Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Judit, nagyon jó a medencétek!
Jövő héten egyik délután, Én is szívesen elmennék hozzátok!

Kostyika, régen raktál fel képet Zsomborról, tessék potólni!

Csajok, nem tudjátok, hol lehet gyerekeknek, hosszú, fekete, csillogó nadrágot venni, most ebben a kánikulában

Tekiroll, Velencei tó melyik részére jártok?
Mi a Napsugárstrandra szoktunk menni, mert az olyan gyerekbarát!

Cruse, az építkezéssel lassan haladunk, mert majdnem mindent egyedül szeretne a férjem megcsinálni a tetőtéren, de talán őszre, már fönti szobákban lakhatunk!
 


Tekiroll,
Mi Battára szoktunk átmenni strandra, ott van többféle medence, külön gyerek is. Van játszótér is meg sok fa.

Arivirág,
Akkor menjünk egyszerre és szálljuk meg Juditékat :D Képeket pótolom este, most csak gyorsan annyit hogy ma voltunk mérésen és 4560 gr már Zsombor.

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Arivirág! Nem járunk még, most szeretnénk felfedezni a Velencei tavat, ezer éve jártunk ott mindketten, úgyhogy jól jött a tipp, hogy melyik gyerekbarát. :)
A Napsugár nem Gárdonyban van? :roll:
Végül nem mentünk tóra, mert nem tudtuk, milyen időre számítsunk, viszont voltunk Martonvásáron a kastélynál, ott a parkban nagyon kellemes volt a levegő, nagy hely a csibének mászásra, úgyhogy klassz volt. :)
Holnapot még meglátjuk merre mozdulunk. Szegény férjemet tisztára lefárasztom a szabija alatt. :)

Andi! Battai strand is jó tipp, azt is felfedezzük majd akkor. Az lényegesen közelebb van, mint Ráckeve. :)
De jó súlyban van Zsombor! :)

Dolli

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!
Nem tüntünk ám el mi sem.

Csak elvesztem itt a nagy melegben :D
A Battai strandon,régen mi is voltunk.Jó sztori volt.
Pont 12évvel ezelött,volt egy hatalmas csőtörés Budaörsön.De olyan,hogy 3napig nem volt víz,egész Budaörsön,mert a főnyomőcső tört el.Lajtoskocsival hozták a vizt,fürödni nem tudtunk.Na hát,megbeszéltük,menjünk nézzük meg a Battai standot,és akkor meg is fürdünk :lol:
Na hát fél Budaörs ott volt :lol:
AMúgy nekem már akkor is tetszett a strand,gondolom azóta csak szépítették,korszrűsítették.
Én nem is értem,miért nem jut sosem eszünkbe??No de,majd idén :wink:

Arivirág!Gondolj arra,hogy őszre már kész lesz a ház,és egyszer ezen is túl lesztek :wink:

 
 


Andi,
Tök jó, h minden rendben volt az ortopédián :) Hát a meleget meg nem csodálom Zsombinál. Gondolom, most a panelban iszonyatosan meleg lehet, vannak nekem is emlékeim, amikor Csepelen laktunk :roll:
Egyébként nálunk Adél meg fordítva van bekötve, mióta ilyen meleg van, többet alszik délutánonként. Hogy hogy csinálja? :?

Dolli,
Nekem is battai strand jutott eszembe, egyébként a védőnő is pont most említette, h nekik nagyon tetszett a két gyerkőccel :)

Arivirág,
Az a lényeg, h szépen haladtok és legalább úgy készül el, ahogy ti szeretnétek :wink: Mi sajnos egyszer-kétszer anno ráfaragtunk, amikor mesteremberekre biztuk. Nem lett olyan, mint amilyet mi szerettünk volna :roll:

És Judit megszállásban én is benne vagyok, csak kérdés, h Judit mennyi embert szeretne egyszerre ott látni :wink:

Képzeljétek tegnap rávettem magam a takarításra, úgyhogy a ház felével kész vagyok :) . Ma még rá kéne vennem magam, h a másik felét is befejezzem :lol:

Kép Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Az a helyzet nálunk hogy a férjem lassan egy hete itthon van és nagyon beindult a házzal. Ugy volt tervezve amikor beállványozta a ház elejét, hogy szombaton kezdi. Erre most ott tartunk, hogy már csak az uj ereszt kell feldobnia. Ez azért nem jo hir mert most a bejárathoz állitja fel az állvány és ott fog lambériázni és ereszt cserélni. Eddig el volt keritve az előkertbe az állvány csak a létrára akart felmászni Robika. De most nem tudom mennyire lesz ez veszélyes a gyerekeknek. Ugy hogy majd irom hogy hogy halad a férjem és ha levonult akkor ti meg bevonulhattok.

A Battai strandra már a nagyfiam kiskorátol kezdve jártunk. Azota csak szépült! Nekem az a bajom vele, hogy nem birom ki az illatokat. Hol a főt kukorica illata terjeng, hol a vatta cukoré. Ha semmi illat akkor tuti hogy elöttem megy el egy ember a pizzájával. :lol: A belépőre ezt is számoljátok rá!

Sziasztok
Vendég
 


Nektek vannak ilyen fotoitok?
Kép Apa
Kép
Fia

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nemtudom olvassa e valaki az irásomat du.-ig. A férjem nagyon ügyi, és le is vonult tegnap, igy a ma du. jo lenne nekem. A következő napok már zürösebbek, a héten lesz nálunk a lomtalanitás, gondolom tudjátok ti is hogy ez mivel jár. Percenként megy el a házunk elött egy idegen auto zörögve csörögve. Félelmetes, ilyenkor ki se megyünk az utcára. 2. 3. megint nem lesz vizünk, bedobták a papirt rola.
Ha valakinek jo lenne ma, akkor jelentkezzetek és leirom priviben az utat.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

figyú! a lakásban mi a jobb mezítlább(zokniba) vagy szandiba legyen a Joti? Van aki azt mondja mezítlább egészségesebb valaki szerint meg tartan kell még nekik a bokát.Nálatok ,hogy van?

Judit,na meglátogattak ma?
Nekem is van ilyen régi kép a páromról majd lehet,hogy én is felteszem.

Most tök rossz az idő :cry:


Kép

Gabi
 
 


Judit,
Nagyon sajnálom de nem jutottam ide a géphez és csak most olvastam. De végre van kocsim, tehát ha szólsz akkor megyünk.

Gabi,
Nálunk meleg van a lakásban így Veronika szandál nélkül volt mindig is.

Hogy telt a hétvégétek? Vasárnap kint voltunk a Gyerekszigeten, íme néhány kép

Kép Dörmivel Kép Vízikerék Kép Zsombor

Ezt a képet Veronika csinálta a tesójáról

Andi

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

No azt hiszem, kipróbáljuk ezt a battát, ha már ennyien dícséritek! :)

Judit! Nem irigyellek a sok meló, állványozott ház meg lomtalanítás miatt! :? Viszont hogy milyen ügyes fétjed van! Tudom, már mondtam, de akkoris! :) Nekem első férjem volt ilyen mindent maga megoldós kis ezermester emberke. :) A mostani háááát... jobb, ha néha én veszem kezembe a fúrót, kalapácsot! :)
Nekem anyumról van ilyen klassz régi kép, csak be kéne szkennelni...

Gabi! Ebben a cipős kérdésben én is várom a tanácsokat! Tegnap már lépegetett párat a fotelbe kapaszkodva oldalazva! :)

Andi! Milyen profi fotós Veronika! :) És milyen fotogén Zsombor! :) Gyereksziget egy egyévesnek érdemes "cirkusz" ? Vagy várjunk vele jövő évig?

Dolli

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én is mondtam a férjemnek, hogy menjünk el a Battai strandra, mert dicsérítek!
Tekiroll, Agárdon van ez a strand, ahová járunk! http://www.napsugarstrand.hu/

Judit, bocsi, hogy tegnap nem tudtunk jönni, de ugy néz ki sikerrel jártunk, kiszemeltük, mit akarunk venni!

Gabibi, az Én lányaim mezítláb járnak itt a lakásban, egyszer a tv-ben egy ortopéd doki azt mondta, ez a legjobb!

Kostyika, mi is mindig kimegyünk a gyerekszigetre, vagyis eddig kimentünk, de idén szerintem erre sem kerül sor!



Sárga rucisok az ovisok a képen, ők is felléptek vasárnap Törökbálinton! Kép
 


Sziasztok!

Hu de jo sok mindent irtatok!

Elösször is Arivirág! Itt örvendezett a lányom a strand láttán, mi is oda szoktunk menni. Ugyan Robikával még nem voltunk, mert tavaj pont akkor amikor vittük a lányt táborba, amikor nem volt jo idő és ezért csak a hattyukat nézegettünk. Nagyon szerette hogy egyedül beengedtük a baba részbe, ahol pont bokáig ér a viz.
A fruttis képen a piros ruhások léptek fel az évzáronkon! Sokat számit egy fellépés hogy ne legyen a lány szégyenlős. Nekünk segitett.

Kostyika!
Olyan jo hogy végre a kiscsajrol is láthatunk képeket! Látszik hogy jol érezte magát, de ilyen helyen ki unatkozna. Már alig várom hogy megfoghassam a kisfiadat, nagyon aranyos. Ügyi a fotos!

Gabibi!
Most mezitlább van Robika, de télen szandiba.

Folytatom!
Vendég
 


Folytatás!

Gabibi!
Valahogy oda kéne adnom a hálot, vagy ebben a melegben nem nagyon mész vásárolni?

Tekiroll!
Imádom is ezért a férjemet hogy ilyen ezermester. Nem is értem néha hogy hogy érthet a fűtéshez és a kömüvességhez és most még bádogos is volt. A szakmája villanyszerelő. Az bisztos hogy sokat sporolunk evvel. Lassan a te fiad és szaladgál!

Tegnap megérkeztek a nagyfiamék Balatonról a barátnőjével volt 4napig lent. Anyukámék is átjöttek, utána a hugomék is meglátogattak, ahoz képes hogy nem vártam már senkit 8-ig nem voltunk egyedül.
Az elöbb telefonált anyosom hogy az utcájuknál csötörés van és hogy vegyek vizet. Persze holnap és holnapután papir szerint nem lesz viz. Ezt jol kifogtam!

Sziasztok
Vendég
 


SZiasztok!

Kostyika,nagyon helyesek a gyerekek,és tényleg a lányon ügyes fortós :wink:

Csajok,nem tudom mi van??Bizti valami front hatása de,ha hiszitek ha nem,kész a mi autónk is :lol:

 
 


Sziasztok!

Nagyszerű,mert én csak az első időben adtam rá cípőt a lakásban és mostmár nem! Akkor jó.

Judit,járok mostanában is vásárolni ma is voltam.Megcsinálták a másik babakocsit és abba több minden fér.de azért valahol majd fussunk össze.

Nagyon kis édike a Zsombor.Szivesen megdögönyőzném :D

Dolli,gratulálok a kis menő-manóhoz :lol:


Kép

Gabi
 
 


Judit,
Tök jó, h ilyen jól haladtok a házzal :) A vízelzárás meg már :evil: Nálatok olyan sűrűn zárják el, de vajon miért? :?
És sajnálom én is, h csak most olvastam a meghívást :( bár nem tudtunk volna menni.

Gabi,
Elvileg úgy kéne ortopédus szerint, h az egyenes talajon (tehát mint pl. bent a házban is) cipőben, papucsban és kint, főleg egyeletlen talajon pedig cipő nélkül, mezítláb persze ahol lehet mezítlábaskodni. Lúdtalpak megszüntetésére ez a legjobb módszer, mert ugye ők még nagyon lúdtalpasak az elején. Ettől függetlenül nálunk Adél bent zokniban van és kint ha elég meleg, akkor pedig mezítláb.
Egyébként, ha tudnék Adél lábára vmi papucs féleséget venni, akkor abban lenne bent, de hát 17-es lábra esélytelen :roll:

Andi,
Milyen jó képeket tettél fel :) Biztos nagyon szuper lehetett ez a gyereksziget :) Én is gondolkoztam rajta, de szinte minden hétvégén a balcsinál vagyunk.

Dolli,
Gratula a lépegetésekhez!!! :D

Arivirág,
Ez a strand nagyon jól néz ki :)

Mimi,
Éljen az elkészült autó :D

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem én is, hogy el ne felejtsetek :oops:
Egy hétig anyukáméknál voltunk, tegnap jöttünk haza. Elcsábítottam húgomat a 3 gyerekével együtt, úgyhogy most tele a ház, még annyi időm sincs, mint eddig :? Ráadásul szombaton lesz Bazsi szülinapja, életünk első gyerekzsúrjával, arra is készülünk :wink:

Viszont nálunk is csoda történt: elkészült a férjem kocsija :!: Húsvétkor volt a balesete, még a téli gumik voltak rajta :shock: És a béreltkocsit, amivel eddig járt, itthagyta nekem, amíg nem tud venni autót :) Úgyhogy a jövő héttől, ha egyedül leszünk újra, mi is tudunk menni talira, játszóra :D :D :D Már csak oda kell találnom, nekem ez is nehézség :oops:

Mindenkinek puszi, mennem kell.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!
Úgy látszik,most ilyen végre van autóm hét van :lol:
Mi tegnap meglátogattuk Juditékat.
Itt is köszönjük a meghívást,vendéglátást!!

Nagyon csodálkoztam ám a fiamon.Magához képest egész jól eljázszott Robikával.Ééés végre egy kisfiu,aki nem sírta el magát,a Szabi miatt :lol:
Mármint nem kellett állandóan azt hajtogatnom,hogy Szabi ne vedd el,ne tedd od,ne igy úgy amúgy.
Robika egy igazi karakán természet.Nekem annyira tetszik,hogy talpraesett kisfiu :wink:

 
 


Sziasztok!

Jucc!
De jo hogy jelentkezztél! Jo hogy van kocsid de ha jol értem akkor ez is csak időszakos. Jol ki kéne használnod!
Balázsnak BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK!
Kép

Mi a jövő héten minden nap megyünk a tavas játszo mögötti Campingbe, Robikával a lányomért. Minden nap 4-kor ott leszünk, ha valakinek jo lenne akkor jelezze mert akkor bemegyünk a játszora.

Mimi!
Még jo hogy a férjem nem tudott élni a csavarhuzoja nélkül. :lol: Megkérdeztem amit kérdeztél és azt mondta, hogy majd megnézi ugyis van még ott dolga.

Mondtam hogy lomtalanitás van, Robika áll a kapuba és a percenként jövő autoknak integet. Be kellett vinnem mert olyan ciki. Tudjátok mennyire odavan a kocsikért, most meg ennyi egyszerre.

Sziasztok
Vendég
 


Curse,
Úgy rémlik hogy a Korall ház aljában levő cipősnél (Kényelmi lábbelis boltban) láttam 17-es papucsot. Én is szívesen mennék a Balcsira. Van ott valami házatok?

Tekiroll,
Szerintem ki lehet menni egy egyévessel is, pl a Libero sátornál van kifejezetten kicsiknek való játék is. Ráadásul van szoptatós és pelenkázós hely is kialakítva.

Amint sikerül találkoznom veletek, mindenki agyon dögönyözheti Zsombort :D
Mi is szombaton tartjuk Veronika szülinapját, holnap megyünk bevásárolni a partira. Csak 4 gyerek lesz meg a szüleik de így is alig fogunk elférni. Jövő héten elmegyünk anyukámhoz nyaralni Tatabányára egész héten, kicsit legalább pihenhetek.

Andi

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Kostyika!
Jo pihenést a jövő héten!

Gabibi!
Irtam Kép

Este fél 9-kor birták elszállitani a lomokat. Örülök hogy végre vége. Ma fűnyirást terveztem mert lassan nem találom meg Robikát a kertben. Remélem felszárad és nem fog ma már esni. :roll:

Mimi!
Meddig maradtok? Egy hetet?

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit,igen elvileg 1hétre megyünk.De képlékeny a dolog.Több nem lesz,max kevesebb ha rossz az idő,és nem tudunk semmit csinálni.Elvileg úgy indultunk,hogy hétfőtől szombatig,most már ott tartunk,hogy vasárnap indulunk,és majd meglátjuk medig maradunk?

Andi!Én már úgy szeretnék Zsombitgyömöszölni :lol:

 
 


Sziasztok!

Szuper szeles időnk van!

Kostyika, Én is jöhetek dögönyözni a kisfiadat?
Mit kap Veronika a szülinapjára?

Judit, lenyírtad a füvet, ebben a csuda jó időben?
Remélem jövő héten egyik nap összefutunk a tavas játszónál!

Mimi, hová mentek?

Cruse, voltál már ct-n?
Egyik barátnőmet elküldték vérvételre, mert lyme kór gyanús, majd csak két hét múlva lesz meg neki az eredménye, ja és terhes szegény!

Jucc, zajlik ám körülötted az élet, de ez tök jó, kár hogy nekem meg a férjemnek nincs tesojuk, és nem tud összejönni így a család!
Szóval nem jó egyes gyereknek lenni, ezt tapasztalatból mondom, mindenki szüljünk sok-sok gyereket!!!!
:D :wink:
 


Szia Arivirág!
De jó téged is látni :wink:
Balaton Máriafürdőre megyünk.Vasárnap indulunk,és majd meglátjuk mikor jövünk haza.Elvileg csak 5napot terveztünk de,lehet maradunk 1hetet.Idő fügvénye is,no meg hogy érezzük magunkat.Ez most a semmittevésről,és a tényleg lustálkodásról fog szólni :lol:

 
 


Elnézést, hogy bepofátlankodom. Ide írok, mert mindenki itt van, aki kedveli a másikat. Mivel nem tartozom közétek, elbúcsúzom.
Köszi Judit a másik topicban tett felajánlásodat a taliról, de inkább nem.
Talán még összefutunk életünk során.

Kép
 
 


Sziasztok!

Vége a jó életnek nincs Nagyika,hogy vigyázzon Jotikára :cry: Lement a Balcsira a szomszédasszony büféjébe segíteni.Össze-vissza lesz nem is tudom most is mikor fog hazajönni.

Vettünk ma gyerekülést végre,mert jövőhéten már vaszleg nekem is lesz autóm,csak az a baj,hogy nekem még nem nagyon megy a vezetés váltós autóba.Idáig jó dolgom volt a párom autójával.Ha egy régi (kb.1990_es)fiat unot láttok az úton akkor meneküljetek!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Judit ,visszaírtam.Majd jövőhéten talizunk akkor a játszón,ha neked jó.

Mimi,jó pihenést.


Kép

Gabi
 
 


Kostyika, ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG, EZEN A SZÉP KEREK SZÜLINAPON!
 


Sziasztok!

Jucc! Isten éltesse Balázst, ezen a szép napon! :)

Andi! Ez igaz? Akkor Neked is nagyon sok boldog szülit kívánunk! Ezek szerint majdnem szülinapodon született Veronika? Ez annyira klassz érzés lehetett! :)

Lányok! Jelentkezem ám még, csak nagyon elhavazódtam, illetve nem nagyon vagyunk itthon! De a jövő heti játszózás nálunk is bejátszik! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket :D Veronika buliját is ma tartottuk, el is fáradtam rendesen.
Mindenki jöhet dögönyözni

Tekiroll,
Egyébként majdnem ezen a napon született Veronika, mert jún 30-ra voltam kiírva és júl 5-én megvizsgált az orvos és utána órákig görcsölt a hasam már azt hittem h megindul a szülés. De aztán Veronika pihent még két napot.

Mimi,
Jó nyaralást nektek is.

Arivirág,
Tőlünk társasjátékot, gyerekparfümöt, foglalkoztató füzetet kapott. A barátaitól buborékfújó gépeket, pólót, Thomasos könyvet kapott. Anyóséktól majd rollert fog kapni jövő hétvégén, anyutól meg kiegészítőket a fa sínekhez, nadrágot meg könyveket.

Judit,
Volt fűnyírás?

Tegnap este végre kimozdultam itthonról egyedül :D Pesten beültünk pár kolléganőmmel egy kávéházba és jót dumcsiztunk. Anyu vigyázott Zsomborra.

Andi

Kép[
Kép[
 


halmai judit írta:Szia Gabi!

Arivirág, Jucc, Curse, Kostyika. A többieket megszavazzuk.

Jo?

Szia



"Megszavazzuk"??????
Nem is ismertek minket!
Ha zavartunk titeket minek fogadtatok be?!
És különben is, Judit akkor minek hívtál?

:?
 
 


Csak beugrottam elköszöni, holnap megyünk anyuhoz nyaralni. Nála is van net de elég megbízhatatlan majd időnként benézek. Jók legyetek és írjatok sokat hogy legyen mit olvasnom.

Andi

Kép[
Kép[
 


sziasztok!

Kostyika,Boldog szülinapot nektek :lol: Jó pihenést nektek is.Mi csak aug 14-n megyünk.Az még messze van.

Jucc,Boldog szülinapot Balázsnak is :lol:

Itt az autóm,mert a fényezést elhalasztjut őszre.Tegnap vezettem is.Hát a Roverbe mostanába nem szabad beszállnom míg az enyémet megnem szokom,mert mindig elfelejtem használni a kuplungot.Nekem még kemény meló ez a vezetés,de majdcsak belejövök :oops: :wink:


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Andi! Veronikának Nagyon boldog szülinapot!

Az előbbi nem ment el, kb egy órája. :o

Gabi! Nektek legalább még előttetek a nyaralás, nálunk már nincs mire vágni a centit. :)
Csak óvatosan az utakon!

Arivirág! Uh, szegény barátnőd! Megy a drukk neki ezerrel!
Sok-sok gyerekben benne vagyok. :)

Na megyek, bébi ébredt. :)

Kép
Kép
 


Jucc,
De jó, h adtál magadról életjelet :D És szuper, h most van kocsid :D
BALÁZSNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! :D :D

Judit,
Mi benne lennénk tavas játszózásba, de inkább hétvége felé.

Andi,
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT VERONIKÁNAK ÉS NEKED IS!!! :D :D De jó, h nálatok is majdnem egyszerre van a szülinap :D Nálunk Adél érkezett előbb 4 nappal :D
Köszi a papucs tippet, majd ha arra járok megnézem. És igen, van fenyvesen egy nyaraló. Anyós eladta nem rég a lakását és abból vette a nyaralót, azóta, ha tehetjük hétvégeken ott vagyunk :D Jó pihenést Anyudéknál!!! :)

Mimi,
Már akkor ezek szerint nem olvasod, de nagyon jó pihenést Nektek!!! :)

Arivirág,
Jaj, szegény barinőd :( Nekem azt mondta a doki, h ha pocakos lennék és lyme-os is, akkor az igazából rám lenne veszélyes. Hát nem tudom :? mindenesetre sok-sok drukk barinődnek!!! És igen, sajnos két hét mire kitenyésztik a vérből a cuccost. Nekem is annyi ideig tartott :roll:
Köszi kérdésed :) MR-en még nem voltam. Lehet, h vmit elnéztek, úgyhogy most újabb vérleletre várok :roll:

Gabi,
Éljen az autó és hajrá vezetés :D Ne aggódj, menni fog!!! :wink:
Nem semmi Nagyikád van, h még vállal munkát :)

Dolli,
Voltatok végül a battai strandon? És ti voltatok a tétényi kastélynál, jól emlékszem? :? Lehet babakocsival is menni? Régebben a másik fórumon írta az egyik csajszi, h őket kizavarták a babakocsival, mert szerintük tönkreteszi a padlót :roll:

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Curse! Battán még nem voltunk, helyette Külker Park, meg Rómain OTP üdülőben anyósékkal, szóval mindig van progi, de ami késik, nem múlik. :) Ráadásul kinéztem, egyedül is simán be fogom támadni Battát. :)
Kastélyban mi voltunk, és a babakocsit nem is próbáltuk meg bevinni, lent hagytuk a jegyszedő néniknél, úgyhogy nem tudom, milyen a hozzáállásuk. Lehet, hogy rájuk kéne csörögni...
De jó lenne, ha csak elnézték volna az eredményedet! Szurkolok! :)
Fenyvesi nyaraló? Az nagyon klassz lehet! Én alig várom, hogy anyum balatoni lyány legyen! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Curse,de jó,hogy van Balatonon nyaralótok!!!!!!!!!!!!s a Nagyi nem is tudna meglenni ha csak a seggén kéne ülnie mindig csinál valamit.de azért ott csak baráti alapon csinál valamit.Úgy értem vannak más "melósok" és Ő csak a könnyebb dolgokba segít.


Nem is írtam,hogy a kicsi fiacskámnak a turórudi:trrrrrrr.Mindig igy kéri.Lehet,hogy hülyeség,de a csokit mindig leveszem róla :oops:

Dolli,hogy érted,hogy anyúd balatoni lyány legyen?


Kép

Gabi
 
 


Gabi! Szerintem nem hülyeség, én minél később szeretnék majd csokit adni Gézának. Persze anya tervez, gyerek végez, de én is leszedném róla, bár még nem eszünk. Múltkor összenyomkodtam egy banánt kb 5-6 dkg túróval. Hát vetekszik a bolti túrókrémmel. :)

Anyum szerelmes. :D :o És a pasi Keszthelyi, úgyhogy arrafelé keres házat. Illetve talál is, csak előbb a Kecskemétit kell eladnia, hogy továbbléphessen. :)
Édes lehet a trrrrr. :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Rakok fel pár nyaralós képet, mert az elmaradt. :)

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
 


Jaj,hogy milyen kis mosolygós!!!!!!!!!!!!!!Nagyon édes ebbe a sapiba :lol: :lol:


Kép

Gabi
 
 


Dolli,
A külker parkról pont most írtak a másik fórumon is. Az egyik csajszinak oda van nyárra bérlete és nagyon teccik nekik, állítólag kevesen vannak, tiszta a víz :) Mondjuk őszintén szólva nekem a beugró ára annyira már nem tetszett :roll:
A kastélyos választ köszi :) Igazából nem tervezném a babakocsit bevinni, de hát Adél annyira kényelmes csaj. Ha tudja, h ott van a babakocsi, akkor eszeágába sincsen saját lábán jönni :roll:
Anyudnak pedig drukk, h sikerüljön a költözés mielőbb!!!! Képek csodajók, kis vigyori Gézu :D :lol:

Gabi,
Nagyid tényleg nem semmi, ha én belegondolok abba, h az én két nagyim már alig mozdul ki, mert már az egészségük nem igazán engedi, szóval le a kalappal :wink:
A túrórudit én is úgy adom Adélnak, h leeszem a csokit, szerintem egyáltalán nem hülyeség. Nem kell a kőcöknek rögtön megszokni a csoki ízét, mert utána már le sem lehet őket vakarni róla :wink: Ráadásul nekik még nem lehet olyan szépen és tökéletesen megmosni a fogukat, szóval szerintem is jobb csoki nélkül. Édes lehet, amikor mondja, h trrrrr :D :lol:

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Curse! Mi is a beugrón akadtunk ki. Párom keresztapjának van bérlete oda, de ő ki is használja. :)
Gondolkoztam egyébként, hogy lehet, inkább a helyszűke miatt nem engedik be esetleg a babakocsit... ha sokan vannak, akkor még imán is sokszor csak lapjával fér el az ember. :)

Megint úzós éjjel volt, megyek visszadőlök pindúr mellé!

Dolli

Kép
Kép
 


Márminthogy húzós, nem úzós! :) :oops:

Kép
Kép
 


Sziasztok Lányok :D

Kicsit eltűntem, de ahogy elnézem más is 8) :lol:

A hétvégénk elég jövő-menős volt, aztán nem tudom mi volt hétköznap de olyan szinten voltam fáradt mindennap :roll:
Mindenesetre már nagyon várom az estét, mert ott feszít a fincsi dobos torta a hűtőben :P :lol:

Dolli,
A bérleteseknek biztos megéri, de napi szinten megvenni a jegyet, az már egy kicsit túlzás :roll:
Éjszakákhoz++++++++++!!! Gondolom a fogak miatt van?! :?

Gabi,
Végül találtál vmi foglalkozást, amire lehet nyáron is menni? Pont azon gondolkoztam, h végülis tök gyorsan eltelt eddig a nyár fele és igazából nem is hiányzott, h eljárjunk vhova.
Mondjuk Adél igényli, h énekeljem neki a tücsök-zenés énekeket és mondókákat, de ahogy elnézem simán kielégíti.
Egyébként ezt a könyvet nagyon tudom ajánlani, Adél nagyon szereti: Füzesi Zsuzsa: Mondókáskönyv 1.
Próbáltam beilleszteni a linket az alexandra.hu-ról, de túl hosszú a cím és nem érzékeli web címnek :roll:

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Curse! Lehet valami a levegőben, hogy mindenki olyan gyatrán éreze magát az utóbbi időben.
Nem tudom, hogy fogacskák-e, már kezdek kételkedni benne, mert még mindig semmi, pedig ilyen yáltenger és ennyi éjszakázás után illene kibújnia! :lol:

Dobostorta nyami! :) Nekem vissza kell fogni magam, hogy ne süssek valami fincsi sütit, mert az el is fogyna pillanatok alatt, és gurulnánk. :)

Dolli

Kép
Kép
 


SZiasztok! Bocsánat a zavarásért, csak egy jó dolgora szeretném felhívni a figyelmeteket:

EGY ÉVRE ELEGENDŐ INTIMHIGIÉNIÁS CSOMAGOT NYERHETSZ!


Jól hangzik? Ez nem kamu! A Comfex Kft. minden hónapban kisorsol egy évre elegendő intimhigiéniai csomagot azon hölgyek között,
akik feliratkoznak a hírlevelükre!

Itt az alkalom hogy Te is spórolj! Adj esélyt magadnak, és regisztrálj!



Regisztráció: http://comfex.hu/index.php?comfex=feliratkozas_8



Én már nyertem egy óriási csomagot!

Volt benne:

· extra, normál, mini tampon,

· éjszakai és nappali intim betét,

· tisztasági betét, egyesével csomagolt is,

· babapopsi-törlő kendő,

· fültisztító pálcika,

· vatta korong,

· intimtörlő kendő stb.

Szerintem nem 1, hanem 2-3 évre elegendő!

Ha nem hiszed járj utána, és nézd meg a comfex.hu oldalán a nyerteseink menüben a szeptember havi nyertest, aki én volnék!J

(Azért vállaltam, hogy megírom ezt a levelet, mert tudom, hogy tényleg sorsolnak, és valójában meg lehet nyerni a termékeket)



Üdvölettel, és sok szerencsét kívánva: Wohlfarth Zita
Mégegyszer bocsánat a zavarásért, és köszi hogy elolvastál!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: