Új privát üzeneted érkezett!

Kép
 
 


KépKépKépKép
 
 


Kép
 
 

 
 

Szia Menta!
Végignéztem a képeket, és szó mi szó: gyönyörû ez a csajszi! De komolyan tényleg nagyon szép kislány! Gratulálok nektek!

Pusz
Helena
Ugye nem haragszol, hogy megtartottam ezt a nevet, még év elején beszéltük, hogy így fogják hívni a kislányotokat, nemtudom emlékszel e rá!
helena
 


Kép
 
 


Egy-két újabb kép Helenáról:
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
 
 


Menta! Nem tudom, hogy Helena alvás közben, oroszlánidomárként vagy rallye-pilótaként aranyosabb-e ... KépKépKép Nekem minden módon tetszik! Kép

Márti+Ármin
 
 


Márti! Kép
M.
 
 


Menta: hol vannak újabb képek?KépKép

zsani
 
 


Menta!Kép

Helena gyönyörû, biztos sok örömet okoz mindennapKépKépKép!

Mikorra tervezitek a kistesót?
Jó lenne majd együtt topicolni a "friss"-benKép

én örülnék, ha jövõ ilyenkor már lenne egy új Pocaklakóm...
a szopizással kapcsolatban azonban szeretnék jó elõre felkészülni, nehogy ismét kudarcot valljak...Kép

nekem az utolsó babám lesz, szeretném, ha minden tökéletes lenne, és kiélveznék minden percetKép

Puszi: Sheila

Ui: Imhotep nem fél Helenától?
Nálunk a cicek pánikszerûen menekülnek, ha Melissa becélozza õket lelkes csatakiáltással...Kép

pedig már simogat/ná õket...Kép , de a bizalmukat elvesztette, sajnosKép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Szia Sheila!
Képzeld pont ma néztem meg én is a te albumodat! Melissa is milyen nagy kislány már! Kép
Mi úgy tervezzük, hogy akkor szülessen a kistesó, amikor Helena 2 éves lesz. Elvileg akkor már most várandósnak kéne lennem, de még nem lehet tudni. Kép
Szerencsére Imhotep nem nagyon fél Helenától. Amikor nagyon nem akarja, hogy "nyúzza", akkor elengánsan odébbáll, de pl. amikor tüzel, akkor õ megy oda Helenához, hogy simogassa.
Teszek fel egy pár képet Helenáról, van köztük cicás is!
Én nem valószínû, hogy bejelentkezem majd a frissbe, mert nem tudnék rendszeresen majd oda is írogatni, így hát maradok majd az "osztályban". Kép
Puszi!
Menta
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Az elõbbin 1 éves és épp a szülinapi tortáját majszolja! Kép
Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Menta! Kép
Mindegyiken nagyon édes! KépKépKép De nekem a cicás lett a kedvencem Kép
Jól olvastam, hogy elpártolsz a MÁV kh-tól? Hogyhogy? (épp most írtam meg Vilka születésének történetét a "Friss"-ekhez, ha érdekel!) És, ugye mihamarabb visszatértek az osztályba??? Annyira drukkolok! KépKépKép

Márti
 
 


Menta!KépKépKép

Akkor Te elõbb leszel babás...
én jövõ év májusra tervezem a baba-projektet, így Melissa és az új baba között /majdnem/ 3 év lenneKép

Az új képek is csodálatosak, Helenán látszik, hogy boldog, kiegyensúlyozott kislányKépKépKép!

és milyen szeretettel bánik Imhoteppel...KépKépKép

Sheila

ui: mi az az osztály??
azért ugye tudatod velem a Pocaklakót?Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Menta,
megnéztem a profilodat is! Látom Nálad is a cicás a kedvenc! Kép Nagyon jó volt megnézegetni Helenát, olyan rég hallottam már róla! De szurkolok, hogy minél hamarabb! Kép
Tündériek a képek! Kép

Sheila,
ha én is válaszolhatok: [url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/279/4948.html?1055659664" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/279/4948.html?1055659664[/url]
Itt van az "osztály". Kép

Solya
 
 


SolyaKép

Köszi!Kép

Menta!Kép

Én is nagyon szurkolok a baba-projekthez!!!!Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Kép
 
 


Márti!
Olvastam a történetedet és én is nagyon meghatódtam! Kép
Azért megyek inkább máshová, mert a MÁV már nem is igazán bababarát, mamabarátnak meg egyáltalán nem nevezném. Kép

Sheila! Köszi a drukkot és a többieknek is! Sajnos tegnap kiderült, hogy még most sem "írhatok", úgyhogy drukkoljatok a mihamarabbi visszatéréshez!!! Kép
Egyébként azért osztáy, mert úgy van kitalálva a korhatár, hogy elvileg egy osztályba járhatnának ezek a gyerekek. Kép
Úgyhogy jöhetsz te is Sheila! Kép
Puszi!
Menta
 
 


Ajajj, de szépséges ez a kis Hölgyike!KépKépKép

Köszi Menta a meghívást az "osztályba"!Kép
én már írtam oda régebben, mert Melissa is belefér abba a korcsoportbaKép

Ne add fel, "új ciklus, új remények!"
...vagy v.mi ilyesmit szoktak írni a lányok a "megint megjött-ben", nagyon tetszik, olyan optimistaKép

Puszi : Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Húúú, Helenka ezen a piros ruhás képen is nagyon gyönyörûûûûû! KépKépKép

MÁV-ügyben sok igazságod van - ha lesz egy kis idõm, meg is írom a MÁV-os topikban a benntartózkodásunk tapasztalatait - de a dokimat nem változtatnám meg, mert egyszerûen tökéletesnek tartom Kép

Továbbra is drukk, hogy írhass végre! KépKépKép

Márti
 
 


Menta!Kép
Gratulálok! Nagyon aranyos Helena a képeken, fõleg a piros ruhában. Zsaninak persze a cicás kép tetszett a legjobban, nem is értem miért?Kép

Alig várom, hogy újra "osztály"-ba léphess!Kép Addig is sok-sok drukk!!!

Szilvi
 


Szia Menta

Olyan édes Helena már kész nő a kalapos cuccában, nekem az tetszett a legjobban!

Én még mindig drukkolok a babához, és váltig állítom hogy pici pocilakó nélkül is hiányzol és kösztünk lenne a helyed! KépKépKépKép

Pussz: Dzsili
 
 


Menta, szerettem volna tőled tanácsot kérni, de visszadobta levelet. Nem él a profilodban feltüntetett postafiókod? Ne haragudj!

Helena tényleg kisasszony ezen a képen! Tündérkirálynő! Kép

Solya
 
 


Solya!
Biztos tele volt, vagy nem tudom. Írj megint ezekre a címekre:
berta-menta@freemail.hu
vagy
berta76@westel900.net
Puszi!
Menta
 
 


Helena gyönyörű!KépKépKép
Lucának is nagyon tetszett a cicás kép!

A babonától talizni azért jöhetnétek!KépKép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Menta,
En is drukkolok am neked pocaklako-bekoltozeshez! Na meg persze a dontesedhez, hogy hol szeretned ot vilagra hozni!
Tegnap itt volt a szulesznom, csak ugy meglatogatni, dumcsizni egy kicsit, hozott otthonszules-videokat! Tok jo volt, most megint feltoltodtem energiaval!
Nem tudom olvastad-e, mar nehany topikban megirtam, hogy megjelent magyarul egy Nemetorszagban mar regota nepszeru konyv, Ingeborg Stadelmann: A bába valaszol! Barhogy is dontesz, szerintem nagyon jo es olvasmanyos mu, en imadom!
A legjobbakat!
Zsuzsi
 


Hat nem elfelejtettem a legfontosabbat?!?!
Nagyon helyes a pici lanykad, es a kalapos- piros ruhas kep igazan romantikus!

Zsuzsi
 


Menta,
megint nem sikerült. Kép
Azért köszi,
Solya
 
 


Solya! Egyikre sem? Az lehetetlen! Kép

Zsuzsi! Megvan a könyv! Kép

Az osztálytársaknak üzenem, hogy nem én vagyok Nesóka! Az én tippem Zafi!

Menta
 
 


Egyikre sem.Kép
Tippet viszem! Kép
 
 


Menta,
nagyon várunk ám vissza az osztályba, hiányzol nekünk!KépKépKépKép Puszi Helennek is, még mindig igazi kis nőci! Ez az utolsó kép...........nagyon jó!KépKépKépKépKép

Szila
 
 


Szia Menta!

Köszi, hogy rám gondoltál!Kép Nyertél!Kép És tudod, mi egymás után szoktunk teherbe esni, úgyhogy most már Te jössz!Kép Drukkolok Nektek!Kép
Nagyon kis nőcis a kalapos Helena! Nagyon drága!Kép

Pussz,
Zafi
 
 


Köszi Zafi!
És Gratula Nektek!!!!Kép
Menta
 
 


Kedves Menta!

Nagyon sok szeretettel GRATULÁLOK Nektek KisGyőzőhöz, és jó egészséget, sok boldogságot kívánok!

Sheila és Melissa

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron