Új privát üzeneted érkezett!

Norci!

Próbálj megnyugodni, tényleg nem tesz jót most nektek, ha még jobban felizgatod magad.
Szép hétvége jön, használjátok ki, Tamarának is jót teszKép!
Te is tök jól nézel ki, biztosan minden rendben van!
Szurkolok, hogy hétfőn mindent rendben találjanak!!! Vigyázz magadra!
Tücsök Zenén találkozunk!KépKépKép

Bogancsiékról tud valamit valaki?

Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Bogancsi, drukkok mennek Tominak!!!!!! Neked pedig kitartás, hála Istennek, bent lehetsz vele, és ez rengeteget számít, mindkettőtöknek.

Zafi, ha tudsz még valamit Bogancsiékról, oszd meg velünk!! Okés?
Egyébként gratula a "kakihoz", jó a kezdésKép HajráKép Bízd rá, értelmes nagylány Ő, simán le fog szokni, meglátodKép

Norci, drukkok mennek Neked is, hogy ne legyen nagy gond! A hétfői ctg+uh után írj feltétlenül! A férjjel meg ne törődj, ne tudd meg, nálunk Apesz is mit levágott az alacsony AFP miatt... hát nem mondhatnám, hogy támaszom volt...
Évvesztesség: Bácu decemberi, tehát abszolut évvesztes...
Pocak-beszólások: engem csak kifejezetten a "hű-de-nagy-a-hasad-ahhoz-képest-hogy-csak-5-hónapos-terhes-vagy" mondóka idegesít, de az nagyon. Ma pl. csak 4x (!) kaptam meg! Ilyenkor mit tehetnék? Mosolygok, mint vadalma a körtefán, egyébként meg leszólnám a fejéről még a haját is... Lehet, még eljön az isKép

Zsu, ha jól emlékszem, jópár hete Tikk már megmondta a frankót, azaz, hogy Emma Rád hasonlít, egy régebbi 3D-s képen tisztán látszott az orra, tiszta anyukájáéKép Hú, de várom már a keddeeeeeeetKép

GOrsi: Bácu ágya már március elején elkészült. Végül is nem lett magasított ágya, féltem az egésztől. Lett egy 160x80-as fa ágya, körben magasítóval. Úgy néz ki, mint amilyet a legtöbb bababoltban is lehet kapni, csak ezt apóskám csinálta, ezért egyediKép Nagyon frankó lett, nem középen van a lejárat, hanem a hosszanti oldal egyik végén, de tök mobil az egész, ha kellene, át lehetne tenni a lejáró-részt a másik oldalra, szóval így most béna vagyok elmagyarázni, hogyan is gondolom, de talán megértedKép
Van valami képem róla, felteszem a profilomba!
Jósolgatsz továbbra is? Kép
Választottál szülésznőt? Ha igen, kit? Nagyon várom már a MÁV-os beszámolótKép

Hú, megyek, mert leragad a szemem.

Puszi mindenkinenk,
Beja+Bagázs
beja
 
 


Beja!

Én a hű de nagy, a pocid mellett, a hű de lent van és az ugye nem sok van már hátra, meg a tuti fiú beszólásoktól mászok falra.
Köszi a bízrtató sorokat, Zsuzsi neked is!, Próbálok lehiggadni.

Norci
norci
 
 

 
 

Sziasztok,

Bocsi, most is rohanok igy csak par rovid reagalas, igerem hamarosan jovok.

Bogancsi,
DRUKKOK MENNEK TOMINAK!!!!!!!
Jobbulast neki!!!!!!
Sok gyogyKépKépKépKépKépKépKép

Norci,
Drukkok mennek neked is!!!!!!
Remeljuk minden jo lesz hetfon. Vigyazz magatokra!

Menta,
megneztem kisGyozot. Gyonyoru. Drukkok tovabbra is mennek.
Helena is nagyon nagy lany mar, es nagyon szep is.

Most mennem kell,
Kellemes hetveget mindenkinek,
Andysj
andysj
 
 


Csak gyorsan Norcinak!

Norci! Elhiszem, hogy aggódsz, nagyon is átérzem a helyzeted! Próbáld meg mással minnél több időre eltrelni a figyelmedet, igyál finom teát, kérd meg Vityát, hogy masszírozza meg a hátad, akkor kevésbé leszel " hisztis", stb.

Kitartás!!!
Nagyon gondolunk rátok!!!!!

Puszi!
Menta++
menta
 
 


Sziasztok!

Bogancsi tegnap írta: "jobb is meg nem is. Tüdőgyuszi meg krónikus bronchitis. Plusz afta a szájában, cumisujja kirágva. szóval elég sz...ul. Üdv mindenkinek."
A drukkokat továbbítottam és itt is további sok-sok gyógyot Tominak!KépKépKépKép

Borcsa! Egyetértek veled! Sokat gondolkodtam ovi-témában, beszéltem a nővéremmel, aki végzettsége szerint óvónő és már jópár óvódát végigjárt, meg két gyermekével végigcsinálta már, úgyhogy gondolom van fogalma a dolgokról. Lényeg, hogy arra jutottunk, hogy az a fontos, hogy a gyerek szívesen járjon oda. Olyan nagyon rossz ovi nem lehet, ha egy másik ovi vezetője dícsérte. Nem valószínű, hogy neki érdekében állna fényezni ezt az ovit. Másrészről ha nem jön be, majd átmegyünk másikba. Azért elmegyünk megnézni, mert nővérem szerint elég annyit nézni, hogy a gyerekek hogy viszonyulnak az óvónénihez, abból már sokat le lehet szűrni. Meg szerinte nem kell nagy ügyet csinálni belőle, tartogassam azt az iskolaválasztásra!Kép

Norci! Nyugalom és sok-sok drukk!KépKépKép

Zsuzsa! Jó ez az oldal!Kép Csak az a gáz, hogy most már méginkább akarom az újságot és a férjem agyon fog csapni érte!Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Norci! Kitartás, ne gondolj a rosszra. Szorítok nagyon, hogy ne legyen semmi baj.
Pont azt akartam írni, amit Gorsi is írt. Újabban tényleg nem küldik 6 évesen iskolába a gyerekeket, a sógornőm óvónő, ő mesélte. Még azokat a gyerekeket is visszatartják a szülők, akik szeptemberben betöltik a 6 évet, tehát simán mehetnének 7 évesen jövő szeptembertől suliba. Így gyakran a 8. életév küszöbén kezdik a sulit a gyerekek. Mivel Nelcsi is áprilisi, maradni fog még egy évet, most legalábbis úgy gondoljuk.

Bogancsi! Gyógyok mennek Tominak. Remélem jó kezekben vagytok és megtaláljátok a gyógyírt. Kitartás Neked is!

Nagypocakos társak! Csatlakozom a falramászók táborához. Egyszerűen lehetetlenség még ismerősökkel is egy jót beszélgetni, mert totál leakadnak a "Jézusom, ekkora pocak, mi az, megetted az embert?" és társai beszólásnál. És rémisztgetnek hogy mi lesz később, hogy fogom bírni, stb. Az ismeretlenek meg csak csóválják a fejüket, hogy ez nem természetes, hogy ekkora hasam legyen. ELEGEM VAN!!!! Ekkora, Nelcsivel is ekkora volt, túléltem. Ezt is túl fogom.

Menta! Tündéri a kis Győző! Annyira fantasztikus megpillantani Őket itt kint, hiszen eddig csak bújkáltak a pociban. Gratulálok még egyszer és drukkok mennek, hogy minden ok legyen! Kép

Rita
krita
 
 


Sziasztok!
Ment
Örülök hogy tudsz már írni, majd azért ha megírtad az élémynbeszámolót elküldöd nekem is?
Tündéri a a csipetkétek és az egész kis boldog családod. Helena is úgy megváltozott, már olyan nagy és szép, sokat nőtt és sűrüsödöt a haja is, látod mondtam én hogy beindul egyszer csak...KépKépKépKépKép
El sem hisezd mennyit izgultam értetek, de még mindíg szorítok Győzőkének! KépKépKépKép

Norci
Remélem már egy kicsit megnyugodtál KépKépKép, szerintem én is ugyan ilyen aggódó lennék ez teljessen természetes, nagyon drukkolok értetek, apukák nem szeretik kimutatni hogy ők is mennyire tudnak értünk és a piciért izgulni.
Csak ismételni tudom a többieket próbálj meg pihizni ha tudsz és néha másra is gondolni bár ezt csak leírni ilyen könnyű.

KRita
Remélem nem vetted zaklatásnak hogy leírtam hogy a tesómmal mi is Rh-sak vagyunk meg ilyesmi csak azért volt mert szerettem volna leírni neked hogy én is nagyon együttérzek veled, az anyu is meg a tesókám is átélték ezeket az izgalmakat és szerencsére egészséges babáik születtek. Olyan pozitív példának szántam de talán nem így jött le, tudom hogy nehezebb neked mint egy "átlag " pocakosnak!
Azért továbbra is remélem hogy minden rendeben lesz nálatok!!KépKépKépKép

Zsuzsi
Persze gondoltam hogy összegyüjtve írtad le csak vicceltem!KépKép
Igen elkezdtük már a következő szintet és jól megy, 96 pontos lett a legutóbbi tesztem, és hát továbbra is élvezem!KépKépKép
Hát hogy tanulni is tudsz e majd Emma mellett az azért attól is függ mennyire lesz szundizós még az is lehet, mindenesetre azért az ovi kicsit tehermentesít.KépKép
Most hogy szép idő van állandóan kint vagyunk hétfőn lett levágva fű de már megint kell, anyuéknál is tegnap a párom vágta én meg hordtam de kb. olyan fél lábszárig érő volt!

Beja
Nagyon tetszik Bácu ágya igazi kincs ha egy ilyen ügyes mester van a családban!!!KépKépKépKép

Bogancsi
Nagyon sok drukk hosszú tömött sorban Tominak!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Csajok úgy mindannyian!
Valahogy most olyan érzésem van hogy én is olyan lennék aki mindenhez hozzá fűz valami, meg megjegyzi hogy nálunk ez így meg így volt, meg hogy egyik másik gyerek is átesett ezen és ez a következőképpen volt stb. tehát én is sok vagyok?
De komolyan nem megsétődésként csak hát ugye én is mindig sztorizok meg elmondom pl. Ritának hogy a mi családunk is izgult már ilyen Rh dolog miatt, vagy hogy Norcinak levésem hogy Máté miatt nálunk is volt rossz NST /CTG hasonszőrök/ ez zavaró volna? Mert akko visszafogom magam, de tényleg, de nem rossz szándékkal teszem csak annyi minden történt már velem eddig és akárcsak a kis öregek csak szeretném megosztani hátha másoknak is leszűrhtő belőle valami, de nem azért hogy piszkálódjak.

Ez most abból jutott az eszembe hogy írtátok többen hogy mindenki tesz valami megjegyzést /idegenek más tészta persze én tudom/ de azt hiszem hogy leszámítva rossz akaratú szúrkálódásokat szerintem azért csinálják mert úgy gondolják egy pocis anyuka olyan elesett, meg szegényke cipeli a pocóját és aki már szült meg rögtön rátörnek az emlékek és azt hiszik hogy el kell mondaniuk mindjárt hogy velük hogy esett meg.
Arra persze nem emlékeznek hogy őket mennyire zavarta amikor idegenek akarták a pocakjukat simogatni /mondván a kicsit simizik közben meg engem tapiznak, na ez engem is idegesített és nem hagytam/ meg hogy a kismama nem rokkant és simán elviszi a pocakját, viszont úgy érzi magát mint egy kiselefánt és nagyon rosszul esik neki ha ezt az orra alá is dörgölik, és ugyebár érzékenyebb is......és még sorolhatnám.
Nekem jól esett ha érdeklődtek felőlem az utcán, sokszor kérdezték hogy hogy vagyunk mikor jön baba, milyen nagy a hasam még nem szülök és társai persze ez egy más közösség azért szűkebb, de vannak emberek akik egyszerűen ilyenek.
És mindenki másként is reagál ezekre.
Én csak mosolygok ha az utcában lakó nénik megszólítanak /nem ismerem őket lévén most költöztünk ide/ és beszélgetnének egy kicsit meg a gyerekeket csodálják főleg Napsit aki még ugye kicsi és aranyos, mert valahogy annyira sajnálom őket hogy egész nap voltaképp egyedül vannak és jól esik nekik ha válthatnak ezzel-azzal időnként néhány szót.

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Beja
Tök szép Bácu ágya. Apósod asztalos és ő farigcsálja a fát, vagy készen veszi a cuccot és összerakja?
Jósolgatok, de nem nagyon, inkább csak 1-2 fájogatás van általában, meg sok-sok pocikeményedés. Azt hiszem lejjebb ment a baba feje, mert kezd feszíteni alul. Szülésznőm van, most a nevét inkább nem írom, majd szóban inkább a köv. talin.Kép

Valszeg nem is nagy a pocakom, mert nekem szerencsére nem kellett sokszor elszenvednem ezt a de nagy hasad van dumát.

Tominak sok-sok gyógy!

Tegnap megvettem a keresztszemeset és tök jó, már csak meg kéne tanulnom hímezni.Kép Elég komoly dolgok is vannak benne sztem.

Norci
Sok drukk megy nektek is! próbáljatok meg kikapcsolódni a hétvégén.

Üdv: gorsi
gorsi
 
 


Gorsi, Zafi!
Örülök, hogy kedvet csináltam a hímzéshez.

Gorsi!
Igen, szerintem is vannak benne úgymond "nagyfalatok".KépKép De készen tényleg gyönyörűek.Kép

Zsuzsa

beababa
 
 


bogancsi!
Hú, nagyon rosszul hangzik ez az sms.Kép További nagyon sok gyógy, hogy meggyógyuljon Tomi!KépKépKép

Zsuzsa

beababa
 
 


zafi! ha beszélsz bogancsival, nagyon sajnálom tomit és nagyon sok gyógyot küldök neki!!!! KépKépKépKépKépKépKép..........

heni
gesztenye
 
 


Zafi!

Tominak sok sok gyógy Kép Kép Kép , Bogancisnak kitartás Kép Kép . Ha beszélsz velük, írj
!

Dzsili!
Ne viccelj már,,a te sztorid nem az a kategória amitől falra másozk. Egy tapasztalt három gyerekes anyuka vagy, akitől nagyon nagyon jó hogy megosztod velünk a tapasztalataidat.
A választ te magad is megírtad.
A villamoson, utcán vadidegen emberektől kapok agyvérzést, akik azt hisizk hogy jópofák. Szerintem ha már olyan elesettnek gondolnak, akkor azt is gondolhatnák, hogy pocakosan gyerekkel a kezemben nincs kedvem velük szóbaelegyedni, van elég "bajom" amire épp figyeljek.

Ma pl. volt egy tök jó megjegyzés ami tök jól esett, mondta a Tücsökzenén a "tanárnéni" hogy olyan csinos kismama ruháim vannak,meg milyen jól áll, hogy érdemes lesz még egy pár gyereket szülni Kép
ÉS pl. ami hülyén jött ki, ma a játszótéren egy négygyerekes anyuka igen kövér (bár semmi bajom a kövér emberekkel) közölte, hogy múltkor látott a küzértbe menni és hogy én hogy megyek már, mi lesz még itt később. Ezt ő jópofának szánta, hát kedvem lett volna beszólni, hogy ő meg alapból úgy megy. Ja és azt is kifejtette, hogy ha nem akrunk több gyereket, akkor milyen jó, hogy egy fiú egy lány az ideális. Na ettől is frászt kapok, mert nekünk tényleg csak az a fontos, hogy egészséges legyen és különben is honna tudja, hogy hányat tervezünk.
Amikor leszólítják Vilit, hogy miylen édes akkor persze én is büszke vagyok rá, de ha pl. hiszti esetén akarnak "segíteni" az megint a sírba visznek kategória. Főelg hogy a gyerek olyankor annál jobban csinálja és laapból egyáltalán nem hisztis.


Mindnekinek kösöznöm a bíztató sorokat, kezdek megnyugodni, úgy sem tudok mit tenni hétfőig.
Ma mire hazaértünk Tücsökzenéről, meg játszótérről rosszul lettem, azt hittem az éhségtól, de nem. Mindnet kihánytam (bocs a részletkeért), Vili szépen evett egyedül, hagyott pihenni elalvás előtt kérte, hogy meséljek és gyönyörűn elaludt, még cska hozzámbújni se akart. Teljesen mint aki érti, hogy ez a legjobb amit tehet Kép Aztán én is aludtam két órát azóta jól vagyok.

Vitya jövő hétvégén dolgozik, arra pedig készülnie kell most hétvégén, ráadás elmagyaráztam neki, hogy most már ne éjjel, hajnalig dolgozzon, mert bármikor szólhatok hogy szülni megyünk. Megértette, viszont van egy csomó munkája, amit a nagy naőig be akra fejezni, hogy aztán csak Vilivel lehessen amikor a legszükségesebb. Így hétvégére "elpaterolt" minket a nagyszülőkhöz, de legalább ott én is tudok majd pihenni.

Norci
norci
 
 


Dzsili!

Jajj, dehogy sértődtem meg! Egyáltalán nem éreztem tolakodónak a megjegyzésed, sőt inkább kapaszkodó voltál ezzel a példával. Kép
A példákból pedig okosodhatunk, úgyhogy ne fogd magad vissza, kérlek! Kép

A pocakomra tett megjegyzésekkel tulajdonképpen az a gondom, hogy én írtó büszke vagyok rá, szeretném megmutatni a világnak, hogy velem most a világ legcsodálatosabb dolga történik, szuperul is érzem magam a bőrömben, s erre olyan megjegyzéseket kapok, hogy azt kell gondoljam, valami mégsincs rendben, mert nem olyan a hasam, amilyennek elvileg lennie kellene. Nem azt kapom, hogy gratulálnak és jó egészséget kívánnak nekünk egy beszélgetés után (mert nekem a beszélgetéssel nincs semmi bajom), hanem az egész eszmecsere lefullad annál a pontnál, hogy Jéééé, mekkora, nekem meg se látszott, stb. S hiába terelem a témát, szeretném lezárni, csak a szörnyülködés marad, meg a fejcsóválás. Mikor én annyira büszke vagyok arra a pocira. Már előre tudom a reakciókat, s unom a magyarázkodást, ezért már szinte kerülöm az embereket. Kép

Magunkról: Voltunk ma uh-n. A nemét továbbra sem akartuk megtudni, a doki nagyokat mosolygott, s közölte, hogy na, akkor mindent láttunk, legalábbis én. Kép Jó hírt is mondott, ami miatt most nagyon jó kedvem van. A méhlepény feljebb került, már nincs a méhszáj közelében. Már 2 cm a távolság, s a remények szerint ez még jobb lesz. Kép A sok rossz után remélem most jó korszakunk jön.

Norci! Jó pihizést!

Rita
krita
 
 


Sziasztok!

Norci: Tücsök zenén tényleg nagyon csinos voltál, szerintem egyáltalán nem látszik az arcodon, hogy nemsokára érkezik Tamara, sem az, hogy rosszul éreznéd magad... Szerintem lelkileg viseled rosszabbul ezt az időszakot és ez jön ki a rosszullétekben. Tényleg próbálj megnyugodni, egy igazi csinos kismama vagy egy okos kisfiúval, aki hatalmas cuppanós puszikat ad az anyukájának (Tücsök Zenén Vili hangosan kényeztette mamijátKép). Kép

Zafi: köszi a híreket Bogancsiékról, nagyon rossz lehet nekikKép Remélem azért a hétvégére már jobban lesznek!
Ti hogy vagytok? Melyik ovit néztétek ki?

Dzsili: ugyan már, én is csomót "dumálok" és példálózok magammalKép
Tök jó ez a 96%-os eredmény, gratulálok!Kép

Voltunk újabb oviban, sajnos ott okt.1.-ig van a határ, tehát Dóri a nov.30.-i születésével lemarad a jelentkezésről, nem vesznek fel minket, csak jövőre...Kép

Gorsi, Zafi: legutóbb mögöttem sóhajtozott egy 40-es nő, hogy milyen édes Dóri, annyira hangosan mondta, hogy tök cikinek éreztem magam, persze megköszöntem neki, mikor megelőzött a hölgy én kezdtem sóhajtózni, mert a néninek olyan szuper lába volt, amit bármelyikünk megirigyelne KépKépKép

Üdv: Zsuzsiék
zsu26
 
 


Köszönöm
megnyugodtam akkor szövegelek tovább! KépKépKép
Ilyen típus vagyok sokszor nehezen fogom be a lepénylesőm, pl. most én is fogorvoshoz járok, de nagyon megkínlaszt megmondom őszintén,kételen vagyok szépen csendben várakozni és magamban rekeszketve hallgatni a fúró fülsiketítő zaját.
Inkább beszélgetek, azzal aki éppen ott van,többnyire csak azt tudom róluk hogy helybeliek és passz, de mivel egy cipőben járunk mindig akad téma és a végén mire én bekerülök már egész jó a hangulat és kedvesen drukkolnak, azért ez jól esik. Az is igaz hogy nekem már nagyon mélyere az íny alá is kell tömni meg hasonló szépségek és hát kapok ugyan szurit de a héten is azt hittem hogy lekaparom a falat mire a nő végzett, úgy hogy legközelebb szerdán megfogom kérni hogy adjon több érzéstelenítőt mert ha nem én nem vállalom.
Amikor megmutatta hogy milyen lett frankón folyt a vér a számból úgy vérzett az ínyem, meg egésznap fájt a fogam /ami előtte nem/.

Norci
Milyen tapintatos Vilike hagy pihenni látod!KépKépKép
Azért a párodnak sem lehet könnyű ha ennyi munkája van, ami egy részt jó mert akkor szalad a szekér, ugye anyagilag nem mindegy, ugyanakkor szeretne veletek is lenni főlg amikor Tamara születik kívánok neki sok-sok energiát hozzá, neked meg egy kis nyugalmat és pihizést a hétvégére is!KépKépKépKépKép

KRita
Hát igen sok az olyan szerencsétlen aki olyan megjegyzéseket tesz ami rombolja a kismamák énképét, azt én sem bírom.
De jó hogy ennyi minden rendben volt az UH-n!KépKépKépKép
Nem is tippelitek mi lehet a neme, hát én nem bírnám ki az biztos persze így izgisebb lesz szülni!KépKép

Zsuzsi
Ez azt jelenti ovi ügyben hogy aki a hármat tölti okt. 31.-ig? És a többiek?

Zsuzsa, Szila
Megnéztem a műveiteket szépek valóban és biztossan nem kis munkátok fekszik benne!KépKépKépKépKépKép
Én régen tanultam szakkörben hímezni is, meg kötni, horgolni, ezzel kezdtük a keresztszemessel, persze nem ilyen szépekkel gyerekek lévén, úgy hogy elméletben tudom hogy működik de gyakorlatban nem az én világom.

Linato
Még mindíg nem jó a gépetek?????
Hogy vagytok????

Zafi, Borcsa
Olyan jókat írtatok ovi ügyben, szerintem is az a lényeg hogy a gyerek szeret-e oda járni és hogy viszonyulnak a nevelők a gyerekekhez, és játék, játék és játék.....a többi rá ér. Nem attól jó hogy van e benne angol, meg néptánc meg stb hanem hogy hagyják-e őket gyereknek lenni!KépKépKépKépKép

Olyan furi én most hogy olvastalak benneteket szembesültem azzal, hogy Napsugaram lesz az első gyerkőcöm aki nem lesz évvesztes.KépKép
Így erről enm is kell döntenem, bár a másik kettőnél is elég egyértelmű volt hogy ők meg azok lesznek és midegyik a kis csoportot járta kétszer mert én annak idején a nagyot/mondván ott tanulunk is ezért az a hasznosabb/ és ezt nem szerettem, a barátaim nagy része elballagott /én is ugye mert évzáró ballagás minden volt/ mégis megint ovis lettem, és az utolsó év nyűglődés volt már csak.
Az gyereke válogatja hogy mivel tesz az ember jobbat különben ha marad még egy évet vagy sulis lesz mert ugyan az átlag inkább hagyja őket az oviba de vannak olyan gyerkőckék akiknél az óvónő is javasolja hogy menjen tovább mert nem használna neki ha visszatartanák.
Na enyém kölkek nem ez a kategória még mindíg sokszor az ovis szinten vannak szerintem!Kép

Puszancs: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Tettem fel újabb képeket Leviről
http://babanet.hu/album/main.php?album=1915

Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok, most csak röviden:

GOrsi, Apóskám ő maga farigcsálja, vágja, munkálja a fát, bár nem asztalos. Csak hobbi-asztalosKép De akár asztalosnak is mondhatná magát... Kép

Dzsili, bizony, mi is áldjuk a kezét, sok mindent csinált már nekünkKép De ez még semmi, pl. burkolni is tud... Kép

Bogancsi, további gyógyok mennek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Pusza,
Beja
beja
 
 


Rebi
Nagyon jók a képek.Kép

Beja
Ez igen, akkor biztos kész műhelye van otthon. Azért kérdeztem, mert mi csak bútorlapokból tudunk ezt-azt csinálni, pedig a fa mennyivel szebb.

Üdv:Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Beja: tényleg szuper Bácus ágya, gyönyörűen megfaragta a nagypapája, látszik, hogy szeretettel csináltaKép

Rebi: még mindig szépek a gyerekek!Kép Látom azért Levi is egyéniség lesz!Kép Csengének mennyi haja van?!

Cory: veletek mi újság? Még nagyon régen Zafiéknál mesélted, hogy homályosan látsz, végülis rájöttél, hogy mitől volt? Nekem is mostanában hasonló problémáim vannak, szerintem ez valami hormonális dologtól lehet, vagyis nagyon remélem.

Hogy milyen csúnya idő lett!Kép Brr...

Bogancsi: hogy vagytok? Mikor mehettek haza?????

Dzsili: minden óvoda más feltételekkel veszi fel a gyereket, igaz a törvényben le van írva, hogy 3.életévtől kell felvenniük, de ha már tele van a csoport, akkor nincs más lehetőség, csak várni. Azért én mindkét kinézett oviba beadom a jelentkezsét, legfeljebb elutasítanak, de akkor jövőre biztosabb a helyünk.

Márkodnak boldog névnapot holnap!!!KépKép

Krita: örülök, hogy egyre jobb a terhességed és jobban érzed magad!Kép

Szila: te babócád mekkora már?

Erika: halihó! Hol vagy?KépKép

Sztike: és te merre jársz?

Elkezdtem egy blúzt is varrni Dorkának, de ezt saját szabásmintával varró tanárnénim nélkül, ma csak szabtam, de már el is fáradtam és elvesztemKép Nem tudom a részeket milyen sorrendben varrjam összeKépKép Pedig azt hittem 1 nap alatt megleszKép

Jó éjt!
Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Dzsili! Csak nyugodtan ereszd magad bő lére!Kép Szerintem tőletek, akiknek már vannak nagyobb gyerekeik is, tőletek tanulhatunk a legtöbbet, úgyhogy ne akard magad visszafogni légyszi!Kép

Bogancsival megint sms-eztem, valszeg szerdáig még kórházban maradnak, de már javulgat Tomi, már egész jól aludt és az infúzióról is levették, csak branülje van. És ami talána legjobb hír: vidám!KépKépKép Köszönik a gyógyokat!Kép

Rebi, nagyon jók a képek!Kép Nagyon szépen kikerekedett Levi!Kép

A mi kis tömzsink tovább döntögeti rekordjait, már 7kg! Már a 68-as ruháknál tartunk, a 62-őt szinte átugrottuk, épphogy volt rajta!Kép Továbbra is jófiú, már kezdi nézegetni a kezét és hasonfekvésből alkarra nyomja magát!Kép
Szegénykém, ma nyakig sz..ros lett, de szó szerint!Kép Mivel hason alszik, alvás közben sikeredett neki egy jó nagyot produkálni!Kép

Réka eddig bírta, hogy nem alszik délután. Ma olyan szinten volt hulla, hogy eldöntöttük, futunk mégegy kört, hátha sikerül valahhogy visszaszoktatni a délutáni pihire.
Rohant kifele a szobából és valamiben megbotlott, elesett.
Apa: hú, ez fájhatott!
Réka: gondolod?KépKépKép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Most csak kutyafuttában és nem is mindenre...bocsi, de mire felkel a család, szeretnék kis rendet rakniKép.

Zsuzsi,
köszi az infókat a hirdetéssel kapcs., a babaszobára tettem fel végül is és rögtön három jelentkező is akadt...még nem vitték el, mert mindenkinek a szállítás a gond.....
Amúgy most kezdtem taposni a 14. hetemetKép. Pocakom még egyáltalán nincs, csak háj... A nénik az utcában még nem is tudják...Kép Dórinak blúz: nincs a szabásmintánál olyan, hogy kell sorban összevarrni a részeket? Amúgy én úgy csinálnám, hogy összevarrnám a hátát az elejével és aztán az ujjakat és talán a gallért is, és végül meg fölhajtogatnám, beszegném.

Dzsili,
köszi a dícséretet az újsággal kapcs., tényleg jó kézben tartani, ráadásul úgy, hogy ott az én munkám benne...így kicsit enyém is az újságKép.

Beja,
tényleg szuper az ágya Bácunak!Kép Apósod esetleg vállalná, hogy ezt-azt csinál másnak is? Jaj és még egy dolog: a kantáros trapézgatya Hangának megvan még? Nem felejetettem ám el, csak valahogy sosincs idő elindulni felétek, de nagyon szeretném ám....azért remélem, hogy mostanában akad idő, hogy eljussak hozzád, mert más cuccokat is szeretnék venni még.

Zafi,
húúú, nem semmi iramban nő a kishapsi...mivel eteted? VAgyis inkább te mit eszel?Kép Én egyébként úgy csináltam Hanga délutáni alvását, hogy volt egy idő, amikor egysezrűen nem akart aludni..., de azért én rendületlenül vittem a szobájába. Mostanra ott tartunk, hogy megint alszik, de csak akkor, ha 13-13,30 körül teszem le aludni. Igaz, hogy előtte eljátszizik mondjuk fél órát is még bent a szobájában.....és így kb. fél négy-négyig alszik.

Rebi,
Kép, nekem az tetszik a legjobban, mikor Levi a nagy és okos nővérével fekszik az ágyon. Olyan édesek együttKép.

Hanga-szössz:
Tegnap este fürdés közben néz ki a fürdőszobaablakon és amikor látta, hogy sötét van, ezt kérdezte:
"Anya, a bácsik lekapcsolták az eget?"Kép

Na, most már tényleg megyek rendetrakni...

Pusz,
Szila

ui.: ja, a táblázatok:

(Utólagos engedelmetekkel kivettem a táblázatbol SzaBorit és Ladányi Katát, mert már nagyon-nagyon régen nem írtak ide.)

<pre>
Anyuka neve Gyerkőc neve Születési idő Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkőc
Andi3 Luca 01.08.16 Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi (sz.: 1998. december 25.)
Cory Balu 01.09.12 Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker. Zsombor (2003. augusztus 31.)
Heni Barnabás 01.09.21 Budapest, MÁV Kórház Szada Boldizsár (2003. november .13.)
Zsuzsa Bea 01.09.25 Kistarcsa Gödöllő István Gábor (1993), Miklós Bence (1995)
Szilvi (sztigris) Zsani 01.10.17 Budapest, Jáhn Ferenc Kórház Ócsa Nikolett (2004. január 28.)
Rózsa Niki 01.10.18 Norbi (2003. június. 08.)
Gwen Gwendoline 01.11.01 Saint Herblain (Franciaorszag) Nantes, Franciaország Salomé (1996.február 17.),Anna (1999.december.30.)
Rebi Ildikó CSENGE 01.11.07 Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker. Levente Attila (2004. február 13.)
Márti Ármin 01.11.15 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. Vilka (2003. május 29.)
Tikk Hanna 01.11.21 Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 01.11.25 Helsinki Petra (2003. szeptember 29.)
Laura Romola 01.11.30 Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker. Antal (2003. június 5.)
Zsuzsi Dorottya 01.11.30 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
Beja Bálint 01.12.12 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. pocakban
Zafi Réka 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. Péter Márton (2004. február 20.)
Bogancsi Tomi 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
Danimama Dani 01.12.20 Vancouver, Kanada Kanada
BMárti PiciLaci 01.12.23 Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 01.12.25 Budapest, Péterfy Kórház Budakalász pocakban
Linato Korina 02.01.26 Budapest, István Kórház Budapest, II. ker. Miléna (1999.09.01), pocakban 3.
Dzsili Napsugár 02.01.28 Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 02.02.01 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker. pocakban
Menta Helena 02.02.03 Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker. Győző Benedek (2004. április 17.)
Solya Máté András 02.03.08 Budapest, SOTE II. Ravensburg és Budapest, III. Ker. is Sára Réka (2000. december 11.
Andysj Madison Shannon 02.03.22 Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime (1994 aprilis 25.)
Krita Nelli 02.04.19 Nyíregyháza pocakban
Edit Riki (Henrik Sándor) 02.04.29 Budapest Párizs
BSzilvi Peti 02.05.01 Budapest, II. Ni Klinika Budapest, XIII.ker.
Borcsa Barbara Luca 02.05.24 Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993),
Norci Vili 02.05.31 Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
</pre>

<pre>
Pocakos anyuk Szülés várható ideje

Gorsi 2004. május 1
Norci 2004.május 20
Zsuzsi 2004.július 17
Beja 2004.augusztus 15
Krita 2004. szeptember 5.
Linato
Szila 2004.október 28
</pre>
szila
 
 


Sziasztok!

Másfél órája írtam nektek a nyűgös Toncsival az ölemben, és most Romola egy gombnyomással törölte az egészet. Kép

Iszonyatos dühös vagyok.

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


H&#369; Laura
Zanzásítsd aztán küld ezért ha lesz rá energiád!!!!

Rebi
Megnézegettem a gyerk&#337;cöket tényleg jól kigömbölyödött Levi, nagyon aranyossak Csengével az ágyon!KépKépKépKépKépKép

Zafi
Köszi!KépKép A híreket is Bogancsiékról! Tominak további drukkok hogy gyorsan haza mehesen!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Az enyémek is voltak jón éhányszor "nyakig a jóban" f&#337;leg amikor szopiztak és közben termeltek ilyenkor én is majdnem nyakig voltam ...KépKépKép
De régen volt.KépKép
Végül is aludt Réka vagy csak elmélkedett az esésen??KépKépKépKép

Szila
Köszi a táblázatot!KépKép
Naná hogy a tiéd is az újság aki dolgozik érte mindenkiéKépKépKép
Hanga szösszenet csúcs!KépKépKépKép

Beja
Sokszor az amat&#337;rök a profik f&#337;leg mert azért csinálják mert szeretik! KépKépKép
Apósod is ez a kategória ezek szerint! KépKépKépKépKép

Mennem kell megyünk vásrolni!A többit kés&#337;bb!

Zsuzsi
Köszi Márkom örült neki most megyünk venni neki ajcsit!
Szabni is jó nehéz, meg varrni is már a felét megcsináltad a töbi is menni fog!

Puszancs: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan,mert a kiscsalad var ram.Kép

Koszonom a levlistara a valaszokat,szerintem eleg lesz akkor feliratkoznom,ha hazaertunk.
Cory!Nagyon arik a fiuk.Kép
Zsuzsi!Milyen nagy mar a pocid!Kép
Norci!Remelem minden rendben lesz holnap.Dukkolok!!!!
Bogancseknak is ezerrel mennek a drukkok es jobbulast Tominak!
Zafi!Nem semmi meretei vannak Petinek!Kép
Rebi!Megkukkoltam Levit!Nagyon edi!Kép
Laura!Ne add fel!KépIrjal magatokrol!

Nalunk nagyon szep ido van,sokat setalunk.Megprobalok kepet feltenni,aztan rohanok,mert keso is van:
Mindenkinek cupp!

Edit
Kép
edith16
 
 


Kép
edith16
 
 


Bogancsi! Gyógyuljatok meg gyorsan! Nem lehet könnyű nektek!

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Edit: nagyon jól néztek ki és Rikinek láthatóan jó az étvágya!Kép Mikor jöttök haza?

Bogancsi: Gondolunk Rátok! Remélem már otthon lehettek!

Szila: köszi a tippet az összevarrással kapcsolatban, most írtam egy mailt a varrónénimnekKép, hogy HELPKép, remélem leírja a műveleti sorrendet, mert most leblokkoltam, nevetek magamon, hogy eddig tartott a tehetségem!KépKép
Tök jó lehet egy újság részese lenni, egy barátnőm is gasztronómiai cikkeket ír lapokban, olyan jó látni, ha megjelenik a cikke, gondolom neketek Zsuzsával is nagyon jó érzés! Kép

Andysj: Fatimenek Boldog szülinapot kívánunk, ha jól látom ma van a szülinapja a nagylánynak, ha vannak publikus képek a buliról, akkor belekukkantanánk!KépKép

Jó éjt!

Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Megpróbálom újra, zanzásítva... Kép

Bogancsi: Tominak drukkok mennek, hogy minél előbb hazamehessen már a kórházból!!! Gyógyik is mennek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Rebi: fú, Levente tényleg milyen gömbölyű baba lett! És milyen gyönyörű! Én is azokat a képeket szeretem a legjobban a gyerekeimről, amelyeken együtt vannak. Kép

Zafi: az óvodaválasztásról jutott eszembe, hogy a mi ovinkat sem szokták szeretni az anyukák. Egyszer megkérdeztem egyiküket, hogy mi a baj vele és az volt a válasz, hogy túl árnyékos az udvara. Kép
Szóval hallgass magadara, és majd Rékára, hogy szereti-e az ovit. És ha tényleg nem jó, tudtok majd később is váltani.

Ajánlanék két könyvet, érdekesnek tűnnek, legalábbis az én érdeklődésemet fölkeltették:

http://www.ketezeregy.hu/kiado/leves.html

http://www.drfit.hu/index.php?i=konyv

Most elköszönök, de jövök még.

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Itt vagyok újra. Kép

Magunkról: szerdán szegény Toncsi baba kiesett a babakocsiból. Kép Én nemnormális elfelejtettem bekötni, ő meg szegénykém előre nézett, mélyen lefelé, és a következtő pillanatban már landolt is a nózija a betonon. Kép Jó nagy varr lett rajta, meg a szája fölött is, de már kezd lejönni. Pénteken volt nálunk az új védőnéni bemutatkozni (hát jól bemutatkoztunk) és ezzel kapcsolatban fontos dolgot mondott: ha leesik a varr, néhány napig ne menjünk ki a napra, mert pigmentfoltos marad a helye.

Megint mennem kell, még Zsuzsinak szerettem volna írni, de nem adom fel. Kép

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Sziasztok!

Tegnap csak kutyafuttában jártam erre, mert hulla fáradt voltam. Egész hétvégén odavoltunk messzitávolban, nagyiknál meg rokonoknál.

Edit! Csuda szép helyen készült ez a kép. is. Ti mindig olyan szép helyeken jártok, nagyon irigy vagyok ámKépRiki még mindig nagyon helyes kölyök.

Zafi! Állítólag az óvónéni a lényeg. Utána nézhetszm ég apróságokat. Egyébként ha csak a bölcsiből indulok ki, mindenütt lesznek apró bakik, ami nekünk anyukáknak nem fog tetszeni, de ez mindenhol így van. Hannának szerintem nagyon aranyos gondozói vannak, tuti a bölcsi, rengeteget tanul, mindig valami újat hoz haza a fejében, mégis minden héten felhúzom magam valamin. Ja és nem szabad elfelejteni, hogy neked mindig mindennel egyet kell értened, mert akkor a gyerek húzza a rövidebbet. Szóval nekünk is be kell szoknunk ebbe az életbeKép

Bogancsi olyan sokat gondolok rátok. Amikor a branült olvasom elszorul a szivem, tudom mit éreztek.

Zafi! No commentKép Tényleg mit adtok neki?Kép

Norci! Jelentkezz majd hogy mizujs veletek.

Gorsi??

Fatimének meg nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!Kép

Most pedig indul a hétfő reggel, hajmosás, készülődés, kicsi takarítás ilyenekKép

Szép napot és hetet mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Laura
Szegény Toncsi! Most már biztosan hamar rendbejön.

Bogancsi
További drukkok mennek Tominak!

Edit
Milyen szép helyen vagytok! Ugyan alig vártam, hogy elmúljon a tél, azért 1-2 napra elmennék egy ilyen vidékre.Kép

Tikk
Vagyok még.Kép

Szerencsésen túljutottunk a hétvégén, a dokim konfin volt, úgyhogy nem tudott volna jönni. Most már szabad a pálya.Kép Tegnap este úgy rugdosott Roni vagy 2 órán át, hogy már sehogy nem volt jó és állandóan pisilnem kellett.Kép Éjjel meg jósolgattam sokat, így alig aludtam, de ennyi.

Most megyek, mert apával elment Peti ügyeket intézni, úgyhogy tulképpen aludnom kéne.Kép

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Megtörténta csoda és jó a számítógépünk is és végre a net is működik.KépKépKép A gép már egy hete jó volt, csak a net szórakozott.

Szila! Szülés várható időpontja szept.26.
Pocakban 3 és 4. babóca Kép
Jól vagyunk ficánkolnak a babák rendesen. Hol a jobb, hol a bal oldalamon érzek matatást. A bal oldali babó lustibb, a jobb aktívabb, de azért mind a kettőt jól érzem ha mocorog. Kb. Május 10.-én megyek 20hetes uh-ra.
Próbálok visszaolvasni, mert nagyon le vagyok maradva.
Nagyon köszönöm a hiányolásokat.Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Edit: de jó, hogy rólatok is "hallok" már valamit! Riki könnyen megszokta ezt a sok utazgatást? Hát Edit, sokszor csak csodállak, nem lehet könnyű ez a vándorélet! Bár, amint a képeken látszik, azért nagyon sok jó oldala is van... Kép

GOrsi: tőleg szerettem volna még kérdezni, hogy egyben vagytok-e még? Kép Ezek szerint igen. Sokat gondolok rátok, jaj, ez olyan szép időszak, a sok nyűggel-bajjal együtt. Kép És persze drukkok mennek, hogy Roni legyen az első baba május 1-jén! Kép

Linato: fú, de jó érzés lehet ez a dupla pocakosság! Dupla rugdosás, dupla ficánkolás... Kép Tényleg, vesztek nekik egyforma ruhákat, vagy inkább a nagyokét öröklik?

Zsuzsi: van egy könyvem, nem tudom, ismered-e: Bajzáth Katalin: Gyerekruhák szabása és varrása. Tele van szabásmintákkal, szerintem jól tudnád hasznosítani. Egyetlen baja az, hogy kevés helyen lehet kapni, én a Liszt Ferenc téren a Műszaki(?) Könyvesboltban vettem. (Ha az Oktogontól megyünk a belváros felé, akkor a bal oldalon kell menni az Andrássy úton és téren elfordulni balra, elmenni a kávéházak előtt és a tér végén van a könyvesbolt.)
http://www.cserkiado.hu
A kézimunka-sorozatra kattints rá.

Már régóta meg akartam kérdezni: vettetek kenyérsütőt végülis?
Mi már a másodikat "fogyasztjuk", és ha megengedsz egy tanácsot, szerintem ne francia, hanem német gyártmányút vegyél. Legalább is nekünk a francia (Severin) nem jött be, egészen más ízlésük van, és a használati utasítás is eléggé felületes.
Biztos tudod, hogy ezek a gépek nemcsak kenyeret tudnak sütni, hanem dagasztanak, kelesztenek is. Tehát ha pl. buktát, kuglófot, stb. szeretnél sütni, már csak formázni kell a megkelt tésztát. Viszont tudnod kell azt is, hogy szinte biztosan nem lesz elsőre tökéletes kenyered, kísérletezz bátran, változtass a hozzávalókon ízlésetek szerint.
Jaj, de jó lenne ezt is személyesen megbeszélni!

Múltkor nagyon ügyetlenül nyúltam bele a témába, telis-tele sztereotípiákkal, de most megkérdezném, mert tényleg érdekel: a nővéreddel milyen a kapcsolatod? Jól érzékelem, hogy feladtad a bensőséges kapcsolat reményét, és most amolyan laza, formális a viszony közöttetek?

Romoláról meg nem is írtam. Nemrég kitalált egy játékot: mond egy szót halandzsa-nyelven, és apának vagy nekem utána kell mondani. Így leírva nem tűnik nagy dolognak, de nem könnyű, és ő hihetetlenül jókat szórakozik azon, hogy mi megpróbáljuk utánozni az ő halandzsa-nyelvét. Kép
Amúgy jól van, és érdekes, hogy társaságban, ha több gyermek van együtt, elképesztően szégyenlős tud lenni. Ősszel, amikor elkeztünk járni Manó Muzsikára, még egész más volt és én örültem, hogy Tóninak a vagabundságát örökölte. Hát, úgy tűnik, inkább olyan kis félénk, mint én voltam. Atrocitás természetesen semmi nem érte, sőt, ha valaki Toncsihoz közeledik, úgy védi, mint egy anyatigris. Kép Annyira édes, mindenkit elzavar tőle. Kép

Megyek, mert máris sok lett mára belőlem.

Solya: merre vagy? Költöztök, azért nem írsz?

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Sziasztok!

Gorsi: akkor most már szabad az út Roninak? Kép Szurkolok, hogy minden úgy menjen a szüléssel, ahogy tervezed. Milyen nagy babát jósolnak? Nálatok hogy lesz a gyerekszoba?

Tikk: azt észrevettem az oviban, hogy annyira más világ, bizony nekünk kell alkalmazkodni és nem mindegy mit és hogyan kérdezünk már a beíratkozásnál a vezető nénitől...

Linato: na végre jó a géped!!!Kép nemsokára 20 hetes uh-ra mész? nagyon szalad az idő! Akkor nemsokára tudjátok a nemüket is!!! Barátnőm ikrei is elképesztően máshogy viselkedtek a pocakban és most a nagyvilágban. Teljesen 2 különböző egyéniség, az egyik nyugodtabb, a másik nagyon érzékeny. Ő nem is öltözteti egyforma ruhában, de úgy tudom, most ez a természetes.

Laura: köszi az érdeklődést!Kép Szegény Toncsi, jól kirepülhetett a babakocsibólKép Dorka is nézett már ki úgy, mint egy bohóc (bedagadt a szája és az orrán nagy piros seb volt). 1 hét alatt biztosan elmúlik a seb, nálunk legalábbis gyorsan eltűnnek.
Mivel szinte minden műszaki cuccunk most romlott el, így nem gondoltam kenyérsütő vásárlásra, de megfogadom a tanácsodat!
Nővéremmel telefonon hívjuk egymást, ha egyikünknek szülinapja van, akkor beszélünk valamennyit, aztán ennyi. Végülis apámmal és nővéremmel is évente max. 2-3-szor találkozunk, nővéremmel csak ha a véletlen úgy hozza, hogy anyámnál összefutunk. Egyikünk sem kezdeményez, tartjuk a több méter távolságot.

Dorka is sokáig visszafogott volt a Tücsök Zenén, aztán, mikor eltűntek a nagy egyéniségek a csoportból előmerészkedett és mostanában imád középpontban lenni. Romi is biztosan megváltozna, ha olyan csoportba kerülne, ahol ő lehetne a hangadó!Kép

Na megyek altatni.

Üdv: Zsuzsiék (28)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Tikk köszi az érdeklődést!
A mai ctg se lett jó Kép szóval tuti nem a tea okozta múltkor a szaporább szívverést. Méhen belüli fertőzésre gyanakodnak, kaptam antibiotikumot és betalocot pénteken kontroll uh és persze ctg. Az uh-n szerencsére rendben volt minden, keringés jó, minden más leletem is okés. Az orvos szerint Tamara baba egészséges, a fertőzés ilyenkor már nem okoz gondot nála, azért nagyon drukkoljatok. Főleg azért, hogy ne bújjon ki addig amíg az antibiotikumos kezelés tart! Elvileg péntekre már hatnia kell, drukkoljatok, hogy addigra minden rendben legyen!

Norci
norci
 
 


Norci!
Millió drukk! A dokink érti a dolgát, ne aggódj, minden rendben lesz.Kép
linato
 
 


Norci!
Millió drukk!!
És sok Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép!

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Huhh, elromlott ma az egerünk, így elég nehéz volt eljutni az ablakig, ahova írhatokKép De sikerültKép

Szóval:

Először is Bogancsi! További gyógyok mennek Tominak!!!! Zafi, nem tudsz semmi újat róluk? Vajon hazajöhettek már?

GOrsi, Dzsili: Apóskám tényleg szeretetből csinálja, az egész családnak (a lányának és a páromnak is), valamint saját maguknak is mindent megcsinál, amit fából lehet, ágyat, konyhabútort, széket, előszobafalat... amikor megvettük a lakást, Ő burkolt a párommal, padlólapot, csempét... ők ketten tették le a két szobában a laminált parkettát is... huhh, meg még sorolhatnám, szóval nagyonnagyon ügyesKép Büszkék is vagyunk ám rá nagyon.

Szila! Olyan kantáros farmergatyó van még, ill. ismét van, szóval folyamatos, ha jönnétek, biztos lenne Hanga méretében. Ha tudod már, hogy mikor jöttök, szólj, és akkor tuti ott leszek, hogy találkozhassunk (mostanában Apa kezdi néha átvenni a stafétát a boltban).

Linato, jó ég, hogy megy az idő!!! Nemsokára 20. heti UH??? KépKépKép Könnyen "fel tudtad dolgozni", hogy dupla babó lesz? Kép Apa hogy reagált? És a család? Ne hari, ha indiszkréteket kérdezek, nem akarom, hogy feltétlenül válaszoljKép Csak kíváncsiskodom.

Norci, drukk-hegyek mennek Nektek!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép

Zsuzsi! Találtam egy 92-es ujjatlan trikót Dorkának, keresztben fehér-rózsaszín csíkos, és egyet találhatsz, hogy kik vannak az elejénKép Majd ha egyszer arra jártok, ugorjatok be érte, elteszem, akármikor is jöttök!!!

Na puszás, megpróbálom elküldeni így, egér nélkül... jó kis mutatvány ámKép

Beja

Megyek, mert leragadok szemileg.
beja
 
 


Sziasztok!

Norci: szurkolok, hogy péntekig bentmaradjon Tamara! Az antibiotikum biztosan szépen hat. Tamara meg biztosan kíváncsi még egy Tücsök Zenére, megvárja ő a jövő hetet bőven!Kép

Beja: jaj, de aranyos vagy!!!! Kösziiii!KépKépKép Akkor megpróbálok elugrani hozzátok, telefonáljak előtte? Nyári sapkátok és könnyű pamut átmeneti sapkád van még?
Ugye holnap mentek uh-ra???Kép Hánykor? Kaphatok egy sms-t a babóca neméről?
Ajánlani tudom az optikai egeret, nagyon jók és nem romlanak el gyorsan, Dorka imádja, hogy pirosan villogKép

Bogancsi: nagyon sokat gondolok Rátok! Vigyázzatok magatokra! Ha tudsz Te is pihenj!

Üdv mindenkinek!

Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Dzsili! Hát őszintén szólva én kislányra tippelek, mert a kolléganőm megjósolta, és frankón bele is éltem magam. Kép Tudod, nekem mindig 2 kislány volt az álmom, azóta ezt bővítettük még egy fiúcskával is, de ha tényleg kislány érkezne most másodikként, nagyon boldog lennék. Kép Ha fiúcska szerintem akkor is. Kép
Szóval eddig ez a jóslás az egyetlen kapaszkodóm. Hát kíváncsi vagyok, bejön-e, eddig mindenkinek bejött. Én nem bánnám. Kép Ja és utána egy fiúcskánk is lesz azt mondták. Kép
Így tényleg izgis, de főleg nekem azért szupi, mert nem gondolok a császárra, sokkal jobban elviselem a gondolatát.
Fogorvosi élmények. Kép Én is beszélgetéssel szoktam oldódni előtte, meg is őrülnék különben.

Rebi! Imádnivaló a két tesó együtt! Kép

Zsuzsi! A második blúz tuti meglesz egy nap alatt! Kép Dorka nagyon csini lesz, biztos! Majd kérünk fotókat. Én most magamnak akarok kismamaruhát gyártani, mert már alig jön rám valami és a bolti árak. Kép Nelcsivel télen voltam terhes így nyári ruha egy szál se.

Szila! De jó Nektek, hogy megoldódott Hanga alvása. Nelcsi most sztrájkol, egy percet se alszik napok óta. Már mindent kipróbáltam. Kép Pedig annyi dolgom lenne. Kép

Edit! Nagyon helyes a kishapsi! Kép De nosztalgikus a téli táj! Kép

Bogancsi! Tomi nagyon okos és imádnivaló kisfiú, nem csoda, hogy ő a kedvenc! Kitartás, nemsokára itthon lesztek! Kép

Andysj! Fatusnak boldog szülinapot kívánunk! Kép

Laura! Toncsinak gyógyok a nózijára! Jó hogy írtad a kenyérsütőt, nálunk lassan aktuális lesz.
Nelcsi is félénk újabban. De pl pénteken egy kisebb gyerek társaságában volt, hát egyértelműen látszott, hogy ki a főnök. Kép

Linato! De jó, hogy vagy! Fantasztikus érzés lehet érezni a két gyerkőcöt a pocidban. Izgis lesz az uh! Kép

Norci! Nagyon drukkolok, hogy minden ok legyen! Ne idegeskedj, ez a fontos. Mit mondanak, ez mitől alakul ki? Pénteken lesz a következő ctg?

Rita
krita
 
 


Norci
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Fatusnak boldog szülinapot!KépKépKép

Linato
Üdv újra!Kép Tényleg, a család végül hogy reagált az ikertehességre?

Laura, Zsuzsi
Köszönöm a drukkokat!Kép
Most kiderült, hogy a gyerekfelügyelőnk szerdán szigorlatozik, úgyhogy jó lenne addig kibírni, míg túl lesz rajta, különben megint nem tudom, hova megy Peti. Talán biztonságból levisszük anyukámékhoz, mert apum még otthon van. Persze, ha megcélozzuk az 1. május elsejei szülést, akkor nem aggódom annyira.Kép

Jó éjszakát!
Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Norci: nagyon drukkolok!

Gorsi: nagyon izgi, ahol tartasz Kép Ilyenkor úgy irigykedem Kép

Laura: jobbulást Toncsinak!

Bogancsi: Tominak is jobbulást! Szerda már csak 2 nap Kép

2 napig nem ment a párologtató, és már haldoklom is Kép Köhögök. Utálom!

Zsoma ma fél 7-kor kelt reggel, úgyhogy teljesen kivagyok.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Új kép van a profilomban. Kép

Laura
p_laura
 
 


Laura
Nagyon jó mindkét kép.Kép

cory
Nálatok a fűtési idényen túl is kell a párologtató?

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, Azt hiszem rám férnek. Néha megnyugszom, néha meg eltörik a mécses. Szeretnék egy hónappal öregebb lenni és kezemben tatani az egészséges kisbabámat, talán csak akkor fgook végleg megnyugodni,

Laura!
Helyesek a gyerkők a képen.

Gorsi!
Drukkok, hogy terveid szerint és a legalkamasabb időpontban bújjon ki Roni.

Edit!
Jók a képek, látom Riki is szereti a pizzát.

Linato!
Hú már te is itt tartasz. Tudom, hgoy a dokink nagyon érti a dolgát, és nagyon bízom is benne, de valahogy jobb szeretem u.azt az egybehnagzó megnyugtatást több szakembertől is hallani, akkor könnyebb. LEgalábbis Vilinél a vesetágulat ügyben bejött a több egybehangzó vélemény.

Zsuzsi!
Tücsök Zene tuti kimarad, mert be se fizettem ezeket már, csak a fél kurzust. Elvileg elmehetett volna Sáráékkal Vili, de Sára beteg, így nem lesz belőle semmi. Én meg nagyon nehezen bírom már a földön ülést, vezetni nem tudok már, stb.

Krita!
Igen pénteken kontroll uh és ctg is lesz. Hogy mitől alakult ki? Jó kérdés, nem tudom.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Cory, köhögésre: Kép

Norci, feltétlenül írj majd a pénteki vizsgálatok után!!! továbbra is mennek a drukkok!

Zsuzsi, nincs mit igazánKép Sapó bőven van, van miből választani.

Laura, gyönyörűekKép

No, jááártunk UH-nKépKépKépKépKép

Ezennel kihirdetem a végeredményt: KISLÁÁÁÁÁNYKép
Egészséges, korának megfelelő méretű és súlyú, és roppant szégyellősKép

8-ra mentünk a Praxisba, Győrfi doki nagyon ari, rögtön felfeküdtem, Apa, Bácu helyet foglaltak a páholyban, jött a mozi. Előtte kérdezte még a doki, hogy tudjuk-e már hogy fiú lesz-e vagy lány, és hogy én hogy érzem. Mondtam hogy nem tudjuk, és nem tudom. Ezt a részét le is zártuk a beszélgetésnek, mert feltünt a képernyőn először a 2D-s felvétel, doki egyből rávágta, hogy kislány. Úgy meglepődtünk, hogy ilyen hirtelen mondta, hogy láttam a páromon is, hogy még levegőt is elfelejt venni, én szinténKép Aztán vigyorok, kézszorongatás kettőnk között, stb, stb...Kép
Őszinte leszek, még most is úgy érzem, hogy tényleg mindegy, hogy kislány lett, és hogy mégsem fiú, tényleg nem ez volt a lényeg számomra, hanem az, hogy derüljön ki, nehogy homályban maradjunk a szülésig. Csalódtam volna, ha itt a 4D-n nem láttuk volna a nemét. Így viszont tökéletes, többször is mondta a doki, hogy tuti kislány, én is "úgy láttam", szóval tök jóKép Kép a profilomban.
Ja, szégyellősség: úgy kb. 20 percig nem tudtuk rávenni őkisasszonyságát, hogy mély kómájából picit feleszmélve elvegye mindkét kezét az arca elől. Aztán a doki mondta, hogy menjünk ki, 15-20 perc múlva menjünk vissza, ő addig a köv. kismamát megnézi, addig csináljak valamit a lányommal... köszKép lementünk a kocsiba, megreggeliztünk, aztán vissza. Annyit értünk el, hogy nagyjából elvette a kezeit az arca elől, így készülhetett a profil-béli kép is.

Na megyek, mert még van ezer dolgom mára, pusza mindenkinek,
Beja+Bácu+PocakEszter

UI: Felhívom a lányos anyák figyelmét, hogy ezer és ezer buta kérdést fogok feltenni a kislányokkal kapcsolatban, én nem értek a kislányokhozKépKépKép
beja
 
 


Húha, kép csak holnap lesz a profilomban, a boltban felejtettem a CD-t, amin a porték vannak!!! bocsi, majd holnap!
B.
beja
 
 


Beja!

Szuper hír!Kép Tök jó lányos anyának lenni!KépKépKépKépKép És hülye kérdések nincsenek is!Kép

KRita,
brutálmamiKép vagyok az alvás terén. Bezárom a szobájába, régebben kicsit akadékoskodott, de ma már eszébe sem jut kijönni próbálkozni...annyi a trükköm, hogy nem délben, hanem fél kettőkor teszem el aludni.

Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Beja
Tök jó, hogy kislány és hogy minden rendben.Kép

Norci
Köszi és további drukkok nektek!

Gorsi
gorsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: