Új privát üzeneted érkezett!

Segítsetek rajtam!!

Szeretném, ha írnátok ötleteket, hogy mit vehetnék a keresztfiamnak az elsõ szülinapjára.

Segítségeteket elõre is köszönöm:
Zsolt
Névtelen
 


Pl. olyan polifómot, amelyeken állatok vannak, tetszõlegesen bõvíthetõ, olyan mint a puzzle.

Vagy egyéb képesség fejlesztõ játékot. Én biztosan annak örülnék, a gyerekek meg mindennek amivel játszani lehet.

Ruhát/ékszert... ne, azt egy gyerek ritkán értékeli.

Szerintem sohasem az érték számít, hanem a gesztus. Vidd el esetleg az állatkertbe.
Azt hiszem az a keresztszülõ többet ér, aki gyakran foglalkozik a gyermekkel, mint az aki évente 1-2x megjeleneik valami drága ajándékkal.
Móró
 


Én szeretek ajándékot gyártani,sokkal örömtelibb.
3 éven felüli gyerekek értékelik a fedeles tárolódobozokat,
valamilyen szép állatos képpel az oldalán, tetején, megtöltve finomságokkal, matricákkal, stb...
palacsinta
 

 
 

1 éves gyerkõcnek a következõk jöttek be:
plüss vonat aminek a vagonjai tépõzárral rögzíthetõek, csörög, zörög, színes.
Textil "mesekönyv"
Búgócsiga
Bedugós-kivevõs játékok
Rágható játékok (zörgõs fogkefe)
magas háttámlájú szobahinta
Babakocsira szerelhetõ "kormány" ami kattog ha tekergeti, duda van rajta és zörgõs valamifélék.
Szoba csúszda (kicsi)
A környzetemben ezeket szerették legjobban a kicsik azokból amit kaptak.
Üdv.
Malacka
 
 


Lányok, merre találok olcsónak mondható játékboltot?
én nem ragaszkodom a "lego" márkához, hisz annyi jó "lekoppintás" van már, és a legó nem a mi pénztátcánkhoz való.
szóval ismertek ilyen helyet?

én fajátékokból a "fakopáncs" nevû boltot tudom ami a legolcsóbbak közé tartozik, a Baross utca - Mária utca sarok.

Orsi
Gorsi
 


A Ráday utcában is van fajátékos, de nem tudom az árakat. Nyilván ahogy haladsz kifelé a városból, pesten, egyre olcsóbb. (plázákat nem számitva Kép ) Nagyon jó még a Gondolkodó, a Fény utcai piacnál. Mekkora gyereknek keresel játékot?

 
 


Sziasztok!

Pont tegnap voltam én is játékboltokban, 10 hónapos és 3.5 éves lányaimnak vásárolni.
Tapasztalataim:
1. Skála-Centrum: drága és kicsi a választék
2. Campona: 2 játékbolt is van, a Tropicariumhoz közelebb lévõ olcsóbb, de teljesen más az árukészletük.
3. Fakopáncs: Nálam ez a bolt nyert, az árak megfizethetõek, és óriási a választék, minden korosztály számára. Egyedül a bõvíthetõ sinen futó vonatnak húzós nagyon az ára. Egyébként van a Ferenc körúton is egy üzletük, pont a Baros utcai villamosmegállóban, ha a Petõfi hídtól megyünk akkor jobb oldalon.
4. A Király utcai megállónál, szintén jobb oldalon van egy másik fajáték bolt, de ugyanazok vannak mint a Fakopáncsban, csak drágábban.

Ha valakinek szüksége van rá, meg tudom adni a Fakopáncsok telefonszámait, mert rajta van a zacskójukon.

Anyuci
Anyuci
 


voltam az Unicef boltjában, nagyon jó képességfejlesztõ játékaik vannak, szerintem érdemes megnézni.
Meg az a rengeteg szép képeslap és dobozok meg egy csomó minden és egyebek ... karácsonyi ajándékötleteket gyûjtöttem be.

Enikõ

A bolt a belvárosban az oktogon mögött van, valami piac is a bolt mellett.
Enikõ
 


Sziasztok!
Mit szólmátok egy "ötletrohamhoz", aza mennyi idüs gyerekönk milyen ajéndéknak örült, hátha jól jón az ótlet máspknak.
Hmmmm, mehet???
zsike
 


Mehet! Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


az 1 éves lányomnak a következõ ajándékok / játékok "jöttek" be:

- mûanyag kocsi, amit lehet huzogatni valami zsinórral és rajta ül egy maci amit szét lehet szedni fejre és törzsre.

- puzzle polifom, imádja kiszedni a darabokat aztán a szájában velük mászik

- egy rózsaszín cipõsdobozba vettem (a 100 Ft-os boltban) mûanyag nagyobb ruhacsipeszeket. ez volt az egyik legtutibb ajándék neki, imádja a dobozból be és ki pakolni a csipeszeket.

- könyvek, a laporellósak minden mennyiségben

- van olyan kiskönyv is, hogy "ki hol bújt el?" ez arról szól, hogy a (keménylapú) könyvben minden oldalon le kell hajtani egy kis l részt pl. függönyt és mögötte bújik a papagáj, ... és így tovább, minden lapon más állat bújt el.
nagyon tetszik nekem is.

- saját kis bakancsa, meg az én cipõim, szeret a cipõfûzõvel játszani.


Míra
Míra
 


Mi még kicsik vagyunk, de van egy nagy kedvenc: a Ghymes egyuttes CD-i kozott van egy, amelyik nagyon tetszik Rekamnak. Dallamos zenet jatszanak, es ezen a CD-n gyerekek is enekelnek, vagyis olyan, mintha egy koncerten a kozonseg is enekelne /lehet, hogy az isKép/ A gyerekhangok egyszerûen lenyûgözik. Talán nagyobb gyerekek is élveznlk.
-Afonya
 
 


A 16 hónapos gyermekemnek már hónapok óta a kedvenc és megunhatatlan játéka a hûtõmágnes, mûanyag, színes betûk és számok.
Ez fontos, mert így nem törik, szinte nem karcol és könnyen fertõtleníthetõ, és elég nagy ahhoz hogy a szájba véve se lehessen lenyelni.

Most vettünk a keresztfiaméknak is az Auchanban pl. egy garnitura betû 580 Ft
Juhász Lász
 


Afonya!


Megírnád légyszi,mi a CD címe?Éppen azokat keresek...


Köszi.
Kriszti.
Kriszti
 


Szia Kriszti!

A CD címe: Bennünk van a kutyavér

-Afonya
Afonya
 


Nagyon jó játékboltra akadtam a Rózsák terénél (Bp.)Pontos cím: Péterffy S. u. 7.
Annyi van kiírva, hogy Bemutatóterem és valójában ovisoknak és kisiskolásoknak készségfejelesztõ játékokat forgalmaznak
(elsõsorban intézmények járnak ide). A tornaszerektõl a hangszerekig, fa babaházak, fonott dolgok, de még jópofa gyerekbútorok is vannak. Babákból, társasjátékokból, minõségi mûanyagjátékokból is nagy és válogatott a kínálat.
Régóta kerestem ilyen boltot, ahol minõségi, készségfejelesztõ játékok vannak egyben....
Szofi
 


Nálunk is volt/van egy ilyen bolt Újpesten (a piacon O.V.I)
és addig szerettem oda járni amíg ki nem találták, hogy kétfele vágjuk a boltot és a képaesség fejlesztõ játékokat mától kezdve csak az nézhezi meg és veheti meg aki pedagógus vagy valamilyen oktatási intézmény képviselõje. Egyszerûen nem értem, hogy miért kell elõlünk földi halandók elöl dugdosni ezeket a játékokat?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szofi, árban milyen ez a bolt? Tudsz példákat is írni?

Bébé
Névtelen
 


Bébé!
A bolt A HOR Rt. boltja. Ha valaki keresi a telefonszámot ezen a néven keresse. Az áraik egy ici-picit alacsonyabbak a többinél, lévén õk nagykereskedõk (magánembereket is kiszolgálnak nemcsak cégeket)de nem is az ár hanem a választék a lényeg. Barbie nincs. Kép
Üdv.
Malacka
 
 


Nekem Barbie nem is kell még szerencsére!! :-)))))

És köszi szépen Malacka, mindenképpen el fogunk oda menni még a karácsony elõtt.


Bébé
Névtelen
 


Ami bejött a majdnem 2 éves kisfiamnak:

Fisher Price vizijáték, mûanyag szalag, amit a kád oldalára lehet tenni(rengeteg kis tapadókorong van mindkét oldalán) és ezekre lehet szintén rányomni 4 kis mûanyag játékot, pl. egy pelikánt, amivel vizet lehet merni, egy csikohalat, amivel spiccelni lehet, egy dobozt amin szabályozható hogy kiömöljön a víz vagy nem, és egy kagyló, amelyik alja lapátkerekes, és pörgeti a kifolyó víz.

megunhatatlan és nagyon ötletes vizi játék, szerintem nagyon ritka ajándéknak számít.
Névtelen
 


Sziasztok! segítséget kérek!Leendő családtagunknak én leszek a keresztanyukája, és mint kiderült, kisfiut várnak! Kérdés: Keresztelőre milyen szép, emlékezetes ajándékot lehet venni? Kislánynál fülbevalót akartunk, de fiunál semmi ötletünk nincs! Mit szoktak ilyenkor adni? Bébi-aranyláncra is gondoltunk, de azt ugysem hordaná kiskorában, később meg már pici lesz, csak egy emlék lesz számára, mi vmi szépet és hasznosat szeretnénk, ami alkalomhoz illő is!!Köszi!!segitsetek
 
 


Az AVON 12. katalógusában édes gyerek sapka, kutyusos sál és táska van. (utolsó oldal)
Szerintem édes ajándék kislányoknak.
Ha valakit érdekel, a 12. katalógust megtekintheti itt.
http://avon.infotipp.hu
 


Gerta!

Hintaló vagy kisvasút?
 


Sziasztok!

Gyermeknek kíváló ajándék és készségfejlesztő a Puzzle! Kép

http://www.puzzlebolt.hu

hamarosan kifejezetten kisgyermekenek ajánlott puzzle választékkal is!
 
 


FOTÓZÁS + VIDEÓZÁS

profi fotós/videós, olcsón, (szinte) szerelemből megörökíti családját. gyermekeit, terhességét, esküvőjét, meg minden mást!
ugyanitt: videózás, grafikai tervezés
kérésre referenciát küldök. érdeklődni: dobaye@hotmail.com +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ munkáim közül a neten: http://www.flickr.com/photos/dobaye ,
http://babanet.hu/album/main.php?album=3396 , http://www.hajtaspajtas.hu/images/dobalb/Kép

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!
2 éves kisfiamnak szeretnék alyándék ötleteket kérni. Igazából valami kreatívat,de kicsit komolyabbat keresek. A komolyabb szó alatt azt értem,hogy pl: a fa kirakó,a fűzős játék az alak kereső gömb(nem tudom a pontos nevét) a játék építőkocka,barkács asztal,stb.. már mind van neki és hál istennek keni vágja,és már nem köti le.Igazából minden olyat szeret csinálni,amit a felnőttek. Itt értem azt,hogy pl.: nagyon szeretne számítógépezni ő is. Láttam már,hogy vannak gyerek laptopok,de álltalában 3 éves kortól alyánlott,mint szinte minden értelmes játék. Esetleg van valakinek laptpop ügyben jártassága? Vagy pl,nagyon muzikális a gyerek,rengetek zenét halgatunk,mind gyerek,mind "felnőtt" zenét(a tv-t nem nézi,nem is érdekli). Láttam annó,egy Qelle katalógusban,szönyegre teríthető "zenegépet" aminek az a lényege,hogy játszik egy dallamot,és közben villognak rajta külömböző szinek,és mindíg arra kell rálépni,amelyik felvillan. tull képp. táncol rajta a gyerek. Nem látott valaki ehez hasonlót? Bármilyen jópofa ötletnek nagyon örülnék,még akkor is ha baromi egyszerű játék,de mégis értelmes. A nagyszülők pl: elektromos kismotort vettek a szülinapjára(ami színtén dec.ben van),mert már ők sem tudtak mit kitalálni. Bábozni,könyvezni is szeret,tényleg több irányúaz érdeklődése. Az árammal kapcsolatos dolgok is nagyon érdeklik,létezik valami ilyesmi játék,amit esetleg,egy 2 éves gyereknek adható? Köszönöm a tippeket előre isKép

Noémi
 
 


Sziasztok,
ismerősöm saját fényképekből naptárakat (is) készít, ha nem is a babáknak, de a nagymamáknak szép ajándék karácsonyra mondjuk az unokák fényképeiből.
Nézzétek meg a weboldalát, www.kepvarazslo.hu
 
 


Sziasztok!
Szeretném bemutatni munkáimat:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4059
 
 


Ajánlom az általam tervezett - névre szóló - polár takarókat, amiket egy nálamnál sokkal profibb varrónő varr meg, sokféle mintával és színnel.
www.takoo.hu
 


Sziasztok!
Tudna valaki abban segíteni, hogy mit lehet venni egy kisfiúnak keresztelőre? Engem kértek fel keresztanyának de nincs semmi ötletem!
Előre is köszi
 
 


Eger 4 !
Én a keri lányomnak mi vettük meg a babakocsit, de ez attól is függ hogy mennyire erős a rokoni kapcsolat.De egyszerűbb megkérdezni hogy mire van szükségük .A sógornőm arany láncott vett a kereszt gyerekének szerintem ez felesleges de ő úgy gondolta.Az enyémeknek a kereszt szülők vették meg a keriszülők.
Ivett
 
 


Bocs de a vége nem értelmes .Na még egyszer a keresztszülők vették meg a keresztelőruhát a gyerekeknek.Olyan szépet hogy azóta már négy gyereket abba kereszteltek(szép szaténbetétes kis sapkás fehér plüss tipegő).
 
 


Ha meg jar erre valaki es tudtok segiteni, erdekelne favonat es sin keszlet hozzaferhetobb aron. 2 eves kisfiam szulinapjara kene, aug 31-re.
Kosz
 
 


Sziasztok: vegyetek nálunk szoborkészítő készletet ajándékba, ne te vidd a huszadik csörgőt, vigyél kreatív és izgalmas ajándékot, ennyit másra is elköltesz, RÁADÁSUL:::!!!!! Holnap a Baba Tévé ben ,a magyar 1-en 13,30 bemutatjuk a baba szobor készitő készletet, nézzétek meg, www.kezeslabas.hu, jó szórakozást


[img]Sziasztok!

Minden korosztálynak és minden alkalomra kiváló ajándék a Névre Szóló Takaró! Nélkülözhetetlen a pici babáknak otthonra, sétához vagy vendégségbe vinni. A nagyobbak már felismerik kedvenc mesehősük figuráját, a mégnagyobbak pedig már a nevüket is el tudják rajta olvasni. A tiniknek kedvenc együttesük képet varrjuk fényképes takaróinkra, barátnőnket pedig meglephetjük egy névre szóló horoszkópos takaróval.

További részletekért látogassatok el oldalunkra a www.gportal.hu/babatakaro oldalra!
[/img]
 
 


[img]Sziasztok!

Minden korosztálynak és minden alkalomra kiváló ajándék a Névre Szóló Takaró! Nélkülözhetetlen a pici babáknak otthonra, sétához vagy vendégségbe vinni. A nagyobbak már felismerik kedvenc mesehősük figuráját, a mégnagyobbak pedig már a nevüket is el tudják rajta olvasni. A tiniknek kedvenc együttesük képet varrjuk fényképes takaróinkra, barátnőnket pedig meglephetjük egy névre szóló horoszkópos takaróval.

További részletekért látogassatok el oldalunkra a www.gportal.hu/babatakaro oldalra![/img]


Kép Kisvakondos babatakaró, gyerektakaró
 
 


Sziasztok!
Én az ökonorm kézműves családot tudom ajánlani. Leginkább azért, mert semmi káros anyag nincs benne, így ha a szájába veszi a kicsi, akkro sem lesz baja, és mindenből kijön, még a festéke is és a filctolla is. Egyébként meg nagyon jó minőségű. (www.oko-baba.hu)

Viki
 


Vintagerosesdolls
Kézzel készített egyedi játékbabák. Puha ,szeretni való játék és alvó babák, öltöztethető babák, babaruhákkal. Különleges alkalmakra , szülinapra ,keresztelőre, babaváró ajándéknak,újszülött ajándéknak, karácsonyi ajándéknak.   https://vintagerosesdolls.blogspot.hu/             
 


Sziasztok!
Nálunk a tökéletes ajándék a pelenkatorta volt, amit egy 8 hónapos kisfiúnak vittünk keresztelőre
 
 


Munkagépes ovis ágynemű volt idén karácsonykor a tökéletes ajándék. 
 
 


Én is sokáig keresgéltem a neten ilyen ajándék után és sikerült egy szuper oldalt találnom: https://www.inspio.hu/ . Itt szinte bármilyen alkalomra tudsz találni ajándékot :)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: