Új privát üzeneted érkezett!

Kike! Sajnos fogalmam sincs, hegesztés vagy vmi. ilyesmi? Én nem értek ehhez.
De annak örülök, hogy ma már végre szebb színben látod a világot! :lol:
Vendég
 


Kubu, szép a kutyus, de én félek tölük... :cry: :oops:

Dodó, köszi!

Viki, most ébred éppen! várjuk a dr-nénit megnézi mert még mindig elégé köhög.
20 perc az nem valami sok, nálunk általában mindig ennyi a napközbeni alvások hossza, még szerencse h 3szor alszik!

Kike, nekem nincs ötletem!
bencuri
 
 


Bencuri!
Zeusz pont az én "terápia" kutyám! :lol:
Én is betegesen rettegtem tőlük, míg meg nem kaptam Őt! Persze az első kutyus akivel megbarátkoztam az Zeusz Nagynénje volt, majd az Anyukája, ugyanis azt mondták a tenyésztők addig nem kapom meg míg meg nem haverkodom a nagyobbakkal.

Neked is ezt javaslom!
Vendég
 

 
 

Kép
most ezt az egyet tudtam lekicsinyiteni mert hiv Gombi!
bencuri
 
 


Jaj, de szép Szonja!!

Kike, pont azért írtam, hogy felcsigázzalak! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Kubu hát nem is tudom...., meg úgyse tudnánk hova rakni..., pedig régebben spánielt szerettem volna! de már letettem róla.

Köszi Pati!
bencuri
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:23-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:23-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:24-kor.
Vendég
 


Jaj lányok, ti tényleg fantasztikus csapat vagytok, millió köszönet a segítségért!
Csőrös varázsitató kipróbálva, medela pohár is, sinlac is. Sinlac eléggé megfogtak, azóta nem igazán mertem, szürkét is kakilt tőle, igaz anyatejbe kevertem, és azt állítólag nem szabad.

Kíra most 6,8 kg, de január 8án 6, 85 volt, és már volt 7,09 is.

Mi a XI. kerületben lakunk, bár nem tudom meddig maradunk együtt apával...

kat, épp most adtunk neki egy kis cukros vizet, még a kórházban kapott. de oké, akkor csak sima víz. azt mondod ne keljek fel hozzá? Eddig ezt nem mertem, mert az éjszakai etetések teszik ki az egész napinak több mint a felét. De lehet, hogy megpróbálom.
Nálatok beindult a hízás?

Akik antibiót szedtek, a babák hogy reagálták? További étvágytalanság?

Kép
tamaraildi
 
 


Ildi! Sajnálom, főleg a férj dolgot. Szerintem próbáld meg azt amit Vkata mond!

Szonaj nagyon cuki!


Köszi mindenkinek a munkával kapcsolatos hozzászólásokat!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Még csak most érek ide. Visszaolvasok, de előbb megírom mi van velünk.
Tomit ma visszavittem a dokinénihez. Piros a torka, láza is lett, és megint megy a hasa. Most annyi gyógyszert kéne szednie, hogy szerintem jól is lakik vele. Amoxicillin, Ambroxol-Q, Sinecod cseppek, Panadol, Garasone cseppek az orrába, meg Cebion.
Az Amoxicillint délben kapta először, ki is hányta, úgy ahogy van. Kajcsizni se kajcsizik rendesen... szólva nagyjából ennyi.

Megyek visszaolvasok.

Kép
zsuzska72
 
 


zsuzsa!
Sajnálom, hogy Tomcsi ilyen beteg!

Ildi!
Pároddal nem lehet, hogy csak a nagy feszültségek miatt ilyen a helyzet?

Julcsinak drukk továbbra is!

d.dodó
 
 


Dóriknak Boldog Névnapot! :)

Kép
zsuzska72
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:25-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:25-kor.
Vendég
 


Bencuri:szia,nagyon édes Szonja! :D

Patr:Zsoltikát még meg sem dicsértem,nagyon édes!
Keddig csiga lesz belőlem :lol: :lol:

Ildi:sajnálom a sok gondot!
Én sem igazán értem ,hogyhogy csak álmában lehet etetni!Kitartás!!

Úgy tűnik-kopp-kopp,hogy talán sikerült megcsinálnia a csövet Apának! :) De még nem kiabálom el!Még tölti fel vízzel,aztán befűtünk,és kiderül! :roll:

Domi,tegnap is meg ma is nagyon sokat evett,de a cicit kissé hanyagolja,olyan téren,hogy már öt percig sem szopizik,talán csak két percet,kivéve lefekvés előtt,és éjszaka,akkor többet,de nappal meg csöpög a tejcim,mert nem szívja ki rendesen.
Cicim még mindig fájogat :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, nem baj! Csigásodj csak! :lol:
Drukkolok apának, hogy ő nyerjen, a csővel szemben!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:26-kor.
Vendég
 


Szonci nagyon édes! Doki mit mondott? Dödi hogy van?

Lackóm kinyúlt.

Szép álmokat Hölgyeim!

Kép
20150601134430
 
 


Kata, ne dugulj el :) olyan jókat írsz.

A doki a fogyásra annyit mond, hogy ne méregessem, és adjak neki virslit, meg disznósajtot, mert a disznóhús a legegészségesebb. De hát én sem eszem meg a disznót, csak ha nagyon muszáj, pl. vendégségben, agol nagyon ciki lenne... :) Igazából most fogyott le ez alatt az egy hét alatt, tehát amikro már nem volt egészséges, de akkor is aggaszt.

Most megettünk 40 ml sinlacot, hú, nálunk már ez is nagy szám! Nem mertem bele tenni semmit, gyümölcsöt azért nem, mert este van, zöldséget pedig nem is tudom miért. :)

Igen, apával a feszültség miatt van feszültség. :)

Dóriknak és Titának boldog névnapot kívánunk szeretettel!

Kata, a vércukor szintet honnan lehet tudni. Ha megnézem a vérképét, azon elvileg rajta van, ugye?

Hála, hála és köszönet NEKTEK a sok kedves szóért és biztatásért!

Kép
tamaraildi
 
 


sziasztok!

ma is el voltam tűnve sajnos...
délelőtt sétáltunk egy nagyot. bevásároltunk. vettünk salátát, céklát, kelkáposztát, krumplit (ezeket bencének) meg még egy csomó mindent a háztartásba is.

épp most végzi ki a salátafőzeléket :D izlik neki :D

aztán délután meg anyósomék voltak itt. aztán tescoztunk velük. vásároltak, mi meg elkisértük őket.

kapott bence tányérkát is, mert a másikat már kinőtte :) abba nem fér bele két üvegnyi bébiétel egyszerre :D :D


fotóztam a salátafőzit :D majd hozom a képeket.


mindenkinek tündérszépségesenszép álmokat kívánok! még jelentkezek ha lesz időm és engergiám, de még mosogatnom kell és elpakolni, de már most ki vagyok purcanva.

Kép

Kép
timi1982
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:26-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:27-kor.
Vendég
 


kata!
igen csináltam karfiolt is már. azt még ugy nem ette hogy karfiol-krumpli, de mint vegyesfőzi (karfiol-krumpli-répa-kelbimbó) már ette. ugy bejött neki. magába nem tudom megenné-e. a kelbimbó-krumplit nem szereti :D habár annak sokkal intenzívebb íze van.
ezért vettem most kelkáposztát. megkóstoltam, ennek igy nincs olyan intenzív ize mint a kelbimbósnak volt.
majd holnap letesztelem. veszek majd elő a fagyóból csirkemellett hozzá.

dóri hogy érezte magát ma, ezen a szép napon? ;) ünnepelt ezerrel?? :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Sok boldog névnapot az illetékeseknek!

Véda köszönjük szépen a horoszkópot! :)

Kike nagyon drukkolok hogy jó legyen a cső!

Szonja nagyon szép! Olyan szépséges szeme van! :)

Ma mi is kihasználtuk a jóidőt, és elmentünk tescóba, meg jó nagyot sétáltunk a városba! Bár ennél rosszabb idő már ne lenne!
Olyan tavasz érzetem volt ma, és ez annyira jó! És képzeljétek megvan a második fogunk. Ma vettem észre neki. Hát ezt nem is gondoltam volna hogy szinte 4 napon belül 2 foga lesz. :D

Timi úgy irigykedem hogy ennyi mindent csinálsz Bencusnak. Jöhetnél hozzánk is főzni Vivinek. A te főztöd hátha jobban bejönne neki mint az enyém! :wink: :D

Kép
linda24
 
 


Halihó!

Gyors bekukk. Délután barátnőztünk ( Adél is én is- barátnő plusz a leánya :wink: ) és nagyon jól éreztük magunkat. :)

Az utolsó két oldalt nem olvastam, remélem Ildi jött és mindenki jól van.

Patri! Csak Neked, megvannak a jegyek!!! 4-et kellett vennem.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


Na, szépen alakul a helyzet... :(
Zoli fosik, hány!
Remélem én megúszom!


Eldugultam! Mindenkinek jó éjszakát kívánok!

Kép
zsuzska72
 
 


Kata: Bevallom tejpépet még nem próbáltuk, mert 2x volt véres kakija, így én sem ettem tejtermékeket, igaz mostanában ettem néha sajtot, és csokit is, márpedig abban is van tej, és véres kaki azóta sem volt. Szerinted azért megpróbáljam?

Cimusüveget szerintetek melyiket próbáljam meg? Olyan jó lenne, ha enne abból. A csőrös poharat inkább rágicsálja, majdnem leharapta ma is a gumiját. :)

Akik már alszanak azoknak szép álmokat és hosszú, ébredésmentes éjszakát!

Kép
tamaraildi
 
 


még gyorsan jöttem, tudtam h mit akartam, de elfelejtettem:

Dóribabának és Véda Dórinak és Dodónak boldog névnapot és Titikém neked is!


Ildi, akkor lehet h mi nem is lakunk olyan messze egymástól! 11ker-be merre?
Kírának jobbulást!

köszi csajok a dicséretek Szonc nevében!

Vikikém szép álmokat nektek!
Doki azt mondta nagyon piri a torka, a tüdeje se tiszta! :cry: kaptunk a.b-t, de még nem kell elkezdeni szedni, hétfőn még beszélünk róla!
Dödi, elkapta Szonctól lázas, egy kicsit nyügi!

Zsuzszka jobbulást nektek!

A.Kata, Julcsinak megy a drukk! Remélem párja vele lehet a szülésnél ha úgy adódik!
bencuri
 
 


zsuzsa!
Reméljük, hogy nem kapod el!

Andi? nicike?

d.dodó
 
 


Linda gratula a fogacskához!
bencuri
 
 


késön értem ide ...sehol senki
:cry:
bencuri
 
 


sziasztok lányok

vissza olvasni meg sem probálok

igy nem tudom kivel mi van de megfogadom hogy ujbol jövök és gyakrabban

még mindig zombi vagyok
MÁR KINN VAN A 6-IK FOGA IS és jönn a többi
mennyi is lesz????????????????????????

ja és nagyon beteg mag van fázva taknyos lázas és köhög
a dokinö azt mondta az antibogyot még ne kazdjem el csak vasárnap és akkor is csak akkor ha lázas lenne még akkor

mert jan elején volt tüszös a mandulája
hát nem is tudom
szegénykém enne de nem nagyon kap levegöt hiába szivom neki az orrát

a nagy ct-je is negativ hálistennek

NEHARAGUDJATOK RÁM CSAJOK

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Bencuri!
En vagyok! Jobbulast a picuroknak!

Dorikanak es a Vedanak Boldog nevnapot! (bar mindjart vege :( )

Kata!
De akkor mit csinaljak vele ejjel???? Meg esetleg szopira visszaalszik,de anelkul esely sincs. Lehet h nalunk is ez a baj,h hozzaszoktak es azert kelnek. De en hagyhatom sirni,de 1orat is vegiguvoltenek,felhuzza magat,megjobban uvolt es total folyik rola a viz. Ekkor mar nyugtatni se tudom,mert meg se hallja.Orditani meg csak nem ordithatok :lol:

Ildi!
Mam cumi? Az eddig mindenkinek bejott. Fecskendovel se tudsz beletuszkolni? Tudom h hosszu tavon nevetseges,de hatha aztan kesobb kicselezheto.
Vendég
 


Bencuri én még vagyok,csak már olvasó üzemmódba. Már látszik hogy jön a hétvége!

