Új privát üzeneted érkezett!

Sasha Kép
a kisfickó gyönyörü, a mosolya már most ROPPANT ravasz Kép
Jó egészséget nektek!

Pussz
Kangi
29
 
 


Szia Sasha! Mar annyiszor kerestelek, de mindig onnan tüntel el ahonnan kerestelek. Gyönyörü a Gabi baba, es most mar megnyugodtam, hogy nem csak en vagyok oriasbabas. A Marco jelenleg 10 hetes lesz es a mult heten 62 cm volt es 6,4 kg. Ti most hogy alltok?Egyebkent jo talizast Edinaval.Sziasztok.
 
 


Kangi!
Köszönöm a bókot Gabi nevében! Remélem olyan kis huncutka lesz amilyen az a mosolyaKép

NyuliKép
Merrefelé kerestél? Köszönöm szépen a bókot! Titeket hol lehet megnézni? Gabi 9-én volt 2 honapos és 10-én mérték. Tehát 9 hetesen 62 cm és 6,5 kg!!!! Nem semmiKép

puszi
sasha

Kép
 
 

 
 

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

sasha

Kép
 
 


Azokat a függõ kék halakat imádja bámulniKépKép
sasha

Kép
 
 


Jaj Sasha!Kép Ez a Gabi baba olyan edes, hogy kedvet kaptam egy ilyen "kisfickohoz"!KépKép Ugyis el kelne mar egy teso Kamillamnak!Kép

Maci
 


Hihi Sasha Kép
ez aztán a dundi kislegény! Hogy megrágnám a lábhurkáit!!! Nyamm! KépKépKép
Persze aki ilyen ügyesen szopizik, az legyen is csak szép erös Kép

Pussz
Kangi
 
 


Kangi! Maci!

Köszi!

Hát eltelt egy kis idõ a fiam meg csak nõ mint a boldondgomba úgyhogy készitettem néhány új képet rólaKép


Apa ölében, vagyis inkább a térdén térdenKép Anya nem szeretni amikor igy csinálunk de én nagyokat nézelõdöm
Kép


Apa ölében
Kép
sasha
 


Sasha Kép
én nem látok semmit KépKépKép

Kangi
 
 


KangiKép
IntézkedemKép
sasha

Kép
 
 


Apa ölében, vagyis inkább a térdén térden Anya nem szeretni amikor igy csinálunk de én nagyokat nézelõdöm
image{apa ölében}

Apa ölében
image{apa ölében}

Kép
 
 


rühühKép
sasha
 


Apa ölében, vagyis inkább a térdén térden Anya nem szeretni amikor igy csinálunk de én nagyokat nézelõdöm

Kép

Apa ölében
Kép

Anya jól vagy? Mit bohóckodsz mán?
Kép

Anya! Ne szorongass már! Néznek minket, ne cikizzKép
Kép

Anyával beszélgetünk, én meg vigyorgok, miközben mondom, hogy:gaj-gaj-gajKép
Kép

Anyáék ágyában
Kép

Apánál
Kép

Jár kezem-lábam, anya meg fölülrõl fényképez
Kép

Hé ti ott a dobozban, amit anyák TV-nek csúfolnak! Mit csináltok? Mindjárt behúzok egyet!
Kép

Anya szüleivel és a 6 hetes Dollikával
Kép

Fürdés elõtt mindig mesztelenkedemKép Ilyenkor nagyokat szoktam pisilniKép Anya a cél!!!
Kép

Anya azt mondja, eléggé érdekesen nézek ezen a képen
Kép

Harisnyában
Kép

Már karácsonykor is folyt a nyálam... anya ezért mindig elém rak egy partedlitKép
Kép

Nagypapi ölében. Közben a nagymami bohóckodik nekemKép Nagyon vicces! Mindenki nevetettKép (Még hangja is volt!!! -anya)
Kép

Ne nyújtogasd a nyelved! Én is tudok ilyet! Tessék!
Kép

A kezembe adtak egy ilyen bigyót... nem is tudom mit kell vele kezdeni... bevallom, véletlen, hogy megfogtam és a számhoz vittemKép
Kép

Jééé mik azok ottan??? Halacskák???
Kép

A képek karácsonykor és utána készültek!
sasha és a 2 nap múlva 16 hetes Gábor

Kép
 
 


Nagyon edi!!!!

Zsuzsi
 


Gabi baba nagyon szép! Fõleg ez az utolsó és a pucér képe tetszik!

Puszi Nektek!

Betti és Ádám baba

Kép

Betti
 


Drága Sasha!

Nagyon aranyos a kicsi fiad!!!!!
Te jó ég nem is olyan régen született és már milyen nagyfiú... Kép

Pusssz!
Kata és Dórika

Látom milyen ágynemûhuzatotok van...
A párod szereti? Az enyémnek minden baja van tõle, mert csúszkál. Kép Pedig nekem van kék és piros is, úgyhogy elég gyakran kerül rá sor. Kép

KépKép


KépKép
 
 


Sasha Kép
szuperek a képek! A harisnyás haláli!!!

Pussz
Kangi
 
 


Sasha! Kép

Olyan draga kis ennivalo fiacskad van! Nekem az "Anya ne szorongass mar..." kep tetszik a legjobban, mar csak azert is, mert vegre latlak mosolyogni!KépKépKépKépKép Adj sok puszit a nevemben Gabi baba pocakjara!

Maci
 


nagyon gyönyörü baba a képek szuperek!
szilvi
 


Sziasztok!

Zsuzsi, Betti, Kata007, Kangi, RZsuzsa, Maci, Szilvi!
Köszönöm a szép szavakat kisfiam nevében isKép

Kata007!
azóta nem húztam fel azt az ágynemüt sajnaKépKép A párom allergiás rá, viszket tõle. Fázik benne és zavarja, hogy folyton lecsúszikKép Szóval akár ki is dobhatnám.

Készült pár kép ismét, gondoltam nem hagyom kihalni a topikotKép

Kép
Anya te nekem cuppogsz?Kép

Kép
Nagyon vicces ahogy cuppog a szádKép

Kép
Hello apuci ott a kamerávalKép Tudok én aranyos is lenniKép

Kép
Anyáék úgy gondolták, hogy félig már ülhetek a kocsiban, hogy jobban kilássak. Nekem nagyon tetszik!

Kép
Mindig ennyi vizben fürdök! Annyira szeretem amikor lehet "úszni" anya karjánKép Meg igy anyának sem kell akkorát hajolnia...

Kép
Apa muszály pucéran fotózni, pláne fürdés közben mikor én inkább a túlfolyót bámulnám???Kép

puszi
sasha

Kép
 
 


Továbbra is nagyon helyes kissrác Gabó! Szép kis gömbölyû, és amint látszik nagyon élvezi a fotózást (többnyire). Legyetek egészségesek, minden jót ehhez a szép kisfiúhoz!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sasha!

Milyen nagyfiú már Gabi! Pedig nem is olyan régen figyeltük, hogy mikor születik már megKép Aztán lassan már szaladKép
A kis mosolygós és a hello apa képei tetszenek most! (persze a többin is cuki!)
Csak azt sajnálom, hogy a kisdomed oldalt nem csináltátok továbbKép pedig jó volt nézni a kis videókat! De még háthaKép

Puszi Nektek!

Betti és Ádám

Kép

Betti
 


Újabb képek kommentár nélkülKép

image{kép}
image{kép}
image{kép}

puszi
sasha

Kép
 
 


Újabb képek kommentár nélkül

Kép
Kép
Kép

puszi
sasha
s.
 


hoppá! Mégis kommentálásra szorulnak a képek!Kép Az elsõ képen nem a fiam látható, hanem az utokatesóm kislánya Tamara aki már 7 hónapos. Voltak nálunk vendégeskedni.

A másodikon apjával van a Gábor, a 3.-on meg szerintem a levegõben lógKép

sasha
s.
 


Szia Sasha!

Hát én kétszer görgettem vissza az egérrel az elsõ képnél, hogy te jó ég mennyi idõ van a képek között? Ennyit nem változhatott Gabó!
Aztán rájöttem! Kép
Jól megzavartál! Kép
Gabibaba még mindig nagyon tündér!
Ahogy látom, már nagyobb haja van mint az apjának! Kép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Tegnap készültek a képek!!! Már igy tud ülniKépKépKép Ma 5 hónapos!Kép

puszi
sasha

Kép
 
 


Szia Virtuális Kishúgom!Kép

Gabibaba gyönyörû nagyfiú lett, pedig mintha tegnap született volnaKép így telik az idõ!


és úgy látom, nagyon hasonlít Rád!Kép

szívbõl gratulálok, klassz kis fickó!KépKépKép

Igaz, hogy már a kistesót tervezitek?

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


SheilaKépKépKép

De örülök, hogy hallok felõkedKép Köszönöm szépen a dícséretetKép Te vagy a 2. aki azt állítja, hogy rám hasonlít, a többiek apjára szavaztakKép Ezért külön hálaKép
Igen, kistesó tervben van és szeretném, ha december 20-a elõtt születne... de erre nem sok esélyem van, csak akkor, ha 16-án magfogan és elõbb jön pár nappalKépKépKép Úgy legyenKép

Puszi neked is és Melissának is (-gabcsi is elkezdett cuppogniKép)
sasha

Kép
 
 


Szia Sasha!

Most néztem a naptárt, úgyhogy Boldog Kép hónaposságot Gabcsikádnak.Kép

Kistesó ugyben mizujs???

Most nézem ezeket az ülõs képeket, olyan tündéri rajtuk Gabcsi!Kép
Látom nektek is van Auchan-os macitok!Kép
Mivel Dóri kezébõl nem tudtuk kiszedni, mert azonnal visított amikor elvettük tõle, így nekünk is van ilyen "Brumi macikánk"Kép

Puszi Nektek!

Kata és Dóri

KépKép


KépKép
 
 


a fenébe, elfelejtettem kikapcsolni a tûzfalat...Kép
Akkor mégegyszer:

Boldog Kép hónaposságot Gabcsinak!

Kata és Dóri

KépKép


KépKép
 
 


Szia Kishúgom!Kép

Ide írok Neked, hogy ne a "friss kismamiknál" off-oljak...
köszönöm a bókot, márminthogy nem nézek annyinak...

Melissával sem könnyű a házimunka, folyton láb alatt van, és fél szememet rajta kell tartani...
mindig igyekszem felkelteni a figyelmét valami érdekes dologgal...nem könnyűKép

még nem szalad, de már lépeget, egyre többet...Kép

amit régóta akartam kérdezni Tőled:
Gabcsi hogy áll Kevin kutyussal?
játszik vele?
a kutyu nem fél tőle?
azért kérdezem ezeket, mert nemsokára talán teljesül régi vágyam: új családtag érkezik, egy yorkshire terrier kiskutya /lány / személyében...Kép


Melissa imádja a kutyukat, de nem tudom milyen lesz, ha nekünk is lesz kutyusunk...

baba-project?Kép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Szia Sheila!Kép

Hát igen, a figyelmét én is szeretném lekötni, de egy játéka csak addig érdekli amig a szájába veszi és meg csócsálja. Aztán megy is tovább. A konyhai müanyag tárgyak lekötik egy időre. Darabonként max fél percre.....Kép
Gabi imádja a Kevint. A kevin egyelőre menekül előle, mert -ez most hülyén fog hangzani- nincs még "szaga". Mint ahogy a kiskutyáknak sincs jellegzetes illatuk, ezért nem tudja hová tenni. Gabi kezében ott marad néha egy kis szőrcsomó, de igyekszem mutatni, hogy hogyan kell simizni. Olyan édesen utánoz, csak aztán van, hogy marokra szorítja az öklétKép De Kevin türelmesen tűri, mig a gazdi elmondja a babának, hogy nem szabad.Kép
Kiskutyussal lehet hogy nehezebb lesz. Azért, mert még a kutya is kicsi, és egy kölyökkutyi sem tudja jobban hogy a tűhegyes fogacskáival fájdalmat okoz, mint egy kisbaba aki a hajat-szőrt tépi... Na meg nem tudom kertes házban laktok-e... Szobatisztaság. Kevin 1 év alatt lett teljesen szobatiszta. Ezt ugye nem lehet siettetni. Max azt tudod szabályozni, hogy hova csinálja. Szőnyegért kaptt, ha a kőre akkor nem, csak ejnye-bejnye volt.
Aztán ahogy nőtt, úgy hagyta el a napközbeni bepisilést-kakilást, csak néha volt baleset, de éjszaka rendszeres volt. Aztán 1 évesen már kibirta éjszaka is. Na megy egy kölyökkutya is termel az első időkben annyiszor kakit, mint egy újszülöttKép
Babaprojekt áll. Letettem róla, hogy addig lesz újra pocaklakóm amíg a Gabcsi szopizik. Védekezni nem védekezünk, de a ciklusaim a 28 napos helyett 36 napos. Majd talán, ha nem szopizik a Gabi ilyen sokszor akkor lesz esélyünkKép De nem bánkódom, mert tudom, hogy az átmeneti "meddőség" a tejtermelésért felelős hormon magassága miatt van és ez így van rendjén.Kép

puszi és írjál, mert nagyon kíváncsi vagyok rád. Kata007 topikjában nagy forumozás zajlik ámKép De itt is nagyon szívesen olvaslakKép

sasha

Kép
 
 


köszi a választ!Kép

hát igen, Melissa is markolta idáig a cicákat...Kép
volt egy aprócska kölyök, akit behoztunk a kennelből a lakásba, mert rosszul fejlődött, Őt nyűtte rendesen...
a cica rettegett, de azért mindig ott volt ahol én
/még akkor is, ha Melissa is ott van /, mert annyira emberfüggő lett...:9
felhízlaltuk, imádta a babatápszert,múlt héten vitték el...sajnáltam, nagyon a szívemhez nőtt...Kép
időközben Melissa megtanult rendesen simizni, de a cicónak már nem volt bizalma hozzá...Kép

most már csak Sheila az első bengáli van velünk a házban, ő elegánsan kerüli a kislányt...

kertes házban lakunk, de a kutyu ittbent fog lakni...
tudom, hogy eleinte nehéz lesz, de kb. 30 éve vágyom kutyára...Kép

Melissa is olyan, mint Gabcsi, minden csak pár percig érdekli, már alig van olyan tárgy, ami érdekes lehet számára, mégsem veszélyes...

ne aggódj a babaprojekt miatt, a szopizás tényleg fontosabb mindennél...Kép

ki tudja: lehet, hogy megint együtt leszünk pocakosok??Kép

/én örülnék /Kép nálunk a tervek szerint jövő év májusban költözne be a PocaklakóKépKépKép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila!

Hát ez fantasztikus!Kép
Újabb pocaklakó tervezéseKép Nagyon szuper lenne, ha együtt lennénk megint topikosok. Na már csak ezért sem siettetem annyira a dolgokat, mert hátha sikerülne összeegyeztetniKép
Vackor cica nálunk is kerüli a Gabit, de néha azért ott marad. Még nem húzigálta meg a bundáját rendesen, mert én nem bízom a cicában és mindig szólok a cicusnak, hogy -Vackor- és akkor vagy elszalad, vagy a Gabit érdekli éppen más jobban, így még konfliktus nem volt. Tudod Vackor régebben szívesen használta a karmait és ha Gabin kipróbálná, akkor a dühöm utolérné szegény cicust és mivel egyiket sem szeretném ezért inkább közbelépekKép

Hát egy kutyi nagyon más mint egy cicó. 30 éve? Engem apukám megszánt 11 évesen és hozott egy kutyust.Kép Egyébként lehet, hogy még csak most lenne. Kislánykoromban én is minden nap rágtam a szüleim fülét egy kistesó, később egy kiskutya utánKép

puszi
sasha

Kép
 
 


Sasha!Kép

Nagyon boldog lennék, ha találkoznánk újra a "friss"-benKép!

Na jó, lehet , hogy nem pont 30 éve csak 26-27,de gyerekkorom óta szeretnémKép
néha felvittem egy-egy kóbor kutyit a nyári szünetben, persze soha nem tarthattam megKép
panelben laktunk, ez volt a kifogás...

most előjegyeztettem egy yorki kutyust egy közeli tenyésztőnél, nehezen találtam megbízhatót, akinél láthattam az előző kutyukat is...
tegnap tudtam meg, hogy nem lesz kiskutya mostanában, mert egy szukájuk és egy kanjuk van, és a lány nem fogadja el a fiú közeledését, mert "szerelmes" az előző alomból megtartott fiába...Kép

na, ilyet se hallottam még!

tovább várni már nemigen tudok, néznem kell új tenyésztőtKép
a férjem próbál rábeszélni, hogy várjak őszig, de én már olyan türelmetlen vagyokKép

Puszi: Sheila

ui: látod, nem vagyok elég elfoglalt Melissával, Patrikkal, a cicákkal meg a kerttel-háztartással, még kutya is kellKép
normális vagyok szerinted???

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila Drága!

És mi lenne, ha nem tenyésztőtől hoznál kutyát drága pénzért, hanem megmentenél egy árvát egy menhelyről? Nem akadékoskodásból, csak úgy kérdezem. Az első kutyám a Suzi 3 hónapos kora körül került hozzánk. Apám munkahelyénél "csövezett". Korom fekete kis fehér mellénnyel és valami tündéri jó lelkü kutya a mai napig. Lehet, hogy szerencsénk is volt vele, de annyi biztos, hogy nagyon hálás volt a meleg szállásért, a kajáért és a szeretetért. Kb 2x pisilt be összesen és 1x kakilt be, mert lusta voltam levinni. Persze panelben laktunk-lakunk. Amikor meghozta apukám levittem és egy madzagból rögtönöztünk pórázt neki. Elvittem jó pár utcányira sétálni és félúton hazafelé lejött róla a madzag. Na gondoltam, ennyit a kutyáról, hol van? Nem láttam sehol.Kép Aztán hívni kezdtem és jött. Hazáig póráz nélkül mentünk és soha többet nem is raktam rá.Kép Persze manapság ilyet nem lehet megcsinálni mert megbüntethetnek érte (persze ha nincs a könyéken szürke ruhás akkor lehetKép), de Suzin soha nem volt se nyakörv, se póráz.
Kevin az már más tészta (egyébként a Suzi fia), de rá sem kell póráz.
Hiába nem volt meg még az összes oltása csak 3 és már 8 hetesen vittem sétálni és már tanítgattam. Ilyenkor még könnyen el lehet kapni az elszaladní kívánó kutyát, mert csetlik-botlikKép Így megtanult póráz nélkül is szót fogadni. Míg az olyan kutyusok akiket csak 3-4 hónaposan hoznak le először és mindig csak pórázzal azok, ha elengedik szaladnak viággá, mert élvezik, hogy mehetnek végre! Na azokat olyan nehéz már elkapni, vagy esetleg odacsalogatni, hogy még. Pl a barátnőm is így járt annó. Az egyik járókelő könyörült meg rajtunk és adott egy tábla milka csokit és mire a kutyus befalta az egészet meg lehetett fogniKép
De tényleg, miért nem nézel el egy menhelyre? Nem kell rögtön úgy odamenni, hogy hozol is egy kutyust, de hátha beleszeretsz egybeKépKépKép Olyan sok elhagyott kiskutya van.Kép Ha már úgyis várni kell őszig.

Szerintem normális vagy. Néha én is úgy érzem, minha 3 gyerekem lenne. Gabi megy jobbra, Kevin megy balra, a Cica meg a harmadikKép

puszi
sasha

Kép
 
 


Szia drága Sasha!

Bocs, rég jelentkeztem...
igaz, utolsó beszélgetésünkre írtam választ, de v.hogy elszállt az éterben...Kép

szóval: utolsó levélváltásunk után pár nappal felhívott egy közeli yorkie-tenyésztő, hogy most vittek hozzá vissza /egy újgazdag család/ 8 hetes kiskutyust "nem ilyen lovat akartam" címszóval...
újgazdag anyukának terhes volt a kutyapisi-kaki takarítás ugyanis...nem érdekelte a kétségbeesetten zokogó 7 éves kislányának fájdalma sem, aki január óta várt erre a kiskutyára...no comment.

egy szó, mint száz, a kis Gina július 3-án megérkezett hozzánk, és életünk része lett!!!Kép

Melissa imádja, és végre megtanult finoman állatot simizniKép

a menhelyi kutyusokkal kapcsolatban igazad van, gondoltam már ilyen kutyára, de egyelőre csak "szobakutya" jöhetett szóba...
ott pedig többnyire középtermetű kutyák vannak...
én is szeretnék felnevelni majd egy-két kis árvát közülük, de egyelőre csak arra van lehetőségem, hogy adománnyal és bármivel, amivel tudok, támogatom a hontalan állatokat.


más:

képzeld Melissa összeszedett v.mi vírust, de. voltunk orvosnál...a doktornénink szabin, de szerencsére a helyettes sem ab. pártiKép

de én megint átmentem parázós anyába, 38,7 volt a
láz a popsiban, nyűgös a lány nem eszik...

ez oolyan rossz!!!


Pussz,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Szia Sheila!

Most néztem, hogy írtál. Jobb későn, mint sohaKép
Az az újgazdag nő, vajon mit képzelt? Egy kiskutya úgy születik, hogy szoba tiszta? Hiszen egy gyerek sem egyből a bilibe kakál... Nah mindegy. Örülök, hogy megvan a kiskutyus, bár az örömömbe egy kis szomorúság is vegyült, mert múlt héten pénteken találtam egy kistermetű drószőrű 4-5 hónapos foxi kislányt.
Kép
Kép
Kép
Nagyon cuki kiskutya, most anyukáméknál vendégeskedik, de ők már nem szeretnék 6. kutyaként megtartani. Ennél már nem lesz jóval nagyobb, max 1-2 cm-elKép
Több mint valószinű egy alkoholistá vesztette el. Pénteken este bementem a sarki kisközértbe. Vittem a Kevint is. A Kutyám a sarkon eltünt, és csak nagy nehezen jött. Nyomában ezzel a kiskutyussalKép Néztük a gazdáját, hiszen volt a nyakában nyakörv, és póráz gyanánt egy ócska cipőfűző. Nem volt sehol. Megkérdeztem a közértest nem tudja-e kié. Szerinte azé a fazoné aki az előbb volt itt egy 2 dekásért... No comment. Vagy negyed órán át vaciláltam, hogy mit tegyek, nem mertem otthagyni, mert olyan kis csapodár ugri-bugri, féltem elüti egy autó. Hazavittem. Adtam neki enni. Ha láttál már kutyát habzsolni...Kép Bevágott egy fél konzerv kaját, ivott fél tányér vizet. Addig kissé bizalmatlan volt, de utána csak utánam volt hajlandó jönni. Ez este 9 után volt már. Sejtésem volt, hogy szegény tele van bolhával, és féltem, hogy még más baja lehet, (bár nem látszott rajta, csak tele volt bogánccsal) ezért este 10-kor levittem anyumék Gyömrőre. A gyerek miatt...
A sejtésem beigazolódott. Vagy millió bolhát irtott ki belőle apukám. Viszont mikor pár nap múlva újra láttam, mintha kicserélték volna azt a kiskutyát.Kép A bundája fényes, kicsit kigömbölyödött, jókedvű, volt dokinál is... Most gazdira vár, de eddig nem találtam neki. A régi gazdáját nem igazán szeretném felkutatni, mert egy alkoholistához nem szivesen vinném vissza.

Ha valaki olvassta a fenti írást és kell tudna szeretni egy ilyen kiskutyust kérem írjon a sasha@fw.hu emil címre. Bp és környékére szivesen házhoz viszem, ha messzebre kéne vinni akkor megbeszélhetnénk, pl., hogy félúton találkozunk valahol.


Sheila (visszatérveKép)
Reméem jobban van már Melissa. A nem evés lehet ettől a dög melegtől., Gabi sem evett tegnap szinte csak anyatejet, meg némi dinnyét. Eddig ma sem vitte túlzásba. Reggeli gyanánt felszeleteltem 1 banánt, 1 körtét, 1 barackot, és hát alig evett pár kockát... Ez van.

puszi és jobbulást!
sasha

Kép
 
 


Drága Sasha!!!KépKépKép

Rég nem "találkoztunk"...
de most NAGY NAP van!!!!KépKépKép

Nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk a kis Gabcsinak!!!KépKépKép

Isten hozott az 1. évesek táborában!!!KépKépKép

Millió puszi: Sheila és örökmozgó MelissaKép

Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


az előbb lemaradt a torta...Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


ezt nem értem, nem tudom feltölteni...Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sasha!

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Nagyon boldog szülinapot kívánunk a kisfiadnak.Kép
 
 


De, fel tudod!
Sheila, te sötétben bújkáló! Kép
Mi van, kiöregedtél vagy kifiatalodtál a 35-ön túliak közül? Kép Onnan már mindenki eltűnt lassacskán, hiába próbálom élesztgetni a halottat. Kép
Várlak ott egy kis dumcsira!
Kíváncsi

Sasha, boldog szülinapot kívánok én is!!! Kép
 


Sziasztok!

Jajj nagyon szépen köszönöm a szülinapi jókívánságokat!
Ne haragudjatok, hogy itt csak most reagálom le, de most vettem észre. Nem nagyon tudok netezni mostanságKép Nagyon aranyosak vagytokKép Nagyn meghatódtamKép

sasha

Kép
 
 


Drága Hugicám mi van Veled??

Te is átmentél "zugolvasóba" mint én?Kép

sajna, oly kevés az időm, hogy mire megnézek aneten ezt-azt , már nem jut idő írniKép

de azért sok-sok puszi, és írj, ha tudsz!

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila Drága!

Jól vagyuk köszönöm. Igen, zugolvasó vagyok és csak nagyon ritkán írok. De most se gyerek, se férj (egyik anyámnál másik olszaból hozza haza a nővére cókmókját) így van időmKép Így sokkal egyszerűbb. De hát az élet mindig produkál váratlan dolgokat, sajnos. Mennem kell sajna...Kép

sasha

Kép
 
 


Drága Sasha Kishúgom!Kép

Ugye azért még benézel ide?
Gratulálni szeretnék a kis Pocaklakóhoz...KépKépKép
Tudjátok már, hogy öcsit vagy hugit hoz a gólya Gabcsinak??
Tényleg, tudja már a nagyfiú? Mit szólt?

Azért kérdezek ilyeneket, mert nemsokára talán nekem is lesz PocakbabámKép

millió puszi:

Sheila és Melissa

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila!

Réges régen nem néztem be ide és boldogan látom, hogy írtál nekem... azóta talán tudod már, hogy a 2004-es pocakbaba után már született egy újabb babám. Így most 3 fiam van. Neked sikerült a pocaklakó beköltöztetése??? Kata007-el mi újság. olyan rég nem kerestelek titeket, de mikor a Gabival való terhességemre gondolok, mindig eszembe juttok ti is... valahogy hozzá tartoztok ahoz a szép élményhez!

Majd talán rakok fel képeket ide ismét :oops:

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: