Új privát üzeneted érkezett!

Akiknek a természetgyógyászat segített a meddőségben...
 
 


Erre én is kiváncsi lennék!

Szia Gerike!

Kép
 
 


Sziasztok,
mi most járunk egyhez, akinek a címét azok az ismerőseink adták, akiken Ő segített. Lombik előjegyzésre vártak és a természetgyógyász segítségével két hónap alatt összejött a baba. :D
T
 
 

 
 

Tapedli!

Remélem te is hamarosan bebabásodsz, és akkor megosztod velünk ennek a természetgyógyásznak a címét!
Várjuk a mihamarabbi beszámolódat!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Vigyázzatok Londonban elég forró ott most a helyzet!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Tapedli!


és Te is jársz a dokihoz?
Hogyan segített, és elárulod a dok nevét?
 
 


Helló Lányok!

Ez a téma engem is érdekelne!!!

Sok sikert mindenkinek!!!!
 


Sziasztok!

Van Budapesten a VI.ker. Király utcában a Varga Gyógymód. Ott állítólag tudják kezelni a meddőséget és sikerrel kezelik. Én személy szerint voltam ott, mondjuk más jellegű problémával. Köszönő levelek között találtam olyat akit meddőséggel kezeltek ott és sikerrel.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is természetgyógyászhoz jártam/járok tavaly szeptembertől Nyírbátorba. Májusban fogant pöttömünk.
Én úgy gondolom, hogy ha hozzá nem járok, akkor én most nem várok babát. Nődokihoz csak rákszűrésre jártam, egyéb dologban nem kértem a segítségüket, semmilyen gyógyszert nem szedtem a fogantatás érdekében.
Április végén a Gynevacot is beadattuk.
Most a 15. héten vagyok.
Én azt mondom, hogy ha elmentek is hozzá, ne várjátok rögtön a csodát. Idő kell amíg a szervezetet rendbe hozza. A javasolt teák fogyasztását szigorúan betartottam.
Én hőmérőztem és csak február környékén láttam, hogy most már rendben vannak a hormonok, normális görbbéim vannak. És meg is lett az eredmény.
Tehát lányok! Türelem! Tudom, hogy nehéz, nekem is az volt.

Sok sikert mindenkinek!

Tünci
 


Sziasztok!
Én ugy gondolom,h minden a fejben dől el.És minden probléma először lelki szinten jelentkezik és ha ott nem orvosoljuk akkor jelenik meg fizikai szinten.
Miért fogadunk el egy "betegséget" kész tényként?És miért érjük be a tünetek kezelésével?
Miért is akar egy nő gyermeket?
Sokat találkozom hasonló válaszokkal:
-Ketyeg az óra...
-A család szerint már ideje lenne
-Régóta vagyunk együtt
-Hátha jobb lesz a kapcsolatunk
-Ő lesz életem értelme...stb.
Ki szeretne egy"ilyen"helyre leszületni?
Tisztában vagyunk vele,h már a fogantatás elött mekkora terheket pakolun arra a kis emberre?
És végül a lehendö anya mit akar megtenni azér,h gyermeke lehessen?
És itt nem a kelemetlen vizsgálatokra és kezelésekre gondolok!
Mit hajlandó megtenni magáért?
Szembe néz végre a szönyeg alá söpört problémáival és el kezd végre dolgozni magán,h méltóvá váljon egy uj élet befogadására.
Mennyivel többet tud adni egy olyan nő aki valóban megéli a nöiességét és azon keresztül az anyaságot.
A mai világban sajnos a NŐ szóval ill.fogalommal sem vagyunk tisztában.
Mit is jelent nőnek lenni,nő ként élni,viselkedni.
Megélni a nőiességet.
És ugye nyilvánvaló,h itt nem a műkörmökre gondolok.
Miért kezeljük tényként,h egy nőnek nem lehet gyermeke mikor mi a testünk minden feltételnek megfelel.
És miért választjuk a rövidebb(kényelmesebb)utat a különböző kezeléseket,talán azért mert gyorsabb mint a természetes gyógymódok.
De a testünkkel együtt a lelkünk nem gyógyul meg!
Kedves jövendöbeli kismamák nagy segítség lehet,ha alaposan átgondoljátok,h mit jelent számotokra nőnek lenni.
És nem fizikálisan hanem lelkileg.
MINDEN nőgyógyászati probléma a nőiesség kérdését feszegeti.
Legyen az hormonális,esetleg egy gombás fertőzés,frigiditás és persze ha nem jön a baba az is.
 
 


Sziasztok.

Én ma jártam életemben először természetgyógyásznál.6hónapja szeretnénk kisbabát.

Volt/van is endometriozisom,csonkították a petefészkeimet,levolt tapadva a petevezetőm és most kéne visszamenjek az orvosomhoz 16.-án,de gondoltam megpróbálkozom előtte egy természetgyógyásszal.

Szóval ma elmentünk és azt mondta,hogy elvolt záródva mindkét petevezetékem,de ma megnyitotta és írt fel kapszulákat.

Clorotabs
Múmió
Celetin
Tisztító ásvány por
Zinkotabs

Ezeket ajánlotta és meg is vettük.2 hét múlva kell vissza mennünk.Ti mit szóltok ezekhez a készítményekhez???

Üdv:E
efgk
Budapest
 
 


@efgk:


Szia!

Tudom, hogy régen volt, de hogy nyitotta meg a petevezetékeidet?
Sikerült teherbe esni?

Üdv: Betti

 


Eladó egy bontatlan üveg FAGYÖNGY tinktúra. 50 ml. (György tea) Lejárati dátum 2019.02. Ára 1000 ft. Tel 06705922654
 


Szép napot mindenkinek!
Régóta adok tanácsokat, hogy a babák érkezését segítsem.

Azt tapasztaltam, hogy az évnek ez a legjobb időszaka elkezdeni a lelki eredetű meddőség gyógyítását. Ezért írok most. Egy esélyt szeretnék adni az első babához. Minden ingyenes. Aki akar, keressen meg a facebookon
Bianka Mikrobaby néven.
bianka60
mikrobaby@gmail.com
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: