Új privát üzeneted érkezett!

Helló csajok!
Ma voltam a vérvétel eredményéért, de nem tudok rajta teljesen kiigazodni :( megszámoltam, 32 féle hormont és miegymást vettek le!! hoppá!
és a nagy sietségben elfelejtettem párocskámnak kérni spermavizsgálatra beutalót a nődokimtól. Ki adhat még? Háziorvos?
Azt bogoztam ki, hogy a referencia értékek alapján a fehérvérsejtszámom alacsony. A többi bennne van a határban, de ez sztemnem jelent semmit.

Snufi!
Jó a képed :wink:
ebba
 
 


Sziasztok!!! :lol:

Snufi: boldog születésnapot kivánok!!!!!! És egy nagy rakat: +++++ tesztet!!!!!!!!

Harcika: remélem már jobban vagy.

Mindenkinek 1000 drukk és szorítás!!!!
Vendég
 


bella köszi atippet a COrát illetően, bevásároltam :lol:
Vendég
 

 
 

Szép estét mindenkinek!
Évi!
Már kezdem megszokni...Olyan, mintha másnapos lennék.De remélem ez csak hozzászokata terhességi rosszulléthez, és akkor nem lesz olyan "szörnyű" :wink: :wink:

Lois!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Milliósszor !!!

Progi szuri:
Brrrrrrrrrrrrr....Mindig is féltem tőle, utálom, ha a popsim szurkálják....Inkább has, comb, vagy véna. :roll: :lol: Féle tőle, remélem nekem soha nem kell "ilyen" :lol: :lol:

Csiilám!
Ne dolgozz sokat!Gondolom bejelentkezel nemsokára, ha "hazaesel" :wink:

Puszi mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Snufi!
Jó a képed.....Ilyen zuhiban hamarosan részünk lesz!Remélem! :wink: :lol:

Tilli!
Örülök, hogy megértetted a "mindjártmegjön" érzést.....Kívánom, hoyg csak érezd, és ne jöjjön meg jó pár hónapíg! Már csak 4 nap! Húúúú, izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!

morzsa
morzsa25
 
 


Szép estét mindenkinek ma Csilluka nem dolgozott, talim volt ma az egyik ismerösömmel :wink:
Majd csak csütörtökön megyek dolgozni, az még odébb van egy kicsikét :roll: :lol:
Morzsa mesélj ma mi történt veled? :roll: :P

Kép
csinicsilla
 
 


Szia Csilla!
Örülök neki, h nem dolgoztál.....Úgy emlékeztem, 3 napot dolgozol egyfolytában.Akkor 3 napot NEM dolgozol...Én is pihenek még, ma vásárolgattam,takarítottam, virágokat ültettem szét, varrtam...csupa női dolgok.Aztán sütöttem, főztem egy kis vacsit.Olyan hamar eltelt a nap. :wink: :lol: De még van 11 napom szabira, el fog telni hamar, mert el kellett vállalnom egy előadást(nem sok kedvem van hozzá, de "kötelező"), így a neten lógok, de nem találok semmit.... :evil:
Holnap pedig megyek egy dr-hoz, segítsen az előadás szerkesztésében. :lol: :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa akkor ezer dolgod volt ma is meg általában mindig :D
Beszámolsz , hogy mit mondott neked a dokid? :D

Kép
csinicsilla
 
 


Jujjjj, nem írtam még.....? :oops: :oops: Vagy csak Te voltál figyelmetlen? :roll: :lol:
Akkor leírom, bocs, ha ismétlem magam.
Sajnos egyenlőre nincs beülti,le kell vinni a prolactinom 200 alá, azt mondta, csak akkor foglalkozunk ezzel a témával.Addig itthon mensi 3. napján vetessek vért, és amíg nem lesz elfogadható, hiába is megyek.
Ha hozzászoktam a gyogyihoz, akkor emel az adagomon.
Ha így haladok, jövő hétre már talán kutya bajom nem lesz!
:wink: És remélhetőleg hatásos is lesz. 23.-án lesz kb vérvétel, max 1 hét, és megtudom az eredményt.

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa ne hari rám :oops: :cry:
Jaj akkor félre értettem valamit megint :oops: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Dehogy haragszom!!!!!!!!!!!!!!!Hisz sokszor én is hiába olvasom el az elmaradásaim, meló után, sokminden kimarad! Úgyhogy No probléma! :lol: :lol:

Jó éjszakát Neked, és mindenkinek! Bár holnap nem kelek korán, de lepihenek.Azt hiszem ideje lesz!

morzsa
morzsa25
 
 


sziasztok!

lois, snufi, tobi: drukk+++++

dalmi: javítottam :wink:

snufi: tetszik a kép :lol:

morzsa: ügyes vagy a gyógyszerrel!

tücsök: köszi a kérdést. még köhögök kicsit. vérvételre talán holnap kérek időpontot. úgy tervezem, hogy péntek körül szeretnék bemenni.

jó éjt, szép álmokat!

katica
katica30
 
 


Snufi, Lois
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Allegro,
sajna nem lett fagyibaba most sem
de
hátha becuccolt vki a pociban

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Tobi, Snufi, Lois
+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++

Boni,
Szuper! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Tobi, Lois, Snufikám - nagyon drukkolok nektek!!!!!!

Morzsa,

Mivel nekem most a vetélés miatt magas a prolaktin szintem és beindult a tej is, viszont nem akartam Bromot szedni, megnéztem a homeopatias szereket és találtam egy cseppet Mastodynon a neve, ami csökketni a prolaktin szintet, nem tudom ismered-e, meg én szedek Urtica Urens 15CH-t is, ami csökkenti a tejtermelést.
leo50
 
 


Sziasztok!

Tobi, Lois: ++++++++++++


Holnap van a tesztnapom, de teszteltem ma is. Negatív lett.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szia Snufi azért még van remény++++++++++++++++ :wink: :D

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok! :lol: Katica:Kaptál időpontot?Hány órára mész pénteken? :P Tobi:Sajnálom h nem lett fagyibaba.De most arra gondolj h MOST megtapadnak a babikák.Pozitiv gondolkodás :P Állitolag a FEJben dől el minden.Drukkolok++++++++++++++++++++++++++++ :D :P Lois++++++++++++++++++++++++ :lol: :P Leo:Szoritok h csökkenjen a prolaktin szinted.Vigyáz magadra. :D Snufi:Ne add fel.Bizz benne.Amig nem jönn meg a piri,ne keseredj.Csak pozitivan :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++ :P Csillám:Remélem jól telik a szabadságod és pihizel. :P :wink:
Magamról:Lassan megyek a csajokhoz melozni. :P El vagyok,de hullám völgyben.Hol jól érzem magam,hol elkeseredem :roll: :( Igyekszem összeszedni magam.De NAGYON nehéz.De ezt ti is tudjátok SAJNA. :evil: Mindenkinek szép napot! :lol: Vigyázatok magatokra+ a babákra. :D
Mindenkinek Drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++ :D :P :lol: :roll: :wink:
tücsök26
 
 


sziasztok!

tobi, lois: drukk++++

snufi: én még drukkolok++++ vérvétel nem lesz?

tücsök: ölelést küldök (((((((((((tücsök)))))))))))

rólam: pénteken fél nyolcra megyek vérvételre a kaáliba, prolaktin-ellenőrzés.

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Tobi!Nem "hátha", hanem becuccoltak. :)
Snufi!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Lois!Ragacs!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szűrések-Tegnap voltam IR.-en, eredmény hamarosan, kiértékelés 22.-én.(Jah, kértek eddigi leleteket, de nekem semmin sincs :shock: )
Ma APC rezisztencia -sima vv. (2500ft,-) körülbelül 3 hét,leletkiadás e-mailben, postán, személyesen, egészségpénztárakkal szerződésben vannak, pozitív eredmény esetén a kapott lelettel el kell sétálni a háziorvoshoz/nőgyógyászunkhoz, és ő küld tovább.
Időpontot pénteken kértem, tehát nem kell sokat várni.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Tücsök ma is itthon vagyok éppen kurálgatom magamat, mert sikerült össze szednem egy meghüléses nyavaját :oops: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


SZiasztok!
Leo!
Én is szedtem Mastodynont, de nem mozdította meg a prolactinom.És rengeteget híztam(másfél, 2 hónap alatt 6 kilót, hisz zabáltam mellette, mindig éhes voltam, ellenben a Bromótól nincs étvágyam) :wink: De nagyon aranyos vagy! A másik amiről írtál, ismeretlen számomra....

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!Remélem mindenkinek szép napja volt! :P Katica:Örülök h jól vagy.Drukkolok péntekre h jó eredményed legyen. :lol: :P Csillám:Gyógyulj meg! :D Vigyáz magadra. :P Tobi,Snufi,Lois++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :P
tücsök26
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon-nagyon szurkolok!!!!!!

Ma épp depis napom van, és nem is tudok kilábalni belőle. :oops:
A párom tartja bennem a lelket...(Még 4-et kell aludnom a vérvételig...) Hogy kell ilyenkor a pozitív gondolkodást "csinálni"? :roll:

Szép estét,
Till
tillidian
 
 


((((((((((((((((((Snufi))))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szia Till!
...hm...az utolsó napok a legrosszabbak-leghosszabbak...én mindig jóbarátokat néztem-hallgattam, egész nap az ment,...hogy hogyan kell pozitív gondolkodást csinálni...fogalmam sincs...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu!

Az apc-t, hogyan kérted beutalóra vagy csak bejelntkezésre csinálták, mint az IR-t?

Snufika: +++++++++++++++++++++++++++++

Lois: hol vagy, mi van veled???????????

Tobi:+++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sannah!Simán bejelentkeztem.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu!

Biza, az jó sorozat! :) (a beültetés múlt hétfőn volt, egész héten ki sem mozdultam az ágyból, és mindent kinéztem a TV-ből, ami csak mozgott :lol: / csak hát mostantól dógoznom kell, sajna.

No mindegy. Tuti a hormonok csinálják, de tegnap szentül meg voltam győződve róla, hogy van odabent Valaki, ma meg telebőgtem vagy 30 zsepit, mert úgy éreztem, mégsem...És hiába mondja mindenki, hogy pozitív gondolkodás, ha eccer az érzelemvilágom "önálló életet él"...
Te hol tartasz kezelésileg?
Till
tillidian
 
 


Viktu,
:P

Lois, Snufi, Till
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt!

Tobi, Lois, Snufi, Till
++++++++++++++++
++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Snufi, Tobi, Till, Lois - drukkolok nagyon nektek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Morzsa - sajnálom, h neked nem használt, én is kezdek éhes lenni, ami egyelőre nem baj, mert semmi étvágyam nem volt, ha továbbra is így marad abbahagyom!
leo50
 
 


Snufi,Tobi, Lois,Till!++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!


Mai (14. dpo) tesztem is negatív lett. :cry:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi! :(

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


(((((((((((((((((((((((((SNUFI))))))))))))))))))))))))))))))))
Üdv DALMI
dalmácia
 
 


sziasztok!

viktu: várjuk az eredményeket! drukk++++

csilla: hogy érzed magad?

till: drukk++++

tobi, lois: drukk+++++

snufi: sajnálom :cry: :cry: :cry:

katica
katica30
 
 


Szia Katica már nem fáj a torkom, de van hőemelkedésem még, és sokat izzadok, meg száraz a szám :roll: :oops:

Kép
csinicsilla
 
 


Snufi,
:(
Vendég
 


Sziasztok!

Snufi,
:( azért egy vérvétel...

Tobi,
lassan eredményhirdetés! :wink:

Lois,
tapasztódrukkok! :)

Viktu,
drukk az eredményhez!
Milyen előzményt akartak? :?

Na, sztem erre akkor befizetek, ha most sem járunk sikerrel! :wink:
angel37
 
 


Angel, de mivel erre nem lesz szükség, vehetsz rajta pelenkát! :wink:

Nem tudom, mit kellene vinnem, soha nem volt semmi "bajom"...max a Kaáliból kérhetnék leleteket (hormonok...ilyesmi, de azok is okék voltak..mindegy...)

Snufi!Vérvétel nem lesz?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Snufi!

Sajnálom... :cry:

Till, Tobi, Lois!

Drukkok milliószám!++++++++++++++++

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tényleg, holnap 10 körül nem jön valaki a Kaáliba?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Snufi,
:(

KépKép
tobi
 
 


Snufi - :( óriási ölelést küldök neked!!!!
leo50
 
 


sziasztok!
( nagyon mérges vagyok, mert tegnap is és tegnapelőtt is írtam nektek, és mire elküldeném ,kidobott )az ilyet úgy utálom, ki is kapcsolom a gépet dühömben.
Snufi :(
Bromo témához: ebben már profi vagyok, 9 éve szedem. Az első endósdokim csak arra nem volt kiváncsi, hogy mi okozza a magas prolaktint? Felírják a bromot, de az okot nem keresik.na ezért szedem 9 éve, és egyre magasabb adagban. :evil: Amióta viszont az új endósdokibá rájött, hogy mi az ok, és azt kezeljük, JAVULT a prolaktinom és csökkenthettem a gyógyszert!!!! (Persze van olyan, hogy elkezdi szedni valaki, és hipp-hopp terhes lesz.)

Ma volt délidőben a 2.inszeminációm. Belekukkantottam a kartonomba, kíváncsi voltam a párom eredményére. 120mill. produkált, 50%-os motilitással. Ez jó ugye? Az 50 % azt jelenti, hogy annyi a mozgó?
nani72
 
 


Nani, akkor neked mennek a babaragacsok!++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Drukk mindenkinek:++++++++++++++++++++
Vendég
 


SAnnah, egy jó tanács, én ismerem őket...szóval itt van egy felfogás és ha ellentétesen cselekszel, hááát, én már néhányszor beszóltam, és volt soxor mosolyszünet, plána amikor terhes oltam és soxor olyan dolgokba szóltak bele, amit csak én tudhattam, érezhettem....szóval a lényeg, amit te érzel jónak, az a jó, mellesleg én nem ismerem a norbimódszert, de atkinshívő vagyok :lol: és így fogytam le, csak indulna be megint a fogyás mert nem akar beindulni.:evil:
Vendég
 


Jó estét!Snufi:Nagyon sajnálom :cry: Nani:Drukk++++++++++++++ :P Till,Lois,Tobi++++++++++++++++++++++++ :lol: Viktu:Hajrá++++++++++++++++++++++ :lol: Csillám:Jobbulást!Igyál sok folyadékot és pihizz. :P :wink: Katica:Hajrá péntek++++++++++++++++++++++++ :lol: :P
Magamról:Melózom,Örülök a jó időnek. :P :roll: Mindenki vigyázon magára. :lol: 8)
tücsök26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?