Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ismeri valaki az Ökonet termékeket?
 
 


Szia!

Én most tesztelem Õket. 2 gyerekem van, főleg az ők gyógyszeres kezeléseiket akarom megelőzni, plusz az egész család vitaminfogyasztását beállítani.
Te hol találkoztál vele? Engem infora hivtak, már regisztrált tag vagyok.
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók az Ökonetes termékek!!
Ha vannak kérdéseitek, szívesen válaszolok.
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszi, hogy válaszoltatok a kérdésemre.Kép
Én a kislányom (11 hónapos) súlyos ekcémája kapcsán kerültem kapcsolatba az Ökonetes termékekkel. Az orvostudomány mai állása szerint ugyanis 90%-ban képteleség meghatározni az ekcéma okát. Az esetek legnagyobb részében tüneti kezelést alkalmaznak (szteroidokat), ami átmenetileg eltünteti a vörös, száraz, viszkető foltokat. Azt persze mondanom se kell, hogy több százezer forintot költöttünk jobbnál-jobb szerekre, amik nem váltak be. Így kerültünk egy illetőhöz, aki Biorezonancia vizsgálatot végez, és a sejtek rezgésszáma alapján mutatja meg, hogy hol keresendő a hiba. Első alkalommal kimutatta, hogy antibiotikumos kezelés hatására tönkrement bélflóra okozza az ekcémát. A kezelés előtt nem említettem a hölgynek, aki a vizsgálatot végezte, hogy 6 hónapos kora előtt 4 üveg antibiotikumot kapott súlyos középfülgyulladás és tüdőgyulladás miatt. Mindezt úgy, hogy szopott. Lényeg a lényeg: 1 kezelés után enyhültek a tünetek. Azóta 5 kezelésen vagyunk túl, s naponta fogyasztunk Ökonet termékeket. Mind a ketten. Én is másként ébredem, amióta egészségesebben táplálkozom.
Nekünk nagyon bevált. Ajánlom mindenkinek, főleg azoknak, akik az orvosokban már oly' sokszor csalódtak.
 
 


Szia Wilda!

Én most ismerkedem ezekkel a termékekkel. Te mit adtál a kicsidnek az ekcémájára ezek közül a termékek közül?
Az én kisfiam is súlyos ekcémás, bármit kap enni. Az orvosok elzavarnak bárhova megyek, mert nem hiszik el, hogy tartom a gyereknek a diétát.
Várom a leveled.
 
 


Szia Wilda!

Én most ismerkedem ezekkel a termékekkel. Te mit adtál a kicsidnek az ekcémájára ezek közül a termékek közül?
Az én kisfiam is súlyos ekcémás, bármit kap enni. Az orvosok elzavarnak bárhova megyek, mert nem hiszik el, hogy tartom a gyereknek a diétát.
Várom a leveled.
 
 


Kedves Nori32!

Amennyiben az ekcemat a gyenge immunrendszer okozza, annak erositesere (es meg nagyok sok mas betegsegre) szamtalan termek van az ÖKONET-ben. Wilda uzenetebol kiindulva, elkepzelheto, hogy az ekcemat mas okozza, sajnos nem vagyok orvos. Mindenkeppen jo lenne megtudni az okot es utana kezelni.

Ha kerdesed van, irj nyugodtan a mocsy80@freemail.hu email cimre, es megoldjuk a problemat.
 
 


Sziasztok!

Én az ekcémás bőrre, mindenképpen ajánlom az Ökoline folyékony szappant... Sok tapasztalat és visszajelzés azt mutatja, hogy segít...

Gábor


Sziasztok!
Én most ismerkedem az Ökonettel grefuit cseppet használjuk és az
ezüst-kolonoid cseppet, ezek alkalmazásáról szeretnék többet megtudni ha valaki írna azt megköszönném!!
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Az ökonet termékek elég jók, de nem vagyok annak a híve, hogy minden az otthonomban az ökonet körül forogjon.
 


Sziasztok az alábbi linken találhattok tudatos vásárlást hirdető képeslapokat! Szavazni is lehet!

Mutassuk meg, hogy vagyunk jó páran akiknek nem mindegy!

http://apps.facebook.com/ilovejo/?ref=bookmarks&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=1_

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: