Új privát üzeneted érkezett!

Savitri, Sára: Köszi! NEktek meg jó varrogatást! :)

Márti: :shock: Ha nem annyira megrázó, leírod, mi történt? Hátha tanulságos lenne.

KépKép
 
 


Lanyok, orulok, hogy talalkozhattam ma veletek, jo volt ott lenni akkor is, ha csak picit maradhattam!
Nagyon jo, h a nevekhez mar arcok es hangok is tartoznak :)
Savitri koszi a vendeglatast!

A kacsat nagyon-nagyon-nagyon sajnalom! :cry:
Klari, hogy vagytok?
 
 


Milyen kacsát?

KépKép
 
 

 
 

Következő babavarrás Gyezsuéknál két hét múlva kedden

Pindi :) remélem, jól emlékeztünk és a kedd megfelelő nap nektek is

Bár voltunk ma szépszámmal, azért nagyon sok jó kis beszélgetésre volt alkalom. Néhány linket a felmerült témákkal kapcsolatban ide felteszek, Osoa és Gyezsu emlékeztessen, mit igértem még

Hellinger féle családállitásról beszélgetés egyszerűen és szerethetően Carla Gallival és Vámos Miklóssal

http://www.mtv.hu/videotar/?id=12686

Zsidó hagyományok konyhán és családi történeteken keresztül:

www.fuszereslelek.blogspot.com

Én pedig kérem a sajtos rudacskák receptjét, abbahagyhatatlan finomság :)


Csipkebogyólevest már egyszer leirtam, de majd újra felteszem a receptesbe
 


Klári :) Ha nem lesz meg a kacsa, szivesen segitek egyet varrni, esetleg tudok adni szép sárga plüsst a csőrhöz és lábhoz - szivesen el is jövünk hozzátok a varrásra, ha az segitség Kép Tudom, egy új nem olyan, mint a régi, de hátha segithetünk ezzel

Livus :) Borinak Klári által készitett kacsája, amit Eszterékhez is hozott, az esőben elveszett :(


akinek szüksége van a levlistára csatlakozáshoz segitségre, irjon nekem emailt és küldök meghivót- úgy talán egyszerűbb.
Mártinak megcsinálom, igéretem szerint
 


Livus,

elég kemény sztori, még messze nem vagyunk túl rajta, Eliza ma le se szállt az ölemből, pedig imádja a társaságot. Nem szeretném itt írni, majd a levlistán, jó?

Indi, köszi szépen!

Jaj, Hellinger-konferencián volt egy elég érdekes/éles sztori a Carla Gallival, lényeg, hogy a Hellinger nem éppen tartotta őt alkalmasnak, hogy vezessen állításokat.

Amit hitelesnek tartok, az itt található:

http://www.hellingerintezet.hu

Pálmai Dezső.
 


Köszi a mai napot mindenkinek, Savitrinek a vendégül látást!
 


Lányok, köszönöm, hogy itt voltatok :)

a kacsát szörnyen sajnálom :( holnap, világosban még végigjárjuk az utat a buszig hátha :cry:

maradt itt egy-két dolog, majd a levlistán írom.
nálam van a közös gyapjú és testanyag, két hét múlva Gyezsuhoz viszem

csókok
 
 


Én is köszönöm a tegnapot. Tudom, hoyg többen úgy rézitek, hoyg nekem kell köszönni a babátokkal való haladást, de higyjétek el, NEKEM óriási öröm, hogy a semmiből, a puszta gyapjúból meg egy kis textilből egyre alakulnak a szebbnél szebb fejek, manók... Olyan jó közreműködni ebben, olyan jó csatornának lenni: hogy nem tőlem, csak rajtam keresztül TI megcsináljátok. EZT nagyon köszönöm minden varróasszonynak!
(És aki nem varr, azoknak meg a társaságot és a hangulatot köszönöm!)

OFF:
Sav,
meglett a pohár, a másik táskámba raktam.

Mindjárt írom a sajtos ruhat, de Timó még ma is elég álmos/nyűgös. Tegnap au autóbal elaludt és ötig fel sem ébredt... (Ill. amikor hazaértünk igen, de azonnal betettem az áygába és aludt tovább, a kis drága...)
 


Mi is köszönünk mindent!!!

Kérdés: most ide illetve a levlistára írjak??? :roll:
A levlista csak a talik pontosítására szolgál, a többi jöhet ide, ugye?

Jó volt Veletek találkozni!

Orsi
 
 


Orsi,
szerintem igen. Ide betévedhet bárki, és az jó. :)
 


Sziasztok!

Én is köszönöm a lehetőséget mindenkinek.
Nagyon nem folytam ugyan bele a társalgásba, viszont jó volt (?) köztetek.
Matyus meg pláne jól érezte magát. Annak ellenére, hogy alaposan elcsúszott a déli szunya. :)
A saját babához meg szépen jöttek az ötletek... :arrow:

Ági
 


ó, jaj! Mertem remélni, hogy nem ezt jelenti a "kacsa", de akkor mégis. :cry:

KépKép
 
 


Puma, kedves,

kacsa-beszámolót szeretnénk hallani... Mi van veletek?
 


Márti :) ELnézést, egyszerűen nincs időm msot hosszút irni, a hétvégén válaszolok és igéretemet is betartom a levlistáról, addig is puszi innen :)

Klári levelét ide bemásolom (remélem, nem bánja, de többetek még nincs rajta a levlistán és olyan szép, amit irt, mégha nagyon szomorú is) Szutyi kacsa történetéről hamarosan

Livus :) még mndig nem vagy rajta!!!
 


Indi!

Köszi a linkeket. Meg persze a kötögetős instrukciókat! :) Ma nagy levegővétellel kibontottam a kötést (azt sem tudtam, melyik végén kell :oops: :oops: ), de úgy néz ki, sikerült felszedni a szemeket (párat nem, de valahogy megoldom). remélem hamarosan kész lesz a bugyesz... :)

Klári!
Mi is kíváncsiak vagyunk, hogy mi van Veletek, Bori hogy van?
Emilre nem reagáltál... :(


Orsi
 
 


Oké Indi, köszi, yahoo-s címedre írtam.
 


Most néztem csak be ide, valahogy a levlista elvette a figyelmemet erről...

Szívszorongató, hogy ennyire a szíveteken viselitek Borit és kis barátját! Köszönöm még egyszer itt is.
Zakatolnak bennem a Kis Herceg szavai:
"Mert csak a gyerekek tudják, hogy mit keresnek. Időt vesztegetnek egy rongybabára, amitől egyszerre nagyon fontos lesz az a rongybaba, és ha elveszik tőlük, sírnak..."

klári /puma
 
 


PUMA!

Most hívott Savitri, h MEGVAN A KACSA! Megtalálták, a buszmegálló felé :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 


Hat ez kesz! :D

Itt hurrazik az egesz csalad, hogy MEGVAN SZUTYI!! :D :D :D

(jartunk arrafele vasarnap es szomoruan neztuk azt az utcat, h ott veszett el Szutyi..)
 
 


Bár csak a háttérből követem az eseményeket, nagyot dobbant most a szívem :D :D :D :D Éljen Szutyi!

KépKép
KépKép
 
 


Istenem, de jó!

(De mi lesz az Új Szutyival?!?!?!?!?)


Annyira kíváncsi vagyok, hogy Bori hogy fogadja majd...
 


JAjj de jó!!! Ennyi idő után? :shock: Hát én már lemondtam róla...

KépKép
 
 


nahát, de jó :)
nagy csavargó ez a Szutyi kacsa, reméljük megbölcsül ezután és nem hagyja el Borit többé :lol:

o
 
 


Gyezsu kérésére teszem be ide:

Sziasztok!

Akkor ahogy megbeszéltük, kedden nálunk lesz a következő manóvarrás. Kb. 9-re visszaérünk az oviból, lehet jönni, és bármeddig lehet maradni, (délutáni :)) ittalvási lehetőséggel. Ebédet készítek, kölesgolyót, almát, sárgarépát beszereztem, víz és tea lesz, ha mást is szeretnétek, hozzatok :) (Az ebéd valszeg tönkölyös zöldségpüré lesz savanyúkáposztával.)

KépKép
KépKép
 
 


MEgint nem tudok menni varrni :cry: :cry: :cry:

KépKép
 
 


Ha lesznek betegecskék a varráson, akkor mi sem megyünk -

Livus :) Mobilanyó jelentkezik szivesen meglátogatunk ám benneteket és tudunk kicsit varrogatni vagy kötögetni, ha van kedved.
 


Indi hozzánk is jöhetnétek...mint Mobilanyó. Már meggyógyultunk, de kétséges a jövő kedd, én meg kezdek bedepizni. Azért remélem össze tudom hozni, hogy elmenjünk.
Livus, Ti miért nem? Mi lesz a snappikapoccsal? :cry:

Eszter

Kép
 


Eszter :) Nagyon szivesen meglátogatunk benneteket, de a jövő hét még anyagilag tragikus, utána való hétre beszéljük meg, jó? Most nálunk is volt egy nagy nehéz időszak, 5 nap totális szobafogság a magas láz miatt, háát...
 


Tündéranyó: Ez olyan jól esett!!! :) Tök jó fej vagy! de jövő héten nem leszünk Pesten, azért nem jó a közös időpont :( Utána viszont nagyon jó lenne, ha átjönnétek! :) (Legalábbis remélem ráérek, és nem kell majd kapkodnom az egyetemi beadandókkal...)

Eszter: ma este, kb. 20 óra 12 perckor 35 másodperckor MEGTALÁLTAM A SNAPPYT!!!! El se hiszem! (Főleg, hogy Tibort egy órával előtte szalasztottam el papírpelenkáért, mert Bobó az összes külsőt összekakálta, a gyapjat meg hiába próbáltam ráadni a prefolddal - snappy nélkül esélytelen a dolog.
Ha összejön a Mobilanyó dolog, és van kedved, gyertek Ti is Nándival hozzánk. Annyian talán még elférünk. :roll:

KépKép
 
 


Sziasztok!

Részünkről mindenki egészséges, még papírunk is van róla :). Aki még nem tudja, hol lakunk, küldjön privit és megírom, mert itt nem szeretném a címünket közzétenni. (Babanetre mostanában nem nézek fel, de az emiljeimet mindig látom.)

Mindenkit szeretettel látunk! Livus, Eszter, hiányozni fogtok. :(

GyeZsu
 
 


Szutyok hazaérkezett ma. Egy óvatlan pillanatban ki is cseréltem, Bori nem is vette észre :?: Inkább elrakom a (pót)Szut :?: kot íłnségesebb időkre. Köszönjük mindenkinek a szívből jövő örömöt!

klári /puma
 
 


Livus, kár hogy nem jöttök. És így hogy fogom a könyved visszaadni?

KépKép
KépKép
 
 


A biztonság kedvéért ezen a fórumon is jelzem: a holnapi manóvarrást egy héttel elhalasztottuk.

GyeZsu
 
 


Gyezsu! Köszi, hogy írtál ide. Tudtommal én még mindig nem vagyok a listán :roll:

KépKép
 
 


livus :) sajt@n... cimedre köldtem igen fontos infot levlistáról!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: