Új privát üzeneted érkezett!

Na igen, Foster, Kölyök mindigis megmondja a frankót és ő ezt úgy tudja tenni, hogy senkit nem bánt meg vele! Ha a 0bea0 tényleg olyan nagy vallásos, akkor Kölyökről kellene példát vennie! Ő a szeretetet hozza a topicba minden hozzászólásával! Ellenben vele. :?
Vendég
 


olyan bénán gépelek mostanában... :(
Vendég
 


Már nem tudom hány oldallal ezelőtt olvastam, lusta vagyok visszakeresni, hogy ki is írta, de HA A WESTENDBEN LESZ TALI, KI NE HAGYJATOK!!!! Itt van egy köpésre!
Vendég
 

 
 

jaja, szerintem is jóval többet kellet volna sorba állnia a beának a gondolkodásnál... szerintem egyke gyerek... aztán lehet tévedek, hobbipszichológus vagyok.. :D 8)
Vendég
 


eleve szerintem aki komolyan gondolja a vallását és nem abban a szakaszban van, hogy veri rá a mellét, mint a bea, annak eszébe nem jut ilyen vitát szítani, elfogadja, hogy én így te úgy...
Vendég
 


Skennerem nincs, de mingyá' próbálok lefotózni fiatalkori képet!
Vagy mégsem? Műsor van a gyerekszobában... :roll: Alig alszik ez a gyerek!
Vendég
 


az enyém is nyünyög éppen... remélem még nem kel fel, alig egy órája alszik csak...
Vendég
 


király, visszaborult... :D
Vendég
 


na, megint egyedül maradtam.... :( akkor én is próbálok valami hasznosat csinálni... :D de azért visszanézegetek majd... :D
Vendég
 


Itt vagyok még, kiscsávóval a cicin.
Pü-ben küldtem a fotót. Apa nem olvassa, de kinyúvasztana, ha közszemlére tenném. :roll: Szerintem nem rikis.
Küldtem magamról is régit, ha már így belejöttem a fotó fotózásba. :D
Vendég
 


csak még gyorsan: bea, ha olvasod, most komolyan, mi az ott a nickedben ha nem nulla?... nem O az tutkeráj.... akkor meg micsoda??? mi az ami úgy néz ki mint a nulla, tutira nem O de azt állítod nem nulla... valaki mondja már meg nekem... :shock:
Vendég
 


jajistenem zsuuuu... :D :D :D dehogynem rikis.... :D :D :D isteni a pasid, és te is gyönyörű vagy... :D :D :D
Vendég
 


hú, ezt a képet megtartom ha nem haragszol... 8) nagyon-nagyon, kimondottan rikis... :D :D 8) 8)
Vendég
 


jaj, miért nem vagyok fiatalabb harminc évvel, hogy legalább a Vikóra lenne esélyem... :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


amúgy megintcsak kiemelném, azok kedvéért akik most esetleg arra gondolnak, hogy szegény férjem, hogy imááádooom és nekem ő a legjobb pasi a földön, riki csak a második... meg csak poén (félig, azért őt is imádom) :D :D 8)
Vendég
 


na én is lépek, mosogatni se ártana mielőtt felkel a cicukám... :D
pusszantááás este jövök ám :D
Vendég
 


Léptem én is, majd talán du. még benézek!
Vendég
 


persze nem mosogatok... :D
na nem bánom, ezt is megszerkesztem, végülis kicsit erősre sikerült... :D hisz alapvetően jólelkű lányka vagyok, kivéve ha kihozzák belőlem a köcsögöt... :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.26 21:55-kor.
Vendég
 


végszóra :D felkelt, király kiscsávó, este jövök, tsókotskák bébikék :D
Vendég
 


Jim! Te most mi a frászért törölted magad újfent????? Légyszi ne depiz!!!!!!!!!!!!!!! Ne vegyél már mindent magadra!!!!!!!! Mi szeretünk Téged olyannak, amilyen vagy!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 


hhűűűű!
jimbo télleg törölt :shock: :( :( na, de miért? mi szeressük! nagyon! ő a mi kis fogyitopikunk anyja! :D hát csak nem akarhatja, hogy kövérek maradjunk!
bizti csak félrenyomott :roll: (mindig is optimista szerettem volna lenni)
azért, ha gáz van, gyere inkább írkálni nekünk! meg pihizz sokat, meg gyógyuljál, meg életjel, meg szorítunk, és aggódunk és ...szóval ..gyere!!!!
gyógyító puszika
toncsi

 


Baszki Jim, gyógyulj meg, aztán meg gyere vissza, mert csoportosan megyünk meglátogatni és eltángálni Téged, igaz csajok??? Oszt sütheted a zserbót tonnaszámra, nemsokára Foster is ehet emberi kaját, én meg eleve sütiből háromszor annyit meg tudok enni, mint a Fekete Laci... Egyszóval reszkess.... Kép

Petramama, Pátyról Esztergom, aztán Tótián át Letkés :wink: . Ma 2x is voltam Egomban, mert vettem a kiscsajnak cipőt, de nem lett jó és ki kellett cserélni. Találtam egy utcát, ahol kb. hat bababolt van. :lol:

Foster, akkor király vagyok, most mosogattam el, de előtte persze a sütőben szétégettem az ujjam, mondhatom mesés úgy a vízben turkálni. :roll: A kilenc kilóért meg kabbe. (irígy szmájli, extra zöld)

Böbi

Kép

Kép
 
 


toncsi nézd meg a méled, most nincs időm mást írni üvöltenek a kölkök, majd este jövök.... (ha még nem jött semmi, akkor később)
Vendég
 


mármint akkor később megy a méledre a téma
Vendég
 


Hűha, micsoda fejtörést okozott itt a reggelire készített csigám. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azok nyertek, akik a tésztára tippeltek. Olyan ez, mint a kakajós csiga, csak azt nem szeretem, ezért kellett találnom valami sósat. És mivel zablisztből készült, ezért ápdét kettes. Jóízűen lakmároztuk be. Fél kiló tésztából készítettem, délutánra egy db maradt csak. Azért ez jelent valamit, ugye? :wink:

És a legnagyobb elismerés volt, hogy még Patti Gordonjának is ízlett! (bibibíííí és dagad a mejjem a büszkeségtől szmájli)

Fosterbéb, emilt köszönöm, fenyegetést vettem. :wink: 8)

Hála dzsásztinért és tsók rikinek is! :P

Évi

KépKép
 


mrs. foster írta:jajistenem zsuuuu... :D :D :D dehogynem rikis.... :D :D :D isteni a pasid


Azóta már felszaladt rá néhánytíz kiló... De nekem teccik így is!!! :D (Főleg, hogy így ismertem meg. :wink: )
Vendég
 


Na itt vagyok, úgyhogy kerüljetek gyorsan elő, mert almáspitébe fojtom magam... :evil:

Böbi

Kép

Kép
 
 


kukibéb
nekem már sikerált! ha segítség kell írj ide vagy a mailemre. api segít, nekem is ő segített
:D
most megyek, mert lehet, hogy álmos.
késöbb leszek
tsók
toncsi

 


Kedves zugolvasók!!!

Elköltöztünk.

Böbi

Kép

Kép
 
 


Na!


Kedves Névtelen!
Gyógyulj meg, tarts be mindent amit mondanak, ez nem vicc - komoly dolog, de Te ezt jobban tudod...
Azzal meg hogy törlöd magad minket jól megbántasz... :( :( Azt gondoltam, hogy fontosabbak vagyunk ennél... :cry: :cry:

Judit

Kép

Kép


nos, mivel jó (bár elég rövid :twisted: ) szex utáni remek hangulatban vagyok, ezért gondoltam felebaráti szeretetből megosztom az érdeklődőkkel a tíznapos juharszirupos kúra tapaszalatait.... :D 8)
szóval szerintem király, nyomjátok csajok - már aki nem szoptat természetesen - mert nagyon gyorsan sokat lehet leadni és tényleg.... :D nekem ugyebár lement kilenc kiló tíz nap alatt, de annyira belejöttem, hogy a mai, tizenegyedik napot is végignyomattam... aztán holnap már szerintem nem, de ki tudja... :D a kúrát belinkeltem kétszer is, de megtalálhatjátok úgy is, ha beírjátok a keresőbe, hogy juharszirupos diéta... és én tényleg nem vagyok kitartó, tehát nyugodtan álljanak neki puhányabb lánykák is, menni fog nekik is, ha nekem ment... :D 8)
búcsúzóul linkelek egy utolsó kedvencet, hej de sokat pörögtem-forogtam én különböző diszkókban erre annak idején... :D 8)

http://www.youtube.com/watch?v=bwY4QX6eLjQ

és persze az elmaradhatatlan, utoljára, nem bírom ki, hogy ne rakjam fel még egyszer... csak a poén (meg a toncsi) kedvéért... 8) 8) :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=v9QvXJu5Q-Q

pusszantás bébikék :D
Vendég
 


Foster!
Gratulálok...Én is meg fogom csinálni ha már nem szoptatok...

Judit

Kép

Kép


juditbébi írok a mélcímedre
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Mi van????? Nem jövök............... és itt áll a bál...................
Azt a kutya úriskoláját................

Jim!
Ugye nem törölted magad, ez csak egy vicc???
Remélem jobban vagy, és nincs semmi gond, azért valami jelet adhatnál ..

Foster!
Nagyon ügyes vagy te csajszi...... Gratulálok!!!!!!!!!!!!
9 kg az nem semmi!!!!!!

Toncsi!
És ti hogy vagytok???

Bosek!
Mi van??? hova költöztünk????????

Itt ne hagyjatok egyedül engem a kilóimmal!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Márti, küldtem privit!!!!

Böbi

Kép

Kép
 
 


Bosek!
Én is küldtem!
Vendég
 


Szeva!

Megjöttünk Alsópáhokról(ahol minden nap aerobicra jártam!!)de nagyokat ettünk is:(

Én se szeretnék egyedül maradni a kilóimmal....:((


Bosek!

Hova költöztetek???Mehetek???

Jim !

Nagyon sajnálom h törölted magad...én nagyon csíplek,de ezt már megdumáltuk egyszer priviben is:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Helló!


Nem jövök pár napig és erre kell visszajönnöm!
Jimm!
Ne törődj olyan emberek véleményével akik nem méltók arra hogy figyelembe vedd őket!


Ha már ott tartunk, érdekes módon amig poci topik voltunk egyáltalán nem volt konfliktus, sőt még csak egy rossz szó sem a másikhoz, és imádtam jönni.
AKKOR EZT MONDJÁK MEG A NAGY OKOSOK HOGY MIÉRT VAN MOST EZ!? Hát nem az őslakosok miatt mert akkor régebben is lett volna,hanem a kiközösítő topikuszítók miatt akik piócaként tapadnak, és pár nagyon jó ember nem jön miattuk!!!!!!!
ÉSZREVEHETNÉK MAGUKAT!

pepike


Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Csatlakozhatnék hozzátok? Bár ötleteket nem tudok, csak önző módon szereznék :oops: .
Visszaolvasok...

Kép
 
 


Mona!

Egyenlőre ez a topic meghalt sajnos :?

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


...
Vendég
 


Sajnálom :?

Kép
 
 


Sok sikert mindenkinek!
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: