezt érzem...még!
Kikönyörögtem,hogy pénteken 9-re menjünk (inkább fölkelek hajnali 4-kor),mert ilyenkor olyan sokan vannak a vonaton,mint a heringek és otthon jobb pihizni:)
Az tök jó,hogy viszket a sebed :D :D
Ez már tényleg a gyógyulás jele!!Éljen!!
Jót röhögtem azon,amit párodról írtál:D (vazze)


Hugi

Üzenem barátnődnek:ne haragudjon V.dokira,de ma rengeteg műtétje volt (én is 3 percet beszéltem vele,aztán rohant vissza a műtőbe),de az inszemet biztos ő csinálja.
Mostmár rajtunk a sor,hogy szívecskéket tegyen Noki a nevünk mellé!!
Neked is mindjárt itt az idő...

Enikő!

Köszke kedves szavaid!!


Kép









Kép











Pusszanat mindenkinek!!
Mindenkire sokat gondolok,azokra is,akiket nem említettem!!


Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!
Ha nem bánjátok csatlakoznék.
Most vagyok túl a sokadik vetélésen, ezért orvost váltottam és ma voltam a C-ben. V- doktorral 1,5 óra várakozás után sikerült csak konzultálnom, nagyon fáradtnak tünt, de nagyon megnyerő, alapos volt velem szemben.
Az előző dokim 11 inszemet csinált nekem, ebből 4-5 terhesség volt kimutatható, de az 5-6. hétnél sajnos mind meghaltak :cry:
Tudtam, hogy van egy miomám, az előző doki azt mondta, hogy a terhességet nem zavarja semmi gond vele, V doktor megvizsgált uhu-val és méhkürtöt is nézett és azt mondta, hogy esélyem sincs igy babásodni. 67mm-es a miomám. Műtétet javasolt laparoszkópiával. Megírnátok nekem, hogy mire számíthatok? Meddig fáj műtét után és mit kell oda vinnem? Azt mondta, hogy elég nagy műtét és két éjszakát bent kell töltenem.
baba1973
 
 


Azt elfelejtettem megírni, hogy nektek köszönhetem, hogy rátaláltam. Ez a fórum volt számomra annyira pozitív töltetű, hogy rászántam magam a váltásra.
Köszönöm az energiát és a reménysugarat amit adtok ezzel a fórummal.
baba1973
 
 


Szia Baba!

Üdv közöttünk, jó helyre jöttél, és az intézménybe is. :D Szerintem a legjobb kezekbe kerültél V dokival, nála jobb orvosról még nem hallottam. Nem értem, miért mondta az előző orvosod, hogy a myoma nem okoz problémát....... Engem is myomával műtött a doki + endo problémákat talált. A myoma miatt még teherbe sem tudtam esni.
A műtétre vihetsz saját hálóruhát, köntöst, papucsot, törölközőt. Gondolom olyan szobát fogsz kapni, amelyiknek saját mosdója van. A műtét után biztos, hogy nem kelhetsz fel, leghamarabb talán másnap. Teát a lányok készíteni fognak Neked, hamit is szerintem adnak majd. Biztos nem lesz kellemes a műtét, kicsit hosszabb lesz a gyógyulás, de utána minden rendben lesz. Én két hónap táppénzt kaptam. A legjobb orvos kezébe kerültél, ne izgulj!!!! Alapos, és nagyon ügyes!!!!!!!
Nyugodtan kérdezzél, segítünk!!!!!!!

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyors leszek és fájdalmas...... :D Voltam ma ultrahangon, és Tökéleteske már 12 mm-es. Meghallgattuk a szívhangját, majdnem elsírtam magam, amikor meghallottam..... Március 3-án megyek újra.

Andy tök jó, hogy ennyi tüszid van. :D Az ösztrogén szintedet nézik a vv-el, azt hiszem.

Hugi nem tudnád gyorsan eloszlatni a rosszul létemet???? :D Ez az öt hét még nagyon sok. Addig kiborul tőlem a férjem teljesen..... :D

Tocsa jobban vagy? Tényleg szánalmasan a műsorok a tv-ben. Ha gondolod szívesen kölcsönadom a Jóbarátokat. :D :D :D Már az 5. évadnál tartok.

Fáncsi én is a Szent Imrében szeretnék szülni. Kaptam egy tippet Dr. Faludi Pál-ról. Keress rá a neten, nagyon jók róla a visszajelzések. Nyugdíjba ment már, úgyhogy nincs nagy tumultus nála, nem kell értekezletekre rohangásznia.

Noki ne is foglalkozzál a zizzent lányokkal. Pihenjél sokat, és jobbulást kívánok! A Kósa doki sztorit nekem is el tudnád küldeni? Köszi!

Enikő akkor Neked is lehet hamarosan drukkolni!!!!!

Zsu küldöm a ragacsokat!++++++++++

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Baba!

Sok szeretettel üdvözöllek közöttünk!!
Fordulj hozzánk bizalommal,bármilyen kérdésed van!!Segítünk,ahogy tudunk!!
A legjobb helyett választottad és szakmailag is a legjobb orvost!!
Vereczkey dokinak tegnap tényleg rossz napja volt és jól láttad,hogy nagyon fáradt volt :( :(
De azért bármikor fordulj hozzá,bármilyen kérdésed van,érthetően mindent e4lmagyaráz és szán rád elég időt :) :)
Megkérdezhetem,hogy Te hánykor voltál a Cirisben??
Én is tegnap voltam.9-re mentünk.


Noki!

Hogy álltok a konyhával??
A végeredmény biztos mindenért kárpótolni fog :D :D
Amikor mi újítottuk föl a házikonkat,én legalábbis így voltam vele.


Lányok!

Én úgy kidőltem tegnap este,mint egy zsák!
Nem láttam azNCIS-t :(
Szerdán és pénteken is ez vár rám??



Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Mai megéeim Nektek!

Kép






Kép










Hugi!

Ezt Neked küldöm s a fönöködnek!!
Remélem nincs harag lrte!!






Kép




Pusszanat mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


Jó reggelt lányok! :D

Zsiby! :D
Sajnos semmi jó tanácsot nem tudok adni Neked a rosszullétek ellen! :( Emlékszem, amikor méhenkivülim volt, ugyan ilyen problémáim voltak nekem is. Kihajoltam a konyhaablakon, és ott szívtam be a friss levegőt. A brassói a kedvenc kajám, és mégis amikor a férjem főzte, akkor azt hittem majd el hányom magam. Noki biztos el tud látni praktikus tanácsokkal! :wink:

Noki! :D
Nálad minden ok? Mi lett a barátnődnek avval a hormon vizsgálatával? Meg tudtatok valamit? Tényleg! Hogy vagy a nagy w.c-vel? Tegnap gondoltam rád, mert a hétvégén vettünk az Auschanban fini vecsési káposztát, és tegnap igencsak belehúztam,
Hát meg is lett a hatása! :evil:

Baba! :D
Üdvözlünk a fórumon! :wink: Szerintem is jó helyen jársz! Engem is egyből megműtött, még mielött bármit csinált volna. Semmit nem kell tőle tartanod! A kórházi ellátás is kiváló, mindenki tök ari, segítőkészek!Én a műtét után 1 héttel már dolgoztam!

Andy! :D
Hogy vagy? Növeszted a tüszőcskéket? Legyél ügyi! A barátnőmnek megmondom amit írtál. Köszi!


Mindenki másnak puszi:Hugi.
hugi206
 
 


Andy! :D :wink:
Most látom a képedet, amit küldtél! Ari! Dehogy van harag! Küldhetsz még nyugodtan! Köszönjük szépen! :D

Pusszancs!!!!!
hugi206
 
 


jó reggelt!

baba, üdv. a csapatban! nem semmi kis story a tiéd... v.doki biztosan segíteni fog neked és hamarosan te is babát fogsz várni! jó helyen vagy, de ezt még gondolom hallani fogod egy párszor... :D

andy, szerintem ez természetes, hogy ilyen fáradtka vagy...bp-szeged oda-vissza....emlékszem anno én hányszor, de hányszor megtettem ezt az utat.... és most még a hormonok is.... szóval nyugodj meg! :)

zsiby, sajnálom, hogy nem vagy túl jól....
köszi a faludi tippet. 8)

bárcsak már én is a hányásos korszakomnál tartanék, de tényleg annyira szeretném....tegnap óta az jár a fejemben, hogy ugyan fejlődött e, vagy sem...mert hát semmit sem érzek, csak néha fáj a a derekam, meg néha egy picit a hasam, de már az sem úgy, mint egy hete... még szombaton úgy gondoltam, hogy veszek egy tesztet, de aztán elmaradt, most meg már úgy gondolom, hogy minek, mert csütörtökön megyek újra vv-re.... csajok ugye nem baj, hogy megint leírtam az érzéseimet??? ami nem mindig pozitív....csak hát mostanság ezek a dolgok foglalkoztatnak a legjobban!

tocsa, mi jót fogsz csinálni ma? :wink:

noki, hogy áll a konyha? 8)

zsu, mizu veletek, hogy vagytok? :)

hugi, már csak egy nap a szurizásig! :shock:

kockáspled, merre jársz? :wink:

vigyázzatok magatokra!

puszi, fáncsi
fáncsi
 
 


Hugikám!

Köszönöm kérdésed!
Hogy őszinte legyek,már alig várom a pénteket:) :)
Ma kapom az ucsó 2 szurikát,holnap este a tüszőrepesztőt és hajrá,mindent bele péntek!! :D :D :D
A szerdai UH-ra nagyon kiváncsi vagyok...
Nem nagyon merem már nőveszgetni a tüszőkéimet,mert félek,hogy szétpukkan.
Ilyen helyzetben még nem voltam,hogy ennyi tüszőm legyen.
V.doki meg is jegyezte,ha most nem sikerül,akkor...tényleg lombik.

Nézek még képeket Nektek!Addig is ezt küldöm!



Így biztos könnyebb dolgozni is,hogy nevet,mosolyog az ember!Nem Hugi??


Pusszanat:D

Andy


Kép








Kép
bandy27
 
 


andy, szuper jók megint a képeid! :lol: köszönjük!

ma erőt vettem magamon és végre mérlegeltem...+2 kg, gondolom a hormonkezelésnek köszönhetem.... nem annyira örülök, de hát ez van, ha ez az ára a babusnak, akkor hajrááááááááá! :oops:

eszméletlen szép ez a hóesés...egy nagy ablakkal szemben ülök, itt az irodában, tehát semmiről nem maradok le... 8)

andy, szegeden milyen idő van? :roll:
fáncsi
 
 


Lányok! Kaptam egy e-mailt, muszály megosszam veleteK! Ha valakinek egy kicsit disznó, attól elnézést kérek, de nekünk itt a " rendelőben" nagyon tettszet!


A fütyi kérelme:

Alulírott Hímvessző, jelen levelemmel fizetésemelésért folyamodom.

Indokaim a következők:
-Nagy mélységekben dolgozom,
-Bármely helyzetben először a fejem dugom be,
-Sem hétvégi, sem szabadságolási időszakom nincs,
-Nedves környezetben kell dolgoznom,
-Magas hőmérsékleten dolgozom,
-Fertőző betegségeknek vagyok kitéve.

Tisztelettel: Hímvessző

Tisztelt Hímvessző!

Miután kérelmét átolvastuk, az abban lévő érveket elemeztük.
Sajnálattal közöljük, hogy kérelmét a következő okok miatt elutasítottuk:

-Nem dolgozik napi 8 órát folyamatosan,
-Kis erőkifejtés után elszenderedik,
-Nem követi mindig a felső vezetés utasításait,
-Nem marad meg kijelölt helyén, gyakran elkódorog máshová,
-Nincs kezdeményezőkészsége, állandóan nógatni, motiválni kell, hogy munkába álljon,
-Munka lejártával munkahelyét mocskosan hagyja el,
-Nem követi a biztonsági előírásokat, mint pl. a védőruha viselete,
-Képtelen két egymás utáni műszakban dolgozni,
-Néha elhagyja a munkahelyét, még mielőtt a napi munkát elvégezte volna.

Ha mindez még nem lenne elég érv Önnek, megjegyezzük, hogy állandóan két gyanús zsákkal járkál.

Bérosztály.

puszi. Hugi
hugi206
 
 


Fáncsi!

Szegeden még nem esik a hó...de lehet,hogy du vagy este ideér!
Én is szeretem nézni,ahogy esik a hav,de takarítani nagyon-nagyon utálom,fúj!
Így azt sem tudom,mit vegyek föl holnap,mert a vonaton meleg van,kint hülye az idő...

Köszike a kép dicséretet!! :D :D :D :D

Kép







Kép







Kép







Nagyon-nagyon sok pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


hát ezek a képek, és ez a viccccccccccccc
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
fáncsi
 
 


Noki!

Megtudtad nézni az emilem??
Ha még nem,nem haragszom,csak ne hagyd ki:D :D


Na megyek kajcsit csinálni,mert kilukad a gyomrom!

Pussz:D
bandy27
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm, hogy közétek fogadtok.
Én 11-re mentem és 14 óra körül távoztam.
Képzeljétek, hogy egész éjjel nem aludtam, állandóan
kattogott az agyam. Nagyon félek a műtéttől.
Nem vagyok már mai csirke 36 leszek és elég nagyra nőttem :oops: :oops: :oops: Nekem vannak már gyerekeim, amikor születtek még nem volt fogamzás problémám.
Remélem tényleg "csak a mioma" az oka és még lehet kisbabám.
Hogyan működik a Ciris-be a műtét?
Reggel bemegyünk, saját vagy kincstári műtősrucit kapunk?
Műtét után aznap nem lehet felkelni? Katéteren kell pisilni?
A fájdalom műtét után azonnal jelentkezik?
Mennyire tudják csillapítani? Nagyon vérzik utána?- vagy mint egy menszi? Mi a megszokott ottani szerkó?- esetleg szabadidő ruci? Muszáj az átok hállóing? A szobában van wifi vagy valami? Hogyan lehet netelni?
Bocsi a sok kérdésért, a szorongás írt belőlem.
baba1973
 
 


Sziasztok
Andy
Sajna nem kaptam tőled mailt :(

Baba
Üdvözöllek közöttünk!
Én most sajna nem vagyok 100-as ,de majd jövök és mindent visszaolvasok és reagálok Én is :D
Puszi Neked!

Csajok
Vasárnap vacsicsatán voltunk és tegnap egész nap rókáztam :(
Na a lényeg,hogy este megint ügyeletre kellett mennem!
Most egy Nőci volt aki lekezelt és Uh-t is csinált!
Kiderült,hogy nem is lányom lesz ,mert a lányoknak ekkora szerszáma nem lehet :D:D:D
A párom is bent volt és elkezdett nevetni,hogy 4 nap alatt a lányból fiúcska lett :D
Én meg azon ,hogy vajon kitől örökölhette a nagy szerszámot :D:D:D:D:D:D:D:D
Na jó ez csak poén volt......nem tudtam kihagyni!
Most rohanok megint ,mert KV-t kell főzni meg söröcskét osztogatni......na meg a Férjuramnak teát készíteni ,mert ő a hav felelős lapátoló :D

Puszi mindenkinek!
Ja....a doki azt mondta ,hogy még 2x ecsetelnek és utána műtét....nincs mese....na ,de én azt nem akarom.....félek,hogy baj lenne belőle,mert akkor be is vérezhetek és akkor elveszítem a Bébikémet!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Baba
Táblához küld el az adataidat :D
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


nokikám, ennyit szenvedni! veletek mindig történik valami, nem semmi :( remélem egyszer már vége lesz és kiélvezheted végre a babavárás csodálatos pillanatait.. bízom benne, hogy műtétre nem kerül sor!!!!!
grat. a fiacskádhoz!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
máté lesz a neve ugye?

baba, sajna nem én vagyok a te embered, nem tok segíteni neked ebben a témában... :(
fáncsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?