Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ági!

Köszönöm a dícséretet. Igen, június-júlus-augusztus a baba-project tervezett idõpontjaKép

Na, most már legalább az Anyósom is tudja, meg Apu.
Õk olvassák ugyanis a babnetetKép

Pusza: Kata

No, akkor már, Peti így segít fõzni:

Kép
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Már négy hónapja nem írtam, vannak fejlemények.

Peti 13 kg 90 cm. Végre kinn van mind a 16 foga, remélem a maradék négy még várat magára egy kicsit.
Már nagyfiús ágyban alszik, és sosem esik le, és nem is jön le róla.
Egyedül iszik-eszik.
Nagyon eleven, hajmeresztő dolgokat tud kitalálni.
A beszéd terén nem nagyon halad, most a "Mi ez" megy három hete non-stop. Már tisztán, és sokszor mondja az Apát, az anyát, gyere, ügyes, okos szavakat. Rengeteg szóval meglepett már minket, de ezeket még nem mondja rendszeresen.
Viszont a mozgásban szerintem előbbre van, talán ez köti le az energiáit.
Tud térden menni-szaladni, gugolva menni, egyedül csúszdázni, mászókázni (bármilyen mászókán) Lógni gyűrűn akár fejjel lefelé is. Bukfencezni teljesen szabályosan, nekifutásból tigrisbukfencezni. Kinyitni bármilyen zárat, ajtót, kezelni a dvd-t videót-TV-t.
Bármit idehoz, ha kérem. Pl: csörög a szobában a mobilom, pont tésztát gyúrok. Mondom Neki: légyszives hozd ide anya telefonját. Addig kezet mosok, és hozza is. De kidobja a pisis pelust magától, a szennyesbe viszi a ruháját este, mikor hazajövünk a játszóról nyújtja a lábát, hogy vegyem le a cipőjét.

Most ezek jutottak hirtelen eszembe.

A másik hír, hogy Petinek kistestvére lesz, aki február végén érkezik.
Peti simizi, puszilgatja a hasamat, pápázik este neki, és mindig arra a kérdésre, hol a baba, a pocakom bal alsó részére mutat.

Mindenkinek puszi, aki erre jár:

Kata + Peti
LadányiKata
 


Szia Kati! Nagyon örülök nektek. Mi is készülünk már a kistestvérrel, de még semmi hír.
Nagyon ügyes a kicsi fiad. Az enyém mostanában folyamatosan telefonál. Kép
 
 

 
 

BoriKépKépKép

Akkor ha még lenne vonalasunk, hívhatá PetitKép

Drukk a kistesóhoz, biztosan jön majd Ő is hamarKép

Néztem ám Bátor albumát, mihelyt frissítetted, tündéri szép a srác, és olyan jó kis husiKép Peti meg kis szunyog....hiába, aki ilyen sokáig szopizik, meg is látszik. Na majd a tesónál sikerüln fog, úgy szeretnémKépKép

Nem tudok képet feltenni ide egyébként, pont meg akartalak kérdezni.....Kép

Puszi Nektek: Kata
LadányiKata
 


Rég jártam erre....

Peti nagyon okos nagyfiú lettKép Szófogadó, kedves kissrác. Nem hisztis (kopp kopp) nem akaratos, nem bőgős.

Aludni még mindig nem alussza át az éjszakát, enni viszont már jól eszik, a napi 1,5-2 liter tea vízre cserélése óta.

A kistesó kislány lesz, Annának fogják hívni. Peti nagyon várja már.

Beszélni végre elkezdett, még a két szavas mondatoknál tart, de haladunk haladunk, már a bonyolultabb szavak sem fognak ki rajta, utánnunk mondja.

Szerencsére a januári balesetünk óta nem volt semmi komoly, a betegségek is eddig elkerültek minketKép

Megpróbálok képeket feltenni, nem tudom, sikerül-e.


Puszi mindenkinek, aki nyomonkövet minket:

Kata és Peti
LadányiKata
 


Kép
LadányiKata
 


Kép
LadányiKata
 


A szülinapKép
LadányiKata
 


Szépek vagytok Kati!
Mindig olyan élvezettel olvasom a naplódat a www.toronyhir.hu -n! Kép
 
 


Hol készíttettétek a műtermi fotókat?
 
 


Bori: A nyugati téri Mosolyalbum fényképészetbenKép
LadányiKata
 


Újra jelentkezünk:

Peti fő attrakciója, hogy karácsonyra szobatiszta lett egyik napról a másikraKép éjszakára isKép
Még mindig szófogadó, nem hisztis, aludni éjjel még mindig nem akar, bár most jön a 17.18. fogaKép

Már beszél, bár fordítógép kell hozzá, mert túlságosan siet, "nincs ideje" szépen kimondani a dolgokat, úgyhogy azért még csak mi értjükKép
Nagy bohóc, jó a humora sok vidám percet szerez nekünk.
Annát várja nagyon, bár most érzi, rezeg a léc, sokat bújik, sokat igényli, hogy foglalkozzunk vele.
Szeret rajzolni, festeni, de még mindig a mozgás a legnagyobb öröm neki, nagyon várjuk már a tavasztKép
Anna előreláthatólag jövő pénteken érkezik.

Néhány friss kép a nagyfiúról, utánna már közös képek hugivalKép (remélem)

Puszi: Kata + Peti
LadányiKata
 


Kép
LadányiKata
 


Kép
LadányiKata
 


Kép
LadányiKata
 


Kép
LadányiKata
 


Kép
LadányiKata
 


Kép
LadányiKata
 


Aztán időközben Anna igencsak megérkezett. Tegnap múlt másfél éves.

Nagyon nagyon szeretik egymást, Peti tündéri testvér, a másfél év alatt a legkisebb jelét sem adta a féltékenységnek, imádja, óvja a húgát és viszont. Néha néha vesznek csak össze egy egy játékon, de érdekes módon, az egyik mindig enged, nem fajul verekedéssé ordítássá a dolog.
Peti már 17 kg, 110 cm. Most lesz kiscsoportos. A múlt évben már kijárta a minicsoportot. Nagyon élvezte. Szeretik a gyerekek, az óvónénik is. Októbertől járt, hónap végére már lett egy szerelme az Emese. A szerelem kölcsönös, és töretlen, azóta is tart. A kislány egy kis locsifecsi szervezőgép, irányítja a Petit, Peti meg hagyja magát.
Nagyon jólnevelt, udvarias gyerek (de tényleg nem tudom, mitől??) én nem kergetem az asztal körül, hogy pl: engedje előre a lányokat, köszönjön előre felnőttnek, köszönje meg ha kap valamit (ez odáig fajult, hogy nekem is megköszöni pl, ha a zokniját a kezébe adomKép.
Szépen, válaszékosan beszél, nagyon határozott véleménye van a dolgokról.

Na, most ennyi, akkor alább rakok fel pár képet az elmúlt időszakról időrendi sorrendben.

puszi: Kata (aki Maszat néven fut már egy ideje)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: