Új privát üzeneted érkezett!

Gigi:
Visszaraktam az MSN-t! Ha minden igaz, akkor fel is vettelek a partnerek listájára! :D

Kép
 
 


sziasztok,
én is itt,csak csak tegnap nosztalgiáztunk apácskával mert tegnap volt egy éve hogy az + lett az első tesztem marcuval 8) de tegnap nem volt pozitív tesztem és ez kicsit elszomorított :roll: jó lenne minden évben egy + teszt :lol: :lol: :lol: :lol:

anda,
akkor jeletkezz is be mert jót beszélgettem kiscsillaggal :mrgreen:
de nem mondhatod komolyan hogy nem volt otthon vagy 5 dugi teszt :lol: :lol: :lol:

csillag,
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:D Gigi, bármikor bekopoghatsz ráérős perceidben :D:D:D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

 
 

Anda, hasmenés, depi gyakori babás tünet, de kaptál 1kis haladékot a sorstól anyukád miatt szerintem. Holnapra készíts új tesztet! :wink:

Gigi, hát majd pár hónap múlva lesz zebrád, csak ne csüggedj! Főleg, ha apával rajta vagytok az ügyön! :)

Pusz
 
 


Gigi:
Én bejelentkeztem, de most nem vagy a gépnél! :D

Kép
 
 


athiz,
látod ez az hogy nem vagyunk rajta :cry: és nem is leszünk még az idén valószínűleg :roll: és mert egy halom pézbe kerül,előbb össze kell rá szedni a pízmagot :roll: és a konyhát sem ártana befejezni mert úgy szeretném ha ilyen "apró" szépséghibák 1-1 napomat nem keserítenék meg :evil: és ez így már millós tétel :? jó lenne ha minden tökéletes lenne ami rajtam múlik,mert egyre jobban látom azt hogy a negyedik gyerek csak álom marad :roll: :oops: :cry:
Vendég
 


nem vagyok egy tesztelgetős típus, ezért nincs is itthon teszt dögivel. Most egy volt, de az is rossz! :evil: :evil: :evil:
Eléggé elkenődtem, nem csak emiatt, és most is pocsék a kedvem!

Kép
 
 


Athiz:
A hasmenés nálam nem babás tünet! Nekem mindíg megy a hasam! :(

Kép
 
 


Anda, akkor viszont Protexin, esetleg Normaflor, mindkettő hasznos bacikat tartalmaz, és nálunk bevált, pár nap alatt hasmenés nuku. Pedig szegény Szilikémnem piciként szinte állandó hasmenése volt.
Tesztet meg venni kell ma, vagy holnap, és próbálkozni újra. Nem feladni! És ne legyen rossz kedved! Tényleg, miért vagy rossz passzban?

Gigi, megértem. Még a 3 gyereket is nehéz eltartani, sőt... sajnos! :roll:
 
 


Athiz:
Elsősorban anya miatt! Három hónapja tudnunk a betegségéről, nagyon sokat volt kórházban, most ugyan itthon van, de nagyon gyenge. Ma ment a kemoterápiás orvoshoz, és én megígértem neki, hogy elmegyek vele, de nem tudtam. Ez is elszomorít, meg az a ...... teszt, ami nem sikerült.

Kép
 
 


Sziasztok!

Itt van péntek, ti meg szerda óta sehol! Mi a baj? Remélem mindenki rendben van és csak bokros teendői miatt nem tud a géphez ülni! :D :D
Azért jelentkezzetek, hogy minden OK!!!

Kép
 
 


anda,
nálunk nem sok semmi van,neked kéne inkább hogy legyen mesélnivalód,neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem?
na jó,én igazoltan voltam távol :wink: autót teszteltünk ezért voltunk kirándulni tegnap :lol: elmentünk a veresegyházi maciparkba :lol: :lol: :lol: és b nagyon élvezte,sztem macikkal is álmodott :lol:
ma meg moso masa modája van nálunk :twisted: úgyhog el tergetni,de azért még bekukk

cuuuuuuuuuuuuuuuup
Vendég
 


Gigi:
Semmi exrta! Éppen a fürdőszobát csunáljuk a párommal. Piri még mindíg sehol (remélem baba lesz a pocimban, azért késik)

Az igazolást elfogadom! :lol:

Kép
 
 


Hali, itt vagyok, megvagyok, kisebb-nagyobb dolgokkal küzdök, de élek. :twisted:
Andi, szerintem ott van a baba a pocidban, de megerősíthetnéd ám egy teszttel! :wink:

Gigi, ismerős a Mosó Masa szindróma, mi detto. :P

Tegnap picit náthás volt Szili, összevissza prüszkölt egész nap, este meg orrdugulás, de nyomatom mindkét kölökbe a vitamint, főleg a C-t, így ma már jobban is van. Remélem, este sem lesz semmi, és főleg, h nem krupposodik be, már rég nem volt szerencsére! Minden eshetőségre azért felkészültem.

Pusz
 
 


Sziasztok!

Athiz:
Sajnálom, hogy a gyerkőcök betegek, de kívánom, hogy mihamarabb meggyógyuljanak!

Pozitív tesztnek én is örülnék már, de majd csak jövő héten tesztelek újra, ha addig nem jön meg! Azért egy picit aggódom... :roll:

Kép
 
 


Athiz
gyógyuljatok mielőbb! :?
feltettem a várandósság / 2008.novemberi.kismamikhoz a képet. Nem túl jó minőségű, de azért látszik :wink:
Micsoda élet van itt csajok! :lol:
puszi

 


Andi, miért aggódsz?

Katica, ide miért nem tetted fel?
 
 


Athiz:
Azért aggódom, mert ha nem baba van a dologban, akkor azt azt jelenti, hogy valami nincs rendben velem (már megint), és ez aggaszt egy kicsit! :roll:

Kép
 
 


Andi, dehát miért ne baba lenne! Baba és kész, okés? Ne aggódj előre, az csak árthat, várjuk meg, mi lesz, ráérsz utána aggodalmaskodni. De hátha nem kell majd, legfeljebb babuci miatt! Drukkolok: Kép
 
 


Athiz:
Nagyon köszönöm! Ez jól esett! :D

Kép
 
 


No, hát akkor az új hónap jegyében:
Új vonalzók, új avatar! Remélem szerencsét hoz mindenkinek! :D :D :D :D :D

Kép
 
 


Andi, akkor megjött? :roll: :evil:

Na de majd a gólyáid szerencsét hoznak! :wink:
 
 


Sajna ma elöntöt a Niagara! :evil: :evil: :cry: :cry: De majd az április lesz az én hónapom! :D :D :D

Kép
 
 


Helló!

Bocsi, h rég nem voltam, de totál lekötnek a gyerkőcök, kissé lebetegedtünk, főleg Endike, tegnapelőtt már apuci is igen náthás lett, és közben ott van még a sok teendő.

Andi, remélem, Niagara már távozott!

Többiek, merre vagytok? Semmi jó hír? :roll:
 
 


Hali!

Athiz:
Jó,az új avatar! :D
Igen, Niagara már távozóban van! :D

Kép
 
 


Na senki nem ír már nekem, ez nagy kár.

Azért ha mégis erre járna vki, örömmel venném. :)

Mi betegecskék vagyunk, már több hete tart ez a vacak vírusos izé, volt torokfájás, nátha, láz, krupp, ez persze mindenkire személyre szabottan beosztva. Már nagyon unom, kezelem magamat és a családot, egyenlőre maradéktalanul csak apucink gyógyult meg. Mi meg hárman adogatjuk szerintem pingpongban egymásnak.

Na nézzük:

Anda, drukkolok, látom, 1 nap van hátra a peteérésedig, remélem, sikerrel jártok!

Kiscsillag, neked is dús programok következnek, drukk neked is, és várom a beszámolót!

Katica, hogy vagy? Rosszullétek, stb? Remélem, minden okés!

Gigi, mizújs? Babák jól vannak?

Meséljetek légyszi!

Pusz
 
 


szia athiz!
csak megláttam, hogy van ilyen topik is amit a te neved fémjelez.
Jobbulást nektek!
ma kapjuk az utolsó gynevacot, ha emlékszel még!
Már alig várom, hogy bekeretezhessem a nevedet!
Pusszantalak!
 
 


Szia Ilona!

Nagyon drukkolok neked, és remélem, sikerül a baba, mostantól számítva kb. 8 héten belül elvileg meg kell, hogy történjen a csoda! Őszintén kívánom neked, h így legyen! A bekeretezést meg csak viccből írtam anno! :lol:
 
 


szia athiz!
A csodát már nagyon várjuk, remélem érzi és ő is szeretne már velünk, köztünk élni!
Én viszont komolyan gondoltam a bekeretezést, majd meglátod!

A gyerekeid igazán szépek, a kicsi jó nagy zsivány lehet!
Minden jót nektek!
 
 


Athiz!

Nagyon köszönöm a segítséget! Amint látod sikerült. Remélem, hogy a következő vonalzó amit készítek az már nem 28 napra fog szólni... :wink:



Szívesen Tücsi, én is ebben bízom, sok sikert és drukk! (Májusban születtem, hátha ez szerencsét hoz neked! :wink: )
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron