Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Tudom, hogy többen is ügyeskedtek otthon szalvéta technikával, ezért bemásolom ide , hogy hol lehet szalvétákat cserélni.
"Szalvétabörze idõpontja: FEBRUÁR 22 SZOMBAT 3-6-ig a FERENCVÁROSI MÛVELÕDÉSI HÁZBAN (IX. Haller u. Nagyváradtér és Mester u. közötti szakasz). Mindenkit szeretettel várunk. Gyertek minél többenKép"
 
 


Szia Liesel!
ezt csak most vettem észer Kép
Tudsz még ilyen "szalvétabörzérõl"?
köszi, Phaedra
 


Sziasztok Lányok!

A Textil Múzeumban foltvarró tanfolyam indul.
Részletek itt:

foltvarró tanfolyam
[url=http://www.museum.hu/blind/search/event.asp?IDE=2170&ID=85" TARGET="_top]http://www.museum.hu/blind/search/event.asp?IDE=2170&ID=85[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

http://kep.tar.hu/benati
itt szalvétatechnikával készült tárgyakat láthattók ,nekem nagyon tetszik!

JuditKép
Névtelen
 


láthattók=láthatóak
Névtelen
 


nézzétek mit találtam. Egy topic ami a szalvéta technikának nyitott Liesel.
Névtelen
 


Jéééé!
TénylegKép
Névtelen
 


na ugye, csak körül kell nézni
Névtelen
 


Tényleg létezik még szalvétabörze?
Névtelen
 


létezik még szalvi börze?
Névtelen
 


Kedves Névtelen vagy Névtelenek!


Nehéz lenne vállalni a neveteket?


Gigóca
Ja és akkor most jön a megkövezés?
Gigóca
 


Csatlakozom Gigócához.
És még egy kérdés, nem tudom, ugyan, de feltételezem, hogy mindig ugyanazok a "névtelenek". Neked/nektek ez a legjobb foglalatosságotok, hogy mindig találtok egy csapatot vagy egy-egy személyt kispécizve, akinek beszólhattok?
Ez aztán a "Kreatív ötlet"!

Phaedra
Phaedra
 


Kedves Névtelen, bizonyára van igazságod abban, hogy ez a topic is jó lett volna valami hasonlóra, (bár a címe nem fedi a szalvétatechnikát).

De bizonyára Te mindent tökéletesen csinálsz, ezért kérlek fedd fel kilétedet hogy legközelebb direktben fordulhassunk hozzád és akkor nem utólag kell osztanod az észt.
Nem akarlak megbántani, de nekem is inkább kötözködésnek tűnik amit csinálsz, mint segítőszándéknak.


Más:

a szalvétabörze engem is érdekelne.


Míra
 
 


Míra!
Nem kéne megkeresni Lieselt?
Úgy veszem ki az írásból, hogy neki köze volt a szervezéshez...
Csi
 
 


Csí!
Én akkor, amikor ide írtam Neki (Elküldve 2003 Március 24 hétfő - 23h 04Kép küldtem egy mail-t. Sajnos a mai napig sem válaszolt.

Míra! Azért próbáld meg, hátha több szerencsével jársz.
 


Na jó! írtam egy levelet a Lieselnek -emailt- remélem válaszol.


De mi is szervezhetnénk hm? Biztosan sokakat érdekelne.

Míra
 
 


Sziasztok!
Vannak kivágható hópehelymintáim, igazán szépek, ha valakit érdekel, elküldöm email-ben. Leporello papirból kell őket vágni, az puhább mint pl fénymásolópapir. Érdemes megpróbálni.
Ablakba fel lehet tenni őket, szépen mutat a télen. Nagyitható, kicsinyithető. Hajtogatási mintával.
K.
 
 


Szia Nimaat!

Én szeretnék élni a lehetőséggel, hogy nem gond, megtennéd, hogy elküldesz néhány hópehely mintát? Van 3 gyerkőc a családban,biztosan nagyon örülnének neki!

Előre is köszönöm! Ági

dini26@freemail.hu
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: