Új privát üzeneted érkezett!

skrisz,
akkor robogjunk azon a bizonyos futószalagon. :lol:
Neked most volt valami ebben a hónapban? Vagy spontán hónap?
katata
 
 


Jajjj, csajok nem akartam "negatívoskodni istibizi!!!!! (Csak az Angelre reagáltam, de lemaradt a neve, bocsi Angel)

Korall!
Hát ez van én ilyen kripli vagyok, így ötödik próbálkozásra fogy a lendület....már nem tudok olyan pozitív lenni, és ábrándozni...ahhoz már túl sokat estem pofára...de nem vagyok szerintem azért negatív sem, csak megvan bennem az egészséges kétség és realizmus mindig... :)

Fanni!
Nekem a vasárnap az már a 14.-ik nap. Szerintem ha akkor nincs Hcg, akkor hétfőn se lesz jobb :wink:

Bartika!
Bocsi, nem akartam észt osztani, persze, hogy mindent tudsz az endóról.. :) Igen nagyon rohantál, és igen én az ET-mre vártam, és ráértem ott bambulászni... :roll:
De amúgy szuper, ami veletek történt Pötyibabával, legalábbis nekem jó olvasni, hogy eredményesen lehet azért tenni az endó ellen, és nem csak feleslegesen reménykedem. Hol csinálták amúgy a műtétet??

Viktu!
De tényleg már "tökre" abbahagytam a gondolkodást......... :oops:

Bella!
Még szép hogy megyek, muszáj megismernem a kutyusos lányt!!!!
Én az előzőre is szerettem volna menni, csak akkor pont nem voltam túl aktív, inkább csak olvasó....végül Boban Markovics koncertre mentem, és bár szomorkodtam miattatok, de a koncert is naggggyon jó volt!!!

Katata!!
Üdv itt, kihez kaptál időpontot?

Baba!!
:D Igenis, értettem, mostantól csak pozitívan!!!!!!!! :P

Az várólistáért lányok ne az intézetre haragudjatok, sajna ez is az OEP áldása... :evil: Leszabályozta a támogatott lombik kvótát, ezért tudnak kevesebbet vállalni. Ha kifizetnénk zsebből nem kellene várni. tehát végül is a támogatásra van várólista, nem magára a kezelésre.

köszönöm továbbra is lányok a millió drukkot, jól beraktároztam mindet!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
Szegedre a Zádori dokihoz megyek.
Neked 5-dik beültid volt?
Nagyon szorítok a zebrás teszthez!!!
katata
 
 

 
 

katata,
múlt héten volt a második konzultációm. Elvittem a dokinak a lapar eredményt. Májusban kezdjük a kezelést fogigátlóval. Előtte még vissza kell mennem a Péterffy-be, hogy helyet csináljanak a transzferáláshoz. Totál mindenem el van "dugulva". Március végén, április elején kell elvégezni ezt a beavatkozást, és csak utána tudnak velem mit kezdeni a Kaáli-ban. :(
Úgyhogy mondhatni, spontán hónap. Azt csinálok amit akarok, úgysem leszek terhes. Ha belegondolok, hogy évekkel ezelőtt milyen sok fogamzásgátlót szedtem... de minek? De van előnye is, hogy az ember természetes úton nem tud teherbe esni. A megszületett baba után nem kell fogamzásgátlót szedni, nem kell spirál meg ilyenek... :wink:

skrisz72
 
 


Lois,
ne is gondolkodj te most ezen! :wink: Még egy kis drukk a raktárba! :D
Aztán hátha nekem se kell majd az őszi időpont! :wink:

Nem haragszom az intézetre :) , sajna tényleg csak így tudják megoldani a finanszírozás miatt...

Katata,
üdv itt! :)
angel37
 
 


Katata!
Nem, ez a harmadik lombik, + volt előtte 2 inszem, erre értettem az 5.-ik próbálkozást :) Köszi a drukkot!

Angel!
Igen ezt is betáraztam!! :D Okés, őszi időpont menjen a levesbe!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


skrisz,
hát csoda, hogy tudsz még optimista lenni!! Elég durván hangzik az a dolog. :?
katata
 
 


Csajszik,
és egyébként mennyibe kerül egy lombik, ha nem a tb fizeti???

Lois,
mosolygós babát kívánok az avatarodba!! :wink: A 3-dik beülti az jólhangzik ahhoz,hogy sikeres is legyen!!!
katata
 
 


Asszem 250-300 ezer Ft.

skrisz72
 
 


Kórházi kezelés, altatás, műtét, gyógyszerek,dokik ennyi???
katata
 
 


Lányok ti nem vagytok ma álmik én akkorát aludtam nem rég , hogy csak na, ez lenne a tavaszi fáradság :shock: :roll: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Nem tudom. Nem hallottam még olyanról az ismerettségi körömben, aki saját zsebből finanszírozta. :roll:

skrisz72
 
 


Nem annyi.Írtam pü-t.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Én dolgozom, és közben a derék és nyakfájásommal küszködöm. :cry: Szívesebben alukálnék otthon. Vagy játszanék az x-box-on. :lol:

skrisz72
 
 


Lois,
Valamit félreérthettél, eszembe sem jutott bántani Téged, inkább bíztatni. De lehet, hogy rosszul tálaltam. Mindenesetre drukkolok! :-)

Egyébként maximálisan meg tudok érteni mindenkit, akinek fogy a lendülete... Én is rettegek már most, hogy nehogy harmadszorra is belefussunk ugyanabba. :-(

---------------
Kaális árlista:
http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... &Itemid=25
Vendég
 


Korall,
neked is köszi!
katata
 
 


Katata:
Üdv itt! Én nemrég estem túl a 2. lombikon. Én is a Zádorihoz járok, bizhatsz benne, Szegeden most sokan "bebabásodnak".
:lol: :lol:
Ár ügyben annyit tudok mondani,h. legutóbb egy szerb nővel beszélgettem és nekik 2000 Euro-ba került a teljes lombikolás. De ezt a helyszinen tételesen biztos elmondják!
Ha bármiben tudok segiteni irj privit nyugodtan!

Krisz:
ne legyél olyan biztos benne, h. hamarosan bekövetkező kismamaságod (megelőlegeztem :lol: ) után nem kell majd védekezni. Ismeretségi körben tudok sok ellenpéldát erre! Lombikbaba után is olyan szépen spontán teherbe lehet esni, hogy csak na!!! :lol: :lol:

Lois: még mindig nagyon drukk, hcg ügyben egyetértek veled, 1 nap ide v. oda nem számit.

Kép
bögyörö
 
 


Prolactine
Olvasom, hogy van aki szed közületek bromot.
Mennyi volt az értéketek? Nekem 25.3 lett pár napja, szerintetek erre mit lép a Kaáli? kell majd valami gyogyi nekem? Ez magasnak számít?
katata
 
 


Lois,
Ez a beszéd, akkor találkozunk vasárnap!
Vendég
 


Bögyörő!
De jó, hogy te is odajársz! Jó fej a doki? Nekem nem akartak időpontot adni csak májusra, aztán sikerült hamarabbra is.
Neked milyen eljárás volt long, vagy sort? Nálatok találtak valami gondot? Látom kis Pöttömkéd nagyon vigyorog :) Gratulálok hozzá!!!
Otthon pihiztek??
katata
 
 


Tücsök, Kati, Morzsa, Csilla

Tessék most már gyógyulgatni, ez parancs! :lol: :lol:

Kép

Kép
bögyörö
 
 


böngyörim cuppantás neked olyan édes vagy életem :wink: :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Katata:

Én igazából nem tudom mi az a long v. sort eljárás, 23 napig szedtem fogamzásgátlót, aztán kb. 10 nap stimu volt, punkció és transzfer.
A doki nagyon jó fej, lehet vele viccelődni és nyugi a korod miatt is, én is 37 vagyok, ill. márciusban már 38 leszek. Mi 5. éve próbálkozunk és 1 elzáródott petevezetőm van, de mivel apa katonái elég gyorstüzelőek, ezért már simán teherbe kellett volna esnem igy is. Lombik előtt volt 6 inszemem. A doki azt mondta, h. valoszinű,h. a spermiumok nem tudnak áthatolni a petesejt burkon. De nem végeztek ilyen irányú vizsgálatokat, de én is azt gondolom vmi összeférhetetlenségi gond lehet.
Én dolgozom, amig jól vagyok. A fönököm nagyon megértő, és ő is nagyon drukkol, úgyhogy a mhely nem gáz.

Nálam az 1 lombik vetéléssel végződött, úgyhogy türelem téren én is csatlakozok az előttem szólokhoz, abból van a legkevesebb! :lol: :lol:

Te hogy tervezed a hazajövetelt, vagy ingázni akarsz? Irj magadról pár sort!

Kép
bögyörö
 
 


Sziasztok! :D
Jó sokat irtatok ám,mire én vissza olvastam.
Katata:Üdv köztünk!Kérdezted a lombikot mennyi ha nem finanszirozzák.Én is ugy tudom h 300 ezer ft.Ha finanszirozzák:(IVF) Aktiv alapdij:136.000ft.Kalkulált finanszirózás összesen:255.135ft.Kaptam róla papir,mindenki kap.Csak h tud mi mennyi,és mennyi a támogatás.
Én is a Zádorihoz járok.Nagyon rendes. :P szoritok a konzultációhoz.majd ird meg milyen volt.
Lois:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:lol:
Bögyörö:Jól vagy?
Csillám:Én is ma álmos vagyok,de aludni nem tudok,szédülök is.Ez akkor a tavaszi fáradság,nem a virus?Jobbulást! :P
Bartika:Köszi,igyekszem gyógyulni.Neked is jobbulást.
Katica:Hol vagy?Mit csinálsz?Hogy vagy? :roll:
mindenkinek drukk++++++++++++++++++++++++ :D
szép napot!

Kép
tücsök26
 
 


Csillám pihenj sokat! pusszantás neked!

Kép

Kép
bögyörö
 
 


bögyörö,
a 10 nap stimu alatt mi történik?

skrisz72
 
 


Katata!
408 ezer volt a lombikom ICSI-vel.....
Én szeretem a sírós babámat is :wink:

Korall! :lol:
Ne viccelj, semmi bántót nem éreztem abban amit írtál :D Köszönöm a bíztatást, és hidd el annak is tudtam be!!!!!! :wink:

Amit Bögyörő leír az a short protokoll.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bögyörő,
én áprilisban leszek 38. szóval nagyon egykorúak vagyunk. :wink:
Mi több, mint 4 éve próbálkozunk. Három hónapra rá terhes lettem spontán, és a 9-dik héten üres perezsák volt uh-n, kórház jött. Azóta meg semmi, 3 inszem, 5 beültetés és baba sehol. Petesejtjeim tökéletesek,apa spermái szintén,sőt extrák. Minden eredményem jó. Nekem ez az 5 beültetés egy stimuval volt, mert túlstimuláltak és 27 petesejtet szívtak le, 21 megtermékenyített embrike lett lefagyasztva. Még van 6 db, de már nem merem a transzfert, mert nincs eredmény és már félek, hogy felesleges így, hogy nem változtatnak semmin. Az itteni orvosok 6 hónap pihenőt javasoltak, hát köszi,miután már ilyen vén vagyok, hova várjak még?
Bízom a hazai légkörben,meg hogy másként végzik az egész eljárást,hátha csak annyi kell. Nyáron tervezzük a hazaköltözést, addigra le akaromj tudni a konzultációkat, vizsgálatokat,ha kell még otthon is.
Te feküdtél a beülti után 2 hetet?
katata
 
 


Bögyörö:Köszi,ari vagy.igyekszem gyógyulgatni! :D

Kép
tücsök26
 
 


Lois,
hát valóban édes a kis lebbiggyesztett szájával! :D
köszi az árat.
katata
 
 


Tücsök:
köszi jól vagyok!! Amúgy én is nyomi vagyok, tuti az időjárás, de jön a tavasz nemsokára, ez jó lesz!!!

Krisz:
hát semmi különös, sok szuri :lol: :lol: a pocakba, nekem napi 3 szuri volt, ezeket érdemes kb. a nap azonos szakában beadni. és a szurik között be kell járnod UH-ra, h. figyeljék a tüszőérést, h. kell-e emelni v. csökkenteni a szuri adagodat.
Nálad már inszemek voltak?

Kép
bögyörö
 
 


Tücsök,
köszi az árat.
Te hol tartasz most? Volt már beültid?
Türelmes a Zádori doki? Mert azt utálom, ha nincs idejük semmire. :?
katata
 
 


Bngyörim létszivesd linkeld be nekem azt az oldalt ahonnan vannak ezek az édes kis képecskék? :roll: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


bögyörö:
nem volt inszem, mert mindkét petevezeték el van záródva.
Mi az hogy a szurik között menni kell UH-ra? Minden nap???

skrisz72
 
 


Lois: köszi a kiegészitést, mindig tanulok vmit!!! :lol: :lol:

Katata:
azt nem tudom, h. a külföldi vizsgálatok eredményeit itthon hogy fogadják el, mármint kell-e újra AIDS, hepaptitis, meg vérvizsg., belgyógyászati vizsg-ra menned. De ha ezek a fentiek nem kellenek, akkor nagyon gyorsan beültire kerülhet a sor! Ezt kalkuláld be, bár ez csak jó! Én is kb. 2 hónap alatt lezavartam az egészet!
A transzfer után kb. 3 napot feküdtem többet, és össz. 1,5 hetet voltam itthon, de csak ebéd után feküdtem le aludni v. olvasni, egyébként normálisan tettem-vettem. Kinek mi jön be, én azt gondolom picit vigyázni kell, de nem kell túlzásba vinni.
És ide Szegedre költöztök?

Kép
bögyörö
 
 


Katata:Januárba volt a 2.lombikom.Nem sikerült.Most 3 hónap pihi.Májusban kezdem a 3.lombikot,ha minden jó megy.Öszinte leszek.Nekem a Zádori nagyon jó fej,nagyon türelmes,minden elmond,ha kell 20 elmondja.kérdezel valamit nem néz furán,hanem rendesen válaszol.Én nehéz eset vagyok,hisz állandóan kérdezek,beszélek,félősebb vagyok az átlagnál.De ezt is jól viselte nyugottan a dogi.Viccelödni is szokot.Ne izgulj jó fej.Még a nővérkék is rendik. :P drukkolok feb.26-ra. :lol: de mesélj majd! :D Szivesen segitettem.
:P :wink:
Bögyörö:Örülök h jól vagytok.Óvatosan a melóval,ne vidd túlzásba.jó, :P :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Csillám:
a maci a forever friends figura, az egyik nagy kedvencem:

http://img31.photobucket.com/albums/v92 ... hearts.jpg
ez meg a honlapja:
http://www.foreverfriends.co.uk/pages/

az "Anya" figura:
http://vl.kamiki.net/anya_art.htm

Kép
bögyörö
 
 


Csajok!
Hogy tudtok a nevetek alá édes képeket rakni?Bonyolúlt?Nem vagyok számitógép zseni. :P Remélem egyszerü. :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Krisz:
Bocsi, tényleg irtad korábban, h.mi van veled.
A stimu elején pár napig nem kell menned, de utána muszáj kb. 2 naponta, h. figyeljék a tüszőérést. Nálam ez volt, de kb. erre számits.
Te meg tudod oldani a melóhelyeden? Igazából ha bejelented a fönöködnek, védve vagy és el kell engedjen.

Katata: amit Tücsök leirt a dokival kapcs-ban, totál úgy van! Az egyik legjobb helyre kerülsz!

Tücsök: titkárnő vagyok, max. a sok üléstől keményedhet meg a hátsóm... :lol: :lol:
Te mit csinálsz?

Kép
bögyörö
 
 


Tücsök:

Nagyon le kell kicsinyiteni, ha a profilodba bemész, ott le van irva és ott is kell csatolni. Ha átküldesz nekem egy képet a csilli23@gmail.com-ra én lekicsinyitem neked és visszaküldöm.

Kép
bögyörö
 
 


ja és ez az Avatar cimszó alatt van

Kép
bögyörö
 
 


Lányok most lemegyek apucimal meg a kis kutyimal egy sétára aztán tessék engem is meg várni, jövők vissza kedveskéim :wink: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Bögyörő,
igen Szegedre költözünk majd, de még nem tudjuk hova. :lol: Telket már vettünk,d enem lesz kész a házunk nyárig, így lehet,hogy bérlés lesz addig.
Én sem feküdtem egyik transzfer után sem,itt azt mondják éljek rendes életet,mint máskor,mert olyan pici a babó (pár mikronnyi), hogy nem tudok semmi rosszatt tenni vele addig, míg ki nem derül, hogy sikerült-e. Annyi csak, hogy kíméletes életmód.

Tücsök,
majd mesélek, ha túl vagyok a konzultáción.
Már telefonon beszéltem Zádorival és nekem is nagyon szimpi volt.
katata
 
 


Csilla,
jó sétát!!!
katata
 
 


Lányok nekem is vannak ilyenek :lol: Kép teszem?

Kép
csinicsilla
 
 


bögyörö:
Igen, a főnököm tudja mi a helyzet. Kb. 15 éve dolgozunk együtt, barátok is vagyunk. Nem lesz gond az orvoshoz rohangálással.
Ők most várják a második babát. Most már minden pillanatban megérkezhet a kicsi.

Csilla:
milyen kutyád van?

skrisz72
 
 


Bögyörö:Legalább feszes farod lesz. :P Én babysitter vagyok.Ikerlányokat nevelek 6 éve. :D Na megpróbálom megcsinálni ahogy irtad,és köszi a segitséget,ha nem menne sikitok. :D
Katata:Várom a beszámolót! :D
csillám:Jó sétálást a friss tavaszi levegőn.Várunk vissza.Nem megszökni ám.Na-na. :lol: :wink:

Kép
tücsök26
 
 


sziasztok!

nagyon eltüntem, elnézést kérek :oops:

most is csak gyorsan írok, mert SZERETNÉK én is elmenni a találkozóra :D Fanni, ugye felírsz a listádra? :)

igyekszem behozni a lemaradást, bár még mindig sok a munka

Angel :)
Hamarosan kezded a szurit, azt láttam :) Most sikerülni fog, lesz pocakdörzsölés is vasárnap, tuti a siker! :D

Mindenkinek pusszantás.

S végül egy kérdés azokhoz, akik méhpempőt esznek. Nektek is furcsán savanykás, nem jó ízű a méhpempő? Vagy a miénk esetleg megromlott?
Köszi a válaszokat előre is.

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Katata,
az első lombik előtti vérvételen 50ng/ml volt a PRL-m. A doki levetette a kontrollt, és azt mondta, hogyha 40 felett lesz, akkor napi fél bromó, és simán mehetett volna mellette a fogiszedés a lombikhoz. (Azért "volna", mert a kontroll teljesen határértéken belül volt.)
De lehet, hogy más doki mást mond! :wink:
angel37
 
 


Szia Bubi! :)

A méhpempő nem finom :P , keverd mézbe, úgy jobb lesz.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?