Új privát üzeneted érkezett!

jajdejóóóóóóóó! sziasztok mindenki ismerősök!!!!

Nagyon hiányoztok ám, bár igaz, én sem tudok leülni túl gyakran a géphez, meg láttam azt is, hogy elhúztatok innen, de lám, a megszokás mégiscsak vissza-visszahúz néhányótokat.
Szóval, mi is jól vagyunk, Julcsi holnap lesz 18 hetes, hangosan kacag, ha akar, állati jó baba, csak most szuperül imád forogni, a hátáról a hasára nagyon profi, viszont ott hamar elfárad és nyüszög. Úgyhogy most megint nagyüzem van, alig tudok elszabadulni mellőle, ez persze állatira kifáraszt. Ja, és elkezdtünk hozzátáplálódni, mert sajna nagyobb a kereslet, mint a kínálat. Röviden ennyit magunkról, igyekszem majd benézni, remélem ti is jöttök, sokat gondolok ám rátok.
puszi mindenkinek (babának, mamának) Ttika
 
 


Szia Edwig,Kikocska!
Juj de örülök,hogy válaszoltatok!Kép
Gyönyörűek a gyerkőcök.KépKikocs!Szivesen elfogadnám a leányzót menyemnek,de a körötökben már biztos lefoglalta valaki.KépTalán pont Edwig?Kép
Már rég volt frissítve az albumunk de gondolom olvassátok a topikunkat és látatok friss képet Domiról.Sajna tejem már nincs,ma hajnalban is már szegénykém csak szopizta a semmit.KépNektek van még tejcsi?
Puszi.Dia

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Bocsi, de valami nagyon hasznosat szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:

A K C I Ó ! ! !
Babahordozó kendő vásárlása esetén mellé adunk fél áron egy S-es kendőt!
A K C I Ó ! ! !

Az S-es kendő (2,6 méter) előnyei:
1./ kényelmesen meg lehet kötni bölcsőtartásban a babát. Ez szoptatásra is alkalmas megkötés, illetve a bő pulcsi alatt szinte el lehet tüntetni a nagyon pici babákat.
2./ Egyszerűen használhatod az S-es kendőt már ülni is tudó babáknak, elöl ültetve vagy csípőre ültetve. Ekkor a csomó a hátadon, vagy akár oldalt is lehet, hogy ne nyomja a buszon a gerincedet. A menő-manókat le is lehet tenni a buszon, hogy addig se rajtad mocorogjon, és leszálláskor egy mozdulattal vissza a kendőbe.

Azért nagyon hasznos ezekben az esetekben a kisebb kendő, mert nem lóg le a sok anyag, és így nyáron... hát nem mindegy, hogy mennyit vacakolsz a megkötéssel, és hogy mennyire melegít.

Így az M, L, XL (2500 Ft/db), vagy XXL, XXXL (3000 Ft/db) rendelése esetén az S-es kendő mindössze 1000 Ft azaz egyezer HUF.

nora@prosoft.hu

Részletek a babahordozó kendőről:

http://hordozokendo.sw.hu

vagy 06-20-915-1595 SMS-re is válaszolok, és postai utánvéttel 3 nap alatt ott van a kendő!!!!!

Sziasztok,

Ságody Csabáné, Nóra
 
 

 
 

szió Dia!!
megnéztem a képeket, ééédes!
itt van Simi fiam is.....
mi is jól vagyunk, köszi!!!

http://www.simonsamuel.myphotoalbum.com/Kép

KépKép

KépKép
 


Szia Bagzerka!
Gyönyörű a Simi fiad!Kép
A többi gyerkőc is aranyos.KépKöszi,hogy jelentkeztél,jól esett!KépÜdv a többieknek is.Dia

Kép
Kép
 
 


Szia!
Én is megnéztem az albumodat, nagyon édi!
Én is mutatok egy képet degiBoróról:
(aki amúgy remekül van, köszönjük)
Kép
És itt van még több is: (Meg mindenkiről találkozós)
http://kep.tar.hu/orbis
puszi
 
 


Szia Orbis!
Köszi,hogy jelentkeztél!Kép
Tündéri kislányod van.Látni,hogy nem éhezik.Kép
Tetszik a sörösüveges és a kádas fotó.KépKépÉdes kis hurkái vannak.KépSzopizik még?Puszi.Dia

Kép
Kép
 
 


Szia!
Igen, csak szopizik, azt mondták, így nem is baj, hogy husi. Nem, mintha bármit tudnék tenni, ha baj lenne :D éheztetni csak nem fogom :D
Örülök, hogy tetszik, nekem is ;)
A sörből természetesen nem kapott ;)
Majd néha benézek, meg ezen az oldalon vannak is mindig friss képek!
puszi, a fiacskádnak is!
 
 


Hali!
Most mutattam meg a páromnak és Dominak Bora képeit.
Látni kellett volna Domi ,hogy vigyorgott.KépKép
Szóval egy udvarlótok már van.KépPuszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A 2005/2006 téli babásokból vagyok! Egy olyan kérésem lenne, hogy leírnátok mik voltak azok a dolgok amik fontosak voltak téli babák esetében és esetleg egy "még" laikusnak nem jut eszébe?

Előre is köszönöm! További jó babázást nektek! Kép


Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
 
 


Szia Anide!
Nekem egyetlen olyan tapasztalatom volt, ami bevásárlással kapcsolatos és nem olvastam előtte sehol:
Ha tél végére várod a babát, ne vegyél anorákot!
Legalábbis én februárban szültem, utána 6 hétig nem vittem ki, és addigra meg már nem kellett, úgyhogy tök felesleges volt, ráadásul kettőt is vettünk.
Más ilyesmi nem jut eszembe, de majd gondolkozom rajta!
Minden jót!!
 
 


Sziasztok Bagzer,Kikocs,Orbis és a többiek! :wink:
Nem tudom jártok e még erre,én is most csak véletlenül kukkantottam be.
De teszek fel Domiról képeket hátha valaki erre jár. :lol: Mindenkit puszilok,remélem mindenki jól van és szépen fejlődnek a picurik akik már nem is olyan kicsik. :roll: :lol: :lol: Cupp.Dia
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
 
 


szió Dia!!!
:) én is pont erre jártam!
naggyon édes a kisfiad! gyönyörû szemei vannak!! örülök hogy jól vagytok!
mi is :D Kép Kép Kép Kép
 


Sziasztok régiek!

Remélem erre jártok néha, szeretném tudni hogy kivel mi a helyzet, hogy vagytok? Légyszi írjatok egy pár sort...

Kép
Kép


pr
temese
Adony
 
 


sziasztok anyukák és leendő anyukák!

Szeretnélek meginvitálni Titeket egy ingyenesen működő csoportba, ahol gyermekeink kinőtt ruháit, játékait, tárgyait, stb lehet árulni-megvenni. Csatlakozzatok hozzánk akár eladóként, akár vevőként.

http://www.facebook.com/groups/330548417034089/

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron