Új privát üzeneted érkezett!

Helló Lányok! :)

Hugi köszönöm, talán már egy kicsit jobb a hangulatom, nem parázok.... most már nem rajtam fog múlni, nagyon remélem... :)
ha első körben összejöttek a dolgok, akkor mostanság fognak beágyazódni, mert ám ketten vannak, mondtam már???? :lol: :lol: :lol: ........bárcsak.........

Noki, végre én is bejelöltelek az iwiw-en. 8)

zsibyvel mi lehet már??? olyan régen jelentkezett! :)

zsu, már csak kettőt kell aludni! :wink: húúúúúúúú, de izgi! :)

andy mizu? :)

Sajna muszáj tovább dolgoznom.. :(

később jövök megint! :P

Üdv, fáncseszku :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem. Sajna most egy hétig nincs netem. Párom elvitte magával, és nincs egész héten Pesten. Egyedül vagyok. :(
Most sikerült egy pillanatra szereznem. Visszaolvasni majd hétvégén tudok, addig is küldöm a drukkokat, akinek szüksége van rá!!!!!! :D :D :D ++++++++++++++
Hétfői ultrahang eredménye: Egy baba van, a tökéleteske. :D Jó nagy a petezsák 20x22 mm-es. 14-én megyek újra ultrahangra. Majd beszkennelem a képet, és eküldöm, hogy meg tudjátok nézni, ha érdekel Benneteket! :)
Noki, légyszi egyik szivet a táblázatból vedd le nekem.

Millió puszi mindenkinek!

Hétvégén mindenhez jobban hozzá tudok szólni, vigyázzatok nagyon magatokra!!!!!!
zsiby
 
 


Hello lányok!
Zsibi!
Ez nagyon jó hír, hogy minden OK a "tökéleteskével"!

Morozov mamóka!
Ha olvasod, akkor este hívjál!

Lányok! Lenne egy kérdésem azokhoz akiknél már csináltak lombikot itt a C-ben. Azt kérdezném, hogy ezt a bizonyos TORCH vizsgálatot ott csinálták meg, vagy meg lehet a körzeti orvossal csináltatni? Nekem azt mondták, hogy meg lehet a körzetinél is, de a körzetim meg azt, hogy nem. Nem lenne mindegy, mert 23.500 ft. Ha valaki tudna rá válaszolni, azt megköszönném!

Noki!
A táblázatba beirhatod, hogy már szedem a fogigátlót, és márc.13. punkció.


Mindenkinek puszi: Hugi
hugi206
 
 

 
 

Hello lányok!
Zsibi!
Ez nagyon jó hír, hogy minden OK a "tökéleteskével"!

Morozov mamóka!
Ha olvasod, akkor este hívjál!

Lányok! Lenne egy kérdésem azokhoz akiknél már csináltak lombikot itt a C-ben. Azt kérdezném, hogy ezt a bizonyos TORCH vizsgálatot ott csinálták meg, vagy meg lehet a körzeti orvossal csináltatni? Nekem azt mondták, hogy meg lehet a körzetinél is, de a körzetim meg azt, hogy nem. Nem lenne mindegy, mert 23.500 ft. Ha valaki tudna rá válaszolni, azt megköszönném!

Noki!
A táblázatba beirhatod, hogy már szedem a fogigátlót, és márc.13. punkció.


Mindenkinek puszi: Hugi
hugi206
 
 


zsiby, grat. TÖKÉLETESKÉHEZ :lol: :lol: :lol: további jó egészséget kívánok neki, és persze a kedves mamájának is! :lol: :lol: :lol:

üdv, a kúpkirálynő :lol: :lol: :lol: (remélem nem voltam nagyon gusztustalan) :roll:
fáncsi
 
 


Fáncsi,de az voltál,de jót nevettem :D:D:D
Zsiby...nagyon gratulálok a Tökéleteskédhez :D
Remélem nem voltál azért csalódott,hogy egy baba van?!
Hugi
Szerintem a TORCH-ot csináltasd meg máshol,mert elméletileg ez ingyenes máshol.
Én azt hiszem úgy volt ,hogy a MÁVba csináltatom meg ,de aztán kénytelen voltam a Cirisbe,mert majdnem kifutottunk az időből :(

Ja! És üdv csajok az iwiw-en is :D
Puszi mindenkinek!

Andy
Holnap küldöm a receptet,de eddig feküdtem és fogalmam sem volt,hogy a Párom hova tette....mert nem a helyére vissza természetesen :D

Már megvan,de most jönnek a barátnőmék hozzák a meghívót a vacsoracsatára,mert mi ezzel hozzuk össze a baráti társaságot,mondjuk csak minden második héten :D
Mi egy hónap múlva leszünk házigazdák ,de már most izgulok.....10emberre főzni...nem semmi :D
És ,hogy hova ültetem le őket enni :D:D:D Na ez is rejtély!

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Zsu, Megy ma az Ovitrell? De jó! :D Hamarosan jönnek a picik a pocidba! :D Küldtem neked privit a nevemmel az iwiw-hez. Ha valaki még szeretne ismerkedni az iwiw-en, nyugodtan küldjön nekem is privit névvel, címmel, bankszámlaszámmal és titkos kódokkal! :lol:

Zsiby, gratula Tökéleteskéhez! :D Írtad, hogy egyedül vagy, de már nem vagy egyedül egy darabig, ha egyedül vagy is. 2 in 1. :wink: Jól vagy amúgy? Hányinger? Rókakoma? Alvás?

Miket írtok ti Csajok…. TORCH…nem is tudok róla, hogy ilyet csináltak volna nekem bárhol is. Pedig emlékszem, anno mikor Nokinak csinálták még vissza is kérdeztem, hogy mi az.

Noki, jobban vagy? Dokik mit mondtak? Biztos hogy neked most 10 emberre kell főznöd? Nagyon jól hangzik a buli, de lehet, neked ez most megerőltető lenne, nem?

Mancs, Enikő, voltatok ma a Ciris-ben? Mi volt? Meséljetek!

Andy, hol vagy? Ugye minden renden?

Normális műsor nem lévén a tévében ma is dvd-zünk. Asszem SOS szerelem lesz a menü. :D

Jók legyetek és írjatok, mi van veletek!
tocsa
 
 


Sziasztok lányok!
Hugi itt voltam,de elfeledkeztem,hogy nem tudlak hivni mert koncertre megyünk!Holnap mikor hivhatlak,vagy este itt leszek Puszi Marcsi
morozov mamoka
 
 


Jó estét mindenkinek!
Tocsa! :D
A TORCH az egy olyan vizsgálat, amiben nézik a hepa B,C, Varicella, parvovirus,barr-epstein, rubeola,cytomegalovírus...stb.
Hogy miért kell azt nem tudom! Főleg,hogy én úgy tudom parvovirus a kutyáknál van!? :evil:
Mamóka! :D
Minden nap este 7 után hívhatsz, de van skype is, meg msn is!

Puszi mindenkinek! Hugi. :wink:
Kép
hugi206
 
 


Hugi, Köszi. Ilyenek nekem voltak a Ciris-ben, de még az alap kivizsgálás részeként. Aztán Hepa-t ismételni is kellett, így az tuti megvan.
tocsa
 
 


Csajok!

Csak gyors hír, remélem ma estétől már többször fogok jönni,akkor majd visszaolvasok.
Endometrium 11, mindkét oldalon sok(tizenvalamennyi oldalanként) tüsző, szép nagyok, 18- 22mm között.
Éjfélkor kaptam meg a tüszőrepit, péntek reggel 8-ra mehetünk punkcióra. :lol:

Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó reggelt lányok!
Tocsa! :D
Igen, biztos megcsinálták Neked is . De az a legrosszabb, hogy ezt minden egyes beültetés elött meg kell csináltatni! :evil:
Zsu! :D
Ez nagyon jó hír! Hurrá! Nagyon-nagyon drukkolok! Hajrá tüszők!!! :D :D :D
Mindenkinek pussz! Hugi.
hugi206
 
 


szép jó reggelt!

zsu, holnap reggel ilyenkor már.... hú-ha nagyon szorítok ám! :lol: :lol: :lol:

lányok, azt álmodtam, hogy nincsenek babáim :cry: vagyis voltak, de már nincsenek meg :cry:kb. 5 körül ébredtem fel és azóta nem vagyok százas... :?
remélem, hogy ez csak egy buta álom volt! most próbálom elterelni a gondolataimat erről az egészről... :oops: :oops: :oops:
péntek 13-án minden kiderül, talán még előbb is... :roll:

bocs, hogy megint fárasztottalak benneteket! :shock:

fáncsi
fáncsi
 
 


Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.02.05 19:32-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
Nagyon jó a táblicsku! :D
Szerintem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy köszönjük szépen, hogy ennyit bajlódsz vele!! :wink: :wink:

Puszi:Hugi.
hugi206
 
 


noki, nagyon szuper a táblázat :!: köszönjük! :lol:

nálam a teszt időpontja 02.13.


:lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Fáncsi.
Azért nem írtam be,mert láttam ,hogy izgulsz emiatt(babona) :)
Javítom :)
Puszi
Ja!
És köszi a dicséretet a tábláért!
Neked is köszi Hugi :)

Kép
noki&potyi
 
 


kedves vagy! :) köszönöm! tényleg nagyon izgulok! :oops:
pedig tudom, hogy nem kéne és értelme sincs... :evil:
fáncsi
 
 


Már nem is tudom,hogy ki írta múltkor azt ,hogy egy nagy aggódás lesz az életünk mostantól kezdve :D
Mennyire igaz.
Hozzá kell szoknod :D Ha a pocakodba lesz a baba akkor ez amit most érzel az csak erősebb lesz :D
Szorozd meg a mostanit 100-al :D:D:D
Komolyan így lesz, de ez szerintem teljesen normális!

Kép
noki&potyi
 
 


emlékszem is, köszi :) azt hiszem tocsa írta, nagyon jól levezette a dolgokat :wink:
fáncsi
 
 


Amúgy Én a 13dik hét miatt aggódtam :D
A 13miatt :D babona.....és vérezgettem is egy kicsit és napok óta feküdnöm kell.
Tuti a tudatalattim besegített ebbe,hogy ilyen állapotba legyek :D
Viszont nincs semmi baj, se velem , se a picimmel :D
Remélem :roll:

Kép
noki&potyi
 
 


az igazság az, hogy nekem még a 13-as szám soha nem hozott szerencsét... :( talán ezért is félek ennyire a jövő héttől... :( :(

noki, te éreztél valamit a beágyazódáskor?

örülök, hogy veletek minden rendben! :lol:
fáncsi
 
 


Fáncsi
Nekem azt mondta V doki,hogy ha szurkál és döfköd akkor tuti a dolog :)
És én szinte folyamatosan azt éreztem az első hetekbe....és még most is :)

Kép
noki&potyi
 
 


Hol vagytok csajok ?
Csak Én szedek itt egyedül Béres Cseppet ?????

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre itt vagyok!!!Annyira hiányoztatok,hogy nem tudom leírni!!!
Teljesen elvonási tüneteim lettek!!!Memória bővítés volt az összes gépen+az egyiknek még vinchester is....

Jó sokat írtatok...de végig olvastam mindent :D :D

Roni!

Nagyon sajnálom,hogy így alakultak a dolgok!!
Írtam Neked privit még a hét elején!!

Zsu!

Nagyon szurkolok holnapra,veled vagyok!!

Fáncsi!

Mennek 1000-rel a drukkok továbbra is!!
Ne idegeskedj és ne képzelődj,ne álmodj rosszakat!!

Zsiby!

Utólag is boldog szülinapot kívánok!! :D :D :D
Gratulálok TÖKÉLETESKÉHEZ!!
Vigyázzatok magatokra!!

Noki!

Egyre szebb a táblicsku,köszönjük!!
Hogy vagytok??Minden rendben??
Néztem a legújabb pocis képed...hét egy kicsit irigy vagyok,de már remélem nem sokáig!!
Nekem is ekkora most egyszemélyesen a pocakom...mi lesz így később??Nem hiába hív a legjobb barátom pifi-pufinak...


Holnap jövök!!

Legyetek jók és álmodjatok szépeket!!

Pussz mindenkinek!! :D :D :D

Andy
bandy27
 
 


Zsiby!

Bocsesz!!Előre is boldog szülinapot kívánok!!

Kép








Sok pussz!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Itt is egy dolgozó nő jelentkezik be.

18-án megyünk lombik ügyben konzultálni!!!!! Vége történik vmi nálunk is!!!!!

Egyébként egyik knőm az I.női klinikáról áradozott ma. Van vkinek tapasztalata a hellyel kapcsolatban?

Noki!

Nem nagy történés, de lsz írd be a táblába, mert én most olyan boldog lettem ettől :lol:

Fáncsi!

Nyugi! Én is hiszek a péntek 13-ba. És Téged megismerve, olyan meghökkentő személyiség vagy, a szó jó értelmében. Már el is képzeltem a családod arcát, amikor elmeséled, hogy péntek 13-án tudtad meg, útban van a bébi. Tuti mindenki leboszizna Téged :D

Szép estét,
Roni
roni34
 
 


Sziasztok Lányok,

Gyors bekukk, mert már nagyon álmos vagyok, de mielőtt elutazunk 3 napra szeretném tudni, hogy jól vagytok.

Fáncsi, ne idegeskedj. Picit izgulhatsz, de no para. :D Sikerülni fog, sőt már sikerült is. :D Tudom, mindeg ez a két hét a leghosszabb, de a fele már el is telt.

Andy, már kezdtem aggódni, hogy így eltűntél, de megnyugodtam. :D

Roni, örülök, hogy újra pozitívan látod a dolgokat és jó kedved van.

Zsu!!!! Ezerrel mennek a drukkok holnapra! Kívánom, hogy minden a lehető legjobban sikerüljön és szombaton is sokszor fogok gondolni rád, amikor megtudod hogy mennyi petike termékenyült meg. Csuriban a kezem!

Amúgy én is megyek holnap inzulin rezisztencia vizsgálatra. 3 vérvétel 8-kor, 9-kor és 10-kor, úgyhogy jó sokáig ott leszek. A feltáró műtétet is holnap beszéljük meg.

Noki, Fáncsi, vigyázzatok a kicsikre nagyon!

Kockáspléd, olyan jó lenne tudni rólad valamit. Nagyon remélem, hogy hallgatásod oka nem valamiféle rossz hír.

Kedves Lányok, vigyázzatok magatokra és legyetek jók...ha tudtok! :D Vasárnap este jövök újra.

Jó éjt
tocsa
 
 


jó estét kívánok! :lol:

gondoltam, azért csak beköszönök! :)

csajos mozizáson voltam...olyan igaziasat sikerült kifognunk -a csajok háborúja- címmel :shock: nem volt semmi...egy ilyen filmet, csak mi nők élhetünk túl.... :shock:

roni, a családom biztos nagyot nézne, ugyanis fogalmuk sincs az elmúlt hetek történéseiről.... :roll: de majd utólag szépen beszámolok ám mindenről... :)
örülök a konzi időpontodnak! :)

tocsa, köszi, igyekszem vigyázni "magunkra" :lol:
te is vigyázz magadra! jó utat és már nagyon várunk vissza! :lol:
üdvözlöm v dokit, meg a többieket! :lol: :lol: :lol:

zsu, holnap sokat fogok rátok gondolni és persze egész nap szorítok értetek! :lol:

andy, de jó, hogy itt vagy újra! :lol:

noki, én is szedem a béres cseppet. :lol: :lol: :lol: szerintem az okozhatta ezt a fórum függőséget. :roll: :roll: :roll:

puszi azoknak, akiket most nem szólítottam volna meg!

most teperek alukálni, mert holnap vár a meló. :(

szép álmokat! :shock: :shock: :shock:
fáncsi
 
 


szerintem hamarosan bekrepál ez a fórum hozzászólok hiányában. :cry: :cry: :cry: pedig kár érte. :shock: .....de nem fogom ám hagyni! én majd mindig beírok valamit.... :roll: :roll: :roll:

remélem azért mindeki jól van :!: :?: :?: :lol: :lol: :lol:

jó étvágyat az ebédhez! :P
fáncsi
 
 


Én itt vagyok napközbe csak délután kell az urammal foglalkozni és akkor nem tudok mindig jönni :)
Na olvasok és írok mindenkinek....remélem,hogy mindenkinek :roll:

Kép
noki&potyi
 
 


Andy
Örülök ,hogy vagy megint...már nem tudtam elképzelni ,hogy hol lehetsz!
Köszi a poci dicséretet.....,de Én most érzem ,hogy fogytam...és látszik is...
Vicces...azóta fogyok amióta tudok enni :D
Zsu
Várunk nagyon!
Kérünk majd beszámolót :)
Roni
Javítottam a táblázatot, és hidd el nem csak Neked lesz nagy nap ,mert mi is veled vagyunk és drukkolunk nagyon,hogy minden okés legyen!!!
Tocsa
Merre lesz a kiruccanás?
Kérünk majd tőled is élménybeszámolót :)
Szóltam a fentieknek,hogy legyen már végre jó idő és jól tudjátok magatokat érezni :D
Fáncsi
Én itthon néztem meg ezt a filmet ,mert letöltöttem,de húúúú nagyon kemény volt :)
Ennyit visítani, meg ennyit nyavalyogni mint azok a csajok a filmbe :shock:
Én nem voltam tőle elájulva egyáltalán!
A bérescseppel kapcsolatba annyit,hogy okozhatja az a függőséget,de próbálj szedni hozzá C vitamint és akkor enyhül egy kicsit :D:D:D:D
Néha amúgy valóban pang a fórum néha meg pörög,de gondolj bele amikor Én július végén egyedül egymagamnak írkáltam az milyen volt :)
És látod mennyien lettünk!
Imádom Én is amúgy :)
Azon gondolkodtam,hogy már nem is tudnám elképzelni az életem net nélkül és a fórum nélkül :oops:

Le kellett cserélne a vonalzómat ,mert bekrepált!!!
Azt írta ki ,hogy 13hetes vagyok :(
Micsoda sértés :)

Kép
noki&potyi
 
 


noki, de cuki a pocid! :lol: nagyon tecccccccccik! :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Köszi Fáncsi :oops:

Éppen névmisztikás oldalakat kerestem és találtam is egyet.
Hegedüs Máté-ra ne tudjátok meg,hogy milyen rosszakat ír :(
Pedig Én annyira Mátét szerettem volna ha fiú :(

Nézzétek meg
http://www.ezo.hu/index.php?id=110

Kép
noki&potyi
 
 


Itt van még egy és ez viszont jót ír :)
Na most akkor minek higgyen az ember.....azaz melyiknek ?!
http://astronet.hu/index.php?apps=szammisztika

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Ma kaptok egy kis meglepit tőlem :D :D :D
Elnézést attól,aki már unja!!

Kép







Kép






Nagyon szép napsütéses napot!!
Pussz mindenkinek!!




Andy
bandy27
 
 


SZiasztok!

Most már itthon. Megyek aludni, mert álmos vagyok. Persze, hogy ott nem aludtam semmit, csak amíg tartott a kómás állapot.

Jó hír: 21 petesejtünk lett.
Holnap majd telefonál a biológus,hogy mennyi termékenyült meg. Pusz mindenkinek.
Ha kialudtam magam jövök.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu
Örülök,hogy túl is vagy rajta :)
Aludj egy nagyot!!!
Nagyon drukkolok a piciknek ,hogy jól sikerüljön az éjszakai szerelmük és sok-sok megtermékenyüljön :D

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


zsu, grat. mind a 21-hez :D :D :D szorítok, hogy jó sokan egymásra találjanak...milyen szép is a szerelem... :D :D :D

noki, nem is hallottam még a névmisztikáról...ez nekem most teljesen új dolog volt. :shock: :shock: :shock:

andy, köszönjük a képeket! :) :) :)

további szép estét mindenkinek! :wink:
fáncsi
 
 


Sziasztok lanyok
csak most sikerult irnom.
Szoval szerda, csutortok azzal telt,h. vizsgalatok. Ferjemnel, nalam, as zokasosak. Vegeredmeny az latt,h. a ferjem tokeletes, nalam pedig a bal petefeszkem amely pcos, mas problema nem merult fel, csaka hormon haztartas miatti problemak, ami miatt nincs pe-em ezert ajanlotta a V az inszemet vagy ha biztosabbra szeretnenk menni akkor a lombikot. MI igy elsore persze az inszemet vcalasztottuk, meert kevesbe megterheto es joval olcsobb is. Ugy hogy kb. marc elejen megyunk inszemre, addig megkell jojjon, es irany a Clostyl meg a fostimon in.
Az inszemes csajoknak fogok irni privit mert nem vagyok tisztaban dolgokkal.
ZSibinek nagyon orvendek, es akiknek lesz lajd a jovo heten nagyon szoritok.
mindenkit puszilok, koszonom,h. ram is gondoltatok.
enierdelyi
 
 


Szia Hugi
Itt küldöm a SKYPE cimem :mamoka22
Majd nézem mikor vagy fent!Puszi Marcsi
morozov mamoka
 
 


Zsu!!!!!
Mennyi sejted termékenyült meg????
Írj kérlek ,mert nagyon kíváncsi vagyok.....sokat drukkoltam és tudnom kell ,hogy ért e valamit vagy sem :D

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Enikő
Örülök ,hogy végre fény derült a problémákra és nincs nagy baj!
Remélem elsőre sikerül majd az inszeminációtok!!!

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Zsiby
Nem tudom ,hogy pontosan mikor is van a szülinapod,de engedd meg ,hogy Én is Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánjak Neked!!!
A legjobbakat kívánom!
Vigyázz magatokra nagyon!
Sok puszi
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


sziasztok!

végre én is megérkeztem. :o

időközben leutaztunk a szülemihez vidékre, de szerencsére itt is van net... :wink:

zsiby, szeretnék csatlakozni nokihoz és ezúton boldog szülinapot kívánni neked! :lol:

enikő várom a kérdéseidet, írj csak nyugodtan! :)

zsu, hahóóóóóó, mizu veletek? mennyire volt termékeny az éjszaka? :roll: én nagyon szorítottam ám... :) :)

további szép napot nektek! :D
fáncsi
 
 


húúúú csajok nem is tudom....de nekem annyira rosszak mostanság a megérzéseim... a hülye álmom óta nem igazán érzem, amit szerintem most érezni kéne..vagy nem is kéne semmit, csak azt hiszem? szóval már két napja folyamatosan olyan mensis érzésem van, fáj a hasam és a derekam, amit nagyon utálok...attól félek, hogy hamarosan megjön... :cry: :cry: ami persze benne van a pakliban, de akkor is.... így hát most valahogy elszálltak a pozitív gondolataim, mondhatnám azt is, hogy nem vagyok a toppon érzelmileg.... szörnyű ez a várakozás, lassan telnek a napok, a bizonytalanságtól kikészülök teljesen.. :oops: legalább ma sütött napocska, amitől egy picit jobb lett.. :roll: vagy lehet, hogy csak d vitamin hiányom van? na mindegy is...majd meglátjuk a jövő héten...
:shock: :shock: :shock:
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Ma megjött,de én olyan szarul vagyok...fáj a derekam(leakar szakadni),görcsöl a pocakom :( Tegnap meg volt az előszele...akartam még írni este nektek,de már 3/4 9-kor bevégtam a szundít.Szóval biztos 20-án lesz az inszem...

Fáncsi!

Lécci,lécci ne legyél ilyen...élvezd,hogy sűt a napocska,tereld el a negatív dolgokat a fejedből!!!Álmodj szép dolgokról!!

Noki!

Holnap megírom milyen volt a palacsinta.Hálás köszönet a receptért!!Hogy vagytok??Most mit kívántok??

Zsu!

Már ideges vagyok!!Mit mondtak hányan vannak a picurkák??Hány naposan kapod vissza őket??Tegnap egész nap drukkoltam Neked és sokat gondoltam Rád!!


Pussz mindenkinek!
Andy
bandy27
 
 


Szép jó estét lányok! :P
Zsiby! :D
Én is kívánok Boldog szülinapot, és minden jót a kisbabádnak is a pocidban! :D
Noki! :P
Nagyon édes a pocid, már tök jól gömbölyödsz! Hogy vagy? A rókák járnak még feléd? :evil:
Zsu! :P
Nagyon sokat gondoltam én is rád,és örömmel olvastam, hogy mennyi petesjted lett. Ügyes voltál!!! :D
Mit mondtak azóta hány szerette meg apa " cuccait"?
Fáncsi! :P Negatív gondolatok hess-hess! :arrow:
Igaza van Andynak, hogy élvezd a szép időt, sétálgass egy kicsit, tévézgessél...stb! Holnaptól áll. jön a hó, azért szánkózni ne menjél , de abban is jókat lehet sétálgatni! :wink:
Mindenkinek akiket nem szólítottam külön meg, azoknak is minden jót és kitartást kívánok!

Pussz.Hugi.

Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Mai meglepim Nektek és különösen Fáncsinak,hogy jobb kedve legyen,ne gondoljon rosszra!

Kép






Kép









Kép







Pussz mindenkinek és nagyon szép álmokat!

Andy
bandy27
 
 


Kép








Kép









Kép










Na mostmár megyek szundizni...holnap jövök!

Andy
bandy27
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?