Kép
linda24
 
 


Ronix hú gratulálok a fogacskákhoz.Nagyon megszenvedtek velük?

Kép
linda24
 
 


Kike, van valami forrasztóolaj vagy forrasztóvíz, ami 200-300 Ft és ha azzal lekezelitek a forrasztás előtt a csövet, akkor ragad rá a cin, mert megmarja a vasat. :) (Nem én vagyok ilyen okos, hanem a férjem. :) (közben látom, hogy már talán sikerült... :)

Tamaraildi, nekünk tényleg okozott kis étvágytalanságot az antibogyó, de ha kell, kell. Amúgy mi is csak most léptük át a 7 kilót, amikor betöltötte a hét hónapot. És ebben az a durva, hogy 2 hónaposan volt 5 kiló... Apával már régen is ez volt a helyzet, vagy csak mostanában durvult így el?

Képzeljétek, ma megint voltam sétálni azzal a csajjal, akivel a múltkor ismerkedtünk meg. És hihetetlen, hogy mennyire hasonszőrűek vagyunk!!!!!!!! De nagyon durván. Mintha ezer éve ismernénk egymást. Tök ugyanaz a stílus, tök ugyanaz a felfogás. Szóval nagyon durva. Eredetileg csak sétának indult, 11-kor találkoztunk (náluk parkoltam le, mert igaz, hogy csak két utcára lakunk, de Pestről jöttem haza) ezért a házuk elé mentünk vissza. Mondta, hogy menjünk még be. És háromig be sem állt a szánk. :oops: :oops: :oops: Gyerekeket persze közben megetettük, meg játszottunk velük, de nagyon durva volt. :) Akkor is csak azért hagytuk abba, mert neki is indulnia kellett, meg hozzánk is jöttek... :) De holnap folyt köv. Hú csajok, nagyon jó volt. Főleg, mert én olyan emberke vagyok, akinek mindig is nagyon sok barátja volt, meg általában mindenkivel jól kijövök, de olyan legjobb barát, vagy olyan igazán közeli sosem nagyon akadt, mert nem nagyon engedek senkit túl közel. De A.val nagyon durván megtaláltuk a hangot egy pillanat alatt. :) Annyira jó hogy van kivel beszélnem és még helyben is van. :) :) :) Ja, amúgy az ő fia most lesz 9 hónapos és nagyon durván pörög. Fél másodpercre nem áll meg. Nagyon édi. FOlyamatosan feláll, mindent meg akar szerezni, nyalogatja a konnektorokat meg ilyenek. :) Úgyhogy jól telt a napom. :) este meg jöttek sógoromék, most mentek el. Velük is nagyon jól éreztük magunkat. :)
Na most megyek gyorsan megírom még a blogot. :)
Ja, és Eliot is eljutott a növényekhez. :) Ma valahogy a hátán odaküzdötte magát a növényhez és elkezdte rángatni a cserepet, és közben nézte hogy mozog a feje fölött... (végig háton, el tudjátok képzelni milyen kitekert pózban volt...) aztán valahogy megkaparintott a cserépből egy száraz levelet is, azt meg tök édesen nézegette. :)
Na jó éjt!

KépKép
muffin
 
 


Evelin ez tök szupi! Én is nagyon ritkán találom meg a hangsúlyt valakivel, de ha igen, utánna le se lehet lőni. Tényleg ritka manapság ilyen emberkékre találni. Lehet hogy tök jó barátnők lesztek, (vagy már vagytok)!

Én is lelépek jó éjszakát mindenkinek!

Kép
linda24
 
 


Tiszta idióta vagyok. Ahelyett, hogy aludnék, itt dekkolok... Nem találom a helyem és lefeküdni sincs kedvem. Gyerek is horkol, meg az apja is, tuti, hogy elaludni nem tudnék. Az lesz a vége, hogy kinn alszom a kanapén (rendes ágy méret)... Délután jöttek ugye sógoromék, és miután elmentek, Peti semmit nem foglalkozott velem. Itt ült mellettem, és miután sikerült letennem a gyereket, kb. rögtön mondta is, hogy menjünk mi is. Egyrészt azt nem érti meg, hogy nekem a nap minden egyes percében azt kell figyelni, hogy mikor ébred, mikor eszik, mikor kell tisztába tenni, mikor kell indulni az ötvenhatodik fejlesztésre, stb. és fél percre nem tudok leengedni. Ilyenkor, este tudom magam egy-két órára elengedni, miután őt letettem és tudom, hogy nyugodtan alszik. Másrészt azt sem érti meg, hogy nekem nem elég az, hogy itt ült mellettem öt percet. Jó lenne, ha foglalkoznánk is egymással... De nem. Miután mondtam neki, hogy én még nem szeretnék lefeküdni, mert még nem foglalkoztunk egymással, még csak nem is beszélgettünk, felkelt, ivott egy pohár vizet, majd visszaült mellém, és ugyanúgy semmi. Mondtam neki, hogy akkor menjen lefeküdni, mert ennek semmi értelme. De itt szenvedett. Folyamatosan elaludt a vállamon, de hiába mondtam, hogy menjen be... Na mindegy. Szerintem a nők a férfiakat sosem fogják megérteni és fordítva. Talán bemegyek a takarómért és leheveredek ide... Jó éjt mindenkinek!

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt!
Muffin:köszi,meg a férjednek is!Megjegyzem magamnak,ha még egyszer lenne ilyen!

Győzött Apa a fránya cső felett!! :D
Köszi a drukkokat!


Tehát jöjjön a felsorolás:
Laurának,Dórikának,és kis Domikámnak nagyon boldog hófordulót!!


El sem hiszem hogy már 7 hónapos! :D :D

Most ennyi,bocsi,mert még se befűtve nincs,se nem reggeliztem,Domi meg mindjárt kel.
Na meg össze kell pakolnom mára Domi cuccát.
Puszi mindenkinek.
Jó hétvégét!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kike 2009.02.07 08:06-kor.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Dödinek
jobbulást!

Vivinek gratula a fogakhoz!

Dórikának, Lizynek és Dominak Boldog Hófordulót!
20150601134430
 
 


Kike!
Milyen Zsomibinak kívántál még boldog hófurdulót? Zsöminek? Ő 17-i. :roll:

Megyek dógomra, ma délelőtt megyünk vásárolni, később jövök!

Kép
20150601134430
 
 


Viki:a nyári babák oldalán 6.hó 7.-e van nála írva! :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:28-kor.
Vendég
 


Kata:Már hogyne lenne nagy dolog!Hatalmas gratula Dorcinak!!Ügyes Csajszi!! :D

Előre is mindenkinek köszi a köszöntéseket!

Nemsokára megyünk,és csak este jövök!

Kíváncsi vagyok addig mennyit termeltek-bár hétvége van!És szép idő!
Nyomás kifele mindenki,aki nem beteg!
Aki beteg,azoknak meg jobbulást!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kicsi lányomnak, Dórikának, és Dominak Boldog 7. hónapot!
Eszméletlen, hogy milyen hamar eltelt ez a 7 hónap.

kike, viki!
Köszönjük a köszöntést!

viki!
Jó vásárlást!

kike!
Hurrá-hurrá-hurrá! Jó, hogy meg tudta csinálni párod a csövet!

Evelyn!
Jó, hogy ilyen jó barátnőre találtál!
Sajnálom, hogy apa nem veszi észre a dolgokat!

Ronix!
Gratula a fogacskákhoz! Amgy 18 tejfogacska lesz összesen!

És hihetetlen, de rég volt ilyen pihentető éjszakám! :lol: Kelt 1 - fél 2 körül, majd fél 7-kor! És még akkor is visszaaludt 8-kor! Lehet tényleg a sinlactól. :roll:

Ma sütnöm kell 2 sütit. Megyünk délután farsangi buliba. Magyarok lesznek csak. A választásom egy zebratortára és egy bólyi túrósra esett!

d.dodó
 
 


vkata!
Gratula Dórikának!

d.dodó
 
 


Dodó:jó szórakozást mára!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:28-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?