Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gondoltam csinálok egy topicot,ahol megismerhetitek a családomat,hobbijaimat,és Engem.Kép
Kacajka néven már lehet,hogy találkoztunk valahol!

Üdv mindenkinek!
Anita
 
 


Kép
2001.03.09.-én 3 tagú lett a családunk.Ádi 3800 g-al és 54 cm-el született meg.
2003.01.14.-én világra jött Máté baba,4200 g-al és 55 cm-el.Mindketten császárral születtek.
 
 


A szalvétázás ragadósKép,így én is elkezdtem alkotni.Persze hibák vannak benne,de igyekszem!
Az elsö képeim hungarocellre készültek.
Kép
Kép
és a végeredmény:
Kép
 
 

 
 

Macis trilógia

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
 
 


A mellékhelyiséget is feldobtam egy kicsit.

KépKép
 
 


Szia Anita!

Hogy Te milyen szépeket alkottál! Nekem legeslegjobban a három macis kép tetszik. Gratula hozzá. Sokáig hagytad Magadban szunnyadni a művészt.Kép Most már hajrá gőzerővel!!
A folytatásról is kérünk ám képeket!
Ádinak a baloldali arcocskáján vannak a harapások? Mert akkor látni a képen is.Kép
És TE hol vagy? Rólad még nincs egy kép sem, pedig nagyon-nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy hogy sikerült a fogyó.Kép

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
 
 


Szia Dodus!
Köszönöm a dícséretet!
Íme a kért kép! Jól sikerült a fogyó,14 kiló ment le,most már csak formálódni szeretnék.
Kép
 
 


KépMáté a kádban.
Ez a friss kép Ádiról!
Szegénykémet már az elsQ héten ilyen atrocitások érik az oviban!Már nem is akar menni!
Kép

Puszi!
Anita
 
 


Szia Anita!

Először is: nagyon csini lettél!KépKépKép Gratula!

Szegény Ádi!Kép Nem csodálom ha nem akar oviba menni. Nem lehet valamit csinálni azzal a gyerekkel? Te beszéltél már vele? Mármint a másik gyerekkel. Talán ha Te szólnál neki, hogy ha mégegyszer megharapja Ádámot, akkor Te harapod neki vissza, akkor megijedne. Nekem anno a nagylányom ovónője ajánlotta ezt. Szerinte ha a bűnös gyerekkel az ártatlan gyerek anyukája beszél és esetleg viccesen (de tényleg viccesen) meg is fenyegeti, akkor az sokkal hatásosabb, mintha a szülő vagy az ovónő tenné ezt.
Szerencsére Anitánál és Dancsinál is csak egyszer volt erre szükség, de hatásos volt. Dodónál nem hiszem, hogy szólnom kellene bármiért is majd. Sőt!Kép

Máté milyen nagyfiú lett. Előttem még az a kép van, amikor Pankáéknál feküdt a kocsiban és egész jól elvolt magával.Kép Na meg amikor Dodó mindenáron meg akarta simogatni.KépKép

Pusssz! K.

KépKép


KépKép
 
 


Szia Anita!

Tényleg nagyon csini lettél! Az utcán meg sem ismertelek volna.Kép

Hogy sikerült mindkét fiút pont pislantás közben lekapnod? Szerintem ha így akartad volna sem sikerülhetett volna jobban.KépKép

És persze: BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT MÁTÉNAK!!! Lesz nagy bulizás Nálatok?

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
 
 


Szia Anita!

Nagyon csinos vagy!!! Gratulálok. Ha vége a vizsgaidőszaknak igyekszem én is rendszeresen tornázni.

Igaza van Dodusnak, én sem ismertelek volna meg az utcán, tegnap Pankára is csak néztem.

A fiúk aranyosak, a képeid szuperek.

Gyöngyöske


Szia AnitaKép

Szupik a képek. Látom sikerült "meggyógyítani" a fényképezőgéped. Szegény Ádi arca elég csúnya lett a harapástól.

Dodus, Gyöngyöske én megismertem AnitátKép és életben még csinibb, mint a képen.

Puszi, Panka

 
 


Boldog szülinapot az egyéves fiúcskának!
Névtelen
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a jókívánságokat Máté nevében!
A szülinapot szombaton tartjuk,mellékelek majd képet.Biztos tetszeni fog a Micimackós torta!Na,és az ajándékok,biztos lesz civakodás!Igyekeztünk úgy vállogatni,hogy Ádi is tudjon játszani vele!Ugyanis,Ádi mindent kisajátít,számára az a szó,hogy Máté babáé,az nem létezik!Kép

Puszi!
Anita
 
 


Szia Anita!

Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk Máténak!

Mi pedig ma ünnepeltünk a nővérem kisfiának az 1. szülinapját. Volt sok lufi, lampion, tüzijáték, sünis torta, és ajándékok.

Gyöngyöske
Gyöngyöske


Szia Anita!

Ha még szükséged van hóemberes óvodás jelre, láttam a Hunyadi utcai Rövidáruban (kis- és nagyker). A Városház tértől kell menni a Bükk felé. A Zenepalota mögött lévő parkoló utáni háztömben van.

Gyöngyöske


Máté Első Szülinapja!
KépAnya ölében
KépNagyikáim
KépMegtapogattam!Kép
KépÍzlik a torta!
 
 


A kedvenc képem!A fotó kissé rosszul sikerült.Kép
 
 



Szia Anita!

Hol vagy mostanság? Gyere elő lécci! Vannak újabb művek? Fiúk hogy vannak? Te jársz már tornázni?

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
 
 


Igaz utólag, de annál nagyobb szeretettel kívánok Ádámnak NAGYON BOLDOG 3. SZÜLINAPOT!

Nagyon jók a képek, én a hibiszkuszokat élőben is szeretem, van egy elég szép példányunk, ami elég sok virággal szokott megörvendeztetni.

Függönyökkel elkészültél?
Fiúkról újabb fotók?

Gyöngyöske


Kép
A 3 éves nagyfiú!
 
 


Kép
Kis kopasz!
 
 


KépMáté 1 évesen
KépMáté szalvétázik!Kép
 
 


Kép
 
 


KépMackó
KépCsőrike
KépMicimackós
 
 


Mi már készülünk a Húsvétra,gyártom sorban a díszeket!
Kép
Kép
Kép
 
 


Kép
A fiúk ablakában a nyuszi már ott figyel!
 
 


Szia Anita!

Nagyon jó Ádinak az új frizuja.Kép
Szalvétás képek, húsvéti díszek is szupik. Már én is készítgetem a húsvéti dekorációkat.Kép

Panka

 
 


Szia Anita!

CSak ismételni tudom Pankát. MInden nagyon szép, amit csináltál.Kép
Az üvegfestékhez használsz szűkítőt?

Dodus

Dodus
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Köszi a dícséretet!

Dodus!
Mi az a szűkítő?
 
 


Ezek szerint nem használsz szűkítőt.Kép
A kontúrozóra kell rátenni, hogy véknyabb legyen a vonal. Élőben még én sem láttam, csak az egyik netes hobbibolt ajánlatában. Kb. úgy néz ki, mint a rotring hegyén az a kis fém rész, ahol kijön a hegy.Kép Jól elmagyaráztam.
Azért kérdeztem, mert az én kontúrom elég vastagon fog és gondolkozok egy szűkítőn.

D.

Dodus
Kép
Kép
 
 


KépA huncut fiaim!KépNéha nagyon jó elvannak,de legtöbször sírásban fejeződik be a játék.
KépMáté imádja a cicákat
 
 


A mindkét oldalon szalvétázhatós kép

Kép
Kép
 
 


A fürdőszoba,amit Katától koppintottam!
Kép
 
 


Mivel Ádi imádja Némót,de egy akváriumot nem szerzünk be emiatt,így lett Némó zselégyertyában!KépAmikor meglátta,azt kérdezte,hogy "Némó nyers?"
Kép
Kép
 
 


Szia Anita!
A fiúk még mindig tündérek!Kép
És tényleg nagyon huncut pillanatot kaptál el!Kép

Cicás kép nagyon jó lett. Közben én is gondolkodtam, hogy lekoppintom a boltban pontosabban azt a képet ám majd. Miért? Mindegyiknek teszek a hátuljára karácsonyist vagy télapósat.Kép Év végén csak meg kell az összes képet fordítani a lakásban és máris karácsonyibb a hangulat, nem?Kép

Fürdőszoba is nagyon szuper lett.KépKépKép
Némóról már nem is beszélek. A múlt héten (azt hiszem) a Mekiben Némós játékok voltak a Happy M. menühöz. Világít is mind ha hozzáérsz ujjal egy bizonyos ponthoz. Dóri még ma is hordozza mindenhová a cápát.Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Némi kihagyás után ismét írok ide!
A fiaim szépen nőnek,Máté 2 éves lett,Ádám pedig hamarosan 4 lesz!Nagyon anyásak,amit abszolut nem bánok!
Íme itt van néhány kép!
KépMáté a Nyéki tavon
KépEsti fogmosás
 
 


KépCsini vagyok?
KépAngyalkák a fa alatt
KépA családunk
KépÁdi a névnapján
 
 


KépMáté immár 2 éves
KépÉlfújom a gyertyát!
KépA fincsi tortám
KépA Teletubbies dolgoknak,
Képennyire örültem!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron