Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szeptemberben 3 éves izgô-mozgó és értelmes kislányomnak keresek Zuglóban egy jó ovit. (Talán azt is mondhatnám, jó ovit jó óvónôkkel.) Nem baj ha önk., de lehet nem túl drága magán is. A lényeg: gyerekközpontú legyen, de tényleg!
Várom a hozzászólásokat!

Csp
 


Csabapapa!

Bár Zugló témában nem vagyok igazán jártas, de novemberben oda fogunk költözni egy új lakásba (na ennyit a körítésrõl).

Szóval körbejártuk a környéket és nem tudom megmondani neked az utca nevet (ezzel aztán sokat segítek), de az Öv utcáról nyílik, kb. az Öv utca közepén van és ugyanott van egy új bekerített játszótér is, és bár csak kívülrõl láttam, de kellemesen nézett ki.

Egyébként a www.zuglo.com-on fel vannak sorolva az ovik, bár gondolom te személyes élményekre alapozol.

Szóval most sokat nem segítettem. Kép

Üdv
Noémi
 
 


Noémi!

Valóban személyes tapasztalatokat szeretnék olvasni, de azért kösz.

Csabapapa
Névtelen
 

 
 

Szaasztok!
Ha már az óvodákról szó esik, engem egy szabad óvónõi állás érdekelne. Ha valaki tud ilyet Bp.-en, kérem írja meg a címet a toje@freemail.hu -ra. Sokat segítene. Köszi.
toje
Névtelen
 


CSabapapa!

Azt hiszem már késön irok, de mi most végeztünk egy , számunkra nagyon kellemes óvodában, ahová a lányom imádott járni. Az ö óvónöi az un. minicsoportot fogják vinni. Ide azok járnak akik juniustól töltik vagy töltötték be a 3. évüket és igy csoportváltoztatás nélkül 4 évig ovisok. Szuper volt nekünk. Az ovi az Örs Vezér térnél van a Kántorné sétányon van. Vezetö:Fonó Józsefné. Ugyanebben az utcában van egy Waldorf ovoda is, a miénkkel összenöve de külön üzemeltetve,

Majd ird meg hová jár a csemetéd.

Nagyon klassz az udvara is, és most végeztek felujitásokat is. Persze itt is vannak más ovonök is de a mieink meg még néhány fantasztikus volt. A gyerekek nem akartak délutánonként hazajönni, szinte összenöttek az óvónökkel.
Sztike
Névtelen
 


Tisztelt szülõk!

2003. április 9-én délelõtt 9.30 – 11 –ig. nyílt napot tartunk a leendõ óvodások szüleinek!
Kiemelt területeink a beszéd, mozgás, mûvészet.
Egyéb lehetõségek, délutáni tanfolyamok:
- Úszásoktatás, ritmikus torna, népi tánc, angol nyelv, játékos fejlesztõ program a számítógép segítségével.

Címünk: 1144. Bp. Ond vezér sétány 9-11.
Telefon: 467-0899
Névtelen
 


Tisztelt szülõk!

2003. április 9-én délelõtt 9.30 és 11 óra között nyílt napot tartunk a leendõ óvodások szüleinek!
Kiemelt területeink a beszéd, mozgás, mûvészet.
Egyéb lehetõségek, délutáni tanfolyamok:
- Úszásoktatás, ritmikus torna, népi tánc, angol nyelv, játékos fejlesztõ program a számítógép segítségével.

Címünk: 1144. Bp. Ond vezér sétány 9-11.
Telefon: 467-0899
Névtelen
 


Csabapapa!
Találtál helyet a csemetének?
Névtelen
 


Van valakinek tapasztalata a XIV. kerületi Hermina ovival kapcsolatban? (Hermina úton)
Ugyan még csak jövőre aktuális, de szeretném ha oda járna a fiam, mivel én uabban az utcában dolgozom, viszont a lakóhelyünk addigra más lesz, így munkába menet tudnám hozni-vinni.

Előre is köszi!

gumicukor

KépKép
KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kölökidõ

Jegyzetfüzet:

 

cron