Új privát üzeneted érkezett!

Véletlenül erre jártam, és látom, hogy feléledtünk! Éljen!! :lol: :D
Majd megpróbálok jönni délután vagy holnap, most mennem kell...

Pussz mindenkinek!!
Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Stuci!
Elkezdtem nézegetni a lapjaidat, de látom már, hogy több időt fogok rá szánni. Nem semmi mennyiség, gyönyörűek és változatosak!! Gratula!! Esetleg megpróbálhatnád eladni őket a tesz-veszen…

Koda!
Azt a madárijesztőst én is kinéztem magamnak az egyik weboldalon, de feladtam a famunka miatt. Eszembe sem jutott a kartonpapír, köszi az ötletet!! Az ablakkeretes hóemberessel lehet, hogy én is megpróbálkozom, nagyon tetszik!!
A ruhácskák láttán még a varráshoz is kedvet kaptam, de én egyenlőre egy párnahuzattal kezdem Jazinak.
Bencus lehányva is nagyon édes!! :D Marciról is tehetnél fel friss képet, biztosan sokat nőtt mióta nem láttuk!

Anyko!
Kíváncsi vagyok, te miket varrtál…És a gyerekekre is!!

Én sem sokat dekuzok mostanában, de azért hébe-hóba becsúszik valami...Ezt a dobozt Dani vitte - édességgel megtömve - az egyik barátnője szülinapjára:
Kép

Ő pedig az ajtónkon lóg:
Kép

Mostanában kacérkodok a festéssel, ez az első próbálkozás. Tudom, nagyon amatőr :oops: (Ráadásul mire másra, mint gipszre, az alapot pedig krétáztam...kísért a dekus múlt :D )
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Ez pedig egy friss kép Jazusról:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Jubi:)

Jaj annyira édes a kislányod! Mivel nekem két fiúcska van, a barátnőimen élem ki a kislányruha varrást :lol: A fiúknak olyan snassz a nadrág :wink:
Nagggggyon tetszik a kép, amit festettél! Imádom ezeket a motívumokat! Jaj, szuper nagyon!!!!
És nagyon ötletes az édességgel megpakolt ládika! Olyan jó ötleteid vannak!

Ha megpróbálkozol a madárijesztővel vagy a hóemberrel, vegyél szürkekarton.t Ez a neve, dobozolásra használjákmeg könyvkötészetben. De ne legyen vastagabb mint 2mm, mert ezzel is jól megizzadtam :D

A többiek is jöhetnének ám újból! :wink:

És akkor kérésedre teszek fel a fiúkról pár friss képet:)

Mondjuk itt Marci nem nagyon akart fényképezkedni:lol:

Kép

Kép


Ez kb. 2 hónapjakészült,még nagy melegben:)

Kép

Koda

Kép

Kép
 
 


Sziiiaaasztooook!!!

De jó, hogy bejártok mostanában a topikra!!! Én mikor beírtam pár napig-hétig benéztem, de sehun-senki. Most meg véletlen itt volt dolgom :lol:
Sürűbben fogok kukkolni erre is.

Anykó!
Azt hittem, hogy már te készítetted azt a fogast. Kis cseles :P Azért nem értettem a dekorgumit, hogy hogy lehet megoldani, hogy olyan szép, árnyékolt legyen a kisautó kereke, mintha festve lenne.

Koda!
Meg voltam gyöződve, hogy fából van a hóemberes cucc! Jó ötlet ez a karton! Nagyon szépet alkottál megint! És ollóval vágtad, vagy sniccerel?
Küldtem neked egy linket a minap, de lehet hogy már nem is él az az e-mail címed ami nekem megvan :roll:
Ezt küldtem:
http://winkler.turbo.at/shop_hu/index.php
Úgy megtetszett mikor megtaláltam, aztán Stuci is már rég ismerte :D

Még egy krea oldal, szerintem már ez is megvolt rég, de hátha mégsem ismernétek...
http://www.dltk-kids.com/type/index.htm

No én is dobok egy fotót a gyermekről. Vagyis kettőt :D Van egy kedvencem, de ez már vagy féléves... és egy mostanit.



na jó majd máskor, mert totál elfelejtettem hogy teszek be ide képet :? :roll:

Kép
 
 


Kép

Kép

Na ez nem volt egyszerű :roll: Biztos van valami tuti módszer, nem emléxem, hogy ennyit bíbelődtem volna a szali képek felpakolásával annó :roll: Feltöltögettem a netre, és onann ide másolgattam volna? :?: Bár lehet hiszen volt portálom. Na mindegy :lol:

Kép
 
 


ez nem lehet igaz!!!!!!!! :) :D
Sziasztok!!!
De örülök, hogy újra éledünk!!! Annyit, de annyit voltatok az eszemben; néha bekukkantottam, de nem járt erre senki! :roll:

Az utóbbi idöben én sem kupliztam semmit; söt a szalvikat is számüztem a pinyóba.
Viszont Jubcihoz hasonlóan festek, mint a gép.
Próbáltam most mutizni, de sajna túl nagyok a képek. Igyekszem lekicsinyíteni öket, aztán mutizok!

Örülök Nektek!!! Puszi a kis csapatnak! Mian :)
[/img]
 
 


Mian!

Én is örülök neked!! :D ...és várom a fotókat, nagyon kíváncsi vagyok rájuk. Én csak azt az egyet festettem, most nincs időm önmegvalósítani :D

Koda!
A fiúk nagyon hasonlítanak Gáborra, feletted meg megállt az idő :wink:

Krimo!
Koppány mindig ilyen nyugis gyerek, mint a képeken?

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Hali!
Alig bírtam belépni!! Gondolom emlékszik a rendszer, hogy sokáig hanyagoltam és be sem akar engedni!???
SOS! Nem tudok én sem képet feltölteni!!! Elfelejtettem! :(((
 
 


Kép

Mian!
Kicsinyítés után feltöltöd webre, aztán itt a kép-re katt bemásolod a linkjét, és megint a kép-re katt.

Már ha összejön :D Most így csináltam. Na mutizz!!!

Hehehe, és nem jött össze... :roll: de mikor megnéztem az előnézetet, itt volt, hogy melléklet feltöltése. Ott rögtön a gépről tudsz csatolni, de csak 600X600 -at!

Jubi!
Különben nyugis tényleg a bika jegyében születet, úgyhogy nem egy izgága tipus, de ma azért kiborított. A Frontok megviselik. Ma vettem elő elöször neki a festékeit...nem is volt boldog mikor már el kellett pakolni. :? Kép Előttem, az utódom.

Kép
 
 


Mian!

Amikor írod a hozzászólást, akkor az ablak alatt van egy kék "melléklet feltöltése". Oda katt, majd a felnyíló ablakban "tallózás"-ra katt, és kikeresed a gépeden a kép helyét.

Nálunk ezek kerülnek az uncsitesók mikicsomagjába a finomságok mellé:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nem jut nagyon időm jönni, de még alkotni sem.
Viszont örülök, hogy gyűlünk megint. :)
Mian!
Jó, hogy te is itt vagy, meg Krimo!
Jesszus mekkorák már a gyerekek!

Koda!
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál. Sajnos itt nem leltem ilyen sablonokat. De ne is baj,mert a szívem fájna csak. Még van mit tanulnom varrás téren. :)

Jubi!
Nagyon szuperek lettek a mikicsomagba rejtett ajándék veruzatartók. De ügyes vagy!
Nem is tudom hogy szakítasz idt 3 gyerek mellett ilyesmikre. Én tuti nem jól osztom be a napomat, bár Zsófi nappal alig alszik.

Én is mutatom akkor, hogy miket alkottunk Gerivel. Ő csak ablakmatricázott. :)
Rakok képeket a gyerekekről is. Nem baj?
Puszi és megpróbálok sűrűbben jönni.
Anikó
Kép Kép

Kép

KépKép
 
 


Karácsonyi dekorok:
Kép Kép
Kép

Kép

KépKép
 
 


ajándékkísérő hóemberek.
Kép
Vannak még mikulászsákok is, amiket én varrtam. Majd lefotózom.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko!

Geri hatalmasat nőtt! Óriási a különbség a mostani, és a vonalzódon levő fotója között! Nagyon jóképű kissrác!
Zsófi pedig egyszerűen cuki :D Látom nincs gond az étvágyával :wink: Jazi haja ilyen idősen kb. ugyanígy nézett ki :D Megvolt még a babahaja - azok a szálak hosszabbak voltak -, és közben nőtt az új haja. Ezért én fél éves korában fogtam a fiúk hajnyíró gépét, és ledúrtam neki 1 cm-esre. Úgy nézett ki, mint egy tüskés gömböc :D, de nekünk persze úgy is gyönyörű volt. Azóta egyenletesen nő a haja, most már csatt vagy csuri is kell ahhoz, hogy ne lógjon össze-vissza a lobonca...
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Anyko!
Nem is írtam fentebb, hogy nagyon szépek a karácsonyi dekorációid. Mostanában egyre jobban tetszik a fenyő- arany párosítás.

Éni si csináltam valamit, persze megint nem decoupage :oops: :D
Kép
Ez az angyal pedig ruhafestékkel színezett kukoricacsuhéból készült, a feje pedig dió. Igazi bio-angyal :D
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sehol senki??? 8)
Mian, hol vannak a képeid???

Kép
Kép
Kép
 
 


BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN KEDVES IDETÉVEDŐNEK!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Teljesen le vagyok kötve, mivel semmi segítségem nincs. Remélem a jövő és lazább lesz és legalább 1x fodrászhoz is eljutom! :wink:

Ma csak sütöttem. Lett mákos és diós kalács, meggyes és almás pite.

Kívánok mindenkinek áldott, békés ünnepeketek és teljen a jövő évetek szeretetben, nyugalomban!

Sok sok puszi!
Anikó

Kép

Kép

KépKép
 
 



Kép

Kellemes ünnepeket kívánni jöttem én is! Ilyen a "bokrunk" Koppány szerint. :lol: Bár igaza van, mert nem fa, csak ágak.

Anykó!
Mi lenne, ha ráérnél? :lol: Szépek a dekorációk! No meg a gyerekek!

Képzeljétek alkottam. Egy tavaly karácsonyra el nem készült gyerekmérő elefánt (hungarocelből ki vágva) no szóval ennek az orra letörött, és most a testéből üdvözlő táblát készítettem az ajtóra :P És a 100 éve tervezett éjeli lámpa lekupácsolását is megejtettem, meg még egy teás dobozt, (gyorsan ajándékba), mert az is félkészen hevert itt pár éve.
De jó volt kicsit pecsmegelni megint!

Kép
 
 


Sziasztok!

Sokszor gondolok a topikra. :) Remélem mindenki jól megvan.
Mi igen és váltzozik az élet, szebb....
Én újra alkotok. Most megint élvezem. Nagy szünetet tartottam, de most jó újra elővenni az ecsetet és a szalvétákat.
Ha valakinek vannak felesleges szalvétái, amit már nem használ fel, szóljon, mert szeretnék venni. :lol:

Gyerekek? Nézegettem a képeket! És szerintem már rá sem ismernék a lurkókra, annyit nőhettek.
Ha van néha erőtök és kedvetek, újra írhatnánk.

Sok puszi
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Én mostanában szinte egyálalán nem dekupálok - néha egy két ceruzatartó a gyerkőcöknek -, de NAGYON SZÍVESEN MEGNÉZÉM a ti munkáitokat, hátha újra kedvet kapok! :D

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Jubi!

Én sem dekupálok magamnak, pedig azt nagyon szeretném. Viszont most muszáj eladásra. Igaz élvezem ezt is, de néha fájó szívvel válok meg egy egy olyan darabtól, ami nekem is annira tetszik és biztos belepasszolna az új házba. :D De az új házikóba mindenképp akarok majd szépeket készíteni.

Ceruzatartó nekünk is kellene már, mert az valahogy mindig kevés.

Nekem még mindig él a honlapom. Tessék nosztalgiázni. :lol:
www.anyko.gportal.hu

Jubi! Néha hozzád benézek ám. Most voltam Paat-nál is és Szorgostucinál is! :wink:
Jó nézelődni nagyon.
Gyertek többiek! Max mutogatjuk a gyerekek alkotását a miénk helyett.
Most vettem 2 hungarocel tojást. Egy a Geri és 1 a Zsófié. Hétvégén odaadom nekik és lehet festegetni.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy ez a topik mostanában nem nagyon él. Én mostanában ismerkedek a szalvétatechnikával. Csináltam pár képet, de valamit nem jól csinálok. Az összes szalvétám tele van csíkokkal. Valahogy nem tudom normálisan ráragasztani a szalvétát a préselt papírra. Hiába kenem a préselt papírra a ragasztót, valahogy nem ragad oda, és bármennyire is igyekszem, tele van az egész csíkokkal. Van valami ötletetek, hogy mi rontok el, vagy a használt ragasztóm nem jó?

 


Itt egy bemutató, fadobozon alkalmazva!

 
 


@nolo: Your box is too nice! Make your home more beautiful by just decorate with wall paintings and it is now easy to buy it through online.

 
 


Sziasztok!

Annyira régen jártam erre, hogy talán már nem is emlékeztek rám.
Az alkotásaitoktól teljesen le vagyok nyűgözve, és csak azért nem dícsérek meg senkit sem külön, mert attól félek, hogy valaki kimaradna.
Azért régi jó szokásomat megtartva újra szeretnék kérdezni, vagyis gyorstalpalót venni krétázásból. Mivel tudom a krétát fixálni a legegyszerűbben?
Ovónéniknek milyen ajándékot szántok van vmilyen ötletetek?

Köszi

Sziasztok

Sara

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron